ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
27 лютого 2014 року м. Київ К/800/9392/14
Суддя Вищого адміністративного суду України Стародуб О.П, вирішуючи питання про відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою управління праці та соціального захисту населення Ленінської районної у м. Донецьку ради на ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 11.01.2014 у справі за позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Ленінської районної у м. Донецьку ради про зобов'язання вчинити певні дії, -
в с т а н о в и в:
Управління праці та соціального захисту населення Ленінської районної у м. Донецьку ради звернулося до Вищого адміністративного суду України із вказаною касаційною скаргою, яка не відповідає вимогам статті 213 КАС України, оскільки до касаційної скарги не додано копії оскаржуваного рішення суду апеляційної інстанції та не зазначені вимоги до суду касаційної інстанції щодо рішення суду першої інстанції і не додано відповідну копію рішення.
Крім того, до касаційної скарги не додано документ про сплату судового збору або копію документа, який надає пільги щодо його сплати.
Відповідно до п.п. 3 п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" ставка судового збору за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду складає 70 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви немайнового характеру, тобто 51,16 грн.
Сплату судового збору слід здійснювати за реквізитами: УДКСУ у Печерському р-ні; рахунок отримувача: 31210255700007; Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 38004897; Код банку отримувача: 820019; Банк отримувача: ГУ ДКСУ у м. Києві; Код класифікації доходу бюджету: 22030005 "Судовий збір (Вищий адміністративний суд України, 075)"; Символ звітності: 255; та надання до суду оригіналу документу про його сплату.
Посилання на пункт 20 частини 1 статті 5 Закону України «Про судовий збір» безпідставне, оскільки органи праці та соціального захисту населення звільняються від сплати судового збору за подання позовів щодо призначення і виплати всіх видів державної соціальної допомоги, компенсації, виплат та доплат, установлених законодавством, а у даному випадку управління праці та соціального захисту населення Ленінської районної у м. Донецьку ради є відповідачем.
Клопотання про звільнення від сплати судового збору на підставі статті 8 Закону України «Про судовий збір» не підлягає задоволенню, оскільки доказів незадовільного майнового стану скаржником не надано.
Відповідно до частини третьої статті 214 КАС України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.
Таким чином, касаційну скаргу слід залишити без руху, до усунення скаржником зазначених недоліків
Керуючись ст. ст. 108, 213, 214 КАС України,
у х в а л и в:
Касаційну скаргу управління праці та соціального захисту населення Ленінської районної у м. Донецьку ради на ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 11.01.2014 у справі за позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Ленінської районної у м. Донецьку ради про зобов'язання вчинити певні дії залишити без руху.
Вказані в ухвалі недоліки можуть бути усунуті до 27 березня 2014 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.П. Стародуб