ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"21" січня 2014 р. Справа № 809/3226/13-a
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі:
судді Скільського І.І.
за участю секретаря судового засідання - Ткачук І.М.,
представників позивача - Кріль Р.М., Довганич Л.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду адміністративну справу
за позовом: Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області
до відповідача: Надвірнянського професійно-технічного училища №11
про зобов`язання до вчинення дій ,-
ВСТАНОВИВ:
Державна фінансова інспекція в Івано-Франківській області (далі - позивач) звернулася в суд з адміністративним позовом до Надвірнянського професійно-технічного училища №11 (далі - відповідач) про зобов'язання вчинення дій.
Позовні вимоги мотивовані тим, що 15.07.2013 року Державною фінансовою інспекцією в Івано-Франківській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Надвірнянського професійно-технічного училища №11 за період з 01.05.2011 року по 31.03.2013 року. Проведеною ревізією виявлено ряд порушень фінансової дисципліни, які відображені у акті ревізії від 15.07.2013 року № 03-21/10. За результатами ревізії та з метою усунення виявлених порушень, відповідно до п.7 ст.10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», позивачем надіслано відповідачу обов'язкові вимоги про усунення порушень, виявлених ревізією від 23.07.2013 року № 09-03-14-14/5947. Станом на день подання адміністративного позову вимога про усунення порушень виявлених ревізією, відповідачем в повному обсязі не виконана. З врахуванням наведеного та на підставі п.10 ст.10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» позивач просив суд, зобов'язати Надвірнянське професійно-технічне училище №11 виконати п. 2, 5, 9,10,11 обов'язкових вимог Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області від 23.07.2013 року №09-03-14-14/5947, зокрема: пункт 2 - відобразити в бухгалтерському обліку дебіторську заборгованість по розрахунках училища за навчання учнів на загальну суму 59707,94 грн.; - стягнути зайво витрачені бюджетні кошти на виплату стипендій, матеріальних допомог та інших виплат у загальній сумі 14985,44 грн., з осіб, які отримали їх безпідставно, в тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи, зокрема з ОСОБА_3 - 2952,72 грн., ОСОБА_4 - 3022,72 грн., ОСОБА_25 - 2310,00 грн., ОСОБА_5 - 2410,00 грн., ОСОБА_6 - 2310,00 грн., ОСОБА_7 - 1980,00 грн.; - стягнути зайво витрачені бюджетні кошти на навчання у загальній сумі 44722,50 грн., зокрема з ОСОБА_3 - 8185,83 грн., ОСОБА_4 - 8185,83 грн., ОСОБА_25 - 7087,71 грн., ОСОБА_5 - 7087,71 грн., ОСОБА_6 - 7087,71 грн., ОСОБА_7 - 7087,71 грн. (в тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи). В іншому випадку стягнути з осіб, винних у зайвому витрачанні бюджетних коштів у сумі 59707,94 грн., в порядку та розмірах встановлених ст.ст.130-136 КЗпП України;
- відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 42997,58 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 5 - стягнути зайво нараховану та виплачену заробітну плату в сумі 4648,16 грн., з працівників училища, які отримали їх безпідставно, в порядку та розмірах встановлених ст. ст. 127, 136 КЗпП України. В іншому випадку стягнути з осіб, винних у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 4648,16 грн. у порядку та розмірах встановлених ст.ст.133-136 КЗпП; - також, на суму зайво сплачених внесків 1687,29 грн., провести перерахунок та відповідні взаємозвірки з Пенсійним фондом (зарахувати зайво сплачені внески в рахунок майбутніх платежів); - відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 7011,00 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 9 - стягнути зайво нараховану та виплачену заробітну плату в сумі 159,41 грн., з працівника училища, яка отримала її безпідставно, в порядку та розмірах встановлених ст.ст. 127,136 КЗпП України. В іншому випадку стягнути з осіб, винних у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 159,41 грн., у порядку та розмірах встановлених ст.ст. 133-136 КЗпП України; - також, на суму зайво сплачених внесків 57,87 грн., провести перерахунок та відповідні взаємозвірки з Пенсійним фондом (зарахувати зайво сплачені внески в рахунок майбутніх платежів); - відшкодовані кошти за 2012 р., в сумі 129,76 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 10 - стягнути з осіб, які безпідставно отримали кошти у сумі 17900,00 грн., у тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи. Зокрема: з ОСОБА_8 - 1320,00 грн., ОСОБА_9 - 2304,24 грн., ОСОБА_10 - 2304,24 грн., ОСОБА_11 - 2504,24 грн., ОСОБА_12 - 644,40 грн., ОСОБА_13 - 644,40 грн., ОСОБА_14 - 644,40 грн., ОСОБА_15 - 644,40 грн., ОСОБА_16 - 328,08 грн., ОСОБА_26 - 1640,40 грн., ОСОБА_17 - 1640,40 грн., ОСОБА_18 - 1640,40 грн., ОСОБА_19 - 1640,40 грн.; - відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 17900,00 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 11 - стягнути з приватного підприємця ОСОБА_20 не оплачені кошти за оренду приміщення. В іншому випадку стягнути з особи, винної у не нарахуванні плати за оренду у сумі 580,66 грн., в порядку та розмірах встановлених ст.ст. 130-136 КЗпП України.
Представники позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримали в повному обсязі з підстав, викладених в позовній заяві. Просили позов задовольнити повністю.
25.11.2013 року позивачем подано заяву про зменшення позовних вимог у зв'язку з частковим виконанням відповідачем вимоги про усунення порушень від 23.07.2013 року №09-03-14-14/5947, щодо стягнення з приватного підприємця ОСОБА_20 не оплачені кошти за оренду приміщення (пункт 11 вимоги). Просили суд, зобов'язати відповідача виконати п. 2, 5, 9, 10 обов'язкових вимог Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області від 23.07.2013 року №09-03-14-14/5947 (т.2 а.с. 69-70).
14.01.14 року позивачем подано заяву про зменшення позовних вимог у зв'язку з частковим виконанням пункту 5 та повним виконанням пункту 9 вимоги про усунення порушень від 23.07.2013 року № 09-03-14-14/5947. Просили суд, зобов'язати відповідача виконати п. 2, 5(частково), 10 обов'язкових вимог Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області від 23.07.2013 року №09-03-14-14/5947, зокрема: пункт 2 - відобразити в бухгалтерському обліку дебіторську заборгованість по розрахунках училища за навчання учнів на загальну суму 59707,94 грн.; - стягнути зайво витрачені бюджетні кошти на виплату стипендій, матеріальних допомог та інших виплат у загальній сумі 14985,44 грн., з осіб, які отримали їх безпідставно, в тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи, зокрема з ОСОБА_3 - 2952,72 грн., ОСОБА_4 - 3022,72 грн., ОСОБА_25 - 2310,00 грн., ОСОБА_5 - 2410,00 грн., ОСОБА_6 - 2310,00 грн., ОСОБА_7 - 1980,00 грн.; - стягнути зайво витрачені бюджетні кошти на навчання у загальній сумі 44722,50 грн., зокрема з ОСОБА_3 - 8185,83 грн., ОСОБА_4 - 8185,83 грн., ОСОБА_25 - 7087,71 грн., ОСОБА_5 - 7087,71 грн., ОСОБА_6 - 7087,71 грн., ОСОБА_7 - 7087,71 грн. (в тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи). В іншому випадку стягнути з осіб, винних у зайвому витрачанні бюджетних коштів у сумі 59707,94 грн., в порядку та розмірах встановлених ст.ст.130-136 КЗпП України;
- відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 42997,58 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 5 - стягнути зайво нараховану та виплачену заробітну плату в сумі 1654,83 грн., з працівника училища, яка отримали їх безпідставно, в порядку та розмірах встановлених ст. ст.127, 136 КЗпП України. В іншому випадку стягнути з осіб, винних у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 1654,83 грн., у порядку та розмірах встановлених ст.ст.133-136 КЗпП; - також, на суму зайво сплачених внесків 600,70 грн., провести перерахунок та відповідні взаємозвірки з Пенсійним фондом (зарахувати зайво сплачені внески в рахунок майбутніх платежів); - відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 1402,00 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 10 - стягнути з осіб, які безпідставно отримали кошти у сумі 17900,00 грн., у тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи. Зокрема: з ОСОБА_8 - 1320,00 грн., ОСОБА_9 - 2304,24 грн., ОСОБА_10 - 2304,24 грн., ОСОБА_11 - 2504,24 грн., ОСОБА_12 - 644,40 грн., ОСОБА_13 - 644,40 грн., ОСОБА_14 - 644,40 грн., ОСОБА_15 - 644,40 грн., ОСОБА_16 - 328,08 грн., ОСОБА_26 - 1640,40 грн., ОСОБА_17 - 1640,40 грн., ОСОБА_18 - 1640,40 грн., ОСОБА_19 - 1640,40 грн.; - відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 17900,00 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500) (т.2 а.с.110-112).
Представник відповідача належним чином повідомлений про дату, час і місце судового розгляду після оголошення судом перерви в судове засідання не прибув. Будь яких заяв чи клопотань на адресу суду не надав, про причини не прибуття не повідомив. В минулих засіданнях проти позову заперечував з підстав викладених в письмових запереченнях, що містяться в матеріалах справи (т.2 а.с.44-46) та надавав аналогічні за їх змістом пояснення.
Згідно ч.4 ст.128 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.
У відповідності до ч.6 ст. 150 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо в розгляді справи було оголошено перерву, провадження у справі після її закінчення продовжується зі стадії, на якій воно було перервано.
За наведених обставин, судом продовжено розгляд справи зі стадії на якій воно було перервано.
Розглянувши матеріали адміністративної справи, заслухавши пояснення представників позивача, дослідивши наявні у матеріалах справи докази, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення, виходячи із наступних підстав.
Судом встановлено, що у відповідності до п.2.1. Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції в Івано-Франківській області на II квартал 2013 року та на підставі направлень на проведення ревізії від 26.04.2013 року № 454 та № 455, головними державними фінансовими інспекторами Державної фінансової інспекції в області Довганич Н.О. та Белеєм Д.В. проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Надвірнянського професійно-технічного училища №11 за період з 01.05.2011 року по 31.03.2013 року. За наслідками ревізії складено Акт №03-21/10 від 15.07.2013 року (т.1 а.с.12-81).
В ході проведення ревізії серед іншого встановлено, що у 2011-2013 роках на навчання на місця державного замовлення з метою здобуття первинної професійної підготовки зараховано 6 осіб, тоді як фактично їх професійно-технічне навчання спрямоване на оволодіння іншою професією, що відповідно до ч.6 ст.3 Закону України «Про професійно-технічну освіту» від 10.02.1998 року №103/98 ВР є перепідготовкою. Тобто, на навчання 6 осіб зайво використано бюджетних коштів на загальну суму 59707,94 грн., в тому числі на виплату стипендій, матеріальних допомог та інших виплат на суму 14985,44 грн. Ревізією встановлено, що протягом 2010-2011 р. та 2011-2012р. навчальних років викладачам училища проводились доплати за класне керівництво в навчальних групах третього курсу, учні яких здобули повну загальну середню освіту після закінчення другого курсу, що є порушенням п.2.3 Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.09.2000 року №434 та призвело до зайвого нарахування та виплати їм заробітної плати на загальну суму 8613,02 грн. Факти переплати зарплати призвели до зайвого перерахування єдиного внеску до Пенсійного фонду на загальну суму 3126,53 грн., чим порушено ст.7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 року №2464-VI. Також встановлено, що в порушення ст.94 КЗпП України та ст.1 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 року №108/95-ВР, п.5 «Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 28.06.1993 року №43, суміснику училища - електромонтеру ОСОБА_27, за час перебування на лікарняному по основному місцю роботи, зайво нараховано та виплачено заробітної плати за невідпрацьований час у березні 2012 року на загальну суму 159,41 грн. Факти переплати зарплати призвели до зайвого перерахування єдиного внеску до Пенсійного фонду в сумі 57,87 грн., чим порушено ст.7 Закону України. Також ревізією встановлено, що 13 учням училища, які були не атестовані згідно даних журналів теоретичного навчання, з одного або більше предметів призначалась та виплачувалась стипендія, чим порушено п.12 Порядку призначення та виплати стипендій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2004 року №882 «Питання стипендіального забезпечення». Внаслідок вищенаведеного, учням училища зайво нараховано та виплачено стипендії та індексації на неї за період з 01.05.2011 року по 31.03.2013 року в сумі 17900,00 грн. Ревізією встановлено, що при розрахунку вартості оренди приміщення ПП ОСОБА_20 за кожен наступний місяць неправильно проведено коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць, чим порушено п.13 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 04 жовтня 1995 року №786 із змінами та доповненнями. Внаслідок цього, за обревізований період йому не нараховано та не оплачено 1161,32 грн., орендної плати, з них 580,66 грн., до державного бюджету.
З метою повного усунення виявлених ревізією порушень позивачем на підставі ч.7 ст.10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» директору Надвірнянського професійно-технічного училища №11 направлено вимогу про усунення порушень, виявлених ревізією від 23.07.2013 року №09-03-14-14/5947, зокрема: пункт 2 - відобразити в бухгалтерському обліку дебіторську заборгованість по розрахунках училища за навчання учнів на загальну суму 59707,94 грн.; - стягнути зайво витрачені бюджетні кошти на виплату стипендій, матеріальних допомог та інших виплат у загальній сумі 14985,44 грн., з осіб, які отримали їх безпідставно, в тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи, зокрема з ОСОБА_3 - 2952,72 грн., ОСОБА_4 - 3022,72 грн., ОСОБА_25 - 2310,00 грн., ОСОБА_5 - 2410,00 грн., ОСОБА_6 - 2310,00 грн., ОСОБА_7 - 1980,00 грн.; - стягнути зайво витрачені бюджетні кошти на навчання у загальній сумі 44722,50 грн., зокрема з ОСОБА_3 - 8185,83 грн., ОСОБА_4 - 8185,83 грн., ОСОБА_25 - 7087,71 грн., ОСОБА_5 - 7087,71 грн., ОСОБА_6 - 7087,71 грн., ОСОБА_7 - 7087,71 грн. (в тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи). В іншому випадку стягнути з осіб, винних у зайвому витрачанні бюджетних коштів у сумі 59707,94 грн., в порядку та розмірах встановлених ст.ст.130-136 КЗпП України;
- відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 42997,58 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 5 - стягнути зайво нараховану та виплачену заробітну плату в сумі 4648,16 грн., з працівників училища, які отримали їх безпідставно, в порядку та розмірах встановлених ст. ст. 127, 136 КЗпП України. В іншому випадку стягнути з осіб, винних у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 4648,16 грн. у порядку та розмірах встановлених ст.ст.133-136 КЗпП; - також, на суму зайво сплачених внесків 1687,29 грн., провести перерахунок та відповідні взаємозвірки з Пенсійним фондом (зарахувати зайво сплачені внески в рахунок майбутніх платежів); - відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 7011,00 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 9 - стягнути зайво нараховану та виплачену заробітну плату в сумі 159,41 грн., з працівника училища, яка отримала її безпідставно, в порядку та розмірах встановлених ст.ст. 127,136 КЗпП України. В іншому випадку стягнути з осіб, винних у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 159,41 грн., у порядку та розмірах встановлених ст.ст. 133-136 КЗпП України; - також, на суму зайво сплачених внесків 57,87 грн., провести перерахунок та відповідні взаємозвірки з Пенсійним фондом (зарахувати зайво сплачені внески в рахунок майбутніх платежів); - відшкодовані кошти за 2012 р., в сумі 129,76 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 10 - стягнути з осіб, які безпідставно отримали кошти у сумі 17900,00 грн., у тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи. Зокрема: з ОСОБА_8 - 1320,00 грн., ОСОБА_9 - 2304,24 грн., ОСОБА_10 - 2304,24 грн., ОСОБА_11 - 2504,24 грн., ОСОБА_12 - 644,40 грн., ОСОБА_13 - 644,40 грн., ОСОБА_14 - 644,40 грн., ОСОБА_15 - 644,40 грн., ОСОБА_16 - 328,08 грн., ОСОБА_26 - 1640,40 грн., ОСОБА_17 - 1640,40 грн., ОСОБА_18 - 1640,40 грн., ОСОБА_19 - 1640,40 грн.; - відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 17900,00 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 11 - стягнути з приватного підприємця ОСОБА_20 не оплачені кошти за оренду приміщення. В іншому випадку стягнути з особи, винної у не нарахуванні плати за оренду у сумі 580,66 грн., в порядку та розмірах встановлених ст.ст. 130-136 КЗпП України (т.1 а.с.82-87).
В судовому засіданні встановлено, що відповідачем, станом на день розгляду справи, виконано пункт 9, пункт 11 та частково пункт 5 обов'язкових вимог Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області від 23.07.2013 року №09-03-14-14/5947 «Про усунення порушень, виявлених ревізією». З даного приводу позивачем подано заяви про зменшення позовних вимог в частині їх виконання відповідачем (т.2 а.с.69-70, 110-112).
Відповідно до частини 1 статті 2 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» головними завданнями органу державного фінансового контролю є: здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяттям зобов'язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності у міністерствах та інших органах виконавчої влади, державних фондах, фондах загальнообов'язкового державного соціального страхування, бюджетних установах і суб'єктах господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах, в установах та організаціях, які отримують (отримували у періоді, який перевіряється) кошти з бюджетів усіх рівнів, державних фондів та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування або використовують (використовували у періоді, який перевіряється) державне чи комунальне майно (далі - підконтрольні установи), за дотриманням законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу щодо державного і місцевих бюджетів, дотриманням законодавства про державні закупівлі, діяльністю суб'єктів господарської діяльності незалежно від форми власності, які не віднесені законодавством до підконтрольних установ, за рішенням суду, винесеним на підставі подання прокурора або слідчого для забезпечення розслідування кримінальної справи.
Державний фінансовий контроль забезпечується органом державного фінансового контролю через проведення державного фінансового аудиту, перевірки державних закупівель та інспектування (частина 2 статті 2 зазначеного Закону). Інспектування здійснюється органом державного фінансового контролю у формі ревізії та полягає у документальній і фактичній перевірці певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності підконтрольної установи, яка повинна забезпечувати виявлення наявних фактів порушення законодавства, встановлення винних у їх допущенні посадових і матеріально відповідальних осіб. Результати ревізії викладаються в акті (частина 1 статті 4 Закону).
Згідно пункту 7 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» органу державного фінансового контролю надається право пред'являти керівникам та іншим особам підприємств, установ та організацій, що контролюються, обов'язкові до виконання вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства.
Пунктом 10 статті 10 зазначеного Закону визначено право органу державного фінансового контролю звертатися до суду в інтересах держави, якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог щодо усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства з питань збереження і використання активів.
Відповідно до частини 2 статті 15 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» законні вимоги службових осіб органу державного фінансового контролю є обов'язковими для виконання службовими особами об'єктів, що контролюються.
Таким чином, вимоги службових осіб Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області для виконання службовими та посадовими особами відповідача є обов'язковими.
А тому, суд приходить до висновку про наявність у відповідача обов'язку виконати п. 2, 5, 10 обов'язкових вимог Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області від 23.07.2013 року №09-03-14-14/5947, зокрема: пункт 2 - відобразити в бухгалтерському обліку дебіторську заборгованість по розрахунках училища за навчання учнів на загальну суму 59707,94 грн.; - стягнути зайво витрачені бюджетні кошти на виплату стипендій, матеріальних допомог та інших виплат у загальній сумі 14985,44 грн., з осіб, які отримали їх безпідставно, в тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи, зокрема з ОСОБА_3 - 2952,72 грн., ОСОБА_4 - 3022,72 грн., ОСОБА_25 - 2310,00 грн., ОСОБА_5 - 2410,00 грн., ОСОБА_6 - 2310,00 грн., ОСОБА_7 - 1980,00 грн.; - стягнути зайво витрачені бюджетні кошти на навчання у загальній сумі 44722,50 грн., зокрема з ОСОБА_3 - 8185,83 грн., ОСОБА_4 - 8185,83 грн., ОСОБА_25 - 7087,71 грн., ОСОБА_5 - 7087,71 грн., ОСОБА_6 - 7087,71 грн., ОСОБА_7 - 7087,71 грн. (в тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи). В іншому випадку стягнути з осіб, винних у зайвому витрачанні бюджетних коштів у сумі 59707,94 грн., в порядку та розмірах встановлених ст.ст.130-136 КЗпП України;
- відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 42997,58 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 5 - стягнути зайво нараховану та виплачену заробітну плату в сумі 1654,83 грн., з працівника училища, яка отримали їх безпідставно, в порядку та розмірах встановлених ст. ст. 127, 136 КЗпП України. В іншому випадку стягнути з осіб, винних у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 1654,83 грн., у порядку та розмірах встановлених ст.ст.133-136 КЗпП; - також, на суму зайво сплачених внесків 600,70 грн., провести перерахунок та відповідні взаємозвірки з Пенсійним фондом (зарахувати зайво сплачені внески в рахунок майбутніх платежів); - відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 1402,00 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500);
пункт 10 - стягнути з осіб, які безпідставно отримали кошти у сумі 17900,00 грн., у тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи. Зокрема: з ОСОБА_8 - 1320,00 грн., ОСОБА_9 - 2304,24 грн., ОСОБА_10 - 2304,24 грн., ОСОБА_11 - 2504,24 грн., ОСОБА_12 - 644,40 грн., ОСОБА_13 - 644,40 грн., ОСОБА_14 - 644,40 грн., ОСОБА_15 - 644,40 грн., ОСОБА_16 - 328,08 грн., ОСОБА_26 - 1640,40 грн., ОСОБА_17 - 1640,40 грн., ОСОБА_18 - 1640,40 грн., ОСОБА_19 - 1640,40 грн.; - відшкодовані кошти за 2011-2012 роки в сумі 17900,00 грн., перерахувати в бюджет (рахунок 31114090700307, код платежу 21080500) (т.2 а.с.110-112).
Заперечення відповідача не спростовують обов'язку виконання вимоги Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області від 23.07.2013 року №09-03-14-14/5947.
Враховуючи викладене, суд вважає, що вимоги позивача про зобов'язання відповідача виконати пункт 2, 5, 10 вимоги Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області «Про усунення порушень виявлень ревізією» №09-03-14-14/5947 від 23.07.2013 року, є обґрунтованими, а позовні вимоги таким, що підлягають до задоволення.
На підставі ст. 124 Конституції України, керуючись ст. ст. 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Позов задовольнити повністю.
Зобов`язати Надвірнянське професійно-технічне училище №11 виконати пункт 2, 5, 10 вимоги Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області «Про усунення порушень виявлень ревізією» №09-03-14-14/5947 від 23.07.2013 року.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку. Відповідно до статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Апеляційна скарга подається до Львівського апеляційного адміністративного суду через Івано-Франківський окружний адміністративний суд.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано.
Суддя: /підпис/ Скільський І.І.
Постанова складена в повному обсязі 06.02.2014 року в зв`язку з перебуванням судді Скільського І.І. на листку непрацездатності.