ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"10" лютого 2014 р. справа №5004/715/11 Суддя господарського суду Волинської області Войціховський В.А., при секретарі судового засідання Потоцькій А.О.,
за участю представників:
Дуплика П.Г. - розпорядник майна
Гураль С.П. - головний експерт зі стягнення Відділу стягнення (м. Луцьк) Управління проблемних кредитів Львівської обласної дирекції Департаменту проблемних кредитів ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" (дов. №235/12 від 18.06.2012р.)
Стадницька В.О. - головний експерт Відділу по роботі з проблемними активами Відділення "Львівська регіональна дирекція" ПАТ "ВТБ Банк" (дов. №427/11.5.2 від 21.10.2013р.)
Грибенюк Н.В. - головний юрисконсульт відділу по роботі з проблемними активами філії - Волинське обласне управління АТ "Ощадбанк" (дов. від 13.06.2013р.)
Пилипчук І.Ю. - співробітник ПАТ "Креді Агріколь Банк" (дов. від 16.03.2012р.)
Бірюк І.В. - головний юрисконсульт відділу правового забезпечення позовної роботи з проблемною заборгованістю Департаменту безпеки ПАТ "Укрінбанк" (дов. №574 від 09.09.2013р.)
розглянувши в судовому засіданні матеріали справи
за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "Аміна-Волинь", с. Копачівка Рожищенського району
про банкрутство
ВСТАНОВИВ: ухвалою господарського суду від 11.04.2011р. було порушено провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Аміна-Волинь", введено процедуру розпорядження майном боржника та призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Дуплику Павла Георгійовича.
Ухвалою попереднього засідання від 27.10.2011р., котра набрала законної сили, було визнано грошові вимоги кредиторів боржника:
- публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" в особі Волинської обласної дирекції ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" в розмірі 22 753 597,30 грн. з яких 22 753 597,30 грн. перша черга;
- публічного акціонерного товариства "Креді Агріколь Банк" в розмірі 652 035,79 грн., з яких 641 109,90 грн. перша черга, 10 925,89 грн. шоста черга;
- публічного акціонерного товариства "ВТБ Банк" в особі відділення "Луцька регіональна дирекція" ПАТ "ВТБ Банк" в розмірі 5 493 888,66 грн., з яких 5 192 991,20 грн. перша черга, 300 897,46 грн. шоста черга;
- публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" в особі філії - Волинське обласне управління ПАТ "Державний ощадний банк України" в розмірі 378 072,55 грн., з яких 350 681,14 грн. перша черга, 27 391,41 грн. шоста черга;
- публічного акціонерного товариства "Український інноваційний банк" в особі Луцького центрального відділення ПАТ "Український інноваційний банк" в розмірі 991 302,19 грн., з яких 889 265,71 грн. перша черга, 102 036,48 грн. шоста черга.
Відповідно до ч. 7 ст. 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14.05.1992р. №2343-ХІІ (далі Закон про банкрутство), положення котрого застосовуються судом при розгляді цієї справи, розпорядник майна призначається на строк не більше ніж на шість місяців, строк процедури розпорядження майном боржника може бути продовжений або скорочений судом за клопотанням комітету кредиторів чи самого розпорядника майна або власника (органу, уповноваженого управляти майном) боржника.
Процедура розпорядження майном у справі про банкрутство ТзОВ "Аміна-Волинь" та призначення розпорядника майна боржника були здійснені судом ухвалою від 11.04.2011р.
Згодом за клопотанням розпорядника майна строк процедури розпорядження майном та повноваження розпорядника було продовжено до 01.10.2012р.
Ухвалою господарського суду Волинської області від 05.08.2013р., залишеною без змін у відповідності до постанови Рівненського апеляційного господарського суду від 24.09.2013р. та постанови Вищого господарського суду України від 10.12.2013р., строк процедури розпорядження майном товариства з обмеженою відповідальністю "Аміна-Волинь" (Рожищенський район, с. Копачівка, вул. Першотравнева, 1а, код ЄДРПОУ 34214679) та повноваження розпорядника майна Дуплики Павла Георгійовича було встановлено до 11 лютого 2014 року.
30 грудня 2013 року розпорядником майна товариства "Аміна-Волинь" Дупликою П.Г. в канцелярію господарського суду було здано проміжний звіт розпорядника майна від 30.12.2013р., протокол засідання зборів кредиторів ТзОВ "Аміна-Волинь" від 30.12.2013р., а також документи у висвітлення вжитих в процедурі розпорядження майном заходів.
Враховуючи наближення терміну закінчення встановленого судом строку процедури розпорядження майном ТзОВ "Аміна-Волинь" та відповідно повноважень розпорядника майна, ухвалою суду від 21.01.2014р. розгляд справи було призначено в судовому засіданні на 10.02.2014р. із зобов'язанням розпорядника майна ТзОВ "Аміна-Волинь" надати суду звіт про свою діяльність в процедурі розпорядження майном товариства-боржника, письмову інформацію про стан процедури розпорядження майном, документи в підтвердження вчинених дій та вжитих заходів, визнанням обов'язкової явки в судове засідання розпорядника майна та повідомленням про день та час розгляду справи боржника, усіх кредиторів товариства "Аміна-Волинь".
До початку проведення у даній справі судового засідання на адресу суду від розпорядника майна ТзОВ "Аміна-Волинь" Дуплики П.Г. із супровідним листом №70 від 01.02.2014р. надійшли проміжний звіт розпорядника майна від 21.01.2014р., протоколи засідання зборів кредиторів ТзОВ "Аміна-Волинь", засідання комітету кредиторів товариства, документи щодо вжитих розпорядником майна заходів, а також клопотання розпорядника майна №69 від 01.02.2014р. про витребування від керівника та власника ТзОВ "Аміна-Волинь" документації, необхідної для проведення фінансового аналізу товариства на предмет фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства.
В засіданні суду розпорядник майна Дуплика П.Г. клопотання про витребування від ТзОВ "Аміна-Волинь" документів, необхідних для проведення фінансового аналізу товариства, підтримав, просить суд його задовольнити та зобов'язати боржника надати арбітражному керуючому за звітні періоди 2012-2013 років баланс підприємства (форма №1 для суб'єктів малого підприємництва форми №1-м), звіт про фінансові результати (форма №2 для суб'єктів малого підприємництва форми №2-м), звіт про рух грошових коштів (форма №3), звіт про власний капітал (форма №4), примітки до річної фінансової звітності (форма №5), звіт про наявність та рух основних фондів, амортизацію (знос) (форма №11-ОЗ), обстеження технологічних інновацій промислового підприємства (форма №1 інновація), звіт про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість (форма №1-Б), звіт з праці (форма №1-Б), звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці (форма №1-ПВ), звіт про використання робочого часу (форма №3-ПВ), звіт про виробництво промислової продукції (форма №1 П-НПП).
Посилаючись на рішення зборів комітету кредиторів ТзОВ "Аміна-Волинь" від 10.02.2014р. та необхідність проведення фінансового аналізу товариства на предмет виявлення фіктивних ознак банкрутства товариства та приховування банкрутства, присутній в судовому засіданні розпорядник майна заявив клопотання про продовження на шість місяців строків процедури розпорядження майном боржника та відповідно повноважень розпорядника майна.
При цьому розпорядником майна було надано суду для огляду та долучення до матеріалів справи проміжний звіт арбітражного керуючого від 10.02.2014р., протокол засідання комітету кредиторів, котре відбулось 10 лютого 2014 року.
Присутні в судовому засіданні представники кредиторів: ПАТ "Креді Агріколь Банк", ПАТ "ВТБ Банк", ПАТ "Державний ощадний банк України", ПАТ "Укрінбанк" з приводу клопотання розпорядника майна та продовження судом строків процедури розпорядження майном боржника не заперечили.
Присутній в судовому засіданні представник ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" щодо продовження на шість місяців строків процедури розпорядження майном боржника та відповідно повноважень розпорядника майна заперечив, просить суд розгляд справи відкласти.
Оглянувши надані розпорядником майна проміжні звіти від 30.12.2013р., від 21.01.2014р. та від 10.02.2014р., а також підтверджуючі їх документи, судом було встановлено, що на виконання положень Закону про банкрутство розпорядником майна вчинялись відповідні заходи, передбачені в процедурі розпорядження майном ТзОВ "Аміна-Волинь".
У відповідності до ч. 9 ст. 7 Закону про банкрутство при проведенні процедур банкрутства інтереси всіх кредиторів у справі представляють збори кредиторів або обраний ними комітет кредиторів.
В справі про банкрутство питання щодо проведення зборів кредиторів і утворення комітету кредиторів регулюються статтею 16 Закону про банкрутство.
Відповідно до ч. 4 ст. 16 Закону про банкрутство кредитори, у тому числі і органи державної податкової служби, інші державні органи, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справлення податків і зборів (обов'язкових платежів), мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів, кратній тисячі гривень.
Таким чином з урахуванням аналізу реєстру вимог кредиторів кількість голосів кожного кредитора розраховується шляхом поділу кредиторських вимог визнаних господарським судом на 1000 грн.
Відповідно до ч. 6 ст. 16 Закону про банкрутство збори кредиторів обирають комітет кредиторів у складі не більше семи осіб. Кожен кредитор заповнює відповідний бюлетень і висловлює особисту думку по кількісному складу комітету кредиторів. Після підрахунку голосів розпорядник майна оголошує результати голосування. Визначившись з кількісним складом комітету кредиторів, розпорядник майна розпочинає проведення голосування за особистий склад комітету кредиторів.
Відповідно до ч. 6 ст. 16 Закону про банкрутство вибори комітету кредиторів проводяться за списком відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на зборах кредиторів, визнаних відповідно до частини 4 цієї статті. У відповідності до ч. 5 ст. 16 зазначеного законодавчого акту до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення про вибори членів комітету кредиторів, визначення кількісного складу комітету кредиторів, визначення його повноважень, дострокове припинення повноважень комітету кредиторів або окремих його членів, інші питання, передбачені цим Законом.
У зазначеній редакції Закону не передбачено інших повноважень зборам кредиторів крім в наведених вище пунктах Закону.
До компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про вибори голови комітету, скликання зборів кредиторів, підготовку та укладення мирової угоди, внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника, звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, припинення повноважень арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) та про призначення нового арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), надання згоди на укладення арбітражним керуючим значних угод боржника чи угод боржника, щодо яких є заінтересованість, а також інші питання, передбачені цим Законом (ч. 8 ст. 16 Закону про банкрутство).
Рішення зборів кредиторів чи комітету кредиторів є способом волевиявлення кредиторів і не може визнаватися господарським судом недійсним, оскільки за своєю правовою природою не є актом юридичної особи, державного чи іншого органу. Також, Законом про банкрутство не передбачено визнання зборів (комітету) кредиторів такими, що не відбулися, або визнання їх недійсними у справі про банкрутство.
Питання щодо правомірності зборів (комітету) кредиторів та легітимності прийнятих на них рішень слід вирішувати господарському суду при прийнятті судових актів у справі про банкрутство, надаючи таким рішенням правову оцінку відповідно до вимог ст. 43 ГПК України та беручи їх до уваги, якщо вони не суперечать чинному законодавству. Зокрема, під час розгляду клопотання комітету кредиторів відносно переходу до наступної судової процедури, ухвала за результатами розгляду якого може бути оскаржена. При цьому ці обставини мають зазначатися лише в мотивувальній частині вказаного процесуального акта.
Судом встановлено, що за результатами здійснених розпорядником майна Дупликою П.Г. заходів 21 січня 2014 року було проведено засідання зборів кредиторів ТзОВ "Аміна-Волинь" із наступним порядком денним: 1. Звіт про проведену роботу. 2. Обрання кількісного складу комітету кредиторів. 3. Обрання складу комітету кредиторів з числа кредиторів. 4. Час і місце проведення зборів комітету кредиторів. 5. Інші питання.
Рішенням зборів кредиторів товариства "Аміна-Волинь", оформленим протоколом №4 від 21.01.2014р. було прийнято до уваги звіт розпорядника майна, затверджено склад комітету кредиторів товариства-боржника в кількісному складі трьох осіб, обрано комітет кредиторів в складі ПАТ "ВТБ Банк", ПАТ "Укрінбанк", ПАТ "Райффайзен Банк Аваль", вирішено провести засідання зборів комітету кредиторів 21.01.2014р. об 15 год. 45 хв.
21 січня 2014 року відбулись збори комітету кредиторів ТзОВ "Аміна-Волинь" із наступним порядком денним: 1. Обрання голови комітету кредиторів і секретаря. 2. Вирішення питання проведення аналізу щодо виявлення ознак неплатоспроможності боржника та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства. 3. Інші питання.
Рішенням зборів комітету кредиторів товариства "Аміна-Волинь", оформленим протоколом №2 від 21.01.2014р. було обрано головою комітету кредиторів ПАТ "Райффайзен Банк Аваль", секретарем ПАТ "ВТБ Банк", за результатами заслуховування розпорядника майна товариства-боржника Дуплики П.Г. вирішено провести аналіз виявлення ознак неплатоспроможності боржника та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства до 11.02.2014р., у випадку ненадання товариством "Аміна-Волинь" відповідної документації в строк до 01.02.2014р., зобов'язано розпорядника майна звернутися до господарського суду з клопотанням про витребування з боржника відповідних документів.
Невиконання товариством "Аміна-Волинь" вимог розпорядника майна Дуплики П.Г., викладених у направлених на адресу боржника листах від 21.10.2013р. №27, від 25.11.2013р. №35, від 24.12.2013р. №41 та від 14.01.2014р. №55, щодо надання документів, необхідних для проведення аналізу щодо виявлення ознак неплатоспроможності боржника та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, а також прийняття зборами комітету кредиторів товариства "Аміна-Волинь" рішення від 21.01.2014р., виступили підставою для звернення розпорядника майна до господарського суду з відповідним клопотанням про витребування від керівника та власника ТзОВ "Аміна-Волинь" документації, необхідної для проведення фінансового аналізу товариства на предмет фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства.
Поруч з цим 10 лютого 2014 року відбулось чергове засідання комітету кредиторів ТзОВ "Аміна-Волинь" із наступним порядком денним: 1. Звіт арбітражного керуючого про проведену роботу. 2. Вирішення питання подальшої процедури банкрутства. 3. Інші питання.
Рішенням зборів комітету кредиторів товариства "Аміна-Волинь", оформленим протоколом №3 від 10.02.2014р. було взято до уваги звіт розпорядника майна, а також вирішено звернутися до господарського суду з клопотанням про продовження процедури розпорядження майном у зв'язку із проведенням фінансового аналізу про наявність фіктивних ознак та приховування банкрутства відповідно до Методичних рекомендацій щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємств та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, затверджених наказом Міністерства економіки України №1361 від 26.10.2010р., терміном до 11.08.2014р.
Вищевикладене рішення комітету кредиторів виступило підставою для звернення розпорядника майна ТзОВ "Аміна-Волинь" Дуплики П.Г. із клопотанням про продовження у справі процедури розпорядження майном боржника на шість місяців.
У відповідності до положень ст. 1 Закону про банкрутство розпорядження майном боржника - система заходів щодо нагляду та контролю за управлінням та розпорядженням майном боржника на період провадження у справі про банкрутство в порядку, встановленому цим Законом. Розпорядник майна - фізична особа, на яку у встановленому порядку покладаються повноваження щодо нагляду та контролю за управлінням та розпорядженням майном боржника на період провадження у справі про банкрутство.
Статтею 13 Закону про банкрутство визначено, що розпорядник майна має право скликати збори кредиторів і брати в них участь з правом дорадчого голосу, аналізувати фінансове становище боржника та рекомендувати зборам кредиторів заходи щодо фінансового оздоровлення боржника, звертатися до господарського суду у випадках, передбачених цим Законом, одержувати винагороду у розмірі та порядку, передбачених цим Законом, залучати для забезпечення виконання своїх повноважень на договірній основі спеціалістів з оплатою їх діяльності з коштів боржника, якщо інше не передбачено цим Законом або рішенням комітету кредиторів, подавати в господарський суд заяву про дострокове припинення своїх обов'язків, здійснювати інші повноваження, передбачені цим Законом.
Розпорядник майна зобов'язаний розглядати разом з посадовими особами боржника копії заяв кредиторів про грошові вимоги до боржника, які надійшли до господарського суду у зв'язку з порушенням справи про банкрутство та надіслані боржнику в установленому цим Законом порядку, вести реєстр вимог кредиторів у встановленому порядку, повідомляти кредиторів про результати розгляду їх вимог боржником та включення визнаних вимог до реєстру вимог кредиторів або про відмову визнання вимог боржником, вживати заходів для захисту майна боржника, аналізувати фінансову, господарську та інвестиційну діяльність боржника, його становище на товарних ринках, виявляти ознаки фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, скликати збори кредиторів, надавати державному органу з питань банкрутства відомості, необхідні для ведення єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено справу про банкрутство, надавати господарському суду та комітету кредиторів звіт про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника, пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника, виконувати інші функції, передбачені цим Законом.
Порядок та підстави визнання боржника банкрутом врегульовано, зокрема, нормами ст. 22 Закону про банкрутство. Відповідно до частини 1 вказаної статті, у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру. Такими випадками є, зокрема: закінчення процедури розпорядження майном за відсутності клопотання комітету кредиторів про відкриття процедури санації або пропозиції про укладення мирової угоди; подання клопотання комітету кредиторів про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (ч. 8 ст. 16 Закону про банкрутство) тощо.
Рішення комітету кредиторів про звернення до суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом не є достатньою умовою та підставою для визнання такого боржника банкрутом. За наявності вказаного клопотання комітету кредиторів, господарський суд самостійно повинен перевірити ознаки, за яких боржника може бути визнано банкрутом.
Згідно з абз. 4 ст. 1 Закону про банкрутство суб'єкт господарської діяльності може бути визнаний банкрутом тільки в разі встановлення господарським судом його неспроможності відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.
Частиною 3 ст. 110 ЦК України передбачено, що, якщо вартість майна юридичної особи є недостатньою для задоволення вимог кредиторів, юридична особа здійснює всі необхідні дії, встановлені законом про відновлення платоспроможності або визнання банкрутом.
Таким чином, при прийнятті постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, господарський суд повинен з'ясувати наявність або відсутність у боржника ознак банкрутства, зокрема: наявність непогашених, визнаних судом грошових вимог кредиторів; перевищення грошових зобов'язань боржника над його майном (пасиву над активом, порівнявши відомості обох величин та встановивши недостатність майна для задоволення вимог кредиторів (неспроможність); незадовільний результат застосування заходів фінансового оздоровлення боржника.
Відомості про активи боржника на час визнання боржника банкрутом можуть міститися у звіті арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією) про фінансово-майновий стан боржника, що повинен бути наданий комітету кредиторів, та на основі якого комітет кредиторів вирішує питання про введення наступної судової процедури.
Тільки наявність усіх перерахованих ознак дає господарському суду підстави для визнання боржника банкрутом.
Прийняття рішення про доцільність визнання боржника банкрутом, незважаючи на клопотання комітету кредиторів, є прерогативою господарського суду, відповідно до ст. 1 Закону про банкрутство.
Враховуючи наведене та беручи до уваги той факт, що розпорядником майна ТзОВ "Аміна-Волинь" Дупликою П.Г. у зв'язку із бездіяльністю товариства "Аміна-Волинь" при здійсненні своїх повноважень не було вчинено заходів стосовно належного аналізу фінансової, господарської та інвестиційної діяльності боржника, заходів щодо виявлення ознак фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, формування та надання суду і комітету кредиторів звітів про свою діяльність, відомостей про фінансове становище боржника, пропозицій стосовно можливості відновлення платоспроможності боржника, тощо, суд вважає за необхідне своєю ухвалою витребувати від ТзОВ "Аміна-Волинь" документи, необхідні розпоряднику майна для проведення аналізу щодо виявлення ознак неплатоспроможності боржника та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства.
Одночасно з цим господарським судом зауважується, що у відповідності до ч. 7 ст. 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" розпорядник майна призначається на строк не більше ніж на шість місяців, строк процедури розпорядження майном боржника може бути продовжений або скорочений судом за клопотанням комітету кредиторів чи самого розпорядника майна або власника (органу, уповноваженого управляти майном) боржника.
В даному випадку визначений судом строк процедури розпорядження майном у справі про банкрутство ТзОВ "Аміна-Волинь" та повноважень розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого Дуплики П.Г. закінчуються 11 лютого 2014 року.
Враховуючи необхідність проведення арбітражним керуючим аналізу щодо виявлення ознак неплатоспроможності боржника та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, беручи до уваги рішення комітету кредиторів товариства-боржника від 10.02.2014р., у суду виникають підстави для продовження строків тривалості процедури розпорядження майном ТзОВ "Аміна-Волинь" та повноважень розпорядника майна.
З огляду на викладені обставини судом було відхилене клопотання ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" стосовно відкладення розгляду справи.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 1, 5, 7, 14-16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14 травня 1992 року №2343-XII, ст.ст. 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,-
УХВАЛИВ:
1. Строк процедури розпорядження майном товариства з обмеженою відповідальністю "Аміна-Волинь" (Рожищенський район, с. Копачівка, вул. Першотравнева, 1а, код ЄДРПОУ 34214679) та повноваження розпорядника майна Дуплики Павла Георгійовича (м. Рівне, вул. Фабрична, буд. 20, гурт., ідентифікаційний номер 2417810151, Свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1377 від 12.07.2013р.) продовжити до 11 серпня 2014 року.
2. Зобов'язати товариство з обмеженою відповідальністю "Аміна-Волинь" в строк до 28.02.2014р. надати господарському суду за звітні періоди 2012-2013 років:
- баланс підприємства (форма №1 для суб'єктів малого підприємництва форми №1-м);
- звіт про фінансові результати (форма №2 для суб'єктів малого підприємництва форми №2-м);
- звіт про рух грошових коштів (форма №3);
- звіт про власний капітал (форма №4);
- примітки до річної фінансової звітності (форма №5);
- звіт про наявність та рух основних фондів, амортизацію (знос) (форма №11-ОЗ);
- обстеження технологічних інновацій промислового підприємства (форма №1 інновація);
- звіт про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість (форма №1-Б);
- звіт з праці (форма №1-Б);
- звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці (форма №1-ПВ);
- звіт про використання робочого часу (форма №3-ПВ);
- звіт про виробництво промислової продукції (форма №1 П-НПП).
3. Примірник ухвали для відома та виконання направити:
- товариству з обмеженою відповідальністю "Аміна-Волинь";
- розпоряднику майна Дуплиці П.Г.;
- ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" в особі Волинської обласної дирекції ПАТ "Райффайзен Банк Аваль";
- ПАТ "Креді Агріколь Банк";
- ПАТ "ВТБ Банк" в особі відділення "Луцька регіональна дирекція" ПАТ "ВТБ Банк";
- філії Волинське обласне управління АТ "Ощадбанк" ПАТ "Державний ощадний банк України";
- Луцькому центральному відділенню ПАТ "Український інноваційний банк";
- сектору з питань банкрутства Головного управління юстиції у Волинській області.
Суддя В.А. Войціховський