Рішення № 36782095, 21.01.2014, Господарський суд Львівської області

Дата ухвалення
21.01.2014
Номер справи
914/1919/13
Номер документу
36782095
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21.01.2014 р. Справа № 914/1919/13

Суддя О.Запотічняк при секретарі М. Драгус розглянула справу

За позовом: Прокурора Шевченківського району м. Львова в інтересах держави в особі Львівської міської ради, м. Львів

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "НВП "ІМВО", м. Львів

про: внесення змін в договір оренди земельної ділянки

За участю представників:

прокурор: Леонтьєва Н.Т. (посв. №005508);

від ЛМР: Кубай Ю.Г. - представник;

від відповідача: Семиренко П.Я., Пастернак П.І. - представник;

Суть спору: Прокурор Шевченківського району м. Львова звернувся з позовом в інтересах держави в особі Львівської міської ради до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "НВП "ІМВО" про внесення змін в договір оренди земельної ділянки

Позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що на підставі ухвали Львівської міської ради від 18.06.2009р. №2712 «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м.Львова», змінилася нормативна грошова оцінка земельної ділянки, яку орендує відповідач, і становить 27 451 472,16 грн. У зв'язку із зміною нормативної грошової оцінки земельної ділянки, Департамент містобудування Львівської міської ради звертався до відповідача з листом від 16.07.2012р. №2403-вих-598 про необхідність внесення змін до договору щодо розміру орендної плати, однак останній ухилився від внесення відповідних змін.

Обставини справи: Ухвалою від 22.05.2013р. року господарський суд Львівської області (суддя Долінська О.З.) порушив провадження у справі.

Рішенням господарського суду Львівської області від 16.07.2013р. позов задоволено повністю. Суд вирішив внести зміни до укладеного між Львівською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю "НВП "ІМВО" Договору оренди земельної ділянки від 05.03.2004 року №Ш-094 щодо розміру орендної плати та визначив нормативну грошову оцінку землі.

Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 29.08.2013р. рішення господарського суду Львівської області від 16.07.2013 року у справі №914/1919/13 залишено без змін, а апеляційну скаргу ТзОВ "НВП "ІМВО" - без задоволення.

Постановою Вищого господарського суду України від 05.11.2013р. постанову Львівського апеляційного господарського суду від 29.08.2013р. та рішення господарського суду Львівської області від 16.07.2013р. у справі № 914/1919/13 скасовано. Справу направлено до господарського суду Львівської області на новий розгляд.

За результатами автоматизованого розподілу справ справу № 914/1919/13 на новий розгляд передано судді Запотічняк О.Д.

Ухвалою від 28.11.2013р. справу прийнято до нового розгляду та призначено розгляд справи на 10.12.2013р.

В судове засідання 10.12.2013р.з'явився прокурор. Сторони не забезпечили явки уповноважених представників в судове засідання, представник відповідача через канцелярію суду подав клопотання від 09.12.2013р., в якому просив суд відкласти розгляд справи у зв'язку з неможливістю відповідача забезпечити в судове засідання явку уповноваженого представника, так як останній перебуває у службовому відрядженні у м. Дніпропетровську. Позивач причин неявки суд не повідомив, вимог ухвали суду від 28.11.2013р. не виконав, з заявами та клопотаннями до суду не звертався. Ухвалою суду від 10.12.2013р. відкладено розгляд справи на 17.12.2013 року.

В судових засіданнях 17.12.2013 року та 13.01.2014 року оголошувалась перерва.

В судове засідання 21.01.2014р. з'явились представники сторін.

Прокурор та представник позивача позовні вимоги підтримали, просили суд позов задоволити з підстав, викладених у позовній заяві, додаткових письмових поясненнях та з наданих в судовому засіданні усних пояснень.

Представники відповідача проти позову заперечили, через канцелярію суду подали клопотання від 21.01.2014р. про зупинення провадження у справі. В обгрунтування поданного клопотання відповідач зазначає, що Галицьким районним судом м. Львова розглядається адміністративна справа №461/8220/13-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Спектр сервіс центр» до Львівської міської ради про визнання незаконною та скасування ухвали №2712 від 18.06.2009р. про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Львова. Як доказ, відповідач наддав суду ухвалу Галицького районного суду м. Львова про відкриття провадження у справі №461/8220/13-а та довідку Галицького районного суду м. Львова від 15.01.2014р. №16-г, згідно якої на даний час справа перебуває на стадії судового розгляду.

Прокурор заперечив проти клопотання відповідача про зупинення провадження у справі, оскільки на даний час ухвала Львівської міської ради №2712 від 18.06.2009р. про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Львова є чинною, дію даної ухвали не зупинено на момент розгляду Галицьким районним судом м. Львова адміністративної справи №461/8220/13-а. Справа вже тривалий період знаходиться на розгляді Галицького районного суду м. Львова, враховуючи обмеженість процесуальних строків в господарському процесі зупинення розгляду справи є неможливим

Представник позивача заперечив проти клопотання відповідача про зупинення провадження у справі з підстав, зазначених прокурором.

В судовому засіданні суд відмовив представнику відповідача у задоволенні клопотання про зупинення провадження у справі, оскільки в матеріалах справи відсутні докази скасування, визнання недійсною чи зупинення дії ухвали Львівської міської ради від 18.09.2009 року №2712 "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Львова"

В судовому засіданні підписано та оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Суд заслухавши пояснення прокурора та представників сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази в їх сукупності, встановив наступне:

05.03.2004 року між Львівською міською радою (позивач, орендодавець) та Товариством з обмеженою відповідальністю "НВП "ІМВО" (надалі - відповідач, орендар) на підставі Положення "Про оренду земельних ділянок у м. Львові та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки", затвердженого Ухвалою 3-ої сесії 4-го скликання Львівської міської ради від 21.11.2002 р. за № 123, Ухвали Львівської міської ради 8-ої сесії 4-го скликання від 23.12.2003 р. №949 "Про надання ТзОВ "НВП "ІМВО" земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 337 у м. Львові укладено договір оренди земельної ділянки №Ш-094 (надалі - Договір).

За умовами даного договору орендар прийняв в строкове платне користування земельну ділянку площею 48174 кв.м, яка знаходиться у м.Львові на вул. Т. Шевченка,337, кадастровий № 4610137500:12:003:0001.

Згідно статті 206 Земельного кодексу України, використання землі в Україні є платним. Об'єктом плати за землю є земельна ділянка. Плата за землю справляється відповідно до закону.

Відповідно до пункту 3.2. Договору орендна плата за землю вноситься орендарем відповідно до 59 економіко-планувальної зони м. Львова і складає 92 417,00 грн. вноситься щомісячно рівними частинами на розрахунковий рахунок №3321812800037 в Шевченківському районі Львівської області, УДК у Львівській області, МФО 825014, ЄДРПОУ 22389441, одержувач: місцевий бюджет Шевченківського району, код платежу 13050200 для Юридичних осіб - до 30-го числа місяця наступного за звітним.

Згідно пункту 3.9 Договору грошова оцінка земельної ділянки площею 48174 кв.м., на підставі Даних земельного кадастру для розрахунку плати за землю на момент укладення цього Договору складає 5 826 645 грн.

Відповідно до статті 632 ЦК України ціна в договорі встановлюється за домовленістю сторін. У випадках встановлених законом, застосовуються ціни (тарифи, ставки тощо), які встановлюються або регулюються уповноваженими органами державної влади або органами місцевого самоврядування.

Відповідно до статті 21 Закону України "Про оренду землі" розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до Податкового кодексу України).

Згідно пункту 14.1.125. статті 14 Податкового кодексу України нормативна грошова оцінка земельних ділянок - це капіталізований рентний дохід із земельної ділянки, визначений відповідно до законодавства центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів.

Пунктом 14.1.136 статті 14 Податкового кодексу України встановлено, що орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності є обов'язковим платежем, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.

Відповідно до ст.288.5 Податкового кодексу України розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою: для земель сільськогосподарського призначення - розміру земельного податку, що встановлюється цим .розділом; для інших категорій земель - трикратного розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом; не може перевищувати: а) для земельних ділянок, наданих для розміщення, будівництва, обслуговування та експлуатації об'єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з відновлюваних джерел енергії, включаючи технологічну інфраструктуру таких об'єктів (виробничі приміщення, бази, розподільчі пункти (пристрої), електричні підстанції, електричні мережі) - 3 відсотки нормативної грошової оцінки; б) для інших земельних ділянок, наданих в оренду, - 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

Згідно із ст. 289.1 Податкового кодексу України для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.

Приписами статті 274 Податкового кодексу України встановлено, що ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі одного відсотка від їх грошової оцінки.

Згідно частини другої статті 792 Цивільного кодексу України відносини щодо найму (оренди) земельної ділянки регулюються законом.

Відповідно до статті 142 Конституції матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад.

Статтею 143 Конституції визначено, що територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності.

Відповідно до статті 144 Конституції України встановлено, що органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території.

Пунктом 15.1. Ухвали Львівської міської ради від 26.07.2012 року №1675 "Про затвердження Положення про підготовку, організацію, проведення та оформлення купівлі-продажу у власність або надання в оренду земельних ділянок у м. Львові" встановлено, що розмір орендної плати може бути змінено на вимогу орендодавця у разі зміни нормативної грошової оцінки земельної ділянки та у разі встановлення Верховною Радою України ставок земельного податку.

Згідно п.15.8 вказаної ухвали розмір орендної плати не є сталим та змінюється у зв'язку з проведенням щорічної індексації нормативної грошової оцінки землі і внесенням змін на підставі чинного законодавства України та інших нормативних документів.

18.06.2009 року Львівською міською радою прийнято ухвалу №2712 "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Львова" затверджено нову нормативну грошову оцінку земель міста Львова, яка містить схему оціночних районів міста, коефіцієнти нормативно грошової оцінки земель різного функціонального призначення у розрізі економіко-планувальних зон, коефіцієнти, які характеризують функціональне використання земельної ділянки.

Станом на момент розгляду справи по суті доказів визнання незаконною чи скасування ухвали Львівської міської ради від 18.06.2009 року №2712 прокурором та сторонами суду не заявлено та не подано.

Відповідно до частини п'ятої статті 5 Закону України "Про оцінку земель", нормативна грошова оцінка використовується при визначенні розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Згідно з частини першої статті 13 Закону України "Про оцінку земель", нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться у разі зокрема: визначення розміру земельного податку, визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Відповідно до частини першої статті 18 Закону України "Про оцінку земель", нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до державних стандартів, норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності.

Відповідно до частини другої даної статті, нормативна грошова оцінка земельних ділянок щодо земельних ділянок розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення - проводиться не рідше ніж один раз на 5-7 років.

Відповідно до частини першої частини 23 Закону України "Про оцінку земель", технічна документація з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населених пунктів затверджується відповідною сільською, селищною, міською радою. Відповідно до частини третьої даної статті, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Частиною першою статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" передбачено, що рада в межах повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень.

Згідно довідки Управління Держкомзему у м. Львові від 09.09..2011 року №40/3/189 нормативна грошова оцінка орендованої відповідачем земельної ділянки у 2011 році складала 27451472,16 грн.

Розрахунком розміру орендної плати за земельну ділянку, проведеним Департаментом містобудування Львівської міської ради, визначено нормативну грошову оцінку орендованої відповідачем земельної ділянки загальною площею 48174 кв.м по вул. Шевченка, 337 у місті Львові в розмірі 27451472,16 грн., а також розмір орендної плати за користування вказаною земельною ділянкою в розмірі 823544,16 грн. в рік.

З метою внесення змін до договору оренди землі від 05.03.2004 року №Ш-094 Департамент містобудування Львівської міської ради звертався до відповідача з листом від 16.07.2012р. №2403-вих-598, яким направив відповідачу три примірники змін до договору оренди землі зареєстрованого у Львівській міській раді від 11.03.2004р. №Ш-094 по вул. Шевченка, 337 у місті Львові , три примірники розрахунку розміру орендної плати та два примірники договору про відшкодування втрат від недоотримання коштів Львівською міською радою за фактичне землекористування. Факт направлення підтверджується поштовою квитанцією №3019 від 17.07.2012р.

Пунктом 2.19 постанови Пленуму Вищого Господарського суду України від 17.05.2011 року №6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин" визначено, що у разі прийняття уповноваженим органом рішення про внесення змін до ставок орендної плати за землю та затвердження нових коефіцієнтів, що використовуються для розрахунку орендної плати за земельні ділянки, такі обставини можуть не братись судом до уваги лише у разі скасування відповідного рішення органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування в установленому законом порядку. У визначених законом випадках застосовуються ціни, які встановлюються або регулюються уповноваженими органами виконавчої влади або органу місцевого самоврядування. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується в судовому порядку. Оскільки орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності є регульованою ціною, то законодавча зміна граничного розміру цієї плати є підставою для перегляду розміру орендної плати, встановленої умовами договору.

Відповідно до Закону України "Про ціни та ціноутворення" політика ціноутворення є складовою загальної економічної та соціальної політики України і реалізується, зокрема, шляхом встановлення державних фінансових цін (тарифів), граничних рівнів цін (тарифів) або граничних відхилень від державних фінансових цін і тарифів.

Визначені законами України у формі фіксованих цін ціни на продукцію, роботи, послуги є обов'язковою умовою договору, незалежно від внесення змін до останнього, якщо інше не встановлено законом.

Відповідно до частини 2 пункту 13 договору розмір орендної плати може переглядатися у разі зміни розмірів земельного податку, підвищення цін, тарифів,зміни коефіцієнтів індексації, визначених законодавством.

Відповідно до пункту 36 договору зміна умов договору здійснюється у письмовій формі за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується в судовому порядку.

У постанові Вищого господарського суду України від 05.11.2013р., якою постанову Львівського апеляційного господарського суду від 29.08.2013р. та рішення господарського суду Львівської області від 16.07.2013р. у справі № 914/1919/13 скасовано, а справу направлено до господарського суду Львівської області на новий розгляд Вищий господарський суд України звертає увагу на наступне:

Відповідно до п. 15.7 Ухвали Львівської міської ради від 26.07.2012р. №1675 "Про затвердження Положення про підготовку, організацію, проведення та оформлення купівлі-продажу у власність або надання в оренду земельних ділянок у м. Львові",, рішення про зміну розміру орендної плати за земельну ділянку приймає міська рада відповідною ухвалою за попереднім погодженням з постійною комісією фінансів та планування бюджету.

Вищий господарський суд України звертає увагу на той факт, що відповідного рішення міськради щодо раніше укладених договорів оренди матеріали справи не містять і обставини його існування судом не досліджувались.

Згідно пункту 15.2 Ухвали Львівської міської ради від 26.07.2012р. №1675 "Про затвердження Положення про підготовку, організацію, проведення та оформлення купівлі-продажу у власність або надання в оренду земельних ділянок у м. Львові" у разі прийняття нормативно-правових актів щодо зміни розмірів орендної плати за землю фізичні та юридичні особи зобов'язані у встановленому порядку переукласти договори оренди землі з урахуванням змін, що відбулися.

Згідно п. 15.7 вказаного Положення рішення про зміну розміру орендної плати за земельну ділянку приймає міська рада відповідною ухвалою за попереднім погодженням постійною комісією фінансів та планування бюджету. Як вбачається з віз на Ухвалі Львівської міської ради від 26.07.2012р. №1675 остання погоджена головою постійної комісії фінансів та планування бюджету Я. Самагальським.

Відповідно до п. 1.7 Положення про підготовку, організацію, проведення та оформлення купівлі-продажу у власність або надання в оренду земельних ділянок у м. Львові дія останнього поширюється на всі землі за винятком тих, що не можуть бути передані у власність або оренду відповідно до чинного законодавства України.

Отже, Ухвала Львівської міської ради від 26.07.2012р. №1675 передбачає обов'язок орендаря переукласти договори оренди землі у разі прийняття нормативно-правових актів щодо зміни розмірів орендної плати за землю.

Таким чином, встановивши підстави для зміни розміру орендної плати у договорі через його невідповідність встановленому законом розміру, Львівська міська рада вправі вимагати від орендаря приведення цього договору у відповідність до вимог законодавства шляхом внесення відповідних змін з метою усунення порушення сторонами договору вимог законодавства, обов'язкового для позивача і відповідача.

З огляду на викладене саме Ухвала Львівської міської ради від 26.07.2012р. №1675 "Про затвердження Положення про підготовку, організацію, проведення та оформлення купівлі-продажу у власність або надання в оренду земельних ділянок у м. Львові" є підставою внесення змін до договору оренди землі. Дана ухвала на даний момент є чинною, а, отже обов'язковою для виконання на відповідній території.

Згідно з статтею 30 Закону України "Про оренду землі" зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується у судовому порядку.

Відповідно до статті 651 ЦК України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

Щодо звернення з позовом до господарського суду Прокурора Шевченківського району міста Львова, то слід зазначити наступне.

На органи прокуратури, відповідно до статті 121 Конституції України, покладено представництво інтересів держави в суді у випадках визначених законом. Право на звернення прокурора або його заступника до Господарського суду в інтересах держави передбачено пунктом 6 статті 20 Закону України "Про прокуратуру" та частиною другою статті 2 ГПК України.

Відповідно до рішення Конституційного суду України від 08.04.1999 року №3-рп/99 "У справі за конституційними поданнями Вищого арбітражного суду України та Генеральної прокуратури України щодо офіційного тлумачення положень статті 2 Арбітражного процесуального кодексу України (справа про представництво прокуратурою України інтересів держави в арбітражному суді)", інтереси держави можуть збігатися повністю або частково, або не збігатися зовсім з інтересами державних органів, державних підприємств та організацій чи з інтересами господарських товариств з часткою державної власності в статутному фонді.

Враховуючи те, що термін "інтереси держави" є оціночним поняттям, прокурор самостійно визначає в чому полягає порушення інтересів держави, чи в чому існує загроза інтересам держави.

Держава зацікавлена в належній поведінці суб'єктів цивільних правовідносин, яку вона закріпила в законах й інших нормативно-правових актах.

Неправомірні дії відповідача щодо ухилення від переоформлення орендної плати і невнесення змін до договору оренди земельної ділянки призводить до несвоєчасної та неповної сплати орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває в користуванні відповідача.

Відповідно до статті 4-3 ГПК України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, обґрунтовують свої вимоги і заперечення поданими суду доказами.

Згідно ст. 33 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.

Відповідно до ст. 34 ГПК України, господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи.

Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Суд, заслухавши пояснення прокурора, оглянувши та дослідивши подані сторонами докази по справі, оцінив їх в сукупності та прийшов до висновку, що позов є документально та нормативно обґрунтований, відповідачем не спростований, підлягає до задоволення повністю.

Судові витрати у справі в розмірі 1 147 грн. 00 коп. слід покласти на сторони відповідно до статті 49 ГПК України та стягнути їх з відповідача в дохід Державного Бюджету України, оскільки спір виник внаслідок неправомірного ухилення відповідача від укладення змін до договору оренди землі.

Керуючись ст.ст. 632, 792 Цивільного кодексу України, ст.ст. 14, 274, 288.5 Податкового кодексу України, ст.ст. 5, 13, 18 Закону України «Про оцінку земель», ст. ст.28, 33 ,43, 44, 48, 49, 80, 82-85 ГПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

1. Позов задоволити повністю.

2. Внести зміни до укладеного між Львівською міською радою (79008, Львівська область, м. Львів, пл. Ринок, буд. 1; код ЄДРПОУ 04055896) та Товариством з обмеженою відповідальністю "НВП "ІМВО" (79000, м. Львів, вул. Ш.Руставелі, 30/8; код ЄДРПОУ 19177304) Договору оренди земельної ділянки від 05.03.2004 року №Ш-094, який зареєстровано у Львівському міському відділі Львівської регіональної філії "Центр державного земельного кадастру" 17.03.2004 року за №04.04.438.00212 шляхом викладення пункту 3.2. Договору у наступній редакції:

"п.3.2., Орендна плата вноситься орендарем в розмірі 823 544,16 грн. (вісімсот двадцять три тисячі п'ятсот сорок чотири гривні 16 копійок) в рік, що становить 3 відсотки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки і вноситься щомісячно рівними частинами на розрахунковий рахунок №33214812700007 ГУДКСУ у Львівській області, МФО 825014, ЄДРПОУ 38007662, отримувач: міський бюджет Шевченківського району, код платежу 13050200 до 30-го числа місяця наступного за звітним".

3. Внести зміни до укладеного між Львівською міською радою (79008, Львівська область, м. Львів, пл. Ринок, буд. 1; код ЄДРПОУ 04055896) та Товариством з обмеженою відповідальністю "НВП "ІМВО" (79000, м. Львів, вул. Ш.Руставелі, 30/8; код ЄДРПОУ 19177304) Договору оренди земельної ділянки від 05.03.2004 року №Ш-094, який зареєстровано у Львівському міському відділі Львівської регіональної філії "Центр державного земельного кадастру" 17.03.2004 року за №04.04.438.00212 шляхом викладення пункту 3.9. Договору у наступній редакції:

"п. 3.9. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 27 451 472,16 грн.

4. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "НВП "ІМВО" (79000, м. Львів, вул. Ш.Руставелі, 30/8; код ЄДРПОУ 19177304) в дохід Державного бюджету України 1 147, 00грн. судового збору.

5. Наказ видати у відповідності до статей 116 та 117 ГПК України.

Повний текст рішення виготовлено та підписано 24.01.2014р.

Суддя Запотічняк О.Д.