ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
_______________
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про визнання боржника банкрутом
"09" січня 2014 р.Справа № 922/4927/13
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Дзюби О.А.
при секретарі судового засідання
розглянувши заявуКуп'янське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Куп'янськ про визнання банкрутом Куп'янське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Куп'янськ , код ЄДРПОУ 03361773 за участю :
Представника боржника - Чаговець Т.П. (голова ліквідаційної комісії)
ВСТАНОВИВ:
Голова ліквідаційної комісії Куп'янського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, м. Куп'янськ звернувся до господарського суду з заявою про порушення у відношенні боржника справи про банкрутство на підставі ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Ухвалою господарського суду Харківської області від 04 грудня 2013 року прийнята заява Куп'янського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, м. Куп'янськ про порушення справи про банкрутство до розгляду; призначено підготовче засідання суду на 16 грудня 2013 року; зобов'язано боржника надати суду необхідні документи для розгляду справи по суті.
Автоматизованою системою визначено кандидатуру арбітражного керуючого Катриченко Юрія Олексійовича для призначення розпорядником майна; зобов'язано арбітражного керуючого Катриченко Юрія Олексійовича подати до суду заяву про участь у справі.
На виконання ухвали господарського суду Харківської області від 04 грудня 2013 року через канцелярію суду від боржника, супровідним листом (вх№ 47055) надійшли витребувані судом документи. Зазначені докази судом досліджені та долучені до матеріалів справи.
Арбітражний керуючий Катриченко Юрій Олексійович заяву про участь у справі не надав, на засіданні не був присутнім.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 16 грудня 2013 року порушено провадження у справі про банкрутство Куп'янського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, м. Куп'янськ Харківської області; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; призначено засідання суду на 24 грудня 2013 року; зобов'язано учасників процесу виконати в повному обсязі вимоги ухвали господарського суду Харківської області від 04 грудня 2013 року.
В судове засідання 24 грудня 2013 року представник боржника не з'явився, причину відсутності не повідомив.
В судове засідання 24 грудня 2013 року арбітражний керуючий Катриченко Юрій Олексійович не з'явився, заяву про участь у справі в якості ліквідатора не надав.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 24 грудня 2013 року розгляд відкладено на 09 січня 2014 року, зобов'язано учасників процесу в повному обсязі виконати вимоги суду.
В судовому засіданні представник боржника підтримав заяву про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури на підставі ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", просив суд визнати Куп'янського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, м. Куп'янськ банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.
Арбітражний керуючий Катриченко Юрій Олексійович у засідання суду знов не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, заяву про участь у справі в якості ліквідатора не надав, про час та місце слухання справи повідомлявся належним чином.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника боржника, суд зазначає наступне.
Згідно п.1 ст. 2 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Відповідно до п. 1 ст. 9 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", справи про банкрутство юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців розглядаються господарським судом за правилами, передбаченими Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
Згідно п.2 ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" право на звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство мають боржник, кредитор.
Скориставшись своїм правом боржник звернувся до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство у відношенні Куп'янського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, м. Куп'янськ , у відповідності до ст. 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", на тій підставі, що при ліквідації підприємства за рішенням вищого органу управління та після вжиття ліквідаційною комісією визначених законодавством заходів в процедурі ліквідації, не у зв'язку з процедурою банкрутства, боржник не має можливості задовольнити вимоги кредиторів у повному обсязі, оскільки вартості майна підприємства недостатньо для задоволення вимог кредиторів, в зв'язку з чим прийнято рішення про звернення до господарського суду.
Згідно, наявних в матеріалах справи витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідки з управління статистики а також статуту підприємства Куп'янське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства зареєстроване Куп'янською міською радою 20.01.1992 р., за адресою вул.. Леніна 110, м. Куп'янськ , Харківської області код ЄДРПОУ 03361773. Станом на момент розгляду справи боржник включений до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців номер запису в єдиному державному реєстрі 1 475 120 0000 000157.
Відповідно ст. 4-1 Господарського процесуального кодексу України, господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченого цим кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
У відповідності до ч.1 ст. 59, ч.1 ст. 60 Господарського кодексу України, ч.2 ст. 105, ч.1 ст. 110 Цивільного кодексу України, а також Статуту підприємства, Куп'янською міською радою Рішенням ХХ сесії V1 скликання №654-V1 від 02.03.2012 прийнято рішення про припинення Куп'янського виробничого управління водопроводно-каналізаційного господарства шляхом ліквідації . Визначено склад ліквідаційної комісії. Головою комісії призначено Шишова А.О, Куп'янською міською радою Рішенням ХХ сесії V1 скликання №784-V1 від 27.07.2012 прийнято рішення виключити зі складу комісії Шишова А.О. та призначити головою Черкасову Р.Ф. . Куп'янською міською радою Рішенням ХХ сесії V1 скликання №1016-V1 від 05.04.2013 прийнято рішення про зміну складу комісії . Куп'янською міською радою Рішенням ХХ сесії V1 скликання №1048-V1 від 07.06.2013 прийнято рішення змінити голову ліквідаційної комісії та призначити Чаговець Т.П.
На виконання вимог ч.1 ст. 34 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" ліквідаційною комісією передано державному реєстратору опис документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційних дій „Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи". Державним реєстратором внесено відповідні відомості про прийняття рішення про ліквідацію підприємства та призначення ліквідаційної комісії в ЄДР.
На виконання вимог чинного законодавства України, повідомлення про припинення діяльності підприємства шляхом ліквідації опубліковане в офіційному спеціалізованому друкованому засобі масової інформації „Бюлетень державної реєстрації" №207 від 2012 року. У повідомленні, опублікованому в „Бюлетені державної реєстрації", визначено двохмісячний термін звернення кредиторів до ліквідаційної комісії та інші відомості, що вимагаються згідно із ч.7 ст. 22 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців".
В подальшому у відповідності до ч. 3 ст. 60 Господарського кодексу України ліквідаційною комісією було прийнято рішення про надіслання всім кредиторам боржника, перед якими відповідно до даних бухгалтерського обліку підприємства рахується заборгованість, персональних повідомлень про припинення підприємства. Суд з'ясував, що ліквідатором персонально письмово повідомлено всіх відомих (явних) кредиторів, перед якими відповідно до даних бухгалтерського обліку боржника рахується заборгованість, про припинення підприємства шляхом ліквідації, про склад ліквідаційної комісії, порядок та строки заявлення кредиторами вимог до боржника, адреси, за якими приймаються вимоги кредиторів.
Як свідчать матеріали справи, надійшли кредиторські вимоги до боржника
АО Куп'янський Машзавод м. Куп'янськ вул. Комсомольска на суму 877,96 грн.
ВАТ Куп'янський цукровий завод сел. Сахкомбінат, Куп'янський район на суму 571020,93 грн.
Гослесхоз м. Куп'янск вул.1 мая,37 на суму 1044,03 грн.
ДП Укрдорзвязок вул.Чугуївська 23, м. Харків 61140 на суму 4644,20 грн.
КП "Комсервіс" м. Куп'янск вул. Леніна 110 на суму 84091,04 грн.
ПАТ "МТС Україна" вул. Лейпцизька м. Київ на суму 164,56 грн.
ТОВ Керамет- Харків вул.Садова.33 м.Куп'янск на суму 1387,00 грн.
ТОВ Куп.механосбор. Підприємство сел. Ковшарівка Куп'янський район на суму 612.00 грн.
ФОП ОСОБА_5АДРЕСА_2 на суму 1259,10 грн.
Харківський РІДУ НАДУПУ пр. Московський 75 м. Харків 61001 на суму 2725,00 грн.
ТОВ "Група компаній "Аква-Лайф" вул. Леніна 24, кв. 9, смт. Нова-Водолага на суму 98700,00 грн.
ФССНВВПЗУ в Куп'янському районі , вул. 1- травня 6, кім. 201, м. Куп'янськ, Харківської області на суму 51780,36 грн.
УПФУ в Куп'янському районі вул. Р.Люксенбург 1, м. Куп'янськ на суму 1675999,65 грн.
Куп'янська ОДПІ вул. Харківська 99, м. Купянськ, Харківської обл. на суму 6926522,08 грн.
Заборгованість з оплати, вихідної допомоги та виплата компенсації за невикористану відпустку на суму 116789,99 грн.
Загальна сума кредиторської заборгованості складає на суму 9537617,90 грн.
В тому числі перед пенсійним фондом 1675999,65 грн., з обов'язкових внесків 51780,36 грн., перед бюджетом 6926522,08 грн.
Станом на час порушення справи заборгованість із заробітній плати перед працівниками, заборгованість по відшкодуванню шкоди, заподіяної життю та здоров'ю, заборгованість по виплаті авторської винагороди відсутня.
Боржником зазначені вимоги розглянуті та визнані в повному обсязі, про що у встановленому порядку повідомлено кредиторів.
Ліквідаційною комісією було проведено інвентаризацію та оцінку майнових активів які знаходились на балансі підприємства. Оціночна вартість майнових активів складає 15977,00 грн.
Дебіторська заборгованість, за даними бухгалтерського обліку , складає 625364,10 грн. Залишок грошових коштів на рахунках боржника в банківських установах становить загальну суму 67816,62 грн. Відсутність іншого майна у складі активів Куп'янського виробничого управління водопроводно-каналізаційного господарства, підтверджується відповідними довідками з органів, які згідно з чинним законодавством в обов'язковому порядку реєструють права власності на нерухоме та цінне рухоме майно.
За даними боржника майна, що перебуває у заставі не має; дочірні підприємства та філії не зареєстровані.
Цінні папери на підприємстві відсутні. Також, на балансі боржника відсутнє державне майно.
Згідно довідки боржника, на підприємстві діяльність, пов'язана із держаною таємницею не здійснювалась.
Після закінчення всіх необхідних ліквідаційних заходів у відповідності до п.1 ст. 111 Цивільного кодексу України ліквідатором (ліквідаційною комісією) складений та підписаний проміжний ліквідаційний баланс підприємства станом на 04 листопада 2013 року.
Відповідно до Рішення Куп'янської міської ради 1178-V1 від 08.11.2013 було затверджено проміжний ліквідаційний баланс підприємства та прийнято рішення звернутись до господарського суду з заявою про визнання боржника - Куп'янського виробничого управління водопроводно-каналізаційного господарства та відкриття ліквідаційної процедури в порядку ст. 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Дійсно, як вбачається з матеріалів, долучених до заяви ліквідатором, даних бухгалтерського обліку боржника, проміжного ліквідаційного балансу фінансовий стан підприємства має ознаки неоплатності, в зв'язку з недостатністю майнових активів боржника для задоволення вимог його кредиторів.
У відповідності до п. 1 ст. 95 Закону, якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутись в господарський суд з заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.
Згідно з п.5 ст.11 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" боржник зобов'язаний звернутись в місячний строк до господарського суду з заявою про порушення справи про банкрутство у разі, задоволення вимог одного або кількох кредиторів призведе до неможливості виконання грошових зобов'язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами (загроза неплатоспроможності); під час ліквідації боржника не у зв'язку з процедурою банкрутства встановлено неможливість боржника задовольнити вимоги кредиторів у повному обсязі; в інших випадках, передбачених цим Законом.
Зазначені обставини виявлено головою ліквідаційної комісії в ході проведення ліквідаційної процедури, що зобов'язує її звернутися до господарського суду з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство.
Статтею 105 Цивільного кодексу України встановлені обов'язки особи, що прийняла рішення про припинення юридичної особи, зокрема, комісія з припинення юридичної особи поміщає в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, що припиняється, повідомлення про припинення юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до неї. Цей строк не може становити менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення юридичної особи. Комісія вживає усіх можливих заходів щодо виявлення кредиторів, а також письмово повідомляє їх про припинення юридичної особи.
Згідно з ч. 1 ст. 110 Цивільного кодексу України юридична особа ліквідується, зокрема, за рішенням її учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами, в тому числі у зв'язку із закінченням строку, на який було створено юридичну особу, досягненням мети, для якої її створено, а також в інших випадках, передбачених установчими документами.
Відповідно до ч. З ст. 110 Цивільного кодексу України, якщо вартість майна юридичної особи є недостатньою для задоволення вимог кредиторів, юридична особа ліквідується в порядку, встановленому законом про відновлення платоспроможності боржника або визнання банкрутом.
Частиною 1 ст. 111 Цивільного кодексу України передбачено, що ліквідаційна комісія після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, який містить відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог, а також про результати їх розгляду. Проміжний ліквідаційний баланс затверджується учасниками юридичної особи або органом, який прийняв рішення про ліквідацію юридичної особи.
Зі змісту ч. 5 ст. 60 Господарського кодексу України, яка регулює загальний порядок ліквідації суб'єкта господарювання, вбачається, що ліквідаційна комісія оцінює наявне майно суб'єкта господарювання, який ліквідується, і розраховується з кредиторами, складає ліквідаційний баланс та подає його власнику або органу, який призначив ліквідаційну комісію. Достовірність та повнота ліквідаційного балансу повинні бути перевірені у встановленому законодавством порядку.
Отже, враховуючи вищезазначені вимоги закону, необхідними передумовами для звернення із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника у порядку статті 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" є: оцінка вартості наявного майна боржника, публікація оголошення згідно з вимогами статті 105 Цивільного кодексу України з метою виявлення кредиторів та встановлення повного обсягу кредиторської заборгованості, повідомлення органу державної податкової служби про ліквідацію підприємства та складання проміжного ліквідаційного балансу. Крім того, звернення до суду з такою заявою можливо лише після закінчення строку, передбаченого ст. 105 Цивільного кодексу України.
Як свідчать матеріали справи, ліквідаційною комісією повністю дотримано вказаного порядку.
У відповідності до п. 1 ст. 95 Закону, якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутись в господарський суд з заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.
Згідно з п.5 ст.11 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" боржник зобов'язаний звернутись в місячний строк до господарського суду з заявою про порушення справи про банкрутство у разі, задоволення вимог одного або кількох кредиторів призведе до неможливості виконання грошових зобов'язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами (загроза неплатоспроможності); під час ліквідації боржника не у зв'язку з процедурою банкрутства встановлено неможливість боржника задовольнити вимоги кредиторів у повному обсязі; в інших випадках, передбачених цим Законом.
Зазначені обставини виявлено головою ліквідаційної комісії в ході проведення ліквідаційної процедури, що зобов'язує її звернутися до господарського суду з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство.
Статтею 105 Цивільного кодексу України встановлені обов'язки особи, що прийняла рішення про припинення юридичної особи, зокрема, комісія з припинення юридичної особи поміщає в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, що припиняється, повідомлення про припинення юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до неї. Цей строк не може становити менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення юридичної особи. Комісія вживає усіх можливих заходів щодо виявлення кредиторів, а також письмово повідомляє їх про припинення юридичної особи.
Згідно з ч. 1 ст. 110 Цивільного кодексу України юридична особа ліквідується, зокрема, за рішенням її учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами, в тому числі у зв'язку із закінченням строку, на який було створено юридичну особу, досягненням мети, для якої її створено, а також в інших випадках, передбачених установчими документами.
Відповідно до ч. З ст. 110 Цивільного кодексу України, якщо вартість майна юридичної особи є недостатньою для задоволення вимог кредиторів, юридична особа ліквідується в порядку, встановленому законом про відновлення платоспроможності боржника або визнання банкрутом.
Частиною 1 ст. 111 Цивільного кодексу України передбачено, що ліквідаційна комісія після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, який містить відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог, а також про результати їх розгляду. Проміжний ліквідаційний баланс затверджується учасниками юридичної особи або органом, який прийняв рішення про ліквідацію юридичної особи.
Зі змісту ч. 5 ст. 60 Господарського кодексу України, яка регулює загальний порядок ліквідації суб'єкта господарювання, вбачається, що ліквідаційна комісія оцінює наявне майно суб'єкта господарювання, який ліквідується, і розраховується з кредиторами, складає ліквідаційний баланс та подає його власнику або органу, який призначив ліквідаційну комісію. Достовірність та повнота ліквідаційного балансу повинні бути перевірені у встановленому законодавством порядку.
Отже, враховуючи вищезазначені вимоги закону, необхідними передумовами для звернення із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника у порядку статті 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" є: оцінка вартості наявного майна боржника, публікація оголошення згідно з вимогами статті 105 Цивільного кодексу України з метою виявлення кредиторів та встановлення повного обсягу кредиторської заборгованості, повідомлення органу державної податкової служби про ліквідацію підприємства та складання проміжного ліквідаційного балансу. Крім того, звернення до суду з такою заявою можливо лише після закінчення строку, передбаченого ст. 105 Цивільного кодексу України.
Як свідчать матеріали справи, ліквідаційною комісією повністю дотримано вказаного порядку.
Враховуючи вищевикладене та приймаючи до уваги, що сума кредиторської заборгованості перевищує вартість активів боржника, підприємство не веде підприємницької діяльності, що робить неможливим погашення заборгованості перед кредиторами, боржник є дійсно неплатоспроможним, що свідчить про скрутний фінансовий стан боржника і неможливість відновлення його діяльності, суд вважає необхідним визнати боржника банкрутом.
Згідно п. 2 ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", за результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора.
Визначений автоматизованою системою арбітражний керуючий Катриченко Юрій Олексійович в судове засідання не з'явився, заяву про участь у справі в якості ліквідатора не надав, хоча про час та місце слухання справи повідомлявся належним чином.
Відповідно до п. 1 ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у разі якщо від арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), визначеного автоматизованою системою, не надійшла заява про згоду стати розпорядником майна в цій справі, то розпорядника майна призначає суд без застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
Згідно з п.2 ст.95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" обов'язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого. Вирішення питання щодо визнання боржника банкрутом здійснюється в судовому засіданні.
Голова ліквідаційної комісії боржника підтримав заяву про призначення в якості ліквідатора голову ліквідаційної комісії Чаговець Тетяну Пилипівну .
За таких умов суд вважає можливим призначити ліквідатором боржника голову ліквідаційної комісії Чаговець Тетяну Пилипівну та встановити розмір оплати його послуг в розмірі двох середньо місячних заробітних плат колишнього керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до відкриття процедури ліквідації за кожен місяць виконання ним повноважень, за рахунок активів боржника.
На підставі вищенаведеного та керуючись ст.ст. 37-48, 95, 114-115 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Визнати Куп'янське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства, що зареєстроване Куп'янською міською радою 20.01.1992 р., за адресою вул.. Леніна 110, м. Куп'янськ , Харківської області , код ЄДРПОУ 03361773, включеного до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за номером запису в єдиному державному реєстрі 1 475 120 0000 000157 - банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.
2. З дня прийняття постанови підприємницька діяльність банкрута припиняється, строк виконання всіх грошових зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) вважається таким, що настав, припиняється нарахування неустойки, процентів та інших видів економічних санкцій по усіх видах заборгованості банкрута, вимоги за зобов'язаннями банкрута, що виникли під час проведення процедур банкрутства, пред'являються в межах ліквідаційної процедури. Припиняються повноваження органів управління банкрута, ліквідатора і повноваження власника майна. Скасовуються арешти, накладені на майно боржника та інші обмеження щодо розпорядження майном боржника (в тому числі, усі податкові застави, застави рухомого та нерухомого майна). Накладання нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
3. Призначити ліквідатором боржника Чаговець Тетяну Пилипівну, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, адреса: АДРЕСА_3 та встановити розмір оплати його послуг в розмірі двох середньо місячних заробітних плат колишнього керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до відкриття процедури ліквідації за кожен місяць виконання ним повноважень, за рахунок активів боржника.
4. Зобов'язати ліквідатора відповідно до п. З ст. 38 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в п'ятиденний строк опублікувати в офіційному друкованому органі відомості про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, закрити всі рахунки банкрута в установах банку і відкрити або переоформити один основний рахунок для проведення розрахунків з кредиторами, виконати інші дії, передбачені ст.ст. 41-48 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" і надавати суду щомісячно звіти про хід ліквідаційної процедури, про фінансове становище і майно боржника станом на день відкриття ліквідаційної процедури, використання коштів боржника.
5. Зобов'язати ліквідатора вжити заходів по оцінці та реалізації активів банкрута, представити суду реєстр грошових вимог кредиторів, повідомлення про результати розгляду вимог кредиторів банкрута, надавати суду щомісячно звіти про хід ліквідаційної процедури, в строк до 09 січня 2015 року виконати ліквідаційну процедуру, надати суду звіт про виконану роботу, всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, у тому числі відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; довідки установ банку про закриття рахунків банкрута, копії повідомлення органу державної податкової служби, пенсійного фонду та центру зайнятості про закінчення ліквідаційної процедури; акт знищення печатки, штампа, докази розшуку майна банкрута, довідки органів, що в обов'язковому порядку реєструють право власності на нерухоме та цінне рухоме майно; докази, що свідчать про стягнення дебіторської заборгованості, або докази що свідчать про неможливість стягнення дебіторської заборгованості, оригінали установчих документів і свідоцтва про державну реєстрацію, ліквідаційний баланс, реєстр непогашених вимог кредиторів, інші документи, що свідчать про виконану ліквідатором роботу по ліквідації банкрута.
6. Постанову суду надіслати ліквідатору, боржнику, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС.
Суддя Дзюба О.А.