Ухвала суду № 36336777, 26.12.2013, Господарський суд Автономної Республіки Крим

26.12.2013Справа № 901/4030/13

за позовом Кримського республіканського підприємства «Вода Криму»

до відповідача Приватного акціонерного товариства

«Автотранспортне підприємство 1262»

про стягнення заборгованості

Суддя А.Р. Ейвазова

ВСТАНОВИВ:

Кримське республіканське підприємство «Вода Криму» (далі - КРП «Вода Криму») звернулося до господарського суду Автономної Республіки Крим з позовом до Приватного акціонерного товариства «Автотранспортне підприємство 1262» (далі - ПАТ «Автотранспортне підприємство 1262») та просить стягнути з відповідача заборгованість у розмірі 4955, 89 грн., що складається з:

- 4741, 74 грн. основної заборгованості;

- 48,28 грн. пені;

- 18,97 інфляційних втрат;

- 46,90 процентів.

В обґрунтування заявлених вимог, КРП «Вода Криму» посилається на порушення відповідачем зобов'язань за договором від 10.06.2011 №3035 на водопостачання з комунального водопроводу та відведення стоків (водовідведення) в комунальну каналізацію та додаткової угоди від 26.02.2013, в частині оплати наданих послуг у період з 17.04.2013 по 22.08.2013 у строк, встановлений договором (а.с. 3-5).

Ухвалою господарського суду Автономної Республіки Крим від 04.12.2013 порушено провадження у справі за відповідним позовом; розгляд справи призначено на 16.12.2013 (а.с.1).

У судовому засіданні 16.12.2013 розпочато розгляд справи по суті, під час якого виникла необхідність у оголошенні перерви до 23.12.2013 (а.с. 90).

23.12.2013 розгляд справи не відбувся, у зв'язку з перебуванням судді господарського суду Автономної Республіки Крим Ейвазової А.Р. на лікарняному.

На підставі викладеного, керуючись ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ :

1. Розгляд справи призначити у судовому засіданніна 20 січня 2014 року на 09 годин 30 хвилин у приміщенні господарського суду Автономної Республіки Крим (м. Сімферополь, вул. О. Невського/Річна, 29/11, каб.220).

2. Позивачу - надати довідки метеослужби про кількість опадів у спірному періоді на території м. Сімферополя; докази направлення рахунків за серпень 2013 року відповідачу; докази припинення надання послуг з прийому стічних вод.

3. Відповідачу - виконати вимоги суду, викладені в ухвалі про порушення провадження у справі від 04.12.2013.

4. Явку представників сторін в судове засідання визнати обов'язковою.

5. Копії даної ухвали направити на адресу сторін рекомендованою поштою.

Попередній документ : 36336746
Наступний документ : 36337125