8.1.5
ПОСТАНОВА
Іменем України
29 листопада 2013 року Справа № 812/9744/13-а
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого-судді: Качуріної Л.С.
при секретарі: Рязанській Є.О.
в присутності сторін:
від позивача: не прибув,
від відповідача: не прибув
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Луганську адміністративну справу за позовом Антрацитівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області до Державного підприємства "Антрацит" про стягнення податкової заборгованості у загальній сумі 2 327 039,60 грн.,-
ВСТАНОВИВ:
25 листопада 2013 року позивач звернувся до суду із адміністративним позовом, в якому послався на таке. Державне підприємство «Антрацит» (далі - ДП «Антрацит») зареєстровано виконавчим комітетом Антрацитівської міської ради Луганської області 30.04.2003 року про що зроблено запис у журналі обліку реєстраційних справ за № 04051885Ю0010158. ДП «Антрацит», ідентифікаційний код: 32226065. є юридичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності, що підтверджується довідкою Управління статистики в Антрацитівському районі №100 від 23.01.2006 року. Зазначене підприємство взяте на податковий облік в органах державної податкової служби 21.05.2003 за №03/05-11 та перебуває на обліку у СДПІ по роботі з ВПП у м. Луганську, що підтверджується довідкою про взяття на облік платника податків від 10.03.2011 №40/29-011 та є платником окремих видів податків у Антрацитівській ОДПІ.
Станом на 22.11.2013 року сума узгодженого Державним підприємством «Антрацит», але не сплаченого грошового зобов'язання складає - 2 327 039, 60 грн. та включає:
- суму податкового боргу з плати за користування надрами для видобування корисних копалин за 3 квартал 2013 року у розмірі - 1 832 162, 84 грн., що підтверджується податковими розрахунками № 9075455120 від 22.11.2013 року та № 9068542783 від 28.10.2013 року,
- суму податкового боргу з екологічного податку за 3 квартал 2013 року у розмірі - 494 876, 76 грн., що підтверджується податковими деклараціями № 9068561056 від 28.10.2013 року, № 9068133580 від 25.10.2013 року, № 9068552227 від 28.10.2013 року, № 9068134796 від 25.10.2013 року.
Відповідно до п. п. 6.2.3, п.6.2. ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 року № 2181-III з метою погашення податкового боргу Антрацитівською ОДПІ 05.10.2001 року направлено до ДП «Антрацит» першу податкову вимогу № 1/36, яку отримав головний бухгалтер підприємства Бакай.
Друга податкова вимога № 2/194 була направлена до платника податків 08.11.2001 року та отримана того ж дня головним бухгалтером ДП «Антрацит».
На підставі вищевикладеного, позивач просить суд стягнути з ДП «Антрацит» податковий борг з плати за користування надрами для видобування корисних копалин у розмірі 1 832 162, 84 грн., з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення по Рафайлівській с/раді у розмірі - 29 800, 83 грн., з екологічного податку за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти по Рафайлівській с/раді у розмірі - 63 279, 28 грн., з екологічного податку за розміщення відходів у спеціально розміщених для цього місцях по Рафайлівській с/раді у розмірі - 371 902, 08 грн., з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення по м. Антрацит у розмірі - 2 721, 69 грн., з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення по Кріпенській с/раді у розмірі - 3 649, 05 грн., з екологічного податку за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти по Кріпенській с/раді у розмірі - 11 224, 57 грн., з екологічного податку за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах по Кріпенській с/раді у розмірі - 3 603, 60 грн., з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення по Дубівський с/раді у розмірі - 8 695, 66 грн., плати за землю у розмірі 84 555,90 грн.
У судове засідання не прибув представник позивача, який був повідомлений про дату, час та місце розгляду справи належним чином, від нього на адресу суду надійшло клопотання про розгляд справи за його відсутністю.
29 листопада 2013 року на адресу суду від Антрацитівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області надійшов лист, в якому позивач не заперечує проти встановлення способу та порядку виконання рішення по даній справі шляхом розстрочення виконання останнього зі сплатою рівними частинами щомісячно, відповідно до графіку зазначеного у відзиві відповідача.
У судове засідання не прибув представник відповідача, який був повідомлений про дату, час та місце розгляду справи належним чином, від нього на адресу суду надійшло клопотання про розгляд справи за його відсутністю та відзив на адміністративний позов, в якому Державне підприємство "Антрацит" просило у разі задоволення адміністративного позову, встановити порядок виконання постанови згідно графіку, а саме розстрочити термін виконання погашення заборгованості на 60 календарних місяців, починаючи з 01.01.2014 року по 31.11.2018 року включно рівними частинами щомісячно в сумі 39 117,32 грн., з 01.12.2018 року по 31.12.2018 року в сумі 19 117,72 грн..
Дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих сторонами доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст. ст. 69-72 КАС України, суд дійшов висновку про задоволення позову з огляду на наступне.
Відповідно до ст. 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
01 січня 2011 року набув чинності Податковий Кодекс України, який встановлює перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства. Відповідно до п. 2 Прикінцевих положень Податкового кодексу України з 01.01.2011 року Закон України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» та Закон України «Про систему оподаткування» втратили чинність.
Але, у разі, якщо правовідносини щодо нарахування та визначення податкового зобов'язання із застосування штрафних санкцій та направлення відповідачу податкових вимог, виникли до набрання чинності Податковим Кодексом України, то в даному випадку разом із нормами Податкового кодексу України слід застосовувати також норми раніше діючого законодавства.
Приписами статті 16 Податкового кодексу України визначені зобов'язання платників податків, один з яких зобов'язує, зокрема, сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Відповідно до ст. 2 Закону України від 04.12.1990 №509-ХІ «Про державну податкову службу в Україні», завданнями органів державної податкової служби, зокрема, є здійснення контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), а також неподаткових доходів, установлених законодавством.
Пунктом 41.5 ст. 41 Податкового кодексу України встановлено, що органами стягнення є виключно органи державної податкової служби, які уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу в межах їх повноважень, а також державні виконавці в межах своїх повноважень.
Органи податкової служби відповідно до підпункту 20.1.18. п. 20.1 статті 20 Податкового кодексу України мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.
У відповідності із статтею 14 Податкового кодексу України:
- податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк) (підпункт 14.1.156 пункту 14.1);
- податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (підпункту 14.1.175 пункту 14.1).
Згідно із статтею 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний: вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів (підпункт 16.1.2 пункту 16.1 статті 16); подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів (підпункт 16.1.3 пункту 16.1 статті 16); сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи (підпункт 16.1.4 пункту 16.1 статті 16).
Згідно із пунктом 54.1 статті 54 Податкового кодексу України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.
Пунктом 57.1. статті 57 Податкового кодексу України передбачено, що платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Статтею 95 Податкового кодексу України передбачено, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі. Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги. Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Підпунктами 87.1 та 87.2 статті 87 Податкового кодексу України визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.
З матеріалів справи вбачається, що Державне підприємство «Антрацит» зареєстровано виконавчим комітетом Антрацитівської міської ради Луганської області 30.04.2003 року про що зроблено запис у журналі обліку реєстраційних справ за №04051885Ю0010158.
Державне підприємство «Антрацит», ідентифікаційний код: 32226065. є юридичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності, що підтверджується довідкою Управління статистики в Антрацитівському районі № 100 від 23.01.2006 року та є платником окремих видів податків у Антрацитівській ОДПІ.(а. с.12,13).
Судом встановлено, що ДП «Антрацит» самостійно було подано до Антрацитівської ОДПІ податкові декларації з екологічного податку за 3 квартал 2013 року:
- № 9068561056 від 28.10.2013 року по Рафайлівській с/раді, якою визначено суму податкового зобов'язання у розмірі - 464 982, 19 грн., в тому числі за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення - 29 800, 83 грн., за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти - 63 279, 28 грн. та за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах - 371 902, 08 грн.;
- № 9068133580 від 25.10.2013 року по м. Антрацит, якою визначено суму податкового зобов'язання у розмірі - 2 721, 69 грн., в т.ч. за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення - 2 721, 69 грн.;
- № 9068552227 від 28.10.2013 року по Кріпенській с/раді, якою визначено суму податкового зобов'язання у розмірі - 18 477, 22 грн., в т.ч. за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення - 3 649, 05 грн., за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти - 11 224, 57 грн. та за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах - 3 603, 60 грн.;
- № 9068134796 від 25.10.2013 року по Дубівській с/раді, якою визначено суму податкового зобов'язання у розмірі - 8 695, 66 грн., в т.ч. за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення - 8 695, 66 грн.
Також, судом встановлено, що ДП «Антрацит» самостійно було подано до Антрацитівської ОДПІ податкові розрахунки з плати за користування надрами для видобування корисних копалин за 3 квартал 2013 року:
-№ 9075455120 від 22.11.2013 року, яким визначено суму податкового зобов'язання у розмірі - 1 412 505, 60 грн.;
-№ 9068542783 від 28.10.2013 року, яким визначено суму податкового зобов'язання у розмірі - 419 657, 24 грн.
Крім того, із матеріалів справи вбачається, що у відповідності до п .п.6.2.1. п.6.2. ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 р. № 2181, що діяв на момент направлення вимог, перша податкова вимога Антрацитівської об'єднаної державної податкової інспекції № 1/36 від 05.10.2001 була направлена відповідачеві яку отримав головний бухгалтер підприємства Бакай Н.Н. та друга податкова вимога № 2/194 яка була направлена до платника податків 08.11.2001 та отримана того ж дня головним бухгалтером ДП «Антрацит» Бакай Н.Н.
Відповідно до п. п. 20.1.18 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України, органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.
Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини (п. 95.3 ст. 95 Податкового кодексу України).
Сума податкового боргу відповідачем добровільно не сплачена.
Згідно ст. 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки та збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відповідач визнав позовні вимоги у повному обсязі, про що зазначив у відзиві на адміністративний позов (а. с. 43-45).
В силу ст. 136 Кодексу адміністративного судочинства України позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи. Судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову, визнанням адміністративного позову чи примиренням сторін ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112, 113 цього Кодексу.
У частинах 3, 4 ст. 112 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову. Суд не приймає відмови від адміністративного позову, визнання адміністративного позову і продовжує розгляд адміністративної справи, якщо ці дії позивача або відповідача суперечать закону чи порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси.
Підстав для неприйняття визнання адміністративного позову судом не встановлено.
Таким чином, виходячи з заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд дійшов висновку, що викладені в позовній заяві доводи позивача є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Матеріалами справи підтверджено, що ДП «Антрацит» є вугледобувним підприємством, отримує державну підтримку на собівартість, має велику заборгованість перед бюджетом, яка станом на 14.11.2013 року становить 24 млн. 839 тис. грн. Вказані обставини не дозволяють сплатити одночасно усю суму податкового боргу до бюджету, виплачувати заробітну плату працівникам підприємства, забезпечувати безпечні умови праці гірників та своєчасно сплачувати поточні податкові зобов'язання.
Відповідно до частини 1 статті 257 Кодексу адміністративного судочинства України у разі необхідності спосіб, строки і порядок виконання можуть бути визначені у самому судовому рішенні.
Пунктом 100.4 статті 100 Податкового кодексу України передбачено, що підставою для розстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу платника податків є надання ним достатніх доказів існування обставин, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, що свідчать про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу такого платника податків, а також економічного обґрунтування, яке свідчить про можливість погашення грошових зобов'язань та податкового боргу та/або збільшення податкових надходжень до відповідного бюджету внаслідок застосування режиму розстрочення, протягом якого відбудуться зміни політики управління виробництвом чи збутом такого платника податків.
Тобто інститут розстрочення податкового боргу може бути застосовано лише у разі наявності доказів поліпшення економічного стану боржника у подальшому та наявності даних про погашення боргу в майбутньому.
З наданих відповідачем доказів вбачається, що ДП "Антрацит" дійсно на даний час має скрутне фінансове становище та не має можливості своєчасно виконувати свої зобов'язання зі сплати податкового боргу.
На підтвердження необхідності встановлення способу, строку і порядок виконання рішення та можливості подальшого погашення податкового боргу відповідно до графіку, наданого відповідачем, підприємство надало довідку основних показників роботи.
З урахуванням наданих відповідачем доказів на обґрунтування клопотання, відсутністю заперечень позивача, суд вважає за можливим відповідно до ч.1 ст. 257 КАС України, встановити спосіб, строк та порядок виконання судового рішення згідно наданого відповідачем графіку.
На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засіданні 29 листопада 2013 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено до 05 грудня 2013 року, про що згідно вимог частини 2 статті 167 КАС України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови у судовому засіданні.
Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.
На підставі викладеного, керуючись статтями 2, 6, 7, 17, 18, 94, 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позовні вимоги Антрацитівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області до Державного підприємства "Антрацит" про стягнення податкової заборгованості у загальній сумі 2 327 039,60 грн., задовольнити повністю.
Стягнути кошти Державного підприємства «Антрацит» (місцезнаходження: 94613, Луганська область, м. Антрацит, вул. Ростовська, 38, ідентифікаційний код 32226065) з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника податків, за податковим боргом у загальній сумі 2 327 039,60 грн. (два мільйони триста двадцять сім тисяч тридцять дев'ять грн. 60 коп.), з якої:
- суму податкового боргу з плати за користування надрами для видобування корисних копалин у розмірі - 1 832 162, 84 грн. (один мільйон вісімсот тридцять дві тисячі сто шістдесят дві грн. 84 коп.) перерахувати до бюджету на р/р 33110366700010, код платежу 13030100, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області;
- суму податкового боргу з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення по Рафайлівській с/раді у розмірі - 29 800, 83 грн. (двадцять дев'ять тисяч вісімсот грн. 83 коп.) перерахувати до бюджету на р/р33110362700100, код платежу 19010114, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області;
- суму податкового боргу з екологічного податку за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти по Рафайлівській с/раді у розмірі - 63 279, 28 грн. (шістдесят три тисячі двісті сімдесят дев'ять грн. 28 коп.) перерахувати до бюджету на р/р33119363700100, код платежу 19010214, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області;
- суму податкового боргу з екологічного податку за розміщення відходів у спеціально розміщених для цього місцях по Рафайлівській с/раді у розмірі - 371 902, 08 грн. (триста сімдесят одна тисяча дев'ятсот дві грн. 08 коп.) перерахувати до бюджету на р/р33118364700100, код платежу 19010314, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області;
- суму податкового боргу з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення по м. Антрацит у розмірі - 2 721, 69 грн. (дві тисячі сімсот двадцять одна грн. 69 коп.) перерахувати до бюджету на р/р33114362700010, код платежу 19010100, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області;
- суму податкового боргу з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення по Кріпенській с/раді у розмірі - 3 649, 05 грн. (три тисячі шістсот сорок дев'ять грн. 05 коп.) перерахувати до бюджету на р/р33119362700015, код платежу 19010127, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області;
- суму податкового боргу з екологічного податку за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти по Кріпенській с/раді у розмірі - 11 224, 57 грн. (одинадцять тисяч двісті двадцять чотири грн. 57 коп.), перерахувати до бюджету на р/р33118363700015, код платежу 19010227, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області;
- суму податкового боргу з екологічного податку за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах по Кріпенській с/раді у розмірі - 3 603, 60 грн. (три тисячі шістсот три грн. 60 коп.) перерахувати до бюджету на р/р33117364700015, код платежу 19010327, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області;
- суму податкового боргу з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення по Дубівський с/раді у розмірі - 8 695, 66 грн. (вісім тисяч шістсот дев'яносто п'ять грн. 66 коп.) перерахувати до бюджету на р/р 33111362700013, код платежу 19010123, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області.
Розстрочити Державному підприємству «Антрацит» сплату податкового боргу у загальній сумі 2 327 039,60 грн. (два мільйони триста двадцять сім тисяч тридцять дев'ять грн. 60 коп.) на 60 календарних місяців, починаючи з 01.01.2014 року по 31.11.2018 року включно рівними частинами щомісячно в сумі 39 117,32 грн., з 01.12.2018 року по 31.12.2018 року в сумі 19 117,72 грн..
Антрацитівській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області внести відповідні зміни до карток особових рахунків платника податків Державного підприємства «Антрацит» щодо сплати рівними частками вищевказаного податкового боргу.
Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова складена та підписана в повному обсязі 04 грудня 2013 року.
Суддя Л.С. Качуріна