Постанова № 35703016, 17.10.2013, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
17.10.2013
Номер справи
804/8664/13-а
Номер документу
35703016
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 жовтня 2013 р. Справа № 804/8664/13-а Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого суддіВласенка Д.О. при секретаріПасічнику Т.В. за участю: представника позивача представників відповідача Журавель Ю.О. Оріхової Т.А. Макушенцевої А.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства «Євраз - Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського» до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську Міжрегіонального головного управління Міндоходів про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № 0000048813 від 18.01.2012

ВСТАНОВИВ:

Публічне акціонерне товариство "Євраз - Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського" 03 липня 2013 року звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську Міжрегіонального головного управління Міндоходів, в якому просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення - рішення №0000048813 від 18.01.2012 року в частині визначення податкових зобов'язань з урахуванням штрафних (фінансових) санкцій за платежем земельний податок з юридичних осіб за 2011 рік у розмірі 8 163, 74 грн., з яких 8 157, 74 грн. - сума основного платежу, 6,00 грн. - сума штрафних (фінансових) санкція за період з 01.01.2011 року по 30.06.2011 року.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що вищезазначене податкове - повідомлення рішення було винесено відповідачем неправомірно з наступних підстав:

Позивач вважає, що при винесенні даного податкового повідомлення - рішення відповідач керувався п. 276.5 ст. 276 Податкового кодексу України, який набирає чинності з 1 січня 2015 року, тому неправомірно розрахував земельний податок з застосуванням коефіцієнту 2,5, а не 1%. Позивач вважає, що відповідач неправомірно посилається на порядок нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, який затверджено наказом Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерства аграрної політики України, Міністерства будівництва, архітектури та житлово - комунального господарства України, Української академії аграрних наук від 27.01.2006 р. № 18/15/21/11, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.04.2006р. за № 388/12262, оскільки даним порядок створений для застосування Державним комітетом України по земельним ресурсах для здійснення нормативної грошової оцінки земель, а тому даний порядок не застосовується юридичними особами при обчисленні податків.

Відповідач в запереченнях проти позову зазначає, що при обрахуванні земельного податку ним був застосований коефіцієнт 2,5, у зв'язку зі зміною функціонального використання землі. Коефіцієнт 2,5 передбачений Порядком нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затверджений наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 27.01.2006 р. № 18/15/21/11, застосовується у випадку комерційного використання земель. В обґрунтування своїх доводів відповідач посилається на п. 271.1.1 ст. 271, ст. 274- 276, п. 286.1 ст. 286 Податкового кодексу України, без застосування п. 276.5 Податкового кодексу України, який набирає чинності з 1 січня 2015 року. Тому відповідач вважає помилковим твердження позивача, що при винесенні оскаржуваного рішення застосовувався п. 276.5 Податкового кодексу України.

Представник позивача підтримав позовні вимоги в повному обсязі та просив задовольнити позов.

Представники відповідача заперечували проти позовних вимог та просили відмовити у позові.

З матеріалів справи вбачається, що 06.01.2012р. Спеціалізованою державною податковою інспекцією по роботі з великими платниками податків у м. Дніпропетровську була проведена планова виїзна перевірка Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського» (код ЄДРПОУ 05393056), з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.01.2009р. по 30.06.2011р.

Про результати планової виїзної перевірки Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського» (код ЄДРПОУ 05393056), з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.01.2009р. по 30.06.2011р., Спеціалізованою державною податковою інспекцією по роботі з великими платниками податків у м. Дніпропетровську був складений акт № 9/08-02/3-05393056 від 06.01.2012р.

На підставі акту перевірки Спеціалізованою державною податковою інспекцією по роботі з великими платниками податків у м. Дніпропетровську було винесено податкове повідомлення - рішення № 0000048813 від 18.01.2012р.

Даним податковим повідомленням-рішенням СДПІ було визначено Публічному акціонерному товариству «Євраз - Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського» суму податкового зобов'язання з урахуванням штрафних (фінансових) санкцій за земельний податок з юридичних осіб у розмірі 39 860,80 грн., з яких 33 435,39 грн. - сума основного платежу, 6 325,41 грн. - сума штрафних (фінансових) санкцій.

Сума податкового зобов'язання з урахуванням штрафних (фінансових) санкцій за земельний податок з юридичних осіб у розмірі 39 860,80грн. визначена СДПІ за наступні періоди:

- 2009 рік - 10 537,46 грн.

- 2010 рік - 14 740,19 грн.

- 2011 рік - 8 157,74 грн.

Сума штрафних фінансових санкцій нарахована в розмірі:

- 2009 рік - 2 634,37 грн.

- 2010 рік - 3 685,05 грн.

- 2011 рік - 6,00 грн.

ПАТ «Євраз - ДМЗ ім. Петровського» вважає податкове повідомлення - рішення в частині визначення суми податкового зобов'язання з урахуванням штрафних (фінансових) за платежем земельний податок з юридичних осіб за 2011 рік у розмірі 8163,74 грн., з яких 8 157,74 грн. - сума основного платежу, 6,00 грн. - сума штрафних (фінансових) санкцій протиправним та таким, що підлягає скасуванню.

Як вбачається з акту перевірки п. 3.4.3, за період з 01.01.11 по 30.06.2011 ПАТ «Євраз - ДМЗ Петровського» є платником податку за землю, в зв'язку з тим, що підприємство мало у користуванні 34 земельні ділянки, які розташовані у межах м. Дніпропетровську.

Проведеною перевіркою відображеного показника за період з 01.01.11 по 30.06.11 податкового зобов'язання по податку за землю у розмірі 2 990 433,60 грн. встановлено, що суб'єкт господарювання здійснював наступні нарахування: згідно розрахунку від 27.01.11 № 9000103033 всього за 2011 рік - 396 884 046 грн., у т.ч. за період січень - червень 2011 року по 330 736,71 грн., згідно уточнюючого розрахунку від 19.05.2011 № 9003495574 всього за рік - 4 010 250,02 грн., у т.ч. квітень - червень 2011 року. по 335 337 ,78 грн. З 01.04.2011 року ПАТ «Євраз - ДМЗ ім.. Петровського» збільшені нарахування по податку за землю за земельні податки ПАТ «Дніпрококс», у зв'язку з його ліквідацією.

В ході проведення перевірки встановлено, що на балансі ПАТ «Євраз - ДМЗ ім.. Петровського» рахується об'єкт культурно - пуботового призначення - Палац культури ім.. Ілліча, розташований за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Калініна, 47. Палац культури ім.. Ілліча з 01.12.08р. виведено з експлуатації згідно наказу ПАТ «Євраз - ДМЗ ім.. Петровського» від 28.11.2008р. № 697, у зв'язку з відсутністю фактичного використання.

Також встановлено, що з 01.01.11 по 30.06.11 ПАТ «Євраз - ДМЗ ім.. Петровського» надало в оренду приміщення, розташовані:

- у гуртожитку №1 (по вул. Караваєва, 13) площею - 100,75 кв.м.,

- прибудинкова територія (по вул. Караваєва, 13) площею - 244,35 кв.м.,

- у гуртожитку № 3 (по вул. Караваєва, 13) площею - 200,65 кв.м.,

- прибудинкова територія (по вул. Петровського, 33) площею - 350,84 кв.м.,

- у гуртожитку № 5 (по вул. Петровського, 27) площею - 151,21 кв.м.,

- у гуртожитку № 2 (по вул. Ногінська, 53) площею - 8,97 кв.м.

В акті перевірки відповідач зазначає, що у випадку зміни функціонального використання землі, при обрахуванні земельного податку застосовується коефіцієнт функціонального використання (Кф), який дорівнює 2,5 - комерційне використання земель. Таким чином, в порушення п. 286.5 ст. 286 Податкового кодексу України підприємством за надані в оренду приміщення плата за землю нараховувалась без застосування відповідного коефіцієнта функціонального використання (Кф - 2,5 комерційне використання земель), що призвело до заниження плати за землю за період з 01.01.11 по 30.06.11 у розмірі 8 157,74 грн., у т.ч.: за січень - травень 2011р. по 1 359,62 грн., червень 2011р. - 1359,64 грн.

В обґрунтування даних висновків відповідач посилається на положення розділу ХІІІ «Плата за землю» п. 271.1.1 ст. 271 Податкового кодексу України та Порядок нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затверджений наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 27.01.2006 р. № 18/15/21/11.

Відповідно до п. п. 56.1 - 56.3 ст. 56 Податкового кодексу України рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку. У разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов'язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених цим Кодексом або іншими законами України, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення.

Відповідно до п. 1.1. ст. 1 Податкового кодексу України податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Згідно п. п. 14.1.147 п. 14.1. ст. 14 Податкового кодексу України плата за землю - загальнодержавний податок, який справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Порядок оплати земельного податку регулюється розділом ХІІІ Податкового кодексу України.

Відповідно до п. 271.1. ст. 271 Податкового кодексу України базою оподаткування є:

- нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом;

- площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

Відповідно до п. 274.1 ст. 274 ПК України ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, за винятком земельних ділянок, зазначених у статтях 272, 273, 276 цього Кодексу.

З матеріалів справи вбачається, що позивач розрахував та сплачував земельний податок на підставі даних земельного кадастру (довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки) за ставкою 1 % від нормативної грошової оцінки землі, що підтверджується податковою декларацією з плати земельного податку за 2011 від 18.05.2011р. та квитанції про доставку даної декларації до районного рівня Державної податкової адміністрації України від 19.05.2011 року та уточнюючою декларацією з плати земельного податку за 2011 рік та квитанцією про доставку даної декларації, позивач розрахував та сплачував земельний податок на підставі даних земельного кадастру (довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки) за ставкою 1 % від нормативної грошової оцінки землі без застосування коефіцієнта функціонального використання за земельні ділянки передані в оренду третім особам, застосування якого передбаченого п. 276.5 ст. 276 Податкового кодексу України.

Відповідно до п. 276.5. ст. 276 ПК України у разі надання в оренду земельних ділянок (в межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, у тому числі зазначеними у пунктах 276.1 та 276.4 цієї статті, іншим суб'єктам, податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється відповідно до статті 274 цього Кодексу від нормативної грошової оцінки, визначеної з урахуванням застосування відповідного коефіцієнта функціонального використання цих площ залежно від виду економічної діяльності орендаря, та статті 275 цього Кодексу.

Відповідно пункту 1 Розділу «Прикінцеві положення» Податкового кодексу України встановлено, що цей кодекс набирає чинності з 01.01.2011р., крім п. 276.5. ст. 276 цього кодексу, який набирає чинності з 01.01.2015р.

В листі Верхньодніпровської державної податкової інспекції ДПС № 3303/10/15-2 від 11.06.2013р., адресованого ПАТ «ЄВРАЗ Баглійкокс», Верхньодніпровська ДПІ ДПС зазначає, що у разі надання в оренду земельних ділянок ( в межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, іншим суб'єктам, податок за площі, що надаються в оренду, до 01.01.2015р. обчислюються за ставками, встановленими у ст. 274, 275, 276 ПК України, без урахування коефіцієнта функціонального використання 2,5 відповідно до п. п. 276.5 ст. 276.

В Єдиній базі податкових знань державної податкової служби України була розміщена інформація що повинна використовуватись працівниками органів ДПС при наданні податкових консультацій на запитання: "Яка ставка земельного податку застосовується у разі надання в оренду земельних ділянок (в межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частини власниками та землекористувачами?" надано відповідь, що відповідно до п. 276.5 ст. 276 ПК України у разі надання в оренду земельних ділянок (в межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, у тому числі зазначеними у п. 276.1 та 276.4 цієї статті, іншим суб'єктам, податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється відповідно до ст. 274 цього Кодексу від нормативної грошової оцінки, визначеної з урахуванням застосування відповідного коефіцієнта функціонального використання цих площ залежно від виду економічної діяльності орендаря, та ст. 275 цього Кодексу. Разом з тим, згідно з абз. 10 п. 1 розділу XIX "Прикінцеві положення" ПК України, норми п. 276.5 ст. 276 ПК України набирають чинності з 01.01.2015 року. Тобто, у разі надання в оренду земельних ділянок (в межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, податок за площі, що надаються в оренду, до 01.01.2015 року обчислюється за ставками, встановленими статтями 274, 275, 276 ПК України, без урахування норм пункту 276.5 ст. 276 ПК України.

Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що нормами Податкового кодексу не визначено розмір земельного податку, який застосовується у разі надання в оренду земельних ділянок (в межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами. Так, статтею 274 ПК України передбачено, що ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, але за винятком земельних ділянок, зазначених у статтях 272, 273, 276 цього Кодексу. Тобто, дія статті 274 ПК України не поширюється на випадок, коли земельні ділянки (в межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин надаються в оренду власниками та землекористувачами, в той же час п. 276.5 ст. 276 ПК України не набрав чинності. Таким чином, на даний час в податковому кодексі відсутня пряма норма, яка визначає розмір земельного податку, який застосовується у разі надання в оренду земельних ділянок (в межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами.

Відповідно до п. 7.1. КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

Отже, враховуючи відсутність в Податковому кодексі прямої норма, за якою визначається розмір земельного податку, який застосовується у разі надання в оренду земельних ділянок (в межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, слід зазначити наступне:

Відповідно до п. 286.1 ст. 286 ПК України підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру. Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідно п. 289.1 ст. 289 ПК України для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин здійснює управління у сфері оцінки земель та земельних ділянок.

Відповідно до п.п. 3.5. п. 3 Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, який затверджено наказом Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерства аграрної політики України, Міністерства будівництва, архітектури та житлово - комунального господарства України, Української академії аграрних наук від 27.01.2006 р. № 18/15/21/11, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.04.2006р. за № 388/12262 (далі - Порядок № 18) встановлено, що коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф) (додаток 1, табл. 1.1), ураховує відносну прибутковість видів економічної діяльності.

Віднесення земель до категорії земель за функціональним використанням провадиться згідно з Інструкцією з заповнення державної статистичної звітності з кількісного обліку земель (форми NN 6-зем, 6а-зем, 6б-зем, 2-зем) ( za788-98 ), затвердженою наказом Держкомстату України від 05.11.98 N 377 ( z0788-98 ), зареєстрованою в Мін'юсті України 14.12.98 за N 788/3228, відповідно до видів економічної діяльності, зазначених у довідках, що надають юридичним особам органи державної статистики.

Коефіцієнт функціонального використання для земельних ділянок змішаного використання визначається як середньозважене (за площею) значення коефіцієнтів функціонального використання окремих частин земельної ділянки змішаного використання. Підставою для виділення частин земельної ділянки різного функціонального використання є виключно затверджені дані інвентаризації земельної ділянки та землеустрою.

Згідно до Таблиці. 1.1 Порядку встановлені коефіцієнти, які характеризують функціональне використання земельної ділянки (Кф), а саме:

- для земель комерційного використання (категорія земель - землі підприємств, здійснюють операції з нерухомістю, здавання під найм та послуги юридичним особам) становить 2,5.

Таким чином, суб'єкт господарювання - власник земельної ділянки, що надає в будівлі, споруди (їх частини), при розрахунку земельного податку за земельні ділянки, під переданою в оренду нерухомістю, повинен враховувати коефіцієнт функціонального використання землі.

Згідно пп. 14.1.261 ст.14 ПК України встановлено, що цільове призначення земельної ділянки - використання земельної ділянки за призначенням, визначеним на підставі документації із землеустрою у встановленому законодавством порядку.

На час проведення перевірки підприємством були надані дані Державного земельного кадастру про нормативну грошову оцінку на 2009-2010 роки., а за 2011 рік не надано.

Згідно додатку до даних Державного земельного кадастру про нормативну грошову територій, на яких розташовані об'єктів нерухомого майна на 2009 рік ( від _2009 № 34)5/1) та на 2010 рік (від 14.04.2010 № 3415/1) встановлено, що грошова наступних земельних ділянок (по вул. Караваєва, 13 та 33, пр. Петровскього, 27 та вул. Ногінська, 53, на яких розташовані гуртожитки) визначалась із застосування кофіцієнта функціонального використання 1,2. Підприємством у додатках № 1 „Відомості про наявність документів на землю" до податкових розрахунків земельного податку за 2009-2010рр., у розділах цільове призначення земельних ділянок, розташованих по вул. Караваєва, 13 та 33, пр. Петровського, 27 та 33 та вул. Ногінська, 53, зазначено житловий фонд.

На час проведення перевірки встановлено, що на підставі укладених договорів ПАТ „Євраз-ДМЗ ім.Петровського" здійснювалась комерційна діяльність у вигляді надання у оренду приміщень, розташованих у будівлях гуртожитків, розташованих по вул. Караваєва, 13 та 33, пр. Петровскього, 27 та 33 та вул. Ногінська, 53.

Також у додатках № 4 до податкових розрахунків земельного податку за 2009-2010рр. підприємством зазначені площі, які оподатковуються на загальних підставах, та у разі надання в оренду.

Тому, у разі здавання частини будівлі підприємством в оренду іншим суб'єктам господарювання розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки змінюватиметься і розрахунку ним земельного податку до розрахункової площі має бути застосовано коефіцієнт функціонального використання як для земель комерційної діяльності-2,5.

Таким чином, у зв'язку ПАТ „Євраз-ДМЗ ім.Петровського" було змінено функціональне використання земель шляхом надання у оренду приміщень, розташованих у будівлях гуртожитків, розташованих по вул. Караваєва, 13 та 33, пр. Петровскього, 27 та 33 та вул. Ногінська, 53, Спеціалізованою державною податковою інспекцією по роботі з великими платниками податків у м. Дніпропетровську було розраховано суму податкового зобов'язання за платежем земельний податок з застосуванням коефіцієнту функціонального використання (Кф), який дорівнює 2,5.

Виходячи з вищенаведеного, суд прийшов до висновку, що при винесені податкового повідомлення - рішення в частині визначення суми податкового зобов'язання з урахуванням штрафних (фінансових) за платежем земельний податок з юридичних осіб за 2011 рік у розмірі 8163,74 грн., з яких 8 157,74 грн. - сума основного платежу, 6,00 грн. - сума штрафних (фінансових) санкцій Спеціалізована державна податкова інспекція по роботі з великими платниками податків у м. Дніпропетровську діяла на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Підсумовуючи усе вищевикладене, суд дійшов висновку, що позовні вимоги обґрунтовані та підлягають задоволенню в повному обсязі.

Відповідно до ст. 86 Кодексу адміністративного судочинства України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Згідно п.1 ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частини 2 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

На підставі ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України судові витрати відносяться за рахунок позивача.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 11, 14, 35, 70, 71, 86, 94, 122, 128, 159-163, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,- ПОСТАНОВИВ:

В задоволенні адміністративного позову Публічного акціонерного товариства "Євраз - Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського" до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську Міжрегіонального головного управління Міндоходів про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0000048813 від 18.01.2012 р. - відмовити.

Судові витрати відносяться за рахунок позивача.

Апеляційна скарга на постанову суду подається до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня отримання копії повного тексту постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови складено 22 жовтня 2013 року

Суддя Д.О. Власенко