Постанова № 35194945, 07.11.2013, Господарський суд Харківської області

Дата ухвалення
07.11.2013
Номер справи
5023/1721/12
Номер документу
35194945
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

_______________

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про визнання боржника банкрутом

"07" листопада 2013 р. Справа № 5023/1721/12

вх. № 1721/12

Суддя господарського суду Дзюба О.А.

при секретарі судового засідання Шаповалов О.В.

За участю представників сторін:

За участю:

Представника кредитора - Гур'єв М.В. довіреність від 11.12.12р. (АТ "Сбербанк Росії").

Представника кредитора - Сітченко О.А.. довіреність від 17.05.13р. (ПАТ "ВіЕйБі Банк" )

Представника кредитора - Калініченко О.В. довіреність від 08.07.13р. (ПАТ "ВТБ БАНК")

Представника кредитора - Плугатирьов В.В.., довіреність від 25.09.13р. (СДПІ ОВП у м. Харкові)

Представника ТОВ "Будсім" - Сізон О.О., довіреність від 25.09.13р.

Арбітражного керуючого Скрипка А.А., свідоцтво від 07.06.13р.

Розпорядник майна - не з'явився

Арбітражний керуючий Капустін В.В. - не з'явився

Розглянувши справу за заявою

ПАТ "Дочірній Банк Сбербанку Росії" м. Київ

до ПФ "Кібела", м. Мерефа

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Харківської області від 30 жовтня 2013 року відкладено розгляд справи на 07 листопада 2013 року; зобов'язано арбітражного керуючого Капустіна В.В., кандидатуру якого обрано на засіданні комітету кредиторів для участі у справі в якості ліквідатора боржника, з'явитись у судове засідання, з метою надання суду пояснень необхідних для вирішення справи по суті.

До канцелярії суду від ТОВ "Будсім" надійшла заява (вх№ 40971) про призначення ліквідатором боржника арбітражного керуючого Скрипку А.А., клопотання (вх№ 40970) про задоволення клопотання комітету кредиторів про перехід до ліквідаційної процедури у справі, клопотання (вх№ 41166) про уточнення скарги на дії розпорядника майна та заява (вх№ 41117) про долучення до матеріалів справи додаткових документів.

В судовому засіданні представник ТОВ "Будсім" відмовився в повному обсязі від скарги на дії розпорядника майна, разом із поданими уточненнями; підтримав рішення комітету кредиторів про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури; просив призначити ліквідатором у справі арбітражного керуючого Скрипку А.А.

Присутні у засіданні суду представники АТ "Сбербанк Росії", ПАТ "ВіЕйБі Банк" та ПАТ "ВТБ БАНК" заявили усні клопотання про відкладення розгляду справи, з метою повторного проведення засідання комітету кредиторів для вирішення питання щодо кандидатури арбітражного керуючого для участі у даній справі.

Представник СДПІ ОВП у м. Харкові зазначені клопотання не підтримав та залишив питання щодо розгляду справи по суті на розсуд суду.

Арбітражний керуючий Капустін В.В. у судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, про час та місце слухання справи повідомлявся належним чином.

Розглянувши усні клопотання АТ "Сбербанк Росії", ПАТ "ВіЕйБі Банк" та ПАТ "ВТБ БАНК" господарський суд зазначає наступне.

Відповідно до ст. 5 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", в редакції станом на момент порушення справи, провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Згідно ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.

В даному разі, суд дійшов висновку, з метою недопущення надмірного затягування розгляду справи, керуючись вимогами статті 6 Конвенції про захист праві людини і основоположних свобод 1950 року, учасником якої є Україна, стосовно права кожного на розгляд його справи судом упродовж розумного строку, відмовити АТ "Сбербанк Росії", ПАТ "ВіЕйБі Банк" та ПАТ "ВТБ БАНК" в задоволенні усних клопотань про відкладення розгляду справи та розглянути по суті питання щодо подальшої долі боржника у процедурі банкрутства.

Розглянувши відмову ТОВ "Будсім" від скарги на дії розпорядника майна, разом із поданими уточненнями, суд зазначає наступне.

Відповідно ст. 4-1 Господарського процесуального кодексу України, господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченого цим кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Тобто, при вирішенні питань процесуального характеру під час розгляду справ про банкрутство господарські суди повинні керуватися Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" і застосовувати ті статті або відповідні частини статей Господарського процесуального кодексу України, які мають універсальний характер для будь-якої форми судового процесу.

Згідно п. 4 ст. 80 Господарського процесуального кодексу України господарський суд припиняє провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмову прийнято господарським судом.

Враховуючи те, що уповноважений представник ТОВ "Будсім" відмовився від скарги на дії розпорядника майна, разом із поданими уточненнями та зазначена відмова не порушує права та обов'язки сторін у даній справі, суд вважає за можливе відповідно до ст. 78 Господарського процесуального кодексу України, прийняти відмову кредитора від поданої скарги та припинити провадження у справі в цій частині.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 27 серпня 2013 року затверджено реєстр вимог конкурсних кредиторів боржника - Приватної фірми "Кібела" в кількості п'яти заяв на загальну суму грошових вимог 448 494 588,20 грн.; зобов'язано розпорядника майна, керівника підприємства боржника, кредиторів боржника, відповідно до ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провести збори кредиторів, які призначені на 11 вересня 2013 року, де вирішити питання передбачені вказаною статтею Закону, у тому числі утворити комітет кредиторів і прийняти обґрунтоване рішення про відкриття процедури санації боржника, про відкриття ліквідаційної процедури чи підписання Мирової угоди з посиланням на фактичні обставини, що привели до прийняття такого рішення. Прийняте кредиторами або комітетом кредиторів обґрунтоване рішення, разом з протоколом загальних зборів кредиторів і протоколом засідання комітету кредиторів в триденний строк після прийняття рішення надати суду, для подальшого прийняття судом відповідного рішення, призначено засідання суду, на якому буде винесено Ухвалу про санацію боржника чи прийнята Постанова про визнання його банкрутом та відкрита ліквідаційна процедура чи затверджена мирова угода або припинено провадження по справі про банкрутство на 14 жовтня 2013 року.

До канцелярії суду від розпорядника майна супровідним листом (вх№ 33953) надійшли витребувані судом документи, звіт (вх№ 37845), разом з додатками, а також клопотання (вх№ 37846) про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Як вбачається із наданих до матеріалів справи доказів, 11 жовтня 2013 року відбулося засідання комітету кредиторів на якому прийнято рішення про звернення до господарського суду із клопотанням про припинення процедури розпорядження майном боржника, визнання ПФ "Кібела" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Згідно абз. 3 п. 1-1 Розділу Х Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції від 19.01.2013 року, положення цього Закону, що регулюють ліквідаційну процедуру, застосовуються господарськими судами під час розгляду справ про банкрутство, провадження у яких порушено до набрання чинності цим Законом, якщо на момент набрання ним чинності господарським судом не було прийнято постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Згідно п.1 ст. 2 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Відповідно до п. 1 ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" - Протягом десяти днів після винесення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду розпорядник майна письмово повідомляє кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організовує їх проведення.

Учасниками зборів кредиторів боржника з правом вирішального голосу є конкурсні кредитори, визнані господарським судом та внесені до реєстру вимог кредиторів.

Відповідно до п.2 ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" - Перші збори кредиторів вважаються повноважними, якщо на них присутні кредитори, що мають не менше ніж дві треті голосів. Наступні збори вважаються повноважними у разі присутності на них кредиторів, що мають більше половини голосів.

Кількість голосів кредиторів на зборах визначається відповідно до частини четвертої цієї статті.

Згідно із п.3 ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" - Збори кредиторів у провадженні у справі про банкрутство скликаються арбітражним керуючим за його ініціативою, за ініціативою комітету кредиторів чи інших кредиторів, сума вимог яких становить не менше ніж третину всіх вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, або за ініціативою однієї третини кількості голосів кредиторів.

Збори кредиторів проводяться за місцезнаходженням боржника.

Згідно п.п. 5- 9 вказаного Закону, до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення про:

визначення кількісного складу та обрання членів комітету кредиторів;

дострокове припинення повноважень комітету кредиторів або окремих його членів;

схвалення плану санації боржника в процедурі розпорядження майном;

інші питання, передбачені цим Законом.

На час дії процедур банкрутства збори кредиторів обирають комітет кредиторів у складі не більше ніж сім осіб.

Під час проведення процедур банкрутства інтереси всіх кредиторів представляє комітет кредиторів, утворений відповідно до цього Закону.

Протокольне рішення зборів кредиторів про утворення та склад комітету кредиторів подається до господарського суду.

До компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про:

обрання голови комітету;

скликання зборів кредиторів;

звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури у випадках, передбачених цим Законом;

звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора), припинення повноважень арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) та про призначення іншого арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора);

підготовку та укладення мирової угоди;

схвалення плану санації боржника, змін та доповнень до нього у випадках, передбачених цим Законом;

інші питання, передбачені цим Законом.

Рішення зборів (комітету) кредиторів вважається прийнятим більшістю голосів кредиторів, якщо за нього проголосували присутні на зборах (комітеті) кредитори, кількість голосів яких визначається відповідно до частини четвертої цієї статті.

Враховуючи, що всіх кредиторів у даній справі належним чином повідомлено про час і місце проведення засідання комітету кредиторів, суд дійшов висновку що засідання комітету кредиторів, що відбулося 11 жовтня 2013 року є повноважними.

Господарським судом встановлено, що розпорядником майна в повному обсязі виконані вимоги Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та ухвал господарського суду Харківської області, а саме представлено суду повний звіт про здійснені заходи в процедурі розпорядження майном боржника, а також аналіз фінансово - господарської діяльності підприємства боржника.

Як вбачається з матеріалів справи, на засіданні комітету кредиторів розпорядником майна доведено до відома кредиторів результати здійсненого аналізу фінансово - господарської діяльності боржника. Після заслуховування звіту розпорядника майна кредиторами прийнято рішення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Відповідно до п. 2 ст. 27 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" - До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів зобов'язані прийняти одне з таких рішень:

схвалити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і затвердження плану санації;

відхилити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і зобов'язання керуючого санацією підготувати план санації;

подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і зобов'язання керуючого санацією підготувати план санації у разі його неподання боржником;

подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури;

подати до господарського суду клопотання про укладення мирової угоди.

Згідно висновку із наданого розпорядником майна аналізу фінансово - господарської діяльності боржника, фінансовий стан підприємства можна характеризувати ознаками критичної неплатоспроможності, викладеними у Методичних рекомендаціях, коли задоволення визнаних судом вимог кредиторів можливе не інакше, як через застосування процедури банкрутства.

Також, відповідно до наданих розпорядником майна довідок органів, які згідно з чинним законодавством в обов'язковому порядку реєструють права власності на нерухоме та цінне рухоме майно, за боржником будь -якого майна на праві власності не зареєстровано.

Отже, зважаючи на незадовільний фінансовий стан підприємства, а також на те, що заяв від інвесторів не надходило, пропозицій щодо укладання мирової угоди ані від боржника ані від кредиторів не надходило, на засіданні комітету кредиторів прийнято рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури згідно вимогам Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Відповідно до п.1 ст. 27 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації, мирової угоди) або припиняється провадження у справі.

Згідно п.3 ст. 27 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у підсумковому засіданні господарський суд за пропозицією розпорядника майна боржника та на підставі рішення зборів кредиторів приймає одне з таких судових рішень:

ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому статтею 30 цього Закону;

ухвалу про введення процедури санації та зобов'язання керуючого санацією підготувати план санації у разі відхилення плану санації боржника зборами кредиторів або неподання його боржником;

постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури;

ухвалу про припинення провадження у справі про банкрутство;

ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду в межах граничного строку, визначеного цим Законом.

Згідно п. 6 ст. 27 зазначеного Закону, з дня визнання господарським судом боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури або введення процедури санації, або затвердження мирової угоди процедура розпорядження майном та повноваження розпорядника майна припиняються.

Відповідно до п. 1 ст. 37 Закону, у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.

Банкрут - боржник, неспроможність якого виконати свої грошові зобов'язання встановлена господарським судом.

Під ліквідацією розуміється припинення суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів шляхом продажу його майна.

Неявка у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про час і місце такого засідання, не перешкоджає провадженню у справі.

Враховуючи викладене і те, що фінансовий стан підприємства за час, який пройшов з моменту порушення провадження по справі і введення мораторію, не поліпшується, господарська діяльність боржника не поновлена, на засіданні комітету кредиторів прийнято рішення стосовно необхідності визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, при таких обставинах суд вважає за необхідне припинити процедуру розпорядження майном боржника та повноваження розпорядника майна, визнати боржника банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

Відповідно до п.1 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Законом, з числа арбітражних керуючих, якщо інше не передбачено цим Законом.

Розглянувши представлені кандидатури арбітражних керуючих для призначення ліквідатором банкрута, суд зазначає наступне.

Відповідно до п. 1 ст. 3-1 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якщо інше не передбачено цим Законом, арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) може бути призначено фізичну особу - суб'єкта підприємницької діяльності, яка має вищу юридичну або економічну освіту, володіє спеціальними знаннями та не є зацікавленою особою щодо боржника і кредиторів.

Згідно п. 3 ст. 3-1 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" - Арбітражними керуючими не можуть бути призначені: особи, які згідно з цим Законом вважаються заінтересованими; особи, які мають конфлікт інтересів, - особи, в яких виникає суперечність між особистими інтересами та повноваженнями арбітражного керуючого, що може вплинути на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи не вчинення дій під час виконання повноважень арбітражного керуючого; особи, які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, за винятком випадків, коли з дня усунення цієї особи від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років, якщо інше не встановлено цим Законом; особи, яким заборонено здійснювати цей вид підприємницької діяльності або займати керівні посади; особи, які мають судимість за вчинення корисливих злочинів.

До призначення арбітражним керуючим особа має подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до жодної категорії вищезазначених осіб.

Також, суд має зазначити, що незважаючи на наявність права кредиторів запропонувати кандидатуру ліквідатора, остаточно питання про обрання та призначення кандидатури ліквідатора відповідного боржника у будь-якому випадку розглядає та вирішує господарський суд, який здійснює правосуддя у справах про банкрутство.

При наявності декількох кандидатур на посаду ліквідатора право вибору арбітражного керуючого належить виключно суду, який здійснює правосуддя у справах про банкрутство. При цьому, суд як орган судової влади не пов'язаний з доводами учасників провадження і повинен розглянути кожну кандидатуру, звертаючи увагу на професійні якості кандидатів, відсутність зацікавленості особи стосовно боржника та кредиторів та враховуючи освіту, досвід, показники роботи у попередніх справах, наявність у нього організаційних та технічних можливостей виконувати обов'язки ліквідатора у конкретній справі, страхування відповідальності арбітражного керуючого та інші обставини, які свідчать про здатність кандидата належним чином виконувати обов'язки передбачені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Такої самої правової позиції дотримується Харківський апеляційний господарський суд у своїй постанові від 23 січня 2013 року по справі №Б-39/189-08.

Розглянувши заяви арбітражних керуючих Скрипки А.А. та Капустіна В.В. на участь у даній справі, судом встановлено наступне.

Арбітражний керуючий Скрипка А.А., присутній у засіданні суду надав суду усні пояснення про свою попередню діяльність в якості ліквідатора у інших справах, пояснивши, що має організаційні та технічні можливість здійснювати повноваження ліквідатора у даній справі. А також, окремо зазначив, що згідно договору добровільного страхування від 29 жовтня 2013 року, відповідальність арбітражного керуючого Скрипкі А.А. перед третіми особами застрахована на суму 344 100,00 грн.

Арбітражний керуючий Капустін В.В. в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, хоча ухвалою суду від 30 жовтня 2013 про час та місце слухання справи повідомлявся належним чином. У зв'язку з зазначеним, арбітражний керуючий Капустін В.В. необхідних пояснень з питань, що виникли під час розгляду справи, щодо своєї кандидатури суду не представив.

Врахувавши викладене, суд дійшов висновку у задоволенні заяви арбітражного керуючого Капустіна В.В. на участь у даній справі в якості ліквідатора боржника відмовити.

Розглянувши заяву арбітражного керуючого Скрипки А.А., в якій він сповістив суд що порушень законодавства при виконанні обов'язків арбітражного керуючого і порушень строків подання інформації за час виконання своїх обов'язків не має, не є заінтересованою особою стосовно боржника та кредиторів відповідно до ст.ст.1, 3-1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", не є особою якій заборонено здійснювати цей вид підприємницької діяльності або займати керівні посади, не має судимості за вчинення корисливих злочинів, а також врахувавши письмову характеристику про освіту, досвід, показники роботи у попередніх справах, суду дійшов висновку вказану заяву задовольнити, призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Скрипку Андрія Анатолійовича та встановити розмір оплати його послуг в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним повноважень, за рахунок майна боржника.

Керуючись ст.ст. 2, 23, 26, 27, 37-48 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

1. Припинити процедуру розпорядження майном боржника та повноваження розпорядника майна.

2. Визнати Приватну фірму "Кібела", м. Харків, код 30035446 зареєстровану Харківською РДА від 17.07.1997р. № 14711430022025508, за місцезнаходженням: 62472, Харківський р-н, м. Мерефа, вул. Дніпропетровська, буд. 283 - банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

3. З дня прийняття постанови підприємницька діяльність банкрута припиняється, строк виконання всіх грошових зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) вважається таким, що настав, припиняється нарахування неустойки, процентів та інших видів економічних санкцій по усіх видах заборгованості банкрута, вимоги за зобов'язаннями банкрута, що виникли під час проведення процедур банкрутства, пред'являються в межах ліквідаційної процедури. Припиняються повноваження органів управління банкрута, ліквідатора і повноваження власника майна. Скасовуються арешти, накладені на майно боржника та інші обмеження щодо розпорядження майном боржника (в тому числі, усі податкові застави, застави рухомого та нерухомого майна). Накладання нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

4. Призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Скрипку Андрія Анатолійовича. ідентифікаційний номер 3022903950, адреса реєстрації: м. Харків, вул. Героїв Праці, буд. 29, кв. 139, (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1135 від 07.06.2013р.) та встановити розмір оплати його послуг в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним повноважень, за рахунок майна боржника.

5. Зобов'язати ліквідатора відповідно до п. З ст. 38 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в п'ятиденний строк опублікувати в офіційному друкованому органі відомості про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, закрити всі рахунки банкрута в установах банку і відкрити або переоформити один основний рахунок для проведення розрахунків з кредиторами, виконати інші дії, передбачені ст.ст. 41-48 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" і надавати суду щомісячно звіти про хід ліквідаційної процедури, про фінансове становище і майно боржника станом на день відкриття ліквідаційної процедури, використання коштів боржника.

6. Зобов'язати ліквідатора вжити заходів по оцінці та реалізації активів банкрута, представити суду реєстр грошових вимог кредиторів, повідомлення про результати розгляду вимог кредиторів банкрута, надавати суду щомісячно звіти про хід ліквідаційної процедури, в строк до 07 листопада 2014 року виконати ліквідаційну процедуру, надати суду звіт про виконану роботу, всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, у тому числі відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; довідки установ банку про закриття рахунків банкрута, копії повідомлення органу державної податкової служби, пенсійного фонду та центру зайнятості про закінчення ліквідаційної процедури; акт знищення печатки, штампа, докази розшуку майна банкрута, довідки органів, що в обов'язковому порядку реєструють право власності на нерухоме та цінне рухоме майно; докази, що свідчать про стягнення дебіторської заборгованості, або докази що свідчать про неможливість стягнення дебіторської заборгованості, оригінали установчих документів і свідоцтва про державну реєстрацію, ліквідаційний баланс, реєстр непогашених вимог кредиторів, інші документи, що свідчать про виконану ліквідатором роботу по ліквідації банкрута.

7. Постанову суду надіслати комітету кредиторів, розпоряднику майна, ліквідатору, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС.

Суддя Дзюба О.А.