Постанова № 34102624, 01.10.2013, Запорізький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
01.10.2013
Номер справи
808/7192/13-а
Номер документу
34102624
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 жовтня 2013 року 10 год. 50 хв. Справа № 808/7192/13-а м.ЗапоріжжяЗапорізький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Р.В. Сацького,

при секретарі судового засідання А.С. Ярошенко,

за участю представників сторін :

від позивача: Свідерський К.Е.

Мироненко І.М.

від відповідача: Харламова О.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Запоріжжя адміністративну справу

за позовною заявою: Публічного акціонерного товариства з газопостачання та газифікації «Запоріжгаз»

до: Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів

про: визнання дій незаконними, зобов'язання вчини певні дії та скасування податкового повідомлення-рішення №0000122800 від 21.08.2013

ВСТАНОВИВ:

Публічне акціонерне товариство з газопостачання та газифікації «Запоріжгаз» (далі - позивач, ПАТ «Запоріжгаз») звернулося з адміністративним позовом до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів (далі - відповідач, СДПІ), в якому позивач просить суд:

- визнати дії Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів щодо не зарахування Публічному акціонерному товариству з газопостачання та газифікації «Запоріжгаз» суми переплати по податку на прибуток у розмірі 3 129 266,00 грн. в рахунок авансового платежу по податку на прибуток в розмірі 3 129 266,00 грн. з 10.06.2013 незаконними та зобов'язати Спеціалізовану державну податкову інспекцію з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів, здійснити дії щодо зарахування Публічному акціонерному товариству з газопостачання та газифікації «Запоріжгаз» суми - переплати по податку на прибуток у розмірі 3 129 266,00 грн. в рахунок авансового платежу по податку на прибуток в розмірі 3 129 266,00 грн. з 10.06.2013;

- визнати недійсним та скасувати податкове повідомлення-рішення Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів від 21.08.2013 №0000122800.

Позов обґрунтовано тим, що ПАТ «Запоріжгаз» з висновками, викладеними в Акті та прийнятим на його підставі податковим повідомленням-рішенням не згоден з наступних підстав. Починаючи з 2013 року, змінами, внесеними Законом України від 05.07.2012 № 5083 до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України, запроваджено авансову сплату податку на прибуток і спрощено порядок звітування - подається лише річна декларація з податку на прибуток. Авансовий внесок з податку на прибуток, починаючи з 01.01.2013 щомісяця сплачують суб'єкти господарювання, в яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період перевищують 10 млн. грн. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань і сплачується щомісяця не пізніше останнього робочого дня поточного місяця. Згідно з розрахунком авансових платежів з податку на прибуток на 2013 рік, щомісячна сума податкового зобов'язання позивача за кодом бюджетної класифікації 11024000, яка підлягає сплаті до Управління державної казначейської служби України в м. Запоріжжі (СДПІ) на р/р31118165799002, ГУ ДКСУ в Запорізькій області, МФО 813015, ОКПО 38025409, складає 1 370 813,00грн. Для сплати платниками щомісячних авансових внесків з податку на прибуток виділено спеціальні коди бюджетної класифікації. У зв'язку з цим, Держказначейством України відкрито відповідні рахунки (наказ від 17.01.2013 №19).

Позивач своїм листом від 20.05.2013 № 18/2736 (отримано СДПІ 20.05.2013), повторно від 14.06.2013 № 18/3329 та у третє від 25.06.2013 №02/3500, заявив до СДПІ про зарахування надміру сплачених платежів за кодом бюджетної класифікації 11 021 000 в сумі 3 129 266 грн. в рахунок сплати авансових платежів з податку на прибуток за 2013 рік за кодом бюджетної класифікації 11 024 000.

Проте вказану заяву позивача з боку відповідача було проігноровано, а саме заходами реагування відповідача на вказану заяву, в порушення порядку визначеного податковим законодавством, було необґрунтоване безпредметне інформування позивача письмовим повідомленням (вих. № 3920/10/28-0 від 25.06.2013) про те, що відповідно до наказів його вищестоящих органів зарахування надміру сплачених сум у погашення податкових зобов'язань за іншими податками у розмірі понад 50 000 грн., здійснюється виключно на підставі погодження з Міжрегіональним головним управлінням Міндоходів - Центральним офісом з обслуговування великих платників, а отже таким чином це питання знаходиться в процедурі погодження вказаних органів.

Відповідно до поданої позивачем заяви від 20.05.2013 № 18/2736, граничним терміном здійснення дій з боку СДПІ щодо зарахування надміру сплачених платежів є 10.06.2013.

Позивач вважає, що його дії цілком відповідають приписам податкового законодавства та не порушують встановлений п. 87.1 ст. 87 та п. 43.5 ст. 43 ПК України порядок погашення узгодженої суми податкового зобов'язання. У той же час, в порушення п. 87.1 ст. 87 та п. 43.5 ст. 43 ПК України з боку СДПІ законні вимоги позивача виконані не були. Крім того, СДПІ, в порушення строків, передбачених п. 43.5 ст. 43 ПК України, все ж таки було здійснено дії щодо зарахування надміру сплачених платежів з податку на прибуток в рахунок погашення авансових платежів з податку на прибуток по строку сплати 30.06.2013 і це мало місце лише 25.07.2013, шляхом надання з боку СДПІ відповідного розпорядження на адресу органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. Дане розпорядження було здійснено СДПІ в формі платіжного доручення № 1117 від 25.07.2013. Отже, саме дії СДПІ призвели до несвоєчасного погашення авансового платежу з податку на прибуток.

Представник позивача просить позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.

Представник відповідача проти задоволення адміністративного позову заперечував, надав пояснення та підтримав раніше надані заперечення. Пояснив суду, що перевіркою проведеною СДПІ встановлено, що ПАТ «Запоріжгаз» було подано податкову декларацію з податку на прибуток за 2012 рік № 9087197328 від 09.02.2013, відповідно до якої визначено авансовий внесок, (1/12 нарахованої до сплати загальної суми податку на прибуток за звітний (податковий) рік), що підлягатиме сплаті щомісяця у березні - грудні 2013 року та січні - лютому 2014 року, строк сплати зазначеного у податковій декларації щомісячного авансового внеску в червні 2013 року, відповідно до п. 57.1 ст. 57 ПК України припадає на 30.06.2013.

ПАТ «Запоріжгаз» самостійно не внесено до бюджету узгоджену суму авансового внеску з податку на прибуток по терміну сплати - 30.06.2013. Позивачем були направлені до СДПІ листи про зарахування переплати з податку на прибуток в рахунок авансових внесків з цього податку.

СДПІ листами від 25.06.2013 №3920/10/28-0 та від 27.06.2013 №11/10/28-00 ПАТ «Запоріжгаз» було повідомлено, що в зв'язку з напруженістю плановими завданнями із збору платежів до загального фонду Державного бюджету та відповідно до наказу ДПС України від 14.12.2012 № 1135, повернення надмірно сплачених сум податкових зобов'язань за податками (повернення на розрахунковий рахунок, зарахування надміру сплачених сум у погашення податкових зобов'язань за іншими податками (обов'язковими платежами) у розмірі понад 50.0 тис. грн. здійснюється на підставі попереднього узгодження Департаментом прогнозування, аналізу, обліку та звітності ДПС України та Центрального офісу. Також, у листах було зазначено, що про прийняте рішення підприємство буде повідомлено негайно.

Відповідач вважає, що звернення платника податків із заявою про повернення надміру сплачених грошових зобов'язань є його правом, тому не звільняє останнього від обов'язку сплати самостійно узгодженої заборгованості, що визначена платником податку у звітних податкових деклараціях. Посилання ПАТ «Запоріжгаз» на наявність переплати з податку на прибуток не свідчить про відсутність обов'язку сплати підприємством щомісячного авансового внеску з податку на прибуток в червні 2013 року.

Отже, оскільки позивачем порушені вимоги пункту 57.1 статті 57 ПК України, в частині сплати суми узгодженого податкового зобов'язання авансового внеску з податку на прибуток у червні 2013 року в сумі 1 370 813 грн. із затримкою до 30 календарних днів, представник відповідача просить у задоволенні позовних вимог відмовити в повному обсязі.

У судовому засіданні 01.10.2013 судом проголошено вступну та резолютивну частини постанови.

Розглянувши подані сторонами документи та матеріали та заслухавши пояснення сторін, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги та заперечення, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що Спеціалізованою державною податковою інспекцією з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів, проведено документальну невиїзну перевірку Публічного акціонерного товариства з газопостачання та газифікації «Запоріжгаз», з питань своєчасності сплати до бюджету авансового внеску з податку на прибуток за період з 30.06.2013 по 25.07.2013.

За результатами перевірки, складено Акт від 06.08.2013 № 58/28-00/03345716 (далі - Акт).

Відповідно до Акту перевірки, відповідачем встановлено, що позивачем несвоєчасно, із затримкою на 24 календарні дні, сплачено узгоджену суму податкового зобов'язання - авансовий платіж з податку на прибуток за червень 2013 року в сумі 1 370 813,00 грн. Це виходить з того, що позивачем було порушено приписи пункту 57.1 статті 57 ПК України, де визначено, що зобов'язання зі сплати авансового внеску, виникає у платника податку протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПК України для подання податкової декларації, граничний строк сплати якого становить - 30.06.2013, оскільки фактичне погашення податкового зобов'язання позивачем мало місце 25.07.2013. Отже у відповідності до вимог пункту 126.1 статті 126 ПК України за порушення позивачем строку сплати авансового внеску з податку на прибуток за червень 2013 року в сумі 1 370 813, 00 грн. до останнього з боку СДПІ було застосовано фінансову санкцію, в розмірі 10% погашеної суми податкового боргу, що становить 137 081, 30 грн.

На підставі Акту перевірки, контролюючим органом прийнято податкове повідомлення-рішення від 21.08.2013 № 0000122800, яким платнику визначено штраф у розмірі 10% від суми податкового боргу за період з 01.07.2013 по 24.07.2013, в загальній сумі 137 081,30 грн.

Змінами, внесеними Законом України від 05.07.2012 № 5083 до пункту 57.1 статті 57 ПК України, з 01.01.2013 запроваджено авансову сплату податку на прибуток.

Авансовий внесок з податку на прибуток, починаючи з 01.01.2013, щомісяця сплачують суб'єкти господарювання, доходи яких, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період перевищують 10 млн. грн.

Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань і сплачується щомісяця не пізніше останнього робочого дня поточного місяця.

Згідно з розрахунком авансових платежів з податку на прибуток на 2013 рік, щомісячна сума податкового зобов'язання позивача за кодом бюджетної класифікації 11024000 - авансовий внесок з податку на прибуток, яка підлягає сплаті до Управління державної казначейської служби України в м. Запоріжжі на р/р 31118165799002, ГУ ДКСУ в Запорізькій області, МФО 813015, ОКПО 38025409, складає 1 370 813,00грн.

Відповідно до п.87.1 ст.87 ПК України, джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків, є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів.

Сплата грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків з відповідного платежу може бути здійснена також за рахунок надміру сплачених сум такого платежу (без заяви платника) або за рахунок помилково та/або надміру сплачених сум з інших платежів (на підставі відповідної заяви платника) до відповідних бюджетів.

Таким чином, податковим законодавством передбачені джерела погашення податкових зобов'язань платників податків, у тому числі за рахунок надміру сплачених податків по інших платежах. Відповідно до податкового законодавства право платників податків здійснити погашення податкових зобов'язань з вказаних джерел вказаним шляхом не залежить від будь-яких обставин, окрім наявності бюджетної заборгованості.

Постановою Господарського суду Запорізької області від 30.10.2007 у справі №23/179 за позовною заявою ПАТ «Запоріжгаз» до СДПІ по роботі з великими платниками податків у м. Запоріжжі, позов задоволено частково, визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення № 00000161322/0 від 21.04.2005 в сумі 48 647 268, 00 грн. (даним податковим повідомленням-рішенням позивачу було визначено суму податкового зобов'язання в розмірі 48 720 082, 00 грн.).

Постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 16.11.2009 у справі № 23/179, постанову Господарського суду Запорізької області від 30.10.2007 скасовано, постановлено нове рішення, яким визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення № 00000161322/0 в сумі 45 518 002, 00 грн. За результатами апеляційного розгляду справи № 23/179 позивачем було сплачено податок на прибуток (основний платіж та штрафні санкції) в розмірі 3 202 080, 00 грн.

18.03.2013 Постановою Вищого адміністративного суду України у справі № 23/179, постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 16.11.2009 скасовано, залишено в силі постанову Господарського суду Запорізької області від 30.10.2007.

Відповідно до рішення Вищого адміністративного суду України від 18.03.2013 у позивача з податку на прибуток виникла переплата в розмірі 3 129 266, 00 грн., що підтверджується Актом звірки № 800-20 від 12.06.2013, складеним між позивачем і відповідачем, де визначено, що надміру сплачені позивачем платежі з податку на прибуток за кодом бюджетної класифікації 11021000 складають 3 352 726, 34 грн.

20.05.2013 позивачем листом від 20.05.2013 № 18/2736 до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів зроблено заяву про зарахування надміру сплачених платежів за кодом бюджетної класифікації 11 021 000 в сумі 3 129 266 грн. в рахунок сплати авансових платежів з податку на прибуток за 2013 рік за кодом бюджетної класифікації 11024000. Датою отримання заяви відповідачем є 20.05.2013.

14.06.2013 позивачем повторно листом від 14.06.2013 № 18/3329 до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів зроблено заяву про зарахування надміру сплачених платежів за кодом бюджетної класифікації 11 021 000 в сумі 3 129 266 грн. в рахунок сплати авансових платежів з податку на прибуток за 2013 р. за кодом бюджетної класифікації 11024000. Датою отримання заяви відповідачем є 14.06.2013.

25.06.2013 відповідачем в листі вих. № 3920/10/28-0 від 25.06.2013 у відповідь на заяву позивача викладену в листі від 14.06.2013 № 18/3329 повідомлено, що питання викладене в ньому погоджується з Департаментом прогнозування, аналізу, обліку та звітності Міністерства доходів і зборів та з Міжрегіональним головним управлінням Міндоходів - Центральним офісом з обслуговування великих платників податків і за результатами такого погодження позивача буде повідомлено.

25.06.2013 позивач у третє листом від 25.06.2013 № 02/3500 до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів зроблено заяву про зарахування надміру сплачених платежів за кодом бюджетної класифікації 11 021 000 в сумі 3 129 266 грн. в рахунок сплати авансових платежів з податку на прибуток за 2013 р. за кодом бюджетної класифікації 11024000. Датою отримання заяви відповідачем є 25.06.2013.

25.06.2013 відповідачем в листі вих. № 11/10/28-00 від 27.06.2013 у відповідь на заяву позивача викладену в листі від 25.06.2013 № 02/3500 повідомлено, що питання викладене в ньому погоджується з Департаментом прогнозування, аналізу, обліку та звітності Міністерства доходів і зборів та з Міжрегіональним головним управлінням Міндоходів - Центральним офісом з обслуговування великих платників податків і за результатами такого погодження позивача буде повідомлено.

25.07.2013 позивач в четверте листом від 25.07.2013 № б\н до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів зроблено заяву про зарахування надміру сплачених платежів за кодом бюджетної класифікації 11 021 000 в сумі 3 129 266 грн. в рахунок сплати авансових платежів з податку на прибуток за 2013 р. за кодом бюджетної класифікації 11024000. Датою отримання заяви відповідачем є 26.07.2013.

29.07.2013 відповідачем в листі вих. № 636/10/20-30-017 від 29.07.2013 у відповідь на заяву позивача викладену в листі від 25.07.2013 № б/н повідомлено, що 25.07.2013 надміру сплачені платежі за кодом бюджетної класифікації 11 021 000 в сумі 3 129 266 грн. зараховано в рахунок сплати авансових платежів з податку на прибуток за 2013 рік за кодом бюджетної класифікації 11024000.

Спрямування надміру сплачених сум з одного платежу в погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів здійснюється на підставі заяви платника податку, відповідно до статті 43 ПК України та Порядку взаємодії органів державної податкової служби, місцевих фінансових органів та органів Державного казначейства України в процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань, затвердженого наказом від 21.12.2010 № 974/1597/499.

Обов'язковим реквізитом такої заяви є визначення платником напрямів перерахування коштів, що повертаються як надміру сплачені, одним з яких є погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів незалежно від виду бюджету (пункт 43.4 статті 43 цього Кодексу).

Відповідно до пункту 43.5 статті 43 ПК України, контролюючий орган не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви готує висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. На підставі отриманого висновку орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, протягом п'яти робочих днів здійснює повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань платникам податків у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Таким чином, податковим законодавством передбачено граничний 20-ти денний термін для зарахування надміру сплачених платежів у рахунок інших бюджетних платежів.

Відповідно до заяви від 20.05.2013 № 18/2736 поданої позивачем до відповідача про зарахування надміру сплачених платежів з податку на прибуток в сумі 3 129 266 грн. в рахунок сплати авансових платежів з податку на прибуток за 2013 р. за кодом бюджетної класифікації 11024000, перебіг терміну для зарахування надміру сплачених платежів з податку на прибуток в рахунок авансового платежу з податку на прибуток закінчився 10.06.2013.

Податкове законодавство не вимагає від платника податків здійснення будь-яких інших дій, окрім своєчасної подачі до податкового органу заяви про таке зарахування.

Таким чином, дії позивача цілком відповідають приписам податкового законодавства та не порушують, встановлений пунктом 87.1 статті 87 та пунктом 43.5 статті 43 ПК України, порядок погашення узгодженої суми податкового зобов'язання.

В той же час, в порушення приписів пункту 87.1 статті 87 та пункту 43.5 статті 43 ПК України, законні вимоги позивача не було виконано відповідачем у визначеному податковим законодавством порядку та у визначений термін.

Податковим кодексом України не надано право податковому органу вчиняти дії (або не вчиняти їх), які фактично приводять до відмови платнику податку в зарахуванні надміру сплачених платежів у рахунок інших бюджетних платежів на підставі заяв про таке зарахування.

Фактично, в порушення строків, передбачених пунктом 43.5 статті 43 ПК України, зарахування надміру сплачених платежів з податку на прибуток в рахунок погашення авансових платежів з податку на прибуток було здійснено відповідачем і саме з його вини лише 25.07.2013.

Згідно пункту 109.1 статті 109 ПК України, податковим правопорушенням є протиправні діяння (дія чи бездіяльність) платників податків, податкових агентів, та/або їх посадових осіб, а також посадових осіб контролюючих органів, що призвели до невиконання або неналежного виконання вимог, установлених цим Кодексом та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

В силу приписів пункту 109.2 статті 109 ПК України, вчинення платниками податків, їх посадовими особами та посадовими особами контролюючих органів, порушень законів з питань оподаткування та порушень вимог, встановлених іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, тягне за собою відповідальність, передбачену цим Кодексом та іншими законами України.

Таким чином, підставою для застосування фінансових санкцій, передбачених Податковим кодексом України, є наявність протиправних дій саме платника податку, які полягають в несвоєчасній сплаті узгодженої суми податкового законодавства (статті 126 Кодексу).

В даному випадку позивач здійснив всі передбачені податковим законодавством дії, направлені на погашення податкового зобов'язання за рахунок надміру сплачених інших бюджетних платежів, а саме: надав з дотриманням строків, необхідних для своєчасного погашення узгодженого авансового платежу з податку на прибуток за червень 2013 року на адресу відповідача заяву про таке зарахування, з визначенням джерел та напрямків погашення.

Відповідно до ч.1, ч.3 ст.94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України .

Керуючись статтями 2, 11, 17, 18, 71, 87, 90, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

1. Адміністративний позов задовольнити у повному обсязі.

2. Визнати дії Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів щодо не зарахування Публічному акціонерному товариству з газопостачання та газифікації «Запоріжгаз» суми переплати по податку на прибуток у розмірі 3 129 266,00 грн. в рахунок авансового платежу по податку на прибуток в розмірі 3 129 266,00 грн. з 10.06.2013 незаконними та зобов'язати Спеціалізовану державну податкову інспекцію з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів, здійснити дії щодо зарахування Публічному акціонерному товариству з газопостачання та газифікації «Запоріжгаз» суми - переплати по податку на прибуток у розмірі 3 129 266,00 грн. в рахунок авансового платежу по податку на прибуток в розмірі 3 129 266,00 грн. з 10.06.2013.

3. Визнати недійсним та скасувати податкове повідомлення-рішення Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міндоходів від 21.08.2013 №0000122800.

4. Стягнути з Державного бюджету України на користь Публічного акціонерного товариства з газопостачання та газифікації «Запоріжгаз» витрати на сплату судового збору у сумі 1 371 (одну тисячу триста сімдесят одну) грн. 00 коп.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України - з дня складення її в повному обсязі, апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя Р.В. Сацький