Копія
Справа № 822/3007/13-а
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 серпня 2013 року 14 год. 50 хв.м. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд
в складі:головуючого-суддіТарновецького І.І. при секретаріПольовій В.Є. за участі:представника позивача Стеценко О.Л. представника відповідача Трасковської С.В.розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Старокостянтинів АГРО" до Старокостянтинівського відділення Красилівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до Старокостянтинівського відділення Красилівської міжрайонної державної податкової інспекції, в якому просив визнати незаконними та скасувати податкові повідомлення-рішення № 0000032200 від 11.02.2013 року та № 0000302200 від 22.04.2013 року, щодо збільшення суми грошового зобов'язання з ПДВ у розмірі 3840093,00 грн.
Позовні вимоги вмотивовані тим, що посадовими особами Старокостянтинівського відділення Красилівської міжрайонної державної податкової інспекції проведено документальну позапланову виїзну перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю "Старокостянтинів АГРО", код ЄДРПОУ 34337479 з питань дотримання норм податкового законодавства, достовірності формування показників податкової декларації з податку на додану вартість, правильності нарахування, повноти податку на додану вартість за період з 01.08.2012 року по 31.08.2012 року. За результатами перевірки складено акт № 87/2200/34337479 від 28.01.2013 року. На підставі вказаного акту перевірки Старокостянтинівським відділенням Красилівської міжрайонної державної податкової інспекції винесено податкові повідомлення - рішення № 0000032200 від 11.02.2013 року та № 0000302200 від 22.04.2013 року. Позивач не погоджується з винесеними відповідачем податковими повідомленнями-рішеннями, вважає їх протиправними, вказує на відсутність підстав прийняття рішення та просить суд їх скасувати.
Судом за клопотанням відповідача та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. № 229 "Про утворення органів Міністерства доходів і зборів", замінено відповідача Красилівську міжрайонну державну податкову інспекцію на Красилівську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області, так як в результаті реорганізації Красилівську МДПІ було перетворено на Красилівську ОДПІ.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав, з підстав викладених в позовній заяві просив позов задовольнити в повному обсязі.
Представник відповідача проти позову заперечив, з підстав викладених в письмовому запереченні просив в задоволенні позовних вимог відмовити в повному обсязі.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази в їх сукупності, суд дійшов до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.
Позивач - товариство з обмеженою відповідальністю "Старокостянтинів АГРО", ідентифікаційний код 34337479, зареєстроване Старокостянтинівською районною державною адміністрацією Хмельницької області 04.07.2007 року. З 30.10.2007 року перебуває на обліку як платник податку на додану вартість в Старокостянтинівській ОДПІ.
Основними видами діяльності позивача є вирощування зернових та технічних культур, оптова торгівля зерном, насінням та кормами для тварин.
Посадовими особами відповідача була проведена документальна позапланова виїзна перевірка Товариства з обмеженою відповідальністю "Старокостянтинів АГРО", код ЄДРПОУ 34337479 з питань дотримання норм податкового законодавства, достовірності формування показників податкової декларації з податку на додану вартість, правильності нарахування, повноти податку на додану вартість за період з 01.08.2012 року по 31.08.2012 року. За результатами перевірки був складений акт № 87/2200/34337479 від 28.01.2013 року.
У висновках акта перевірки зазначено, що ТОВ "Старокостянтинів АГРО", порушило вимоги п. п. "а" п. п. 209.15.1 п. 209.15 ст. 209 Податкового кодексу України із змінами та доповненнями.
На підставі акту № 87/2200/34337479 від 28.01.2013 року Старокостянтинівським відділенням Красилівської міжрайонної державної податкової інспекції винесено податкове повідомлення-рішення № 0000032200 від 11.02.2013 року.
Зазначене податкове повідомлення - рішення позивачем оскаржено в адміністративному порядку до Державної податкової служби у Хмельницькій області, згідно рішення якого оскаржуване податкове повідомлення - рішення частково скасовано в сумі 960023 грн. штрафної (фінансової) санкції. Внаслідок чого за результатами адміністративного оскарження та відповідно до вимог Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень - рішень платникам податків, Старокостянтинівським відділенням Красилівської міжрайонної державної податкової інспекції 22.04.2013 року прийнято податкове повідомлення - рішення № 0000302200 про сплату грошового зобов'язання з податку на додану вартість в сумі 3840093 грн.
30.04.2013 року позивачем оскаржено податкове повідомлення - рішення № 0000302200 від 22.04.2013 року до ДПС України у Хмельницькій області.
15.05.2013 року ДПС України у Хмельницькій області скаргу позивача залишено без розгляду.
Позивач не погодившись з прийнятими податковим органом рішеннями оскаржив їх повторно до Міністерства доходів і зборів України.
20.06.2013 року останнім розглянуто повторну скаргу позивача та прийнято рішення, яким залишено без змін податкове повідомлення - рішення Красилівської МДПІ від 11.02.2013 року № 0000032200 з урахуванням рішення, прийнятого за розглядом скарги (податкове повідомлення-рішення від 22.04.2013 року № 0000302200) та рішення, прийняте за розглядом первинної скарги, а також, рішення про залишення скарги без розгляду, а скарги - без задоволення.
Позивач не погодився з повідомленнями - рішеннями та оскаржив їх до суду.
Досліджуючи правомірність оскаржуваних податкових повідомлень - рішень суд виходить з наступного.
Судом встановлено, що ТОВ "Старокостянтинів АГРО" перебувало на загальній системі оподаткування з податку на додану вартість, платником подавалась загальна декларація з податку на додану вартість, при цьому всі операції з придбанням ТМЦ і основних засобів відображались в розділі П "Податковий кредит".
В липні 2012 року позивачем подано Заяву про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб'єкта спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість, згідно форми № 1-РС, від 10.07.2012 року (вх. № 6091/10).
Податковим органом прийнято рішення про реєстрацію ТОВ "Старокостянтинів АГРО", як суб'єкта спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського господарства та видано Свідоцтво про реєстрацію сільськогосподарського підприємства, як суб'єкта спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість від 01.08.2012 року № 200057206.
Пунктом 209.2 ст. 209 ПК України від 02.12.2010 р. передбачено, що згідно зі спеціальним режимом оподаткування сума податку на додану вартість, нарахована сільськогосподарським підприємством на вартість поставлених ним сільськогосподарських товарів/послуг, не підлягає сплаті до бюджету та повністю залишається в розпорядженні такого сільськогосподарського підприємства для відшкодування суми податку, сплаченої (нарахованої) постачальнику на вартість виробничих факторів, за рахунок яких сформовано податковий кредит, а за наявності залишку такої суми податку - для інших виробничих цілей. Зазначені суми податку на додану вартість акумулюються сільськогосподарськими підприємствами на спеціальних рахунках, відкритих в установах банків та/або в органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.
Операції, що стосуються спеціального режиму, встановленого статтею 209 Кодексу, включаються сільськогосподарськими підприємствами - суб'єктами спеціального режиму оподаткування до податкової декларації з ПДВ (скороченої), яка є невід'ємною частиною звітності за відповідний звітний період. Форму та Порядок заповнення такої декларації затверджено наказом Міністерством фінансів України від 25.11.2011 р. №1492 "Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість".
Відповідно до пп. 3 і 4 Порядку акумулювання сільськогосподарськими підприємствами сум ПДВ на спеціальних рахунках у банках, затвердженого постановою КМУ від 12.01.2011 року №11 сума ПДВ, що підлягає сплаті (перерахуванню) сільськогосподарським підприємством відповідно до податкової декларації за операціями з постачання вироблених (наданих) ним сільськогосподарських товарів (послуг) на власних або орендованих основних фондах, а також на давальницьких умовах (крім підакцизних товарів, за винятком виноматеріалів за кодами згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 і 2204 30, які поставляються підприємствами первинного виноробства), тобто різниця між сумою податкового зобов'язання за звітний (податковий) період та сумою податкового кредиту за такий період, перераховується сільськогосподарським підприємством з поточного рахунку на спеціальний рахунок у строки, встановлені ст. 203 ПК України для перерахування суми ПДВ до державного бюджету.
Отже, п. 209.2 ст. 209 ПК України від 02.12.2010 р. та п. 3 Порядку акумулювання сільськогосподарськими підприємствами сум ПДВ на спеціальних рахунках, відкритих у банках, затвердженого постановою КМУ від 12.01.2011 р. № 11 встановлено виключно цільовий характер використання сум ПДВ перерахованих на окремий рахунок, а саме: такі кошти сільськогосподарські підприємства можуть використовувати лише для відшкодування суми податку, сплаченої (нарахованої) постачальнику на вартість виробничих факторів, за рахунок яких сформовано податковий кредит, а за наявності залишку такої суми податку для інших виробничих цілей.
Відповідно до абз. а підпункту 209.15.1 п. 209.15 ст. 209 ПК України до виробничих факторів, за рахунок яких формується податковий кредит, відносяться товари/послуги, які придбаваються сільськогосподарським підприємством для їх використання у виробництві сільськогосподарської продукції, а також основні фонди, які придбаваються (споруджуються) з метою їх використання у виробництві сільськогосподарської продукції.
У разі якщо товари/послуги, основні фонди, виготовлені та/або придбані, використовуються сільськогосподарським підприємством частково для виготовлення сільськогосподарських товарів (послуг), а частково для інших товарів/послуг, то сума сплаченого (нарахованого) податкового кредиту розподіляється виходячи з частки використання таких товарів/послуг, основних фондів в операціях сільськогосподарського виробництва та відповідно в інших операціях.
Таким чином, після реєстрації в якості суб'єкта спеціального режиму оподаткування підприємство повинно подавати до податкового органу за місцем реєстрації загальну та скорочену податкові декларації з податку на додану вартість.
19 вересня 2012 року платником подано розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг до вартості всіх товарів/послуг (ДСЗ) за серпень 2012 року, згідно якого визначено питому вагу - 98% обсягу сільськогосподарських товарів/послуг.
ТОВ "Старокостянтинів АГРО" відповідно до податкової декларації з Податку на додану вартість № 9057048338 від 19.09.2012 р. в рядку 16.2 "коригування податкового кредиту внаслідок часткового використання товарів/послу чи необоротних активів в операціях сільськогосподарського виробництва" відображено коригування ПДВ в сторону зменшення в сумі 1011227 грн. Відповідно в податковій декларації з Податку на додану вартість (скорочена) № 9057382400 від 19.09.2012 року за серпень 2012 року в рядку 12.2 "коригування податкового кредиту внаслідок часткового використання товарів/послуг чи необоротних активів в операціях сільськогосподарського виробництва" платником відображено коригування ПДВ в сторону збільшення в сумі 1011227 грн.
За даними перевірки встановлено, що вартість залишків виробничих запасів, малоцінних та швидкозношуваних предметів виробництва, напівфабрикатів, продукції сільськогосподарського виробництва та товарів станом на 01.08.2012 року становить 16016365 грн., ПДВ 3203273грн.
Залишкова вартість основних засобів (за мінусом амортизаційних відрахувань) необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів та капітальних інвестицій станом на 01.08.2012 року по ТОВ "Старокостянтинів АГРО" становить 8801602 грн., ПДВ - 1760320 грн.
Податковим органом здійснено розрахунок питомої ваги поставлених у серпні 2001 року- липні 2012 року сільськогосподарських товарів/послуг до загального обсягу реалізованих товарів/послуг. Всього обсяг постачання товарів/послуг за серпень 2011-липень 2012 року склав 25405994 грн., з них сільськогосподарських товарів/послуг 24933520 грн. або 98,14%.
Таким чином посилаючись на пункт 4.5 розділу V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25.11.2011 р. №1492 податковим органом зроблено висновок про зобов'язання позивача провести перенесення частки податкового кредиту із загальної податкової декларації з ПДВ за серпень 2012 року (вказується зі знаком "-" в рядку 16,2) в сумі 4871271 грн. (1760320,40+3203273,05)х98,14%.
При цьому, відповідно до пункту 4.5 розділу V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25.11.2011 р. №1492, при реєстрації сільськогосподарського підприємства, як суб'єкта спеціального режиму оподаткування, коригування податкового кредиту відображається у рядку 16.2 декларації (загальної) з податку на додану вартість та проводиться виходячи із залишкової вартості необоротних активів та вартості залишків товарів, що використовуються чи підлягають використанню в сільськогосподарському або переробному виробництві відповідно до частки використання таких товарів/послуг, необоротних активів в операціях сільськогосподарського або переробного виробництва та в інших операціях (для сільськогосподарських підприємств не нижче питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг, розрахованої відповідно до вимог п. 209.6 ст. 209 розділу V Кодексу).
Тому, при переході на спеціальний режим оподаткування підприємство зобов'язане здійснити коригування суми сплаченого (нарахованого) податкового кредиту з податку на додану вартість. При цьому таке коригування здійснюється виходячи із залишкової вартості необоротних активів та вартості залишків товарів по яких був сформований податковий кредит.
Такі висновки податкового органу спростовуються наступним.
Пунктом 209.2 ст. 209 ПК України від 02.12.2010 р. передбачено, що згідно зі спеціальним режимом оподаткування сума податку на додану вартість, нарахована сільськогосподарським підприємством на вартість поставлених ним сільськогосподарських товарів/послуг, не підлягає сплаті до бюджету та повністю залишається в розпорядженні такого сільськогосподарського підприємства для відшкодування суми податку, сплаченої (нарахованої) постачальнику на вартість виробничих факторів, за рахунок яких сформовано податковий кредит, а за наявності залишку такої суми податку - для інших виробничих цілей. Зазначені суми податку на додану вартість акумулюються сільськогосподарськими підприємствами на спеціальних рахунках, відкритих в установах банків та/або в органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.
Позивач керуючись п. 52.1 ст. 52 Податкового кодексу України подав до Красилівської МДПІ запит від 25.07.2012 року № 378 з проханням надати консультацію з питання необхідності проведення коригування податкового кредиту з ПДВ та порядку його здійснення.
На запит ТОВ "Старокостянтинів АГРО" відповідачем надано відповідь від 01.08.2012 року № 2354/10/011 в якому зазначила, що враховуючи той факт, Товариство ще до моменту отримання статусу платника ПДВ за спеціальним режимом (ст. 209 ПК України) було зареєстроване як платник ПДВ, мало статус платника фіксованого сільськогосподарського податку, займалося сільським господарством, використовувало звітній податковий період - місяць, ТОВ «Старокостянтинів Агро» повинне після реєстрації його як суб'єкта спеціального режиму оподаткування, подати до податкового органу за місцем реєстрації загальну та скорочену податкову декларацію з ПДВ, при цьому відповідно до вимог пп. 209.15.1 п. 209.15 ст. 209 ПК України:
- у загальній декларації здійснити коригування податкового кредиту з ПДВ, який сформований за попередні звітні періоди до місяця переходу на спеціальний режим при купівлі товарів (послуг) та був відображений у рядку 24 загальної декларації з ПДВ місяця, що передує періоду переходу на спеціальний режим, відповідно до частки використання таких товарів (послуг), при виробництві сільськогосподарських товарів (послуг) та відповідно в інших операціях за останні 12 місяців, відобразивши суму коригування в рядку 16.2 загальної декларації та в Додатку 2 «Довідка про залишок суми від'ємного значення попередніх податкових періодів, що залишається непогашеним після бюджетного відшкодування, отриманого у звітному податковому періоді, та підлягає включенню до складу податкового кредиту наступного податкового періоду»;
- у скороченій декларації, за наявності підстав - здійснити коригування податкового кредиту за звітний період відповідно до частки використання таких товарів (послуг), основних фондів в операціях сільськогосподарського виробництва та відповідно в інших операціях, включив розподілені суми до значення рядків 8,10,11 та додатково відобразивши їх у рядках 8-1,10-1,11. Щодо податкового кредиту попередніх даті переходу періодах - у рядку 12.2 відобразити суму податкового кредиту, яка переноситься до скороченої декларації з рядка 16.2 загальної декларації.
Позивач подав за серпень 2012 року загальну та скорочену декларацію з ПДВ в яких здійснило коригування ПДВ, який сформований у попередніх звітних періодах до місяця переходу на спеціальний режим при купівлі товарів (послуг) та відображений у рядку 24 Декларації з ПДВ за липень 2012 року (загальній). В податковій декларації з податку на додану вартість (загальній) за серпень 2012 року (в/х № 9057048339 від 19.09.2012 року) у рядку 16.2 "коригування податкового кредиту внаслідок часткового використання товарів/послу чи необоротних активів в операціях сільськогосподарського виробництва" відображено коригування податкового кредиту (зменшення) в сумі 1011227 грн.
Окрім цього, керуючись п. 52.1 ст. 52 ПК України Позивач подав до Міністерства доходів і зборів України запит від 01.04.13 № 198 з проханням надати консультацію з питання необхідності проведення коригування податкового кредиту з ПДВ та порядку його здійснення.
На запит Позивача Міністерство доходів і зборів України надало відповідь від 26.04.13 року №1586/6/99-99-19-04-02-15-22 в якому зазначило, що після реєстрації в якості суб'єкта спеціального режиму оподаткування, ТОВ «Старокостянтинів Агро» повинно подавати до податкового органу за місцем реєстрації загальну та скорочену податкові декларації з ПДВ.
При цьому суми податку на додану вартість, які були нараховані (сплачені) при придбанні товарів (послуг) в попередніх звітних періодах та включені до складу податкового кредиту таких попередніх звітних періодів, на дату переходу на спеціальний режим оподаткування залишаються невикористаними, мають бути розподілені на ті, які використовуються в сільськогосподарському виробництві (діяльність, на яку поширюється спеціальний режим оподаткування) та ті, які використовуються в іншій діяльності платника.
Такий розподіл має бути відображений у податковій звітності ТОВ "Старокостянтинів Агро" за серпень 2012 року шляхом перенесення частки податкового кредиту із загальної податкової декларації (вказується зі знаком «-» в рядку 16.2) з ПДВ бо податкової декларації з ПДВ скороченої (вказується зі знаком «- » в рядку 12.2).
Відповідно до п. 200.1 ст. 200 ПК України, сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.
Згідно п.200.2 ст. 200 ПК України, при позитивному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету у строки, встановлені цим розділом.
Пунктом 200.3 ст. ПК України, передбачено, що при від'ємному значенні суми. розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу), а в разі відсутності податкового боргу - зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.
Відповідно до п. 200.4 ст. 200 ПК України, якщо в наступному податковому періоді сума, розрахована згідно з пунктом 200.1 цієї статті, має від'ємне значення, то:
а) бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від'ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, а в разі отримання від нерезидента послуг на митній території України - сумі податкового зобов'язання, включеного до податкової декларації за попередній період за отримані від нерезидента послуги отримувачем послуг:
б) залишок від'ємного значення попередніх податкових періодів після бюджетного відшкодування включається до складу сум, що відносяться до податкового кредиту наступного податкового періоду.
Аналізуючи вимоги ПК суд зазначає, що визначений ними спеціальний режим оподаткування, за яким сума податку на додану вартість, нарахована сільськогосподарським підприємством на вартість поставлених ним сільськогосподарських товарів/послуг, не підлягає сплаті до бюджету та повністю залишається в розпорядженні такого сільськогосподарського підприємства для відшкодування суми податку, сплаченої (нарахованої) постачальнику на вартість виробничих факторів, за рахунок яких сформовано податковий кредит, а за наявності залишку такої суми податку - для інших виробничих цілей, поширюється виключно на ті господарські операції, які здійснювались з часу переходу позивачем на спеціальний режим оподаткування.
Тому за наявності у платника податку, який перебуває на загальній системі оподаткування, від'ємного значення з податку на додану вартість, яке за правилом норм ПК України при відсутності у попередніх податкових періодах податкового боргу зараховується до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (серпень 2012 року), платник податку не може бути позбавлений права на отримання бюджетного відшкодування у серпні 2012 року з тієї підстави, що з серпня 2012 року перейшов на спеціальний режим оподаткування як сільськогосподарське підприємство.
Отже, виходячи з вищезазначених норм, податковий кредит з ПДВ платник податків може використати або для погашення податкових зобов'язань з ПДВ, або для отримання бюджетного відшкодування з ПДВ, інших способів використання податкового кредиту ПК України не передбачено. Тобто невикористаним є податковий кредит, який не заявлявся до бюджетного відшкодування з ПДВ та який не зменшував податкове зобов'язання з ПДВ.
Враховуючи зазначені вимоги ПК України, консультації надані відповідачем та Міндоходів України позивачем подано податкову звітність з ПДВ із корегуванням сум податкового кредиту, що не був використаний та рахувався в попередньому даті переходу періоді (місяці) в рядку 24 декларації.
Відповідно ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно пп. 21.1.1 п. 21.1 ст. 21 Податкового кодексу України, посадові особи контролюючих органів зобов'язані дотримуватися Конституції України та діяти виключно у відповідності з цим Кодексом та іншими законами України, іншими нормативними актами.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що відповідачем невірно застосовані норми податкового права, а також не враховано при складанні Акту перевірки вимоги п. 53.1 ст. 53 ПК України, передчасно застосовано до позивача норми ст. 209 ПКУ, та як наслідок зроблені незаконні висновки про порушення Позивачем податкового законодавства.
Згідно статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства.
Частиною 2 ст. 71 КАС України встановлено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Виходячи з викладеного, суд вважає, що позовні вимоги позивача відповідають вимогам закону, відповідно підлягають задоволенню в повному обсязі, а відповідачем безпідставно встановлено зазначені в матеріалах документальної позапланової виїзної перевірки порушення, що є підставою для визнання протиправним та скасування податкових повідомлень-рішень Красилівської міжрайонної державної податкової інспекції (Старокостянтинівське відділення) № 0000032200 від 11.02.2013 та № 0000302200 від 22.04.2013 року.
Судові витрати присуджуються на користь позивача відповідно до ч.1 ст.94 КАС України.
Керуючись ст. ст. 160 - 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позовну заяву задовольнити.
Визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення Красилівської міжрайонної державної податкової інспекції (Старокостянтинівське відділення) № 0000032200 від 11.02.2013 та № 0000302200 від 22.04.2013 року.
Стягнути із Державного бюджету України на користь позивача судові витрати по справі у сумі 2294 грн. шляхом їх безспірного списання із рахунку відповідача.
Постанова суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня її отримання.
Постанова набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України.
Повний текст постанови виготовлено 16 серпня 2013 року
Суддя/підпис/І.І. Тарновецький"Згідно з оригіналом" Суддя І.І. Тарновецький