Справа № 3378/09/1570
УХВАЛА
07 серпня 2013 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Марина П.П.,
за участю секретаря Борцової С.І.
розглянувши у письмовому провадженні заяву Державної податкової інспекції у м. Іллічівську ГУ Міндоходів в Одеській області про поновлення пропущеного строку для пред’явлення виконавчого листа до виконання, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходилась адміністративна справа за позовом Прокурора м. Іллічівська Одеської області в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м. Іллічівську Одеської області до товариства з обмеженою відповідальністю «Ютеко» про стягнення податкової заборгованості.
12.04.2010 року постановою Одеського окружного адміністративного суду, залишеною без змін ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 22.05.2012 року, даний адміністративний позов задоволено повністю та стягнуто з товариства з обмеженою відповідальністю “Ютеко” (код ЄДРПОУ 34490314) податкову заборгованість по орендній платі за орендовану земельну ділянку у загальній сумі 685021,70 грн. (у тому числі пеня за несвоєчасну сплату – 2833,34 грн.) на користь держави.
Одеським окружним адміністративним судом 30.08.2012 року виданий виконавчий лист по справі №2-а-3378/09/1570.
До суду від Державної податкової інспекції у м. Іллічівську ГУ Міндоходів в Одеській області надійшла заява про поновлення пропущеного строку для пред’явлення до виконання виконавчого листа від 30.08.2012 року, у зв’язку з тим, що постановою від 11.06.2013 року державним виконавцем повернуто виконавчий документ стягувачеві на підставі п.2 ч.1 ст.47 Закону України «Про виконавче провадження», а строк для його пред’явлення сплив 22.05.2013 року, що унеможливлює примусове виконання рішення суду в подальшому.
Представники сторін до судового засідання не з’явилися, про день та час слухання справи повідомлені належним чином, про причини неявки до суду не повідомили, тому суд вважає можливим розглянути справу у порядку, передбаченому ст. 128 КАС України.
Згідно ч. 3 ст. 261 КАС України, неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Згідно п.2 ч.1 ст. 22 Закону України «Про виконавче провадження», виконавчі документи можуть бути пред'явлені до виконання протягом року, якщо інше не передбачено законом.
Відповідно до ч. 1, ч. 2 ст. 261 КАС України, стягувачам, які пропустили строк для пред'явлення виконавчого листа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено. Заява про поновлення пропущеного строку подається до адміністративного суду, який видав виконавчий лист, або до адміністративного суду за місцем виконання.
Відповідно до ст. 23 ЗУ «Про виконавче провадження», строки пред'явлення виконавчого документа до виконання перериваються: 1) пред'явленням виконавчого документа до виконання; 2) частковим виконанням рішення боржником; 3) наданням судом, який видав виконавчий документ, відстрочки або розстрочки виконання рішення.
Після переривання строку пред'явлення виконавчого документа до виконання перебіг строку поновлюється. Час, що минув до переривання строку, до нового строку не зараховується.
У разі повернення виконавчого документа стягувачу у зв'язку з неможливістю в повному обсязі або частково виконати рішення строк пред'явлення виконавчого документа до виконання після переривання встановлюється з дня його повернення, а в разі повернення виконавчого документа у зв'язку із встановленою законом забороною щодо звернення стягнення на майно чи кошти боржника, а також проведення інших виконавчих дій стосовно боржника, - з моменту закінчення дії відповідної заборони.
Отже, з огляду на викладене, суд вважає за необхідне у задоволенні заяви про поновлення строку для пред'явлення виконавчого листа до виконання відмовити.
Керуючись ст. 160, 165, 261 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ :
В задоволенні заяви Державної податкової інспекції у м. Іллічівську ГУ Міндоходів в Одеській області про поновлення пропущеного строку для пред’явлення виконавчого листа до виконання - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена в порядку ч. 3 ст. 186 КАС України.
Суддя П.П.Марин
заява про поновлення строку для пред"явлення виконавчого листа на виконання
Судове рішення № 32987417, Одеський окружний адміністративний суд було прийнято 07.08.2013. Форма судочинства - Адміністративне, форма рішення - Ухвала суду. На цій сторінці ви зможете знайти необхідні відомості про це судове рішення. Ми пропонуємо зручний та швидкий доступ до поточних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі останніх судових прецедентів. Наша база даних включає повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам швидко знаходити необхідні відомості.
Це рішення відноситься до справи № 3378/09/1570. Організації, які зазначені в тексті цього судового документа: