Постанова № 32964521, 08.08.2013, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
08.08.2013
Номер справи
812/5908/13-а
Номер документу
32964521
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

8.1.5

ПОСТАНОВА

Іменем України

08 серпня 2013 року Справа № 812/5908/13-а

Луганський окружний адміністративний суд

у складі головуючого судді Чернявської Т.І.,

за участю

секретаря судового засідання Ігнатович О.А.

та

представників сторін:

від позивача - не прибув

від відповідача - не прибув

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Луганську

справу за адміністративним позовом

Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області

до комунального підприємства «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради

про стягнення коштів за податковим боргом у розмірі 137565,00 грн.,

ВСТАНОВИВ:

03 липня 2013 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області до комунального підприємства «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради про стягнення коштів за податковим боргом з податку на додану вартість у розмірі 137565,00 грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив таке.

Комунальне підприємство «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради знаходиться на обліку в Первомайській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області як платник податків.

Комунальне підприємство «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради самостійно податковий борг з податку на додану вартість не сплатило, тому позивач просить стягнути кошти відповідача за податковим боргом в судовому порядку, оскільки відповідно до підпункту 20.1.18 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право звертатися до суду за стягненням коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу.

У судове засідання представник позивача не прибув, про дату, час та місце судового розгляду повідомлений належним чином (арк. справи 87, довідковий лист). Клопотанням від 08 серпня 2013 року № 1113/12-10-11-20/55 Первомайська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області просить розглянути справу без участі її представника (арк. справи 89).

Відповідач у судове засідання не прибув, про дату, час і місце судового розгляду повідомлений належним чином (арк. справи 86, довідковий лист). Заявами від 29 липня 2013 року № 2259 та від 07 серпня 2013 року № 2334 відповідач просить розглядати справу за відсутності його представника та встановити спосіб та порядок виконання судового рішення (арк. справи 43, 88). Клопотанням від 22 липня 2013 року № 2158 відповідач просить при прийнятті рішення встановити порядок та строки виконання рішення шляхом розстрочення заборгованості рівними частинами починаючи з серпня 2013 року по липень 2014 року по 11464, 00 грн. щомісячно, крім липня 2014 року, в якому до сплати підлягає 11461,00 грн. згідно графіку (арк. справи 32-34). В обґрунтування клопотання відповідач зазначив, що фізичні та юридичні особи за отримані від комунального підприємства «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради послуги з опалення сплачують несвоєчасно, у зв'язку з чим заборгованість фізичних осіб станом на 22 липня 2013 року складає 16752,6 тис. грн. Також підприємство має заборгованість перед енергоносіями, яка станом на 22 липня 2013 року складає 22051,1 тис. грн., по виплаті заробітної плати в сумі 280,6 тис. грн., по сплаті податків та внесків в сумі 2585,8 тис. грн. Підприємство щомісячно проводить претензійно-позовну роботу, на виконанні у відділі державної виконавчої служби Первомайського міського управління юстиції знаходяться виконавчі документи про стягнення заборгованості на користь відповідача, проте більшість через відсутність у боржників майна повертаються без виконання. Підприємство заключає з боржниками по опаленню договори розстрочки з погашення заборгованості.

Відповідач є комунальним підприємством, яке створено для задоволення потреб споживачів, у тому числі населення в теплопостачанні у вигляді опалення. Підприємство не уповноважене чинним законодавством самостійно встановлювати тарифи, які відповідають витратам за надання послуг, тому постачає теплову енергію по вартості нижчої її собівартості. Сувенції, які надаються державою, не мають постійного чинного правового механізму з компенсації витрат з різниці в тарифах на теплову енергію, тому виплата такої компенсації та строки виплати у повній мірі залежать від своєчасного внесення законодавчим органом таких витрат до Закону України «Про державний бюджет» на кожний рік. У першу чергу підприємство оплачує вартість енергоносіїв, щоб не зупинити роботу котелень та не залишити місто без опалення, проводить ремонтні роботи з підготовки котельних, теплових мереж до роботи в опалювальному сезоні 2013/2014 років, що може привести до тяжких наслідків, спричинення значних збитків, оскільки підприємство позбавлене можливості отримувати необхідні матеріали. Також підприємство сплачує борги за рішеннями суду про розстрочки. Погасити існуючий борг підприємство зможе тільки сплачуючи його рівними частинами.

Первомайська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Луганській області відзивом на заяву від 29 липня 2013 року № 1023/10-010/43 на заперечує проти встановлення способу і порядку виконання судового рішення у справі № 812/5908/13-а шляхом розстрочення податкового боргу в сумі 137565,00 грн., починаючи з серпня 2013 року по липень 2014 року згідно графіку (арк. справи 46).

Відповідно до частини 6 статті 71 та частини 4 статті 128 КАС України суд вирішує справу за відсутності сторін на підставі наявних в матеріалах справи доказів.

Дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих сторонами доказів, оцінивши докази відповідно до вимог статей 69-72 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вважає, що позов підлягає задоволенню повністю з огляду на таке.

Комунальне підприємство «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради як платник податків знаходиться на обліку в Первомайській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області, про що свідчить довідка про взяття на облік платника податків від 21 квітня 2010 року № 29-04/233 (арк. справи 17).

Стаття 67 Конституції України передбачає, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначення вичерпного переліку податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулює Податковий кодекс України.

У відповідності із статтею 14 Податкового кодексу України:

- грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.39 пункту 14.1);

- податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк) (підпункт 14.1.156 пункту 14.1);

- штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.265 пункту 14.1);

- пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки (підпункт 14.1.162 пункту 14.1);

- податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (підпункту 14.1.175 пункту 14.1).

Згідно із статтею 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний: вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів (підпункт 16.1.2 пункту 16.1 статті 16); подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів (підпункт 16.1.3 пункту 16.1 статті 16); сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи (підпункт 16.1.4 пункту 16.1 статті 16).

Відповідно до статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право визначати у визначених цим Кодексом випадках суми податкових та грошових зобов'язань платників податків (підпункт 20.1.27 пункту 20.1); застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом (підпункт 20.1.28 пункту 20.1); звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини (підпункт 20.1.18 пункту 20.1).

Згідно із пунктом 54.1 статті 54 Податкового кодексу України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

У відповідності із пунктом 49.18 статті 49 Податкового кодексу України податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:

- календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (підпункт 49.18.1);

- календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (підпункт 49.18.2);

- календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 цього пункту - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (підпункт 49.18.3);

- календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним (підпункт 49.18.4);

- календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - підприємців - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (підпункт 49.18.5).

Платник податків відповідно до пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Розділом V Податкового кодексу України врегульовані питання, пов'язані з обчисленням та сплатою податку на додану вартість.

У відповідності із пунктом 202.1 статті 202 Податкового кодексу України звітним (податковим) періодом по податку на додану вартість є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених цим Кодексом, календарний квартал, з урахуванням таких особливостей:

а) якщо особа реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, першим звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня такої реєстрації та закінчується останнім днем першого повного календарного місяця;

б) якщо податкова реєстрація особи анулюється в інший день, ніж останній день календарного місяця, то останнім звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається з першого дня такого місяця та закінчується днем такого анулювання.

Податкова декларація з податку на додану вартість згідно з пунктом 203.1 статті 203 Податкового кодексу України подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Платник податку у відповідності із пунктом 203.2 статті 203 Податкового кодексу України зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання з податку на додану вартість, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.

На виконання вимог пункту 54.1 статті 54 та пункту 203.1 статті 203 Податкового кодексу України комунальне підприємство «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради подало до Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Луганської області Державної податкової служби податкову декларацію з податку на додану вартість за травень 2013 року від 20 червня 2013 року № 9036069649, в якій визначило суму податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню та сплаті в бюджет за підсумками поточного звітного (податкового) періоду, з урахуванням залишку від'ємного значення попереднього звітного періоду, у розмірі 137565,00 грн. (арк. справи 6-7).

В порушення вимог пункту 57.1 статті 57 та пункту 203.2 статті 203 Податкового кодексу України комунальне підприємство «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, самостійно суму податкового зобов'язання з податку на додану вартість, визначену у податковій декларацій, не сплатило, внаслідок чого за платником податків утворився податковий борг з податку на додану вартість в сумі 137565,00 грн., що підтверджується зворотнім боком облікової картки платника (арк. справи 49-85).

Пунктом 95.1 статті 95 Податкового кодексу України регламентовано, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Пунктами 87.1 та 87.2 статті 87 Податкового кодексу України визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, провадиться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги та здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини (пункти 95.2 та 95.3 статті 95 Податкового кодексу України).

До набрання чинності Податковим кодексом України спеціальним законом з питань оподаткування, який установлював порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), включаючи збір на обов'язкове державне пенсійне страхування та внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків контролюючими органами, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, та визначав процедуру оскарження дій органів стягнення, був Закон України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».

Відповідно до статті 6 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» (який був чинним до 01 січня 2011 року) у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.

Податкові вимоги також надсилаються платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суму податкових зобов'язань у встановлені законом строки, без попереднього направлення (вручення) податкового повідомлення.

Податкові вимоги надсилаються:

а) перша податкова вимога - не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобов'язання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;

б) друга податкова вимога - не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

На виконання вищезазначених положень Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» (який був чинним до 01 січня 2011 року) Державною податковою інспекцією у м. Первомайську Луганської області комунальному підприємству «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради було вручено першу податкову вимогу від 20 листопада 2007 року № 1/103 та другу податкову вимогу від 28 грудня 2007 року № 2/115 (арк. справи 5, 5 на звороті).

Оскільки перша податкова вимога від 20 листопада 2007 року № 1/103 та друга податкова вимога від 28 грудня 2007 року № 2/115 є чинними (доказів про скасування або відкликання податкових вимог суду не надано), суд прийшов до висновку, що органом державної податкової служби при зверненні до адміністративного суду з позовом про стягнення коштів за податковим боргом дотримані вимоги пункту 95.2 статті 95 Податкового кодексу України.

Внаслідок того, що комунальне підприємство «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради станом на дату розгляду та вирішення справи податковий борг з податку на додану вартість в розмірі 137565,00 грн. не сплатило, вимоги податкового органу про стягнення коштів в розмірі 137565,00 грн. за податковим боргом з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, визнаються судом обґрунтованими, доведеними і такими, що підлягають задоволенню.

Відповідно до частини 1 статті 257 Кодексу адміністративного судочинства України у разі необхідності спосіб, строки і порядок виконання можуть бути визначені у самому судовому рішенні.

Відповідачем в підтвердження зазначених в клопотанні від 22 липня 2013 року № 2158 обставин, що ускладнюють виконання судового рішення, надано суду баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 червня 2013 року, Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2013 року, згідно яких вбачається, що комунальне підприємство «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради має складне фінансове становище, а саме: середньомісячне надходження коштів від діяльності підприємства в опалювальний період складають 4460,00 тис. грн., в не опалювальний - 1205,8 тис. грн., середньомісячний фонд оплати праці становить 550,2 тис. грн., у тому числі, 299,5 тис. грн. обов'язкові платежі, збитки за І півріччя 2013 року складають у розмірі 3749,00 тис. грн., що викликане постачанням теплової енергії по вартості нижчої її собівартості. Згідно довідки б/д б/н станом на 22 липня 2013 року заборгованість населення за послуги з опалювання складає 16752,6 тис. грн., на суму заборгованості у розмірі 3650,1 тис. грн. з населенням укладено 1344 угоди на розстрочення заборгованості. Відповідно до довідки б/д б/н станом на 22 липня 2013 року комунальне підприємство «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради має заборгованість перед енергоносіями у загальному розмірі 22051,1 тис. грн., по виплаті заробітної плати (червень 2013 року) в сумі 280,6 тис. грн. по сплаті податків та внесків до бюджету у розмірі 2585,8 тис. грн. (арк. справи 35, 36, 37, 38). Суд вважає зазначені обставини такими, що ускладнюють виконання судового рішення.

Комунальне підприємство «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради рішення суду та податкового органу про розстрочення (відстрочення) податкового боргу виконує своєчасно та у повному обсязі, суми грошових зобов'язань погашаються рівними частками починаючи з будь-якого місяця, визначеного відповідним органом, що підтверджується зворотнім боком облікової картки платника з податку на додану вартість (арк. справи 49-85), не заперечується позивачем, що, в свою чергу, свідчить про дотримання умов договорів та рішень про розстрочення та їх сумлінне виконання з боку боржника.

З урахуванням клопотання відповідача, відсутністю заперечень позивача, суд вважає за необхідне відповідно до частини 1 статті 257 Кодексу адміністративного судочинства України встановити спосіб та порядок виконання даного судового рішення шляхом розстрочення комунальному підприємству «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради сплати в доход Державного бюджету України податкового боргу з податку на додану вартість у розмірі 137565,00 грн. (сто тридцять сім тисяч п'ятсот шістдесят п'ять гривень нуль копійок) строком на один рік (дванадцять календарних місяців), визначивши до сплати до 28 числа кожного місяця, починаючи з серпня 2013 року, рівними частинами по 11464,00 грн. (одинадцять тисяч чотириста шістдесят чотири гривні нуль копійок), крім липня 2014 року, в якому до сплати підлягає 11461,00 грн. (одинадцять тисяч чотириста шістдесят одна гривня нуль копійок).

Враховуючи вимоги частини 4 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, а також те, що позивач відповідно до пункту 21 частини 1 статті 5 Закону України від 08 липня 2011 року № 3674-VІ «Про судовий збір» від сплати судового збору звільнений, судові витрати у цій справі не підлягають стягненню з відповідача, оскільки у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем - фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.

На підставі частини 3 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України у судовому засіданні 08 серпня 2013 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено до 13 серпня 2013 року, про що згідно вимог частини 2 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови у судовому засіданні.

Керуючись статтями 16, 20, 87, 95, 102 Податкового кодексу України, статтями 2, 9, 10, 11, 17, 18, 23, 69-72, 87, 94, 158-163, 167, 257 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області до комунального підприємства «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради про стягнення коштів за податковим боргом у розмірі 137565,00 грн. задовольнити повністю.

Стягнути кошти комунального підприємства «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради (ідентифікаційний код 32082152, місцезнаходження: 93200, Луганська область, м. Первомайськ, вул. Куйбишева, буд. 28) з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника податків, в сумі 137565,00 грн. (сто тридцять сім тисяч п'ятсот шістдесят п'ять гривень нуль копійок) за податковим боргом з податку на додану вартість в доход Державного бюджету України на р/р 31114029700054 в ГУДКСУ у Луганській області, одержувач - УДКСУ у м. Первомайську Луганської області, код одержувача 37736894, МФО 804013, код бюджетної класифікації платежу 14010100.

Розстрочити комунальному підприємству «Первомайськтеплокомуненерго» Первомайської міської ради сплату в доход Державного бюджету України заборгованості з податку на додану вартість у розмірі 137565,00 грн. (сто тридцять сім тисяч п'ятсот шістдесят п'ять гривень нуль копійок) строком на один рік (дванадцять календарних місяців), визначивши до сплати до 28 числа кожного місяця, починаючи з серпня 2013 року, рівними частинами по 11464,00 грн. (одинадцять тисяч чотириста шістдесят чотири гривні нуль копійок), крім липня 2014 року, в якому до сплати підлягає 11461,00 грн. (одинадцять тисяч чотириста шістдесят одна гривня нуль копійок).

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.

Згідно з частиною 3 статті 160 КАС України постанова складена у повному обсязі 13 серпня 2013 року.

Суддя Т.І. Чернявська