Постанова № 32943523, 01.08.2013, Харківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
01.08.2013
Номер справи
820/2735/13-а
Номер документу
32943523
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Харків

01 серпня 2013 р. № 820/2735/13-а

Харківський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді - Панова М.М.,

за участю:

секретаря судового засідання - Каряки С.Г..

представників сторін:

позивача - Мойсеєвої І.Ю.,

відповідача 1 - Онищенка А.В.,

відповідача 2- не прибув,

третьої особи ТОВ "Малахіт" - не прибув,

третьої особи -НВФ" Промкомплект " у формі ТОВ - не прибув,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Харкові адміністративну справу за позовом

Державного підприємства заводу "Електроважмаш" до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м. Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів, Управління Державної казначейської служби України у м. Харкові Харківської області, за участі третіх осіб: Товариства з обмеженою відповідальністю "Малахіт" , Науково -виробничої фірми " Промкомплект " у формі товариства з обмеженою відповідальністю про скасування податкового повідомлення-рішення, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач, Державне підприємство завод "Електроважмаш", звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у місті Харкові Державної податкової служби України, Управління Державної казначейської служби України у м. Харкові Харківської області, за участі третіх осіб: Товариства з обмеженою відповідальністю "Малахіт" , Науково -виробничої фірми " Промкомплект " у формі товариства з обмеженою відповідальністю, в якому з урахуванням уточнення позовних вимог просив суд визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у місті Харкові Державної податкової служби України №00000854000 від 22.03.2013 року; cтягнути з Державного бюджету України на користь Державного підприємства завод "Електроважмаш" бюджетну заборгованість з бюджетного відшкодування податку на додану вартість за жовтень 2010 року в сумі 23000,00 грн. та за листопад 2010 року 24500,00 грн.

Судом 01.08.2012 року протокольною ухвалою було замінено відповідача в порядку правонаступництва зі Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Харкові ДПС на Спеціалізовану державну податкову інспекцію з обслуговування великих платників податків у м. Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів.

В обгрунтування позовних вимог позивач зазначив, що правомірно формував податковий кредит за спірний період та в подальшому заявляв відповідні суми до бюджетного відшкодування, що підтверджують належним чином складені первинні документи бухгалтерського та податкового обліку.

Представник позивача у судовому засіданні позов підтримав та просив задовольнити у повному обсязі з підстав та мотивів викладених у позовній заяві.

Представник відповідача, Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м. Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів проти позову заперечував та просив відмовити у повному обсязі, в обгрунтування заперечень зазначив, що при прийнятті спірного рішення діяв на підставі, у межах повноважень та у спосіб що передбачені Конституцією та Законами України.

Представник відповідача , Державної казначейської служби України у м. Харкові Харківської області в судове засідання не прибув, про причину неявки суду не повідомив, був належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду.

Третя особа, Товариство з обмеженою відповідальністю "Малахіт", в судове засідання не прибула, про причину неявки суду не повідомила, була належним чином повідомлена про дату, час та місце судового розгляду.

Третя особа ,Науково -виробнича фірма " Промкомплект " у формі товариства з обмеженою відповідальністюв в судове засідання не прибула, про причину неявки суду не повідомила, була належним чином повідомлена про дату, час та місце судового розгляду.

Суд вважає можливим розгляд справи за відсутності відповідача 2 та третіх осіб на підставі наявних у ній доказів, відповідно до ст. 128 КАСУ.

Суд, вивчивши доводи позову та заперечення проти нього, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши зібрані по справі докази в їх сукупності, проаналізувавши зміст норм матеріального і процесуального права, які врегульовують спірні правовідносини, виходить з таких підстав та мотивів.

Судом встановлено, що фахівцями Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у місті Харкові Державної податкової служби України було проведено документальну виїзну позапланову перевірку Державного підприємства заводу "Електроважмаш" з питань дотримання податкового законодавства з податку на прибуток за 2010 рік, за 4 квартал 2011 року та з податку на додану вартість по взаємовідносинам з ТОВ "Малахіт" за вересень-жовтень 2010 року, НВФ "Промкомплект" за жовтень 2011 року, за результатами якої складено Акт № 125/40.0-28/00213121 від 05.03.2013р.

На підставі вказаного Акту Спеціалізованою державною податковою інспекцією по роботі з великими платниками податків у місті Харкові Державної податкової служби України було прийнято податкове повідомлення рішення від 22.03.2013р. №00000854000 про зменшення суми бюджетного відшкодування в розмірі 53703,40 грн. за наступні звітні періоди: жовтень 2010 року на 23000,00 грн., листопад 2010 року на 24500,00 грн. та листопад 2011 року на 6203,40 грн.

На момент перевірки з даних сум позивачу було відшкодовано 6203,40 грн. за листопад 2011 року. Інші суми бюджетного відшкодування зазначені в оскаржуваному рішенні, а саме, за жовтень 2010 року - 23000,00 грн., листопад 2010 року - 24500,00 грн. на момент перевірки та судового розгляду не відшкодовані, але заявлені до бюджетного відшкодування позивачем у складі інших сум за вказані періоди відповідно до Додатків 4 до податкових декларацій з ПДВ.

В основу оскаржуваного рішення покладені висновки Акту № 125/40.0-28/00213121 від 05.03.2013р. в мотивувальній частині якого зазначено про не підтвердження реальності здійснення господарських відносин між позивачем та ТОВ "Малахіт" за вересень-жовтень 2010 року, НВФ "Промкомплект" за жовтень 2011 року, оскільки у вказаних контрагентів відсутні факти здійснення господарської діяльності за вказані періоди про що зазначено в актах перевірок надісланих з інших органів податкової служби.

Суд зазначає, що відповідно до п. 198.1 ст. 198 Податкового кодексу України право на віднесення сум податку до податкового кредиту виникає у разі здійснення операцій з: а) придбання або виготовлення товарів (у тому числі в разі їх ввезення на митну територію України) та послуг; б) придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів, у тому числі при їх ввезенні на митну територію України (у тому числі у зв'язку з придбанням та/або ввезенням таких активів як внесок до статутного фонду та/або при передачі таких активів на баланс платника податку, уповноваженого вести облік результатів спільної діяльності); в) отримання послуг, наданих нерезидентом на митній території України, та в разі отримання послуг, місцем постачання яких є митна територія України; г) ввезення необоротних активів на митну територію України за договорами оперативного або фінансового лізингу.

Відповідно до п. 198.2 ст. 198 Податкового кодексу України датою виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше: дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг; дата отримання платником податку товарів/послуг, що підтверджено податковою накладною.

Відповідно до п. 198.3 ст. 198 Податкового кодексу України податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, але не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з: придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку; придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій у необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.

Право на нарахування податкового кредиту виникає незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковувані операції протягом такого звітного податкового періоду.

Відповідно до п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені податковими накладними (або підтверджені податковими накладними, оформленими з порушенням вимог статті 201 цього Кодексу) чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу.

У разі коли на момент перевірки платника податку органом державної податкової служби суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними цим пунктом документами, платник податку несе відповідальність відповідно до цього Кодексу.

Відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.

Відповідно до п. 200.4 ст. 200 Податкового кодексу України якщо в наступному податковому періоді сума, розрахована згідно з пунктом 200.1 цієї статті, має від'ємне значення, то: а) бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від'ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, а в разі отримання від нерезидента послуг на митній території України - сумі податкового зобов'язання, включеного до податкової декларації за попередній період за отримані від нерезидента послуги отримувачем послуг; б) залишок від'ємного значення попередніх податкових періодів після бюджетного відшкодування включається до складу сум, що відносяться до податкового кредиту наступного податкового періоду.

Відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну складену за вибором покупця (отримувача) в один з таких способів: а) у паперовому вигляді; б) в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та умови реєстрації податкової накладної у Єдиному реєстрі податкових накладних. У такому разі складання податкової накладної у паперовому вигляді не є обов'язковим.

У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити: а) порядковий номер податкової накладної; б) дата виписування податкової накладної; в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг; г) податковий номер платника податку (продавця та покупця); ґ) місцезнаходження юридичної особи-продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку; д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг; е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг; є) ціна постачання без урахування податку; ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні; з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку; и) вид цивільно-правового договору; і) код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).

Відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України податкова накладна складається у двох примірниках у день виникнення податкових зобов'язань продавця. Один примірник видається покупцю, а другий залишається у продавця. У разі складання податкової накладної у паперовому вигляді покупцю видається оригінал, а копія залишається у продавця.

Відповідно до п. 201.8 ст. 201 Податкового кодексу України право на нарахування податку та складання податкових накладних надається виключно особам, зареєстрованим як платники податку в порядку, передбаченому статтею 183 цього Кодексу.

Відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України податкова накладна видається платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, на вимогу покупця та є підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи.

Відповідно до ч. 2 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Відповідно до п. 2.1 Розділу 2 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24 травня 1995 р. № 88, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 червня 1995 р. за № 168/704 первинні документи - це документи, створені у письмовій або електронній формі, що фіксують та підтверджують господарські операції, включаючи розпорядження та дозволи адміністрації (власника) на їх проведення.

Відповідно до п. 2.4 Розділу 2 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24 травня 1995 р. № 88, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 червня 1995 р. за № 168/704 первинні документи повинні мати такі обов'язкові реквізити: найменування підприємства, установи, від імені яких складений документ, назва документа (форми), дата і місце складання, зміст та обсяг господарської операції, одиниця виміру господарської операції (у натуральному та/або вартісному виразі), посади і прізвища осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення, особистий чи електронний підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

25.03.2010 між ДП завод "Електроважмаш" та ТОВ "Малахіт" було укладено договір постачання продукції №238/04-43-Т.

Згідно умов укладеного між сторонами Договору №238/04-43-Т від 25.03.2010 ТОВ "Малахіт" прийняло на себе зобов'язання поставити ДП завод "Електроважмаш" продукцію, найменування, номенклатура, номер ДСТУ та ТУ, ціну за одиницю продукції та загальний обсяг постачання якої визначено в специфікації, що є невід'ємною частиною даного Договору. ДП завод "Електроважмаш", в свою чергу, прийняло на себе зобов'язання прийняти та оплатити поставлену продукцію в порядку та на умовах, передбачених цим Договором.

Загальна сума Договору №238/04-43-Т від 25.03.2010 складає 2 904 000,00 грн, в тому числі 20% ПДВ - 484 000,00 грн. Строк дії Договору №238/04-43-Т від 25.03.2010 - до 25.03.2011.

На виконання Договору №238/04-43-Т від 25.03.2010 ТОВ "Малахіт" на адресу ДП завод "Електроважмаш" в період, що перевірявся податковим органом, було здійснено поставку продукції, що підтверджується наступними видатковими накладними: -відповідно до накладної №1015 від 23.09.2010 було поставлено дріб сталеву ДССТ 2,8 ДСТУ 3184-95 (ГОСТ 11964-81) в кількості 8 000,00 кг загальною вартістю 96 000,00грн, в т.ч. ПДВ - 16 000,00 грн. -відповідно до накладної №1035 від 29.09.2010 було поставлено дріб ДЧСТ 1,8 НО 455-580 ДСТУ 3184-95 в кількості 4 000,00 кг загальною вартістю 42 000,00грн, в т.ч. ПДВ - 7 000,00 грн. -відповідно до накладної №1124 від 18.10.2010 було поставлено а) дріб ДЧСТ 1,0 НО 455-580 ДСТУ 3184-95 в кількості 4 000,00 кг загальною вартістю 42 000,00 грн, в т.ч. ПДВ - 7 000,00 грн; б) дріб ДЧСТ 3,2 НО 455-580 ДСТУ 3184-95 в кількості 2 000,00 кг загальною вартістю 21 000,00 грн, в т.ч. ПДВ - 3 500,00 грн; в) дріб сталеву ДССТ 2,8 ДСТУ 3184-95 (ГОСТ 11964-81) в кількості 7 000,00 кг загальною вартістю 84 000,00грн, в т.ч. ПДВ - 14 00,00 грн.

ТОВ "Малахіт" були виписані наступні податкові накладні: 1) №975 від 23.09.2010 на загальну суму 96 000,00 грн, в т.ч. ПДВ - 16 000,00 грн; 2) №998 від 29.09.2010 на загальну суму 42 000,00 грн, в т.ч. ПДВ - 16 00,00 грн; 3) №1072 від 18.10.2010 на загальну суму 147 000,00 грн, в т.ч. ПДВ - 24 500,00 грн.

В подальшому поставлену ТОВ "Малахіт" продукцію було використано у виробництві ДП завод "Електроважмаш", що підтверджується: -прибутковими ордерами № 889 від 24.09.2010, № 899 від 29.09.2010, №975 від 19.10.2010, -лімітно-забірними картами №204 від 27.09.2010, №583 від 21.10.2010, №582 від 21.10.2010, №568 від 20.10.2010. -вимогами №622 від 26.10.2010.

Транспортування продукції здійснювалось за рахунок ДП завод "Електроважмаш", що підтверджується подорожнім листом №1654 вантажного автомобіля від 23.09.2010.

Факт ввезення зазначеної вище продукції на територію ДП завод "Електроважмаш" підтверджується записами в Журналі обліку ввезення вантажів КПП-3 (розпочатий 07.09.2010, закінчений в 23.12.2010), ведення якого передбачено абз.3 п.п 3.1.2, п.п 3.1.3 Договору про охорону від 02.04.2008 між ДП завод "Електроважмаш" та ТОВ "Інекс".

Підтвердженням того, що поставлена продукція пройшла вхідний контроль якості є записи в Журналі вхідного контролю ВТК (розпочатий в березні 2010 року, закінчений в травні 2011 року).

Згідно платіжних доручень №24513 від 08.11.2010, №395 від 25.05.2011, №2115 від 16.05.2011 продукцію було оплачено у повному обсязі.

19.09.2011 ДП завод "Електроважмаш" та ТОВ НВФ "Промкомплект" було укладено договір постачання продукції №207-03/98-Т.

Згідно умов укладеного між сторонами Договору №207-03/98-Т від 19.09.2011 ТОВ НВФ "Промкомплект" прийняло на себе зобов'язання поставити ДП завод "Електроважмаш" товари, найменування (номенклатура, асортимент) якого зазначено в Специфікації №1, що є невід'ємною частиною даного Договору. ДП завод "Електроважмаш" в свою чергу прийняло на себе зобов'язання прийняти та оплатити поставлені товари.

Загальна ціна Договору №207-03/98-Т від 19.09.2011 становить 762 600,00 грн, в тому числі 20% ПДВ - 127 100,00 грн. Строк дії Договору №207-03/98-Т від 19.09.2011 - до 19.09.2012.

На виконання Договору №207-03/98-Т від 19.09.2011 ТОВ НВФ "Промкомплект" на адресу ДП завод "Електроважмаш" в період, що перевірявся податковим органом, було здійснено поставку продукції, що підтверджується наступними видатковими накладними: відповідно до накладної №264 від 06.10.2011 було поставлено щітку ЕГ-4 2/12,5х32х57 ИЛЕА 685.271.019 ДСТУ 16-888 ИЛЕА685.211.037ТУ) в кількості 446 шт. загальною вартістю 22 478,40 грн, в т.ч. ПДВ - 3 746,40 грн. відповідно до накладної №270 від 10.10.2011 було поставлено щітку ЕГ-4 25х32х57 ТУ 303-93 (ИЛЕА 685.241.255) в кількості 273 шт загальною вартістю 14 742,00 грн, в т.ч. ПДВ - 2 457,00 грн.

ТОВ НВФ "Промкомплект" були виписані наступні податкові накладні: 1) №11 від 06.10.2011 на загальну суму 22 478,40 грн, в т.ч. ПДВ - 3 746,40 грн 2) №17 від 10.10.2011 на загальну суму 14 742,00 грн, в т.ч. ПДВ - 2 457,00 грн.

В подальшому поставлену ТОВ НВФ "Промкомплект" продукцію було використано у виробництві ДП завод "Електроважмаш", що підтверджується: -прибутковими ордерами №671 від 06.10.2011, № 678 від 10.10.2011; -вимогами №357 від 03.10.2011, №418 від 13.10.2011, №478 від 25.10.2011.

Транспортування продукції здійснювалось за рахунок ТОВ НВФ "Промкомплект", що підтверджується товарно-транспортними накладними № 264 від 06.10.2011, №270 від 10.10.2011.

Факт ввезення зазначеної вище продукції на територію ДП завод "Електроважмаш" також підтверджується записами в Журналі обліку ввезення на завод товарно-матеріальних цінностей (розпочатий 09.0.2011, закінчений в 02.04.2012), ведення якого передбачено абз.3 п.п 3.1.2, п.п 3.1.3 Договору про охорону від 02.04.2008 між ДП завод "Електроважмаш" та ТОВ "Інекс".

Підтвердженням того, що поставлена продукція пройшла вхідний контроль якості є записи в Журналі вхідного контролю ВТК (розпочатий 14.12.2010, закінчений 31.10.2011).

Згідно платіжних доручень №326 від 16.05.2011, №325 від 06.02.2011 продукцію було оплачено у повному обсязі.

Вказані первинні документи бухгалтерського та податкового обліку відповідають вимогам п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України, ч. 2 ст. 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", п. 2.4 Розділу 2 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24 травня 1995 р. № 88, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 червня 1995 р. за № 168/704.

Отже, вищенаведене свідчить про те, що позивач правомірно включив до податкового кредиту суми, які підтверджені первинними документами бухгалтерського та податкового обліку, у зв'язку з придбанням позивачем товарів (робіт, послуг), які в свою чергу були використані останнім в оподатковуваних операціях у межах господарській діяльності, та в свою чергу заявив відповідні суми до бюджетного відшкодування, як такі що відповідають вимогам передбаченим ст. 200 Податкового кодексу України.

При зазначених обставинах, суд вважає вимоги позивача правомірними та такими, що ґрунтуються на положеннях діючого законодавства, належним чином обґрунтовані, підтверджені дослідженими у судовому засіданні доказами, а тому підлягають задоволенню у повному обсязі.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 9, 11, 71, 94, 128, 159, 160- 163, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов Державного підприємства заводу "Електроважмаш" до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м. Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів, Управління Державної казначейської служби України у м. Харкові Харківської області, за участі третіх осіб: Товариства з обмеженою відповідальністю "Малахіт" , Науково -виробничої фірми " Промкомплект " у формі товариства з обмеженою відповідальністю про скасування податкового повідомлення - рішення задовольнити в повному обсязі.

Визнати протиправними та скасувати податкове повідомлення - рішення Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Харкові Державної податкової служби № 00000854000 від 22.03.2013 року.

Стягнути з Державного бюджету України на користь Державного підприємства завод "Електроважмаш" (адреса: 61089, м. Харків, просп. Московський, 299, ЄДРПОУ 00213121, п/р № 26002200400001 у ПАТ "ВіЕйБі Банк" МФО 380537) бюджетну заборгованість з бюджетного відшкодування податку на додану вартість за жовтень 2010 року в сумі 23000,00 грн. та за листопад 2010 року 24500,00 грн. на загальну суму 47 500 (сорок сім тисяч п'ятсот) грн. 00 коп.

Стягнути з Державного бюджету України (отримувач: УДКСУ у Червонозаводському районі м. Харкова, код 37999628, банк ГУДКСУ у Харківській області, МФО 851011, рахунок 31217206784011) на користь Державного підприємства завод "Електроважмаш" (адреса: 61089, м. Харків, просп. Московський, 299, ЄДРПОУ 00213121, п/р № 26002200400001 у ПАТ "ВіЕйБі Банк" МФО 380537) 475 (чотириста сімдесят п"ять) грн. 00 коп. витрат зі сплати судового збору.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення протягом десяти днів з дня його проголошення, у разі застосування судом частини третьої статті 160 КАСУ, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови складено 06 серпня 2013 року.

Суддя Панов М.М.