ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 липня 2013 р. Справа № 820/2345/13-аКолегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі:
головуючого судді - Мельнікової Л.В.
суддів - Подобайло З.Г., Григорова А.М.
за участю секретаря судового засідання - Співак О.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Харкові апеляційну скаргу комунального підприємства «Харківводоканал» на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 22 травня 2013 року по справі за позовом комунального підприємства «Харківводоканал» до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Харкові Державної податкової служби про скасування податкового повідомлення - рішення, -
В с т а н о в и л а:
У березні 2013 року позивач - комунальне підприємство «Харківводоканал» (далі по тексту - КП «Харківводоканал»), звернувся до суду з адміністративним позовом про скасування податкового повідомлення-рішення відповідача - Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Харкові Державної податкової служби (далі - СДПІ по роботі з великими платниками податків у м. Харкові ДПС) від 30.10.2012 року № 0000570047, яким підприємству, на підставі акта перевірки № 451/47-1/03361715 від 16.10.2012 року, за встановлені порушення п. 138.1, п. 138.4 ст. 138 Податкового кодексу України зменшено суму від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток у розмірі: 18.072.790 грн.
В обґрунтування позовних вимог вказано, що витрати КП «Харківводоканал», прямо пов'язані із наданням послуг водопостачання та водовідведення у 2-4 кварталі 2011 року та у І півріччі 2012 року, мали наслідком отримання відповідного доходу в якості оплати за послуги водопостачання та водовідведення, тобто доходу від операційної діяльності, а відтак, підлягали включенню до собівартості наданих послуг у відповідних періодах.
Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 22 травня 2013 року в задоволені позовних вимог КП «Харківводоканал» відмовлено в повному обсязі.
Не погоджуючись з судовим рішенням, в апеляційній скарзі позивач, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи, просить скасувати оскаржуване судове рішення з прийняттям нового про задоволення заявлених позовних вимог.
Заслухавши суддю-доповідача, доводи представника позивача, перевіривши доводи апеляційної скарги щодо дотримання правильності застосування судом норм матеріального і процесуального права, правової оцінки обставин у справі, колегія суддів, враховуючи межі апеляційної скарги, дійшла висновку, що апеляційна скарга відповідно до положень п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 202 КАС України, підлягає задоволенню, з наступних підстав.
Судом встановлено, що фахівцями СДПІ по роботі з ВПП у м. Харкові ДПС проведено документальну планову перевірку КП «Харківводоканал» (код ЄДРПОУ 03361715) з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.07.2011 року по 30.06.2012 року, валютного та іншого законодавства за період з 01.07.2011 року по 30.06.2012 року за результатами якої складено акт перевірки № 451/47-1/03361715 від 16.10.2012 року (а.с. 7-20) та виявлені порушення позивачем:
- п. 138.1, п. 138.4 ст. 138 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 №2755 (далі - ПК України) - підприємством завищено від'ємне значення об'єкта оподаткування від усіх видів діяльності у сумі 18.072.790 грн., у т. ч. за 4 квартал 2011 у сумі 3.561.684 грн., за 1 півріччя 2012 у сумі 14.511.106 грн.
Так, в акті перевірки визначено, що суми витрат що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, та які задекларовано КП «Харківводоканал» за період з 01.07.2011 року по 30.06.2012 року визначено з урахуванням показників відокремлених структурних підрозділів: КВ «Донець» КП «Харківводоканал», КВ «Дніпро» КП «Харківводоканал».
Згідно рішення № 132/11 від 12.01.2011 року Харківської міської ради «Про реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства КП «ВТП «Вода»» останнє припиняється шляхом приєднання до КП КГ «Харківкомуночиствод», з передачею всіх майнових прав і обов'язків КП КГ «Харківкомуночиствод».
Розпорядженням Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна від 17.10.2011 року № 1880, у зав'язку з реорганізацією КП «ВТП «Вода» шляхом приєднання його до КП КГ «Харківкомуночиствод» затверджено передавальний акт КП «ВТП «Вода» станом на 01.10.2011 року, передано всі активи та пасиви КП «ВТП «Вода» до КП КГ «Харківкомуночиствод» з набуттям останнім усіх прав та обов'язків станом на 01.10.2011 року.
Згідно рішення № 577/11 від 23.12.2011 року Харківської міської ради «Про перейменування КП КГ «Харківкомуночиствод»» підприємство перейменоване на КП «Харківводоканал».
При обчисленні показників витрат, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, задекларованих КП «Харківводоканал» у 1У кварталі 2011 року включені показники Декларації з податку на прибуток за П-Ш квартали по КП «ВТП «Вода». За результатами перевірки встановлено завищення витрат, що враховуються при визначені об'єкта оподаткування за період з 01.04.2011 року по 30.09.2011 року на суму 135.400 грн.
Перевіркою відображених у рядку 05.1 Декларації «Витрати операційної діяльності, в тому числі: собівартість придбаних (виготовлених) та реалізованих товарів (робіт, послуг) за період з 01.07.2011 року по 30.06.2012 року встановлено, що на формування цих показників мало вплив декларування КП «Харківводоканал» наступних показників: прямі матеріальні витрати, прямі витрати на оплату праці, амортизація виробничих основних засобів, безпосередньо пов'язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг, фактичні витрати з придбання електричної та/або теплової енергії, сума внесків на соціальні заходи, витрати на утримання, експлуатацію та ремонт, оперативну оренду основних засобів, інших необоротних активів, витрати на вдосконалення технології та організації виробництва, витрати на опалення, освітлення, водопостачання, водовідведення та інші послуги з утримання виробничих приміщень, витрати на обслуговування виробничого процесу, витрати на охорону праці, техніку безпеки, понесені відповідно до законодавства, суми витрат екологічного управління довкілля, витрати на страхування.
У податковій декларації з податку на прибуток за П-1У квартали 2011 року та за 1 півріччя 2012 року суму загальновиробничих витрат, в тому числі, собівартість придбаних (виготовлених) та реалізованих товарів (робіт, послуг).
Перевіркою показників, відображених у рядку 06.5 Декларації «Від'ємне значення об'єкта оподаткування попереднього звітного (податкового) періоду, за період з 01.07.2011 року по 31.12.2011 року, за період з 01.01.2012 року по 30.06.2012 року (25% від об'єкту оподаткування від усіх видів діяльності за 2011 рік, ряд 07 Декларації) встановлено його завищення за період з 01.01.2012 року по 30.06.2012 року в сумі 890.421 грн. за рахунок порушення зазначеного в описі порушень по рядку 05.1 «Собівартість придбаних (виготовлених) та реалізованих товарів (робіт, послуг) п. 3.1.2 Витрати, що враховуються при визначені об'єкта оподаткування зазначеного розділу акта перевірки.
В акті перевірки також визначено, що у перевіреному періоді КП «Харківводоканал» надавало послуги з водопостачання та водовідведення трьом категоріям споживачів: фізичним особам (населенню), бюджетним установам та іншим споживачам (промислові підприємства) за регульованими тарифами затвердженими міськими поганами самоврядування.
Станом на 01.07.2011 року на підприємстві діяли наступні тарифи (з ПДВ):
на послуги централізованого водопостачання:
- для населення м. Харкова - 2,268 грн./куб м, затверджені Постановою НКРЕ України від 20.01.2011 року № 65;
- для бюджетних установ та організацій - 8,63 грн./куб.м, затверджені рішенням ХМР від 05.11.2008 року № 692;
- для інших споживачів - 8,63грн./куб. м, затверджені рішенням ХМР від 05.11.2008 року № 692;
на послуги централізованого водовідведення:
- для населення м. Харкова - 1,032 грн./куб м, затверджені Постановою НКРЕ України від 20.01.2011 року № 66;
- для бюджетних установ та організацій - 5,89 грн./куб.м, затверджені рішенням ХМР від 05.11.2008 року № 691;
для інших споживачів - 5,89 грн./куб. м, затверджені рішенням ХМР від 05.11.2008 року № 691.
Станом на 01.04.2012 року на підприємстві діяли наступні тарифи (з ПДВ): на послуги централізованого водопостачання за 1 куб. м води для потреб:
- населення м. Харкова - 2,448 грн./куб м, затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг України від 16.03.2012 року № 129;
- бюджетних установ та організацій - 9,132грн./куб.м, затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг України від 16.03.2012 року № 129;
- інших споживачів - 9,132 грн./куб.м, затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг України від 16.03.2012 року № 129;
на послуги централізованого водовідведення за 1 куб.м стоків для потреб:
- населення м. Харкова - 1,116 грн./куб м, затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг України від 16.03.2012 року № 129;
- бюджетних установ та організацій - 6,06грн./куб.м, затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг України від 16.03.2012 року № 129;
- інших споживачів - 6,06грн./куб. м, затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг України від 16.03.2012 року № 129.
В ході проведення перевірки підприємством надана детальна інформація про фактичні витрати на послуги централізованого водопостачання та водовідведення (витрати операційної діяльності) за липень - грудень 2011 року та січень-червень 2012 року, згідно яких у III - ІУ кварталі 2011року виробнича собівартість 1 куб.м послуги централізованого постачання склала 3,03 грн./куб.м, послуги централізованого водовідведення 1,66 грн./куб.м., у І півріччі 2012 року виробнича собівартість 1 куб.м послуги централізованого постачання склала 3,20 грн./куб.м, послуги централізованого водовідведення 1,62грн./куб.м.
Перевіркою встановлено, що собівартість наданих послуг з водопостачання та водовідведення, за вищевказані періоди, по категорії споживачів - населення, перевищує розміри, затверджених тарифів.
З урахуванням приписів п. 138.4 ст. 138 ПК України витрати, що формують собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг, крім нерозподільних постійних загальновиробничих витрат, які включаються до складу собівартості реалізованої продукції в періоді їх виникнення, визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг. Відтак, перевищення собівартості наданих послуг над розміром тарифів по категорії споживачів - населення, підприємство має право включити до складу витрат, у податковому обліку, в момент отримання компенсації цих витрат з місцевих бюджетів.
А оскільки, перевіркою встановлено включення до складу собівартості (рядок 5.1. Декларації «Собівартість придбаних (виготовлених) та реалізованих товарів (робіт, послуг)») витрат, які не компенсовані доходами за ІУ квартал 2011 року у сумі 3.561.684 грн., за І півріччя 2012 року у сумі 13.620.685 грн., позивачем неправомірно включено зазначені суми до складу валових витрат звітних періодів.
За результатами перевірки КП «Харківводоканал», відповідачем прийнято спірне податкове повідомлення-рішення від 30.10.2012 року № 0000570047, яким підприємству зменшено суму від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток у розмірі 18.072.790 грн. (а.с. 21).
Відмовляючи в задоволенні позовних вимог, суд першої інстанції виходив з того, що перевищення собівартості наданих послуг над розміром тарифів по категорії споживачів - населення, підприємство має право включити до складу витрат, у податковому обліку, в момент отримання компенсації цих витрат з місцевих бюджетів, а оскільки позивачем включено до складу собівартості (рядок 5.1. Декларації «Собівартість придбаних (виготовлених) та реалізованих товарів (робіт, послуг)») витрат, які некомпенсовані доходами за ІУ квартал 2011 року у сумі 3 561 684 грн., за І півріччя 2012 року у сумі 13 620 685 грн. суд дійшов висновку, що податкове повідомлення-рішення від 30.10.2012 року № 0000570047 СДПІ по роботі з ВПП у м. Харкові прийняте у відповідності до вимог чинного законодавства України є законним та обґрунтованим.
Не погоджуючись з загальним висновком суду першої інстанції, колегія суддів зазначає наступне.
Тариф на житлово-комунальні послуги - це розмір плати за утримання житла і прибудинкових територій або надання комунальної послуги, що забезпечує мінімально необхідний рівень відшкодування витрат та програму розвитку об'єктів житлово-комунального господарства, прийнятої місцевим органом державної виконавчої влади та органом самоврядування при дотриманні нормативів якості послуг.
Постановами Кабінету Міністрів України: від 11.05.2011 року № 503 та від 11.06.2012 року № 517 затвердженні Порядок та умови надання, відповідно у 2011 році та у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування.
Ці Порядок та умови визначають механізм перерахування і надання у 2011 та 2012 роках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування.
Об'єктом оподаткування (п. 185.1 ст. 185 ПК України) є операції платників податку з:
постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 цього Кодексу, у тому числі операції з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору), на товари, що передаються на умовах товарного кредиту, а також з передачі об'єкта фінансового лізингу у користування лізингоотримувачу / орендарю;
постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 зазначеного Кодексу.
Згідно із п.п. 135.5.10 п. 135.5 ст. 135 ПК України інші доходи включають суми дотацій, субсидій, капітальних інвестицій із фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування або бюджетів, отримані платником податку.
Доходи визначаються на підставі первинних документів, що підтверджують отримання платником податку доходів, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом II Кодексу (п. 135.2 ст. 135 Кодексу).
Відповідно до п. 137.2 ст. 137 ПК України доходом у разі отримання коштів цільового фінансування з фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування або бюджетів визнається:
сума коштів, що дорівнює частині амортизації об'єкта інвестування (основних засобів, нематеріальних активів), пропорційній долі отриманого платником податку з бюджету або за рахунок кредитів, залучених Кабінетом Міністрів України, цільового фінансування капітальних інвестицій у загальній вартості таких інвестицій в об'єкт (п.п. 137.2.1);
цільове фінансування для компенсації витрат (збитків), яких зазнало підприємство, та фінансування для надання підтримки, підприємству без установлення умов витрачання таких коштів на виконання в майбутньому певних заходів - з моменту його фактичного отримання (п.п. 137.2.2);
цільове фінансування, крім випадків, зазначених у п.п. 137.2.1 і 137.2.2 цього пункту, протягом тих періодів, у яких були здійснені витрати, пов'язані з виконанням умов цільового фінансування (п.п. 137.2.3).
З зазначеного випливає, що кошти, що виділяються з бюджету як капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям), зокрема, спрямовані підприємствам централізованого водопостачання і водовідведення на відшкодування різниці в тарифах за надані послуги, включаються в дохід таких підприємств у порядку, визначеному розділом Ш ПК України.
Разом з тим, п. 13 підрозділу 4 «Особливості справляння податку на прибуток підприємств» розділу ХХ «Перехідні положення» ПК України визначено, що тимчасово до 01 січня 2014 року датою збільшення доходів підприємств житлово-комунального господарства від надання житлово-комунальних послуг є дата надходження коштів від споживача на банківський рахунок або в касу платника податку, крім випадків, якщо таке надходження відбувається у рахунок погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги, надані до дати набрання чинності розділом III цього Кодексу.
При цьому підприємства житлово-комунального господарства у складі собівартості реалізації житлово-комунальних послуг визнають витрати на придбання товарів, робіт, послуг у сумі фактично сплачених за них коштів, крім випадків якщо така сплата відбувається в рахунок погашення заборгованості за такі роботи, послуги, придбані до дати набрання чинності розділом III цього Кодексу.
Не погоджуючись з висновками податкового органу і суду стосовно того, що п. 13 підрозділу 4 Перехідних положень ПК України розповсюджується лише на прямі матеріальні витрати, які зазначав позивач, а на всі інші складові собівартості виготовлених та реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг розповсюджуються норми розділу Ш цього кодексу, колегія суддів зазначає, що відповідного положення дана норма не містить.
Операції по яких спірні суми віднесені до складу витрат сплачені позивачем, що сторонами не заперечується.
Витрати які відбулися в зв'язку та пов'язані з господарською діяльністю, що також не заперечується сторонами.
Відповідач фактично вважає, що позивач не має права відносити суми до витрат, оскільки доходів від цих операцій не отримано у повному обсязі.
Така позиція є помилковою.
Видом діяльності позивача, по якій здійсненні валові витрати є операції з надання комунальних послуг, пов'язані з нею.
Той факт, що операції є збитковими не позбавляє платника податків на віднесення всіх сум витрат до складу витрат операційної діяльності. Віднесення сум до валових витрат в залежності від відсотку отриманого доходу законом не передбачено.
Сторонами не заперечується, що при наданні послуг доход отримуваний був менше витрат.
Наведене свідчить, що вимоги п. 138.1, п. 138.4 ст. 138 ПК України позивачем дотримані.
При цьому, колегія суддів зазначає, що надання субвенції, є формою підтримки державою суб'єктів підприємництва, що надають комунальні послуги. Законом не передбачено визначення витрат в залежності від факту отримання субвенцій.
Також колегія суддів зазначає, що п. 13 підрозділу 4 «Особливості справляння податку на прибуток підприємств» розділу ХХ «Перехідні положення» ПК України встановлює особливості визначення витрат підприємств житлово-комунального господарства, а саме - до складу витрат включаються суми, які фактично сплачені за придбані роботи (послуги).
Наведена норма позивачем дотримана.
З урахуванням наведеного, колегія суддів не погоджується з висновком податкового органу щодо порушення підприємством п. 138.1, п. 138.4 ст. 138 ПК України та завищення собівартості наданих послуг, усього в розмірі 17.182.369 грн., у току числі: за 1У квартал 2011 року у сумі 3.561.684 грн., за 1 півріччя 2012 року у сумі 13.620.685 грн.
Окрім того, колегія суддів зазначає, що згідно з правилами формування витрат, передбаченими у пунктах 138.2 статті 138 Податкового кодексу України, витрати, які враховуються для визначення об'єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом II цього Кодексу.
Підпунктом 43 п. 1 розділу I Закону України від 06.08.2011 року N 3609 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України» (далі - Закон N 3609) підпункт 138.10.1 ПК України було виключено.
Цим підпунктом Закону N 3609 внесено зміни до п. 138.8 ст. 138 ПК України, згідно з якими собівартість виготовлених та реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг складається з витрат, прямо пов'язаних з виробництвом таких товарів, робіт, наданням послуг, у тому числі загальновиробничих витрат, які відносяться на собівартість виготовлених та реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку.
Пунктом 2 частини II Закону N 3609 встановлено, що вищезазначений пункт застосовується з першого числа звітного (податкового) місяця, в якому набирає чинності цей Закон, тобто з 01.08.2011 року.
На виконання ст. 46 розділу II Кодексу Державною податковою службою України було розроблено декларацію з податку на прибуток підприємств, яка була затверджена наказом Державної податкової адміністрації України від 28.02.2011 року. N 114 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства» (далі - наказ N 114).
Згідно з наказом N 114 загальновиробничі витрати не включаються до складу собівартості придбаних (виготовлених) та реалізованих товарів (робіт, послуг), а відображаються у складі інших витрат, для чого був передбачений відповідний додаток ЗВ «Загальновиробничі витрати» до рядка 06.1 декларації.
Пунктом 2 підрозділу 4 розділу XX «Перехідні положення» ПК України визначено, що платники податку на прибуток в 2011 році складають наростаючим підсумком та подають декларацію з податку на прибуток за такі звітні податкові періоди: II квартал; II - III квартали; II - IV квартали.
Податкові декларації подаються за календарний квартал протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу (пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПК України).
Абзацом другим п. 46.6 ст. 46 ПК України встановлено, що до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності з податкового періоду, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.
Міністерством фінансів України розроблено наказ від 28.09.2011 року N 1213 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства» (далі - наказ N 1213), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.10.2011 року за N 1215/19953.
В цьому наказі враховані зміни до ПК України, які внесені Законом N 3609, у тому числі щодо загальновиробничих витрат (включаються до рядка 05.1 «Собівартість придбаних (виготовлених) та реалізованих товарів (робіт, послуг)» нової Податкової декларації з податку на прибуток).
Пунктом 5 наказу N 1213 передбачено, що цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Зазначений наказ набрав чинності 18.11.2011 року, тобто в IV кварталі 2011 року.
З наведених законодавчих положень випливає, що право на зменшення об'єкта оподаткування податку на прибуток на суму понесених витрат надається добросовісним платникам для компенсації витрат, понесених у процесі здійснення реальної економічної діяльності, за умови наявності належного документального підтвердження виконання господарської операції.
За відсутності доказів щодо подвійного врахування КП «Харківводоканал» витрат при визначенні об'єкта оподаткування при заповненні та подання до податкового органу Податкової декларації з податку на прибуток за звітні податкові періоди: П-1У квартали 2011 року, П квартал 2012 року (з наростаючим підсумком), колегія суддів вважає неправомірним висновок податкового органу стосовно завищення підприємством витрат, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування в розмірі 1.354.000 грн. та 890.421 грн.
З урахуванням наведеного, колегія суддів приходить до висновку про необхідність задоволення апеляційної скарги, скасування оскаржуваного судового рішення з прийняттям нового - про задоволення позовних вимог КП «Харківводоканал».
Інші доводи та заперечення сторін на висновки колегії суддів не впливають.
Керуючись ст.ст. 55, 160, 167, 195, 196, 198 ч. 1 п.3, 202 ч.1 п.4, 205, 207, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -
П О С Т А Н О В И Л А:
Апеляційну скаргу комунального підприємства «Харківводоканал» задовольнити.
Постанову Харківського окружного адміністративного суду від 22 травня 2013 року скасувати з прийняттям нового судового рішення про задоволення позовних вимог комунального підприємства «Харківводоканал» і скасування податкового повідомлення-рішення Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м.Харкові Державної податкової служби від 30.10.2012 року за № 0000570047.
Постанова Харківського апеляційного адміністративного суду набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня складання постанови у повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Головуючий суддя - (підпис) Л.В. Мельнікова
Судді (підпис) З.Г. Подобайло
(підпис) А.М. Григоров
Повний текст постанови виготовлений і підписаний 15 липня 2013 року.
З оригіналом згідно: Л.В. Мельнікова