Україна
Донецький окружний адміністративний суд
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02 серпня 2013 р. Справа №805/10614/13-а
приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
час прийняття постанови: 10 год. 00 хв.
Донецький окружний адміністративний суд у складі:
Головуючого судді Кірієнка В.О.
при секретарі Федоровій А.О.
за участю
представника позивача Оріщенка О.О.
представника відповідача Жолоб Я.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Донецьку адміністративну справу за позовом Територіального управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Донецькій області Західної державної регіональної гірничотехнічної інспекції у вугільній промисловості до Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК «Добропіллявугілля» в особі виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Добропільське» «Шахта «Білицька» про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду шляхом повного зупинення роботи з проведення конвеєрного штреку північної корінної лави бремсберга № 1пласта m 40 горизонту 250 метрів «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» у зв'язку з загрозою життю та здоров'ю людей, -
В С Т А Н О В И В:
Територіальне управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Донецькій області Західної державної регіональної гірничотехнічної інспекції у вугільній промисловості звернулося до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК «Добропіллявугілля» в особі виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Добропільське» «Шахта «Білицька» про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду шляхом повного зупинення роботи з проведення конвеєрного штреку північної корінної лави бремсберга № 1пласта m 40 горизонту 250 метрів «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» у зв'язку з загрозою життю та здоров'ю людей.
В обґрунтування позовних вимог зазначив, що відповідно до направлення на перевірку № 022/2-450-1 від 09.07.2013 року посадовими особами Територіального управління 09 липня 2013 року проведено планову перевірку суб'єкта господарювання (виробничого об'єкта) - конвеєрний штрек північної корінної лави бремсберга № 1 пласта m 40 горизонту 250 метрів «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» код ЄДРПОУ 37014600, розташованого за адресою: 85043, м. Білецьке, вул. Красноармійська, буд. 1А на предмет дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, а також ведення робіт, пов'язаних з геологічним вивченням надр, їх використанням та охороною, використанням і переробкою мінеральної сировини. Під час перевірки конвеєрного штреку північної корінної лави бремсберга № 1 пласта m 40 горизонту 250 метрів «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» виявлено 13 порушення нормативно-правових актів з охорони праці, які створюють загрозу життю та здоров'ю людей.
Враховуючи зазначене, у зв'язку з виникненням загрози життю та/або здоров'ю людей з метою недопущення спричинення шкоди життю чи здоров'ю людей є підстави для повного зупинення роботи з проведення конвеєрного штреку північної корінної лави бремсберга № 1 пласта m 40 горизонту 250 метрів «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля».
В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги та просив задовольнити позов у повному обсязі, надавши пояснення аналогічні тим, що викладені в позові.
Представник відповідача у судовому засіданні заперечував проти задоволення позовних вимог, надав письмові заперечення (а.с. 37-38). Просив відмовити у задоволенні позовних вимог.
Розглянувши подані документи і матеріали та заслухавши пояснення представників сторін, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов та заперечення проти нього, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими і підлягають задоволенню з наступних підстав.
Так, пунктом 7 ч. 1 ст. 3 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суб'єкт владних повноважень - це орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Позивач - Територіальне управління Держгірпромнагляду у Донецькій області діє на підставі Положення про Територіальне управління Держгріпромнагляду України у Донецькій області затвердженого наказом Держгірпромнагляду від 02.12.2011 року №186-к.
У відповідності до пункту 1 статті 38 Закону України «Про охорону праці» державний нагляд за додержанням законів та інших нормативно-правових актів про охорону праці здійснюють, зокрема центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці.
Згідно із пунктом 1 частини 1 статті 1 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарського діяльності» державний нагляд (контроль) - діяльність уповноважених законом центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, державних колегіальних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування (далі - органи державного нагляду (контролю)) в межах повноважень, передбачених законом, щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб'єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, прийнятного рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища.
Заходами державного нагляду (контролю) є планові та позапланові заходи, які здійснюються шляхом проведення перевірок, ревізій, оглядів, обстежень та інших дій.
У відповідності до пункту 4 Положення територіальне управління відповідно до покладених на нього завдань, зокрема здійснює у визначеному порядку державний нагляд (контроль) за додержанням законодавства з охорони праці в частині безпечного ведення робіт, промислової безпеки, безпеки робіт у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення юридичними та фізичними особами, які відповідно до законодавства використовують найману працю, у тому числі з питань:
будівництва, реконструкції та експлуатації об'єктів підвищеної небезпеки, потенційно небезпечних об'єктів і виробництв;
видобування вуглеводнів, їх транспортування, переробки та використання на підприємствах, в установах та організаціях;
застосування технологій, технологічних процесів, машин, механізмів, устаткування, транспортних та інших засобів виробництва;
забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального та колективного захисту;
виготовлення, монтажу, ремонту, реконструкції, налагодження, випробування і безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування, транспортних та інших засобів виробництва;
облаштування системами автоматичного контролю і управління технологічними процесами та станом виробничого середовища;
проведення робіт у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, а також утилізації зброї, звичайних видів боєприпасів, виробів ракетної техніки та палива, вибухових матеріалів військового призначення, окрім вибухових матеріалів, призначених для військового та спеціального використання.
Як вбачається з матеріалів справи Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Донецькій області видано наказ від 09.07.2013 року № 2/435 «Про проведення позапланової перевірки на шахті «Білицька» ВСП «Ш/у «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля».
У відповідності до зазначеного наказу Територіальним управлінням у Донецькій області Західної державної регіональної гірничотехнічної інспекції у вугільній промисловості видано направлення на проведення перевірки від 09.07.2013 року за № 022/2-450-1 для проведення позапланової перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» відносно конвеєрного штреку північної корінної лави бремсберга № 1 пласта m 40 горизонту 250 метрів (а.с. 9-11).
В ході перевірки посадовими особами було виявлені наступні порушення:
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме в 15 м від вибою розірвано вентиляційний став; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 2 г. 4 р. VI НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме на комбайні КСП-32 непрацездатна фара; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 8 г. 2 р. IV НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме за комбайном КСП-32 не прибрано демонтований живильник, який заважає пересуванню людей; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 1 г. 6 р. V НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме на лебідці ЛВД-34 № 3 не обтягнута заземлююча жила ел. двигуна; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 1 г. 10 р. VIІІ НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме на РП вибою відсутнє освітлення; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 3 г. 11 р. VIІІ НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме кінцева станція стрічкового конвеєра 1ЛТ-80 № 2 засипана гірничою масою; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 6 г. 6 р. VIІ НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме на ПК-58 підтоплена та заилена гірничою масою виробкою; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 1 г. 6 р. V НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме на ПК-54 зламані трапи для пересування людей; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 1 г. 6 р. V НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме на ПК-52-53 порушено 6 сосудів ПБС-1 водяного заслону; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 17 г. 7 р. VІ НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме на ПК-51 експлуатуються 2 розбиті ролика конвеєра 1ЛТ-80 № 2; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 7 г. 6 р. VІІ НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме 09.07.2013р. у другу зміну під час ремонту комбайна КСП-32 (ремонт робочого органу комбайна) було грубо порушено технологію ведення монтажно-демонтажних робіт на комбайні КСП-32; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 1 г. 5 р. ІV НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме при виконанні ремонтних робіт на комбайні КСП-32, згідно з інструкцією по обслуговуванню, не було відключено та заблоковано ПВІ-320, який живить комбайн КСП-32; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 12 г. 8 р. VІІІ НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме на дільниці № 4 послаблено контроль за станом техніки безпеки веденням гірничих робіт з боку ІТП дільниці; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 16 г. 5 р. ІV НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах».
Статтею 4 Закону № 2694 визначено, що державна політика в галузі охорони праці базується, зокрема, на принципах пріоритету життя і здоров'я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці.
Відповідно до пункту 1.4 Положення про організацію та здійснення державного гірничого нагляду державного нагляду (контролю) у сфері промислової безпеки та охорони праці в системі Держгірпромнагляду України, затвердженого наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 11 серпня 2011 року № 826 (надалі - Положення № 826) загроза життю та здоров'ю працівників - виникнення умов, за яких подальше продовження виконання робіт або експлуатація об'єкта, машин і механізмів несе ризик спричинення внаслідок цих умов фізичної шкоди працівникові, в тому числі такої, яка може призвести до смертельних наслідків.
Згідно з пунктом 2.26 Положення № 826 право заборони виконання робіт, виробництва виникає у разі виявлення під час перевірки: порушень вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки, що створюють загрозу життю працівників; порушень вимог Кодексу України про надра; відсутності дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; не проведення у встановленому порядку та в терміни технічного огляду, випробування або експертного обстеження машин, механізмів та устатковання підвищеної небезпеки; виникнення нещасного випадку зі смертельним або тяжким наслідком, групового нещасного випадку. У разі виявлення факту перевищення допустимих норм технологічного навантаження виробничого об'єкта (окремого виробництва, машин і механізмів) або якщо дійсний рівень технологічного навантаження створює загрозу життю працівників, уникнути чого можливо за рахунок його зниження, роботи такого об'єкта (виробництво, експлуатація машин і механізмів) можуть бути обмежені до допустимого безпечного рівня.
Враховуючи зазначене, у зв'язку з виникненням загрози життю та/або здоров'ю людей з метою недопущення спричинення шкоди життю чи здоров'ю людей у позивача виникли підстави для зупинення роботи з проведення конвеєрного штреку північної корінної лави бремсберга № 1пласта m 40 горизонту 250 метрів «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» у зв'язку з загрозою життю та здоров'ю людей.
Разом з тим, відповідач у судовому засіданні надав акт від 24.07.2013р., затверджений в.о. головного інженера шахти «Білицька» про усунення порушень, що вказані в акті позапланової перевірки № 022/2-06/128 від 09.07.2013р. (а.с. 47) та повідомлення від 25.07.2013р. від «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля», яке адресовано Головному державному ГТІ Оріщенко О.О. про усунення порушень Правил Безпеки, що вказані в приписі № 022/2-06/128 від 09.07.2013р. (а.с. 45-46).
Так, позивачем на підставі перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, а також використанням та переробкою мінеральної сировини від 26 липня 2013р., винесено припис № 022/2-06/140 від 26.07.2013р., відповідно до якого з 13-ти виявлених під час попередньої перевірки порушень на початок цієї перевірки усунено 9 (а.с. 48-49).
Вказаним приписом № 022/2-06/140 від 26.07.2013р. зобов'язано відповідача усунути наступні порушення до 26.07.2013р.:
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме на РП вибою відсутнє освітлення; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 3 г. 11 р. VIІІ НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме кінцева станція стрічкового конвеєра 1ЛТ-80 № 2 засипана гірничою масою; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 6 г. 6 р. VIІ НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме на ПК-58 підтоплена та заилена гірничою масою виробкою; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 1 г. 6 р. V НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах»;
- ст. 13, 14 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 року № 2694-XII, а саме на ПК-52-53 порушено 6 сосудів ПБС-1 водяного заслону; ст. 26 Закону України «Гірничий закон України» від 06.10.1999 року № 1127-XIV в частині п. 17 г. 7 р. VІ НПАОП 10.0.-1.01-10 «Правил безпеки у вугільних шахтах».
У зв'язку з виявленими порушеннями рекомендовано призупинити ведення гірничих робіт по проведенню конвеєрного штреку північної корінної лави бремсберга № 1 пласта m 40 горизонту 250 метрів.
Також, відповідачем були надані акт без дати, затверджений в.о. головного інженера шахти «Білицька» про усунення порушень, що вказані в акті позапланової перевірки № 022/2-06/140 від 26.07.2013р. (а.с. 53) та повідомлення від 30.07.2013р. від «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля», яке адресовано Головному державному ГТІ Оріщенко О.О. про усунення порушень Правил Безпеки, що вказані в приписі № 022/2-06/140 від 26.07.2013р. (а.с. 52).
Дослідивши та об'єктивно оцінивши надані відповідачем докази, суд зазначає, що відповідачем не надано жодного доказу, який би свідчив про усунення порушень, виявлених позивачем під час проведення перевірок, за наслідками яких складені акт від 09.07.2013 року за № 022/2-06/128 та акт від 26.07.2013р. № 022/2-06/140. Всі докази, які надані відповідачем суду, та викладені у запереченнях доводи, не приймаються судом до уваги, оскільки термін відповідно до припису № 022/2-06/140 від 26.07.2013р., яким зобов'язано відповідача усунути порушення, визначений до 26.07.2013р. Всі надані суду відповідачем докази не посвідчують відсутність порушень та відповідачем не вчинено жодних дій, спрямованих на усунення виявлених позивачем порушень.
Пунктом 5 статті 4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 5 квітня 2007 № 877-V (зі змінами та доповненнями) повне або часткове зупинення виробництва (виготовлення) або реалізації продукції, виконання робіт, надання послуг допускається за постановою адміністративного суду, ухваленою за результатами розгляду позову органу державного нагляду (контролю) щодо застосування заходів реагування.
Відповідно до пункту 10 частини 1 статті 256 КАС України негайно виконуються постанови суду про повне або часткове зупинення роботи підприємств, окремих виробництв, виробничих дільниць, експлуатації будівель, об'єктів, споруд, цехів, дільниць, а також машин, механізмів, устаткування, транспортних засобів, проведення робіт, у тому числі будівельно-монтажних, випуску і реалізації пожежонебезпечної продукції, систем та засобів протипожежного захисту, надання послуг, якщо це загрожує життю та/або здоров'ю людей.
Враховуючи вищевикладене, у зв'язку з виникненням загрози життю та/або здоров'ю людей та з метою недопущення спричинення шкоди життю чи здоров'ю людей, суд дійшов висновку, щодо необхідності застосування заходів реагування у сфері державного нагляду шляхом повного зупинення роботи з проведення конвеєрного штреку північної корінної лави бремсберга № 1пласта m 40 горизонту 250 метрів «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» у зв'язку з загрозою життю та здоров'ю людей.
Згідно статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони, зокрема, на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Виходячи з вищенаведеного, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Територіального управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Донецькій області Західної державної регіональної гірничотехнічної інспекції у вугільній промисловості підлягають задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.2-15, 17-18, 33-35, 41-42, 47-51, 56-59, 69-71, 79, 86, 87, 94, 99, 104-107, 110-111, 121, 122-143, 151-154, 158, 162, 163, 167, 185-186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов Територіального управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Донецькій області Західної державної регіональної гірничотехнічної інспекції у вугільній промисловості до Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК «Добропіллявугілля» в особі виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Добропільське» «Шахта «Білицька» про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду шляхом повного зупинення роботи з проведення конвеєрного штреку північної корінної лави бремсберга № 1пласта m 40 горизонту 250 метрів «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» у зв'язку з загрозою життю та здоров'ю людей - задовольнити повністю.
Застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду шляхом повного зупинення роботи з проведення конвеєрного штреку північної корінної лави бремсберга № 1пласта m 40 горизонту 250 метрів «Шахта «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» у зв'язку з загрозою життю та здоров'ю людей.
Постанова підлягає негайному виконанню.
Постанова прийнята у нарадчій кімнаті та проголошено 02 серпня 2013 року.
Постанова набирає законної сили у строк та у порядку, що визначені статтею 254 КАС України, і може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецькій окружний адміністративний суд у порядку, визначеному статтею 186 КАС України, шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя Кірієнко В.О.