Постанова № 32638236, 17.07.2013, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
17.07.2013
Номер справи
826/11144/13-а
Номер документу
32638236
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Київ

17 липня 2013 року 12:29 № 826/11144/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Гарника К.Ю. за участю секретаря Непомнящій А.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за поданням Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центральнний офіс з обслуговування великих платників податків до Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфред С.Топфер Інтернешенал (Україна)" про стягнення коштів за податковим боргом з рахунків платника податків

ВСТАНОВИВ:

16 липня 2013 року о 13 год.17 хв. (відповідно до відмітки служби діловодства суду) до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло подання Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників (Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби) про стягнення коштів за податковим боргом у розмірі 105 516, 67 грн. з Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна)".

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 квітня 2013 року відкрито провадження в адміністративній справі, закінчено підготовче провадження та призначено до розгляду у судовому засіданні на 17 квітня 2013 року.

У судовому засіданні 17 квітня 2013 року представник позивача підтримав заявлене подання та просив задовольнити його. Враховуючи несплату відповідачем заборгованості за червень 2013 року з податку на прибуток у розмірі 105 516, 67 грн., контролюючий орган вважає таку заборгованість податковим боргом, який має бути стягнутий за процедурою, визначеною у статті 1833 Кодексу адміністративного судочинства України.

Представник відповідача у судовому засіданні 17 липня 2013 року адміністративний позов не визнав, з посиланням на наявність переплати коштів до відповідного бюджету з податку на прибуток підприємств в розмірі 49 804 230, 14 грн., просив суд відмовити у задоволенні адміністративного позову.

Після розгляду подання податкового органу та доданих до нього матеріалів, всебічного і повного встановлення всіх фактичних обставин, на яких ґрунтується позов, об'єктивної оцінки доказів, що мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд зазначає наступне.

Особливості провадження у справах за зверненням органів державної податкової служби та митних органів визначаються статтею 1833 Кодексу адміністративного судочинства України.

Досліджуючи питання строку звернення до адміністративного суду із поданням податкового органу, суд виходить з наступного.

Згідно з частиною другою статті 1833 Кодексу адміністративного судочинства України подання подається до суду першої інстанції протягом 24 годин з моменту встановлення обставин, що зумовлюють звернення до суду.

Таким чином, подання органу державної податкової служби про стягнення коштів за податковим боргом у порядку статті 1833 Кодексу адміністративного судочинства України може бути внесено протягом 24 годин з моменту спливу 60 днів, наступних за днем надіслання платникові податків податкової вимоги.

З матеріалів справи вбачається, що податкова вимога від 16 травня 2013 року № 257-19 направлена на адресу відповідача 17 травня 2013 року, наступні 60 днів спливають 15 липня 2013 року, відповідно, строк у 24 години, протягом яких до суду повинно бути внесено подання про стягнення коштів за податковим боргом, настає 16 липня 2013 року.

Податковий орган звернувся до адміністративного суду з поданням 16 липня 2013 року о 13:17 год., тобто, в межах встановленого строку, що дозволяє здійснити стягнення коштів за податковим боргом на підставі відповідного подання та у порядку, передбаченому частиною другою статті 1833 Кодексу адміністративного судочинства України.

З матеріалів справи вбачається, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна)" перебуває на обліку в Міжрегіональному головному управлінні Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників.

Станом на 15 липня 2013 року податковий борг ТОВ «АСТІ (Україна)» (код ЄДРПОУ 20027449) з авансових внесків з податку на прибуток підприємств створених за участю іноземних інвесторів становить 105 516,67 грн., в тому числі залишок несплаченої пені 1 069,66 грн., який виник з огляду на наступне.

Відповідно до пункту 57.1. статті 57 Податкового кодексу України, ТОВ «Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна)» в строк до 30 квітня 2013 року повинне було сплатити авансовий внесок з податку на прибуток за квітень 2013 року у сумі 105 540,00 грн.

З матеріалів справи вбачається та не спростовано представником відповідача, що ТОВ «АСТІ (Україна)» подано заяву від 25 квітня 2013 року № 4549/3 щодо зарахування надміру сплаченого податку на прибуток у рахунок сплати авансових внесків з податку на прибуток підприємств створених за участю іноземних інвесторів за квітень 2013 року у сумі 105 540,00 грн.

Як стверджує податковий орган, податковий борг виник 30 квітня 2013 року у зв'язку з несплатою ТОВ «АСТІ (Україна)» узгоджених грошових зобов'язань по авансових внесках з податку на прибуток за квітень 2013 року в встановлені законодавством строки.

Листом Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників від 24 травня 2013 року № 10157/10/20-245, наданим у відповідь на лист від 25 квітня 2013 року № 4549/3, відповідачу запропоновано розглянути питання щодо можливості зарахування переплати з податку на прибуток в рахунок майбутніх платежів по результатам декларування за 2013 рік.

У зв'язку із несплатою ТОВ «АСТІ (України)» авансових внесків з податку на прибуток за травень 2013 року у розмірі 105 540,00 гри., по строку сплати 30 травня 2013 року, податковий борг збільшився до 211 080, 00 грн.

На виконання листа ТОВ «АСТІ (України)» від 25 квітня 2013 року № 4549/3 позивачем складено Висновок № 650 від 30 травня 2013 року щодо перерахування надміру сплачених коштів у рахунок сплати авансових внесків з податку на прибуток та здійснено зарахування 01 червня 2013 року.

У відповідності до висновку № 650 від 30 травня 2013 року кошти зараховані 01 червня 2013 року у розмірі 105 540, 00 грн. у рахунок погашення податкового боргу підприємства.

Проте, згідно підпункту 129.1.1 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України відповідачу нарахована пеня у розмірі 754,68 грн., в результаті чого податковий борг, станом 01 червня 2013 року, становив 106 294,68 грн.

Як свідчать матеріали справи, станом на 01 липня 2013 року податковий борг ТОВ «АСТІ (Україна)» збільшився за рахунок несплати авансових внесків з податку на прибуток за червень 2013 року та станом на 01 липня 2013 року становить 211 834,68 грн.

Станом на 10 липня 2013 року податковий борг ТОВ «АСТІ (Україна)» (код ЄДРПОУ 20027449) по авансовим внескам з податку на прибуток становив 211 834,68 грн. (в т.ч. недоїмка - 211 080,00 грн., залишок несплаченої пені -754,68 грн.).

Платіжними дорученнями від 11 липня 2013 року № 00045774, № 00045778 та № 00045778 підприємством сплачено податковий борг по авансовим внескам з податку на прибуток на загальну суму 107 387,67 грн., в тому числі: платіжне доручення від 11 липня 2013 року № 0004774 на суму 105 540,00 грн. (призначення платежу « 140»); доручення від 11 липня 2013 року № 00045778 на суму 1 092,99 грн. (призначення платежу « 140»); платіжне доручення від 11 липня 2013 року № 00045778 на суму 754,68 грн. (призначення платежу « 14»).

Податковий орган стверджує, що через невірне заповнення ТОВ «АСТІ» зазначених вище платіжних доручень, а саме: «Призначення платежу» згідно вимогам Наказу МФУ «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету» від 07 липня 2012 року № 817, ІС «Податковий блок» автоматично було змінені коди призначення платежу « 140» та « 106» на « 101». В результаті чого, суми сплачені, згідно платіжних доручень від 11 липня 2013 року № 00045774, № 00045778 та № 00045778, на виконання вимог пункту 87.9 статті 87 Податкового кодексу, були зараховані в рахунок погашення податкового боргу (недоїмки) ТОВ «АСТІ (Україна)».

За таких обставин, станом на 15 липня 2013 року податковий борг по авансових внесках з податку на прибуток складає 105 516, 67 грн. (недоїмка - 104 447, 01 грн., залишок несплаченої пені - 1 069, 66 грн.).

Згідно з визначенням підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Підпункт 14.1.39 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України визначає грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Відповідно до підпункту 16.1.3. пункту 16.1. статті 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Згідно з пунктом 46.1 статті 46 Податкового кодексу України податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

Пунктом 54.1. статті 54 Податкового кодексу України встановлено, що крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

Відповідно до пункту 56.11. статті 56 Податкового кодексу України не підлягає оскарженню грошове зобов'язання, самостійно визначене платником податків.

За змістом пункту 56.11. статті 56 Податкового кодексу України не підлягає оскарженню грошове зобов'язання, самостійно визначене платником податків.

Відповідно до пункту 57.1. статті 57 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Податковий агент зобов'язаний сплатити суму податкового зобов'язання (суму нарахованого (утриманого) податку), самостійно визначеного ним з доходу, що виплачується на користь платника податку - фізичної особи та за рахунок такої виплати, у строки, передбачені цим Кодексом.

Відповідно до пункту 59.1 статті 59 Податкового кодексу України передбачено, що у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

За правилами пункту 58.3 статті 58 Податкового кодексу України податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) юридичній особі, якщо його передано посадовій особі такої юридичної особи під розписку або надіслано листом з повідомленням про вручення.

Міжрегіональним головним управлінням Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників 17 травня 2013 року надіслано на адресу Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна)" податкову вимогу від 16 травня 2013 року № 257-19 із визначенням суми боргу у розмірі 105 540, 00 грн.

Пункт 95.1 статті 95 Податкового кодексу України встановлює, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Судом встановлено, що суму податкового боргу з податку на прибуток у розмірі 105 516, 00 грн. відповідач в добровільному порядку не сплатив. Доказів на підтвердження зворотного відповідачем до суду не надано.

Відповідно до пункту 95.1. статті 95 Податкового кодексу України орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Підпунктом 89.1.1. пункту 89.1. статті 89 Податкового кодексу України право податкової застави виникає у разі несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов'язання, самостійно визначеної платником податків у податковій декларації, - з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку.

Відповідно до пункту 89.3. статті 89 Податкового кодексу України майно, на яке поширюється право податкової застави, оформлюється актом опису.

До акта опису включається ліквідне майно, яке можливо використати як джерело погашення податкового боргу.

Опис майна у податкову заставу здійснюється на підставі рішення керівника органу державної податкової служби, яке пред'являється платнику податків, що має податковий борг.

Акт опису майна, на яке поширюється право податкової застави, складається податковим керуючим у порядку та за формою, що затверджені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Відмова платника податків від підписання акта опису майна, на яке поширюється право податкової застави, не звільняє такого платника податків від поширення права податкової застави на описане майно. У такому випадку опис здійснюється у присутності не менш як двох понятих.

Як свідчать матеріали справи, 14 червня 2013 року податковим керуючим складено акт опису майна № 6 та, на виконання п.88.1 ст.88 Податкового кодексу України, зареєстровано податкову заставу згідно Витягу про реєстрацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна від 20 червня 2013 року № 41024749.

За приписом пункту 95.2 статті 95 Податкового кодексу України стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги.

Відповідно до пункту 95.3 статті 95 Податкового кодексу України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Згідно з підпунктом 20.1.18 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.

Разом із позовною заявою, надано суду інформація щодо відкритих рахунків ТОВ «АСТІ (Україна)» (код ЄДРПОУ 20027449) в банківських установах, саме з яких податковий орган просить стягнути суму заборгованості.

За таких обставин, враховуючи, що наявність заборгованості зі сплати податку на прибуток у розмірі 105 516, 67 грн. підтверджується матеріалами справи, суд вважає обґрунтованим позовні вимоги про стягнення коштів за податковим боргом з відкритих рахунків ТОВ «АСТІ (Україна)».

При цьому, обґрунтовуючи заперечення на подання, представник відповідача посилається на порушення позивачем строків звернення із поданням, що на думку суду, є необґрунтованим з огляду на наступне.

Як вже зазначалось, Міжрегіональним головним управлінням Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників 17 травня 2013 року надіслано на адресу Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна)" податкову вимогу від 16 травня 2013 року № 257-19 із визначенням суми боргу у розмірі 105 540, 00 грн.

У відповідності до листа Вищого адміністративного суду України від 09 квітня 2012 року № 1017/11/13-2 термін "надіслання" податкової вимоги в контексті норми пункту 95.2 статті 95 Податкового кодексу України означає відправлення податкової вимоги платникові податків рекомендованим листом із повідомленням про вручення на адресу такого платника податків.

Пунктом 59.1 Податкового кодексу України передбачено, що порядок надіслання платникові податків податкової вимоги є тотожним порядку надіслання податкового повідомлення-рішення.

Відповідно до пункту 58.3 Податкового кодексу України податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) юридичній особі, якщо, зокрема, його передано посадовій особі такої юридичної особи під розписку або надіслано листом з повідомленням про вручення.

Таким чином, наведена норма Кодексу передбачає два альтернативні способи інформування платника про наявність податкового повідомлення-рішення, а саме:

- безпосереднє вручення такого рішення під розписку;

- надіслання листом з повідомленням про вручення.

Відповідно в разі використання поштового способу інформування платника податків про наявність у нього податкового боргу право на внесення подання про стягнення податкового боргу виникає у податкового органу на наступний день після закінчення 60 днів з дня відправлення платнику податків податкової вимоги рекомендованим листом із повідомленням про вручення, незалежно від дати фактичного отримання цієї податкової вимоги платником податків, вказаної в повідомленні про вручення.

Податкова вимога направлена на юридичну адресу Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна)" 17 травня 2013 року, а подання податкового органу подано до Окружного адміністративного суду міста Києва на наступний день після закінчення 60 днів з дня відправлення платнику податків податкової вимоги, тобто, 16 липня 2013 року.

При цьому, спростовуючи обґрунтованість подання податкового органу, представник відповідача зазначає, що 29 травня 2013 року ТОВ «АСТІ (Україна)» звернулось із заявою до Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби стосовно зарахування переплати і податку на прибуток в рахунок сплати авансових внесків і податку на прибуток за червень 2013 року.

Листом Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників від 20 червня 2013 року № 1518/10/20-337 відповідачу повідомлено, що можливість перерахування наявної переплати з податку на прибуток в рахунок авансового внеску з податку на прибуток розглядається податковим органом.

Посилаючись на вищезазначений лист, представник відповідача вважає безпідставним твердження контролюючого органу про виникнення боргу.

Умови повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань визначені статтею 43 Податкового кодексу України.

Зокрема, помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов'язання підлягають поверненню платнику відповідно до цієї статті та статті 301 Митного кодексу України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.

Обов'язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов'язання є подання платником податків заяви про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку з доходів фізичних осіб, які розраховуються органом державної податкової служби на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.

Платник податків подає заяву на повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань у довільній формі, в якій зазначає напрям перерахування коштів: на поточний рахунок платника податків в установі банку; на погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету; повернення готівковими коштами за чеком у разі відсутності у платника податків рахунку в банку.

Контролюючий орган не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви готує висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.

На підставі отриманого висновку орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, протягом п'яти робочих днів здійснює повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань платникам податків у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Аналіз вищезазначених норм права дає підстави вважати, що звернення платника податків із заявою про повернення надміру сплачених грошових зобов'язань є його правом, тому не звільняє останнього від обов'язку сплати самостійно узгодженої заборгованості, що визначена платником податку у звітних податкових деклараціях.

В даному випадку, представником відповідача не спростовано наявність заборгованості з податку на прибуток за червень 2013 року у розмірі 105 516,67 грн.

Доводи відповідача про наявність переплати коштів до відповідного бюджету з податку на прибуток підприємств в розмірі 49 804 230, 14 грн., суд враховує, водночас останні не свідчать про відсутність заборгованості у відповідача та відсутність правових підстав для стягнення податку на прибуток за червень 2013 року в розмірі 105 516, 67 грн.

Крім цього, відповідно до пункту 14.115 статті 14 Податкового кодексу України надміру сплачені грошові зобов'язання - суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов'язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.

Враховуючи, що сплата авансових внесків з податку на прибуток здійснена відповідачем у 2013 році, який ще не закінчився, відсутні підстави вважати здійснену позивачем сплату авансових внесків надмірною.

Суд звертає увагу, що в судовому порядку підлягає стягненню податкова заборгованість, яка підтверджена належними доказами та не спростована платником податків, тому, з урахуванням звернення Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників із поданням в порядку 1833 Кодексу адміністративного судочинства України, особливостей провадження у справах за зверненням органів державної податкової служби, суд вважає, що наявність податкового боргу у відповідача з податку на прибуток за червень 2013 року в розмірі 105 516, 67 грн. підтвердженою належними доказами, у відповідності до статей 69-71 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з частиною першою статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Відповідно до частини другої статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

За таких обставин, суд приходить до висновку, що Міжрегіональним головним управлінням Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників доведено наявність у відповідача податкового боргу та підстав для його стягнення, а тому вимоги подання про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна)" податкового боргу з податку на додану вартість у розмірі 105 516, 67 грн. підлягають задоволенню.

Оскільки спір вирішено на користь суб'єкта владних повноважень, звільненого від сплати судового збору, а також за відсутності витрат позивача - суб'єкта владних повноважень, пов'язаних із залученням свідків та проведенням судових експертиз, судові витрати (судовий збір) стягненню з відповідача не підлягають.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 69, 70, 71, 158 - 163, 1833 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

1. Подання Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників задовольнити повністю.

2. Стягнути з розрахункових рахунків Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна)" (код ЄДРПОУ 20027449)

Банк - 300023, ПАТ «Укрсоцбанк», рахунок № 26008000015447, валюта 980, українська гривня; Банк - 300023, ПАТ «Укрсоцбанк», рахунок № 26042000000816, валюта 980, українська гривня; Банк - 300335, АТ «Райффайзен Банк Аваль», рахунок № 2600816020, валюта 980, українська гривня;Банк - 300335, АТ «Райффайзен Банк Аваль», рахунок № 2600816020, валюта 840, долар США; Банк - 300335, АТ «Райффайзен Банк Аваль», рахунок № 2600816020, валюта 978, Євро; Банк - 300528, АТ «ОТП Банк», рахунок № 2600500131557, валюта 840, долар США; Банк - 300528, АТ «ОТП Банк», рахунок № 2600500131557, валюта 980, українська гривня; Банк - 300539, ПАТ «ІНГ Банк Україна», рахунок № 26003213031800, валюта 978, Євро; Банк - 300539, ПАТ «ІНГ Банк Україна», рахунок № 26008003031800, валюта 980, українська гривня; Банк - 300539, ПАТ «ІНГ Банк Україна», рахунок № 26009013031800, валюта 840, долар США; Банк - 300539, ПАТ «ІНГ Банк Україна», рахунок № 26048003031804, валюта 980, українська гривня; Банк - 300539, ПАТ «ІНГ Банк Україна», рахунок № 26105003031800, валюта 980, українська гривня; Банк - 300539, ПАТ «ІНГ Банк Україна», рахунок № 26106013031800, валюта 840, долар США; Банк - 300584, ПАТ «СІТІБАНК», рахунок № 26000200710002, валюта 980, українська гривня; Банк - 300584, ПАТ «СІТІБАНК», рахунку № 26005200710029, валюта 840, долар США; Банк - 300744, Філія ПАТ «УніКредит Банк» у м. Києві, рахунок № 26002010002555, валюта 840, долар США; Банк - 300744, Філія ПАТ «УніКредит Банк» у м. Києві, рахунок № 26109010002555, валюта 978, Євро; Банк - 300744, Філія ПАТ «УніКредит Банк» у м. Києві, рахунок № 26109010002555, валюта 978, Євро; Банк - 300744, Філія ПАТ «УніКредит Банк» у м. Києві, рахунок № 26109010002555, валюта 980, українська гривня; Банк - 300744, Філія ПАТ «УніКредит Банк» у м. Києві, рахунок № 26154010002555, валюта 978, Євро; Банк - 351005, АТ «УкрСиббанк», рахунок № 26006160640701, валюта 980, українська гривня; Банк - 351005, АТ «УкрСиббанк», рахунок № 26041160640700, валюта 980, українська гривня; Банк - 352015, Херсонська ОФ АКБ «УСБ» м. Херсон, рахунок № 26000870056001, валюта 980, українська гривня; Банк - 352015, Херсонська ОФ АКБ «УСБ» м. Херсон, рахунок № 26009870056002, валюта 840, долар США;

на користь Державного бюджету України податковий борг з податку на прибуток у розмірі 105 516, 67 грн. (сто п'ять тисяч п'ятсот шістнадцять гривень 67 коп.).

3. Постанову допустити до негайного виконання.

Постанова набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя К.Ю. Гарник

Повний текст постанови виготовлено 18.07.2013 року.