Постанова № 32243711, 04.06.2013, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
04.06.2013
Номер справи
804/3318/13-а
Номер документу
32243711
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 червня 2013 р. справа № 804/3318/13-а Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Чорна В.В., одноособово розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Приватного підприємства «Придніпровська паливно-енергетична компанія» до Криворізької південної міжрайонної державної податкової інспекції Дніпропетровської області Державної податкової служби про скасування податкової вимоги від 28.11.2012 р. № 14, та нарахованої пені, -

в с т а н о в и в :

04 березня 2013 року Приватне підприємство «Придніпровська паливно-енергетична компанія» (далі - ПП «ППЕК») звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із зазначеним адміністративним позовом, в якому просить визнати протиправною та скасувати податкову вимогу Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з підприємствами гірничо-металургійного комплексу у м. Кривому Розі Дніпропетровської області (далі - СДПІ по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області) від 28.11.2012 р. № 14, та скасувати оперативно-правову санкцію у вигляді нарахування пені у розмірі 12 458 грн. 46 коп.

В обґрунтування позовних вимог, позивач зазначив, що службовими особами СДПІ по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області була проведена документальна планова виїзна перевірка ПП «ППЕК» з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2010 р. по 31.03.2011 р., за результатами якої складено акт № 71/08-07-207/23936572 від 14.06.2011 р. На підставі зазначеного акту перевірки, податковим органом винесено податкове повідомлення-рішення від 20.06.2011 р. № 0000300720 про донарахування ПП «ППЕК» податкових зобов'язань по податку на прибуток на загальну суму 203 218 грн., яка 20.06.2011 р. була сплачена платником податків у повному обсязі. Проте, за результатами комплексної перевірки стану організації роботи СДПІ по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області за період з 01.03.2010 р. по 30.09.2012 р., податковим органом було встановлено, що відповідачем за актом перевірки від 14.06.2011 р. № 71/08-07-207/23936572 пеню, передбачену п. 129.1.2 п. 129.1 ст. 129 Податкового кодексу України, було нараховано не у повному обсязі, внаслідок чого відповідачем винесено податкову вимогу № 14 від 28.11.2012 р. на суму 12 458 грн. 46 коп., про що позивача повідомлено листом № 11858/10/08-235 від 15.11.2012 р. Зазначена вимога була оскаржена платником податків в адміністративному порядку, за результатами якого, скарги ПП «ППЕК» були залишені без задоволення. При цьому, позивач зазначив, що розглядаючи скаргу ПП «ППЕК», Окружна державна податкова служба - Центральний офіс з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби зазначила про самостійну сплату підприємством суми боргу в розмірі 12 458 грн., що не відповідає дійсності, оскільки зазначена сума була знята з особового рахунку платника податків, на який вона була зарахована згідно платіжного доручення № 8 від 19.12.2012 р. за призначенням платежу «податок на прибуток за IV квартал 2012 р. в сумі 15 00 грн.». Посилаючись на норми п.п. 2 п. 129.1 ст. 129 Податкового кодексу України, ст. 16 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2181-ІІІ від 21.12.2000 р. (далі - Закон України № 2181-ІІІ), що втратив чинність у зв'язку з набранням чинності Податковим кодексом України, позивач зазначив про протиправність дій податкового органу щодо нарахування пені в сумі 12 458 грн. Зокрема, позивач посилається на те, що Законом України № 2181-ІІІ передбачалося нарахування пені на суму податкового боргу, водночас, Податковим кодексом України передбачено нарахування пені лише на суму податкового зобов'язання. При цьому, згідно ст. 58 Конституції України, закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи. З огляду на це, враховуючи відсутність податкового боргу ПП «ППЕК» станом на час винесення оскаржуваної вимоги, позивач зазначив про неправомірність нарахування відповідачем пені згідно податкової вимоги № 14 від 28.11.2012 р. (а.с. 2-5).

В судове засідання 04.06.2013 р. з'явився представник позивача за довіреністю Міроненков І.А., який проти подальшого розгляду справи в порядку письмового провадження не заперечував.

Відповідач, в судове засідання 04.06.2013 р. не з'явився, надав клопотання про розгляд справи без участі його представника, а також письмові заперечення, у яких погодився з твердженням позивача про те, що згідно Закону України № 2181-ІІІ, пеня нараховується на податковий борг, а згідно норм Податкового кодексу - на податкові зобов'язання. Водночас, на думку податкового органу, у даному випадку мова йде не про правопорушення, а вже про відповідальність платника податків за несвоєчасне погашення зобов'язань перед бюджетом, тобто, про правові наслідки не вчинення платником податків дій щодо своєчасної сплати податків та зборів до бюджету. Посилаючись на те, що, згідно п. 46.3 ст. 46 Податкового кодексу України, податкова звітність з податку на прибуток складається наростаючим підсумком, відповідач зазначив про правомірність нарахування податковим органом пені відповідно до норм Податкового кодексу України за не сплату протягом встановленого законом строку ПП «ППЕК» податкових зобов'язань за І, ІІ, ІІІ, IV квартали 2010 року, оскільки зазначені зобов'язання мали бути сплачені до 10.02.2011 р., тобто, під час дії Податкового кодексу України. Крім того, відповідач зазначив, що листом від 06.02.2013 р. № 1864/10/19-015 Окружна державна податкова служба - Центральний офіс з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби повідомили ПП «ППЕК» про відсутність податкового боргу та відкликання податкової вимоги від 28.11.2012 р. Також, на думку відповідача, норми ст. 58 Конституції України поширюються лише на фізичних осіб, та не підлягають застосуванню у відношенні юридичної особи (а.с. 61, 63-64).

Ухвалою суду від 21.05.2013 р. допущено заміну відповідача у справі - Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з підприємствами гірничо-металургійного комплексу у м. Кривому Розі Дніпропетровської області на Криворізьку південну міжрайонну державну податкову інспекцію Дніпропетровської області Державної податкової служби (далі - Криворізька ПМДПІ Дніпропетровської області ДПС) (а.с. 55).

Враховуючи клопотання відповідача про розгляд справи без участі його представника, та у відповідності до ч. 6 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України, справу розглянуто в порядку письмового провадження.

Дослідивши матеріали справи, судом встановлено наступні обставини.

Приватне підприємство «Придніпровська паливно-енергетична компанія» зареєстроване виконавчим комітетом Криворізької міської ради Дніпропетровської області 12.01.2000 р. (а.с. 21), та станом на час розгляду справи, перебуває на податковому обліку в Криворізькій ПМДПІ Дніпропетровської області ДПС (а.с. 52).

Службовими особами СДПІ по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області було проведено планову виїзну перевірку ПП «ППЕК» з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2010 р. по 31.03.2011 р., за результатами якої складено акт № 71/08-07-207/23936572 від 14.06.2011 р. Перевіркою встановлено порушення платником податків п.п. 5.3.2, п.п. 5.3.9 п. 5.3 ст. 5, п.п. 8.7.1 п. 8.7 ст. 8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» № 334/94-ВР, внаслідок чого занижено податок на прибуток за період з 01.01.2010 р. по 31.03.2010 р. на загальну суму 162 575 грн., у тому числі:

- І квартал 2010 року - 29 825 грн.;

- ІІ квартал 2010 року - 35 702 грн.;

- ІІІ квартал 2010 року - 44 953 грн.;

- IV квартал 2010 року - 52 095 грн. (а.с. 6-7).

На підставі зазначених висновків акту перевірки № 71/08-07-207/23936572 від 14.06.2011 р., СДПІ по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області винесено податкове повідомлення-рішення № 0000300720 від 20.06.2011 р. на суму 203 218 грн. 75 коп., у тому числі: 162 575 грн. - за основним платежем, 40 643 грн. 75 коп. - за штрафними (фінансовими) санкціями (а.с. 8).

Судом встановлено, та відповідачем не заперечується, що зазначена сума донарахованих податкових зобов'язань була сплачена платником податків у повному обсязі в день винесення податкового повідомлення-рішення № 0000300720.

Листом № 11858/10/08-235 від 15.11.2012 р. СДПІ по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області повідомила ПП «ППЕК», що в акті від 26.10.2012 р. № 2/14-014-5 комплексної перевірки стану організації роботи СДПІ по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області за період з 01.01.2010 р. по 30.09.2012 р. зазначено, що за актом № 71/08-07-207/23936572 від 14.06.2011 р. з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2010 р. по 31.03.2011 р. податковим органом не в повному обсязі нарахована пеня по податку на прибуток в сумі 12 458 грн. 46 коп. у відповідності до п.п. 129.1.2 п. 129.1 ст. 129 Податкового кодексу України, у зв'язку з чим, податковим органом 26.11.2012 р. буде проведено нарахування пені по особовому рахунку ПП «ППЕК» по податку на прибуток в сумі 12 458 грн. 46 коп.

28.11.2012 р. СДПІ по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області винесено вимогу № 14 на суму 12 458 грн. 46 коп. (а.с. 10).

Нарахування пені згідно вимоги № 14 від 28.11.2012 р. було оскаржено платником податків в адміністративному порядку до Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків державної податкової служби (скарги № 239-12 від 23.11.2012 р., № 253-12 від 06.12.2012 р.) (а.с. 11-15). За результатами розгляду скарг ПП «ППЕК», орган державної податкової служби рішенням № 1117/10/14-23 від 25.01.2013 р. залишив скаргу платника податків № 239-12 від 23.11.2012 р. без задоволення, а у рішенні № 1864/10/19-015 від 06.02.2013 р. зазначив, що скарга платника податків № 253-12 від 06.12.2012 р. на неправомірні дії СДПІ по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області щодо нарахування пені та винесення податкової вимоги від 28.11.2012 р. № 14 не підлягає розгляду в адміністративному порядку у зв'язку з відсутністю предмету оскарження - зокрема, відкликанням податкової вимоги від 04.10.2012 р. № 11 внаслідок погашення податкового боргу (а.с. 16-23).

Не погодившись із зазначеними рішеннями податкового органу про залишення скарг без задоволення, ПП «ППЕК» звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із зазначеним адміністративним позовом.

Встановивши обставини справи, проаналізувавши норми чинного законодавства, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог, виходячи з наступного.

Питання щодо нарахування пені за невиконання платниками податків своїх податкових обов'язків до 01.01.2011 р. було врегульовано нормами ст. 16 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 р. № 2181-ІІІ.

Так, згідно п.п. 16.1.1, п.п. 16.1.2 п. 16.1 зазначеної статті, після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня. Нарахування пені розпочинається:

а) при самостійному нарахуванні суми податкового зобов'язання платником податків - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, визначеного цим Законом;

б) при нарахуванні суми податкового зобов'язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні згідно з нормами цього Закону.

Згідно п. 16.3 ст. 16 Закону України № 2181-ІІІ, нарахування пені закінчується у день прийняття банком, обслуговуючим платника податків, платіжного доручення на сплату суми податкового боргу. У разі часткової сплати суми податкового боргу нарахування пені зупиняється на таку сплачену частку.

Відповідно до п. 16.4.1 п. 16.4 ст. 16 Закону України № 2181-ІІІ, пеня нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.

З аналізу наведених норм Закону України № 2181-ІІІ вбачається, що пеня є платою у вигляді процентів, нарахованих на суму податкового боргу (без урахування пені), що справляється з платника податків у зв'язку з несвоєчасним погашенням податкового зобов'язання.

З 01.01.2011 р. набув чинності Податковий кодекс України, питання нарахування пені у якому врегульовано нормами глави ХІІ.

Так, згідно п.п. 129.1.1 п. 129.1 ст. 129 Податкового кодексу України, після закінчення встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання, на суму податкового боргу нараховується пеня. Нарахування пені розпочинається:

а) при самостійному нарахуванні суми грошового зобов'язання платником податків - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного цим Кодексом;

б) при нарахуванні суми грошового зобов'язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні - рішенні згідно із цим Кодексом;

Відповідно до п.п. 129.1.2 п. 129.1 ст. 129 Податкового кодексу України, нарахування пені розпочинається у день настання строку погашення податкового зобов'язання, нарахованого контролюючим органом або платником податків у разі виявлення його заниження на суму такого заниження та за весь період заниження (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження).

Пунктом 129.3 ст. 129 Податкового кодексу України передбачено, що нарахування пені закінчується:

- у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів та/або в інших випадках погашення податкового боргу та/або грошових зобов'язань;

- у день проведення взаєморозрахунків непогашених зустрічних грошових зобов'язань відповідного бюджету перед таким платником податків;

- у день запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів (при винесенні відповідної ухвали суду у справі про банкрутство або прийнятті відповідного рішення Національним банком України);

- при прийнятті рішення щодо скасування або списання суми податкового боргу (його частини).

Відповідно до п. 129.4 ст. 129 Податкового кодексу України, пеня, визначена підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 цієї статті, нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті. Пеня, визначена підпунктом 129.1.2 пункту 129.1 цієї статті, нараховується із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день заниження.

Згідно ст. 131 Податкового кодексу України, нараховані контролюючим органом суми пені самостійно сплачуються платником податків. При погашенні суми податкового боргу (його частини) кошти, що сплачує такий платник податків, у першу чергу зараховуються в рахунок податкового зобов'язання. У разі повного погашення суми податкового боргу кошти, що сплачує такий платник податків, в наступну чергу зараховуються у рахунок погашення штрафів, в останню чергу зараховуються в рахунок пені. Якщо платник податків не виконує встановленої цим пунктом черговості платежів або не визначає її у платіжному документі (чи визначає з порушенням зазначеного порядку), орган державної податкової служби самостійно здійснює розподіл такої суми у порядку, визначеному цим пунктом. Суми пені зараховуються до бюджетів або державних цільових фондів, до яких згідно із законом зараховуються відповідні податки.

Отже, в розумінні Податкового кодексу України, аналогічно Закону України № 2181-ІІІ, пеня є платою у вигляді процентів, нарахованих на суму податкового боргу (без урахування пені), що справляється з платника податків у зв'язку з несвоєчасним погашенням податкового зобов'язання. Водночас, на відміну від Закону України № 2181-ІІІ, Податковий кодекс України містить п.п. 129.1.2 п. 129.1 ст. 129, згідно якого, нарахування пені розпочинається у день настання строку погашення податкового зобов'язання, нарахованого контролюючим органом або платником податків у разі виявлення його заниження, на суму такого заниження та за весь період заниження (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження).

Таким чином, на відміну від Закону України № 2181-ІІІ, Податковим кодексом України розширено період, за який нараховується пеня. Зокрема, згідно Закону України № 2181-ІІІ, розмір пені визначався виходячи з періоду, що починався з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання. Водночас, відповідно до Податкового кодексу України, розмір пені визначається виходячи з періоду, що дорівнює періоду заниження податкового зобов'язання, а також періоду адміністративного та/або судового оскарження.

З огляду на викладене, суд не погоджується з доводами позивача про те, що, згідно Закону України № 2181-ІІІ, пеня нараховується на суму податкового боргу, а згідно Податкового кодексу України - на суму податкового зобов'язання, оскільки в обох випадках пеня нараховується на суму податкового боргу, а її розрахунок проводиться, виходячи з розміру та періоду існування податкового зобов'язання.

Водночас, п. 59.1 ст. 59 Податкового кодексу України передбачено, що у разі, коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення. Податкова вимога не надсилається (не вручається), якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У разі збільшення загальної суми податкового боргу до розміру, що перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, орган державної податкової служби надсилає (вручає) податкову вимогу такому платнику податків.

Згідно п.п. 59.3, 59.4 ст. 59 Податкового кодексу України, податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання. Податкова вимога повинна містити відомості про факт виникнення грошового зобов'язання та права податкової застави, розмір податкового боргу, який забезпечується податковою заставою, обов'язок погасити податковий борг та можливі наслідки його непогашення в установлений строк, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави, а також про можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу. Податкова вимога надсилається (вручається) також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов'язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Отже, згідно положень ст. 59 Податкового кодексу України, податкова вимога виноситься податковим органом у разі несплати платником податків протягом встановленого законом граничного строку узгодженого податкового зобов'язання (як самостійно узгодженого платником податків податкового зобов'язання (подача податкової звітності), так і донарахованого податковим органом за результатами проведеної перевірки податкового зобов'язання, яке визнано платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку).

Проте, сума пені в розмірі 12 458 грн. 46 коп. не була узгоджена платником податків.

Водночас, винесення податковим органом податкової вимоги при нарахуванні пені нормами Податкового кодексу України не передбачено. Також, нормами Податкового кодексу України не передбачено нарахування платнику податків пені за результатами комплексної перевірки стану організації роботи органу державної податкової служби, проведеної органом державної податкової служби вищого рівня.

За викладених обставин, податкова вимога від 28.11.2012 р. № 14 про нарахування ПП «ППЕК» пені винесена відповідачем без наявних на те законних підстав.

При цьому, суд зазначає, що відповідачем не спростовано факт своєчасної сплати ПП «ППЕК» податкових зобов'язань по податку на прибуток в сумі 203 218 грн. 75 коп., донарахованих СДПІ по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області згідно податкового повідомлення-рішення № 0000300720 від 20.06.2011 р., оскільки жодних доказів цього, крім посилання на акт комплексної перевірки стану організації роботи СДПІ по роботі з підприємствами ГМК у м. Кривому Розі Дніпропетровської області № 2/14-014-5 від 26.10.2012 р., проведеної податковим органом вищого рівня, до суду не надано.

Відповідно до п.п. 14.1.175 ст. 14 Податкового кодексу України, податковий борг - це сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Отже, сума податкового зобов'язання по податку на прибуток, донарахованого податковим органом згідно податкового повідомлення-рішення № 0000300720 від 20.06.2011 р., не набула статусу податкового боргу, оскільки була своєчасно сплачена платником податків.

Крім того, зі змісту оскаржуваної вимоги не вбачається, на яку суму податкового боргу з податку на прибуток податковим органом була нарахована пеня. Розрахунку нарахованої пені під час судового розгляду справи відповідачем також не надано.

Водночас, твердження податкового органу щодо погашення ПП «ППЕК» суми пені, нарахованої згідно оскаржуваної вимоги № 14 від 20.06.2011 р., не підтверджено матеріалами справи.

Так, позивачем до матеріалів позовної заяви надано копію платіжного доручення № 8 від 19.12.2012 р. про перерахування 15 000 грн. в рахунок погашення податкових зобов'язань по податку на прибуток за IV квартал 2012 року з терміном сплати - до 19.12.2012 р. При цьому, позивач зазначив, що вказана сума була самостійно перерозподілена податковим органом на погашення пені, нарахованої згідно оскаржуваної вимоги.

Зазначені дії податкового органу є неправомірними, оскільки обов'язок органів державної податкової служби, передбачений п. 87.9 ст. 87 Податкового кодексу України, щодо перерозподілу сум, сплачених платником податків в рахунок погашення його поточних податкових зобов'язань, на погашення податкового боргу, що виник раніше, стосується саме погашення податкового боргу, тобто, погашення своєчасно не сплачених узгоджених податкових зобов'язань.

Проте, як вже зазначалося раніше, зобов'язання щодо сплати пені в сумі 12 458 грн. 46 коп. не було узгоджено платником податків.

Отже, підстави для самостійного зарахування коштів, сплачених ПП «ППЕК» згідно платіжного доручення № 8 від 19.12.2012 р., на погашення неузгодженої суми пені, у відповідача були відсутні.

З огляду на викладені обставини у їх сукупності, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог про скасування податкової вимоги № 14 від 28.11.2012 р., та необхідність їх задоволення. При цьому, суд зазначає, що правовим наслідком скасування зазначеної вимоги є скасування нарахованої пені в сумі 12 458 грн. 46 коп., тобто, саме скасування оскаржуваної податкової вимоги є належним та достатнім способом захисту порушених прав позивача.

Водночас, Кодексом адміністративного судочинства України не передбачено можливість звернення до суду з вимогами про скасування оперативно-правових санкцій у вигляді нарахування пені. Отже, позовні вимоги в цій частині задоволенню не підлягають.

На підставі викладеного, керуючись ч. 6 ст. 128, ст. ст. 160-162, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

п о с т а н о в и в :

Адміністративний позов Приватного підприємства «Придніпровська паливно-енергетична компанія» - задовольнити частково.

Скасувати податкову вимогу Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з підприємствами гірничо-металургійного комплексу у м. Кривому Розі Дніпропетровської області від 28.11.2012 р. № 14 щодо сплати пені по податку на прибуток приватних підприємств в сумі 12 458 грн. 46 коп. (дванадцять тисяч чотириста п'ятдесят вісім гривень сорок шість копійок).

У задоволенні решти позовних вимог - відмовити.

Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції з одночасним направленням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня проголошення постанови. Якщо постанову було прийнято у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Суддя В.В. Чорна