ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
______________________________
УХВАЛА
підготовчого засідання суду
про порушення провадження у справі про банкрутство
"05" липня 2013 р.Справа №916/1675/13
За заявою боржника Товариства з обмеженою відповідальністю „СМАК" (65014, м.Одеса, вул.Пушкінська, буд. 55; код ЄДРПОУ 31314312) про визнання банкрутом за положеннями ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",
Господарський суд Одеської області у складі:
судді Антощук С.І.
при секретарі судового засідання Андрущенку С.В.
Представники сторін:
від заявника: не зявилися.
У судових засіданнях оголошувались перерви з 03.07.2013р. до 05.07.2013р., 05.07.2013р. з 10:15год. до 12:00год. у порядку ст. 77 Господарського процесуального кодексу України.
Суть спору: про визнання банкрутом
Голова ліквідаційної комісії Товариства з обмеженою відповідальністю „СМАК" звернувся до суду із заявою про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю „СМАК" банкрутом, оскільки під час ліквідації боржника не у зв'язку з процедурою банкрутства встановлено неможливість боржника задовольнити вимоги кредиторів у повному обсязі. Вказана заява подана з урахуванням вимог ст.95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Ухвалою господарського суду Одеської області від 26.06.2013р. прийнято до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „СМАК" та призначено до розгляду у підготовчому засіданні суду.
05.07.2013р. у судовому засіданні представник Товариства з обмеженою відповідальністю „СМАК" надав супровідними листами (вх.№20441/13, вх.№20485/13) витребувані ухвалою суду документи.
Розглянувши у підготовчому засіданні суду матеріали заяви голови ліквідаційної комісії боржника, суд встановив.
Відповідно до ч. 2 ст. 41 ГПК України, господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом з врахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Відповідно до ч.ч.1, 2, 4 ст. 2 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України. Цей Закон має пріоритет перед іншими законодавчими актами України у регулюванні відносин, пов'язаних з банкрутством суб'єктів підприємницької діяльності, за винятком випадків, передбачених цим Законом. Провадження у справах про банкрутство окремих категорій суб'єктів підприємницької діяльності регулюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом.
Згідно ч.2 ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" право на звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство мають боржник, кредитор.
Відповідно до ч.3 ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом. Безспірні вимоги кредиторів - грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника. До складу цих вимог, у тому числі щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції.
У ч.5 ст. 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" зазначено, що боржник зобов'язаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство у разі, якщо під час ліквідації боржника не у зв'язку з процедурою банкрутства встановлено неможливість боржника задовольнити вимоги кредиторів у повному обсязі.
Відповідно до ч.1 ст.95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи. Обов'язковою умовою звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство є дотримання боржником порядку ліквідації юридичної особи відповідно до законодавства України.
Порядок ліквідації юридичної особи регламентовано ст. ст. 105, 110, 111 ЦК України, ст.60 ГК України та ст. ст. 33-34 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців". До обов'язкових заходів добровільної ліквідації згідно зазначених положень віднесено:
- подання державному реєстратору документів для внесення до Єдиного державного реєстру запису про прийняття рішення щодо припинення юридичної особи власником (учасником) та опублікування даної інформації у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації із зазначенням відомостей про призначену ліквідаційну комісію та строк пред'явлення вимог кредиторів, який не може становити менше 2-х місяців і більше 6-ти місяців з дня опублікування повідомлення;
- персональне повідомлення явних (відомих) кредиторів у письмовій формі про ліквідацію боржника;
- розгляд окремо кожної вимоги кредитора, що надійшла до ліквідаційної комісії, прийняття відповідного рішення та направлення його кредитору у строк не пізніше 30 днів з дня отримання вимоги;
- проведення заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості та надання інформації про участь в інших юридичних особах;
- закриття рахунків боржника;
- проведення інвентаризації майна боржника;
- закриття відокремлених підрозділів, звільнення працівників боржника;
- повернення відповідним органам ліцензій, документів дозвільного характеру, печаток, штампів та ін.;
- забезпечення надання документів органам ДПІ, ПФУ та Фондам соціального страхування для проведення перевірок;
- складення проміжного ліквідаційного балансу після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, який повинен містити відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог, а також про результати їх розгляду;
- затвердження проміжного ліквідаційного балансу учасником юридичної особи.
Зазначені вище норми законодавства вимагають від заявника подати докази здійснення вказаних заходів на момент звернення до суду із заявою про порушення справи про банкрутство.
На підтвердження проведення досудової процедури ліквідації заявником надано: Протокол №14/08/12 від 14.08.2012р. Загальних зборів учасників ТОВ „СМАК", згідно якого учасниками ТОВ „СМАК" гр.ОСОБА_3 та гр.ОСОБА_4 (п.1.3.3. Статуту) було прийнято рішення про ліквідацію ТОВ „СМАК", призначення складу ліквідаційної комісії (голова та єдиний член ліквідаційної комісії боржника ОСОБА_4), встановлення порядку і терміну проведення ліквідації, проведення державної реєстрації припинення підприємства; докази внесення державним реєстратором запису про прийняття рішення про ліквідацію товариства до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серії АВ №440567 станом на 28.05.2013р.); докази опублікування повідомлення про припинення ТОВ „СМАК" у спеціалізованому друкованому органі (Бюлетень державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців №222 (22) від 17.08.2012р.); докази подання заяви по формі №8-ОПП про припинення платника податку до ДПІ у Приморському районі м.Одеси Одеської області ДПС у зв'язку з припиненням діяльності товариства (заява про припинення платника податків від 29.08.2012р. з відміткою податкового органу про отримання вказаної заяви); докази направлення повідомлення відомим кредиторам про прийняття рішення про припинення діяльності товариства (повідомлення від 17.08.2012р. гр.ОСОБА_3 про ліквідацію ТОВ „СМАК"; повідомлення від 17.08.2012р. гр. ОСОБА_5 про ліквідацію ТОВ „СМАК"; повідомлення від 17.08.2012р. гр.ОСОБА_6 про ліквідацію ТОВ „СМАК"; повідомлення від 17.08.2012р. гр.ОСОБА_7 про ліквідацію ТОВ „СМАК"; повідомлення від 17.08.2012р. гр.ОСОБА_8 про ліквідацію ТОВ „СМАК"); докази звернення кредиторів до ліквідаційної комісії (звернення гр.ОСОБА_6 з вимогою від 28.09.2012р. до боржника у розмірі 15 000грн.; звернення гр.ОСОБА_8 з вимогою від 04.10.2012р. до боржника у розмірі 160 550грн.; звернення гр.ОСОБА_7 з вимогою від 10.10.2012р. до боржника у розмірі 15 000грн.; звернення гр.ОСОБА_3 з вимогою від 15.10.2012р. до боржника у розмірі 28 000грн.; звернення гр.ОСОБА_5 з вимогою від 15.10.2012р. до боржника у розмірі 23 100грн.); рішення про визнання вимог кредитора (повідомлення від 25.10.2012р. про визнання вимог гр.ОСОБА_6 у розмірі 15 000грн.; повідомлення від 02.11.2012р. про визнання вимог гр.ОСОБА_8 у розмірі 160 550грн.; повідомлення від 07.11.2012р. про визнання вимог гр.ОСОБА_3 у розмірі 28 000грн.; повідомлення від 07.11.2012р. про визнання вимог гр.ОСОБА_5 у розмірі 23 100грн.; повідомлення від 07.11.2012р. про визнання вимог гр.ОСОБА_7 у розмірі 15 000грн.; перелік кредиторів ТОВ „Смак" вимоги яких визнані станом на 27.05.2013р.); докази проведення інвентаризації майна боржника (зведений акт інвентаризації майна від 20.05.2013р. з якого вбачається, що інвентаризаційною комісією встановлено нестачі (зменшення вартості) на суму: основні засоби - 100тис. грн. (залишок 9,9тис. грн.), незавершене будівництво - 0 тис. грн., запаси - 0 тис. грн., грошові кошти - 0 тис. грн., розрахунки - 0 тис. грн. Також, у вказаному акті зазначено, що нестачі (зменшення вартості) зафіксовано у відповідних типових формах первинної облікової документації з інвентаризації для врегулювання розбіжностей та складення проміжного ліквідаційного балансу відповідно до законодавства. Крім того, з письмових поясненнях боржника наданих до суду 05.07.2013р. (вх.№20441/13) вбачається, що за даними зведеного акту інвентаризації майна боржника від 20.05.2013р. інвентаризаційний опис основних засобів містить 25 одиниць загальною вартістю 9,9тис грн.; комісією виявлено наступне майно: монітор DA-Lite у кількості 1 шт., конвектор Unox у кількості 1шт., бойлер Atlantik у кількості 1 шт., духовий шкаф Cameron у кількості 1 шт., холодильна вітрина у кількості 1 шт., столи з дерева у кількості 4 шт., стільці дерев'яні у кількості 16шт.); докази складання проміжного ліквідаційного балансу (проміжний ліквідаційний баланс станом на 27.05.2013р.); докази прийняти рішення про затвердження проміжного ліквідаційного балансу (Протокол №27/05/13 від 27.05.2013р.).
Крім того, в межах досудової процедури ліквідації головою ліквідаційної комісії було направлено заяви про проведення перевірки та зняття з обліку у зв'язку з ліквідацією ТОВ „СМАК" до наступних організацій: ФСС ТВП у Приморському р-ні м.Одеси, Одеського міського центру зайнятості, Приморського ВВД ФСС НВ та ПЗ України, УПФУ в Приморському р-ні м.Одеси.
Дослідивши вказані документи, судом встановлено дотримання заявником порядку добровільної ліквідації юридичної особи, визначеної законодавством України.
Крім того, головою ліквідаційної комісії в підтвердження виникнення заборгованості ТОВ „СМАК" перед кредиторами надані договори займа, а саме:
- договір займа від 08.05.2001р. укладений між гр. ОСОБА_3 (займодавець) та ТОВ „СМАК" (позичальник), відповідно до пункту 1.1. якого займодавець передає позичальнику 600грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа; договір займа від 13.08.2001р. укладений між тими ж сторонами, відповідно до п.1.1. якого займодавець передає позичальнику 3 150грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа; договір займа від 13.09.2001р. укладений між тими ж сторонами, відповідно до п.1.1. якого займодавець передає позичальнику 9 250грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа; договір займа від 30.08.2001р. укладений між тими ж сторонами, відповідно до п.1.1. якого займодавець передає позичальнику 15 000грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа (загальний розмір боргу по вказаним договорам складає 28 000грн.);
- договір займа від 30.08.2001р. укладений між гр. ОСОБА_5 (займодавець) та ТОВ „СМАК" (позичальник), відповідно до пункту 1.1. якого займодавець передає позичальнику 10 000грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа; договір займа від 04.09.2001р. укладений між тими ж сторонами, відповідно до п.1.1. якого займодавець передає позичальнику 13 100грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа (загальний розмір боргу по вказаним договорам складає 23 100грн.);
- договір займа від 30.08.2001р. укладений між гр.ОСОБА_6 (займодавець) та ТОВ „СМАК" (позичальник), відповідно до пункту 1.1. якого займодавець передає позичальнику 15 000грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа (розмір боргу по вказаному договору складає 15 000грн.);
- договір займа від 13.08.2001р. укладений між гр.ОСОБА_8 (займодавець) та ТОВ „СМАК" (позичальник), відповідно до пункту 1.1. якого займодавець передає позичальнику 3 150грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа; договір займа від 30.08.2001р. укладений між тими ж сторонами, відповідно до п.1.1. якого займодавець передає позичальнику 25 000грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа; договір займа від 04.09.2001р. укладений між тими ж сторонами, відповідно до п.1.1. якого займодавець передає позичальнику 13 100грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа; договір займа від 13.09.2001р. укладений між тими ж сторонами, відповідно до п.1.1. якого займодавець передає позичальнику 9 250грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа; договір займа від 06.06.2002р. укладений між тими ж сторонами, відповідно до п.1.1. якого займодавець передає позичальнику 93 000грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа; договір займа від 10.07.2002р. укладений між тими ж сторонами, відповідно до п.1.1. якого займодавець передає позичальнику 17 000грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа; договір займа від 16.08.2002р. укладений між тими ж сторонами, відповідно до п.1.1. якого займодавець передає позичальнику 4 300грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа; договір займа від 04.09.2002р. укладений між тими ж сторонами, відповідно до п.1.1. якого займодавець передає позичальнику 250грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа (загальний розмір заявленого по вказаним договорам боргу складає 160 550грн.);
- договір займа від 30.08.2001р. укладений між гр.ОСОБА_7 (займодавець) та ТОВ „СМАК" (позичальник), відповідно до пункту 1.1. якого займодавець передає позичальнику 15 000грн., а останній зобов'язується їх повернути по закінченню строку займа (розмір боргу по вказаному договору складає 15 000грн.).
У судовому засіданні представником заявника було зазначено, що інших документів підтверджуючих вищевказану заборгованість не має, посилаючись на факт виявлення відсутності пакету документів на ТОВ „Смак" за період з 2001р. по 2012р., а саме: установчі документи, документи права власності, головні книги, касові документи, баланси, фінансові звіти, податкові звіти, первинні документи, банківські виписки, відомості нарахування та виплаті заробітної плати, товаротранспортні накладні, відсутність яких було виявлено 20.11.2012р. В підтвердження вказаного факту заявником надано довідку від 22.10.2012р. Портофранківського ОМ Приморського РО ОГУ ГУМВД України в Одеській області.
З наданої головою ліквідаційної комісії довідки ПАТ КБ „ПОРТО-ФРАНКО" вих.№08/023 від 11.02.2013р. вбачається, що 14.09.2012р. Товариству з обмеженою відповідальністю „СМАК" було закрито поточний рахунок №26007210001 в національній валюті України.
Відповідно до ч.1 ст.16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з'ясування наявності підстав для порушення провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Законом.
Згідно ч.3 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі звернення до господарського суду боржника із заявою про порушення справи про банкрутство у підготовчому засіданні з'ясовуються ознаки неплатоспроможності боржника або її загрози.
Згідно ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" неплатоспроможність - неспроможність суб'єкта підприємницької діяльності виконати після настання встановленого строку грошові зобов'язання перед кредиторами не інакше, як через відновлення його платоспроможності.
З наданого заявником до заяви про порушення справи про банкрутство проміжного ліквідаційного балансу ТОВ „СМАК" станом на 27.05.2013р. вбачається, що актив заявника складає 9 900грн. (рядок 280), тоді як довгострокові зобов'язання складають 241 600грн. (рядок 480).
У письмових поясненнях боржника наданих до суду 05.07.2013р. (вх.№20441/13) вказано, що у проміжному ліквідаційному балансі ТОВ „СМАК" складеному станом на 27.05.2013р. містяться дані про вартість майна підприємства, визначену на підставі здійсненої інвентаризації (рядок 030) та суму зобов'язань за пред'явленими кредиторськими вимогами (рядок 480).
Таким чином, наявний актив боржника значно менший від обліковуваного пасиву.
Згідно ч.6 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" за наслідками розгляду заяви про порушення справи про банкрутство та відзиву боржника господарський суд виносить ухвалу про: порушення провадження у справі про банкрутство; відмову у порушенні провадження у справі про банкрутство.
Відповідно до ч.1 ст.7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" щодо боржника застосовуються такі судові процедури банкрутства: розпорядження майном боржника; мирова угода; санація (відновлення платоспроможності) боржника; ліквідація банкрута.
Частиною 3 ст.7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" передбачено, що залежно від категорії боржника, виду його діяльності та наявності у нього майна господарський суд застосовує загальний, спеціальний або спрощений порядок провадження у справі про банкрутство. Спрощений порядок застосовується під час ліквідації банкрута без застосування процедур розпорядження майном та санації.
Відповідно до ч.2 ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" за результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна. Обов'язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого. Вирішення питання щодо визнання боржника банкрутом здійснюється в судовому засіданні, що проводиться не пізніше чотирнадцяти днів після порушення провадження у справі в загальному порядку, визначеному цим Законом.
Таким чином, стаття 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", яка регламентує особливості застосування процедури банкрутства до боржника, що ліквідується власником, регулює спрощений порядок розгляду справ про банкрутство, оскільки положення вказаної статті не передбачають застосування процедур розпорядження майном боржника та санації.
У зв'язку з викладеним, в ухвалі про порушення провадження у справі про банкрутство боржника, що ліквідується власником, зазначається частина відомостей, передбачена ч.9 ст.16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а саме: відомості про порушення провадження у справі про банкрутство та введення мораторію на задоволення вимог кредиторів.
Враховуючи викладене, суд встановив наявність підстав для порушення провадження у справі про банкрутство, передбачених ст.ст. 10, 16, 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та введення мораторію на задоволення вимог кредиторів.
Керуючись ст.ст. 1, 2, 9, 10, 11, 16, 19, 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
У Х В А Л И В:
1.Порушити провадження у справі за заявою боржника Товариства з обмеженою відповідальністю „СМАК" (65014, м.Одеса, вул.Пушкінська, буд. 55; код ЄДРПОУ 31314312) про визнання банкрутом за положеннями ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
2.Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів (зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до дня введення мораторію).
Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів: забороняється стягнення на підставі виконавчих та інших документів, що містять майнові вимоги, у тому числі на предмет застави, за якими стягнення здійснюється в судовому або в позасудовому порядку відповідно до законодавства, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум (у тому числі одержаних від продажу майна боржника), перебування майна н стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж, а також у разі звернення стягнення на заставлене майно та виконання рішень у немайнових спорах; забороняється виконання вимог, на які поширюється мораторій; не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань із задоволення всіх вимог, на які поширюється мораторій; зупиняється перебіг позовної давності на період дії мораторію; не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошового зобов'язання, три проценти річних від простроченої суми тощо.
Мораторій на задоволення вимог кредиторів застосовується до вимог кредиторів щодо відшкодування збитків, що виникли через відмову боржника від виконання правочинів (договорів) у процедурі санації.
Дія мораторію на задоволення вимог кредиторів не поширюється на вимоги поточних кредиторів; на виплату заробітної плати та нарахованих на ці суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю та життю громадян; на виплату авторської винагороди, аліментів, а також на вимоги за виконавчими документами немайнового характеру, що зобов'язують боржника вчинити певні дії чи утриматись від їх вчинення.
Дія мораторію не поширюється на задоволення вимог кредиторів у разі одночасного задоволення вимог кредиторів у процедурі розпорядження майном керуючим санацією згідно з планом санації або ліквідатором у ліквідаційній процедурі в порядку черговості, встановленому цим Законом.
Стягнення грошових коштів за вимогами кредиторів за зобов'язаннями, на які не поширюється дія мораторію, провадиться з рахунку боржника в установі банку. Контроль за такими стягненнями здійснює арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор).
Звернення стягнення на майно боржника за вимогами, на які не поширюється дія мораторію, здійснюється виключно за ухвалою господарського суду, у провадженні якого перебуває справа про банкрутство боржника.
Ухвала є підставою для зупинення виконавчого провадження відповідно до ч.2 ст. 19 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
3. Призначити засідання суду на 17.07.2013р. о 12:20год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м.Одеса, пр-т. Шевченка, 29, в к. № 5 (3-й поверх), тел. (0482)307-997.
Ухвала про порушення провадження у справі набирає законної сили з моменту її винесення згідно з ч.4 ст. 8, ч.13 ст. 16 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Ухвала може бути оскаржена у порядку, встановленому ст. 91 Господарського процесуального кодексу України, ст. 8 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Ухвалу надіслати заявнику, ДПІ у Приморському районі м. Одеси Одеської області ДПС, Відділу державних реєстраторів Виконавчого комітету Одеської міської ради, Другому Приморському ВДВС Одеського МУЮ, Приморському районному суду м.Одеси.
Суддя Антощук С.І.