ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
01 липня 2013 року В/800/1939/13
Суддя Вищого адміністративного суду України Ємельянова В.І.,
перевіривши заяву ОСОБА_1 та ОСОБА_2
про перегляд рішення по справі № 1705/2721/2012 (559/86/13а)
за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2
до Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Рівненській області
про зобов'язання вчинити певні дії,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулись із заявою про перегляд рішення у названій справі.
Згідно із статтею 235 Кодексу адміністративного судочинства України Верховний Суд України переглядає судові рішення в адміністративних справах виключно з підстав і в порядку, встановлених цим Кодексом.
Частиною 1 статті 236 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що сторони та інші особи, які беруть участь у справі, мають право подати заяву про перегляд судових рішень в адміністративних справах після їх перегляду в касаційному порядку.
Відповідно до положень статті 2391 Кодексу адміністративного судочинства України заява про перегляд судових рішень подається до Верховного Суду України через Вищий адміністративний суд України, який за змістом статей 2392 та 240 Кодексу адміністративного судочинства України перевіряє відповідність заяви вимогам цього Кодексу та вирішує питання про допуск справи до провадження.
Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 14 травня 2013 року заява ОСОБА_1 та ОСОБА_2 була залишена без руху з підстав її невідповідності вимогам статей 239 та 2391 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме, необхідно було конкретизувати, які ж саме однакові норми матеріального права, на думку заявника, по-різному застосовані судом (судами) касаційної інстанції, що потягнуло ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах.
Крім того, заявнику необхідно було надати копії різних за змістом судових рішень, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах, зазначити, яке рішення у названій справі необхідно переглянути та додати його копію, надати документ про сплату судового збору за подання заяви про перегляд судових рішень.
Заявникам було надано строк для усунення недоліків заяви до 17 червня 2013 року.
У встановлений строк та на момент постановлення даної ухвали заявниками зазначені недоліки не усунуто.
До заяви, яка за своїм змістом не відповідає вимогам статей 239 та 2391 Кодексу адміністративного судочинства України застосовуються правила пункту 1 частини 4 статті 2392, а тому заява підлягає поверненню особам, які її подали, якщо заявники не усунули її недоліки протягом установленого строку.
Керуючись ст. ст. 237-2392 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про перегляд рішення по справі № 1705/2721/2012 (559/86/13а) з усіма доданими до неї матеріалами повернути заявникам.
Ухвала оскарженню не підлягає.