19.06.2013
227/2453/13-ц
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 червня 2013 року Добропільський міськрайонний суд Донецької області у складі:
головуючий суддя Лаврушин О.М.
за участю секретаря Верній М.Г.
представника позивача ОСОБА_1
відповідачів ОСОБА_2 і ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Добропілля цивільну справу за позовом Публічного Акціонерного Товариства «ДТЕК Донецькобленерго» в інтересах НП Добропільського РЕМ до ОСОБА_2 і ОСОБА_3, про відшкодування шкоди завданої без обліковим користуванням електроенергією,
В С Т А Н О В И В:
ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» в інтересах НП Добропільського РЕМ звернулося до суду з позовом до ОСОБА_2 і ОСОБА_3 про стягнення шкоди завданої без обліковим користуванням електроенергією мотивуючи тим, що 19 лютого 2013 року при перевірці правил користування електроенергією для населення працівниками Добропільського РЕМ було встановлено, що відповідачі проживаючі в ІНФОРМАЦІЯ_1 самовільно підключилися до мережі енергопостачальника без приладу обліку, чим порушили ст.ст.26,27 Закону України „Про електроенергетику, про що було складено Акт №171877 і нараховані збитки у сумі 2279.13 грн.
В судовому засіданні представник позивача позив підтримала.
Відповідачі позов визнали.
Вислухавши пояснення сторін та дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню за таких підстав.
Факт без облікового користування електроенергією підтверджується Актом №171877 від 19 лютого 2013 року який мається у справі і до теперішнього часу відповідачами не оспорений.
Відповідно до ст.714 ЦК України, за договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона (постачальник) зобовязується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач (абонент) зобовязується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання.
Відповідно до ст.88 ЦПК України з відповідачів на користь позивача слід стягнути судовий збір у розмірі 229 гривень 40 копійок.
Керуючись ст.212-215,88 ЦПК України, ст.714 ЦК України, суд
В И Р І Ш И В:
Позов Публічного Акціонерного Товариства «ДТЕК Донецькобленерго» в інтересах НП Добропільського РЕМ задовольнити і стягнути в солідарному порядку з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, (інн.2604523100) і ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, (інн.3351802553) на користь позивача на рахунок НП Добропільського РЕМ №260303031561, МФО 335106, код ЄДРПОУ 00130915 в філії Донецького обласного управління ВАТ «Державний ощадний банк України» шкоду завдану без обліковим користуванням електроенергією у розмірі 2279 (дві тисячі двісті сімдесят дев»ять) гривень 13 копійок і на поточний рахунок №26008619941020, МФО 300012, ОКПО 00130915 в Добропільському без балансовому відділенні філії Головного управління ПАТ «Промінвестбанк» судовий збір у розмірі 229 (двісті двадцять дев»ять) гривень 40 копійок.
На рішення може бути подана апеляційна скарга в Апеляційний суд Донецької області через Добропільський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня його проголошення.
Надруковано в нарадчій кімнаті у одному примірнику.
Головуючий
Суддя О.М. Лаврушин
19.06.2013
Судове рішення № 31910190, Добропільський міськрайонний суд Донецької області було прийнято 19.06.2013. Форма судочинства - Цивільне, форма рішення - Рішення. На цій сторінці ви зможете знайти корисні відомості про це судове рішення. Ми пропонуємо зручний та швидкий доступ до актуальних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі останніх судових прецедентів. Наша база даних включає повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам швидко знаходити корисні відомості.
Це рішення відноситься до справи № 227/2453/13-ц. Компанії, які зазначені в тексті цього судового документа: