Справа№ 161/7373/13-а
Номер провадження: 2-а/161/469/13
ЛУЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
10 червня 2013 року cуддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Пушкарчук В.П., вивчивши документи адміністративного позову ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАІ Луцького МВ УМВС України у Волинській області ОСОБА_2 про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності, -
в с т а н о в и л а :
03 липня 2012 року адміністративний позов ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАІ Луцького МВ УМВС України у Волинській області ОСОБА_2 про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності було залишено без руху, оскільки вона не відповідала вимогам ст.106 КАС України.
Як вбачається з поданої до суду позовної заяви та доданих до неї матеріалів, позивачем не сплачений судовий збір. Позивачем заявлено вимоги немайнового характеру.
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про судовий збір» від 08 липня 2011 року № 3674-VI, який набрав чинності з 01.11.2011 року, розмір ставок судового збору справляється від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, в якому заява подається до суду у відсотковому співвідношенні до ціни позову у фіксованому розмірі, а саме за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру 0,03 розміру мінімальної заробітної плати (32,19 грн.).
Згідно ч. 2 ст. 106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом. Згідно ч. 3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються додаються до заяви.
Позивачу було розяснено, що відповідно до ст. 2 КАС України, завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
У зазначений час відповідно до вказівок судді недоліків заяви позивач не усунув повністю, а тому позовна заява вважається неподаною і повертається позивачу.
Керуючись ст. 108 ЦПК України, -
у х в а л и л а :
Адміністративний позов ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАІ Луцького МВ УМВС України у Волинській області ОСОБА_2 про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності - вважати неподаним і повернути заявнику.
Повернення заяви у випадку, встановленому статтею 108 КАС України, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою після усунення її недоліків.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду Львівської області через Луцький міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали протягом пяти днів з дня її проголошення та подачі апеляційної скарги на ухвалу суду протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Луцького міськрайоного суду В.П. Пушкарчук