Рішення № 31623430, 28.05.2013, Господарський суд м. Києва

Дата ухвалення
28.05.2013
Номер справи
910/4972/13
Номер документу
31623430
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 910/4972/13 28.05.13

За позовомТовариства з обмеженою відповідальністю «Агентство безпеки «Легіон»доДержавного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на сторонівідповідача:1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Антарес-3000» 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Техносистеми плюс» 3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Служба безпеки бізнесу»провизнання недійсними відкритих торгів та зобов'язання вчинити діїСуддя Босий В.П.

Представники сторін:

від позивача:Сапешко Н.Г.від відповідача:Самчук В.М.,Боржківський В.Л., Новіков О.Ювід третьої особи 1:не з'явивсявід третьої особи 2:не з'явивсявід третьої особи 3:не з'явився

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агентство безпеки «Легіон» (надалі - ТОВ «Агентство безпеки «Легіон») звернулося до господарського суду міста Києва з позовом до Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» (надалі - ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго») про визнання недійсними відкритих торгів та зобов'язання вчинити дії.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що при проведенні відкритих (конкурсних) торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань та забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) неправомірно відхилено пропозицію позивача, у зв'язку з чим останній вказує на наявність підстав для визнання таких торгів недійсними та зобов'язання відповідача відхилити конкурсну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «Техносистеми плюс».

Ухвалою господарського суду міста Києва від 20.03.2013 р. порушено провадження у справі, залучено до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Антарес-3000» (надалі - ТОВ «Антарес-3000»), Товариство з обмеженою відповідальністю «Техносистеми плюс» (надалі - ТОВ «Техносистеми плюс») та Товариство з обмеженою відповідальністю «Служба безпеки бізнесу» (надалі - ТОВ «Служба безпеки бізнесу»), розгляд справи призначено на 02.04.2013 р.

01.04.2013 р. до канцелярії суду від представника відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому відповідач проти задоволення позовних вимог заперечував з огляду на те, що переможцем конкурсних торгів обрано третю особу 2 у зв'язку найменшою ціною його пропозиції серед всіх пропозицій, допущених до оцінки.

Ухвалою господарського суду міста Києва від 02.04.2013 р. розгляд справи відкладено до 11.04.2013 р. у зв'язку із неявкою представників позивача, третіх осіб 1 та 3, а також невиконанням ними вимог ухвали суду.

10.04.2013 р. до канцелярії суду представником третьої особи 2 надано заперечення проти позовної заяви, які ґрунтуються на тому, що внаслідок правомірного виправлення арифметичної помилки ТОВ «Техносистеми плюс» стало переможцем відкритих торгів з огляду на найменшу ціну пропозиції.

Ухвалою господарського суду міста Києва від 11.04.2013 р. розгляд справи відкладено до 25.04.2013 р. у зв'язку із неявкою представників позивача, третіх осіб 1 та 3, а також невиконанням ними вимог ухвали суду.

Ухвалою господарського суду міста Києва від 25.04.2013 р. в судовому засіданні оголошено перерву до 16.05.2013 р.

Ухвалою господарського суду міста Києва від 16.05.2013 р. в судовому засіданні оголошено перерву до 28.05.2013 р.

Розпорядженням заступника Голови господарського суду міста Києва від 28.05.2013 р. справу №910/4972/13 передано на розгляд судді Босому В.П. у зв'язку із перебуванням судді Сівакової В.В. у відпустці.

Ухвалою господарського суду міста Києва від 28.05.2013 р. справу №910/4972/13 прийнято до розгляду суддею Босим В.П.

В судове засідання представник позивача з'явилася, вимоги ухвали суду виконала, надала пояснення стосовно суті спору, позовні вимоги підтримала повністю.

Представники відповідача в судове засідання з'явилися, на виконання вимог ухвали суду надали документи, проти задоволення позовних вимог заперечували.

Представники третіх осіб в судове засідання не з'явилися, вимоги ухвали суду не виконали, про причини неявки суд не повідомили, хоча про час та місце розгляду справи були належним чином повідомлені, а їх пояснення стосовно суті спору були заслухані судом в попередніх судових засіданнях.

В судовому засіданні судом оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

У судових засіданнях складалися протоколи згідно статті 81-1 Господарського процесуального кодексу України.

Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення представників учасників судового процесу, всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, господарський суд міста Києва, -

ВСТАНОВИВ:

10.12.2012 р. в офіційному бюлетені «Вісник державних закупівель» №135 (737) було опубліковане оголошення №332801 про заплановану закупівлю послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки для відокремлених підрозділів Держенергонагляду шляхом проведення відкритих торгів.

Листом №05/16-95 від 09.01.2013 р. відокремлений підрозділ «Головдерженергонагляд» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» повідомило учасників процедур закупівлі про внесення змін у документацію конкурсних торгів, зокрема і до технічних вимог (додаток 5).

21.01.2013 р. замовником було проведено розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони), за результатами яких ціни пропозицій учасників становили: ТОВ «Антарес-3000» - 633 143,63 грн., ТОВ «Агентство безпеки «Легіон» - 812 007,18 грн., ТОВ «Техносистеми плюс» - 933 918,85 грн. та ТОВ «Служба безпеки бізнесу» - 937 512,82 грн., що підтверджується протоколом розкриття пропозицій №7 від 21.01.2013 р.

Рішенням комітету з конкурсних торгів відокремленого підрозділу «Головдерженергонагляд» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» від 12.02.2013 р. переможцем торгів визнано ТОВ «Техносистеми плюс» з найбільш економічно вигідною серед пропозицій, допущених до оцінки щодо процедури конкурсних торгів на загальну суму 830 116,32 грн. (з у рахуванням надання згоди учасника на виправлення арифметичної помилки).

За наслідками проведених торгів 01.03.2013 р. між ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» та ТОВ «Техносистеми плюс» було укладено договір №12-6/0484-13, відповідно до умов якого ТОВ «Техносистеми плюс» зобов'язується у березні-грудні 2013 року надавати послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) а ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» - прийняти і оплатити такі послуги.

Спір у справі виник у зв'язку із оспоренням позивачем законності проведення відкритих торгів в частині визначення переможцем таких торгів ТОВ «Техносистеми плюс», а тому позивач просить визнати відкриті торги недійсними та зобов'язати відокремлений підрозділ «Головдерженергонагляд» відхилити конкурсну пропозицію Товариство ТОВ «Техносистеми плюс».

Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти регулюються Законом України «Про здійснення державних закупівель».

Спірні торги проводилися за процедурою відкритих торгів, а тому підлягає застосуванню розділ IV Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Із матеріалів справи вбачається, що інформування про проведення спірних торгів відбулося з дотриманням ст. 21 Закону України «Про здійснення державних закупівель», що не заперечується учасниками судового процесу, а бажаючі особи одержали передбачену ст. 22 вказаного Закону документацію та надали свої пропозиції.

Згідно з ч. 2 ст. 23 Закону України «Про здійснення державних закупівель» замовник має право з власної ініціативи чи за результатами запитів внести зміни до документації конкурсних торгів, продовживши строк подання та розкриття пропозицій конкурсних торгів не менше ніж на сім днів, та повідомити письмово протягом одного робочого дня з дня прийняття рішення про внесення зазначених змін усіх осіб, яким було видано документацію конкурсних торгів.

Листом №05/16-95 від 09.01.2013 р. відокремлений підрозділ «Головдерженергонагляд» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» повідомило учасників процедур закупівлі про внесення змін у документацію конкурсних торгів, зокрема і до технічних вимог (додаток 5).

Відповідно до протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо закупівля послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) №7 від 21.01.2013 р. з пропозиціями виступили чотири учасники: ТОВ «Антарес-3000» - 633 143,63 грн., ТОВ «Агентство безпеки «Легіон» - 812 007,18 грн., ТОВ «Техносистеми плюс» - 933 918,85 грн. та ТОВ «Служба безпеки бізнесу» - 937 512,82 грн.

Відповідно до ч. 3 ст. 28 Закону України «Про здійснення державних закупівель» замовник має право на виправлення арифметичних помилок, допущених в результаті арифметичних дій, виявлених у поданій пропозиції конкурсних торгів під час проведення її оцінки, у порядку, визначеному документацією конкурсних торгів, за умови отримання письмової згоди на це учасника, який подав пропозицію конкурсних торгів.

Згідно з ч. 1 п. 5.2 розділу 5 Документації конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) замовник має право на виправлення арифметичних помилок, допущених в результаті арифметичних дій, виявлених у поданій пропозиції конкурсних торгів під час проведення її оцінки, у порядку, визначеному документацією конкурсних торгів, за умови отримання письмової згоди на це учасника, який подав пропозицію конкурсних торгів. Замовник зазначає умови та порядок виправлення арифметичних помилок. Якщо учасник не згоден з виправленням арифметичних помилок, його пропозиція конкурсних торгів відхиляється.

05.02.2013 р. відокремлений підрозділ «Головдерженергонагляд» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» звернувся до ТОВ «Техносистеми плюс» з пропозицією надати згоду на виправлення арифметичної помилки, яку було виявлено під час проведення оцінки конкурсних пропозицій, а саме: загальна сума пропозиції з урахуванням ПДВ повинна становити 830 116,32 грн. замість 933 918,85 грн.

Як вбачається із матеріалів справи, загальна сума пропозиції ТОВ «Техносистеми плюс» з урахуванням ПДВ становила 933 918,85 грн., з яких вартість надання послуг по фізичній охороні у розмірі 659 243,17 грн. та вартість технічної охорони та технічного обслуговування охоронної сигналізації у розмірі 274 675,68 грн.

Твердження ТОВ «Техносистеми плюс» про допущення ним арифметичних помилок під час складання конкурсної пропозиції судом відхиляються з огляду на таке.

Суд відзначає, що вартість надання послуг по фізичній охороні у розмірі 659 243,17 грн. формувалася ТОВ «Техносистеми плюс» виходячи з вартості охорони за одну чоловіко/годину внутрішнього/зовнішнього поста охорони об'єкту у розмірі 14,69 грн., що підтверджується інформацією про предмет закупівлі.

В той же час, із пояснень представника ТОВ «Техносистеми плюс» вбачається, що вказаний показник використовувався лише на першому етапі підготовки пропозиції товариства для участі у спірних торгах, а на другому етапі брався до уваги показник вартості охорони за одну чоловіко/годину внутрішнього/зовнішнього поста охорони об'єкту у розмірі 13,28 грн., що і мало наслідком допущення арифметичної помилки.

Частиною 2 пункту 5.2 розділу 5 Документації конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) встановлено, що помилки виправляються замовником відповідно до порядку:

- при розходженні між сумами, вказаними літерами та в цифрах, сума літерами є визначальною;

- при розходженні між ціною одиниці та підсумковою ціною, одержаною шляхом множення ціни за одиницю на кількість, ціна за одиницею є визначальною, а підсумкова ціна виправляється. Якщо, на погляд замовника, в ціні за одиницю є явне зміщення десяткового розподілювача, в такому випадку призначена підсумкова ціна є визначальною, а ціна за одиницю виправляється;

- якщо результат додавання числових даних не відповідає вказаній сумі, то розглядатися буде вірно виконане складання.

По-перше, за системним аналізом положень Закону України «Про здійснення державних закупівель» та Документації конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони), арифметична помилка - помилка, допущена в результаті арифметичних дій (додавання та/або множення).

В той же час, із матеріалів справи та пояснень ТОВ «Техносистеми плюс» вбачається, що під час складання конкурсної пропозиції бухгалтером товариства було допущено помилку, яка полягала у невірному зазначенні вартості охорони за одну чоловіко/годину внутрішнього/зовнішнього поста охорони об'єкту (14,69 грн. замість 13,28 грн.), що не може бути розцінено судом саме як арифметична помилка в розумінні ст. 28 Закону України «Про здійснення державних закупівель» та п. 5.2 Документації конкурсних торгів щодо закупівля послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони).

По-друге, складовою загальної суми пропозиції ТОВ «Техносистеми плюс» була, зокрема вартість технічної охорони та технічного обслуговування охоронної сигналізації у розмірі 274 675,68 грн.

При цьому, із матеріалів справи вбачається, що за основу розрахунку вказаної вартості був взятий фонд оплати праці в розмірі 282,53 грн., який був пізніше скоригований та становив 240,30 грн.

Суд відзначає, що використання для розрахунку вартості технічної охорони та технічного обслуговування охоронної сигналізації показника вартості оплати праці у розмірі 282,53 грн. замість скоригованого показника у розмірі 240,30 грн. також не є арифметичною помилкою, оскільки в даному разі мало місце помилкове перенесення даних у підсумковий розрахунок вартості послуг.

По-третє, під час розкриття та оголошення конкурсних пропозицій в присутності учасників торгів та, зокрема, директору департаменту охорони ТОВ «Техносистеми плюс», було складено протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) №7 від 21.01.2013 р., в якому було зафіксовано цінову пропозицію третьої особи 2 в сумі 933 918,85 грн.

Із протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) №7 від 21.01.2013 р. вбачається, що представником ТОВ «Техносистеми плюс» такий протокол підписаний без зауважень.

Відтак, суд приходить до висновку, що на момент розкриття конкурсних пропозицій відокремленим підрозділом «Головдерженергонагляд» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго», директором департаменту охорони ТОВ «Техносистеми плюс» було погоджено цінову пропозицію у розмірі 933 918,85 грн., що свідчить його підпис в протоколі розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) №7 від 21.01.2013 р.

Таким чином, твердження відповідача та третьої особи 2 про наявність арифметичної помилки, яку допустило ТОВ «Техносистеми плюс» в своїх розрахунках договірної ціни та в результаті виправлення якої відбулось зменшення цінової пропозиції із 933 918,85 грн. до 830 116,32 грн. спростовуються матеріалами справи та не беруться судом до уваги з зазначених вище підстав.

Крім того, частиною 1 статті 28 Закону України «Про здійснення державних закупівель» встановлено, що замовник має право звернутися до учасників за роз'ясненнями змісту їх пропозицій конкурсних торгів з метою спрощення розгляду та оцінки пропозицій.

31.01.2013 р. відокремлений підрозділ «Головдерженергонагляд» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» звернувся до позивача з листом №02/16-518 від 31.01.2013 р. з пропозицією надати роз'яснення щодо змісту калькуляцій на послуги фізичної та технічної охорони об'єктів з урахуванням листа Міністерства соціальної політики України №9050/0/14-12/13 від 21.08.2012 р., відповідно до умов якого кількість годин фізичної охорони з 01.03.2013 р. по 31.12.2013 р. повинна складати 44 877 годин замість 43 482 годин, зазначених в пропозиції ТОВ «Агентство безпеки «Легіон».

У відповідь на вказаний лист 01.02.2013 р. позивач зазначив, що із системного аналізу додатку 5 до Документації конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони), кількість годин фізичної охорони у період з 01.03.2013 р. по 31.12.2013 р. має складати 46 137 годин, замість 44 877 годин, вказаних у пропозиції замовника про роз'яснення.

Із матеріалів справи вбачається, що листом №05/16-622 від 07.02.2013 р. замовник звернувся до позивача із пропозицією надати згоду на виправлення арифметичної помилки, яку було виявлено під час оцінки конкурсних пропозицій, а саме загальна вартість комерційної пропозиції щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) повинна становити 830 128,23 грн. замість 812 007,18 грн. (з урахуванням кількості годин фізичної охорони з 01.03.2013 р. по 21.12.2013 р., що становить 44 877 годин).

Згідно з ч. 1 ст. 1 Закону України «Про здійснення державних закупівель» пропозиція конкурсних торгів - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог документації конкурсних торгів.

Відповідно до п. 3.2 розділу 3 Документації конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) пропозиція конкурсних торгів, яка подається учасником процедури закупівлі повинна складатися, зокрема, з документального підтвердження відповідності пропозиції конкурсних торгів учасника технічним умовам, якісним, кількісним та іншим вимогам по предмету закупівлі, встановленим замовником у додатку №5, документації конкурсних торгів.

Таким чином, пропозиції учасників відкритих торгів мала відповідати Документації конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони), і, зокрема, кількісним вимогам по предмету закупівлі, встановленим замовником у додатку №5 такої документації.

Із матеріалів справи вбачається, що у калькуляції на послуги фізичної охорони ТОВ «Агентство безпеки «Легіон» кількість годин фізичної охорони у період з 01.03.2013 р. по 31.12.2013 р. становить 43 482 години.

В той же час, із листа Міністерства соціальної політики України №9050/0/14-12/13 від 21.08.2012 р., а також додатку №5 до Документації конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) вбачається, що кількість годин фізичної охорони у спірний період має становити 44 877 годин.

Відтак, в даному випадку має місце не арифметична помилка, яка полягає у розходженні між ціною одиниці та підсумковою ціною, одержаною шляхом множення ціни за одиницю на кількість, а невідповідність пропозиції ТОВ «Агентство безпеки «Легіон» кількісній вимозі предмету закупівлі, встановленому замовником у додатку №5 Документації конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони).

Пунктом 3 частини 1 статті 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель» визначено, що замовник відхиляє пропозицію конкурсних торгів, у разі якщо пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів.

З урахуванням викладеного, пропозиція позивача підлягала відхиленню відокремленим підрозділом «Головдерженергонагляд» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» на підставі п. 3 ч.1 ст. 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Із протоколу засідання комітету з конкурсних торгів відокремленого підрозділу «Головдерженергонагляд» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» №16 від 12.02.2013 р. вбачається, що конкурсні пропозиції ТОВ «Антарес-3000» та ТОВ «Служба безпеки бізнесу» були відхилені з підстав невідповідності пропозицій таких учасників умовам документації конкурсних торгів.

Відтак, на момент оцінки пропозицій конкурсних торгів (цінових пропозицій) конкурсні пропозиції ТОВ «Антарес-3000» та ТОВ «Служба безпеки бізнесу» були відхилені комітетом з конкурсних торгів відокремленого підрозділу «Головдерженергонагляд» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго», а пропозиція позивача хоча і не була відхилена, проте не відповідала умовам Документації конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони), а тому не мала бути допущена до оцінки пропозицій.

Відповідно до ч. 1 ст. 30 Закону України «Про здійснення державних закупівель» замовник відміняє торги, зокрема, у разі якщо до оцінки допущено пропозиції менше ніж двох учасників.

З урахуванням викладеного суд дійшов висновку, що відповідачем було порушено процедуру оцінки тендерних пропозицій, що одночасно є порушенням законодавства про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти, а тому є підставою для визнання відкритих торгів щодо закупівлі послуг недійсними.

За таких обставин, вимога позивача про визнання недійсними відкритих (конкурсних) торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань та забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) є правомірною та обґрунтованою.

Крім того, позивачем заявлено вимогу про зобов'язання відокремленого підрозділу «Головдерженергонагляд» відхилити конкурсну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «Техносистеми плюс».

Суд відзначає, що визнання недійсними відкритих (конкурсних) торгів щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань та забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) виключає можливість подальшого розгляду замовником конкурсних пропозицій учасників, а відтак підстави для задоволення позовних вимог про зобов'язання відповідача відхилити конкурсну пропозицію ТОВ «Техносистеми плюс» у суду відсутні.

Відповідно до вимог ст. 49 Господарського процесуального кодексу України судові витрати покладаються на сторін пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 49, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

1. Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Агентство безпеки «Легіон» задовольнити частково.

2. Визнати недійсними відкриті (конкурсні) торги щодо закупівлі послуг з проведення розслідувань та забезпечення безпеки (послуги сторожової та воєнізованої охорони) (74.60.1), проведені відокремленим підрозділом «Головдерженергонагляд» Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго», оголошення про проведення яких було опубліковане 10.12.2012 р. в офіційному бюлетені «Вісник державних закупівель» №135 (737) №332801.

3. Стягнути з Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» (01032, м. Київ, вул. С.Петлюри, 25; ідентифікаційний код 00100227) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Агентство безпеки «Легіон» (83055, м. Донецьк, бул. Пушкіна, 27; ідентифікаційний код 35729068) судовий збір у розмірі 537 (п'ятсот тридцять сім) грн. 50 коп. Видати наказ.

4. В іншій частині в задоволенні позову відмовити.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Повне рішення складено 01.06.2013 р.

Суддя В.П. Босий