ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11.04.13 Справа№ 914/724/13-г
Господарський суд Львівської області у складі головуючого судді Станька Л.Л., при секретарі Білані О.Г., розглянув у відкритому судовому засіданні справу за позовом: Прокурора м.Борислава в інтересах держави в особі Бориславської міської ради, м.Борислав Львівської області
до відповідача: Публічного акціонерного товариства «Укрнафта», м.Київ
про внесення змін до договору оренди землі від 04 жовтня 2010 №04.10.439.00077
За участю представників:
від прокуратури: Телюк Г.В. - прокурор прокуратури
від позивача: Романів І.Б. - головний спеціаліст юридичного відділу
від відповідача: Глинка Р.Я. - представник
Сторонам роз'яснено права та обов'язки, передбачені ст.ст. 20, 22 ГПК України.
Суть спору: На розгляд господарського суду Львівської області поступив позов Прокурора м.Борислава в інтересах держави в особі Бориславської міської ради, м.Борислав Львівської області до відповідача: Публічного акціонерного товариства «Укрнафта», м.Київ про внесення змін до договору оренди землі від 04 жовтня 2010 №04.10.439.00077.
Ухвалою господарського суду від 20.02.2013р. порушено провадження у справі та її розгляд призначено на 19.03.2013р.
Попередній розгляд справи викладено в ухвалі суду від 19.03.2013р.
Прокуратурою та Позивачем явку представників в судове засідання забезпечено, позовні вимоги підтримано. Позивачем подано рішення Бориславської міської ради Львівської області від 23.09.2011р. №373 «Про затвердження грошової оцінки земель міста Борислава» та від 17.11.2011р. №420 «Про доповнення до рішення міської ради від 06.03.2008р. №568 «Про внесення змін в рішення міської ради від 28.02.2003р. №109 «Про затвердження Положення про порядок визначення і справляння орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення в м.Бориславі», які судом приєднано до матеріалів справи.
Відповідачем явку представника в судове засідання забезпечено, позовні вимоги заперечено.
Суд заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, та оцінивши докази в їх сукупності, встановив наступне:
між Бориславською міською радою, як орендодавцем, та ВАТ «Укрнафта» (зараз - ПАТ «Укрнафта»), від імені якого діє структурна одиниця нафтогазовидобувне управління «Бориславнафтогаз» як орендарем, 04 жовтня 2010 року укладено договір оренди землі, який зареєстровано у Бориславському міському відділі Львівської регіональної філії «Центр державного земельного кадастру» 24 грудня 2010 року за № 04.10.439.00077.
Відповідно до умов договору орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку загальною площею 0,0544 гектарів земель промислового призначення, яка знаходиться на території Бориславської міської ради Львівської області для обслуговування свердловини № 812 НГВУ «Бориславнафтогаз» ВАТ «Укранафта».
Відповідно до п. 5 договору, нормативна грошова оцінка земельної ділянки станом на час укладання договору становила 30037,65 грн. (тридцять тисяч тридцять сім гривень 65 коп.). Договір укладено терміном на двадцять п'ять років. Пунктом 9 договору визначено, що на момент укладання договору орендна плата згідно рішення Бориславської міської ради від 06.03.2008 року № 568 становить 3% від нормативно- грошової оцінки і вноситься орендарем у формі та розмірі 75,09 грн. (сімдесят п'ять гривень 09 коп.) щомісячними платежами.
Рішенням Бориславської міської ради від 23.09.2011 року № 373 затверджено нормативно-грошову оцінку земель міста Борислава.
Рішенням Бориславської міської ради від 17.11.2012 року № 420 внесено доповнення до Положення про порядок визначення і справляння орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення в м. Бориславі. Даним Положенням врегульовані ставки орендної плати в залежності від категорій земельних ділянок, які здаються в оренду. Зокрема, п.п. 2.4. п.2 зазначеного Положення встановлено ставку орендної плати за земельні ділянки у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки за земельні ділянки для обслуговування: свердловин з видобутку нафти та газу, об'єктів інфраструктури, які належать до нафтогазової галузі.
У зв'язку з викладеним, Бориславською міською радою на адресу відповідача листом від 31.07.2012 року № 3-21/1877 направлено повідомлення про зміну річної суми податкового зобов'язання по земельному податку та орендній платі за земельні ділянки комунальної власності та пропозицією укласти додаткову угоду до договору. Листом від 13.11.2012 року за № 3-18/2934 з тією ж пропозицією відповідачу направлено підготовлений проект додаткової угоди до договору оренди землі.
У відповіді на наведену пропозицію укласти додаткову угоду Бориславська міська рада 07.12.2012 року за вих. № 04-146 отримала лист в якому йшлося про надання згоди на укладення додаткової угоди до договору за умови, що річний розмір орендної плати за земельну ділянку становитиме 3%. У відповідь, Бориславською міською радою листом від 14.12.2012 року за вих. № 3-18/3255 у прийнятті вказаних умов відмовлено та повторно направлено пропозицію укласти додаткову угоду до договору на попередніх умовах.
Однак, відповіді на наведену пропозицію укласти додаткову угоду Бориславська міська рада не отримала, отже, між міською радою та відповідачем не досягнуто згоди щодо встановлення нового розміру орендної плати відповідно до вимог закону.
Проаналізувавши всі обставини та матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги підлягають до задоволення .
При прийнятті рішення, суд виходив з наступного :
Відповідно до ч.1 ст.36-1 Закону України «Про прокуратуру» представництво прокуратурою інтересів громадянина або держави в суді полягає у здійсненні прокурорами від імені держави процесуальних та інших дій, спрямованих на захист у суді інтересів громадянина або держави у випадках, передбачених законом. Підставою представництва в суді інтересів держави є наявність порушень або загрози порушень інтересів держави (ч.3 ст.36-1 Закону України «Про прокуратуру»).
Згідно з рішенням Конституційного Суду України від 08.04.1999 у справі № 1-1/99 з урахуванням того, що «інтереси держави» є оціночним поняттям, прокурор чи його заступник у кожному конкретному випадку самостійно визначає з посиланням на законодавство, на підставі якого подається позов, в чому саме відбулося чи може відбутися порушення матеріальних або інших інтересів держави, обґрунтовує у позовній заяві необхідність їх захисту та зазначає орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах. Державні інтереси закріплюються як нормами Конституції України, так і нормами інших правових актів. Інтереси держави можуть збігатись повністю, частково або не збігатись зовсім з інтересами господарських товариств з часткою державної власності у статутному фонді.
Як вбачається із матеріалів справи, позов заявлено прокурором м.Борислава Львівської області в межах наданих йому законодавством повноважень в інтересах держави в особі Бориславської міської ради на яку державою покладено обов'язок щодо здійснення конкретних функцій у правовідносинах, пов'язаних із захистом інтересів держави, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування» та Податковим кодексом України, а тому суд вважає, що прокурором доведено підставність звернення з відповідним позовом.
Відповідно до ст.792 Цивільного кодексу України за договором найму (оренди) земельної ділянки наймодавець зобов'язується передати наймачеві земельну ділянку на встановлений строк у володіння та користування за плату. Відносини щодо найму (оренди) земельної ділянки регулюються законом.
Статтею 1 Закону України «Про оренду землі» передбачено, що орендою землі є засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.
Згідно з п.14.1.125 ст.14 Податкового кодексу України нормативна грошова оцінка земельних ділянок - це капіталізований рентний дохід із земельної ділянки, визначений відповідно до законодавства центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів.
Відповідно до ч.5 ст.5 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка використовується при визначенні розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.
Згідно з п.2 ч.1 ст.13 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться у разі визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.
Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до державних стандартів, норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться: щодо земельних ділянок розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення - не рідше ніж один раз на 5-7 років; розташованих за межами населених пунктів земельних ділянок сільськогосподарського призначення - не рідше ніж один раз на 5-7 років, а несільськогосподарського призначення - не рідше ніж один раз на 7-10 років (ст.18 Закону України «Про оцінку земель»).
Відповідно до ч.2 ст.20 Закону України «Про оцінку земель» дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.
Згідно з витягом з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 14.02.2012 року № 652, що був наданий управлінням Держкомзему у місті Бориславі Львівської області, нормативно грошова оцінка земельної ділянки площею 544 кв.м., що розташована в м. Бориславі та знаходиться на праві користування у НГВУ «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укранафта», становить 51988 грн. 74 коп. Таким чином розмір орендної плати складає 6238 грн. 65 коп. в рік або 519 грн. 89 коп. в місяць.
Згідно з ч.1 ст.23 Закону України «Про оцінку земель» технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населених пунктів затверджується відповідною сільською, селищною, міською радою.
Відповідно до ч.4 ст.23 Закону України «Про оцінку земель» рішення рад щодо технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок набирають чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.1 статті 271 Податкового кодексу України.
Рішення рад щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом (п.271.1 ст.271 Податкового кодексу України).
Згідно з ст.3 Бюджетного кодексу України бюджетний період для всіх бюджетів, що складають бюджетну систему України, становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року. Неприйняття Верховною Радою України закону про Державний бюджет України до 1 січня відповідного року не є підставою для встановлення іншого бюджетного періоду.
Бориславською міською радою 23.09.2011р. було прийнято рішення №373 «Про затвердження грошової оцінки земель міста Борислава», яке у відповідності до п.271.1 ст.271 Податкового кодексу України набрало чинності та підлягає застосуванню до бюджетного періоду, в межах якого спір розглядається судом.
Відповідно до п.13 договору розмір орендної плати переглядається у разі: зміни умов господарювання, передбачених договором; зміни розмірів земельного податку, підвищення цін, тарифів, у тому числі внаслідок інфляції; погіршення стану орендованої земельної ділянки не з вини орендаря, що підтверджено документами; в інших випадках, передбачених законом.
Пунктом 36 договору, передбачено, що зміна умов договору здійснюється у письмовій формі за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору спір розв'язується у судовому порядку.
Згідно з ст.30 Закону України «Про оренду землі» зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується у судовому порядку.
Відповідно до ст.651 ЦК України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.
Сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозиції про це другій стороні за договором. Сторона договору, яка одержала пропозицію про зміну чи розірвання договору, у двадцятиденний строк після одержання пропозиції повідомляє другу сторону про результати її розгляду. У разі якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору або у разі неодержання відповіді у встановлений строк з урахуванням часу поштового обігу, заінтересована сторона має право передати спір на вирішення суду (ст.188 ГК України).
Як вбачається із матеріалів справи, позивач звертався до відповідача з листами від 31.07.2012р. №3-21/1877, від 13.11.2012р. №3-18/2934, від 14.12.2012р. №3-18/3255, у яких повідомив про необхідність підписання додатків до договору та зміни зазначеного у договорі розміру орендної плати, які залишені відповідачем без відповіді та задоволення.
Статтею 30 Закону України "Про оренду землі" встановлено, що зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується в судовому порядку.
Відповідно до ч. 2 ст. 188 ГК України сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозиції про це другій стороні за договором.
Рішенням Конституційного Суду України від 9 липня 2002 року N 15-рп/2002 (справа про досудове врегулювання спорів) визначено, що положення ч. 2 ст. 124 Конституції України стосовно поширення юрисдикції судів на всі правовідносини, що виникають у державі, необхідно розуміти так, що право особи (громадянина України, іноземця, особи без громадянства, юридичної особи) на звернення до суду за вирішенням спору не може бути обмежене законом, іншими нормативно-правовими актами. Встановлення законом або договором досудового врегулювання спору за волевиявленням суб'єктів правовідносин не є обмеженням юрисдикції судів і права на судовий захист.
Обрання певного засобу правового захисту, у тому числі і досудового врегулювання спору, є правом, а не обов'язком особи, яка добровільно, виходячи з власних інтересів, його використовує.
Отже, надсилання відповідачу пропозицій про внесення змін до спірного договору оренди є виключно правом, а не обов'язком позивача, тому недотримання позивачем вимог ч. 2 ст. 188 ГК України щодо обов'язку надсилання іншій стороні пропозицій про зміну умов договору оренди земельної ділянки не позбавляє його права звернутися до суду з позовом до відповідача про зміну умов договору за наявності спору, тобто відсутності згоди на зміну умов договору.
Аналогічну правову позицію про те, що недотримання позивачем вимог ч. 2 ст. 188 ГК України не позбавляє його права звернутися до суду з позовом до відповідача та вирішити спір в судовому порядку, викладено у постанові Вищого господарського суду України від 12 червня 2012 року у справі N 17/5005/8502/2011.
Згідно з частиною першою ст. 648 Цивільного кодексу України зміст договору, укладеного на підставі правового акта органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, обов'язкового для сторін (сторони) договору, має відповідати цьому акту.
Крім того, відповідно до частини першої ст. 144 Конституції України органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території.
З наведених норм законодавства України випливає, що договір оренди земельної ділянки укладається на підставі обов'язкового до виконання рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування та має відповідати вказаному рішенню.
Враховуючи наведене та беручи до уваги, що рішенням Бориславської міської ради від 23.09.2011р. №373 «Про затвердження грошової оцінки земель міста Борислава», яке набрало чинності та не скасовано, було встановлено інший, ніж передбачено п.5 договору, розмір нормативної грошової оцінки земель, суд вважає за необхідне позовну вимогу, зазначену в п.2 позовної заяви задоволити та внести зміни у п.5 договору оренди землі від 04.10.2010 року, який зареєстровано у Бориславському міському відділі Львівської регіональної філії Центр державного земельного кадастру за №04.10.439.00077 шляхом викладення п.5 договору у наступній редакції: «п.5 Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 51988 грн. 74 коп., відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Управлінням Держкомзему у м. Борислав Львівської області від 14.02.2012року №652».
Відповідно до п.14.1.136 ст.14 Податкового кодексу України орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності є обов'язковим платежем, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.
Згідно з п.288.1 ст.288 Податкового кодексу України підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.
Відповідно до п.288.5.2 ст.288 Податкового кодексу України розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може перевищувати: а) для земельних ділянок, наданих для розміщення, будівництва, обслуговування та експлуатації об'єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з відновлювальних джерел, включаючи технологічну інфраструктуру таких об'єктів (виробничі приміщення, бази, розподільчі пункти (пристрої), електричні підстанції, електричні мережі), - 3 відсотки нормативної грошової оцінки; б) для інших земельних ділянок, наданих в оренду - 12 відсотків нормативної грошової оцінки землі.
Згідно з ч.2 ст.21 Закону України «Про оренду землі» розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до Податкового кодексу України).
Положенням про порядок визначення і справляння орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення в м. Бориславі врегульовані ставки орендної плати в залежності від категорій земельних ділянок, які здаються в оренду. Зокрема, п.п. 2.4. п.2 зазначеного Положення встановлено ставку орендної плати за земельні ділянки у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки за земельні ділянки для обслуговування: свердловин з видобутку нафти та газу, об'єктів інфраструктури, які належать до нафтогазової галузі.
Відповідно до п.2.19 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України №6 від 17.05.2011р. «Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин» у разі прийняття уповноваженим органом рішення про внесення змін до ставок орендної плати за землю та затвердження нових коефіцієнтів, що використовуються для розрахунку орендної плати за земельні ділянки, такі обставини можуть не братися судом до уваги лише у разі скасування відповідного рішення органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування в установленому законом порядку. Згідно зі статтею 632 ЦК України ціна у договорі встановлюється за домовленістю сторін. У визначених законом випадках застосовуються ціни (тарифи, ставки тощо), які встановлюються або регулюються уповноваженими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування. Орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності є регульованою ціною, то законодавча зміна граничного розміру цієї плати є підставою для перегляду розміру орендної плати, встановленої умовами договору.
Доказів скасування рішень №420 Бориславської міської ради «Про внесення доповнення до Положення про порядок визначення і справляння орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення в м. Бориславі» від 17.11.2011р. та №373 «Про затвердження грошової оцінки земель міста Борислава» від 23.09.2011 року сторонами не надано і оскільки, у зв'язку із введенням в дію з 01.01.2011р. Податкового кодексу України Закон України "Про плату за землю" втратив чинність (ч. 2 Прикінцевих положень Податкового кодексу України), де ст.288 цього кодексу встановлено, що підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки. Розмір орендної плати встановлюється в договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою: для земель сільськогосподарського призначення - розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом; для інших категорій земель - трикратного розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом, та не може перевищувати: для земельних ділянок, наданих для розміщення, будівництва, обслуговування та експлуатації об'єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з відновлюваних джерел енергії, включаючи технологічну інфраструктуру таких об'єктів (виробничі приміщення, бази, розподільчі пункти (пристрої), електричні підстанції, електричні мережі), - 3 відсотки нормативної грошової оцінки; для земельних ділянок, які перебувають у державній або комунальній власності та надані для будівництва та/або експлуатації аеродромів - чотирикратний розмір земельного податку, що встановлюється цим розділом; для інших земельних ділянок, наданих в оренду, - 12 відсотків нормативної грошової оцінки.
Отже, встановлення ст. 288 ПК України граничних розмірів річної орендної плати за земельну ділянку є підставою для приведення положень спірного договору оренди земельної ділянки у відповідність до вимог закону в частині визначення розміру орендної плати.
Тому суд вважає за необхідне позовні вимоги прокурора, зазначені у п.3 позовної заяви, задоволити та внести зміни до договору оренди землі від 04.10.2010 року, який зареєстровано у Бориславському міському відділі Львівської регіональної філії "Центр державного земельного кадастру" 24 грудня 2010 року за № 04.10.439.00077, та викласти п.9 договору у наступній редакції: «п.9 Орендна плата згідно рішення Бориславської міської ради від 17 листопада 2011 року № 420 становить 12% (дванадцять) від нормативної грошової оцінки і вноситься орендарем у грошовій формі, що складає в рік 6238 грн. 65 коп. (шість тисяч двісті тридцять вісім гривень 65 копійок), або 519 грн. 89 коп. (п'ятсот дев'ятнадцять гривень 89 копійок) в місяць, щомісячними платежами на розрахунковий рахунок 33210812700012 в УДКСУ у м.Бориславі Львівської області, код ЗКПО 37942974, код платежу 13050200, отримувач Бориславська міська рада".
Частиною 2 ст.34 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування. Згідно з ст.33 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Відповідно до ч.1 ст.49 Господарського процесуального кодексу України судовий збір у спорах, що виникають при укладенні, зміні та розірванні договорів покладаються на сторону, яка безпідставно ухиляється від прийняття пропозицій іншої сторони, або на обидві сторони, якщо господарським судом відхилено частину пропозицій кожної із сторін.
Керуючись ст.ст.33, 34, 49, 82, 83, 84, 85, 87, 115-117 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
1. Позов задоволити повністю.
2. Внести зміни до договору оренди землі від 4 жовтня 2010 року, який зареєстровано у Бориславському міському відділі Львівської регіональної філії "Центр державного земельного кадастру" 24 грудня 2010 року за № 04.10.439.00077 шляхом викладення п.5 договору у наступній редакції: «п.5 Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 51988 грн. 74 коп., відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого Управлінням Держкомзему у м. Бориславі Львівської області від 14.02.2012 року №652».
3. Внести зміни до договору оренди землі від 4 жовтня 2010 року, який зареєстровано у Бориславському міському відділі Львівської регіональної філії "Центр державного земельного кадастру" 24 грудня 2010 року за № 04.10.439.00077 шляхом викладення п.9 договору в наступній редакції: "п.9 Орендна плата згідно рішення Бориславської міської ради від 17 листопада 2011 року № 420 становить 12% (дванадцять) від нормативної грошової оцінки і вноситься орендарем у грошовій формі, що складає в рік 6238 грн. 65 коп. (шість тисяч двісті тридцять вісім гривень 65 копійок), або 519 грн. 89 коп. (п'ятсот дев'ятнадцять гривень 89 копійок) в місяць, щомісячними платежами на розрахунковий рахунок 33210812700012 в УДКСУ у м.Бориславі Львівської області, код ЗКПО 37942974, код платежу 13050200, отримувач Бориславська міська рада".
4. Стягнути з Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» (04053, м. Київ, пров.Несторівський, 3-5, код ЄДРПОУ 00135390) в дохід державного бюджету 1147 грн. судового збору.
5. Наказ видати відповідно до ст.116 ГПК України.
6. Дане рішення може бути оскаржене до Львівського апеляційного господарського суду. Строк і порядок набрання рішенням законної сили та оскарження визначені ст.ст.85,91,93 ГПК України.
Повний текст рішення оформлено і підписано - 15.04.2013р.
Суддя Станько Л.Л.