ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
03 квітня 2013 року № 826/1864/13-а
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Огурцова О.П. розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу
за позовом
Товариства з обмеженою відповідальністю "Нуга Бест"
до
Державної податкової інспекції у Дарницькому районі міста Києва Державної податкової служби
про
визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 10.09.2012 №0000921530 та №0000911530
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Нуга Бест" звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Дарницькому районі міста Києва Державної податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 10.09.2012 №0000921530 та №0000911530.
Свої позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що відповідно до положень чинного законодавства від'ємне значення між сумою податкового зобов'язання звітного податкового періоду та сумою податкового кредиту такого звітного податкового періоду зараховується до складу податкового кредиту наступних податкових періодів або підлягає бюджетному відшкодуванню, при цьому заявлення сум з податку на додану вартість до бюджетного відшкодування у певному податковому періоді є правом платника податків, а не його обов'язком.
Також позивач зазначив про те, що оскільки, допущене позивачем, на думку податкового органу, завищення суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість по декларації за травень 2012 року не призвело до нарахування податкових зобов'язань, то відсутні правові підстави для нарахування штрафних (фінансових) санкцій (штрафу).
У судовому засіданні 18.03.2013 представники позивача підтримали позовні вимоги, надали додаткові усні пояснення та просили суд задовольнити позов у повному обсязі.
Відповідач проти позовних вимог заперечив, у судовому засіданні 18.03.2013 надав суду письмові заперечення, у яких просив відмовити у задоволенні адміністративного позову повністю. Доводи відповідача викладені в письмових запереченнях та наведені його представником під час судового засідання аналогічні доводам та висновкам викладеним в акті перевірки № 4237/1530/37331286 від 31.08.2012, інших доводів, крім зазначених у вказаному акті перевірки представником відповідача не наведено.
У судовому засіданні 18.03.2013 представник відповідача заперечив проти позовних вимог та просив суд відмовити у задоволенні позову у повному обсязі.
У судовому засіданні 18.03.2013 представники сторін не заперечували проти розгляду справи в порядку письмового провадження та подали заяву, в якій просили здійснити розгляд справи в порядку письмового провадження, за відсутності представників сторін.
Відповідно до частини четвертої статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
З урахуванням наведеного суд, заслухавши у судовому засіданні представників позивача та відповідача ухвалив продовжити розгляд справи у письмовому провадженні.
Підчас судового розгляду справи, суд,
В С Т А Н О В И В:
В період з 20.08.2012 по 27.08.2012 Державною податковою інспекцією у Дарницькому районі міста Києва Державної податкової служби було проведено позапланову виїзну документальну перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю "Нуга Бест" з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість в розмірі 2 629 831 грн. шляхом зменшення податкових зобов'язань з ПДВ за травень 2012 року (вх.№9034498166 від 19.06.2012) заявлених до відшкодування шляхом зменшення податкових зобов'язань з ПДВ наступних податкових періодів.
Перевіркою встановлено порушення пунктів 200.4, 200.6, 200.7, 200.12 статті 200 Податкового кодексу України, підпункту 4.6.5 пункту 4.6 статті 4 розділу V Порядку заповнення та подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України № 1492 від 25.11.2011 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за № 1490/20298 в результаті чого встановлено завищення суми бюджетного відшкодування ПДВ по декларації за травень 2012 року на 2 629 831 грн. та зменшена сума бюджетного відшкодування за травень 2012 року в розмірі 2 629 831 грн. враховується у зменшення податкових зобов'язань з цього податку наступних податкових періодів, а саме, за квітень 2011 року в розмірі 643 263 грн., за травень 2011 року в розмірі 413 113 грн., за жовтень 2011 року в розмірі 305 047 грн., за грудень 2011 року в розмірі 564 458 грн., за січень 2012 року в розмірі 273 153 грн. та за квітень 2012 року в розмірі 430 737 грн.
До такого висновку податковий орган дійшов виходячи з наступного.
Згідно з поданою до ТОВ "Нуга Бест" декларацією з податку на додану вартість за травень 2012 року сума бюджетного відшкодування ПДВ, відображена в рядку 23.2 декларації, яку сформовано з урахуванням залишку від'ємного значення різниці між сумою податкового зобов'язання та сумою податкового кредиту, нарахованої за попередні звітні (податкові) періоди, а саме: березень, квітень, вересень, листопад, грудень 2011 року, березень 2012 року складає 2 629 831 грн.
За результатами звірки даних, зазначених у розрахунках бюджетного відшкодування податку на додану вартість, із даними первинних документів, що підтверджують факт оплати платником товарів/послуг загальна сума ПДВ сплачена підприємством складає 262 9831,00 грн., в тому числі за березень 2011 року - 643263,00 грн., за квітень 2011 року - 413 113,00 грн., за вересень 2011 року - 305047,00 грн., за листопад 2011 року - 564458,00 грн., за грудень 2011 року - 273153,00 грн., за березень 2012 року - 430797,00 грн.
Згідно Додатка 2 (Д2) до податкової декларації з ПДВ за травень 2012 року частина залишку від'ємного значення, фактично сплачена ТОВ "Нуга Бест" постачальникам та/або до Державного бюджету, яка не брала участь у розрахунках бюджетного відшкодування (не погашена податковими зобов'язання попередніх податкових періодів) складає за грудень 2010 року - 877 815,00 грн., за січень 2011 року - 77 921,00 грн., за березень 2011 року - 1 250 051 грн., за квітень 2011 року - 0 грн., за вересень 2011 року - 165 424,00 грн., за листопад 2011 року 258 620, грн., за грудень 2011 та березень 2012 - 0 грн.
За результатами перевірки складено акт № 4237/1530/37331286 від 31.08.2012.
06.09.2012 Товариством з обмеженою відповідальністю "Нуга Бест" до Державної податкової інспекції у Дарницькому районі міста Києва Державної податкової служби були подані заперечення на акт № 4237/1530/37331286 від 31.08.2012, за результатами розгляду яких листом № 10847/10/15-318 від 10.09.2012, повідомлено про те, що висновки перевірки зазначені в акті № 4237/1530/37331286 від 31.08.2012, відповідають дійсності та складені у відповідності до чинного законодавства.
10.09.2012 на підставі акту № 4237/1530/37331286 від 31.08.2012 прийнято податкові повідомлення - рішення, №0000911530 яким зменшено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість за травень 2012 року на загальну суму 2629831 грн. та застосовано штрафні (фінансові) санкції (штраф) у розмірі 657458 грн. та №0000921530, яким збільшено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на загальну суму 2629831,00 грн., у тому числі за квітень 2011 року - 643263,00 грн., за травень 2011 року - 413 113,00 грн., за жовтень 2011 року - 305047,00 грн., за грудень 2011 року - 564458,00 грн., за січень 2011 року - 273153,00 грн., за квітень 2012 року - 430797,00 грн., та зазначено про те, що зазначена сума підлягає врахуванню у зменшення податкових зобов'язань з податку на додану вартість наступних податкових періодів.
24.09.2012 Товариством з обмеженою відповідальністю "Нуга Бест" була подана до Державної податкової служби в місті Києві скарга на податкові повідомлення - рішення №0000911530 від 10.09.2012 та №0000921530 від 10.09.2012, яка рішенням про результати розгляду первинної скарги № 7695/10/12-114 від 21.11.2012 залишена без задоволення, а податкові повідомлення - рішення без змін.
Товариством з обмеженою відповідальністю "Нуга Бест" була подана до Державної податкової служби України скарга на податкові повідомлення - рішення №0000911530 від 10.09.2012 та №0000921530 від 10.09.2012, яка рішенням про результатами розгляду повторної скарги № 1624/6/10-2115 від 01.02.2013 залишена без задоволення, а податкові повідомлення - рішення без змін.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Нуга Бест" не погоджуючись з податковими повідомленнями - рішеннями №0000911530 від 10.09.2012 та №0000921530 від 10.09.2012 вважаючи їх протиправними та такими, що підлягають скасуванню звернулось з відповідним позовом до суду.
Оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, суд вважає позов таким, що не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Згідно з пунктом 1.8 статті 1 Закону України "Про податок на додану вартість" бюджетне відшкодування - сума, що підлягає поверненню платнику податку з бюджету у зв'язку з надмірною сплатою податку у випадках, визначених цим Законом.
Підпунктом 7.5.1 пункту 7.5 статті 7 зазначеного Закону встановлено, що датою виникнення права платника податку на податковий кредит вважається дата здійснення першої з подій: або дата списання коштів з банківського рахунку платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), дата виписки відповідного рахунку (товарного чека) - в разі розрахунків з використанням кредитних дебетових карток або комерційних чеків, або дата отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів (робіт, послуг).
Згідно з підпунктом 7.7.2 пункту 7.7 статті 7 Закону України "Про податок на додану вартість" якщо у наступному податковому періоді сума, розрахована згідно з підпунктом 7.7.1 цього пункту, має від'ємне значення, то бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від'ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів (послуг) у попередніх податкових періодах постачальникам таких товарів (послуг), залишок від'ємного значення після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту кожного наступного податкового періоду лише в частині суми податку фактично сплаченої отримувачем постачальникам товарів (послуг) та при імпорті і включається до розрахунку бюджетного відшкодування наступного звітного періоду
Пунктом 198.2 статті 197 Податкового кодексу України, встановлено, що датою виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше; дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг; дата отримання платником податку товарів/послуг, що підтверджено податковою накладною.
Відповідно до пунктів 200.1 та 200.3 статті 200 Податкового кодексу України сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду. При від'ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу), а в разі відсутності податкового боргу - зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.
Згідно з пунктом 200.4 статті 200 Податкового кодексу України якщо в наступному податковому періоді сума, розрахована згідно з пунктом 200.1 цієї статті, має від'ємне значення, то: бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від'ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, а в разі отримання від нерезидента послуг на митній території України - сумі податкового зобов'язання, включеного до податкової декларації за попередній період за отримані від нерезидента послуги отримувачем послуг; залишок від'ємного значення попередніх податкових періодів після бюджетного відшкодування включається до складу сум, що відносяться до податкового кредиту наступного податкового періоду.
Таким чином, як Закон України "Про податок на додану вартість" так і Податковий кодекс України, датою виникнення у платника податку права на віднесення сум ПДВ до складу податкового кредиту визначає дату тієї з подій, що відбулася раніше, або дату списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг або дату отримання платником податку товарів/послуг, що підтверджено податковою накладною, при цьому у випадку виникнення від'ємного значення право на його бюджетне відшкодування у платника податку виникає лише після здійснення ним фактичної сплати суми ПДВ в ціні товару (робіт, послуг).
Відповідно до акта № 4237/1530/37331286 від 31.08.2012згідно з даними первинних документів, що підтверджують факт оплати платником товарів/послуг загальна сума ПДВ сплачена позивачем складає 262 9831,00 грн., в тому числі за березень 2011 року - 643263,00 грн., за квітень 2011 року - 413 113,00 грн., за вересень 2011 року - 305047,00 грн., за листопад 2011 року - 564458,00 грн., за грудень 2011 року - 273153,00 грн., за березень 2012 року - 430797,00 грн. Зазначений факт сторонами не заперечувався.
Позивач у судових засіданнях посилався на те, що право на бюджетне відшкодування суми у розмірі 877 815 грн. виникло у нього ще у 2010 році, водночас не надав суд жодних доказів та обґрунтувань на підтвердження зазначеного факту, у зв'язку чим зазначені твердження позивача не були прийняті судом до уваги.
Таким чином, у позивача виникло право на бюджетне відшкодування від'ємного значення з податку на додану вартість в квітні 2011 року на суму 643263,00 грн., в травні 2011 року - 413 113,00 грн., в жовтні 2011 року - 305047,00 грн., в грудні 2011 року - 564458,00 грн., у січні 2012 року - 273153,00 грн., і травні 2012 року - 430797,00 грн.
Згідно з пунктом 200.1 статті 200 Податкового кодексу України сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.
Відповідно до пункту 200.4 статті 200 Податкового кодексу України якщо в наступному податковому періоді сума, розрахована згідно з пунктом 200.1 цієї статті, має від'ємне значення, то: бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від'ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, а в разі отримання від нерезидента послуг на митній території України - сумі податкового зобов'язання, включеного до податкової декларації за попередній період за отримані від нерезидента послуги отримувачем послуг; залишок від'ємного значення попередніх податкових періодів після бюджетного відшкодування включається до складу сум, що відносяться до податкового кредиту наступного податкового періоду.
Відповідно до підпункту 4.6.4 підпункту 4.6 пункту 4 розділу V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України № 41 від 25.01.2011 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.02.2011 за № 197/1895 та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України № 1492 від 25.11.2011 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за № 1490/20228 якщо в наступному звітному податковому періоді різниця між сумою податкових зобов'язань і сумою податкового кредиту з урахуванням залишку такого від'ємного значення минулого звітного (податкового) періоду, що включається до складу податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду, має від'ємне значення (рядок 22 декларації), подається (Д2) (додаток 2).
Підпунктом 4.6.5 пункту підпункту 4.6 пункту 4 розділу V зазначених Порядків платники, які відповідно до статті 200 розділу V Кодексу мають право на бюджетне відшкодування податку на додану вартість та заповнили рядок 22 декларації, здійснюють розрахунок бюджетного відшкодування та подають (Д3) (додаток 3).Значення рядка 3 (Д3) (додаток 3) переноситься до рядка 23 декларації за поточний звітний (податковий) період. Залежно від обраного платником напряму повернення суми бюджетного відшкодування (на рахунок цього платника у банку або у зменшення податкових зобов'язань з податку на додану вартість наступних податкових періодів) така сума вказується або в рядку 23.1, або у рядку 23.2, або частково розподіляється у рядках 23.1 та 23.2 декларації.
Таким чином платник податків має право включити суму від'ємного значення з податку на додану вартість, яка підлягає бюджетному відшкодуванню до складу відповідного бюджетного відшкодування та/або до складу сум, що відносяться до податкового кредиту наступного податкового періоду. При цьому залишок суми від'ємного значення попередніх податкових періодів, що залишається непогашеним після бюджетного відшкодування, отриманого у звітному податковому періоді, та підлягає включенню до складу податкового кредиту наступного податкового періоду відображається в Додатку № 2, до відповідної декларації, а розрахунок бюджетного відшкодування відображається в рядку 22 декларації та Додатку № 3 до неї .
Пунктом 200.6 статті 200 Податкового кодексу України, встановлено, що платник податку може прийняти самостійно рішення про зарахування в повному обсязі належної йому суми бюджетного відшкодування або її частини у зменшення податкових зобов'язань з цього податку, що виникли протягом наступних звітних (податкових) періодів, за наявності умов, передбачених пунктом 200.4 цієї статті. Зазначене рішення відображається платником податку у податковій декларації, яку він подає за результатами звітного (податкового) періоду, в якому виникає право на подання заяви про отримання бюджетного відшкодування згідно з нормами цієї статті. У разі прийняття такого рішення зазначена сума не враховується при розрахунку сум бюджетного відшкодування наступних звітних (податкових) періодів.
Отже, у разі прийняття платником податків рішення про зарахування в повному обсязі належної йому суми бюджетного відшкодування або її частини у зменшення податкових зобов'язань з податку на додану вартість, що виникли протягом наступних звітних (податкових) періодів зазначена сума не підлягає врахуванню при розрахунку сум бюджетного відшкодування наступних звітних (податкових) періодів.
З аналізу наявних в матеріалах справи декларацій з податку на додану вартість позивача за квітень 2011 року, за травень 2011 року, за жовтень 2011 року, за грудень 2011 року, за січень 2012 року, квітень 2012 року, вбачається, що позивачем в зазначених деклараціях в графі 23 "сума, що підлягає бюджетному відшкодуванню (рядок 3 Д3) (рядок 23.1 + рядок 23.2)" було проставлено : "-" .
До зазначених декларацій було додано додаток № 2 "Довідка про залишок суми від'ємного значення попередніх податкових періодів, що залишається непогашеним після бюджетного відшкодування, отриманого у звітному податковому періоді, та підлягає включенню до складу податкового кредиту наступного податкового періоду" (Д2), водночас не було додано додатку № 3 "Розрахунок суми бюджетного відшкодування".
З огляду на викладене, а також враховуючи те, що як було встановлено судом, у позивача виникло право на бюджетне відшкодування від'ємного значення з податку на додану вартість в квітні 2011 року на суму 643263,00 грн., в травні 2011 року - 413 113,00 грн., в жовтні 2011 року - 305047,00 грн., в грудні 2011 року - 564458,00 грн., у січні 2012 року - 273153,00 грн., і травні 2012 року - 430797,00 грн., можна дійти висновку про те, що позивач маючи право на бюджетне відшкодування від'ємного значення з податку на додану вартість не задекларував його у податкових деклараціях з податку на додану вартість за відповідні податкові періоди, а саме в розділі 23 податкової декларації, а отже фактично зазначені суми в повному обсязі зарахував у зменшення податкових зобов'язань з податку на додану вартість, що виникли протягом наступних звітних (податкових) періодів, а отже вони не підлягають врахуванню при розрахунку сум бюджетного відшкодування наступних звітних (податкових) періодів.
Посилання позивача на те, що ним лише було допущено помилку при декларуванні від'ємного значення з податку на додану вартість, не приймаються судом до уваги з огляду на те, що у такому випадку позивач не був позбавлений права подати уточнюючі декларації, докази на підтвердження подання позивачем яких у суду відсутні.
Таким чином, у позивача було відсутнє право на декларування суми від'ємного значення з податку на додану вартість, яка не була погашена податковими зобов'язаннями попередніх звітних (податкових) періодів у розмірі 2629831,00 грн. у складі бюджетного відшкодування з податку на додану вартість за травень 2012 року, та вона підлягала врахуванню у зменшення податкових зобов'язань з податку на додану вартість, що виникли протягом наступних звітних (податкових) періодів.
Згідно з пунктом 200.14 статті 200 Податкового кодексу України якщо за результатами камеральної або документальної позапланової виїзної перевірки орган державної податкової служби виявляє невідповідність суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації, то такий орган: у разі заниження заявленої платником податку суми бюджетного відшкодування щодо суми, визначеної органом державної податкової служби за результатами перевірок, надсилає платнику податку податкове повідомлення, в якому зазначаються сума такого заниження та підстави для її вирахування. У цьому випадку вважається, що платник податку добровільно відмовляється від отримання такої суми заниження як бюджетного відшкодування та враховує її згідно з пунктом 200.6 цієї статті у зменшення податкових зобов'язань з цього податку в наступних податкових періодах; у разі перевищення заявленої платником податку суми бюджетного відшкодування над сумою, визначеною органом державної податкової служби за результатами перевірок, надсилає платнику податку податкове повідомлення, в якому зазначаються сума такого перевищення та підстави для її вирахування; у разі з'ясування за результатами проведення перевірок факту, за яким платник податку не має права на отримання бюджетного відшкодування, надсилає платнику податку податкове повідомлення, в якому зазначаються підстави відмови в наданні бюджетного відшкодування.
Підпунктом 54.3.2 пункту 54.3 статті 54 Податкового кодексу України, встановлено, що контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо дані перевірок результатів діяльності платника податків свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках
Відповідно до пункту 123.1 статті 123 Податкового кодексу України у разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання, зменшення суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків на підставах, визначених підпунктами 54.3.1, 54.3.2, 54.3.4, 54.3.5, 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, - тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 25 відсотків суми визначеного податкового зобов'язання, завищеної суми бюджетного відшкодування.
З огляду на викладене, враховуючи те, що позивачем було занижено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість в квітні 2011 року на суму 643263,00 грн., в травні 2011 року - 413 113,00 грн., в жовтні 2011 року - 305047,00 грн., в грудні 2011 року - 564458,00 грн., у січні 2012 року - 273153,00 грн., і травні 2012 року - 430797,00 грн. та фактично зазначені суми в повному обсязі було зараховано у зменшення податкових зобов'язань з податку на додану вартість, що виникли протягом наступних звітних (податкових) періодів, а також те, що в декларації з податку на додану вартість за травень 2012 року зазначені суми у розмірі 2 363 792 грн. було включено до складу бюджетного відшкодування з податку на додану вартість суд дійшов висновку про те, що у відповідача були правові підстави для надсилання позивачу податкового повідомлення - рішення з визначенням в ньому суми заниження бюджетного відшкодування за квітень 2011 року, за травень 2011 року, за жовтень 2011 року, за грудень 2011 року, за січень 2012 року та за травень 2012 року та податкового повідомлення - рішення, яким зменшено позивачу суму бюджетного відшкодування за травень 2012 року на 576 795 грн. та застосовано штрафні (фінансові) санкції (штраф) у розмірі 144 199 грн.
Згідно з частинами першою та другою статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
З урахуванням наведеного, суд дійшов висновку про те, що позовні вимоги необґрунтовані та не підлягають задоволенню.
Керуючись вимогами статтями 69-71, 94, 160-165, 167,Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
У задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "Нуга Бест" до Державної податкової інспекції у Дарницькому районі міста Києва Державної податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 10.09.2012 №0000921530 та №0000911530 - відмовити повністю.
Відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України постанова набирає законної сили після закінчення строку для її апеляційного оскарження. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя О.П. Огурцов