Постанова № 30093179, 11.03.2013, Донецький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
11.03.2013
Номер справи
805/1178/13-а
Номер документу
30093179
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

11 березня 2013 р. Справа №805/1178/13-а

Приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17

час прийняття постанови: 10-50 год.

Донецький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Волгіної Н.П.,

при секретарі судового засідання - Прокопенко Н.М.,

за участю:

представника відповідача - Козаченко С.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду адміністративну справу

за позовом Приватного акціонерного товариства «Донецький завод мостових конструкцій»

до Управління Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька

про скасування рішень,-

В С Т А Н О В И В :

Позивач, Приватне акціонерне товариство «Донецький завод мостових конструкцій» (далі - ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій»), звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовною заявою про скасування рішень Управління Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька (далі - УПФУ в Петровському районі м. Донецька) від 19.12.2012 року № 1040, № 1041, № 1042, № 1043, № 1044, № 1045, № 1046, № 1047, № 1048. Позовні вимоги обґрунтовані наступним.

Приватне акціонерне товариство «Донецький завод мостових конструкцій» зареєстровано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 31.03.1999 року.

24.12.2012 року поштою були отримані рішення УПФУ в Петровському районі м. Донецька від 19.12.2012 року про стягнення з далі - ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» штрафів і пені:

- рішення № 1040, яким нараховано штраф в розмірі 1628,36 грн та пеня в розмірі 4787,38 грн за період 20.08.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1041, яким нараховано штраф в розмірі 1308,83 грн та пеня в розмірі 3442,21 грн за період 21.09.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1042, яким нараховано штраф в розмірі 1596,45 грн та пеня в розмірі 3735,69 грн за період 20.10.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1043, яким нараховано штраф в розмірі 1507,24 грн та пеня в розмірі 3059,69 грн за період 20.11.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1044, яким нараховано штраф в розмірі 97,94 грн та пеня в розмірі 319,28 грн за період з 20.07.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1045, яким нараховано штраф в розмірі 98,09 грн та пеня в розмірі 288,40 грн за період 20.08.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1046, яким нараховано штраф в розмірі 90,71 грн та пеня в розмірі 238,57 грн за період 21.09.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1047, яким нараховано штраф в розмірі 97,80 грн та пеня в розмірі 228,85 грн за період 20.10.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1048, яким нараховано штраф в розмірі 92,51 грн та пеня в розмірі 187,79 грн за період 20.07.2009 року по 11.06.2010 року.

Згідно ч. 2 ст. 20 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» страхувальники зобов'язані сплачувати страхові внески, нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду. Базовим звітним періодом для ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» є календарний місяць.

Згідно п. 2 ч. 9 ст. 106 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» виконавчі органи Пенсійного фонду за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, застосовують до страхувальників штраф у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум. Одночасно на суми своєчасно не сплачених (не перерахованих) страхових внесків і фінансових санкцій нараховується пеня в розмірі 0,1 відсотка зазначених сум коштів, розрахована за кожний день прострочення платежу.

Відповідно до пункту 9.3.2. Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою Правління ПФУ від 19.12.2003 року № 21-1 розрахунок фінансової санкції здійснюється на підставі даних картки особового рахунку платника. При цьому, приймається одне рішення після сплати (погашення) у повному обсязі недоїмки окремо за кожний базовий звітний період незалежно від кількості випадків сплати за вказаний період.

Пунктом 10.11. Інструкції передбачено, що плата (погашення) пені здійснюється у тому самому порядку, що і недоїмка та фінансові санкції.

У разі коли страхувальник має несплачені суми недоїмки, пені та фінансових санкцій та здійснює сплату поточних сум страхових внесків, ці суми зараховуються шляхом перерозподілу такої сплаченої суми в рахунок сплати недоїмки, пені та фінансових санкцій у порядку календарної черговості їх виникнення.

При цьому протягом п'яти робочих днів після закінчення базового звітного місяця орган Пенсійного фонду складає повідомлення, в якому міститься інформація про суми розподілу сплачених коштів, яке надсилається (вручається) такому платнику.

Оскаржувані рішення прийняті відповідачем за базові періоди 2009 року і 2010 року у грудні 2012 року.

При цьому, за даними картки особового рахунку ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» протягом цього періоду здійснювало поточні платежі.

Крім того, у 2010 році відповідачем до ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» були застосовані фінансові санкції (штраф) і нарахована пеня за ці ж самі періоди

- рішення № 429 від 24.06.2010 року: штраф - 520,87 грн, пеня - 1588,57 грн за період 20.08.2009 року по 21.06.2010 року;

- рішення № 431 від 24.06.2010 року: штраф - 49,06 грн, пеня - 155,44 грн за період 20.07.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 430 від 24.06.2010 року: штраф - 98,09 грн, пеня - 289,38 грн за період 20.08.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 480 від 22.07.2010 року: штраф - 1399,54 грн, пеня - 3933,18 грн за період 21.09.2009 року по 20.07.2010 року;

- рішення № 482 від 22.07.2010 року: штраф - 0,00 грн, пеня - 27,11 грн за період 06.11.09.2009 року по 20.07.2010 року;

- рішення № 481 від 22.07.2010 року: штраф - 97,80 грн, пеня - 267,00 грн за період 20.10.09.2009 року по 20.07.2010 року;

- рішення № 562 від 06.09.2010 року: штраф - 1596,45 грн, пеня - 4529,74 грн за період 20.10.09.2009 року по 13.08.2010 року;

- рішення № 564 від 06.09.2010 року: штраф - 10507,24 грн, пеня - 4255,30 грн за період 20.11.09.2009 року по 13.08.2010 року;

- рішення № 563 від 06.09.2010 року: штраф - 00,00 грн, пеня - 488,97 грн за період 06.11.09.2009 року по 13.08.2010 року;

- рішення № 565 від 06.09.2010 року: штраф - 00,00 грн, пеня - 92,51 грн за період 20.11.09.2009 року по 20.08.2010 року;

- рішення № 566 від 06.09.2010 року: штраф - 00,00 грн, пеня - 620,96 грн за період 09.12. 2009 року по 13.08.2010 року;

- рішення № 567 від 06.09.2010 року: штраф - 1637,78 грн, пеня - 3877,75 грн за період 21.12. 2009 року по 20.08.2010 року;

- рішення № 567 від 06.09.2010 року: штраф - 00,00 грн, пеня - 2096,71 грн за період 20.01. 2009 року по 20.08.2010 року.

ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» сплатило ці штрафи, але листом від 07.10.2010 року № 9673/04 відповідач повідомив, що зазначені рішення потрібно вважати недійсними в зв'язку зі збоєм в програмному забезпеченні АРМ ОССВ.

Отже, у періодах, за які відповідачем прийняті оскаржувані рішення, за даними картки особового рахунку ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» не було недоїмки.

Представник позивача в судовому засіданні, яке відбулось 19.02.2013 року, позовні вимоги підтримала в повному обсязі та просила позов задовольнити з підстав, зазначених в позовній заяві.

В судове засідання 11.03.2013 року представник позивача не з'явився, про день, час та місце розгляду справи ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» повідомлено судом належним чином. Через канцелярію суду надійшло клопотання від позивача про розгляд справи у відсутності їх представника (а.с. 95).

Представник відповідача в судовому засіданні проти позову заперечувала, зазначивши, що відповідно до п. 9.3.2 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України № 21-1 розрахунок фінансової санкції здійснюється на підставі даних картки особового рахунку платника.

Стосовно платника ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» дійсно були прийняті рішення про застосування фінансових санкцій та пені № 429, № 430, № 431, № 480, № 481, № 482, № 562, № 563, № 564, № 565, № 566, № 567, № 568 у жовтні 2010 року, але зазначені рішення були прийняті помилково в результаті збою в програмному забезпеченні АРМ ОССВ. Після виявлення цієї помилки було прийнято рішення вважати ці рішення недійсними, про що було повідомлено ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» (а.с. 32).

Програмний збій був пов'язаний з внесенням змін до карток особових рахунків позивача через прийняття Донецьким окружним адміністративним судом ухвали від 11.06.2010 року про розстрочення виконання постанови суду від 19.03.2010 року по справі № 2а-1647/10/0570 про розстрочку виконання рішення суду. На виконання ухвали спеціалістами Управління 11.06.2010 року було знято з особового рахунку платника загальна сума заборгованості 104901,78 грн. Ця сума заборгованості занесена в спеціальну картку програмного комплексу АРМ ОССВ, яка не має відображення в особовому рахунку платника.

ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» на виконання зазначеної ухвали суду сплатило заборгованість протягом 12 місяців, остання сплата відбулася 31.05.2011 року.

Однак, при знятті з карток особових рахунків сум недоїмки не вся її сума була охоплена фінансовими санкціями та пенею через відсутність сплати платником. Останній період, за який застосовано фінансові санкції та пеня перед перенесенням заборгованості до карти розстрочення сум, згідно картки особового рахунку - 33,2 % з 20.07.2009 року по 14.05.2010 року рішення № 329 від 26.05.2010 року, 2 % з 22.06.2009 року по 19.04.2010 року № 253 від 20.04.2010 року.

Саме тому УПФУ в Петровському районі м. Донецька вважає рішення про застосування фінансових санкцій та пені від 19.12.2012 року стосовно ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» цілком правомірними та просить у задоволенні позовних вимог позивача відмовити в повному обсязі.

Суд, дослідивши та проаналізувавши зібрані по справі докази в їх сукупності, проаналізувавши зміст норм матеріального і процесуального права, які врегульовують спірні правовідносини, вважає, що позовна заява підлягає задоволенню з наступних підстав та мотивів.

Приватне акціонерне товариство «Донецький завод мостових конструкцій» зареєстроване у якості юридичної особи (код ЄДРПОУ 19377807) 31.03.1999 року Виконавчим комітетом Донецької міської ради, місцезнаходження: 83038, Донецька область, м. Донецьк, вул. Магдебурська, б. 1 Б (а.с. 16, 70).

Як страхувальник загальнообов'язкового державного соціального страхування позивач зареєстрований в управлінні Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька за № 05-21-04-0012 (а.с. 20-31).

Управлінням Пенсійного фонду України 19.12.2012 року на підставі п. 2 ч. 9 ст. 106 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» № 1058- ІV від 09.07.2003 року (далі - Закон 1058-ІV) прийняті рішення відносно ПрАТ «Донецький завод мостових конструкцій» про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або органом Пенсійного фонду, а саме: рішення № 1040, яким нараховано штраф в розмірі 1628,36 грн та пеня в розмірі 4787,38 грн за період 20.08.2009 року по 11.06.2010 року; рішення № 1041, яким нараховано штраф в розмірі 1308,83 грн та пеня в розмірі 3442,21 грн за період 21.09.2009 року по 11.06.2010 року; рішення № 1042, яким нараховано штраф в розмірі 1596,45 грн та пеня в розмірі 3735,69 грн за період 20.10.2009 року по 11.06.2010 року; рішення № 1043, яким нараховано штраф в розмірі 1507,24 грн та пеня в розмірі 3059,69 грн за період 20.11.2009 року по 11.06.2010 року; рішення № 1044, яким нараховано штраф в розмірі 97,94 грн та пеня в розмірі 319,28 грн за період з 20.07.2009 року по 11.06.2010 року; рішення № 1045, яким нараховано штраф в розмірі 98,09 грн та пеня в розмірі 288,40 грн за період 20.08.2009 року по 11.06.2010 року; рішення № 1046, яким нараховано штраф в розмірі 90,71 грн та пеня в розмірі 238,57 грн за період 21.09.2009 року по 11.06.2010 року; рішення № 1047, яким нараховано штраф в розмірі 97,80 грн та пеня в розмірі 228,85 грн за період 20.10.2009 року по 11.06.2010 року; рішення № 1048, яким нараховано штраф в розмірі 92,51 грн та пеня в розмірі 187,79 грн за період 20.07.2009 року по 11.06.2010 року (а.с. 10-18).

Як встановлено в судовому засіданні, зазначені рішення прийняті відповідачем у зв'язку із тим, що при знятті з карток особових рахунків сум недоїмки на виконання ухвали Донецького окружного адміністративного суду від 11.06.2010 року по справі № 2а-1647/10/0570 про розстрочення суми заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та штрафних санкцій за період з 01.04.2009 року по 30.11.2002 року (а.с. 61-62, 105-108), не вся її сума була охоплена фінансовими санкціями та пенею через відсутність сплати платником.

Не погодившись із рішеннями Управління Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька від 19.12.2012 року позивач звернувся до суду.

Між сторонами не має розбіжностей щодо встановлених обставин, встановлених судом під час розгляду справи.

Відносини, що виникали між суб'єктами системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування у період до 01.01.2011 року регулювалися Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Виключно цим Законом визначалися платники страхових внесків, порядок їх нарахування, обчислення та сплати страхових внесків, стягнення заборгованості за цими внесками.

Так, відповідно до ст. 106 вищевказаного Закону відповідальність за своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування несе страхувальник-роботодавець.

При цьому згідно з п. 5 ч. 9 ст. 106 № 1058- ІV за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою або подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку та іншої звітності, передбаченої законодавством, до територіальних органів Пенсійного фонду накладається штраф у розмірі 10 відсотків суми страхових внесків, які були сплачені або підлягали сплаті за відповідний звітний період, за кожний повний або неповний місяць затримки подання відомостей, звітності, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а в разі повторного протягом року такого порушення - у розмірі 20 відсотків зазначених сум та не менше 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Однак, дана норма права втратила чинність з 01.01.2011 року згідно із Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» № 2464-VI від 08.07.2010 року (далі - Закон № 2464-VI), тобто, не діяла на дату прийняття Управлінням Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька оскаржувальних рішень.

Відповідно до п. 7 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 08.07.2010 року № 2464-VI стягнення заборгованості із сплати страхових внесків за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 01.01.2011 року, в тому числі страхових внесків, строк сплати яких на 01.01.2011 року не настав, здійснюється фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до законодавства, що діяло на момент виникнення такої заборгованості або застосування штрафних санкцій.

На період до повного стягнення заборгованості із сплати страхових внесків за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 01.01.2011 року, в тому числі нарахованих внесків, строк сплати яких на 01.01.2011 року не настав, та відповідних штрафних санкцій за фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування зберігаються повноваження щодо контролю за правильністю нарахування, своєчасністю сплати страхових внесків, застосування фінансових санкцій, якими вони були наділені до набрання чинності цим Законом.

Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно зі ст. 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

Згідно з п.п. 1, 2 ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано.

Відповідно до ч. 3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:

1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Ст. 71 КАС України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

П. 22 ч. 1 ст. 92 Конституції України передбачено, що засади цивільно-правової відповідальності, діяння, які є злочинами, адміністративними або дисциплінарними правопорушеннями, та відповідальність за них визначається виключно законами. Конституційний Суд України Рішенням від 30.05 2001 року № 7-рп/2001 у справі за конституційним зверненням відкритого акціонерного товариства «Всеукраїнський Акціонерний Банк» щодо офіційного тлумачення положень п. 22 ч. 1 ст. 92 Конституції України, ч.ч. 1, 3 ст. 2, ч. 1 ст. 38 КАС України (справа про відповідальність юридичних осіб) вирішив (п.1.1 резолютивної частини Рішення) положення п. 22 ч. 1 ст. 92 Конституції України треба розуміти так, що ними безпосередньо не встановлюються види юридичної відповідальності. За цим положенням виключно законами України визначаються засади цивільно-правової відповідальності, а також діяння, що є злочинами, адміністративними або дисциплінарними правопорушеннями як підстави кримінальної, адміністративної, дисциплінарної відповідальності та відповідальність за такі діяння.

Відповідно до ч. 4 ст. 150 Конституції України з питань, передбачених цією статтею, зокрема, офіційне тлумачення Конституції України, Конституційний Суд України ухвалює рішення, які є обов'язковими до виконання на всій території України.

Зважаючи на встановлені обставини у справі, суд приходить до висновку, що оскаржувані позивачем рішення від 19.12.2012 року прийняті відповідачем на підставі п. 2 ч. 9 ст. 106 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", який на момент прийняття цих рішень втратив чинність, а тому є неправомірними та підлягають скасуванню.

Аналогічна позиція викладена в ухвалі Вищого Адміністративного суду України від 09.11.2011 року № К/9991/28551/11.

Відповідно до ч. 1 ст. 94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України.

На підставі вищевикладеного, керуючись Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», ст. ст. 8-14, 71, 72, 94, 157, 159, 160-164, 167, 181, 185, 186 КАС України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов Приватного акціонерного товариства «Донецький завод мостових конструкцій» (код ЄДРПОУ 19377807) до Управління Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька (код ЄДРПОУ 21956056) про скасування рішень - задовольнити.

Скасувати рішення Управління Пенсійного фонду України в Петровському районі м. Донецька від 19 грудня 2012 року про застосування до Приватного акціонерного товариства «Донецький завод мостових конструкцій» фінансових санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або органом Пенсійного фонду, а саме:

- рішення № 1040, яким нараховано штраф в розмірі 1628,36 грн та пеня в розмірі 4787,38 грн за період 20.08.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1041, яким нараховано штраф в розмірі 1308,83 грн та пеня в розмірі 3442,21 грн за період 21.09.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1042, яким нараховано штраф в розмірі 1596,45 грн та пеня в розмірі 3735,69 грн за період 20.10.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення№ 1043, яким нараховано штраф в розмірі 1507,24 грн та пеня в розмірі 3059,69 грн за період 20.11.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1044, яким нараховано штраф в розмірі 97,94 грн та пеня в розмірі 319,28 грн за період з 20.07.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1045, яким нараховано штраф в розмірі 98,09 грн та пеня в розмірі 288,40 грн за період 20.08.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1046, яким нараховано штраф в розмірі 90,71 грн та пеня в розмірі 238,57 грн за період 21.09.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1047, яким нараховано штраф в розмірі 97,80 грн та пеня в розмірі 228,85 грн за період 20.10.2009 року по 11.06.2010 року;

- рішення № 1048, яким нараховано штраф в розмірі 92,51 грн та пеня в розмірі 187,79 грн за період 20.07.2009 року по 11.06.2010 року.

Стягнути з Державного бюджету України на користь Приватного акціонерного товариства «Донецький завод мостових конструкцій» витрати зі сплати судового збору в розмірі 228 (двісті двадцять вісім) грн 06 коп.

Постанова прийнята у нарадчій кімнаті, її вступна та резолютивна частини проголошені в судовому засіданні 11 березня 2013 року в присутності представника відповідача.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її проголошення апеляційної скарги. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови складений 18 березня 2013 року.

Суддя Волгіна Н.П.