Ухвала суду № 29939851, 05.03.2013, Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
05.03.2013
Номер справи
2а-10917/12/0170/5
Номер документу
29939851
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Копія

СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Ухвала

Іменем України

Справа № 2а-10917/12/0170/5

05.03.13 м. Севастополь Севастопольський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Курапової З.І.,

суддів Санакоєвої М.А. ,

Кобаля М.І.

розглянувши апеляційну скаргу

Товариства з обмеженою відповідальністю "СімСітіТранс" на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим (суддя Сидоренко Д.В.) від 10.12.12

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "СімСітіТранс" (вул.Мамеди Емир-Усеина, буд. 14,Сімферополь,Автономна Республіка Крим,95049)

до Ради міністрів АРК (пр. Кірова, буд.13, Сімферополь, Автономна Республіка Крим,95005)

Республіканського конкурсного комітету з визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування АР Крим (пр-т Кірова, буд.13, Сімферополь, Автономна Республіка Крим,95005)

треті особи:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Підприємство "Укравтотехекспертиза" (вул. Жуковського, буд.17, кв.1, Сімферополь, Автономна Республіка Крим,95011)

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тавртранс" (вул.Київська, буд.4, Сімферополь, Автономна Республіка Крим,95053)

Приватний професійно-технічний навчальний заклад "Науковий медичний центр інформаційних технологій" (пр. Перемоги, буд. 77, Сімферополь, Автономна Республіка Крим,95017)

про визнання протиправним та скасування рішення, спонукання до виконання певних дій,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду АР Крим від 10.12.2012 у справі № 2а-10917/12/0170 (суддя Сидоренко Д.В.) відмовлено в задоволенні адміністративного позову.

Не погодившись з постановою суду, Товариство з обмеженою відповідальністю "СімСітіТранс" звернулось з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 10.12.2012 у справі № 2а-10917/12/0170 та прийняти нову постанову суду.

Апеляційна скарга мотивована тим, що судом порушені норми матеріального права.

Сторони та їх представники у судове засідання не з'явилися, про місце та час розгляду справи сповіщені у встановленому законом порядку.

Колегія суддів, відповідно до приписів ч.4 ст.196 КАС України, вважає за можливе апеляційний розгляд справи без участі не з'явившихся осіб, по наявним у матеріалах справи письмовим доказам, оскільки суд апеляційної інстанції не визнавав обов'язковою участь у судовому засіданні осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до п. 2 ч.1 ст. 197 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на основі наявних у ній доказів, у разі неприбуття жодної з осіб, які беруть участь у справі, у судове засідання, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання.

Судова колегія, керуючись положеннями п. 2 ч. 1 ст. 197 Кодексу адміністративного судочинства України, визнала за можливе перейти до письмового провадження по справі.

Розглянувши справу в порядку статей 195, 197 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши правову оцінку обставин у справі та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст.159 Кодексу адміністративного судочинства України судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим.

До Окружного адміністративного суду АР Крим надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "СімСітіТранс" до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Республіканського конкурсного комітету з визначення пасажирського перевізника на автомобільному маршруті загального користування про:

- визнання протиправним та скасування рішення Республіканського конкурсного комітету від 30.08.2012 року, зафіксованого в протоколі № 7/12 в частині визначення переможця конкурсу перевезення пасажирів на міжміських автобусних маршрутах загального користування "Сімферополь-Севастополь" 6345/6346, 6347/6348;

- зобов'язання Республіканського конкурсного комітету провести повторний підрахунок балів для визначення переможця конкурсу перевезення пасажирів на міжміських автобусних маршрутах загального користування "Сімферополь-Севастополь" 6345/6346, 6347/6348;

- визнання протиправною та скасування постанови Ради міністрів АР Крим № 227 від 25.09.2012 року про призначення для роботи на автобусних маршрутах загального користування автомобільних перевізників - переможців конкурсів, об'явлених постановою Ради міністрів АР Крим від 26.06.2012 року № 166 "Про об'яву конкурсу на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Автономної Республіки Крим" в частині визначення переможця конкурсу на маршруті "Сімферополь-Севастополь" 6345/6346, 6347/6348;

- зобов'язання Ради міністрів АР Крим укласти з ТОВ "СімСітіТранс" договір на перевезення пасажирів на автобусному маршруті "Сімферополь-Севастополь" 6345/6346, 6347/6348.

З матеріалів справи вбачається, що представником позивача було надано заяву про зміну предмету адміністративного позову, в якій він просив

- визнати протиправним та скасувати рішення Республіканського конкурсного комітету від 30.08.2012 року, зафіксованого в протоколі № 7/12 в частині визначення переможця конкурсу перевезення пасажирів на міжміських автобусних маршрутах загального користування "Сімферополь-Севастополь" 6345/6346, 6347/6348;

- визнати протиправною та скасувати постанову Ради міністрів АР Крим № 227 від 25.09.2012 року про призначення для роботи на автобусних маршрутах загального користування автомобільних перевізників - переможців конкурсів, об'явлених постановою Ради міністрів АР Крим від 26.06.2012 року № 166 "Про об'яву конкурсу на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Автономної Республіки Крим" в частині визначення переможця конкурсу на маршруті "Сімферополь-Севастополь" 6345/6346, 6347/6348;

- розірвати договір № 12189 від 27.09.2012 року на перевезення пасажирів на маршруті загального користування по здійсненню перевезення пасажирів на маршруті "Сімферополь-Севастополь" рейси №№6345/6346, 6347/6348, укладеного між Радою міністрів АР Крим та ТОВ "Тавртранс";

- зобов'язати Раду міністрів АР Крим провести конкурс на перевезення пасажирів на міжміському маршруті загального користування, який не виходить за межі Автономної Республіки Крим, "Сімферополь-Севастополь" рейси №№6345/6346, 6347/6348;

- зобов'язати Раду міністрів АР Крим призначити ТОВ "СімСітіТранс" тимчасовим перевізником на перевезення пасажирів на маршруті загального користування "Сімферополь-Севастополь" рейси №№6345/6346, 6347/6348.

У відповідності до Закону України "Про автомобільний транспорт" та Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, затвердженим постановою КМ України від 03.12.2008р. №1081, Радою міністрів АР Крим прийнято постанову "Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в Автономній Республіці Крим" №299 від 13.06.2006 року, якою затверджено склад Республіканського конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах в АР Крим.

Таким чином, Рада міністрів Автономної Республіки Крим та Республіканський конкурсний комітет з визначення пасажирського перевізника на автобусних маршрутах в АР Крим, під час реалізації своїх завдань та функцій, встановлених законодавством України, є суб'єктами владних повноважень.

Частиною 1 ст.43 Закону України "Про автомобільний транспорт" передбачено, що визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах.

Процедуру підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування визначено Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №1081 від 03.12.2008 року.

Згідно з п.5 Порядку № 1081 метою визначення автомобільного перевізника на конкурсних засадах є: реалізація основних напрямів розвитку галузі автомобільного транспорту; створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом; покращення якості пасажирських перевезень; створення конкурентного середовища; забезпечення оновлення рухомого складу; підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів; забезпечення виконання соціально значущих перевезень.

Згідно з п.28 Порядку № 1081 організатор або робочий орган публікує в друкованих засобах масової інформації не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу оголошення про конкурс (крім друкованих оголошення може бути розміщено також в інших засобах масової інформації).

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатками 1 або 2.

Згідно з п.41 Порядку № 1081 у разі участі в конкурсі двох або більше перевізників-претендентів конкурсний комітет визначає кращого з використанням бальної системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів відповідно до цього Порядку та Закону України "Про автомобільний транспорт".

Переможцем конкурсу визнається перевізник-претендент, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів (п.46 Порядку № 1081).

Відповідно до п.49 Порядку № 1081 рішення конкурсного комітету про визначення переможця конкурсу, а також перевізника-претендента, який за результатами розгляду посів друге місце, оголошується перевізникам-претендентам під час конкурсу, у 10-денний строк оформляється протоколом, який підписується присутнім головою або заступником голови та секретарем конкурсного комітету, і подається організатору.

Рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу вводяться в дію наказом (постановою або іншим розпорядчим документом) організатора протягом не більш як 30 робочих днів з дня проведення конкурсу (п.51 Порядку № 1081).

Згідно з п.53 Порядку № 1081 організатор не пізніше ніж через 30 днів з моменту набрання чинності рішенням конкурсного комітету укладає з переможцем конкурсу договір (на міському та внутрішньообласному автобусних маршрутах) або видає дозвіл (на міжобласному автобусному маршруті) згідно з обов'язковими умовами визначеного конкурсу та додатковими умовами обслуговування маршруту, наданими перевізником-претендентом.

З урахуванням вимог чинного законодавства, Радою міністрів АР Крим постановою № 166 від 26.06.2012 року (т.І а.с.128) оголошено конкурс на перевезення пасажирів на міжміських та приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі Автономної Республіки Крим.

Пунктами 2,3 вищезазначеної постанови Робочому органу Республіканського конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті - Приватному професійно-технічному навчальному закладу "Науково-методичний центр інформаційних технологій" доручено опублікувати у печатних засобах масової інформації об'яву про конкурс, а Республіканському конкурсному комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті - провести конкурси у відповідності з вимогами законодавства України.

Постановою № 166 від 26.06.2012 року затверджено Перелік об'єктів конкурсів та обов'язкові умови конкурсів (Додаток до постанови, т.І а.с.129-131), де під номером 12 зазначено об'єкт - маршрут "Сімферополь-Севастополь", номери рейсів 6345/6346, 6347/6348.

Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на об'єкті під № 12 разом з документами, перелік яких визначений п.29 Порядку № 1081, були подані суб'єктами господарювання ТОВ "СімСітіТранс" (т.І а.с.140-182), а також ТОВ "Тавртранс" (т.І, а.с.183-207).

За підсумками проведеного конкурсу на засіданні Республіканського конкурсного комітету з визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування АР Крим було прийнято рішення про визначення переможця, яке оформлене протоколом № 7/12 від 30.08.2012 року, витяг якого наявний в матеріалах справи (т.І, а.с.43-50).

Відповідно до виписки з протоколу від 21.09.2012 року переможцем конкурсу на об'єкті № 12 (маршрут "Сімферополь-Севастополь", номери рейсів 6345/6346, 6347/6348) визначено Товариство з обмеженою відповідальністю "Тавртранс", яке відповідно до бальної системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів отримало 42 бали (1 місце). Друге місце з кількістю балів 40 було зайняте Товариством з обмеженою відповідальністю "СімСітіТранс".

Постановою Ради міністрів АР Крим № 227 від 25.09.2012 року (т.І, а.с.133) відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт", Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1081 від 03.12.2008 року, протоколу засідання Республіканського конкурсного комітету з визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування АР Крим № 7/12 від 30.08.2012 року було призначено перевізників на автобусних маршрутах загального користування.

Відповідно до п.20 Додатку № 1 до постанови Ради міністрів АР Крим № 227 від 25.09.2012 року (т.І, а.с.134) перевізником на автобусному маршруту загального користування "Сімферополь-Севастополь", номери рейсів 6345/6346, 6347/6348 призначено ТОВ "Тавртранс", із строком дії договору 5 років.

Друге місце у конкурсі на даному об'єкті зайняло ТОВ "СімСітіТранс", про що зазначено у п. 6 Додатку № 2 до постанови Ради міністрів АР Крим № 227 від 25.09.2012 року (т.І, а.с.135).

На підставі зазначеного вище, 27.09.2012 року між Радою міністрів АР Крим (організатор) в особі голови Республіканського комітету по транспорту та зв'язку та Товариством з обмеженою відповідальністю "Тавртранс" (перевізник) укладено договір №12189 на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (т.І, а.с.93-95).

До договору затверджено Умови обслуговування маршруту та Перелік автобусів, які мають право здійснювати перевезення (т.І а.с.96-97).

На думку позивача, рішення про визначення перевізника-переможця конкурсу, постанова про призначення перевізника, а також договір на перевезення пасажирів суперечать нормам законодавства, що стало підставою для його звернення до суду з відповідним позовом.

Як вбачається зі змісту адміністративного позову, вимоги позивача обґрунтовані тим, що рішення про визначення переможця конкурсу на перевезення пасажирів було прийнято конкурсним комітетом при невірному підрахунку балів при вивченні наданих конкурсантами документів. Переможцю конкурсу ТОВ "Тавртранс" були незаконно нараховані 4 бали за наявність сертифікату відповідності, проте дію сертифікату було зупинено з 29.08.2012 року.

Пунктом 42 Порядку №1081 визначено, що у разі участі в конкурсі двох або більше перевізників-претендентів конкурсний комітет визначає кращого з використанням бальної системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів відповідно до цього Порядку та Закону України "Про автомобільний транспорт".

Сумарна кількість балів, одержаних кожним перевізником-претендентом згідно з додатком 4, є підставою для визначення переможця конкурсу.

Додатком 4 Порядку №1081 затверджений Перелік показників нарахування балів за системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів, де у пункті 8 показників передбачено нарахування чотирьох балів за наявність сертифікату відповідності послуг.

Згідно із ст.46 Закону України "Про автомобільний транспорт" під час визначення переможця конкурсу в разі рівних пропозицій претендентів перевага надається перевізникам, які представили до конкурсного комітету сертифікат відповідності послуг з перевезення пасажирів автобусами ліцензійним умовам, а для міжміських та міжнародних автобусних маршрутів - також і свідоцтво відповідності автобуса параметрам комфортності.

У анкеті до заяви на участь у конкурсі з перевезення пасажирів від 02.08.2012 року (т.І а.с.194-195) ТОВ "Тавртранс" було зазначено про наявність сертифікату відповідності серії АР № 006333, зареєстрованого в реєстрі за №UA*1О113*0109*12.

Наявність у конкурсанта ТОВ "Тавртранс" сертифікату відповідності (т.ІІ а.с.97) була оцінена робочим органом Республіканського конкурсного комітету ППТНЗ "Науково-методичний центр інформаційних технологій" у чотири бали (т.І а.с.121-122).

Оцінювання наданих конкурсантами документів проведено Республіканським конкурсним комітетом 30.08.2012 року, кінцеві дані щодо оцінювання зафіксовані в протоколі № 7/12 від 30.08.2012 року (т.І а.с.50).

Проте, матеріали справи вказують на те, що станом 30.08.2012 року дію сертифікату відповідності №UA*1О113*0109*12 від 13.02.2012 року було зупинено.

Так, листом від 09.08.2012 року № 88 (т.ІІ а.с.100) органом сертифікації ТОВ "Підприємство Укравтотехекспертиза" було повідомлено ТОВ "Тавртранс" про неможливість використання автобусів загального призначення, в сертифікатах яких відсутня інформація про відповідність вимогам ДСТУ UN/ECE R 36-03 або ДСТУ UN/ECE R 52-01. У зв'язку з цим, в листі було зазначено про необхідність надати перелік автобусів, які використовуються ТОВ "Тавртранс" для перевезення пасажирів та багажу на маршрутах загального користування з необхідними сертифікатами відповідності.

Листом № 88 від 29.08.2012 року (т.ІІ а.с.102) ТОВ "Тавртранс" було повідомлено про зупинення дії сертифікату у зв'язку з ненаданням відповіді на лист від 09.08.2012 року № 88 щодо автобусів, які використовуються підприємством. Таким чином, підприємством використовуються автобуси, відповідність конструкції яких належним чином не підтверджено. У листі ТОВ "Тавртранс" було повідомлено про те, що сертифікат не слід використовувати будь-яким чином, у тому числі посилатися на його наявність.

Порядок сертифікації послуг автомобільного транспорту ПС-СК-ОС-30825705-02-04 затверджено 21.03.2012 року органом сертифікації продукції та послуг ТОВ "Підприємство Укравтотехекспертиза" (т.ІІ, а.с.36-68).

Згідно з п.5.9.8 цього Порядку орган сертифікації може зупинити або скасувати дію сертифікату відповідності. Відповідно до п.п.5.9.10 Порядку сертифікації послуг автомобільного транспорту рішення органу сертифікації може бути скасовано у випадку, якщо проведенням коректувальних заходів Перевізник може усунути невідповідності та причини їх виникнення у строк, встановлений органом сертифікації, в залежності від об'єму коректувальних робіт, та підтвердити відповідність послуг встановленим вимогам.

У відповідності до п.5.9.14 Порядку сертифікації послуг автомобільного транспорту при зупиненні дії сертифікату відповідності, орган вимагає, щоб на цей період Перевізник не робив жодних заяв, що вводять в оману відносно стану сертифікату, припинив використовувати всі рекламні матеріали, які містять будь-які посилання на сертифікацію.

Таким чином, Порядком сертифікації послуг автомобільного транспорту органу сертифікації надано право як скасувати дію сертифікату відповідності, так і зупинити його дію. В даному випадку, органом сертифікації 29.08.2012 року дію сертифікату №UA*1О113*0109*12 від 13.02.2012 року було зупинено, у зв'язку з чим ТОВ "Тавртранс" було зобов'язано утриматися від будь-яких дій, що пов'язані з використанням сертифікату, у тому числі не посилатися на його наявність.

Відомості щодо наявності сертифікату відповідності №UA*1О113*0109*12 від 13.02.2012 року були внесені ТОВ "Тавртранс" до анкети, що була подана до Республіканського конкурсного комітету 02.08.2012 року.

Судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції, що на момент внесення цих даних до анкети вони відповідали дійсності та ТОВ "Тавртранс" мало право посилатися на наявність сертифікату.

Судова колегія зазначає, що зупинення дії сертифікату має тимчасовий характер, у тому числі щодо обмеження його використання суб'єктом господарювання. При цьому, зупинення дії сертифікату не слід ототожнювати із скасування його дії.

Пунктом 8 Додатку № 4 Порядку №1081 передбачено нарахування чотирьох балів за наявність сертифікату відповідності послуг. Отже при нарахуванні балів визначальним показником є саме наявність сертифікату.

З матеріалів справи вбачається, що ТОВ "Тавртранс" у анкеті від 02.08.2012 року правомірно зроблено посилання на наявність у нього сертифікату відповідності. Внаслідок цього, даний показник обґрунтовано врахований конкурсним комітетом при оцінюванні конкурсантів та за нього згідно з Додатком № 4 Порядку № 1081 нараховані чотири бали.

28.11.2012 року у зв'язку з усуненням недоліків, вказаних у листі № 88 від 29.08.2012 року органом сертифікації ТОВ "Підприємство Укравтотехекспертиза" поновлено дію сертифікату відповідності №UA*1О113*0109*12 від 13.02.2012 року (т.ІІ а.с.116).

Таким чином рішення від 30.08.2012 року, зафіксоване в протоколі № 7/12, в частині визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських автобусних маршрутах загального користування "Сімферополь-Севастополь" 6345/6346, 6347/6348 таким, що прийнято Республіканським конкурсним комітетом з визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування АР Крим правомірно, у зв'язку з чим відсутні підстави для його скасування.

Судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції, щодо необґрунтованості вимог позивача про визнання протиправним та скасування постанови Ради міністрів АР Крим № 227 від 25.09.2012 року про призначення для роботи на автобусних маршрутах загального користування автомобільних перевізників - переможців конкурсів, об'явлених постановою Ради міністрів АР Крим від 26.06.2012 року № 166 "Про об'яву конкурсу на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Автономної Республіки Крим" в частині визначення переможця конкурсу на маршруті "Сімферополь-Севастополь" 6345/6346, 6347/6348.

Оскільки вона є похідною від рішення Республіканського конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах в АР Крим. Враховуючи, що під час розгляду справи підтверджено правомірність прийнятого конкурсним комітетом рішення, відсутні підстави для скасування постанови Ради міністрів АР Крим, що прийнята на його підставі.

Статтею 42 Закону №2344 визначено, що договір про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування міському, приміському та міжміському, які не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), укладається між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування та автомобільним перевізником і вважається укладеним з моменту його підписання сторонами.

Позовні вимоги щодо зобов'язання відповідача розірвати договір на перевезення пасажирів № 12189 від 27.09.2012 року, укладеного між Радою міністрів АР Крим та ТОВ "Тавртранс", обґрунтовані тим, що рішення конкурсного комітету, на підставі якого укладено цей договір, є незаконним.

Судом встановлено правомірність прийнятого конкурсним комітетом рішення від 30.08.2012 року, зафіксованого в протоколі № 7/12, в частині визначення переможця на автобусному маршруті "Сімферополь-Севастополь" рейси №№6345/6346, 6347/6348, тому судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції, що позовні вимоги в зазначеній частині є необґрунтованими.

Відповідно до частини 1 статті 200 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Судова колегія дійшла до висновку, що судом першої інстанції правильно встановлені обставини справи, рішення суду ухвалене з додержанням норм матеріального та процесуального права, тому підстав для задоволення апеляційної скарги та скасування судового рішення не вбачається.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "СімСітіТранс" на постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 10.12.2012 у справі № 2а-10917/12/0170 задоволенню не підлягає.

Керуючись статтями 195, 196, п.1 ч.1 ст.198, 200, п.1 ч.1 ст.205, 206, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "СімСітіТранс" на постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 10.12.2012 у справі № 2а-10917/12/0170 залишити без задоволення.

Постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 10.12.2012 у справі № 2а-10917/12/0170 залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили через п'ять днів після направлення їх копій особам, які беруть участь у справі.

Ухвалу може бути оскаржено до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.

Головуючий суддя підпис З.І.Курапова

Судді підпис М.А.Санакоєва

підпис М.І. Кобаль

З оригіналом згідно

Суддя З.І.Курапова