ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 лютого 2013 року (о 10 год. 35 хв.) Справа № 0870/12170/12 м.Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Батрак І.В.
за участю секретаря судового засідання Батечко М.Д.
розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовною заявою Державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фірма «Згода»
про стягнення податкового боргу
ВСТАНОВИВ:
У грудні 2012 року Державна податкова інспекція в Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби (далі - ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя, позивач) звернулась до Запорізького окружного адміністративного суду (далі - суд) із позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фірма «Згода» (далі - ТОВ «Фірма «Згода», відповідач), в якому просить стягнути з відповідача податковий борг у сумі 881 047,29 грн., а саме з податку на додану вартість у розмірі 877 912,50 грн., з орендної плати з юридичних осіб (земельної оренди) у розмірі 577,71 грн., з комунального податку у розмірі 1701,00 грн., з податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 680,00 грн., зі збору за спеціальне використання води у розмірі 150,43 грн., зі збору за забруднення навколишнього природного середовища у розмірі 25,65 грн.
Вимоги позову обґрунтовує Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI (далі - ПК України), Законом України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 № 2181-III (далі - Закон № 2181-ІІІ) та зазначає, що відповідач має податковий борг на загальну суму 881 047,29 грн. Позивачем відповідно до ст. 6 Закону № 2181-ІІІ вживалися заходи щодо стягнення податкової заборгованості, а саме відповідачу поштою направлено першу податкову вимогу від 08.02.2010 № 1/164 та другу податкову вимогу від 09.09.2010 № 2/1027, які повернулись на адресу податкового органу з відміткою про неможливість вручення, про що ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя складено відповідні акти, згідно яких податкові вимоги розміщені на дошці податкових оголошень. На підставі викладеного, просить позов задовольнити та стягнути з відповідача податковий борг у сумі 881 047,29 грн.
Представник позивача у судове засідання не з'явився, проте 05.02.2013 надав суду клопотання (вх. № 5147) про розгляд справи без його участі. Позовні вимоги підтримує у повному обсязі.
Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, про час та дату судового засідання був повідомлений належним чином. Заперечення на адресу суду не надходили.
Відповідно до ч. 4 ст.128 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин розгляд справи може не відкладатися і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.
За таких обставин, суд вважає за можливе розглянути справу по суті без участі сторін, за наявними у справі матеріалами.
У зв'язку із неявкою у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, на підставі приписів ч. 6 ст. 12 та ч. 1 ст. 41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Розглянувши та дослідивши надані документи, судом встановлені наступні обставини.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма «Згода» (ідентифікаційний код 23847532) є юридичною особою, місцезнаходження якої: 69032, м. Запоріжжя, вул. Південне шосе, буд. 6-А, про що свідчить Довідка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
Із матеріалів справи вбачається, що на підставі службових посвідчень посадовими особами ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя згідно з пп. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20, пп. 78.1.7 п. 78.1 ст. 78, ст. 79 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (далі - ПК України) та відповідно до наказу № 2411 від 13.10.2011 проведено документальну позапланову невиїзну перевірку ТОВ «Фірма «Згода» з питань дотримання вимог податкового законодавства, валютного та іншого законодавства за період з 01.10.2009 по 19.10.2011, за результатами якої складено Акт від 19.10.2011 № 355/23- 509/23847532 (далі - Акт).
Відповідно до Акту перевіркою встановлено порушення:
1. абз. б) пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 №2181-ХІІ та пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПК України, підприємством не надано декларації з податку на прибуток за 2009 рік, 1 квартал 2010 року, півріччя 2010 року, 3 квартал 2010 року та півріччя 2011 року;
2. п. 1.6 ст. 1, п. 4.1 ст. 4, пп. 7.2.3 п. 7.3 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.1997 № 1668/97-ВР, в результаті чого занижено податок на додану вартість в періоді, що перевірявся на загальну суму 700 833,00 грн., у тому числі за березень 2010 року - 700 833,00 грн.;
3. абз. а) пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» та пп. 49.18.2 п.49.18 ст. 49 ПК України, підприємством не надано декларації з податку на додану вартість за січень - грудень 2010 року та січень 2011 року;
4. абз. а) пп. 4.1.4 п.4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», не надано податковий розрахунок з комунального податку за період січень - грудень 2010 року;
5. абз. б) пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», не надано розрахунок збору за забруднення навколишнього природного середовища за 2009 рік;
6. абз. б) пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», не надано розрахунок збору за спеціальне водокористування за 2009 рік.
В матеріалах справи міститься та судом досліджено розрахунок штрафних санкцій до Акту.
19.10.2011 ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя складено Акт № 701/23-509/23847532 відмови від підписання акта перевірки в зв'язку з неявкою суб'єкта господарювання на підписання.
На підставі Акту ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя прийнято податкове повідомлення-рішення від 03.11.2011 № 0002532305, яким визначено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість у розмірі 877 913,25 грн., в тому числі 700 833,00 грн. - основний платіж, 177 080,25 грн. - штрафні (фінансові) санкції.
На момент виникнення податкового боргу з податку на додану вартість у відповідача існувала переплата у розмірі 0,75 грн.
Отже, податковий борг з податку на додану вартість становить 877 912,50 грн.
На підставі Акту ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя прийнято податкове повідомлення-рішення від 03.11.2011 № 0002522305, яким визначено суму грошового зобов'язання з податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 681,00 грн., в тому числі 00,00 грн. - основний платіж, 681,00 грн. - штрафні (фінансові) санкції.
На момент виникнення податкового боргу з податку на прибуток приватних підприємств у відповідача існувала переплата у розмірі 1,00 грн.
Отже, податковий борг з податку на прибуток приватних підприємств становить 680,00 грн.
На підставі Акту ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя прийнято податкове повідомлення рішення від 03.11.2011 № 0002542305, яким визначено суму грошового зобов'язання з комунального податку у розмірі 1871,00 грн., в тому числі 00,00 грн. - основний платіж, 1871,00 грн. - штрафні (фінансові) санкції.
На момент виникнення податкового боргу з комунального податку у відповідача існувала переплата у розмірі 170,00 грн.
Отже, податковий борг з комунального податку становить 1701,00 грн.
На підставі Акту ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя прийнято податкове повідомлення рішення від 03.11.2011 № 0002552305, яким визначено суму грошового зобов'язання зі збору за спеціальне використання води у розмірі 170,00 грн., в тому числі 00,00 грн. - основний платіж, 170,00 грн. - штрафні (фінансові) санкції.
На момент виникнення податкового боргу з комунального податку у відповідача існувала переплата у розмірі 19,57 грн.
Отже, податковий борг зі збору за спеціальне використання води складає 150,43 грн.
На підставі Акту ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя прийнято податкове повідомлення рішення від 03.11.2011 № 0002562305, яким визначено суму грошового зобов'язання зі збору за забруднення навколишнього природного середовища у розмірі 170,00 грн., в тому числі 00,00 грн. - основний платіж, 170,00 грн. - штрафні (фінансові) санкції.
На момент виникнення податкового боргу зі збору за забруднення навколишнього природного середовища у відповідача існувала переплата у розмірі 144,35 грн.
Отже, податковий борг зі збору за спеціальне використання води складає 25,65 грн.
Податкові повідомлення-рішення від 03.11.2011 № 0002532305, № 0002522305, №0002542305, № 0002552305, № 0002562305 були направлені відповідачу 03.11.2011 рекомендованим листом з повідомленням про вручення, проте повернуті відділенням поштового зв'язку із відміткою про неможливість вручення.
У зв'язку з несвоєчасною сплатою узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати за землю (земельної оренди) відповідачу нарахована пеня в розмірі 169,66 грн.
Із матеріалів справи вбачається, що на підставі п. 1 та п. 3 ст. 10 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» від 04.12.1990 № 509-XII, пп. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 та п.75.1 ст. 75 ПК України посадовою особою ДПІ в Орджонікідзевському районі м.Запоріжжя проведено камеральну перевірку ТОВ «Фірма «Згода» з питань своєчасності сплати узгодженого податкового зобов'язання з орендної плати з юридичних осіб, за результатами якої складено Акт від 22.03.2012 № 229/15-1/23847532.
Перевіркою встановлено порушення п. 57.1 ст. 57 ПК України, платником протягом граничних строків несвоєчасно сплачено узгоджену суму податкового зобов'язання з орендної плати з юридичних осіб.
На підставі Акту від 22.03.2012 № 229/15-1/23847532 ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя прийнято податкове повідомлення-рішення від 30.03.2012 №0002501503, яким за затримку на 14 календарних днів сплати суми грошового зобов'язання в розмірі 1360,20 грн. зобов'язано ТОВ «Фірма «Згода» сплатити штраф у розмірі 10%, у сумі 136,02 грн. за платежем: орендна плата з юридичних осіб (земельна оренда). Податкове повідомлення рішення вручене відповідачу особисто під підпис 30.03.2012.
На підставі Акту від 22.03.2012 № 229/15-1/23847532 ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя прийнято податкове повідомлення-рішення від 30.03.2012 №0002511503, яким за затримку на 356 календарних днів сплати суми грошового зобов'язання в розмірі 1360,15 грн. зобов'язано ТОВ «Фірма «Згода» сплатити штраф у розмірі 20%, у сумі 272,03 грн. за платежем: орендна плата з юридичних осіб (земельна оренда). Податкове повідомлення рішення вручене відповідачу особисто під підпис 30.03.2012.
Отже, податковий борг з орендної плати за землю (земельної оренди) складає 577,71 грн.
Матеріалами справи встановлено, що позивачем вживалися заходи щодо стягнення податкової заборгованості відповідно до ст. 6 Закону № 2181-ІІІ, а саме на адресу відповідача поштою була направлена перша податкова вимога від 08.02.2010 № 1/164, яка повернулась на адресу позивача у зв'язку з неможливістю вручення, про що був складений акт від 10.08.2010 № 317 та в той же день першу податкову вимогу розміщено на дошці податкових оголошень. Днем вручення першої податкової вимоги вважається 10.08.2010.
Друга податкова вимога від 09.09.2010 № 2/1027 направлена на адресу відповідача поштою та повернута на адресу позивача у зв'язку з неможливістю вручення, про що був складений акт № 378 від 28.09.2010 та в той же день другу податкову вимогу розміщено на дошці податкових оголошень. Днем вручення другої податкової вимоги вважається 28.09.2010.
Оскільки відповідач у добровільному порядку не сплатив податковий борг у сумі 881 047,29 грн., ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя звернулась до суду із позовною заявою про стягнення з відповідача зазначеного податкового боргу.
Дослідивши матеріали справи, проаналізувавши норми законодавства, суд вважає позовну заяву такою, що підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до п. 6.1 ст. 6 ПК України податком є обов'язковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до цього Кодексу.
Підпунктом 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 ПК України передбачено обов'язок платників податків сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Згідно з п. 46.1 ст. 46 ПК України податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.
За приписами п. 49.1, 49.2 ст. 49 ПК України податкова декларація подається за звітний період в установлені цим Кодексом строки органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків. Платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, відповідно до цього Кодексу незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.
Відповідно до п. 54.3 ПК України контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо:
- платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію;
- дані перевірок результатів діяльності платника податків, крім електронної перевірки, свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках;
- згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган;
- дані перевірок щодо утримання податків у джерела виплати, в тому числі податкового агента, свідчать про порушення правил нарахування, утримання та сплати до відповідних бюджетів податків і зборів, передбачених цим Кодексом, у тому числі податку на доходи фізичних осіб таким податковим агентом.
Пунктом 58.1 ст. 58 ПК України передбачено, що у разі коли сума грошового зобов'язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 цього Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян), або у разі коли за результатами перевірки контролюючий орган встановлює факт невідповідності суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації, або зменшує розмір задекларованого від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість, розрахованого платником податків відповідно до розділу V цього Кодексу, такий контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення.
У разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1-54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження (п. 57.3 ст. 57 ПК України).
За змістом пп. 14.1.265 п. 14.1 ст. 14 ПК України штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності;
Згідно з п. 120.1 ст. 120 ПК України неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків), - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Пунктом 123.1 ст. 123 ПК України передбачено, що у разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання, зменшення суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків на підставах, визначених підпунктами 54.3.1, 54.3.2, 54.3.4, 54.3.5, 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, - тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 25 відсотків суми визначеного податкового зобов'язання, завищеної суми бюджетного відшкодування.
Пунктом 7 підрозділу 10 розділу XX ПК України передбачено, що штрафні санкції за порушення податкового законодавства за період з 1 січня по 30 червня 2011 року застосовуються у розмірі не більше 1 гривні за кожне порушення.
Відповідно до пп. 14.1.162 п. 14.1 ст. 14 ПК України пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки.
Пеня нараховується після закінчення встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу (пп. 129.1.1 п. 129.1 ст. 129 ПК України).
Відповідно до пп. 129.3.3. п. 129.3. ст. 129 ПК України нарахування пені закінчується у день запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів (при винесенні відповідної ухвали суду у справі про банкрутство або прийнятті відповідного рішення Національним банком України).
Судом встановлено, що ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя прийнято податкові повідомлення-рішення від 03.11.2011 № 0002532305, № 0002522305, №0002542305, № 0002552305, № 0002562305, від 30.03.2012 № 0002501503, № 0002511503. Доказів оскарження вказаних податкових повідомлень рішень суду не надано. У зв'язку з несвоєчасною сплатою узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати за землю (земельної оренди) відповідачу нарахована пеня в розмірі 169,66 грн.
Під час виникнення у відповідача податкового боргу порядок адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів) регулювався Законом України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 № 2181-III.
Відповідно до пп. 6.2.1 п. 6.2 ст. 6 Закону № 2181-ІІІ у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.
Згідно з пп. 6.2.3. п. 6.2 ст. 6 Закону № 2181-ІІІ податкові вимоги надсилаються:
а) перша податкова вимога - не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання.
б) друга податкова вимога - не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки.
Згідно з абз. 4 пп. 6.2.4. п. 6.2. ст. 6 Закону № 2181-ІІІ у разі коли податковий орган або пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення або податкові вимоги у зв'язку з незнаходженням посадових осіб, їх відмовою прийняти податкове повідомлення або податкову вимогу, незнаходженням фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків, податковий орган розміщує податкове повідомлення або податкові вимоги на дошці податкових оголошень, встановленій на вільному для огляду місці біля входу до приміщення податкового органу. При цьому день розміщення такої податкової вимоги вважається днем її вручення.
Із матеріалів справи вбачається, що перша податкова вимога від 08.02.2010 № 1/164, вважається врученою 10.08.2010, друга податкова вимога від 09.09.2010 № 2/1027 вважається врученою 28.09.2010.
За змістом пп. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПК України податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.
Згідно з пп. 20.1.18 п. 20.1 ст. 20 ПК України органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.
Відповідно до п. 95.1 - 95.4. ст. 95 ПК України орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі. Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги. Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини. Орган державної податкової служби на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
На момент розгляду справи в суді податковий борг у розмірі 881 047,29 грн. відповідачем не сплачено, заборгованість перед бюджетом не погашена, доказів протилежного відповідачем суду не надано. Під час розгляду справи відповідач проти позову не заперечив, доводи позивача не спростував.
Як встановлено ч. 1 ст. 11 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
На підставі викладеного, суд дійшов висновку, що заявлені позивачем вимоги є доведеними, обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню у повному обсязі.
Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст. 94 КАС України не передбачено їх стягнення у даних випадках.
Керуючись ст.ст. 158-163 КАС України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов задовольнити у повному обсязі.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Фірма «Згода» (ідентифікаційний код 23847532) кошти у сумі податкового боргу у розмірі 881 047,29 грн. (вісімсот вісімдесят одна тисяча сорок сім гривень 29 копійок), а саме
- з податку на додану вартість у розмірі 877 912,50 грн. (вісімсот сімдесят сім тисяч дев'ятсот дванадцять гривень, 50 копійок) на р/р 31118029700007, код платежу 14010100, отримувач Державний бюджет Орджонікідзевського району, код отримувача 38025409, банк - ГУДКСУ у Запорізькій області, МФО 813015);
- з орендної плати з юридичних осіб (земельної оренди) у розмірі 577,71 грн. (п'ятсот сімдесят сім гривень 71 копійка) на р/р 33215812700007, код платежу 13050200, отримувач Місцевий бюджет Орджонікідзевського району, код отримувача 38025409, банк - ГУДКСУ у Запорізькій області, МФО 813015);
- з комунального податку в розмірі 1701,00 грн. (одна тисяча сімсот одна гривня 00 копійок) на р/р 33210828700007, код платежу 16010200, отримувач Місцевий бюджет Орджонікідзевського району, код отримувача 38025409, банк - ГУДКСУ у Запорізькій області, МФО 813015);
- з податку на прибуток приватних підприємств в розмірі 680,00 грн. (шістсот вісімдесят гривень 00 копійок) на р/р 31116009700007, код платежу 11021000, отримувач Державний бюджет Орджонікідзевського району, код отримувача 38025409, банк - ГУДКСУ у Запорізькій області, МФО 813015);
- зі збору за спеціальне використання води в розмірі 150,43 грн. (сто п'ятдесят гривень 43 копійки) на р/р 33112357700007, код платежу 13020100, отримувач Місцевий бюджет Орджонікідзевського району, код отримувача 38025409, банк - ГУДКСУ у Запорізькій області, МФО 813015);
- зі збору за забруднення навколишнього природного середовища в розмірі 25,65 грн. (двадцять п'ять гривень 65 копійок) на р/р 33117329700007, код платежу 19050200, отримувач Місцевий бюджет Орджонікідзевського району, код отримувача 38025409, банк - ГУДКСУ у Запорізькій області, МФО 813015).
з рахунків платника податків - Товариства з обмеженою відповідальністю «Фірма «Згода» (код ЄДРПОУ 23847532) у банках, обслуговуючих такого платника податків, а також за рахунок готівки, що належить такому платнику податків.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України - з дня складення її в повному обсязі, апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя І.В.Батрак