ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 817/45/13-а
18 лютого 2013 року 10год. 44хв. м. Рівне
Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Клименко О.М. за участю секретаря судового засідання Деркач Н.А. та сторін і інших осіб, які беруть участь у справі:
позивача: представник Лановий С.П.;
відповідача: представник Чорномаз Ю.П.;
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом
Товариство з обмеженою відповідальністю ''Дубенський край"
до Дубенська об'єднана державна податкова інспекція Рівненської області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,
ВСТАНОВИВ :
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дубенський край» (далі - ТОВ «Дубенський край») звернулось до суду з позовом до Дубенської об'єднаної державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби (далі - Дубенська ОДПІ) про визнання нечинними та скасування податкових повідомлень-рішень №0007522350 від 21.12.2012 року та №0007532350 від 21.12.2012 року.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що з висновками податкового органу, викладених в акті перевірки №336/22/34712933 від 10.12.2012 року ТОВ «Дубенський край» не погоджується, оскільки в акті перевірки не зазначено, що товари і послуги для готової продукції були вже використані станом на 01.12.2010 року і в розумінні п. 5.8 Наказу № 166 податковий кредит корегується тільки по залишковій вартості основних фондів та вартості залишків товарів, що є на момент такого переходу. Пояснює, що в грудні 2010 року ТОВ «Дубенський край» подало загальну декларацію з ПДВ з коригування податкового кредиту при переході на спеціальний режим, отже станом на 01.12.2010 року ТОВ «Дубенський край» мало податкового кредиту у сумі 3454567 грн., з яких 635814 грн. - рахується на особовому рахунку позивача, а 1023958 грн. було скориговано в декларації за грудень 2010 року до спеціальної декларації і залишок в рядку 26 декларації з ПДВ становив 2430609 грн.
Таким чином, вважає, що податковий кредит, який сформований на підставі товарів і послуг, які були використані до 01.12.2010 року не повинен брати участь у коригуванні податкового кредиту. Вказує, що крім того, в акті перевірки зазначено, що відповідно до п. 5.8 Наказу № 166 ТОВ «Дубенський край» повинно було під час переходу на спеціальний режим оподаткування скорегувати податковий кредит по незавершеному виробництву, але разом з тим в п. 5.8 про таке коригування не йдеться мова. Щодо встановлення завищення від'ємного значення податку на додану вартість рядок 24 в сумі 2368606 грн. за жовтень 2012 року зазначає, що, оскільки в жовтні 2012 року сума, що підлягала відшкодуванню, складала 2368606 грн., то податковий орган, переносячи до спеціальної декларації суму 2687024,39 грн., відповідно встановлює порушення і зменшує по загальній декларації суму на 2368606 грн.
Щодо заниження податку на додану вартість, що підлягає сплаті до бюджету всього у сумі 369201,81 грн. та завищення податку на додану вартість у сумі 48213 грн., вказує, що донараховуючи суму податку на додану вартість за період з грудня 2010 року по жовтень 2012 року податковий орган порушив пп. 5.7.1 п. 5.7 Наказу № 166. В порушення вимог п.п. 5.2 п. 5 Наказу №984 від 22.12.2010 року, податковий орган в акті перевірки не зазначив, які операції і по яким контрагентам ТОВ «Дубенський край» не вірно відобразило суми податку на додану вартість, що підлягає сплаті до бюджету. Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав, просив позов задовольнити повністю.
Відповідач заперечив проти задоволення позовних вимог з підстав, викладених в письмових запереченнях. В обґрунтування заперечень зазначає, що Дубенська ОДПІ за результатами позапланової виїзної перевірки ТОВ «Дубенський край» щодо дотримання вимог податкового законодавства з питань нарахування податку на додану вартість за період з 01.03.2010 року по 31.10.2012 року встановила, що ТОВ «Дубенський край» порушило вимоги абз. "б" п. 81.6 ст. 81, абз. 2 ч. "а" п.п. 81.15.1 п. 81.15 ст. 81 Закону України "Про податок на додану вартість" № 168/97-ВР та п. 5.8. наказу Державної податкової адміністрації України від 21 січня 2009 року № 8 «Про внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість», в результаті чого встановлено заниження податку на додану вартість по бюджетній декларації у загальній сумі 369201,81 грн., завищення податку на додану вартість у сумі 48213,00 грн., завищення від'ємного значення податку на додану вартість по бюджетній декларації в сумі 2368606,00 грн. за жовтень 2012 року та заниження податкового кредиту в спеціальній декларації з податку на додану вартість в сумі 2687024,39 грн. за грудень 2010 року. Вказує, що відповідно до акту перевірки від 22.04.2010 року №70/23/34712933 за період з 01.01.2008 року було встановлено порушення п.п.3.1.1 п.3.1 ст.3, п.п. 7.3.1 п.7.3, п.п.7.4.2, п.п.7.4.5 п.7.4, п.п.7.7.1 п.7.7 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість», в результаті чого зменшено значення рядка 26 декларації в сумі 311028 грн., дана сума платником самостійно не відображена в декларації з податку на додану вартість, відповідно до спеціальної декларації з податку на додану вартість, необхідно перенести до податкового кредиту в сумі 2375996,39 грн., в т.ч. за грудень 2010 року. Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги заперечив, просив в задоволенні позову відмовити повністю.
Заслухавши пояснення представників сторін, повно і всебічно з'ясувавши всі обставини адміністративної справи в їх сукупності, перевіривши їх дослідженими у судовому засіданні доказами, суд приходить до висновку, що в задоволенні позову слід відмовити.
Судом встановлено, що ТОВ «Дубенський край» зареєстроване як юридична особа Дубенською районною державною адміністрацією 23.02.2007 року, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію юридичної особи №134979. Відповідач перебуває на обліку як платник податків у Дубенській ОДПІ з 24.02.2007 року за реєстраційним №32 та зареєстрований 01.12.2010 року як суб'єкт спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість, відповідно до свідоцтва платника ПДВ №100027848 від 13.03.2007 року та заяви про реєстрацію ТОВ «Дубенський край» як суб'єкта спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість від 09.11.2010 року. Видами діяльності ТОВ «Дубенський край» за КВЕД були:
01.11.0 вирощування зернових та технічних культур;
01.41.0 надання послуг у рослинництві; облаштування ландшафту;
01.12.0 овочівництво, декоративне садівництво та вирощування продукції розсадників.
У період з 20.11.2012 року по 03.12.2012 року Дубенською об'єднаною державною податковою інспекцією проведено позапланову виїзну перевірку позивача щодо дотримання вимог податкового законодавства з питань нарахування податку на додану вартість за період з 01.03.2010 року по 31.10.2012 року, за наслідками якої складено акт №336/22/34712933 від 10.12.2012 року (далі - акт перевірки від 10.12.2012 року).
Під час перевірки податковий орган встановив, що ТОВ «Дубенський край» порушено вимоги абз. "б" п. 81.6 ст. 81, абз. 2 ч. "а" п.п. 81.15.1 п. 81.15 ст. 81 Закону України «Про податок на додану вартість» № 168/97-ВР та п. 5.8. наказу Державної податкової адміністрації України від 21 січня 2009 року № 8 «Про внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість» в результаті чого встановлено заниження податку на додану вартість по бюджетній декларації у загальній сумі 369201,81 грн., у т.ч. за грудень 2010 року - 256415, 39 грн., за січень 2011 року - 7795 грн., за лютий 2011 року - 1 711 грн., за травень 2011 року - 18136 грн., за червень 2011 року - 7539 грн., за вересень 2011 року - 4828 грн., за жовтень 2011 року - 6471 грн., за листопад 2011 року - 5206 грн., за грудень 2011 року - 13713 грн., за січень 2012 року - 6062 грн., за лютий 2012 року - 3076 грн., за березень 2012 року - 1357 грн., за квітень 2012 року - 193657 грн., за червень 2012 року - 6794 грн., за липень 2012 року - 565 грн., за серпень 2012 року - 2845 грн., за вересень 2012 року - 2219 грн., за жовтень 2012 року - 2542 грн. та завищення податку на додану вартість у сумі 48213,00 грн., у т.ч. за березень 2011 року - 43740 грн. та за серпень 2011 року - 4473 грн.
Крім того, встановлено порушення абз. "б" п. 81.6 ст. 81 Закону України «Про податок на додану вартість» № 168/97-ВР та п. 5.8. наказу Державної податкової адміністрації України від 21 січня 2009 року № 8 «Про внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість», в результаті чого встановлено завищення від'ємного значення податку на додану вартість по бюджетній декларації в сумі 2368606,00 грн. за жовтень 2012 року, та порушення абз. "б" п. 81.2, 81.6 ст. 81 Закону України «Про податок на додану вартість» № 168/97-ВР та п. 5.8. наказу Державної податкової адміністрації України від 21 січня 2009 року № 8 «Про внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість» та акту перевірки від 22.04.2010 року №70/23/34712933, в результаті чого встановлено заниження податкового кредиту в спеціальній декларації з податку на додану вартість в сумі 2687024,39 грн. за грудень 2010 року.
Листом №12211/22-217 від 21.12.2012 року ДПС у Рівненській області спростувало заперечення позивача від 14.12.2012 №471 на акт перевірки №336/22/34712933 від 10.12.2012 року.
На основі таких висновків податковим органом було прийнято податкові повідомлення-рішення №0007522350 від 21.12.2012 року, яким зменшено розмір від'ємного значення суми ПДВ у розмірі 2368606 грн., та №0007532350 від 21.12.2012 року, яким збільшено суму грошового зобов'язання ТОВ «Дубенський край» з ПДВ на загальну суму 400163,74 грн., в т.ч. основного платежу - 318418,39 грн., та штрафні (фінансові) санкції - 81745,35 грн.
Правомірність висновків відповідача про порушення позивачем абзацу "б" пункту 81.6 статті 81 Закону 168/97-ВР та п. 5.8. наказу Державної податкової адміністрації України від 21 січня 2009 року № 8 № "Про внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість" (в редакції, чинній на дату подання податкової декларації за грудень 2010 року), підтверджується наступним.
Так, наказ ДПА України від 21.01.2009 № 8 «Про внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30.01.2009 за № 90/16106, яким внесено зміни до порядку заповнення та подання податкової декларації з ПДВ, затвердженого наказом ДПА України від 30.05.1997 № 166, набрав чинності з 10.02.2009. Наказ розроблений відповідно до положень ст. 8 Закону України «Про податок на додану вартість» з урахувань змін та доповнень, внесених Законом України від 31.10.2008 № 639-VI «Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів».
Даним наказом внесено зміни до форми податкової декларації з ПДВ, затвердженої наказом ДПА України від 30.05.1997 № 166, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09.07.1997 за № 250/2054, та викладено у новій редакції форму податкової декларації з ПДВ (скороченої), затверджену наказом ДПА України від 23.10.1998 № 499, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10.11.1998 за № 715/3155.
Крім того, внесено відповідні зміни до Порядку заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 30.05.1997 № 166, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.07.1997 за № 250/2054, відповідно до яких для платників, які зареєстровані як суб'єкти спеціального режиму оподаткування, у податковій декларації (скороченій) відображаються лише операції з поставки сільськогосподарських товарів (послуг), вироблених (наданих) у результаті здійснення діяльності відповідно до пп. 81.15.2 - 81.15.6 п. 81. 15 ст. 81 Закону 168/97-ВР та постанови КМ України від 21.01.2009 № 23 Про затвердження переліку видів діяльності, на які поширюються норми ст. 8 Закону 168/97-ВР, інші операції - у податковій декларації, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом (загальній), відповідно до редакції абзацу третього пп. 81.15.1 п. 8.15 ст. 8 Закону. Податкова декларація з ПДВ (загальна) та податкова декларація з податку на додану вартість (скорочена) доповнюються рядками, в яких зазначаються показники, пов'язані з відображенням часткового використання товарів (послуг), основних фондів, виготовлених та/або придбаних, які частково використовуються сільськогосподарським підприємством для виготовлення сільськогосподарських товарів (послуг), а частково для інших товарів (послуг).
Сума сплаченого (нарахованого) податкового кредиту розподіляється виходячи з частки використання таких товарів (послуг), основних фондів в операціях сільськогосподарського виробництва та відповідно в інших операціях.
Указаний розподіл відбувається у тому періоді, у якому здійснювалось таке виготовлення та/або придбання, а розподілені суми відповідно включаються до значень рядків 10, 12, 13 декларації з податку на додану вартість та декларації з податку на додану вартість (скороченої), довідково відображаються у рядках 10-1, 12-1, 13-1 податкової декларації (скороченої).
Відповідно до наказу Державної податкової адміністрації України від 21 січня 2009 року № 8 «Про внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість» (п. 5.8.) коригування податкового кредиту відображається у рядку 16. При заповненні цього рядка (крім рядка 16.5) обов'язковим є подання додатка 1 до податкової декларації, який заповнюється у розрізі контрагентів та податкових накладних
У рядку 16.3 відображається коригування, пов'язане з використанням раніше придбаних товарів (послуг), основних фондів частково для виготовлення сільськогосподарських товарів (послуг), а частково для інших.
Таке коригування проводиться виходячи із залишкової вартості основних фондів та вартості залишків товарів, що використовуються чи підлягають використанню в сільськогосподарському виробництві, відповідно до частки використання таких товарів (послуг), основних фондів в операціях сільськогосподарського виробництва та в інших операціях, але не нижче питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів (послуг), розрахованої відповідно до вимог пункту 81.6 статті 81 Закону:
а) у разі зміни напряму використання товарів (послуг), основних фондів з іншої діяльності на діяльність у сфері сільського і лісового господарства та рибальства;
б) при реєстрації сільськогосподарського підприємства як суб'єкта спеціального режиму оподаткування.
У рядку 16.3 податкової декларації (скороченої) коригування відображається зі знаком "+" (до збільшення). У рядку 16.3 податкової декларації, у якій відображається інша діяльність, - зі знаком "-" (до зменшення).
Відповідно до п. 81.6. ст. 81 Закону 168/97-ВР сільськогосподарським вважається підприємство, основною діяльністю якого є поставка вироблених (наданих) ним сільськогосподарських товарів (послуг) на власних або орендованих виробничих потужностях, а також на давальницьких умовах, в якій питома вага вартості сільськогосподарських товарів (послуг) становить не менше 75 відсотків вартості всіх товарів (послуг), поставлених протягом попередніх дванадцяти послідовних звітних податкових періодів сукупно.
Ця норма діє з урахуванням того, що:
а) для новоствореного сільськогосподарського підприємства, зареєстрованого як суб'єкт господарювання, який здійснює господарську діяльність менше дванадцяти календарних місяців, така питома вага сільськогосподарських товарів (послуг) розраховується за наслідками кожного звітного податкового періоду;
б) з метою розрахунку такої питомої ваги до складу основної діяльності сільськогосподарського підприємства не включаються оподатковувані операції з поставки капітальних активів, що перебували у складі його основних фондів не менше дванадцяти послідовних звітних податкових періодів сукупно, якщо такі поставки не були постійними і не становили окремої підприємницької діяльності.
В ході перевірки встановлено, що ТОВ «Дубенський край» в період з 01.03.2010 року по 31.11.2010 року подавало до Дубенської ОДПІ загальну декларацію з податку на додану вартість, а починаючи з 01.12.2010 року відповідно до вимог ст. 81 Закону 168/97-ВР та заяви про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб'єкта спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість №1448 від 09.11.2010, зареєструвався як суб'єкт спеціального режиму оподаткування.
Позивачем подано податкову декларація з ПДВ спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського господарства за грудень 2010 року, відповідно до вимог ст. 8 Закону №168/97, в якій повинні відображатися лише операції, пов'язані із сільськогосподарським виробництвом та податкову декларацію з ПДВ за грудень 2010 року, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом , в якій відображаються всі інші операції.
Згідно з абзацом другим частини "а" підпункту 81.15.1 пункту 81.15 статті 81 Закону №168/97-ВР у разі використання сільськогосподарським підприємством товарів (послуг), основних фондів виготовлених та/або придбаних, частково для виготовлення сільськогосподарських товарів (послуг), а частково для інших товарів (послуг), то сума сплаченого (нарахованого) податкового кредиту розподіляється виходячи з частки використання таких товарів (послуг), основних фондів в операціях сільськогосподарського виробництва та відповідно в інших операціях.
З Акту перевірки вбачається, що ТОВ «Дубенський край» для вирощення сільськогосподарської продукції за період з березня по листопад 2010 року витрати в сумі 18859625,73 грн., у тому числі витрати, придбані з ПДВ - 14551618,81 грн., без ПДВ - 4308006,92 грн.
Відповідно, відсоток витрат придбаних з ПДВ становить 77,16 % (14551618,81/18 859625,73*100) в собівартості сільськогосподарської продукції.
Залишкова вартість сільськогосподарської продукції, згідно даних бухгалтерського обліку на рахунку 27 "Сільськогосподарська продукція", складається з собівартості виготовленої продукції та суми доходу від первісного визнання та від зміни вартості біологічних активів і сільськогосподарської продукції, які обліковуються за справедливою вартістю. Собівартість виготовленої продукції станом на 01.12.2010 року становить - 6357582,61 грн. (9370006,61 грн. - 3012423,67 грн.).
Витрати придбані з ПДВ в собівартості готової продукції становлять 4905511 грн. (6357582,94*77,16/100%) та у незавершеному виробництві - 3869511,79 грн. (5049911,60*77,16/100%) та 217833 грн. (282313,50*77,16/100%).
Відповідно до Наказу Мінфіну від 18.11.2005 № 790 «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 30 «Біологічні активи» сільськогосподарська продукція - актив, одержаний в результаті відокремлення від біологічного активу, призначений для продажу, переробки або внутрішньогосподарського споживання. Придбаний (одержаний) біологічний актив зараховується на баланс підприємства за первісною вартістю, яка визначається відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби» або Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 9 «Запаси» (п.7).
Відповідно до Наказу Мінфіну від 20.10.1999, № 246 «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку» (п.6.) Для цілей бухгалтерського обліку запаси включають: готову продукцію, що виготовлена на підприємстві, призначена для продажу і відповідає технічним та якісним характеристикам, передбаченим договором або іншим нормативно-правовим актом; товари у вигляді матеріальних цінностей, що придбані (отримані) та утримуються підприємством з метою подальшого продажу; поточні біологічні активи, якщо вони оцінюються за цим Положенням (стандартом), а також сільськогосподарська продукція і продукція лісового господарства після її первісного визнання. Придбані (отримані) або вироблені запаси зараховуються на баланс підприємства за первісною вартістю (п.8).
Відповідно до Наказу Мінфіну від 31.12.1999, № 318 «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 16 «Витрати» (п.11.) собівартість реалізованої продукції (робіт, послуг) складається з виробничої собівартості продукції (робіт, послуг), яка була реалізована протягом звітного періоду, нерозподілених постійних загальновиробничих витрат та наднормативних виробничих витрат.
До виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) включаються: прямі матеріальні витрати; прямі витрати на оплату праці; інші прямі витрати; змінні загальновиробничі та постійні розподілені загальновиробничі витрати. Виробнича собівартість продукції зменшується на справедливу вартість супутньої продукції, яка реалізується, та вартість супутньої продукції в оцінці можливого її використання, що використовується на самому підприємстві.
Органом державної податкової служби в ході перевірки встановлено, що залишки товарно-матеріальних цінностей, які були придбані із формуванням податкового кредиту, за даними бухгалтерського обліку ТОВ «Дубенський край» становлять: паливо: залишок станом на 01.12.2010 року - 103913,43 грн., сум ПДВ, яка брала участь у формуванні податкового кредиту - 20782,69 грн., тара та тарні матеріали: залишок - 424,32 грн., ПДВ - 84,86 грн., будівельні матеріали: залишок - 9 133,44 грн., ПДВ - 1826,69 грн., запасні частини - 140305,38 грн., ПДВ - 28061,08 грн., матеріали сільськогосподарського призначення: залишок - 415645,79 грн., ПДВ - 83129,16 грн., інші матеріали: 1216,46 грн., ПДВ - 243,29 грн., МШП: залишок - 7108,12 грн., ПДВ - 1421,62 грн., сільськогосподарська продукція: залишок - 4905,511 грн., ПДВ - 981102 грн., виробництво (23): залишок - 3896511,79 грн., ПДВ - 779302,36 грн., виробництво(25): залишок - 217833,10 грн., ПДВ - 43566,62 грн., основні засоби: залишок - 8 857309,12 грн., ПДВ - 1771461,82 грн., самостійно скоригований податковий кредит при переході на спеціальний режим оподаткування ПДВ: - 1023958 грн. Загалом сума ПДВ, яка брала участь у формуванні податкового кредиту ТОВ «Дубенський край» складає 2687024,39 грн.
У рядках 16.3 податкових декларацій за грудень 2010 року позивачем в порушення вимог п. 8-1.15 Закону № 168/97 та п. 5.8 Порядку № 166 не здійснено коригування податкового кредиту із залишкової вартості раніше придбаних основних фондів та вартості залишків товарно-матеріальних цінностей, що використовуються чи підлягають використанню в сільськогосподарському виробництві, відповідно до частки використання таких товарів (послуг), основних фондів в операціях сільськогосподарського виробництва та в інших операціях, але не нижче питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів (послуг), розрахованої відповідно до вимог пункту 81.6 ст. 81 цього ж Закону, що призвело до завищення розміру податкового кредиту податкової декларації (загальної) з ПДВ за грудень 2010 року, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом, на суму 2 687 024,39 грн. та заниження розміру податкового кредиту податкової декларації з ПДВ (скороченої) спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського господарства за грудень 2010 року на цю ж суму.
Правова позиція позивача базуються на довільному тлумаченні вимог пункту 5.8 Порядку заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 30.05.1997 № 166, зокрема ним не враховано, що коригування, пов'язане з використанням раніше придбаних товарів (послуг), основних фондів частково для виготовлення сільськогосподарськими підприємствами сільськогосподарських товарів (послуг) або переробними підприємствами готової продукції, а частково для інших для сільськогосподарських підприємств проводиться не нижче питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів (послуг), розрахованої відповідно до вимог пункту 81.6 статті 81 Закону 168/97-ВР.
Враховуючи наведене, перевіркою обґрунтовано встановлено: заниження податку на додану вартість, що підлягає сплаті до бюджету у сумі 369201,81 грн.; завищення податку на додану вартість в сумі 48312 грн.; завищення від'ємного значення податку на додану вартість рядок 24 в сумі 2368606 грн. за жовтень 2012 року; заниження податкового кредиту в спеціальній декларації податку на додану вартість в сумі 2687024,39 грн. за грудень 2010 року.
Відтак, дії відповідача по складанню акту перевірки відповідають приписам ст.86 Податкового кодексу України та Порядку оформлення результатів документальних перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України №984 від 22.12.2010 року.
За наведених обставин, прийняття відповідачем спірних податкових повідомлень-рішень є правомірними, в задоволенні позовних вимог про визнання протиправними та скасування таких податкових повідомлень-рішень слід відмовити повністю.
Відповідно до ст. 94 КАС України, судові витрати на користь позивача з Державного бюджету України не присуджуються.
Керуючись статтями 17-19,71, 94, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
В задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю "Дубенський край" до Дубенської об'єднаної державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень №0007532350 від 21 грудня 2012 року та №0007522350 від 21 грудня 2012 року - відмовити повністю.
Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Житомирського апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Суддя Клименко О.М.