Постанова № 29553089, 20.02.2013, Донецький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
20.02.2013
Номер справи
805/484/13-а
Номер документу
29553089
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

20 лютого 2013 р. Справа №805/484/13-а

Приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17

час прийняття постанови: 11-50 год.

Донецький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Волгіної Н.П.,

при секретарі судового засідання - Прокопенко Н.М.,

за участю:

представника третьої особи - Галущак С.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду адміністративну справу

за позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледар Донецької області

до Відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області, управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області,

третя особа - Державне підприємство «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1»,

про визнання дій незаконними, зобов'язання вчинити певні дії та скасування постанови про зупинення виконавчого провадження,-

В С Т А Н О В И В :

Позивач, Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледар Донецької області, звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовною заявою про: визнання незаконними дій головного державного виконавця Відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області (далі - ВПВР УДВС ГУЮ у Донецькій області) Буханцова Олександра Вікторовича щодо зупинення виконавчого провадження по примусовому виконанню виконавчого листа Донецького окружного адміністративного суду № 2а/0570/71/2012 від 12.07.2012 року про стягнення заборгованості у розмірі 3 674 113,80 грн з Державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1», скасування відповідної постанови та зобов'язання ВПВР УДВС ГУЮ у Донецькій області винести постанову про поновлення виконавчого провадження та вжити заходи щодо примусового виконання виконавчого листа, виданого Донецьким окружним адміністративним судом у адміністративній справі № 2а/0570/71/2012. В обґрунтування позовних у позові зазначено наступне.

Рішенням Донецького окружного адміністративного суду від 06.02.2012 року по справі № 2а/0570/71/2012 задоволено позов УПФУ в м. Вугледарі Донецької області до Державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» про стягнення заборгованості з фактичних витрат по виплаті пільгових пенсій в розмірі 3 674 113,80 грн.

11.07.2012 року Донецьким окружним адміністративним судом виданий виконавчий лист на виконання постанови від 06.02.2012 року.

УПФУ в м. Вугледарі Донецької області 02.08.2012 року передано до виконання до ППВР ВДВС ГУЮ в Донецькій області зазначений виконавчий лист до примусового виконання за місцем знаходження підприємства-боржника.

29.08.2012 року УПФУ в м. Вугледарі Донецької області отримано постанову головного державного виконавця Буханцова О.В. від 09.08.2012 року про відкриття виконавчого провадження.

03.01.2013 року Управлінням отримана постанова про зупинення виконавчого провадження, відповідно до п. 15 ст. 37 Закону України «Про виконавче провадження», згідно включення підприємства-боржника до реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу.

УПФУ в м. Вугледарі Донецької області вважає, що у головного державного виконавця не було підстав для зупинення виконавчого провадження по виконавчому листу від 12.07.2012 року № 2а/0570/71/2012 виданого Донецьким окружним адміністративним судом, так як відповідно до ч. 2 ст. 2 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» від 23.06.2005 року № 2711-IV дія цього Закону поширюється на підприємства паливно-енергетичного комплексу, а також інших учасників розрахунків, які мають або перед якими є заборгованість, що виникла внаслідок неповних розрахунків за енергоносії. Пунктом 1.3 ст. 1 цього Закону до учасників розрахунків віднесено: підприємства паливно-енергетичного комплексу, суб'єкти господарської діяльності, розпорядники коштів державного та місцевих бюджетів, державні цільові фонди Державний комітет України з державного матеріального резерву, правонаступники ліквідованих фондів, що були передбачені законодавством, розпорядник цільового галузевого фонду створення ядерно-паливного циклу Міністерства палива та енергетики України, які мають дебіторську або кредиторську заборгованість та здійснюють заходи щодо її погашення на умовах визначених цим Законом.

Згідно пунктом 1.4 ст. 1 Закону України № 2711-IV до заборгованості відноситься сума коштів, підтверджена учасниками розрахунків на розрахункову дату сума коштів, яка: 1) підлягає сплаті за товари, роботи (послуги), спожиті у процесі виробництва (видобутку), передачі (транспортування) та/або постачання енергоносіїв, відповідно до укладених договорів або з інших підстав, передбачених законом, у тому числі суми пені, штрафних та фінансових санкцій, але не сплачена; 2) є податковим боргом та підлягає сплаті, але не сплачена, до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів, у тому числі ліквідованих; 3) підлягає сплаті, але не сплачена, до цільового галузевого фонду створення ядерно-паливного циклу Міністерства палива та енергетики України; 4) передбачена видатками бюджетів усіх рівнів, але не отримана суб'єктами господарської діяльності, у тому числі за пільгами та субсидіями, для сплати за спожиті енергоносії; 5) підлягає сплаті і виникла внаслідок відсутності у Державному бюджеті України минулих років видаткових статей або передбачення видатковими статтями часткового фінансування видатків для розрахунків за енергоносії, у тому числі за пільгами та субсидіями (трансфертами), спожиті підприємствами, організаціями, закладами та установами, які фінансуються з бюджетів усіх рівнів. Наведеною нормою встановлено вичерпний перелік сум коштів, що підпадають під визначення заборгованості при застосуванні цього Закону, на які поширюється положення п. 15 ст. 37 Закону України «Про виконавче провадження», щодо обов'язкового зупинення виконавчого провадження.

Також, згідно ч. 7 ст. 3 Закону України № 2711-ІV, на строк участі підприємства паливно-енергетичного комплексу у процедурі погашення заборгованості підлягають зупиненню виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень щодо цього підприємства із стягнення заборгованості, яка виникла до 01.01.2012 року, що підлягають виконанню в порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження», крім рішень про виплату заробітної плати, вихідної допомоги, інших виплат (компенсацій), що належать працівнику у зв'язку з трудовими відносинами, відшкодування матеріальної (майнової) шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю, стягнення аліментів, та рішень про стягнення заборгованості із сплати внесків до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, яка виникла до 01.01.2011 року, і заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів Пенсійного фонду України. Відповідно до положень Закону України № 2711-IV його дія поширюється на підприємства паливно-енергетичного комплексу та суб'єкти господарської діяльності, перераховані: в п. 1.3 ст. 1, щодо заборгованості, яка виникла внаслідок неповних розрахунків за енергоносії. Позивач не відноситься до учасників розрахунків, борг ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» не є боргом за у сфері енергопостачання (енергоспоживання) чи не сплату електроенергії або податкового боргу. Спірний борг виник унаслідок не несплати страхових внесків до Пенсійного фонду. Згідно ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» № 2464 від 08.07.2010 року рішення, прийнятті органами Пенсійного фонду з питань, що належить до їх компетенції, є обов'язковими до виконання платниками єдиного внеску, посадовими особами і застрахованими особами. Суми недоїмки, згідно ч.3 вищезазначеного закону, стягуються з нарахуванням пені та застосуванням штрафів.

Відповідно до п. 12 ст. 20 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» №1058-IV від 09.07.2003 року страхові внески підлягають сплаті незалежно від фінансового становища платника страхових внесків.

Відповідно до п. 1 ч. 8 розділу XV «Прикінцеві положення» Закону страхові внески, що перераховуються до солідарної системи сплачуються страхувальниками та застрахованими скобами на умовах і в порядку, визначених цим Законом та в розмірах, передбачених ЗУ «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування». Борг підприємства - божника, а саме заборгованість із страхових внесків не є боргом у сфері енергопостачання (енергоспоживання) або податковим боргом.

Ухвалою суду від 18.01.2013 року до участі у справі залучено в якості третьої особи на боці відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, Державне підприємство «Південнодонбаське № 1».

Ухвалою суду від 22.01.2013 року залучено до участі у справі в якості другого відповідача управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області.

Представник позивача у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледар Донецької області повідомлено належним чином. Через канцелярію суду надійшло клопотання про розгляд справи у відсутності представника позивача. Крім цього, позивач повідомив суд те, що ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 25.10.2012 року в адміністративній справі № № 2а/0570/71/2012 про стягнення з ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» на користь Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледар Донецької області суми фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за списком № 1 у розмірі 3 674 113, 80 грн розстрочена вказана сума боргу на строк 8 років зі сплатою щомісячно рівними частинами по 38 272, починаючи з жовтня 2012 року. На виконання даної ухвали від ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» надійшли такі проплати: у жовтні 2012 року - 38 272,00 грн, у листопаді - 38 272,00 грн, у грудні - 38 272,00 грн, у січні - 38 272,00 грн. Всього - 153 088,00 грн. Фактична заборгованість ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» по справі № 2а/0570/71/2012 станом на час розгляду справи складає 3 521 025,80 грн.

Представник ВПВР УДВС ГУЮ у Донецькій області у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи відділ повідомлявся належним чином. Через канцелярію суду надійшло клопотання від ВПВР УДВС ГУЮ у Донецькій області про розгляд справи у відсутності їх представника.

Представник управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи управління повідомлялось належним чином. Причини неявки представника суду не повідомлені.

Представник третьої особи в судовому засіданні заперечував проти задоволення позову та просив суд відмовити в його задоволенні, у зв'язку із тим, що Державне підприємство «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» включено до реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, передбаченого Законом України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» від 23.06.2005 року № 2711-IV. Згідно ч. 7 ст. 3 Закону України № 2711-ІV, на строк участі підприємства паливно-енергетичного комплексу у процедурі погашення заборгованості підлягають зупиненню виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень щодо цього підприємства із стягнення заборгованості, яка виникла до 01.01.2012 року, що підлягають виконанню в порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження».

Дослідивши матеріали справи, доводи позовної заяви та заслухавши пояснення представника третьої особи суд встановив наступне.

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 06.02.2012 року по справі № 2а/0570/71/2012 вимоги Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледарі Донецької області до Державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» задоволені у повному обсязі. Відповідно до зазначеної постанови прийнято рішення про стягнення з Державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» (код 34032208) на користь Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледарі Донецької області заборгованості на виплату та доставку пільгових пенсій за період з липня по жовтень 2011 року у розмірі 3674113,80 грн (а.с. 14-18).

Зазначене судове рішення набрало законної сили 28.02.2012 року.

11.07.2012 року Донецьким окружним адміністративним судом виданий виконавчий лист по зазначеній справі (а.с. 13).

02.08.2012 року позивач звернувся до ППВР УДВС ГУЮ у Донецькій області з заявою про відкриття виконавчого провадження з примусового виконання виконавчого листа по справі № 2а/0570/71/2012 (а.с. 11-12).

09.08.2012 року головним державним виконавцем ВПВР УДВС ГУЮ у Донецькій області Буханцовим О.В. винесена постанова про відкриття виконавчого провадження № 33755083 з примусового виконання виконавчого листа про стягнення з ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» на користь Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледарі Донецької області боргу в розмірі 3 674 113,80 грн (а.с. 5). Зазначена постанова отримана позивачем 29.08.2012 року, про що свідчить штамп реєстрації вхідної кореспонденції (вх. № 2227/03) (а.с. 10).

Відповідно до п. 15 ч. 1 ст. 37 Закону України «Про виконавче провадження» (в редакції, чинної на дату прийняття спірної постанови) виконавче провадження підлягає обов'язковому зупиненню у разі внесення підприємства паливно-енергетичного комплексу до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу».

Як встановлено у судовому засіданні, на виконання зазначеної норми Закону, 06.09.2012 року відповідачем була винесена постанова про зупинення виконавчого провадження у зв'язку з тим, що боржника ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» внесено до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» (а.с. 6).

Відповідно до Виписки з Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості згідно з Законом України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого розвитку підприємств паливно-енергетичного комплексу», наданої Розрахунковим центром - структурним підрозділом ДП «Енергоринок», Державне підприємство «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1», код ЄДРПОУ 3403228, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи № А01 від 25.02.2009 року, 10.11.2005 року внесено до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості згідно з Законом України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого розвитку підприємств паливно-енергетичного комплексу». Внесення Позивача до Реєстру відбулося на підставі наказу Міністерства палива та енергетики України від 10.11.2005 року № 568 (а.с. 43).

Відповідно до вимог ст. 15 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» страхування від нещасного випадку здійснює Фонд соціального страхування від нещасних випадків - некомерційна самоврядна організація, що діє на підставі статуту, який затверджується її правлінням. Страхові внески є цільовим загальнообов'язковим платежем, який справляється на всій території України в порядку, встановленому цим Законом. Страхові внески не включаються до складу податків, інших обов'язкових платежів, які становлять систему оподаткування.

Статтею 2 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» встановлено, що дія цього Закону поширюється на підприємства паливно-енергетичного комплексу, а також інших учасників розрахунків, які мають або перед якими є заборгованість, що виникла внаслідок неповних розрахунків за енергоносії.

За приписами п. 1.3 ст. 1 вказаного Закону до учасників розрахунків відносяться підприємства паливно-енергетичного комплексу, суб'єкти господарської діяльності, розпорядники коштів державного та місцевих бюджетів, державні цільові фонди, Державний комітет України з державного матеріального резерву, правонаступники ліквідованих фондів, що були передбачені законодавством, розпорядник цільового галузевого фонду створення ядерно-паливного циклу Міністерства палива та енергетики України, які мають дебіторську або кредиторську заборгованість та здійснюють заходи щодо її погашення на умовах, визначених цим Законом.

Згідно п. 1.4 ст. 1 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» до заборгованості відноситься сума коштів, підтверджена учасниками розрахунків на розрахункову дату, яка: 1) підлягає сплаті за товари, роботи (послуги), спожиті у процесі виробництва (видобутку), передачі (транспортування) та/або постачання енергоносіїв, відповідно до укладених договорів або з інших підстав, передбачених законом, у тому числі суми пені, штрафних та фінансових санкцій, але не сплачена; 2) є податковим боргом та підлягає сплаті, але не сплачена, до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів, у тому числі ліквідованих; 3) підлягає сплаті, але не сплачена, до цільового галузевого фонду створення ядерно-паливного циклу Міністерства палива та енергетики України; 4) передбачена видатками бюджетів усіх рівнів, але не отримана суб'єктами господарської діяльності, у тому числі за пільгами та субсидіями, для сплати за спожиті енергоносії; 5) підлягає сплаті і виникла внаслідок відсутності у Державному бюджеті України минулих років видаткових статей або передбачення видатковими статтями часткового фінансування видатків для розрахунків за енергоносії, у тому числі за пільгами та субсидіями (трансфертами), спожиті підприємствами, організаціями, закладами та установами, які фінансуються з бюджетів усіх рівнів,6) є заборгованістю казенних підприємств, у тому числі тих, які були казенними станом на 01.01.2011 року, за зобов'язаннями з оплати електричної енергії у розмірі станом на 01.07.2011 року, що є непогашеними на дату набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законів України з питань врегулювання заборгованості за електричну енергію».

Тобто, наведеною нормою встановлений вичерпний перелік сум коштів, що підпадають під визначення заборгованості при застосуванні Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу».

Суми витрат Пенсійного Фонду України на виплату та доставку пільгових пенсій не включаються до складу податків, інших обов'язкових платежів, які становлять систему оподаткування, на ці внески не поширюється податкове законодавство. Порядок відшкодування наведених витрат визначено Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Згідно до п. 16 розділу XV наведеного Закону до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони України та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

Крім того, суд вважає за необхідне зазначити, що у відповідності до пояснювальної записки до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення обсягів дохідної частини бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування в умовах подолання наслідків світової фінансової кризи)» метою внесення відповідних змін до Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» є недопущення утворення заборгованості зі страхових виплат у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування та збільшення дохідної частини фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Згідно ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України, у відповідності до якої у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно із ч. 1 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 72 цього Кодексу.

Частиною 2 зазначеної статті Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Таким чином, з урахуванням наведеного, а також того, що на стягнення витрат на виплату та доставку пільгових пенсій не поширюється положення п. 15 ст. 34 Закону України «Про виконавче провадження» щодо обов'язкового зупинення виконавчого провадження, та відповідачем не доведено правомірність своїх дій при винесені постанови про зупинення виконавчого провадження, суд вважає, що така постанова підлягає скасуванню.

Що стосується позовних вимог в частині визнання дій головного державного виконавця Відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області Буханцова О.В. незаконними та зобов'язання відповідача поновити виконання виконавчого листа № 2а/0570/71/2012, виданого 11.07.2012 року Донецьким окружним адміністративним судом, суд вважає їх необґрунтованими і такими, що не підлягають задоволенню з огляду на наступне.

Відповідно до Закону № 606-XIV державний виконавець має право на винесення постанов, актів та інших процесуальних документів у виконавчому провадженні, а тому вимоги про визнання дій державного виконавця незаконними не підлягають задоволенню.

Крім того, скасування постанови про зупинення виконавчого провадження від 06.09.2012 року є достатнім та повним захистом прав позивача.

Таким чином, суд приходить до висновку про необхідність часткового задоволення позовних вимог Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледарі Донецької області до Відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області, управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області, третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Державне підприємство «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1», про визнання дій незаконними, скасування постанови про зупинення виконавчого провадження від 06.09.2012 року та зобов'язання вчинити певні дії.

На підставі викладеного вище, керуючись ст. 2, ст. 17-20, ст. 69-72, ст. 86, ст. 94, ст. 122-154, ст. 158-163, ст. 167, ст. 181, ст. 185, ст. 186, ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледарі Донецької області до Відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області, управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області, третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Державне підприємство «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1», про визнання дій незаконними, скасування постанови про зупинення виконавчого провадження від 06.09.2012 року та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.

Скасувати постанову головного державного виконавця Відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області Буханцова О.В. від 06.09.2012 року про зупинення виконавчого провадження з примусового виконання виконавчого листа № 2а/0570/71/2012, виданого Донецьким окружним адміністративним судом 11.07.2012 року, про стягнення з Державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» на користь Управління Пенсійного фонду України в м. Вугледарі заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій у розмірі 3 674 113,80 грн.

В іншій частині позовних вимог відмовити.

Постанова прийнята у нарадчій кімнаті, її вступна та резолютивна частини проголошені в судовому засіданні 20 лютого 2013 року в присутності представника третьої особи.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови складений 25 лютого 2013 року.

Суддя Волгіна Н.П.