Постанова № 29368185, 30.01.2013, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
30.01.2013
Номер справи
2а-16039/12/2670
Номер документу
29368185
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1 П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Київ

30 січня 2013 року 15:36 № 2а-16039/12/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Погрібніченка І.М., при секретарі судового засідання Мосійчук І.М., за участю представників: позивача - Шакірової Т.В.,Буланової О.М. , відповідача - Мухи С.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справуза позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «РУСЬ»до Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової службипро визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 04 вересня 2012 року № 0000454220, -

На підставі ч. 3 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України в судовому засіданні 30 січня 2013 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

23 листопада 2012 року до Окружного адміністративного суду м. Києва звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «РУСЬ» (далі - ТОВ «ГК «РУСЬ», позивач) з адміністративним позовом до Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби (далі - відповідач) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 04 вересня 2012 року № 0000454220.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 28 листопада 2012 року відкрито провадження в адміністративній справі, закінчено підготовче провадження та адміністративну справу № 2а-16039/12/2670 призначено до судового розгляду на 19 грудня 2012 року.

В судовому засіданні 19 грудня 2012 року суд ухвалив розгляд справи відкласти до 30 січня 2013 року.

В судовому засіданні представники позивача позовні вимоги підтримали та просили їх задовольнити.

Представник відповідача проти задоволення адміністративного позову заперечував.

Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення представників сторін, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «РУСЬ» (код ЄДРПОУ 35534818) зареєстроване Печерською районною у місті Києві державною адміністрацією 08 листопада 2007 року (Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи серії А01 № 259868). Вказане товариство розташоване за адресою: 01601, м. Київ, вул. Госпітальна, будинок 4.

ТОВ «Готельний комплекс «РУСЬ» взято на податковий облік в органах державної податкової служби 12 листопада 2007 року за № 46913/8 та перебуває на обліку у Спеціалізованій ДПІ у м. Києві по роботі з великими платниками податків (перейменовано в Окружну державну податкову службу - Центральний офіс з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби).

Окружною державною податковою службою - Центральним офісом з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби проведено камеральну перевірку податкової звітності з податку на прибуток за I півріччя 2012 року ТОВ «ГК «РУСЬ», за результатами якої 17 серпня 2012 року складено Акт камеральної перевірки податкової звітності з податку на прибуток № 856/42-20/35534818 (далі по тексту - Акт № 856/42-20/35534818).

Актом перевірки встановлено, що ТОВ «ГК «РУСЬ» в порушення п. 150.1 ст. 150 Податкового кодексу України неправомірно включено до від'ємного фінансового результату попереднього звітного періоду по кожному видку цінних паперів суму в розмірі 100% від'ємного фінансового результату операцій з цінними паперами та деривативами, які рахуються станом на 1 січня 2012 року, що призвело до заниження прибутку від операцій з торгівлі цінними паперами та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами та завищення від'ємного значення об'єкту оподаткування на суму 21 071 943 грн.

Платником податків занижено податок на прибуток у декларації за I півріччя 2012 року на 4 425 108 гривень.

Не погоджуючись з висновками Акту № 856/42-20/35534818, позивач 23 серпня 2012 року до податкового органу подав заперечення на Акт камеральної перевірки податкової звітності з податку на прибуток № 856/42-20/35534818 від 17 серпня 2012 року.

У висновку відповідача, складеного за результатами розгляду заперечень, від 31 серпня 2012 року № 8229/42-258, висновки, викладені в Акті № 856/42-20/35534818 залишено без змін.

04 вересня 2012 року відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення за формою «Р» № 0000454220, яким згідно з підпунктом 54.3.2 пункту 54.3 статті 54 Податкового кодексу України та відповідно до п. 123.1 ст. 123 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI на підставі акта камеральної перевірки податкової звітності з податку на прибуток № 856/42-20/35534818 від 17 серпня 2012 року, з урахуванням висновку про результати розгляду заперечень № 8229/42-258 від 31 серпня 2012 року, за порушення пункту 150.1 ст. 150 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, ТОВ «ГК «РУСЬ» збільшено суму грошового зобов'язання за платежем: податок на прибуток в сумі 5 531 385,00 грн., з якої сума грошового зобов'язання за основним платежем складає 4 425 108 грн. та за штрафними (фінансовими) санкціями - 1 106 277 грн.

Зазначене податкове повідомлення-рішення оскаржене позивачем в порядку процедури адміністративного оскарження до ДПС України, яка своїм рішенням від 12 листопада 2012 року № 5170/0/61-12/10-2115 його скаргу залишила без задоволення, а податкове повідомлення-рішення - без змін.

Позивач не погоджується з рішенням суб'єкта владних повноважень, просить визнати його протиправним та скасувати.

ТОВ «ГК «РУСЬ» вважає, що посадовими особами Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби під час проведення 17.08.2012 року камеральної перевірки податкової звітності ТОВ «ГК «РУСЬ» з податку на прибуток за I півріччя 2012 року та прийнятті за результатами цієї перевірки податкового повідомлення-рішення було неправильно застосовано норми пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4, п. 134.1 ст. 134, п. 150.1 ст. 150, п. 153.8 ст. 158, п. 3 та п. 4 підрозділу 4 розділу XX Податкового кодексу України і зроблено висновки, що не відповідають фактичним обставинам щодо порушень ТОВ «ГК «РУСЬ» п. 150.1 ст. 150 Податкового кодексу України та заниження суми податку на прибуток на 4 425 108 гривень.

Позивач вважає, що донарахування відповідачем податкових зобов'язань та накладення штрафу за відсутності будь-яких правопорушень з боку позивача є неправомірним та порушує права та інтереси позивача, що, в свою чергу, є підставою для скасування вищевказаного податкового рішення.

В своєму позові позивач просить визнати протиправним та повністю скасувати податкове повідомлення-рішення Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби від 04 вересня 2012 року № 0000454220.

Відповідачем подані заперечення проти позову, в яких Окружна державна податкова служба - Центральний офіс з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби зазначає, що ТОВ «ГК «РУСЬ» в порушення п. 150.1 ст. 150 Податкового кодексу України неправомірно включено до від'ємного фінансового результату попереднього звітного періоду по кожному виду цінних паперів суму в розмірі 100% від'ємного фінансового результату операцій з цінними паперами та деривативами, які рахуються станом на 1 січня 2012 року, що призвело до заниження прибутку від операцій з торгівлі цінними паперами та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами та завищення від'ємного значення об'єкту оподаткування на суму 21 071 943 грн.

В своїх запереченнях контролюючий орган просить в задоволенні позовних вимог ТОВ «ГК «РУСЬ» повністю відмовити.

Оцінивши за правилами статті 86 Кодексу адміністративного судочинства України надані сторонами докази та пояснення, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд погоджується з доводами ТОВ «ГК «РУСЬ», виходячи з наступного.

Спірні правовідносини, що склалися між сторонами регулюються нормами Конституції України, Податкового кодексу України (далі - ПК України) та іншими нормативно-правовими актами.

Податковим органом в ході перевірки додатку ЦП та додатку ІД до податкової декларації з податку на прибуток підприємств за І півріччя 2012 року № 9047793638 від 09.08.2012 року встановлено, що підприємством неправомірно включено до від'ємного фінансового результату попереднього звітного періоду по кожному виду цінних паперів суму у розмірі 100% від'ємного фінансового результату операцій з цінними паперами та деривативами, які рахуються станом на 1 січня 2012 року, що призвело до заниження прибутку від операцій з торгівлі цінними паперами та іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами та завищення від'ємного значення об'єкту оподаткування на суму 21 071 943 грн.

При цьому податковий орган посилається на п. 150.1 ст. 150 ПК України, який необхідно застосовувати з урахуванням положень п. 3 підрозділу 4 Розділу XX Податкового кодексу України.

Відповідно до п. 150.1 ст. 150 ПК України якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками податкового року є від'ємне значення, то сума такого від'ємного значення підлягає включенню до витрат першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням зазначеного від'ємного значення попереднього року у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення.

Отже, п. 150.1 ст. 150 ПК України регулює порядок відображення результатів розрахунку саме об'єкта оподаткування платника податку.

Згідно з пп. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 ПК України об'єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом зменшення суми доходів звітного періоду, визначених згідно зі статтями 135 - 137 цього Кодексу, на собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг та суму інших витрат звітного податкового періоду, визначених згідно зі статтями 138 - 143 цього Кодексу, з урахуванням правил, встановлених статтею 152 цього Кодексу.

При цьому до складу доходів платника податку включається відповідно до п. 153.8 ст. 153 ПК України позитивний результат від операцій з цінними паперами за звітний період (прибуток). Цей результат включається до доходів у податковій декларації з податку на прибуток підприємства (рядок 03 ІД), що містить дані Додатка ІД Декларації, що в свою чергу включає прибуток від торгівлі цінними паперами (рядок 03.20 Додатка ЦП Декларації).

Натомість, приписами п. 153.8. ст. 158 ПК України визначено що, якщо протягом звітного періоду витрати на придбання кожного з окремих видів цінних паперів, та інших, ніж цінні папери, корпоративних прав, понесені (нараховані) платником податку, перевищують доходи, отримані (нараховані) від продажу (відчуження) цінних паперів або інших, ніж цінні папери, корпоративних прав цього ж виду протягом такого звітного періоду, від'ємний фінансовий результат переноситься на зменшення фінансових результатів від операцій з цінними паперами або іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами цього ж виду наступних звітних періодів у порядку, визначеному статтею 150 цього розділу.

Таким чином, виходячи з вищевикладеного, суд вважає, що від'ємний фінансовий результат по операціях з цінними паперами не включається до складу витрат платника податку у звітному податковому періоді і тим самим не впливає на розмір об'єкта оподаткування платника податку. Такий від'ємний фінансовий результат буде зменшувати лише фінансовий результат від операцій з цінними паперами у наступних податкових періодах і буде погашатись в наступних податкових періодах за рахунок доходів від відчуження цінних паперів.

Посилання на ст. 150 ПК України наведено в п. 153.8 ст. 153 ПК України лише для того, щоб по аналогії врегулювати порядок врахування від'ємного фінансового результату по операціях з цінними паперами.

При цьому порядок перенесення від'ємного значення об'єкта оподаткування і порядок перенесення від'ємного фінансового результату від операцій з цінними паперами за своєю економічною природою є різними. У першому випадку мова йде про перенесення від'ємного значення об'єкта оподаткування на витрати в наступних податкових періодах до повного погашення, а в другому - про перенесення від'ємного фінансового результату від операцій з цінними паперами на зменшення фінансових результатів від операцій з цінними паперами.

Отже, і застосовувати порядок, визначений у ст. 150 ПК України, до врахування від'ємного фінансового результату по операціях з цінними паперами треба у такому розумінні: якщо за підсумками податкового року витрати на придбання кожного з окремих видів цінних паперів та інших, ніж цінні папери, корпоративних прав, понесені (нараховані) платником податку, перевищують доходи, отримані (нараховані) від продажу (відчуження) цінних паперів або інших, ніж цінні папери, корпоративних прав цього ж виду протягом такого звітного періоду, від'ємний фінансовий результат переноситься на зменшення фінансового результату від операцій з цінними паперами або іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами цього ж виду першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок фінансового результату від операцій з цінними паперами або іншими, ніж цінні папери, корпоративними правами цього ж виду за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням зазначеного від'ємного значення попереднього року наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного результату.

Також, податковий орган в акті перевірки, посилаючись на п. 3 підрозділу 4 Розділу XX ПК України, встановив, що ТОВ «ГК «РУСЬ», як платник податків з доходом за 2011 рік більше 1 мільйона гривень, у податковій декларації з податку на прибуток підприємства за звітні періоди 2012-2015 років (починаючи із звітного періоду І півріччя 2012 року) повинен враховувати лише 25 відсотків суми від'ємного фінансового результату операції з цінними паперами та деривативами.

Разом з тим, п. 3 підрозділу 4 Розділу XX ПК України регулює порядок відображення у 2011 - 2015 роках від'ємного значення об'єкта оподаткування, яке міститься в рядку декларації про від'ємне значення об'єкта оподаткування за попередній податковий період. А до складу цього від'ємного значення об'єкта оподаткування згідно норм п. п. 134.1, 153.8 ПК України від'ємний фінансовий результат по операціях з цінними паперами не входить.

В разі проведення операцій з цінними паперами, від'ємний фінансовий результат від операцій з торгівлі цінними паперами не може бути перенесений на витрати в такому ж самому порядку, як від'ємне значення об'єкта оподаткування з податку на прибуток з тієї причин, що даний від'ємний фінансовий результат за своєю суттю є витратами на придбання цінних паперів (в даному випадку, непроданих), що були понесені в минулих податкових періодах.

Враховуючи викладене, суд вважає, що податковий орган під час перевірки та винесенні податкового повідомлення-рішення, застосовуючи положення п. 3 підрозділу 4 Розділу XX ПК України, підміняє поняття «від'ємне значення об'єкта оподаткування» та «від'ємний фінансовий результат» і тлумачить цю норму ПК України на свою користь, порушуючи при цьому права платника податків.

Крім того, податковим органом ігнорується норма п. 4 підрозділу 4 розділу XX ПК України, згідно якої операції з цінними паперами та деривативами, що придбані до набрання чинності розділом III цього Кодексу, відображаються в обліку при визначенні податку на прибуток підприємств за правилами, що діяли на момент придбання таких цінних паперів.

До податкового обліку операцій з цінними паперами ТОВ «ГК «РУСЬ» входить облік цінних паперів, придбаних товариством до 01.04.2011 pоку, тобто до набрання законної сили розділом III «Податок на прибуток підприємств».

На момент придбання таких цінних паперів діяли норми Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.1994 pоку № 334/94-ВР.

Так, абзацом другим підпункту 7.6.1 пункту 7.6 статті 7 зазначеного Закону встановлено, якщо протягом звітного періоду витрати на придбання кожного з окремих видів цінних паперів, а також деривативів, понесені (нараховані) платником податку, перевищують доходи, отримані (нараховані) від продажу (відчуження) цінних паперів або деривативів такого ж виду протягом такого звітного періоду, від'ємний фінансовий результат переноситься на зменшення фінансових результатів від операцій з цінними паперами або деривативами такого ж виду майбутніх звітних періодів у порядку, визначеному статтею 6 цього Закону.

Відповідно до пункту 6.1 ст. 6 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», якщо об'єкт оподаткування платника податку з числа резидентів за результатами податкового року має від'ємне значення об'єкта оподаткування (з урахуванням суми амортизаційних відрахувань), сума такого від'ємного значення підлягає включенню до складу валових витрат першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування попереднього року у складі валових витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення.

Слід зазначити, що норми наведеного п. 6.1 ст. 6 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» у 2010 році діяли з урахуванням особливостей, встановлених пунктом 22.4 статті 22 цього Закону (у складі валових витрат платника податку враховується 20 відсотків суми від'ємного значення об'єкта оподаткування з податку на прибуток, яке утворилося станом на 1 січня 2010 року).

На вимогу суду, позивачем надані розшифровки витрат та доходів підприємства по операціях з торгівлі цінними паперами за період з 01.06.2008 року по 01.04.2011 року та за період з 01.04.2011 року по 31.12.2011 року, копії первинних документів, які стали підставою для формування податкового обліку платника податку, якими підтверджується, що у складі від'ємного фінансового результату з торгівлі ЦП станом на 31.12.2011 року міститься тільки від'ємний фінансовий результат, сформований станом на 01.04.2011 року за рахунок витрат на придбання ЦП, які не були продані протягом попередніх звітних періодів.

Так, згідно з даними окремого податкового обліку від'ємний фінансовий результат з торгівлі ЦП станом на 31.12. 2011 року складає: за акціями - -60'655'294 грн., за векселями - -26'750'526 грн.

Від'ємні фінансові результати з торгівлі ЦП за період з 01.06.2008 року по 01.04.2011 року (які визначались згідно із вимогами п. 7.6 ст. 7 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств») у розрізі окремих видів, таких як акції, векселі та інвестиційні сертифікати станом на 01.04.2011 pоку, сформовані за рахунок витрат на придбання таких ЦП.

А фінансові результати з торгівлі ЦП за період 01.04.2011 року по 31.12.2011 року є позитивними по кожному виду зазначених цінних паперів.

Таким чином, цінні папери, придбані позивачем до 01.04.2011 pоку, мають обліковуватися згідно правил Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.1994 pоку № 334/94-ВР, яким жодних обмежень щодо відображення від'ємного фінансового результату не передбачалось.

Дослідивши в судовому засіданні надані позивачем документи, що стали підставою для включення ним до від'ємного фінансового результату звітного періоду по кожному виду цінних паперів суму в розмірі 100% від'ємного фінансового результату операцій з цінними паперами та деривативами, які рахувалися станом на 01 січня 2012 року, суд встановив, що у складі від'ємного фінансового результату з торгівлі ЦП станом на 31.12.2011 року міститься від'ємний фінансовий результат, сформований станом на 01.04.2011 року за рахунок витрат на придбання ЦП, у тому числі і витрат на придбання ЦП, які не були продані протягом попередніх звітних періодів, тобто до 01.04.2011 року.

А тому, даний від'ємний фінансовий результат з торгівлі акціями та векселями перенесений та відображений у додатку ЦП до декларації за I півріччя 2012 року як від'ємний фінансовий результат попереднього звітного (податкового) року, що відповідає вимогам п. 153.8 ст. 153 ПК України.

Пунктом 123.1 статті 123 Податкового кодексу України передбачено, що у разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання, зменшення суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків на підставах, визначених підпунктами 54.3.1, 54.3.2, 54.3.4, 54.3.5, 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 25 відсотків суми визначеного податкового зобов'язання, завищеної суми бюджетного відшкодування.

Відтак, збільшення суми грошового зобов'язання за платежем: податок на прибуток та нарахування штрафних (фінансових) санкцій було здійснено відповідачем неправомірно, що свідчить про протиправність та необґрунтованість прийнятого ним податкового повідомлення-рішення від 04 вересня 2012 року № 0000454220, у зв'язку із чим воно підлягає визнанню протиправним та скасуванню.

Частиною третьою статті 2 КАС України передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого, вирішує справи відповідно до Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Суд застосовує інші нормативно-правові акти, прийняті відповідним органом на підставі, у межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з ч. 1 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Всупереч наведеним вимогам, відповідач як суб'єкт владних повноважень не довів правомірності свого рішення.

Оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог і на підставі ч. 2 ст. 11, п. 1 ч. 2 ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України вважає за необхідне адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «РУСЬ» повністю задовольнити.

Відповідно до ч. 1 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України суд присуджує на користь позивача всі здійснені ним документально підтверджені витрати по сплаті судового збору у розмірі 2 146,00 грн. з Державного бюджету України.

Керуючись ст. ст. 69-71, ст. 94, ст. ст. 158-163, ст. 167, ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

1. Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «РУСЬ» задовольнити повністю.

2. Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби від 04 вересня 2012 року № 0000454220.

3. Присудити з Державного бюджету України за рахунок бюджетних асигнувань за зобов'язаннями Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «РУСЬ» понесені ним витрати по сплаті судового збору у розмірі 2 146,00 грн. (дві тисячі сто сорок шість гривень 00 копійок).

Постанова набирає законної сили відповідно до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 КАС України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги.

Суддя І.М. Погрібніченко

Повний текст постанови виготовлений та підписаний 04.02.2013 р.