ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 5011-52/16595-2012 04.02.13
Господарський суд міста Києва у складі судді Чебикіної С.О., розглянувши справу за позовом Публічного акціонерного товариства "Укртелеком" в особі Центру технічної експлуатації № 3 Філії спеціалізованого електрозв'язку ПАТ «Укртелеком» до 1) Чернігівської обласної державної адміністрації, 2) Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Чернігівської обласної державної адміністрації, третя особа - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України про спонукання до укладення договору та відшкодування збитків у розмірі 73 371, 34 грн., за участю представників позивача - Кармана Ю.В., довіреність від 20.12.2012 року, відповідача1 - Сокирко Н.В., довіреність від 07.08.2012 року, відповідача2 - Дейнеки В.А., довіреність від 15.01.2013 року, третьої особи - не з'явились,
ВСТАНОВИВ:
У листопаді 2012 року позивач звернувся до суду з позовом до відповідачів про спонукання до укладення договору на експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів систем оповіщення цивільної оборони на 2012 рік та відшкодування збитків у розмірі 73 371, 34 грн.
Позовні вимоги мотивовані тим, що позивач виконує роботи з експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури і технічних засобів оповіщення та зв'язку цивільної оборони Чернігівської області, яка знаходиться на балансі відповідача, а через відмову укладати договір та оплачувати експлуатаційно-технічне обслуговування, позивачу завдані суттєві збитки.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 20.11.2012 року порушено провадження у справі та призначено до розгляду на 12.12.2012 року.
10.12.2012 року представник відповідача 2 через канцелярію суду подав письмовий відзив на позов, відповідно до якого надав заперечення та пояснення на позов.
13.12.2012 року представник відповідача 1 через канцелярію суду подав письмовий відзив на позов, відповідно до якого просив суд відмовити у задоволенні позовних вимог.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 16.01.2013 року розгляд справи відкладено на 04.02.2013 року та залучено до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
Представник третьої особи у судове засідання 04.02.2013 року не з'явився, про час і місце судового засідання був повідомлений належним чином відповідно до вимог ст. 64 ГПК України.
Враховуючи те, що нез'явлення представника третьої особи не перешкоджає розгляду справи по суті, а матеріали справи є достатніми для вирішення спору в даному судовому засіданні, суд вважає за можливе розглянути позов за відсутності представника третьої особи, за наявними у справі матеріалами згідно з вимогами статті 75 Господарського процесуального кодексу України.
Заслухавши пояснення представників позивача та відповідачів, дослідивши наявні в матеріалах справи докази, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні дані, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню частково з наступних підстав.
Судом встановлено, що листом № 1809-521-1 від 06.03.2012 року позивач направив відповідачеві 1 проект договору на експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів систем оповіщення цивільної оборони на 2012 рік.
Листом № 901/0/107-12 від 03.04.2012 року відповідач повернув проект договору без підписання, посилаючись на те, що він згідно бюджетного законодавства не наділений права підписувати вказаний договір.
Крім того, листом № 668-33 від 25.04.2012 року позивач звернувся до відповідача 1 з проханням щодо фінансування державної програми щодо експлуатаційно-технічного обслуговування системи оповіщення Чернігівської області, копію якого було направлено на адресу відповідача 2. Однак, відповіді на вказаний лист так і не отримав.
Спір виник внаслідок того, що відповідач вважає, що укладення спірного договору не є для нього обов'язковим.
Відповідно до вимог ст. 649 Цивільного кодексу України, розбіжності, що виникли між сторонами при укладенні договору не на підставі правового акта органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, можуть бути вирішені судом у випадках, встановлених за домовленістю.
Згідно ч. 1 ст. 187 Господарського кодексу України спори, що виникають при укладанні господарських договорів за державним замовленням, або договорів, укладення яких є обов'язковим на підставі закону та в інших випадках, встановлених законом, розглядаються судом.
Відповідно до ч. 3 ст. 179 Господарського кодексу України укладення господарського договору є обов'язковим для сторін, якщо він заснований на державному замовленні, виконання якого є обов'язком для суб'єкта господарювання у випадках, передбачених законом, або існує пряма вказівка закону щодо обов'язковості укладення договору для певних категорій суб'єктів господарювання чи органів державної влади або органів місцевого самоврядування.
Відповідно до ст. 1 Закону України "Про Цивільну оборону в Україні" (далі - Закон) до складу цивільної оборони України входять системи зв'язку, оповіщення та інформаційного забезпечення.
У ст. 2 Закону зазначено, що одним із завдань цивільної оборони є оповіщення населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій у мирний та воєнний часи та постійне інформування його про наявну обстановку.
Згідно з ч. 3 ст. 14 Закону спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади, до повноважень якого віднесено питання цивільної оборони, є державним замовником продукції, послуг та робіт для забезпечення потреб цивільної оборони відповідно до Закону України "Про поставки продукції для державних потреб" (Закону України "Про державне замовлення для задоволення пріоритетних державних потреб" у редакції Закону України від 15.12.2005 № 3205-IV).
Органи управління у справах цивільної оборони, які входять до складу місцевих державних адміністрацій, є підрозділами подвійного підпорядкування. Тобто згадані управління підпорядковані як відповідним органам виконавчої влади, так і спеціально уповноваженому центральному органу виконавчої влади - Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (ч. 5 ст. 3 Закону).
У пункті 1, абзацах першому, четвертому пункту 2 розділу II Положення про Цивільну оборону України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.1994 № 299, зазначено, що: цивільна оборона організовується за територіально-виробничим принципом на всій території держави; безпосереднє керівництво виконанням завдань цивільної оборони покладається на штаби цивільної оборони, спеціальні підрозділи міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади, залучених до виконання завдань захисту населення і подання йому допомоги у надзвичайних ситуаціях, а також штатних працівників цивільної оборони підприємств, установ і організацій, чисельний склад яких визначається згідно з додатком № 1 до цього Положення.
Постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.1999 № 192 (далі - постанова КМ України від 15.02.1999 № 192) затверджено Положення про організацію оповіщення і зв'язку у надзвичайних ситуаціях (далі -Положення), яким, зокрема, визначено, що:
- відповідальність за експлуатаційно-технічне обслуговування систем оповіщення покладається: загальнодержавної - на генеральну дирекцію Укртелекому; регіональних - на керівництво відповідних дирекцій Укртелекому; потенційно небезпечних об'єктів - на головних інженерів цих об'єктів (п. 58);
- підприємства електрозв'язку забезпечують на договірних умовах експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури і технічних засобів оповіщення та зв'язку ЦО (цивільної оборони), що належить до сфери управління центральних та місцевих органів виконавчої влади, знаходяться в пунктах управління, на підприємствах, в установах і організаціях; оплата послуг зв'язку, вартості експлуатаційно-технічного обслуговування здійснюється за тарифами Держкомзв'язку (п. 5);
- фінансування реконструкції, удосконалення загальнодержавної і регіональних систем централізованого оповіщення ЦО (цивільної оборони), вартості експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури і технічних засобів загальнодержавної і регіональних систем централізованого оповіщення та зв'язку ЦО (цивільної оборони) провадиться за рахунок асигнувань, що передбачаються бюджетами відповідних центральних і місцевих органів виконавчої влади (пункт 6).
За приписом ч. 2 ст. 179 Господарського кодексу України Кабінет Міністрів України, уповноважені ним органи виконавчої влади можуть рекомендувати суб'єктам господарювання орієнтовні умови господарських договорів (примірні договори), а у визначених законом випадках - затверджувати типові договори.
Відповідно до постанови КМ України від 15.02.1999 № 192 наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи і Державним комітетом зв'язку та інформатизації України від 16.08.2000 № 210/119, затверджено Інструкцію про порядок експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку цивільної оборони підприємствами електрозв'язку України, якою затверджено зразковий договір про експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку ЦО (цивільної оборони). Зі змісту цього зразкового (примірного) договору вбачається, що сторонами договору є замовник - "орган управління майном" (суб'єкт господарювання на балансі якого знаходяться засоби оповіщення і зв'язку цивільної оборони) та виконавець, який здійснює обслуговування, ремонт, контроль за робочим станом і збереженням апаратури.
Отже, договір надання послуг у сфері телекомунікацій щодо експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку цивільної оборони заснований на державному замовленні, права замовника послуг за таким договором делеговано місцевим органам виконавчої влади або їх структурним підрозділам - управлінням у справах цивільної оборони, на балансі яких знаходяться засоби оповіщення і зв'язку цивільної оборони, а виконавцем за ним є ПАТ "Укртелеком" і відповідно до ч. 3 ст. 179 Господарського кодексу України укладення господарського договору є обов'язковим для сторін спору.
Крім того, згідно ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.
Тому, для сторін спору є обов'язковим укладання договору про надання послуг у сфері телекомунікацій щодо експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку цивільної оборони, і такий договір може врегулювати відносини які виникли ще до його укладення.
Суд дослідивши умови спірного проекту договору вважає, що вказаний проект відповідає примірному договору про експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку цивільної оборони, затвердженого Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи і Державним комітетом зв'язку та інформатизації України.
Враховуючи викладене, позовні вимоги позивача в частині спонукання до укладення договору на експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів систем оповіщення цивільної оборони на 2012 рік в є обґрунтованими, підтверджуються матеріалами справи та підлягають задоволенню.
Відповідно до частини 2 статті 22 Цивільного кодексу України збитками є: 1) втрати, яких особа зазнала у зв'язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки); 2) доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода).
Таким чином, юридичною підставою для усіх видів цивільно-правової чи господарсько-правової відповідальності є наявність певних умов, що у своїй сукупності утворюють склад цивільного (господарського) правопорушення. Необхідними умовами цивільно-правової та господарсько-правової відповідальності за загальним правилом є: протиправна поведінка, дія чи бездіяльність особи, шкідливий результат такої поведінки (збитки), причинний зв'язок між протиправною поведінкою та шкодою, вина правопорушника. Перші три елементи розглядаються як об'єктивні умови відповідальності, доведення наявності на яких покладається на кредитора. Четвертий складовий елемент правопорушення - вина є суб'єктивною умовою цивільно-правової відповідальності особи, яка порушила зобов'язання. Тому кредитор має довести не лише розмір збитків, завданих порушенням зобов'язання, але й сам факт порушення боржником його обов'язку та причинний зв'язок між цим порушення і шкодою. Навпаки, щоб звільнитись від відповідальності, боржник має довести відсутність своєї вини.
Отже, умовами відповідальності у вигляді відшкодування збитків є встановлення факту їх наявності, порушення стороною зобов'язання та причинний зв'язок між порушеннями зобов'язання і завданими збитками. При цьому на кредитора покладається обов'язок доведення факту порушення зобов'язання, наявності збитків і їх розміру та причинно-наслідкового зв'язку між порушенням зобов'язання й понесеними збитками.
Позивач просить суд стягнути з відповідача 1 збитки у розмірі 73 371, 34 грн. у вигляді неодержаних доходів, які управнена сторона одержала б у разі належного фінансування відповідачем 1 державної програми, пов'язаної з цивільним захистом населення.
Позивачем не доведено наявності умов для покладення на відповідача 1 обов'язку відшкодування збитків за заявленими вимогами у відповідності до норм діючого законодавства України.
Отже, позивачем не доведено обставин, на які він посилається як на підставу заявлених вимог.
Відповідно до ст. 33 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
За таких обставин, правові підстави для задоволення позову в частині стягнення з відповідача 1 збитків у розмірі 73 371, 34 грн. у вигляді неодержаних доходів відсутні, у зв'язку з чим в позові в цій частині слід відмовити.
Відповідно до вимог ст. 49 Господарського процесуального кодексу України судові витрати покладаються на відповідача 2, оскільки спір виник з його вини.
Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 33, 49, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити частково.
Зобов'язати Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Чернігівської обласної державної адміністрації (14013, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, будинок 70; код ЄДРПОУ 23000089) укласти з Публічним акціонерним товариством "Укртелеком" в особі Центру технічної експлуатації № 3 Філії спеціалізованого електрозв'язку (01030, м. Київ, б-р Т. Шевченка, 18, ідентифікаційний код 21560766; адреса структурного підрозділу-Центру технічної експлуатації № 3 ФСЕЗ ПАТ "Укртелеком" - 37000, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Гагаріна, 86; код ЄДРПОУ 26549551) договір:
Д О Г О В І Р № 1
про надання послуг у сфері телекомунікацій щодо експлуатаційно- технічного обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку цивільної оборони
м. Чернігів «__»___2012 р.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Чернігівської облдержадміністрації, далі - Замовник, в особі начальника управління Риги В'ячеслава Миколайовича, який діє на підставі Положення про управління з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської облдержадміністрації, і Публічне акціонерне товариство "Укртелеком" в особі начальника Центру технічної експлуатації №3 Філії спеціалізованого електрозв'язку Возного Геннадія Григоровича, далі - Виконавець, який діє на підставі Положення про ЦТЕ № 3 та довіреності № 2173 від 30.12.2011 р. (далі разом - Сторони) уклали цей Договір про нижченаведене:
1. Предмет Договору
1.1. Замовник передає, а Виконавець приймає на себе обов'язки з надання послуг у сфері телекомунікацій щодо експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку (далі - апаратура), які пов'язані з ознайомленням та використанням інформації, що становить державну таємницю згідно зі статтею 1.12.3 Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, затвердженого наказом Служби безпеки України від 12.08.2005 № 440, згідно Актів приймання-передачі апаратури на експлуатаційно-технічне обслуговування (Додаток №1, №2).
Договір укладено без застосування процедури закупівлі відповідно до п.З статті 2 Закону України від 01.06.2010 № 2289-VІ "Про здійснення державних закупівель".
1.2. Технічний стан апаратури, що передається на експлуатаційно- технічне обслуговування, зазначений у Актах технічного стану апаратури, що передається на експлуатаційно-технічне обслуговування ЦЕЗ № 36 ЦТЕ № 3 Філії СЕЗ ПАТ «Укртелеком» (Додаток №3, № 4).
1.3. Виконавець здійснює експлуатаційно-технічне обслуговування, у тому числі регламентні роботи, контроль за робочим станом і збереженням апаратури, а також забезпечує її постійну готовність до використання в системі оповіщення цивільної оборони Чернігівської області (далі - послуги).
2. Обов'язки сторін
2.1. Замовник зобов'язаний:
2.1.1. Забезпечити Виконавця запасними частинами, інструментом та приладдям для обслуговування апаратури.
2.1.2. Допускати в приміщення об'єктів цивільної оборони працівників Виконавця, на яких покладається виконання робіт з експлуатаційно-технічного обслуговування (за наявності у них документів, що засвідчують особу).
2.1.3. Своєчасно оплачувати надані Виконавцем послуги в межах бюджетних кошторисних призначень.
2.2. Виконавець зобов'язаний:
2.2.1. Забезпечити належне обслуговування та утримання в стані постійної готовності прийнятої на експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури, своєчасно, якісно і в повному обсязі надавати послуги, які є предметом цього договору.
2.2.2. У випадках виходу з ладу апаратури вжити термінових заходів щодо відновлення її належного функціонування і негайно повідомляти про це Замовника.
2.2.3. Допускати в приміщення, де встановлена апаратура, працівників Замовника (за наявності у них документів, що посвідчують особу) для здійснення ними контролю за якістю надання Виконавцем послуг, передбачених цим договором, проведення технічнихь перевірок системи централізованого оповіщення цивільної оборони Харківської області та розслідувань випадків несанкціонованого запуску або не спрацювання апаратури.
2.2.4. Вести постійний облік витрат на ремонт, обслуговування та утримання апаратури, щомісяця звітувати перед Замовником і направляти йому складені кошториси витрат з платіжними документами для оплати (компенсації) цих витрат.
2.2.5. Вживати організаційно-технічних заходів з недопущення несанкціонованого запуску апаратури, пов'язаного з порушенням правил її експлуатації.
2.2.6. Спільно із Замовником розробляти та погоджувати з ним необхідну для обслуговування апаратури експлуатаційно-технічну документацію, зокрема, інструктивні документи посадовим особам і черговій зміні, які залучені до обслуговування та експлуатації апаратури.
3. Ціна Договору і порядок розрахунків
3.1. Сума договору на рік згідно з кошторисно-фінансовим розрахунком (Додаток № 5) становить 440 228, 04 грн. (чотириста сорок тисяч двісті двадцять вісім грн. 04 коп.) з ПДВ.
3.2. Оплата за експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури здійснюється Замовником згідно з доданим до цього Договору кошторисно-фінансовим розрахунком. При зміні Вартості послуг Виконавець зобов'язаний надати Замовнику обґрунтування цих змін з наступним складанням нового розрахунку. При цьому відповідні зміни до кошторисно-фінансового розрахунку оформлюються додатковою угодою до цього договору.
Розрахунки провадяться у безготівковій формі у національній валюті щомісяця на розрахунковий рахунок Виконавця, протягом одного місяця з моменту підписання акту приймання-передачі наданих послуг.
3.3. Підставою для розрахунку за експлуатаційно - технічне обслуговування є підписаний Сторонами акт приймання-передачі наданих послуг по експлуатаційно-технічному обслуговуванню апаратури оповіщення, у якому можуть зазначатися випадки виходу апаратури та технічних засобів оповіщення і зв'язку ЦО з ладу, несанкціонованого запуску, а також неповний обсяг виконаних робіт з обслуговування, що тягне за собою зменшення суми перерахувань.
3.4. У разі затримки оплати за експлуатаційно - технічне обслуговування понад один місяць Виконавець, за умови своєчасного і повного виконання ним зобов'язань за цим договором, має право відмовити Замовнику в подальшому наданні послуг (без відключення апаратури), письмово попередивши його про це за один місяць.
Припинення надання послуг не звільняє Замовника від сплати заборгованості та поточних платежів за утримання апаратури оповіщення (за спожиту електроенергію та інші витрати, що пов'язані з утримання апаратури).
4. Відповідальність сторін
4.1 У випадках невиконання або неналежного виконання зобов'язань за даним Договором Сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
4.2. За неякісне та невчасне експлуатаційно-технічне обслуговування апаратури Виконавець сплачує на користь Замовника штрафні санкції в розмірі однієї облікової ставки Національного банку України, що діяла на момент застосування санкцій.
4.3. Сплата штрафних санкцій не звільняє Виконавця від виконання умов цього Договору.
4.4. Відповідальність Сторін за порушення вимог р. 7 даного Договору визначається та вирішується відповідно до чинного законодавства.
5. Вирішення спірних питань
5.1. Усі спори, що виникають у зв'язку з цим Договором, вирішуватимуться Сторонами шляхом переговорів між ними.
5.2. Спори та розбіжності, пов'язані з цим Договором, що не можуть бути вирішені Сторонами, вирішуються відповідно до законодавства.
6. Термін дії Договору.
6.1. Договір набирає чинності з моменту його підписання та діє до 31 грудня 2012 року.
6.2. Відповідно до частини 3 статті 631 Цивільного кодексу України Сторони встановили, що умови Договору застосовуються до відносин між ними, які виникли з 1 січня 2012 року.
6.3. Послуги надані Виконавцем у межах його зобов'язань за цим Договором в період з 01.01.2012 р. до дати підписання Договору, приймаються до виконання та сплачуються Замовником.
6.4. За домовленістю Сторін термін дії Договору може бути продовжено в порядку, встановленому законодавством України.
6.5. Доповнення і зміни умов Договору повинні бути оформлені письмово у вигляді додаткової угоди, що є невід'ємною частиною цього Договору.
6.6. Дострокове розірвання або зміна умов цього Договору може мати місце при взаємній згоді обох Сторін.
6.7. У разі зміни реквізитів Сторони повідомляють одна одну письмово.
6.8. Договір № 1/07 від 10.01.2006р., попередньо укладений Сторонами, вважається розірваним з моменту виконання усіх фінансових зобов'язань по ньому та з моменту укладання даного Договору.
7. Конфіденційність
7.1. Сторони домовляються, що умови даного Договору є конфіденційною інформацією і не може бути розголошеною без попереднього письмового погодження з іншою Стороною протягом всього строку дії Договору та 5 (п'яти) років після припинення його дії.
7.2. Передача зазначеної інформації юридичним та фізичним особам, що не мають відношення до цього договору, її публікування чи розголошення іншими способами чи методами може мати місце тільки при письмовій згоді Сторін, незалежно від причин та термінів виконання даного договору, крім випадків, передбачених чинним законодавством України та цим Договором.
8. Інші умови
8.1. Під час виконання обов'язків за цим Договором Сторони керуються Положенням про організацію оповіщення і зв'язку в надзвичайних ситуаціях, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 1999 р. № 192, Інструкцією про порядок експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв'язку цивільної оборони підприємствами електрозв'язку України, затвердженою наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи і Державного комітету зв'язку та інформатизації України від 16.08.2000 № 210/119, Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, що затверджені постановою КМУ від 09.08.2005 № 720.
8.2. Передбачені цим Договором права і обов'язки ПАТ "Укртелеком", в тому числі проведення розрахунків, виконуються ЦТЕ №3 Філії спеціалізованого електрозв'язку ПАТ "Укртелеком".
8.3. До цього Договору додаються і є його невід'ємною частиною:
акт приймання-передачі апаратури, що передається на експлуатаційно- техдічне обслуговування Філії спеціалізованого електрозв'язку ПАТ Узіртелеком" (Додаток № 1);
акт приймання-передачі апаратури, що передається на експлуатаційно- технічне обслуговування Філії спеціалізованого електрозв'язку ПАТ Укртелеком" та встановлена в ЦЕЗ № 36 ЦТЕ № 3 Філії СЕЗ ПАТ Укртелеком» (Додаток № 2);
акт технічного стану апаратури, що передається на експлуатаційно- технічне обслуговування Філії спеціалізованого електрозв'язку ПАТ Укртелеком" (Додаток № 3);
акт технічного стану апаратури, що передається на експлуатаційно-технічне обслуговування Філії спеціалізованого електрозв'язку ПАТ „Укртелеком" та встановлена в ЦЕЗ № 36 ЦТЕ № 3 Філії СЕЗ (Додаток №4);
кошторисно-фінансовий розрахунок вартості експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури (Додаток № 5);
розрахунок розмірів коштів, які виділені в межах ліміту (Додаток №6).
8.4. Контактна особа від Замовника:____
8.5. Контактна особа від Виконавця: Якимчук Микола Павлович
9. Юридичні адреси та реквізити Сторін
Виконавець:
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком»
б-р. Т. Шевченка, 18, м. Київ, 01030
Центр технічної експлуатації № 3 (ЦТЕ № 3)
Філії спеціалізованого електрозв'язку ПАТ "Укртелеком"
37000, м. Пирятин, Полтавська обл., вул. Гагаріна, 86
Код ЄДРПОУ 26549551
р/р 26000111004518 Пол. ОД ПАТ «Райффайзен банк «Аваль»
МФО 331605
Свідоцтво платника ПДВ № 200016523 видане 02.01.2012 р.;
Індивідуальний податковий № 215607626656
ПАТ «Укртелеком» декларує, що має статус платника податку на прибуток на загальних підставах, передбачених Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств»
Замовник:
Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Чернігівської облдержадміністрації
14013, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70
р/р 35219001000155 УДКУ в Чернігівській області
МФО 853592
Код 23000089
Договір підписали:
від Замовника
Начальник управління _____ В.М. Рига
МП (підпис)
від Виконавця
Начальник ЦТЕ №3
Філії СЕЗ ПАТ "Укртелеком" _____ Г.Г. Возний
МП (підпис)
___
Стягнути з Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Чернігівської обласної державної адміністрації (14013, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, будинок 70; код ЄДРПОУ 23000089) з будь-якого рахунку, виявленого державним виконавцем під час виконання рішення суду на користь Центру технічної експлуатації № 3 Філії спеціалізованого електрозв'язку публічного акціонерного товариства "Укртелеком" (37000, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Гагаріна, 86; код ЄДРПОУ 26549551) 1 073 (одну тисячу сімдесят три) грн. 00 коп. судового збору.
В іншій частині в позові відмовити.
Після вступу рішення в законну силу видати наказ.
Рішення набирає законної сили відповідно до вимог ст. 85 ГПК України.
Повне рішення складено 08.02.2013р.
Суддя С.О. Чебикіна