Ухвала суду № 29228621, 21.01.2013, Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
21.01.2013
Номер справи
2а-1766/12/2770
Номер документу
29228621
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Копія

СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Іменем України

Справа № 2а-1766/12/2770

21.01.13 м. Севастополь

Севастопольський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Цикуренка А.С.,

суддів Омельченка В. А. ,

Іщенко Г.М.

секретар судового засідання Бражникова Ю.В.

за участю сторін:

представник позивача, Приватного підприємства "ТС сервіс" - Бондар Віктор Іванович, довіреність № 8-юр від 17.01.12

представник позивача, Приватного підприємства "ТС сервіс" - Кузнецов Олександр Анатолійович, рішення №1/09, від 19.09.05

представник відповідача, Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя Державної податкової служби - Ксенз Олексій Миколайович, довіреність № 1873/9/10-0 від 14.09.12

розглянувши матеріали справи № 2а-1766/12/2770 за апеляційною скаргою Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя Державної податкової служби на постанову Окружного адміністративного суду міста Севастополь (суддя Прохорчук О.В. ) від 01.10.12

за позовом Приватного підприємства "ТС сервіс" (вул. Кожанова, буд.10 кв.2, м. Севастополь,99003)

до Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя Державної податкової служби (вул. 7-го Листопада, 3, м. Севастополь,99042)

про визнання неправомірним та скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Севастополь від 01.10.12 адміністративний позов Приватного підприємства "ТС сервіс" до Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя Державної податкової служби про визнання неправомірним та скасування податкового повідомлення-рішення, - задоволено.

Визнано неправомірним та скасовано податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Балаклавському районі міста Севастополя Державної податкової служби № 0001561500 від 25.07.2012 про зобов'язання Приватного підприємства "ТС сервіс"сплатити штраф за порушення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання з орендної плати з юридичних осіб у розмірі 8675,24 грн.

Зобов'язано Головне управління Державної казначейської служби України в місті Севастополі повернути з Державного бюджету України Приватному підприємству "ТС сервіс"витрати по сплаті судового збору у розмірі 107,30 грн. (сто сім гривень тридцять копійок).

Не погодившись з даною постановою суду, відповідач звернувся з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати постанову Окружного адміністративного суду міста Севастополь від 01.10.12 та прийняти нове рішення по справі.

У судовому зсіданні представники позивача проти апеляційної скарги заперечували та просили залишити постанову Окружного адміністративного суду міста Севастополь від 01.10.12 без змін.

Представник відповідача у судовому засіданні підтримав апеляційну скаргу та просив задовольнити її з наведених у ній підстав.

На підставі та за правилами статті 195 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального права, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Доводи апеляційної скарги мотивовані тим, що судом першої інстанції порушені норми матеріального права, а саме: п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (який діяв на момент виникнення спірних правовідносин), п. 126.1 ст. 126, п. 287.3 ст. 287 Податкового кодексу України, ст. 159 Кодексу адміністративного судочинства України.

Приватне підприємство "ТС сервіс" звернулось до Окружного адміністративного суду міста Севастополя з позовом про визнання неправомірним та скасування податкового повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Балаклавському районі міста Севастополя Державної податкової служби №0001561500 від 25.07.2012 про зобов'язання Приватного підприємства "ТС сервіс" сплатити штраф за порушення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання з орендної плати з юридичних осіб у розмірі 8675,24 грн.

Стаття 19 Конституції України визначає, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з частиною 1 статтю 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до частини 2 статті 2 КАС України до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією або законами України встановлено інший порядок судового провадження.

Державною податковою інспекцією у Балаклавському районі міста Севастополя проведено документальну позапланову невиїзну перевірку Приватного підприємства "ТС сервіс"з питання повноти і своєчасності внесення до бюджету плати за землю за вересень 2010 року, про що складено акт № 88/220/1500/33459975 від 25.07.2012. (а.с.10-11)

Перевіркою встановлено порушення позивачем пункту 287.3 статті 287 Податкового кодексу України, що виразилося у несвоєчасності погашення узгодженого податкового зобов'язання по сплаті за землю за вересень 2010 року у повному обсязі, що призвело до утворення недоїмки у сумі 248437,82 грн.

На підставі зазначеного акту перевірки відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення від 25.07.2012 №0001561500 про зобов'язання Приватного підприємства "ТС сервіс"за затримку на 354 календарних дні сплати суми грошового зобов'язання в розмірі 43376,20 грн. сплатити штраф у розмірі 20%, а саме - 8675,24 грн. за платежем "орендна плата з юридичних осіб". (а.с.9)

Встановлено, що 27.11.2007 між Севастопольською міською радою та Приватним підприємством "ТС сервіс"укладено договір оренди земельної ділянки, яка розташована за адресою: місто Севастополь, вул.Комунарів, 18-А, для реконструкції цілісного майнового комплексу ділянки пилорами для виробництва виробів з кераміки та її обслуговування з віднесенням земельної ділянки до категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Договір укладено строком на 25 років. Визначено нормативну грошову оцінку земельної ділянки на період будівництва та на наступний період. При цьому грошова оцінка земельної ділянки на період реконструкції приймається до уваги не довше, ніж протягом двох років від дати прийому-передачі земельної ділянки. (а.с.13-17)

14.07.2008 між Севастопольською міською радою та Приватним підприємством "ТС сервіс" укладено договір оренди земельної ділянки, яка розташована за адресою: місто Севастополь, вул.Крестовського, 54-А, для реконструкції та обслуговування виробничої бази з віднесенням земельної ділянки до категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Договір укладено на 25 років. Визначено нормативну грошову оцінку земельної ділянки на період будівництва та на наступний період. При цьому грошова оцінка земельної ділянки на період реконструкції приймається до уваги не довше, ніж протягом двох років від дати прийому-передачі земельної ділянки. (а.с.24-28)

Згідно з частиною 1 статті 96 Земельного кодексу України землекористувачі зобов'язані своєчасно сплачувати земельний податок або орендну плату.

Відповідно до статей 13, 14 Закону України "Про плату за землю"підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, а орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності, - договір оренди такої земельної ділянки.

Платники земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму земельного податку та орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою центральним податковим органом, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій.

Платник податків має право подавати щомісячно нову звітну податкову декларацію, що не звільняє його від обов'язку подання податкової декларації до 1 лютого поточного року, у тому числі і за нововідведені земельні ділянки, що не звільняє від обов'язку подання податкової декларації протягом місяця з дня виникнення права на нововідведену земельну ділянку, протягом 20 календарних днів місяця наступного за звітним.

29.01.2010 Приватним підприємством "ТС сервіс"до Державної податкової інспекції у Балаклавському районі міста Севастополя надано податкову декларацію з орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності за 2010 рік № 1222, згідно з якою загальна річна сума грошового зобов'язання з орендної плати за землі склала 333729,30 грн., щомісячний платіж за період з січня по червень складає 10112,49 грн., у липні - 32596,45 грн., у серпні-листопаді - 48091,58 грн. та у грудні - 48091,59 грн. (а.с.35)

Рішенням Севастопольської міської ради від 19.10.2010 №11479 продовжено Приватному підприємству "ТС сервіс"строк реконструкції виробничої бази на земельній ділянці площею 3,4161 га, розташованої по вул.Крестовського, 54-А, переданої в оренду на підставі договору оренди земельної ділянки від 14.07.2008. (а.с.38)

На підставі вказаного рішення 15.11.2010 між Севастопольською міською радою та Приватним підприємством "ТС сервіс"укладено додаткову угоду про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, згідно з якою орендар зобов'язаний завершити реконструкцію у строк до 19.10.2011. (а.с.39-40)

Відповідно до пункту 50.1 статті 50 Податкового кодексу України у разі якщо у майбутніх податкових періодах платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку. Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.

У зв'язку з укладенням додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 14.07.2008 позивачем 28.01.2011 до Державної податкової інспекції у Балаклавському районі міста Севастополя подано уточнюючу податкову декларацію орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності №22072, згідно з якою загальна річна сума грошового зобов'язання з орендної плати за землі склала 242143,90 грн., щомісячний платіж за період з січня по червень складає 10112,49 грн., у липні - 32596,45 грн., у серпні-вересні - 47943,07 грн., у жовтні - 32596,32 грн., у листопаді - 10195,02 грн. та у грудні - 10195,03 грн. (а.с.41)

Рішенням Севастопольської міської ради №1238 від 19.07.2011 внесені зміни до рішення Севастопольської міської ради №11479 від 19.10.2010, на підставі якого між Севастопольською міською радою та Приватним підприємством "ТС сервіс"31.08.2011 укладено додаткову угоду про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, згідно з якою нормативна грошова оцінка земельної ділянки на період реконструкції приймається до уваги не довше, чім протягом одного року з 14.07.2010. Грошова оцінка для наступного періоду приймається до уваги з моменту введення до експлуатації об'єкта будівництва, але не пізніше 14.07.2011. (а.с.45, 46-47)

У зв'язку з укладенням вказаної додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки позивачем 21.10.2011 до Державної податкової інспекції у Балаклавському районі міста Севастополя подано уточнюючу податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за 2010 рік № 23386, згідно з якою загальна річна сума грошового зобов'язання з орендної плати за землі склала 122092,78 грн., щомісячний платіж за період з січня по листопад складає 10174,40 грн., у грудні - 10174,38 грн.

Згідно з пунктом 54.1. статті 54 Податкового кодексу України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

Відповідно до пунктів 287.1, 287.4 статті 287 Податкового кодексу України власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Податкове зобов'язання з плати за землю, визначене у новій звітній податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Як зазначено в пункті 3 акту перевірки Державної податкової інспекції у Балаклавському районі міста Севастополя №88/20/1500/33459975 від 25.07.2012, згідно з податкової декларацією №1222 від 29.01.2010 нараховано узгоджене податкове зобов'язання по платі за землю за вересень 2010 року у сумі 48091,58 грн. Термін оплати - 01.11.2010. Проте, податкове зобов'язання у повному обсязі погашено несвоєчасно, а саме - 21.10.2011 зменшено суму боргу минулих років (зменшено борг - 43376,20 грн.), що призвело до утворення недоїмки у сумі 248437,82 грн.

Відповідно до розрахунку штрафних санкції до податкового повідомлення-рішення № 0001561500 від 25.07.2012, позивач за декларацією № 1222 від 29.01.2010 сплатив 21.10.2011 борг у сумі 20,65 грн. та 43355,55 грн. з затримкою на 354 дні.

Судова колегія з таким ствердженням відповідача не погоджується, оскільки подачею уточнюючих декларацій позивач зменшив самостійно нараховані податкові зобов'язання з орендної плати за землю за 2010 рік на 211636,52 грн., у тому числі за вересень 2010 року на суму 37917,18 грн. (з 48091,58 грн. до 10174,40 грн.).

Встановлено Приватним підприємством "ТС сервіс" орендна плата за землю за вересень 2010 року дійсно сплачена не була, що також не заперечувалось відповідачем. Підприємство взагалі не здійснювало жодної з оплат за оренду земельних ділянок за 2010 рік.

Відповідно до частини 3 статті 72 Кодексу адміністративного судочинства України обставини, які визнаються сторонами можуть не доказуватися перед судом, якщо проти цього не заперечують сторони і в суду не виникає сумніву щодо достовірності цих обставин та добровільності їх визнання.

Отже, фактичний розмір недоїмки позивача по сплаті орендної плати за землі за вересень 2010 року складає 10174,40 грн.

Згідно з пунктом 287.3. статті 287 Податкового кодексу України податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Відповідно до пункту 126.1. статті 126 цього Кодексу у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання та/або авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Колегія суддів також не погоджується з думкою відповідача, щодо несвоєчасного погашення податкового зобов'язання за вересень 2010 року, яке відбулось 21.10.2011 року шляхом подання уточнюючої декларації.

Відповідно до ст. 87 Податкового Кодексу України, наведені джерела сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податку. Зазначеною статтею не передбачається погашення податкового боргу шляхом подання уточнюючої декларації. В даному випадку подання уточнюючої податкової декларації - це зменшення податкового зобов'язання, але ні як не погашення податкового боргу. У зв'язку з чим у відповідача не має підстав для нарахування штрафних санкцій за затримку платежу.

Крім того, як вбачається з акту перевірки Державної податкової інспекції у Балаклавському районі міста Севастополя №88/220/1500/33459975 від 25.07.2012 перевірку проведено на підставі статті 20 Податкового кодексу України, у приміщенні органу державної податкової служби, з відома директора підприємства Кузнецова О.А.

Зі змісту наказу начальника Державної податкової інспекції у Балаклавському районі міста Севастополя від 11.07.2012 "Про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки ПП "ТС сервіс" вбачається, що він прийнятий на підставі пункту 20.1 статті 20, пункту 75.1 статті 75, підпункту 75.1.2 пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України. (а.с.83)

Відповідно до підпункту 20.1.4 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право проводити перевірки платників податків (крім Національного банку України) в порядку, встановленому цим Кодексом.

Стаття 75 Податкового кодексу України передбачає такі види перевірок - камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених цим Кодексом податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та яка проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, регістрів податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов'язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, а також отриманих в установленому законодавством порядку органом державної податкової служби документів та податкової інформації, у тому числі за результатами перевірок інших платників податків.

Документальна позапланова перевірка не передбачається у плані роботи органу державної податкової служби і проводиться за наявності хоча б однієї з обставин, визначених цим Кодексом.

Згідно з пунктом 79.1 статті 79 Податкового кодексу України документальна невиїзна перевірка здійснюється у разі прийняття керівником органу державної податкової служби рішення про її проведення та за наявності обставин для проведення документальної перевірки, визначених статтями 77 та 78 цього Кодексу. Документальна невиїзна перевірка здійснюється на підставі зазначених у підпункті 75.1.2 пункту 75.1 статті 75 цього Кодексу документів та даних, наданих платником податків у визначених цим Кодексом видатках, або отриманих в інший спосіб, передбачений законом. Документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами органу державної податкової служби виключно на підставі рішення керівника органу державної податкової служби, оформленого наказом, та за умови надіслання платнику податків рекомендованим листом із повідомленням про вручення або вручення йому чи його уповноваженому представнику під розписку копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення такої перевірки.

У відповідності до вимог пункту 79.2 статті 79 Податкового кодексу України документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами органу державної податкової служби виключно на підставі рішення керівника органу державної податкової служби, оформленого наказом, та за умови надіслання платнику податків рекомендованим листом із повідомленням про вручення або вручення йому чи його уповноваженому представнику під розписку копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення такої перевірки.

Сумуючи наведене, документальна позапланова перевірка платника податків проводиться виключно на підставі рішення керівника органу державної податкової служби, оформленого наказом, а право на проведення такої перевірки надається лише за умови повідомлення платника податку про таку перевірку та вручення копії наказу про проведення перевірки.

Представником відповідача надано копію корінця повідомлення № 904/10/15-032 від 11.07.2012, згідно з яким Державна податкова інспекція у Балаклавському районі міста Севастополя запрошує Приватне підприємство "ТС сервіс"на 16 год. 25.07.2012 до каб.217 Державної податкової інспекції у Балаклавському районі міста Севастополя на підставі пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України з питання своєчасності сплати узгодженого зобов'язання зі сплати за землю (вересень 2010 року) (а.с.84).

Відповідно до частини 2 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Доказу надіслання рекомендованим листом із повідомленням про вручення та отримання позивачем (або повернення з адреси позивача за неврученням) копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення такої перевірки відповідачем не надано.

Аналізуючи наведене судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції, що перевірка Приватного підприємства "ТС сервіс" проведена з порушенням вимог діючого законодавства, а тому висновки, зроблені за її результатами не можуть бути підставою для прийняття податкового повідомлення-рішення про визначення зобов'язання у вигляді штрафу за порушення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання з орендної плати з юридичних осіб.

Правова оцінка, яку суд першої інстанції дав обставинам справи, не суперечить вимогам процесуального і матеріального права, а доводи апеляційної скарги щодо їх неправильного застосування є необґрунтованими.

Судове рішення є законним і обґрунтованим та не може бути скасовано з підстав, що наведені в апеляційній скарзі.

Відповідно до п.1 ч.1 ст. 198 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції має право залишити апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду без змін. У ст. 200 КАС України наведені підстави для залишення апеляційної скарги без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін.

У зв'язку з чим колегія судів вважає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з дотриманням норм матеріального та процесуального права, що є підставою для залишення апеляційної скарги без задоволення, а постанови без змін.

Керуючись статтями 195, 198, 205, 206, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя Державної податкової служби залишити без задоволення.

Постанову Окружного адміністративного суду міста від 01.10.12 по справі № 2а-1766/12/2770 залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення згідно з частиною п'ятою статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвалу може бути оскаржено в порядку статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з якою касаційна скарга на судові рішення подається безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення ухвали в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення ухвали в повному обсязі.

Повний текст судового рішення виготовлений 28.01.2013 року

Головуючий суддя підпис А.С. Цикуренко

Судді підпис В.А.Омельченко

підпис Г.М. Іщенко

З оригіналом згідно

Головуючий суддя А.С. Цикуренко