Іменем України
ПОСТАНОВА
"18" січня 2013 р.Справа № 10/Б-5022/1419/2012
Господарський суд Тернопільської області
У складі судді Півторака М.Є.
За участю секретаря судового засідання Клим Т.П.
Розглянув у відкритому судовому засіданні справу
За заявою боржника: Комунального підприємства житлово-експлуатаційної контори №5, м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 24, ідентифікаційний код 21159561;
За участю представників:
Кредиторів: Хромчак Р.О. - заступника начальника юридично-договірного відділу управлін ня житлово-комунального господарства Тернопільської міської ради, довіреність № 1859/01 від 26.03.2012 року; Каратаєва В.М. - головного спеціаліста юридично-договірного відділу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, довіреність № 08/6935 від 29.12.2012 ро ку; Завацької І.М. - головного спеціаліста - юрисконсульта УПФ в місті Тернополі, довіреність № 01/04 від 02.01.2013 року; Кадук М.О. - головного спеціаліста юридичного відділу Виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, довіреність № 57 від 04.09.2008 р.;
Боржника: Дейнеки В.М. - голови ліквідаційної комісії, рішення Тернопільської міської ради (додаток до рішення Тернопільської міської ради від 16.12.2011 року № 6/16/34).
Представникам сторін роз'яснено процесуальні права та обов'язки відповідно до статті 22 Господарського процесуального кодексу України.
У зв'язку з відсутністю клопотання сторін фіксація судового процесу технічними засобами не здійснювалася .
В судовому засіданні оголошувалася перерва до 11 годин 35 хвилин 18 січня 2013 року в порядку статті 77 ГПК України .
Суть справи: До господарського суду Тернопільської області звернулася із заявою ліквідаційна комісія Комунального підприємства Житлово-експлуатаційна контора №5, м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 24 про порушення справи про банкрутство в порядку п.5 статті 7 ,51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", обґрунтовуючи неспроможністю погасити наявну у нього заборгованість на загальну суму 13,3 тис. грн. в зв'язку з недостатністю майна.
В обґрунтування заявлених вимог надав рішення Тернопільської міської ради №6/16/34 від 16.12.2011р.; інвентаризаційний опис , постанови про закриття виконавчого провадження: серія ВП №2981347 від 27.02. 2012р., серія ВП №2981294 від 27.02.2012р. та серія ВП №32486866 від 24.07.2012р., заяву про припинення платника податків (форма № 8-ОПП) від 18.02.2012р., Проміжний ліквідаційний баланс від 23.11.2012 року, затверджений рішенням сесії Тернопільської міської ради №6/26/3 від 23.11.2012р., інші документи, які знаходяться в матеріалах справи.
Посилається на приписи статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності бо ржника або визнання його банкрутом", статті 105-111 ЦК України; Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців".
Ухвалою господарського суду Тернопільської області від 20.12.2012 р. порушено прова дження у справі № Ю/Б-5022/1419/2012 та призначено судове засідання о 11 год. 20 хв. 11 січня
2013 року.
Ухвала господарського суду від 20.12.2012 року про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства Житлово-експлуатаційна контора №5, м. Тернопіль була направлена усім кредиторам та Тернопільській міській раді м. Тернопіль.
Голова ліквідаційної комісії КП ЖЕК № 5, м. Тернопіль Дейнека В.М. в судовому засіданні 11.01.2013 р. в повному обсязі підтримав викладені у заяві вимоги щодо визнання банкрутом Кому нального підприємства Житлово-експлуатаційна контора № 5, м. Тернопіль та щодо призначення його ліквідатором.
Представники кредиторів у судовому засіданні підтримали пропозиції про визнання комуна льного підприємства ЖЕК № 5, м. Тернопіль банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення голови ліквідаційної комісії боржника, представників кредиторів суд встановив наступне:
Пунктом 1 статті 6 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено, що справи про банкрутство підвідомчі госпо дарським судам і розглядаються ними за місцезнаходженням боржника.
Відповідно до частини 1 статті 51 Закону про банкрутство якщо вартості майна боржника -юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення ви мог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутися в господар ський суд із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.
Комунальне підприємство житлово-експлуатаційна контора №5, місцезнаходження органів управління якого м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 24, зареєстроване у встанов леному законом порядку виконавчим комітетом Тернопільської міської ради 20.11.1997 року і є юридичною особою, яка включена до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, ідентифікаційний код №21159561, що підтверджується Довідкою з ЄДРПОУ Головного управління статистики у Тернопільській області серії АА №580710, виданого 11.07.2012 року (копія знаходиться в матеріалах справи ) та Витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, від 09.07.2012 року, наданого Державним Реєстратором Демакова А.В. (знаходиться в матеріалах справи).
Пунктами 1.1-1.2 Статуту Комунального підприємства ЖЕК №5, затвердженого Загальними зборами трудового колективу Протокол №3 від 06.10.1997р.,та погоджено Начальником управлін ня житлово-комунального господарства встановлено: Комунальне підприємство Житлово-експлуатаційна контора №5 (Підприємство) засноване на комунальній власності і підпорядковане безпосередньо управлінню житлово-комунального господарства міської ради з врахуванням особ ливостей визначених даним Статутом; власником Підприємства є Тернопільська міська рада; за сновником Підприємства є виконавчий комітет Тернопільської міської ради.
Місцезнаходження та юридична адреса: Україна, м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 24.
Статтею 105 Цивільного кодексу України встановлено, що Учасники юридичної осо би, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, призначають ко місію з припинення юридичної особи (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та встанов люють порядок і строки припинення юридичної особи відповідно до цього Кодексу. { Абзац перший частини другої статті 105 із змінами, внесеними згідно із Законом N У0834201-04 (270/12144 ) від 22.02.2006 }.
Виконання функцій комісії з припинення юридичної особи може бути покладено на орган управління юридичної особи.
З моменту призначення комісії до неї переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи. Комісія виступає в суді від імені юридичної особи, яка припиняється.
Комісія з припинення юридичної особи поміщає в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, що припиняється, повідо млення про припинення юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до неї. Цей строк не може становити менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинен ня юридичної особи.
Комісія вживає усіх можливих заходів щодо виявлення кредиторів, а також письмово пові домляє їх про припинення юридичної особи.
Відповідно до п. ЗО ч. 1 ст. 26 Закону України "Про самоврядування в Україні" виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються питання про створення, лікві дацію, реорганізацію та перепрофілювання підприємств, установ та організацій комунальної влас ності відповідної територіальної громади.
У судовому засіданні встановлено, що 08.04.2011 року Тернопільська міська рада прийняла рішення № 6/7/14 "Про ліквідацію комунального підприємства Житлово-експлуатаційна контора №5".
16 грудня 2011 року на шістнадцятій сесії шостого скликання Тернопільською міською ра дою керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань житлово- комунального господарства екології та надзвичай них ситуацій, міською радою вирішено: внести доповнення до рішення міської ради від 08.04.2011р. №6/7/14 "Про ліквідацію комунальних підприємств житлово-експлуатаційних контор №3, №4, №5, №6, №8, №10, №11, №12 та комунального житлово-експлуатаційного підприємства "Вікторія" Тер нопільської міської ради та доповнити пунктами 2-Ю наступного змісту :створити ліквідаційну комі сію з припинення комунального підприємства житлово-експлуатаційної контори №1 в складі згідно з додатком (голова ліквідаційної комісії Дейнека В.М.)
На виконання приписів статті 34 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" Державному реєстратору Демаковій А.В. було надано документи для проведення реєстрації дії "Внесення рішення засновників ( учасників ) юридичної особи або уповноваженого ним органу щодо припинення юридичної особи Комунального підприємства Житлово-експлуатаційна контора № 5.
Державний реєстратор Демакова А.В. внесла запис в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців в графу: "Стан юридичної особи": в стані припинення підприєм ницької діяльності.
На виконання приписів статті 35 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" в день внесення до Єдиного державного реєстру рішення про при пинення юридичної особи було повідомлено органи статистики, державної податкової служби, Пен сійного Фонду України, фондів соціального страхування про внесення такого запису.
У відповідності до ч. 4 статті 105 ЦК України, ч. З ст. 60 ГК України та ст. 1 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" в спеціалізованому дру кованому органі Бюлетені державної реєстрації № 205(5) від 21 лютого 2012 року Державного ко мітету України з питань регуляторної політики і підприємництва м. Київ було опубліковано оголо шення про прийняте рішення про припинення юридичної особи КП ЖЕК №5.
Отже, в Бюлетені державної реєстрації № 205(5) від 21.02.2012 року Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва м. Київ було опубліковано оголошення про припинення Комунального підприємства житлово-експлуатаційної контори №5 та склад лікві даційної комісії.
На виконання приписів статті 105 ЦК України та 60 Господарського Кодексу України ліквіда тором були направлені Повідомлення всім кредиторам боржника про ліквідацію підприємства (Тер нопільській ОДПІ, УПФ в місті Тернополі .Тернопільському районному відділенню фонду соціаль ного страхування із тимчасової втрати працездатності .Тернопільському обласному відділенню ви конавчої дирекції Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних за хворювань України).
Згідно довідки Тернопільської ОДПІ №6937/19-022 від 21.02.2012р. за боржником КП ЖЕК №5 рахується заборгованість з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) в сумі 170,00 грн.
Згідно листа № 12422/7/1820-005 від 06.07.2012 року Тернопільської ОДПІ останню подат кову звітність КП ЖЕК №5 подано у січні 2010 року, а саме: розрахунок суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на 2010 рік - 29.01.2010р..
Управління Пенсійного Фонду України в місті Тернополі надало суду Акт від 29.02.2012 року "Про результати позапланової перевірки Комунального підприємства Житлово-експлуатаційна кон тора №5, код за ЄДРПОУ 21159561", у якому вказується, що перевіркою не встановлено порушень достовірності формування та подання відомостей про застраховану особу, що використовуються в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування за період з 01.11.2002р. по 31.07.2004р..
Тернопільський міжрайонний центр зайнятості надав Акт № 263 від 06 березня 2012 року "Про результати проведення перевірки поза графіком Комунального підприємства Житлово- експлуатаційна контора №5", у якому вказує, що перевіркою встановлено порушення показників правильності нарахування, своєчасності і повноти перерахування страхових внесків на загальноо бов'язкових державне соціальне страхування на випадок безробіття та належить перерахувати в 10-ти денний термін до Фонду загальнообов'язкового соціального страхування України на випадок безробіття недоїмку зі сплати страхових внесків 1 359,58 грн. та 195,33 грн. пені.
Відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та про фесійних захворювань України надало Акт № 98/12 від 23.03.2012 року "Перевірки правильності нарахування , повноти і своєчасності перерахування страхових внесків та витрачання коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Укра їни", у якому вказується, що за перевірений період виявлено порушення строку та обсягів сплати страхових внесків при виплаті заробітної плати, за що нараховано пеню в розмірі 38,81 грн.
Міжрайонна виконавча дирекція м. Тернополя та Тернопільського району Фонду соціально го страхування з тимчасової втрати працездатності Тернопільського обласного відділення надала Акт № 02-19/468 від 03 липня 2012 року перевірки коштів Фонду соціального страхування з тимча сової втрати працездатності Житлово-експлуатаційної контори №5, у якому вказує, що за порушен ня боржнику нараховано пеню в розмірі 326,00 грн. та штраф 499,47 грн..
До ліквідатора Дейнеки В.М. не поступили заяви про визнання грошових вимог відносно бо ржника, а тому ним не формувався Реєстр вимог кредиторів .
11 травня 2012 року ліквідаційна комісія Комунального підприємства Житлово- експлуатаційна контора № 5 м. Тернопіль прийняла рішення № 2 про проведення інвентаризації майна юридичної особи.
30 жовтня 2012 року комісія підписала Інвентаризаційний опис основних засобів Комуналь ного підприємства Житлово-експлуатаційна контора № 5.
01 листопада 2012 року ліквідаційна комісія КП ЖЕК №5 склала проміжний ліквідаційний баланс Комунального підприємства Житлово-експлуатаційна контора № 5, який був затверджений рішенням двадцять шостої сесії шостого скликання Тернопільської міської ради № 6/26/3 "Про за твердження проміжних ліквідаційних балансів комунальних підприємств Житлово- експлуатаційних контор №№ 1,3,4,5,6,7,8,10,11 та комунального житлово-експлуатаційного підприємства "Вікторія" Тернопільської міської ради": ( п. 1. Затвердити проміжний ліквідаційний баланс комунального підп риємства Житлово-експлуатаційна контора № 5, складений станом на 01.11.2012 року, згідно з до датком № 5).
Окрім того, боржник надав суду:
-листа № 13/7372 від 16.08.2012 року Управління Державтоінспекції УМВСУ в Тернопільській об ласті згідно якого за КП ЖЕК № 5 транспортні засоби на території області не зареєстровані;
-листа Інспекція Держтехнагляду Тернопільської облдержадміністрації № 15 від 14.09.2012 року , у якому зазначається, що за КП ЖЕК №5 м. Тернопіль вул. Кн. Острозького, 24 с/г техніка не зареєс трована;
-листа №8270/072 від 16.07.2012 року ТзОВ "Міське Бюро технічної інвентаризації", згідно якого КП ЖЕК №5 станом на 16.07.2012 року не має зареєстрованого нерухомого майна у м. Тернополі;
-листа Управління Держкомзему у місті Тернополі № 3371/09/08 від 18.07.2012 року, згідно якого в управлінні відсутня інформація про державну реєстрацію документів , які посвідчують право воло діння чи користування земельними ділянками за КП ЖЕК №5 в межах міста Тернополя.
Надані боржником документи свідчать про відсутність у КП ЖЕК № 5 майна , для погашення заборгованості перед кредиторами та для подальшого здійснення господарської діяльності .
У судовому засіданні встановлено , що Боржник має заборгованість перед кредиторами на суму 13,3 тис. грн., що підтверджується виконавчими документами : Вимогою УПФ № Ю-32 від 05.08.2006 року ; Вимогою УПФ № Ю-32 від 05.04.2004 року ; Виконавчим листом Тернопільського окружного адміністративного суду від 15.03.2012 року .
Першим Відділ Державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції листами повернуто голові ліквідаційної комісії постанови про закінчення виконавчих проваджень, зокрема: від 27.02.2012р. серія ВП №2981347; від 27.02.2012р. серія ВП №2981294; 24.07.2012р. серія ВП №32486866( належним чином завірені копії, яких знаходяться в матеріалах справи ) .
Відповідно до частини 1 статті 51 Закону України "Про відновлення платоспромож ності боржника або визнання його банкрутом" якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор ( ліквідаційна комісія ) зобов'язані зверну тися в господарський суд із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.
Враховуючи вимоги Закону, необхідними передумовами для звернення із заявою про пору шення провадження у справі про банкрутство боржника в порядку статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" є:
- оцінка вартості наявного майна боржника,
- публікація оголошення згідно з вимогами статті 105 ЦК України з метою виявлення кредиторів та встановлення повного обсягу кредиторської заборгованості,
- повідомлення органу державної податкової служби про ліквідацію підприємства;
- складання проміжного ліквідаційного балансу.
Відповідне правило передбачено ч. З ст. 110 та частинами 1, 3 ст. 111 Цивільного кодексу України (далі -ЦК України), норми яких містять загальні положення про ліквідацію юридичної особи.
Особлива процедура, що передбачена ст. 51 Закону про банкрутство (банкрутство боржни ка, що ліквідується власником), випливає з процедури добровільної ліквідації юридичної особи, тобто ліквідації юридичної особи за рішенням її учасників (власників) або органу, уповноваженого на це установчими документами.
У зв'язку з цим необхідними передумовами для звернення із заявою про порушення прова дження у справі про банкрутство боржника в порядку ст. 51 Закону про банкрутство є дотримання вимог цивільного та господарського законодавства щодо добровільної ліквідації юридичної особи.
Такі передумови, відповідно до аналізу вказаної норми та положень частин 2, 3 ст. 7 Закону про банкрутство, полягають у наступному:
Прийняття рішення власником майна (або органом, уповноваженим управляти майном) бо ржника про звернення боржника до господарського суду із заявою. Проведення аналізу активів бо ржника у вигляді проведення інвентаризації наявного майна (у тому числі заставленого майна), йо го належної оцінки та оцінки грошових коштів на рахунках боржника. Аналіз пасивів боржника шля хом публікації оголошення згідно з вимогами ч. ч. 2, 5 ст. 105 ЦК України з метою виявлення креди-
торів та встановлення повного обсягу кредиторської заборгованості, у тому числі по податках, збо рах (обов'язкових платежах). Проведення аналізу активів та пасивів боржника є підставою скла дення проміжного ліквідаційного балансу, який додається до заяви боржника відповідно до п. З ст. 7 Закону про банкрутство. Повідомлення органу державної податкової служби про ліквідацію підп риємства.
Дотримання визначених вимог та сукупність вказаних дій із доданням доказів їх проведення є підставою для звернення ліквідатора (ліквідаційної комісії) із заявою про порушення справи про банкрутство в порядку ст. 51 Закону про банкрутство та складає предмет спору у справі про бан крутство за особливою процедурою, що порушується в порядку норм означеної статті.
Відповідної правової позиції дотримується Верховний Суд України, зокрема у своїй поста нові від 10.06.2008 р. у справі № 15/682-6.
При цьому, суд зауважує, що необхідною та обов'язковою передумовою порушення прова дження у справі про банкрутство в порядку норм ст. 51 Закону про банкрутство та визнання борж ника банкрутом відповідної до цієї статті є додання та наявність доказів на підтвердження всіх пе редумов для порушення провадження в порядку означеної статті саме на момент звернення бор жника із відповідною заявою.
Така правова позиція викладена у постанові Вищого господарського суду України від 04 липня 2012 року у справі № Ю/Б-5022/1292/2011.
В матеріалах справи є документи фінансової звітності - бухгалтерської звітності, що містять інформацію про фінансове становище, результати діяльності боржника за звітний період; Інвента ризаційний опис основних засобів товариства; проміжний ліквідаційний баланс, затверджений на лежним чином.
В судовому засіданні встановлено, що станом на день звернення до суду в Комунального підприємства Житлово-експлуатаційна контора № 5 м. Тернопіль існує кредиторська заборгованість на суму 13,3 грн. та відсутність майна для погашення даної заборгованості перед кредиторами.
Відтак, враховуючи вищезазначені обставини, суд прийшов до висновку, що вимоги борж ника - Комунального підприємства Житлово-експлуатаційна контора №5, м. Тернопіль про визнан ня його банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури є обґрунтованими та такими, що підлягають до задоволення.
Комунальне підприємство Житлово-експлуатаційна контора № 5, м. Тернопіль внесло про позицію про призначення ліквідатором у справі голову ліквідаційної комісії КП ЖЕК № 5 Дейнеку Володимира Миколайовича ( письмова згода Дейнеки В.М. на призначення ліквідатором у справі знаходиться в матеріалах справи).
Інших пропозиції суду не поступило.
У відповідності із ст. 41 ГПК України, господарські суди розглядають справи про банкрутст во в порядку провадження, передбаченого цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встанов лених Законом, які превалюють, як спеціальні норми права, у застосуванні над загальними нор мами ГПК України.
Провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, ГПК України, іншими законодавчими актами України. Провадження у справах про банкрутство окремих категорій суб'єк тів підприємницької діяльності регулюється з урахуванням особливостей, передбачених розділом VI цього Закону (п. п. 1, 3 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або ви знання його банкрутом").
За визначенням ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржни ка або визнання його банкрутом", ліквідатором є фізична особа , яка відповідно до рішення господарського суду організовує здійснення ліквідаційної процедури боржника , визнаного банкрутом , та забезпечує задоволення визнаних судом вимог кредиторів у встановленому цим Законом порядку.
Пунктом 2 статті 51 Закону про банкрутство визначено , що обов'язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії ( ліквідатора ) незалежно від наявності у нього ліце нзії .
Клопотання про призначення ліквідатором у справі № Ю/Б-5022/1419/2012 Дейнеки під лягає до задоволення.
На підставі наведеного та керуючись статтею 105 ЦК України , ст. ст. 3-1, 6, 7, 13,22, 23, 24, 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", статті 35 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" господарський суд, -
П О С Т А Н О В И В:
1.Боржника: Комунальне підприємство Житлово-експлуатаційна контора №5, м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 24, ідентифікаційний код 21159561 - визнати банкрутом.
2.Відкрити ліквідаційну процедуру банкрута: Комунального підприємства Житлово - експлуатаційна контора №5 м. Тернопіль вул. Кн. Острозького, 24, ідентифікаційний код 21159561.
3.Встановити строк ліквідаційної процедури банкрута - 6 місяців з дня винесення постанови.
4.Призначити ліквідатором банкрута Комунального підприємства Житлово-експлуатаційна контора №5, м. Тернопіль вул. Кн. Острозького, 24, ідентифікаційний код 21159561 - Дейнеку Володимира Миколайовича м. Тернопіль вул. Коперника ,1.
Покласти на ліквідатора Дейнеку В.М. обов'язки, передбачені статтею 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом ".
5. Ліквідатору здійснити опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури в офіційних друкованих органах у п'ятиденний строк з дня прийняття постанови.
6.Припинити повноваження органів управління банкрута та власників його майна щодо управління банкрутом та розпорядження його майном.
7.Постанову надіслати банкруту, ліквідатору, Тернопільській ОДПІ, м. Тернопіль, вул. Біле-цька ,1; Управлінню Пенсійного Фонду України в м. Тернополі, м. Тернопіль, вул. Руська,17; Відділу ДВС Тернопільського міського управління юстиції, м. Тернопіль,- Державному Ре єстратору відділу реєстрації Тернопільської міської ради, м. Тернопіль, вул. Коперніка,1,; Сектору з питань банкрутства головного управління юстиції в Тернопільській області, м. Тернопіль вул. Грушевського, 8.
8.Повна постанова складена та підписана 23 січня 2013 року.
Суддя М.Є. Півторак