УХВАЛА
"23" січня 2013 р.справа № 0814/12287/2012 6-а/0814/49/2012
Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Мельник В.В.,
перевіривши на відповідність нормам Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Ленінському районі
на ухвалу: Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 28 листопада 2012 року у справі №0814/12287/2012, 6-а/0814/49/2012
за заявою: Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Ленінському районі
про: визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню,-
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 28 листопада 2012 року у справі №0814/12287/2012, 6-а/0814/49/2012 в задоволенні заяви Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Ленінському районі (далі по тексту - заявник) про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню по справі №2-а-3918/10 відмовлено. (суддя - Дюженко Л.А.) (а.с.77)
Заявник, не погодившись з вищезазначеною ухвалою суду подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати ухвалу Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 28 листопада 2012 року у справі №0814/12287/2012, 6-а/0814/49/2012 та постановити нову ухвалу про визнання виконавчого листа №2-а-3918/11 від 06.09.2012 року таким, що не підлягає виконанню. (а.с.105-107)
Ознайомившись з апеляційною скаргою заявника на ухвалу Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 28 листопада 2012 року у справі №0814/12287/2012, 6-а/0814/49/2012 вважаю, що апеляційна скарга має бути залишена без руху через наступне.
Відповідно до ч.6 ст. 187 КАС України до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Закон України «Про судовий збір» визначає правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору.
Згідно ст. 1 Закону України «Про судовий збір» під судовим збором розуміється збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, а також за видачу судами документів і включається до складу судових витрат.
Ч.1 ст. 3 Закону України «Про судовий збір» встановлено, що судовий збір справляється за подання до суду апеляційної і касаційної скарг на судові рішення, заяви про перегляд судового рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами, заяви про скасування рішення третейського суду, заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду та заяви про перегляд судових рішень Верховним Судом України.
Відповідно до пп. 6 п.3 ч. 2 ст.4 Закону України «Про судовий збір», за подання апеляційної і касаційної скарг на ухвалу суду, заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду ставка судового збору становить 0,05 розміру мінімальної заробітної плати.
Ч.1 ст.4 Закону України «Про судовий збір» встановлено, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Відповідно до ст.13 Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік» мінімальна заробітна плата на 01 січня 2012 року становила 1073 грн.
З огляду на зазначені норми, розмір судового збору, що повинен бути сплачений заявником за подання апеляційної скарги становить 53 грн. 65 коп.
Керуючись викладеним, вважаю, що апеляційна скарга заявника не відповідає вимогам ч.6 ст.187 КАС України, а саме до апеляційної скарги не додано документу про сплату судового збору.
Відповідно до ч.3 ст.189 КАС України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.
Згідно ч.1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
За таких обставин вважаю необхідним апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Ленінському районі на ухвалу Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 28 листопада 2012 року у справі №0814/12287/2012, 6-а/0814/49/2012 залишити без руху та надати заявнику строк до 01 березня 2013 року для усунення недоліку апеляційної скарги.
Керуючись ст. ст. 108, 187, 189 КАС України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Ленінському районі на ухвалу Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 28 листопада 2012 року у справі №0814/12287/2012, 6-а/0814/49/2012 - залишити без руху.
Зобов'язати Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Ленінському районі у строк до 01 березня 2013 року усунути недолік апеляційної скарги, а саме:
- надати оригінал документу про сплату судового збору за подання апеляційної скарги у розмірі 53 гривень 65 копійок. Реквізити для сплати судового збору:
Отримувач: УДКСУ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області; Рахунок отримувача: 31217206781004; КБКД 22030001; Код з ЄДРПОУ: 37989274; Банк отримувача: ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області м. Дніпропетровська; Код банку отримувача (МФО): 805012.
Копію ухвали направити заявнику для виконання.
Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядку ст. 212 КАС України.
Суддя В.В.Мельник