Постанова № 28675286, 14.01.2013, Рівненський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
14.01.2013
Номер справи
2а/1770/4772/2012
Номер документу
28675286
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 2а/1770/4772/2012

14 січня 2013 року м. Рівне

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Кравчук Т.О., при секретарі судового засідання Чередняку В.В.,

за участю:

представника позивача - не з'явився,

представника відповідача - Красовського А.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю "Костопільський комбінат будівельних матеріалів" до Костопільської міжрайонної державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби провизнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень в с т а н о в и в:

До Рівненського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "Костопільський комбінат будівельних матеріалів" з позовом до Костопільської міжрайонної державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень:

від 10.08.2012 року №0001291630, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем "Податок на додану вартість" у сумі 1690,64 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №350/16/03576568 від 03.08.2012 року, яке позивач оспорює в частині у сумі 1690,62 грн.;

від 10.08.2012 року №0002961530, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем "Плата за спеціальне використання надр (місцевого значення)" у сумі 1340,47 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №354/15/03576568 від 03.08.2012 року;

від 10.08.2012 року №0002871530, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем "Податок на прибуток приватних підприємств" у сумі 1332,40 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №352/15/03576568 від 03.08.2012 року;

від 10.08.2012 року №0002911530, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем "Орендна плата з юридичних осіб" у сумі 212,15 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №351/15/03576568 від 03.08.2012 року;

від 10.08.2012 року №0002901530, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем "Орендна плата з юридичних осіб" у сумі 86,41 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №351/15/03576568 від 03.08.2012 року, яке позивач оспорює в частині у сумі 86,27 грн.;

від 10.08.2012 року №0002921530, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем " Орендна плата з юридичних осіб " у сумі 4,95 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №351/15/03576568 від 03.08.2012 року, яке позивач оспорює в частині у сумі 4,81 грн.

В основу визначення податкових зобов'язань на підставі вказаних податкових повідомлень-рішень податковим органом покладено дані актів перевірок про несвоєчасну сплату позивачем протягом граничних строків узгоджених сум податкових зобов'язань з податку на додану вартість, податку на прибуток, плати за спеціальне використання надр (місцевого значення) та орендної плати. На підставі актів перевірок податковий орган застосував до позивача штрафні (фінансові) санкції у розмірах, визначених статтею 126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI.

Позивач в обґрунтування позовних вимог зазначив, що податковий орган неправомірно застосував до позивача штрафні (фінансові) санкції за порушення граничних термінів сплати узгоджених сум податкових зобов'язань позивача, за якими податковим органом прийнято рішення про розстрочення податкового боргу №6 від 18.05.2012 року. Спираючись на "Порядок розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) платників податків", затвердженого наказом Державної податкової служби України №1036 від 24.12.2010 року, позивач стверджує про неправомірність нарахування податковим органом штрафних санкцій на розстрочені суми податкового боргу за рішенням про розстрочення податкового боргу, оскільки зазначеним рішенням визначені інші строки сплати податкового боргу позивача, тільки у випадку порушення позивачем яких вважає правомірним застосування штрафних (фінансових) санкцій. При цьому зазначає, що відповідно до пункту 4.6. "Порядку розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) платників податків", затвердженого наказом Державної податкової служби України №1036 від 24.12.2010 року, лише з дня, наступного за днем розірвання договору, на розстрочені (відстрочені) суми, що залишились не сплаченими, нараховуються пеня та штраф у розмірах, передбачених Податковим кодексом України від 02.12.2010 року №2755-VI. Тому вважає податкові повідомлення-рішення щодо зобов'язання позивача сплатити штраф в частині податкового боргу, за яким прийнято рішення про розстрочення, неправомірними та такими, що підлягають скасуванню, а позовні вимоги в цій частині задоволенню.

У ході судового розгляду представник позивача позовні вимоги підтримав, просив суд позов задовольнити.

Представник відповідача проти позову заперечував, обґрунтовуючи заперечення тим, що вважає податкові повідомлення-рішення обґрунтованими і правомірними.

Заслухавши представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню повністю з таких підстав.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Костопільський комбінат будівельних матеріалів" є юридичною особою, що зареєстрована Костопільською районною державною адміністрацією Рівненської області, як платник податків перебуває на обліку в Костопільській міжрайонній державній податковій інспекції Рівненської області Державної податкової служби.

У серпні 2012 року посадовою особою Костопільської міжрайонної державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби проведено перевірку позивача з питань своєчасності сплати податку на додану вартість за період 30.01.2012 року - 27.07.2012 року (акт перевірки від 03.08.2012 року №350/16/03576568).

Перевіркою встановлено порушення позивачем вимог пункту 57.1 статті 57, пункту 100.6 статті 100, пункту 203.2 статті 203 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, що виявилось у несвоєчасній сплаті узгоджених податкових зобов'язань по терміну сплати 27.06.2012 року у сумі 4226,55 грн., 27.07.2012 року у сумі 4226,55 грн., 11.05.2012 року сумі 0,09 грн., на загальну суму 8453,19 грн.

За результатами перевірки податковим органом на підставі статті 126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI за затримку на 179 календарних днів сплати узгоджених податкових зобов'язань з податку на додану вартість у сумі 8453,19 грн. прийнято податкове повідомлення-рішення від 10.08.2012 року №0001291630, згідно з яким позивача зобов'язано сплатити штраф у розмірі 20% у сумі 1690,64 грн. за платежем "Податок на додану вартість".

У серпні 2012 року посадовою особою Костопільської міжрайонної державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби проведено перевірку позивача з питань своєчасності внесення плата за спеціальне використання надр (місцевого значення) за період 19.02.2012 року - 27.07.2012 року (акт перевірки від 03.08.2012 року №354/15/03576568).

Перевіркою встановлено порушення позивачем вимог пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, що виявилось у несвоєчасній сплаті узгоджених податкових зобов'язань по терміну сплати 27.06.2012 року у сумі 3351,20 грн., 27.07.2012 року у сумі 3351,20 грн., на загальну суму 6702,35 грн.

За результатами перевірки податковим органом на підставі статті 126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI за затримку на 159 календарних днів внесення плати за спеціальне використання надр (місцевого значення) у сумі 6702,35 грн. прийнято податкове повідомлення-рішення від 10.08.2012 року №0002961530, згідно з яким позивача зобов'язано сплатити штраф у розмірі 20% у сумі 1340,47 грн. за платежем "Плата за спеціальне використання надр (місцевого значення)".

У серпні 2012 року посадовою особою Костопільської міжрайонної державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби проведено камеральну перевірку податкової звітності позивача з податку на прибуток за І квартал 2012 року (акт перевірки від 03.08.2012 року №352/15/03576568).

Перевіркою встановлено порушення позивачем вимог пункту 57.1 статті 57, пункту 100.6 статті 100 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, що виявилось у несвоєчасній сплаті узгоджених податкових зобов'язань по терміну сплати 20.07.2012 року у сумі 6662,00 грн.

За результатами перевірки податковим органом на підставі статті 126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI за затримку на 152 календарних днів сплати узгоджених податкових зобов'язань з податку на прибуток у сумі 6662,00 грн. прийнято податкове повідомлення-рішення від 10.08.2012 року №0002871530, згідно з яким позивача зобов'язано сплатити штраф у розмірі 20% у сумі 1332,40 грн. за платежем "Податок на прибуток приватних підприємств ".

Також, у серпні 2012 року посадовою особою Костопільської міжрайонної державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби проведено перевірку позивача з питань своєчасності слати орендної плати за період з 30.03.2012 року по 27.07.2012 року (акт перевірки від 03.08.2012 року №351/15/03576568).

Перевіркою встановлено порушення позивачем пункту 287.3 статті 287 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, що виявилось у несвоєчасній сплаті узгоджених податкових зобов'язань по терміну сплати 27.06.2012 року у сумі 1971,55 грн., 20.07.2012 року у сумі 2,71 грн., на загальну суму 1974,26 грн.

За результатами перевірки податковим органом на підставі статті 126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI в залежності від строків затримки сплати узгодженої суми грошового зобов'язання з орендної плати за землю прийнято податкове повідомлення-рішення від 10.08.2012 року №0002911530, згідно з яким за затримку на 89 календарних днів сплати узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати у сумі 1060,75 грн. позивача зобов'язано сплатити штраф у розмірі 20% у сумі 212,15 грн. за платежем "Орендна плата з юридичних осіб "; податкове повідомлення-рішення від 10.08.2012 року №0002901530, згідно з яким за затримку на 58 календарних днів сплати узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати у сумі 864,06 грн. позивача зобов'язано сплатити штраф у розмірі 10% у сумі 86,41 грн. за платежем "Орендна плата з юридичних осіб"; податкове повідомлення-рішення від 10.08.2012 року №0002921530, згідно з яким за затримку на 44 календарних днів сплати узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати у сумі 49,45 грн. позивача зобов'язано сплатити штраф у розмірі 10% у сумі 4,95 грн. за платежем "Орендна плата з юридичних осіб".

Не погоджуючись з прийнятими податковими повідомленнями-рішеннями від 10.08.2012 року №0001291630 в частині 1690,62 грн. за штрафними санкціями за платежем "Податок на додану вартість"; №0002961530 на суму 1340,47 грн. за штрафними санкціями за платежем "Плата за спеціальне використання надр (місцевого значення)"; №0002871530 на суму 1332,40 грн. за штрафними санкціями за платежем "Податок на прибуток приватних підприємств"; №0002911530 на суму 212,15 грн. за штрафними санкціями за платежем "Орендна плата з юридичних осіб"; №0002901530 в частині 86,27 грн. за штрафними санкціями за платежем "Орендна плата з юридичних осіб"; №0002921530 в частині 4,81 грн. за штрафними санкціями за платежем "Орендна плата з юридичних осіб" позивач оскаржив їх до суду.

Як встановлено судом, у травні 2012 року відповідач прийняв рішення про розстрочення податкового боргу №6 від 18.05.2012 року, за яким розстрочено податковий борг позивача під проценти: з податку на додану вартість у сумі 29722,32 грн., з яких 27783,97 грн. за основним платежем, 1801,69 - штрафні (фінансові) санкції, 136,66 - пеня; з податку на прибуток у сумі 46636,04 грн., з яких 46636,04 грн. за основним платежем; по платі за користування надрами за видобування корисних копалин у сумі 23486,86 грн., з яких 23458,18 грн. за основним платежем, 28,68 грн. - пеня; з орендної плати з юридичних осіб у сумі 13865,21 грн., з яких 12457,17 грн. за основним платежем, 1342,79 грн. - за штрафними (фінансовими) санкціями, 65,25 грн. - пеня. Загальна сума розстроченого податкового боргу позивача складає 113710,43 грн.

Відповідно до рішення №6 від 18.05.2012 року розстрочення зазначеної суми податкового боргу надається з 18.05.2012 року по 27.12.2012 року. Таким чином, відповідно до цього рішення позивач зобов'язувався погасити суму податкового боргу у визначені рішенням відповідні строки сплати визначених сум податкового боргу.

Під час судового розгляду даний факт сторонами не заперечувався.

Надаючи правову оцінку відносинам, що виникли між сторонами, суд зазначає наступне.

Відповідно до підпункту 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим кодексом та законами з питань митної справи.

Згідно з пунктом 46.1. статті 46 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI податкова декларація, розрахунок - документ, що подається платником податків контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

У відповідності до пункту 54.1 статті 54 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

Згідно пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим кодексом.

Сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання визнаються податковим боргом (підпункт 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI).

В свою чергу, пунктом 100.1 статті 100 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI передбачено розстрочення податкового боргу, яким є перенесення строків сплати платником податків податкового боргу під проценти, розмір яких дорівнює розміру пені, визначеному пунктом 129.4 статті 129 цього кодексу.

В силу пункту 100.6 статті 100 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI встановлено, що розстрочені суми грошових зобов'язань або податкового боргу (в тому числі окремо - суми штрафних (фінансових) санкцій) погашаються рівними частками починаючи з місяця, що настає за тим місяцем, у якому прийнято рішення про надання такого розстрочення. Згідно пункту 100.2 статті 100 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI платник податків має право звернутися до контролюючого органу із заявою про розстрочення та відстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу.

Порядок розстрочення та відстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу платника податків встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики (пункт 100.13 статті 100 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI).

Відповідно до статті 100 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI був розроблений "Порядок розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) платників податків", затверджений наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 року №1036 (який був чинний на момент виникнення спірних правовідносин та застосовується до них).

Згідно пункту 1.4. розділу І "Порядку розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) платників податків", затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 року №1036 (який був чинний на момент виникнення спірних правовідносин) розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) вважається наданим, якщо на підставі заяви платника податків прийнято відповідне рішення органу державної податкової служби та укладено договір про розстрочення (відстрочення). Визначення сум грошових зобов'язань (податкового боргу), що підлягають розстроченню (відстроченню), здійснюється за даними автоматизованої інформаційної системи (далі - АІС), що ведеться органами державної податкової служби.

У відповідності до пункту 1.9. розділу І "Порядку розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) платників податків", затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 року №1036 (який був чинний на момент виникнення спірних правовідносин) строк дії розстрочення (відстрочення) податкового боргу починається з дати прийняття органом державної податкової служби рішення про розстрочення (відстрочення) грошового зобов'язання (податкового боргу) та закінчується датою, зазначеною у договорі про розстрочення (відстрочення) грошового зобов'язання (податкового боргу), за винятком випадків дострокового погашення такого податкового боргу.

Згідно пункту 3.3. розділу ІІІ "Порядку розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) платників податків", затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 року №1036 (який був чинний на момент виникнення спірних правовідносин) розстрочення (відстрочення) надається окремо за кожним податком, збором, штрафною (фінансовою) санкцією (штрафом), пенею. У разі якщо термін сплати грошових зобов'язань (податкового боргу) за окремими податками, зборами, штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами), пенею та строк їх розстрочення (відстрочення) співпадають, може прийматися одне рішення про розстрочення (відстрочення) із зазначенням таких податків, зборів, штрафних (фінансових) санкцій (штрафів), пені окремими рядками.

Пунктом 3.9. розділу ІІІ "Порядку розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) платників податків", затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 року №1036 (який був чинний на момент виникнення спірних правовідносин) встановлено, що на розстрочені (відстрочені) грошові зобов'язання (податковий борг) пеня та штрафи не нараховуються з дати укладання (підписання) договору до закінчення строку дії договору про розстрочення (відстрочення) грошового зобов'язання (податкового боргу).

Як вбачається з матеріалів справи та пояснень представників сторін, податковий орган здійснив нарахування штрафних (фінансових) санкцій за несплату податкових зобов'язань позивача, щодо яких прийнято рішення про розстрочення податкового боргу та визначені нові строки сплати грошових зобов'язань за податками та зборами.

У судовому засіданні представник відповідача повідомив, що суми штрафних (фінансових) санкцій за затримку сплати грошових зобов'язань за податковими платежами після сплину граничного терміну внесення такого платежу нараховуються автоматично у програмному комплексі автоматизованої бази даних відповідача, а тому пояснення причин здійснення відповідних нарахувань штрафних санкцій за даних обставин суду не надав. Разом з тим зазначив, що податковий орган, виявивши затримку сплати податкових зобов'язань позивача, та тим самим встановивши порушення пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, визначив позивачу суму штрафних (фінансових) санкцій у порядку та розмірі згідно пункту 126.1 статті 126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI за затримку сплати узгодженої суми грошового зобов'язання в межах строків, встановлених Податковим кодексом України від 02.12.2010 року №2755-VI.

В силу положень пункту 4.6 розділу IV "Порядку розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) платників податків", затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 року №1036 (який був чинний на момент виникнення спірних правовідносин) з дня, наступного за днем розірвання договору, на розстрочені (відстрочені) суми, що залишились не сплаченими, нараховуються пеня та штраф у розмірах, передбачених Податковим кодексом України від 02.12.2010 року №2755-VI.

З системного аналізу зазначених норм законодавства вбачається, що у разі розстрочення термінів сплати платником податків податкового боргу, штрафні санкції на суму такого податкового боргу не нараховуються з дати укладання (підписання) договору про розстрочення податкового боргу до закінчення строку дії цього договору. Однак, на розстрочені суми податкового боргу, які платник податків не сплатив у строки, встановлені таким договором, нараховуються пеня та штраф у відповідних розмірах згідно Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI з дня, наступного за днем розірвання договору про розстрочення податкового боргу.

Згідно умов пункту 100.12 статті 100 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI договори про розстрочення (відстрочення) можуть бути достроково розірвані:

з ініціативи платника податків - при достроковому погашенні розстроченої суми грошового зобов'язання та податкового боргу або відстроченої суми грошового зобов'язання або податкового боргу, щодо яких була досягнута домовленість про розстрочення, відстрочення;

з ініціативи контролюючого органу в разі, якщо:

з'ясовано, що інформація, подана платником податків при укладенні зазначених договорів, виявилася недостовірною, перекрученою або неповною;

платник податків визнається таким, що має податковий борг із грошових зобов'язань, які виникли після укладення зазначених договорів;

платник податків порушує умови погашення розстроченого грошового зобов'язання чи податкового боргу або відстроченого грошового зобов'язання чи податкового боргу.

Доказів про закінчення строку дії рішення про розстрочення податкового боргу від 18.05.2012 року №6 на дату проведення перевірок податковим органом (03.08.2012 року) відповідач суду не надав та не стверджував даний факт.

За таких обставин суд прийшов до висновку, що поряд з розстроченням сплати суми податкового боргу на підставі рішення від 18.05.2012 року №6 одночасне застосування статті 126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI та нарахування позивачу суми штрафних (фінансових) санкцій за порушення граничних строків сплати узгодженого податкового зобов'язання є безпідставним.

Відповідно до статей 11, 71 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

В даній справі податковим органом не доказано суду правомірності застосування до позивача штрафних (фінансових) санкцій за платежами "Податок на додану вартість", "Плата за спеціальне використання надр (місцевого значення)", "Податок на прибуток приватних підприємств", "Орендна плата з юридичних осіб" в частині суми штрафів, які оскаржуються позивачем, таким чином, рішення про накладення штрафу на позивача за несвоєчасну сплату узгоджених сум податкових зобов'язань є безпідставним і незаконним.

За наведених обставин позов підлягає задоволенню.

Згідно з частиною першою статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа).

Позивачем за подання позовної заяви сплачено судовий збір у розмірі 107,30 грн., доказів понесення ним інших судових витрат суду не надано.

Керуючись статтями 11, 14, 70, 71, 72, 86, 94, 159 - 163, 167, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

п о с т а н о в и в:

Адміністративний позов задовольнити:

визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення:

від 10.08.2012 року №0001291630, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем "Податок на додану вартість" у сумі 1690,64 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №350/16/03576568 від 03.08.2012 року, в частині 1690,62 грн.;

від 10.08.2012 року №0002961530, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем "Плата за спеціальне використання надр (місцевого значення)" у сумі 1340,47 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №354/15/03576568 від 03.08.2012 року;

від 10.08.2012 року №0002871530, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем "Податок на прибуток приватних підприємств" у сумі 1332,40 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №352/15/03576568 від 03.08.2012 року;

від 10.08.2012 року №0002911530, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем "Орендна плата з юридичних осіб" у сумі 212,15 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №351/15/03576568 від 03.08.2012 року;

від 10.08.2012 року №0002901530, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем "Орендна плата з юридичних осіб" у сумі 86,41 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №351/15/03576568 від 03.08.2012 року, в частині 86,27 грн.;

від 10.08.2012 року №0002921530, згідно з яким позивачу визначено податкове зобов'язання за платежем " Орендна плата з юридичних осіб " у сумі 4,95 грн. за штрафними санкціями на підставі акта перевірки №351/15/03576568 від 03.08.2012 року, в частині 4,81 грн.

Стягнути з Державного бюджету України на користь позивача Товариство з обмеженою відповідальністю " Костопільський комбінат будівельних матеріалів" сплачений судовий збір у сумі 107 (сто сім) гривень 30 коп.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано в установлені строки. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на постанову суду подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі проголошення лише вступної та резолютивної частини постанови або прийняття постанови у письмовому провадженні, - протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Суддя Кравчук Т.О.

Дата виготовлення і підписання повного тексту постанови - 17 січня 2013 року.