КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа 2-а-2694/11
У Х В А Л А
10 жовтня 2012 р. м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Пилипенко О.Є., перевіривши матеріали апеляційної скарги Управління праці та соціального захисту населення Щорської районної державної адміністрації на постанову Щорського районного суду Чернігівської області від 20 вересня 2011 року у справі за позовом Управління праці та соціального захисту населення Щорської районної державної адміністрації до Підрозділу примусового виконання рішень відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області про визнання дій протиправними та скасування постанови про накладення штрафу, -
В С Т А Н О В И В :
У липні 2011 року позивач - Управління праці та соціального захисту населення Щорської районної державної адміністрації звернувся до Щорського районного суду Чернігівської області з позовом до Підрозділу примусового виконання рішень відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області про визнання дій протиправними та скасування постанови про накладення штрафу.
Постановою Щорського районного суду Чернігівської області від 20 вересня 2011 року у задоволенні позову відмовлено повністю.
Не погоджуючись з судовим рішенням, позивач звернувся з апеляційною скаргою на постанову Щорського районного суду Чернігівської області від 20 вересня 2011 року.
Перевіривши апеляційну скаргу, суд вважає, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам статті 187 КАС України.
При поданні апеляційної скарги апелянтом не було дотримано вимогу ч.6 ст.187 КАС України, а саме, апелянтом не додано документу про сплату судового збору.
Так, документ про сплату судового збору мав бути сплачений за наступними реквізитами: отримувач коштів –УДК Печерського району м. Києва, ЄДРПОУ одержувача –26077922, рахунок отримувача –31214206700007, банк отримувача –ГУ ДКУ у м. Києві, код отримувача (МФО) –820019, код бюджетної класифікації –22030001, код ЄДРПОУ суду 26077922.
При визначенні розміру судового збору, що підлягає сплаті, апелянту необхідно керуватися положеннями ч. 3 ст. 4 Закону України «Про судовий збір».
Окрім того, У відповідності до ч. 5 ст. 187 КАС України апеляційна скарга підписується особою, яка її подає, або її представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження, якщо цей документ не подавався раніше.
Згідно ч. 7 ст. 56 КАС України законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
Апеляційна скарга Управління праці та соціального захисту населення Щорської районної державної адміністрації підписана заступником начальника управління.
Оскільки заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення Щорської районної державної адміністрації не додано до апеляційної скарги належним чином оформлений документ про свої повноваження вважаю, що така апеляційна скарга оформлена з порушенням вимог ст. 187 КАС України.
Згідно приписам ч. 3 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 Кодексу, застосовуються правила статті 108 Кодексу, згідно з якими апеляційна скарга залишається без руху.
Керуючись ст.ст. 108, 187, 189, 212, 254 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Щорської районної державної адміністрації на постанову Щорського районного суду Чернігівської області від 20 вересня 2011 року - залишити без руху.
Надати апелянту строк для усунення недоліків до 26 жовтня 2012 року.
У разі не усунення недоліків у зазначений вище строк апеляційна скарга буде повернута апелянту.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двох днів двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Суддя: О.Є. Пилипенко