ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 жовтня 2012 р. Справа № 2а/0470/10397/12 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі судді Юркова Е.О., розглянувши в порядку скороченого провадження адміністративний позов Західно-Донбаської об'єднаної державної податкової інспекції Дніпропетровської області Державної податкової служби до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
ВСТАНОВИВ:
До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов позов Західно-Донбаської об'єднаної державної податкової інспекції Дніпропетровської області Державної податкової служби до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 з вимогами:
- стягнути з фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (ІН-НОМЕР_1, адреса: АДРЕСА_1) на користь державного бюджету (р/р 31111009700032, код платежу 11021000, банк одержувача УДКУ у дніпропетровській області, МФО 805012, код отримувача 37936856) заборгованість зі сплати податку з доходів фізичних осіб у сумі 12,75 грн.;
- стягнути з фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (ІН-НОМЕР_1, адреса : АДРЕСА_1) на користь державного бюджету (р/р 31111009700032,код платежу 11021000, банк одержувача УДКУ у Дніпропетровській області, МФО 805012, код отримувача 37936856) заборгованість зі сплати податку на додану вартість у сумі 16616,43 грн.;
- стягнути з фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (ІН-НОМЕР_1, адреса: АДРЕСА_1) на користь державного бюджету (р/р 31111009700032, код платежу 11021000, банк одержувача УДКУ у Дніпропетровській області, МФО 805012, код отримувача 37936856) заборгованість зі сплати за забруднення навколишнього природного середовища у сумі 412,70 грн.
В обґрунтування позову позивач зазначив, що у зв'язку з несплатою податкових зобов'язань у відповідача утворилась заборгованість. Сума боргу не сплачується відповідачем добровільно, а тому підлягає примусовому стягненню.
Таким чином, ФОП ОСОБА_1. повинен сплатити заборгованість в розмірі 17041 грн. 88 коп.
На адресу відповідача судом було направлено копію ухвали про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі та інформацію про права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі. Проте конверт 24.09.2012 року повернувся з поштового відділення з відміткою «за закінченням терміну зберігання».
Як вбачається з матеріалів справи, конверт відповідачу було направлено за адресою, вказаною у наданій Довідці з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
Частина 11 ст. 35 КАС України передбачає, що розписку про одержання повістки (повістку у разі неможливості вручити її адресату чи відмови адресата її одержати) належить негайно повернути до адміністративного суду. У разі повернення поштового відправлення із повісткою, яка не вручена адресату з незалежних від суду причин, вважається, що така повістка вручена належним чином.
У строк встановлений ч. 3 ст. 183-2 КАС України, заперечень проти позиву або заяви про визнання позову до суду відповідач не надав.
Згідно пункту 3 частини 5 статті 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України справа повинна бути розглянута у порядку скороченого провадження не пізніше трьох днів - у разі якщо протягом семи днів з дня закінчення строку, передбаченого частиною третьою цієї статті, до суду не надійшло заперечення відповідача та за умови, що справа не розглядається судом за місцезнаходженням відповідача.
Суд, вивчивши наявні в справі докази та оцінивши їх у сукупності вважає необхідним задовольнити позов повністю з наступних підстав.
Судом встановлено, матеріалами справи підтверджено, що фізична особа-підприємець ОСОБА_1 зареєстрований виконавчим комітетом Павлоградської міської ради як фізична особа - підприємець від 17.10.2006 р. за № 2 232 000 0000 003767, що підтверджується довідкою ЄДРПОУ станом на 12.04.2012р. та знаходиться на обліку в Західно-Донбаській ОДПІ як платник податків від 18.10.2006р. за № 6862.
Станом на 01.08.2012р. за обліковими даними Західно-Донбаської об'єднаної державної податкової інспекції, відповідач має борг - 17041 грн. 88 коп. (податок з доходів фізичних осіб - 12,75 грн., податок на додану вартість - 16616,43 грн., надходження від сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища - 412,70 грн.).
Податковий борг виник внаслідок несплати узгодженої суми податкових зобов'язань у строки, встановлені чинним законодавством України (розрахунок суми мається в матеріалах справи).
Щодо заборгованості з податку з доходів фізичних осіб, судом встановлено наступне.
Фахівцями Західно-Донбаської ОДПІ 29.03.2011р. була проведена документальна планова виїзна перевірка вимог податкового та іншого законодавства фізичною особою-підприємцем Удовченком Г.Г., якою встановлено - неведення обліку доходів та витрат, заниження суми збору за забруднення навколишнього середовища у розмірі 154,03 грн.
За результатами перевірки Західно-Донбаською ОДПІ складено акт № 26/17/2-НОМЕР_1 від 29.03.2011р. та прийняте податкове повідомлення-рішення за № 0000481742 від 12.04.11р. в якому сума грошового зобов'язання по податку на доходи становить 12,75 грн., податкове повідомлення-рішення № 0000591742 від 12.04.11р. на суму 192,54 грн., яке було відправлено поштою 12.04.11р., а потім отримав відповідачем особисто під підпис 20.05.2011р., що підтверджується заявою ОСОБА_1. від 20.05.11р.
До податкового органу відповідачем подано податкові розрахунки зі збору за забруднення навколишнього природного середовища, в яких самостійно визначено суму податкового зобов'язання:
- 9004629581 від 26.10.2010р. на суму 206,18 грн.;
- 9006564269 від 27.01.2011р. на суку 48,68 грн.
Щодо заборгованості з податку з податку на додану вартість, судом встановлено наступне.
Так, відповідачем, на підставі ст.ст. 49, 203 Податкового кодексу України, відповідачем подано до Західно-Донбаської ОДПІ декларацію, з податку на додану вартість із визначеною сумою податкових зобов'язань, що підлягає сплаті до бюджету:
- 9005205942 від 19.11.2010р. на суму 382,00 грн.;
- 24870 від 28.03.11р. на суму 2567,00 грн.
Відповідно до вимог п. 120.1 статті 120 Податкового кодексу України неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків) тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
26.11.2010р. співробітниками Західно-Донбаської ОДПІ була проведена документальна невиїзна перевірка з своєчасності сплати узгодженої суми податкових зобов'язань по податку на додану вартість фізичної особи ОСОБА_1. За результатами перевірки Західно-Донбаською ОДПІ складено акт № 3942-17/1-НОМЕР_1 від 26.11.2010р. та прийнято рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій за № 0050921741/0 від 26.11.10р. в якому сума фінансових санкцій становить 20,04 грн., яке було отримано під підпис відповідачем 26.11.10р.
04.04.2011р. співробітниками Західно-Донбаської ОДПІ була проведена документальна невиїзна перевірка з питання своєчасності подання декларації по податку на додану вартість за січень 2011р. фізичної особи ОСОБА_1. За результатами перевірки Західно-Донбаською ОДПІ складено акт № 200-17/1-НОМЕР_1 від 04.04.2011р. та прийнято рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій за № 0008141741 від 04.04.11р. в якому сума фінансових санкцій становить 170 грн., яке було отримано під підпис відповідачем 04.04.11р.
19.10.2011р. співробітниками Західно-Донбаської ОДПІ була проведена документальна невиїзна перевірка даних задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість за лютий-серпень 2011р. За результатами перевірки Західно-Донбаською ОДПІ складено акт № 1699-17/1-НОМЕР_1 від 19.10.2011р. та прийнято рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій за № 7581411741 від 19.10.11р. в якому сума фінансових санкцій становить 3060,00 грн., № 7581401741 від 19.10.11р. на суму 4,00 грн., які було отримано піл підпис відповідачем 19.10.11р.
27.10.2011р. співробітниками Західно-Донбаської ОДПІ була проведена документальна невиїзна перевірка даних задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість за вересень 2011р. За результатами перевірки Західно-Донбаською ОДПІ складено акт № 1760-17/1-НОМЕР_1 від 27.10.2011р. та прийнято рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій за № 7580001741 від 27.10.11р. в якому сума фінансових санкцій становить 1020,00 грн., яке було отримано під підпис відповідачем 27.10.11р.
09.11.2011р. співробітниками Західно-Донбаської ОДПІ була проведена документальна невиїзна перевірка СПД ОСОБА_1. з питань дотримання вимог податкового законодавства при взаємодії з ТОВ «Бест-Консалт» за період 01.01.2010р. по 28.01.2011р. За результатами перевірки Західно-Донбаською ОДПІ складено акт № 158-17/2-НОМЕР_1 від 09.11.2011 р. та прийнято рішення про визначення грошових зобов'язань за № 0001911742 від 22.11.11р. в якому сума становить 4337,5 грн., яке було отримано під підпис відповідачем 22.11.11р.
14.12.2011р. співробітниками Західно-Донбаської ОДПІ була проведена документальна невиїзна перевірка даних задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість за вересень 2011р. За результатами перевірки Західно-Донбаською ОДПІ складено акт № 3013-17/1-НОМЕР_1 від 14.12.2011р. та рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій за № 7598271741 від 14.12.11р. в якому сума заборгованості становить 1020,00 грн., яке було отримано під підпис відповідачем 14.12.11р.
05.01.2012р. співробітниками Західно-Донбаської ОДПІ була проведена документальна невиїзна перевірка даних задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість за листопад 2011р. За результатами перевірки Західно-Донбаською ОДПІ складено акт № 23-17/1-НОМЕР_1 від 05.01.2012 р. та прийнято рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій за № 0000201741 від 05.01.12р. в якому сума заборгованості становить 1020,00 грн., яке було отримано під підпис відповідачем 05.01.12р.
16.02.2012р. співробітниками Західно-Донбаської ОДПІ була проведена документальна невиїзна перевірка даних задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість за грудень 2011р. За результатами перевірки Західно-Донбаською ОДПІ складено акт № 73-17/1-НОМЕР_1 від 16.02.2012 р. та прийнято рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій за № 0002781741 від 16.02.12 р. в якому сума заборгованості становить 1020,00 грн., яке було отримано під підпис відповідачем 16.02.12р.
01.03.2012р. співробітниками Західно-Донбаської ОДПІ була проведена документальна невиїзна перевірка даних задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість за січень 2012р. За результатами перевірки Західно-Донбаською ОДПІ складено акт № 118-17/1-НОМЕР_1 від 01.03.2012р. та прийнято рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій за № 0004111741 від 01.03.12 р. в якому сума заборгованості становить 1020,00 грн., яке було отримано під підпис відповідачем 01.03.12р.
05.04.2012р. співробітниками Західно-Донбаської ОДПІ була проведена документальна невиїзна перевірка даних задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість за лютий 2012р. За результатами перевірки Західно-Донбаською ОДПІ складено акт № 301-17/1-НОМЕР_1 від 05.04.2012 р. та прийнято рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій за № 0007251741 від 05.04.12р. в якому сума заборгованості становить 1020,00 грн., яке було отримано під підпис відповідачем 05.04.12р.
З матеріалів справи не вбачається, що податкові повідомлення-рішення відповідачем оскаржувались в адміністративному чи в судовому порядку, тому є чинними.
Таким чином заборгованість ФОП ОСОБА_1. перед Західно-Донбаською ОДПІ Дніпропетровської області Державної податкової служби становить 17041,88 грн.
Відповідно до ст. 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Згідно із пп. 16.1.4 п.16.1 ст. 16 Податкового кодексу України платники податків зобов'язані сплачувати податків та збори в строки га розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Відповідно до п.87.1 ст.87 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) джерел самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу плата податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів.
Сплата грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків відповідного платежу може бути здійснена також за рахунок надміру сплачених такого платежу (без заяви платника) або за рахунок помилково та/або надміру сплаче сум з інших платежів (на підставі відповідної заяви платника) до відповідних бюджетів.
Згідно п.87.2 ст.87 ПКУ джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених і Кодексом, а також іншими законодавчими актами.
Відповідно до п.п. 20.1.28 п.20.1 ст.20 ПКУ органи ДПС мають право стягувати бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до вимог п.п.49.18.1 п.49.18 ст. 49 Податкового кодексу України податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Відповідно до п. 57.3 ст. 57 Податкового кодексу України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1-54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податку зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
При несплаті зобов'язання у встановлений строк виникає податковий борг, який згідно пп.14.1.175 ст. 14 Податкового кодексу України, становить сума грошового зобов'язання ( з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання. (Грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію (п. 14.1.39). Податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (пп.14.156)).
Згідно п.п. 49.18.1, 49.18.2. 49.18.3, 49.18.4, 49.18.5 п. 49.18, 49.19, 49.20 ст. 49 ПКУ податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:
календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;
календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);
календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 цього пункту - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року;
календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV цього Кодексу;
календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - підприємців - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Якщо податкова декларація за квартал, півріччя, три квартали або рік розраховується наростаючим підсумком на підставі показників базових податкових періодів, з яких складаються такі квартал, півріччя, три квартали або рік (без урахування авансових внесків), згідно з відповідним розділом цього Кодексу, зазначена податкова декларація подається у строки, визначені пунктом 49.18 цієї статті для такого базового звітного (податкового) періоду.
Для цілей цього Кодексу під терміном «базовий звітний (податковий) період» слід розуміти перший звітний (податковий) період року, визначений відповідним розділом цього Кодексу.
Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.
Граничні строки подання податкової декларації можуть бути збільшені за правилами та на підставах, які передбачені цим Кодексом. Відповідно до вимог пп.54.3.1- пп.54.3.6 п.54.3 ст. 54 Податкового кодексу України контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо:
платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію;
Дані перевірок результатів діяльності платника податків свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках;
Згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган;
рішенням суду, що набрало законної сили, особу визнано винною в ухиленні від сплати податків;
дані перевірок щодо утримання податків у джерела виплати, в тому числі податкового агента, свідчать про порушення правил нарахування, утримання та сплати до відповідних бюджетів податків і зборів, передбачених цим Кодексом, у тому числі податку на доходи фізичних осіб таким податковим агентом;
результати митного контролю, отримані після закінчення процедури митного оформлення та випуску товарів, свідчать про заниження або завищення податкових зобов'язань, визначених платником податків у митних деклараціях.
Відповідно до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Згідно з п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України, податковий борг - сума грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання.
Відповідно до вимог пп. 75.1.1 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України - органи державної податкової служби мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Камеральні та документальні перевірки проводяться органами державної податкової служби в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом, а фактичні перевірки - цим Кодексом та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на органи державної податкової служби.
Камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні органу державної податкової служби виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків.
Відповідно до вимог п. 58.1 ст. 58 Податкового кодексу України - У разі коли сума грошового зобов'язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 цього Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян), або у разі коли за результатами перевірки контролюючий орган встановлює факт невідповідності суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації, або зменшує розмір задекларованого від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість, розрахованого платником податків відповідно до розділу V цього Кодексу, такий контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення.
Податкове повідомлення-рішення містить підставу для такого нарахування (зменшення) податкового зобов'язання та/або зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість; посилання на норму цього Кодексу та/або іншого закону, контроль за виконанням якого покладено на контролюючі органи, відповідно до якої був зроблений розрахунок або перерахунок грошових зобов'язань платника податків; суму грошового зобов'язання, що повинен сплатити платник податку; суму зменшеного (збільшеного) бюджетного відшкодування та/або зменшення від'ємного значення результатів господарської діяльності або від'ємного значення суми податку на додану вартість; граничні строки сплати грошового зобов'язання та/або строки виправлення платником податків показників податкової звітності; попередження про наслідки несплати грошового зобов'язання або внесення виправлень до показників податкової звітності в установлений строк; граничні строки, передбачені цим Кодексом для оскарження податкового повідомлення-рішення.
До податкового повідомлення-рішення додається розрахунок податкового зобов'язання та штрафних (фінансових) санкцій.
Форма та порядок надіслання податкового повідомлення-рішення і розрахунку грошового зобов'язання визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.
Відповідно до вимог п.п.20.1.4 п.20.1 ст. 20 Податкового кодексу України - органи державної податкової служби мають право, проводити перевірки платників податків (крім Національного банку України) в порядку, встановленому цим Кодексом.
Згідно п.95.1 ст.95 Податкового кодексу України, орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Згідно п. 95.2 статті 95 Податкового кодексу України - стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги.
Згідно п. 95.3 ст. 95 ПКУ стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючий такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам ДПС, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Орган державної податкової служби звертається до суду щодо надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі.
Рішення суду щодо надання вказаного дозволу є підставою для прийняття органом Державної податкової служби рішення про погашення усієї суми податкового боргу. Рішення органу державної податкової служби підписується його керівником та скріплюється гербовою печаткою органу державної податкової служби. Перелік відомостей, які зазначаються у такому рішенні, встановлюється центральним органом державної податкової служби.
Згідно ч.1 ст. 256 КАС України негайно також виконуються постанови суду, прийняті в порядку скороченого провадження у адміністративних справах, передбачених пунктами 1, 3, 4 частини першої статті 183-2 цього Кодексу.
Відповідно до положень, закріплених ст. 11 КАС України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, а згідно з ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Таким чином, позов Західно-Донбаської об'єднаної державної податкової інспекції Дніпропетровської області Державної податкової служби підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 14, 16, 20, 49, 54, 57-58, 75, 87, 95 Податкового кодексу України, ст.ст. 2, 9, 11, 70-71, 86, 128, 160-163, 167, 183-2, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позовні вимоги Західно-Донбаської об'єднаної державної податкової інспекції Дніпропетровської області Державної податкової служби до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - задовольнити.
Стягнути з фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (ІН-НОМЕР_1, адреса: АДРЕСА_1) на користь державного бюджету (р/р 31111009700032, код платежу 11021000, банк одержувача УДКУ у дніпропетровській області, МФО 805012, код отримувача 37936856) заборгованість зі сплати податку з доходів фізичних осіб у сумі 12,75 грн.
Стягнути з фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (ІН-НОМЕР_1, адреса: АДРЕСА_1) на користь державного бюджету (р/р 31111009700032,код платежу 11021000, банк одержувача УДКУ у Дніпропетровській області, МФО 805012, код отримувача 37936856) заборгованість зі сплати податку на додану вартість у сумі 16616,43 грн.
Стягнути з фізичної особи-підприємня ОСОБА_1 (ІН-НОМЕР_1, адреса: АДРЕСА_1) на користь державного бюджету (р/р 31111009700032, код платежу 11021000, банк одержувача УДКУ у Дніпропетровській області, МФО 805012, код отримувача 37936856) заборгованість зі сплати за забруднення навколишнього природного середовища у сумі 412,70 грн.
Постанова підлягає негайному виконанню відповідно до п.8 ч.6 ст.183-2 та ч.1 ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України.
Копію постанови направити сторонам по справі.
Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку та в строки, встановленні статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Е.О. Юрков