Дата документу 26.09.2012
Справа № 815/11082/2012
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
«26»вересня 2012 року Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області в складі:
головуючого -судді Кучеренко Н.В.
при секретарі -Левандовської О.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Мелітополі справу, відкриту за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області про перерахунок раніше нарахованої пенсії,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою, в якій просить зобов'язати Головне управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області вчинити перерахунок призначеної йому пенсії за вислугу років у відповідності до ч. 8, 13 ст. 43 ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»від 09.04.1992 року та у відповідності до довідки ГУМВД України в Запорізькій області про розмір його грошового забезпечення, зобов'язати Головне управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області у відповідності до ч. 8 ст. 43 ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»від 09.04.1992 року нарахувати йому пенсію із посадового окладу у розмірі 1050 гривень, зобов'язати Головне управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області у відповідності до ч. 13 ст. 43 ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»від 09.04.1992 року, при нарахуванні йому пенсії в рахунок включити щомісячну надбавку за виконання особливо важливих завдань під час проходження служби у розмірі 50 відсотків, зобов'язати Головне управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області у відповідності до ч. 13 ст. 43 ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»від 09.04.1992 року при нарахуванні пенсії в розрахунок включити щомісячну надбавку за службу в умовах режимних обмежень у розмірі 10 відсотків, зобов'язати Головне управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області у відповідності до ч. 13 ст. 43 ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»від 09.04.1992 року при нарахуванні пенсії в розрахунок включити щомісячну премію у розмірі 100 відсотків, зобов'язати Головне управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області у відповідності до ч. 2 ст. 55 ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»від 09.04.1992 року виплатити нараховані йому суми пенсій з 18 січня 2012 року.
Позов обґрунтовано тим, що він з 24.08.1984 року по 17.01.2012 року знаходився на службі в органах внутрішніх справ України. 17.01.2012 року наказом № 7 по Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Запорізькій області він був звільнений з органів внутрішніх справ України за ст. 65 п. «а»«Положення про проходження служби рядовим та керуючим складом органів внутрішніх справ України»від 29.07.1991 року за віком. На день звільнення його календарна вислуга складала 29 років 6 місяців 22 дні. з 01.04.2012 року Головним управлінням Пенсійного фонду України у Запорізькій області йому нарахована пенсія у розмірі 1 260 гривень, тобто пенсія нарахована із посадового окладу у розмірі 1000 гривень.
Однак наказом № 117 від 29.06.2004 року по управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Запорізькій області він був незаконно звільнений з органів внутрішніх справ України. Його оклад при звільненні складав 1050 гривень. Постановою Запорізького окружного адміністративного суду від 11.01.2012 року його було поновлено на службі в органах внутрішніх справ та наказом №5 від 16.01.2012 року по Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Запорізькій області його було поновлено в органах внутрішніх справ. 17.01.2012 року наказом № 7 по Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Запорізькій області він був звільнений з органів внутрішніх справ.
Відповідно до ч. 8 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»його пенсія повинна обчислюватися з посадового окладу, який він отримував до звільнення, а саме у розмірі 1 050 гривень.
Відповідно з вимогами ч. 13 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»до його пенсії необхідно включити щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премії у розмірах, встановлених законодавством на день призначення цих пенсій. А саме, надбавка за виконання особливо важливих завдань під час проходження військової служби -у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років; а також надбавка за роботу в умовах режимних обмежень, яка нараховується до посадового окладу в залежності від ступеня секретності інформації: відомості та їх носії, що мають ступінь секретності «секретно»- 10 відсотків посадового окладу; а також премія у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та щомісячних додаткових видів грошового забезпечення.
Однак розміри призначених і виплачуваних йому пенсій не відповідають розмірам передбачених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», а привести їх у відповідність з вимогами Закону відповідач відмовився.
Позивач в судовому засіданні повністю підтримав свій позов та наполягає на його задоволенні. У судовому засіданні позивач пояснив, що з 24.08.1984 року по 17.01.2012 року він знаходився на службі в органах внутрішніх справ України. 29.06.2004 року наказом № 117 по управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області його незаконно було звільнено з займаної посади. На час звільнення його посадовий оклад складав 1 050 гривень. Однак, 16.01.2012 року наказом № 5 по Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області його було поновлено в органах внутрішніх справ на підставі постанови Запорізького окружного адміністративного суду від 11.01.2012 року. А 17.01.2012 року наказом №7 по Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області його було звільнено з органів внутрішніх справ.
Головним управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області з 01.04.2012 року йому було призначено пенсію у розмірі 1 260 гривень. Однак призначенні даної пенсії в порушення вимог Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»не включені надбавка за виконання особливо важливих завдань під час проходження військової служби -у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років; надбавка за роботу в умовах режимних обмежень, яка нараховується до посадового окладу в залежності від ступеня секретності інформації: відомості та їх носії, що мають ступінь секретності «секретно»- 10 відсотків посадового окладу; а також премія у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та щомісячних додаткових видів грошового забезпечення. У зв'язку з чим, він вважає, що Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області занизило розмір нарахованої пенсії, чим порушило його конституційне право на державне пенсійне забезпечення, передбачене Конституцією України та Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». В обґрунтування своїх вимог позивач надав до суду ГУ МВС України в Запорізькій області від 18.05.2012 року за № 12/29-Т та довідку Головного пенсійного фонду України в Запорізькій області від 06.03.2012 за № 291/Т-9.
Представник відповідача надала до суду письмові заперечення, в яких просить відмовити позивачу у позові, згідно з наданими письмовими запереченнями, з яких вбачається, що згідно з ч. 8 ст. 43 Закону України Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби і військової служби за контрактом та деяким іншим особам, які поновлені на військовій службі, службі внутрішніх справ, і призначені на посади з меншим, ніж попередній, посадовим окладом, пенсії обчислюються (за їх згодою) з посадового окладу, який вони отримували до звільнення. Відповідно до грошового атестату № 63 від 11.12.2003 року, па підставі якого здійснювалося призначення пенсії до незаконного звільнення, посадовий оклад позивача встановлено в сумі 125 гривень. Після поновлення на службі, відповідно до наказу ГУ МВС України в Запорізькій області від 16.01.2012 року, позивачу призначено посадовий оклад в розмірі 1 000 гривень. Тому, оскільки при поновленні на службі встановлено більший посадовий оклад, ніж попередній, не має підстав до застосування вимог ч. 8 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Відповідно до абзацу 3 п.7 Порядку обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям…, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 року № 393, розмір щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається за 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням. Середня сума щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається шляхом ділення на 24 загальної суми цих видів грошового забезпечення за 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням. При цьому, п. 7 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 року № 3-1, встановлено, що для призначення пенсії до органів ПФУ подаються грошовий атестат (або довідка про розмір грошового забезпечення) і довідка про додаткові види грошового забезпечення, які заявник отримав протягом останніх 24 місяців підряд перед місяцем звільнення з військової служби. Однак на даний час вищевказана довідка не надана, без неї не можливо обчислити розмір пенсії з урахуванням надбавки за виконання особливо важливих завдань, надбавки за секретність та премії. Також у запереченні зазначено, що у грошовому атестаті № 1 від 26.01.2012 року надбавка за секретність взагалі не зазначена, а надбавка за виконання особливо важливих завдань та премія зазначені за січень 2012 року, оскільки позивач фактично перебував на службі 17.01.2012 року. Отже, взагалі на має 24 місяців підряд перед звільненням, за які можливо обрахувати додаткові види грошового забезпечення та премію.
Дослідивши матеріали справи, вислухавши доводи позивача та оцінивши письмові заперечення представника відповідача, суд вважає, що позов підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ч.1 ст.46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.
Основні положення щодо реалізації особами, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб свого конституційного права на державне пенсійне забезпечення у випадках, передбачених Конституцією України, та встановлення єдності умов та норм пенсійного забезпечення зазначеної категорії громадян України визначені та закріплені в Законі України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Як вбачається з матеріалів справи, позивач 24.08.1984 року прийнятий на службу в ограни внутрішніх справ України на підставі наказу УВС України в Запорізькій області № 199 о/с від 24.08.1984 року /а.с. 11/.
29.06.2004 року наказом № 117 по управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області він був звільнений посади начальника відділення Державної автомобільної інспекції Мелітопольського міського відділу УМВС України у Запорізькій області за ст. 65 п. «а»«Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ»від 29.07.1991 року -за віком /а.с. 12/.
Відповідно до грошового атестату № 63 від 11.12.2003 року, виданий начальником Управління державної автомобільної інспекції УМВС України в Запорізькій області, посадовий оклад ОСОБА_1 складав 125 гривень.
Постановою Запорізького окружного адміністративного суду від 11.01.2012 року було скасовано наказ № 117 по управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області про звільнення ОСОБА_1 з займаної посади начальника відділення Державної автомобільної інспекції Мелітопольського міського відділу УМВС України у Запорізькій області за ст. 65 п. «а»«Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ»від 29.07.1991 року -за віком, та поновлено ОСОБА_1 на посаді начальника відділення Державної автомобільної інспекції Мелітопольського міського відділу УМВС України у Запорізькій області /а.с. 14-18/.
Відповідно до витягу з наказу № 5 о/с дск від 16.01.2012 року, який мається у матеріалах справи /а.с. 19/, ОСОБА_1 вважати залишеним на займаній посаді з 26.06.2004 року з посадовим окладом 1 000 гривень, згідно з наказом МВС України від 31.12.2007 року № 499 встановити йому щомісячну надбавку за виконання особливо важливих завдань у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років.
Згідно довідки ГУМВС України в Запорізькій області від 18 травня 2012 року за № 12/29-Т, наданою позивачем, грошове забезпечення ОСОБА_1 на день звільнення складалось з наступних видів: посадовий оклад -1 000 гривень; оклад за спеціальним званням -125 гривень; надбавка за вислугу років (40%) -450 гривень; надбавка за виконання особливо важливих завдань (50%) -787,50 гривень; щомісячна премія (63,9%) -1 509,64 гривні, а всього -3 872,12 гривень.
Вищевикладене свідчить про те, що до звільнення позивача з займаної посади на підставі наказу № 117 від 29.06.2004 року його посадовий оклад складав 125 гривень, а після поновлення на займаній посаді відповідно до наказу № 5 о/с дск від 16.01.2012 року його посадовий оклад складав 1 000 гривень, тобто збільшився.
Відповідно до вимог ч. 8 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби і військової служби за контрактом та деяким іншим особам, які поновлені на військовій службі, службі внутрішніх справ, і призначені на посади з меншим, ніж попередній, посадовим окладом, пенсії обчислюються (за їх згодою) з посадового окладу, який вони отримували до звільнення.
Таким чином, суд приймає до уваги заперечення Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області в частині того, що не має підстав застосовувати вимоги ч. 8 ст. 43 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», оскільки при поновленні на службі позивача було встановлено більший посадовий оклад, ніж попередній. Тому суд вважає, що в задоволенні цих позовних вимог необхідно відмовити.
Що стосується позовних вимог в частині включення при нарахуванні пенсії в розрахунок надбавки за виконання особливо важливих завдань за час проходження служби у розмірі 50 відсотків, а також в частині включення при нарахуванні пенсії в розрахунок надбавки за службу в умовах режимних обмежень у розмірі 10 відсотків посадового окладу, то вони підлягають задоволенню з наступних підстав.
Відповідно з вимогами ч. 13 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»При обчисленні пенсій відповідно до частин сьомої-десятої цієї статті в розрахунок включаються щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством на день призначення цих пенсій.
У відповідності до п. 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 року за № 1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» встановлена надбавка за виконання особливо важливих завдань під час проходження служби військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам рядового і начальницького складу - у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років.
Згідно з п. 2.5.1. Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ, затвердженою наказом МВС України від 31.12.2007 року № 499 «Про впорядкування структури та умов грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу внутрішніх справ», особам рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ встановлюється надбавка за виконання особливо важливих завдань за час проходження служби у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років.
Під час несення служби в органах внутрішніх справ України позивачу була призначена надбавка за особливо важливі завдання у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років у розмірі 787,50 гривень. Дана обставина підтверджується наявними у матеріалах справи копією витягу з наказу № 5 о/с дск від 16.01.2012 року /а.с. 19/, довідкою, виданою Мелітопольським МВ УМВС України в Запорізькій області № 41/4204 від 05.04.2012 року /а.с. 21/.
Крім того, відповідно до п. 2 Положення про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.1994 року за № 414 «Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці»особам, які працюють в умовах режимних обмежень, установлюється надбавка до посадових окладів (тарифних ставок)залежно від ступеня секретності інформації: відомості та їх носії, що мають ступінь секретності «таємно», - 10 відсотків.
Також, відповідно до п. 2.8.1. Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ, затвердженою наказом МВС України від 31.12.2007 року № 499 «Про впорядкування структури та умов грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу внутрішніх справ», особам рядового та начальницького складу, які проходять службу в умовах режимних обмежень, виплачується надбавка до посадового окладу залежно від ступеня секретності інформації: відомості та їх носії, що мають ступінь секретності «таємно», - 10 відсотків.
З матеріалів справи вбачається, що позивачу до звільнення з посади на підставі наказу № 117 від 29.06.2004 року була призначена надбавка за службу в умовах режимних обмежень у розмірі 10 відсотків посадового окладу. Ця обставина підтверджується довідкою № 1008/Т-7 від 04.06.2008 року, виданою Головним управлінням ПФУ в Запорізькій області /а.с. 13/, довідкою № 291/Т-9 від 06.03.2012 року, виданою Головним управлінням ПФУ в Запорізькій області /а.с. 22/.
Після поновлення на займаній посаді у відповідності до наказу № 5 о/с дск від 16.01.2012 року позивач вважається залишеним на займаній посаді з 26.06.2004 року, та встановлена йому надбавка за службу в умовах режимних умов у розмірі 10 відсотків посадового окладу не відмінена, а отже є такою, що повинна нараховуватися.
При таких обставинах, позивач має право на включення при нарахуванні пенсії в розрахунок надбавки за виконання особливо важливих завдань за час проходження служби у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років, а також право на включення при нарахуванні пенсії в розрахунок надбавки за службу в умовах режимних обмежень у розмірі 10 відсотків посадового окладу.
Що стосується позовних вимог в частині включення при нарахуванні пенсії в розрахунок щомісячну премію у розмірі 100 відсотків, то суд приходить висновку, що вони підлягають частковому задоволенню виходячи з наступного.
Відповідно з вимогами ч. 13 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»При обчисленні пенсій відповідно до частин сьомої-десятої цієї статті в розрахунок включаються щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством на день призначення цих пенсій.
У відповідності до п. 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 року за № 1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» преміювання осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого вкладу в загальний результат служби у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення.
Згідно з п. 2.15.2. Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ, затвердженою наказом МВС України від 31.12.2007 року № 499 «Про впорядкування структури та умов грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу внутрішніх справ», преміювання осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ здійснюється відповідно до їх особистого вкладу в загальний результат служби у межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів, та економії фонду грошового забезпечення. Індивідуальні розміри премії не обмежуються максимальними розмірами та встановлюються за рішенням керівника підрозділу в межах фонду преміювання.
Як вбачається з матеріалів справи, під час поновлення на служби в органах внутрішніх справ України позивачу була призначена премія у розмірі 63,9 відсотків посадового окладу у розмірі 1509,64 гривень. Дана обставина підтверджується наявними у матеріалах справи довідкою, виданою Мелітопольським МВ УМВС України в Запорізькій області № 41/4204 від 05.04.2012 року /а.с. 21/ та довідкою № 12/29-Т від 18.05.2012 року, виданою ГУ МВС України в Запорізькій області.
Вище викладене свідчить про те, що при нарахуванні пенсії позивачу у розрахунок необхідно включити премію у розмірі 63,9 відсотків від посадового окладу.
Отже, виходячи з принципу пріоритетності законів над підзаконними актами суд вважає, що при визначенні розміру пенсії позивачеві з урахуванням додаткових грошових виплат, застосуванню підлягає ч. 13 ст.43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», а не Порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям…, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 року № 393, та Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 року № 3-1, на підставі якої була нарахована пенсія позивачу, оскільки остання істотно звужує обсяг встановлених законом прав.
Таким чином, посилання представника відповідача на вищевказані нормативно-правові акти, відповідно до яких позивач позбавляється права на отримання пенсії з додатковими грошовими виплатами, передбаченими ч. 13 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», суд не приймає до уваги, оскільки надання законодавцем такого права Кабінету Міністрів України не означає, що останній, встановлюючи такий порядок, може допустити звуження змісту та обсягу прав позивача, встановлених цим Законом.
Оскільки ч. 2 ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», нараховані суми пенсії, не отримані пенсіонером з вини органу Пенсійного фонду України, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів, тому суд вважає, що відповідні нарахування та виплати позивачу слід здійснювати з дня нарахування йому пенсії, тобто з 18.01.2012 року.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 2,4,5,11,17-19,69-71,99,158,159,161,162,163 КАС України, ч. 13 ст. 43, ч. 2 ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»,
П О С Т А Н О В И В:
Позов ОСОБА_1 до Головного Управління Пенсійного фонду України в Запорізької області про перерахунок раніше призначеної пенсії - задовольнити частково.
Зобов'язати Головне Управління Пенсійного фонду України Запорізької області провести перерахунок раніше призначеної пенсії ОСОБА_1 за вислугу років у відповідності до ч. 13 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Зобов'язати Головне Управління Пенсійного фонду України Запорізької області у відповідності до ч. 13 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»при нарахуванні пенсії ОСОБА_1 включити щомісячну надбавку за виконання особливо важких завдань під час проходження служби у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років у сумі 787 гривень 50 копійок.
Зобов'язати Головне Управління Пенсійного фонду України Запорізької області у відповідності до ч. 13 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»при нарахуванні пенсії ОСОБА_1 включити щомісячну надбавку за службу в умовах режимних обмежень у розмірі 10 відсотків посадового окладу у сумі 100 гривень.
Зобов'язати Головне Управління Пенсійного фонду України Запорізької області у відповідності до ч. 13 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»при нарахуванні пенсії ОСОБА_1 включити щомісячну премію у розмірі 63,9 відсотків посадового окладу у сумі 1 509,64 гривні.
Зобов'язати Головне Управління Пенсійного фонду України Запорізької області у відповідності до ч. 2 ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»виплатити ОСОБА_1 нараховані суми пенсії з дня нарахування пенсії з 18.01.2012 року, з відрахуванням отриманих ОСОБА_1 сум, які були йому виплачені.
В частині позовних вимог про зобов'язання Головного Управління Пенсійного фонду України Запорізької області у відповідності до ч. 8 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»про нарахування пенсії ОСОБА_1 з посадового окладу у розмірі 1 050 гривень - відмовити.
Постанова може бути оскаржена до Дніпропетровського адміністративного апеляційного суду через Мелітопольський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення цієї постанови.
Особам, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні, копія судового рішення направляється рекомендованим листом з повідомленням про вручення протягом трьох днів з дня його ухвалення.
Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги постанова набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя: