Справа № 1306/3435/2012
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
18 травня 2012 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області в складі : головуючої -судді: Гарасимків Л.І.
при секретарі Петрів В.М.
за участю прокурора Кріцак Л.Ф.
адвоката Волощука Б.І.
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Дрогобичі кримінальну справу про обвинувачення :
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Великий Бичків, Рахівського району Закарпатської області, українця, громадянина України, позапартійного, з середньою освітою, неодруженого, що на утриманні троє неповнолітніх дітей, військовозобов"язаного, не працюючого, проживаючого АДРЕСА_3 , раніше судженого 20.111998 року Рахівським районним судом Закарпатської області за ст.. 140 ч.4, 44, 140 ч.2, 42 КК України ( 1960р.) до 1 року позбавлення волі, 13.03.2001 року Баштанським районним судом Миколаївської області за ст.. 140 ч.2КК України ( 1960р.) до 1 року 6 місяців позбавлення волі, 11.08.2009 року Цекнтральним районним судом м. Миколаїва за ст..ст. 185ч.2, 289 ч.2 КК України до 3 років позбавлення волі, 08.06.2010року Ленніським районним судом м. Миколаєва за ст..ст. 115 ч.1, 190 ч.2, 185 ч.3, 15 ч.2 , 185 ч.2, 289 ч.1, 309, ч.1, 4 ст. 70 КК України до 9 років 6 місяців позбавлення волі, 12.10.2010 року Міжгірським районним судом Закарпатської області за ст..ст. 27 ч.5, ч.3 ст. 187, ч.1, 4 ст. 70 КК України до 9 років 6 місяців позбавлення волі На даний час відбуває покарання у Городищенській виправній колоніїї № 96, Управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Рівненській області.
- за ч.2 ст. 185 , ч.3ст.185, ч.2 15 , ч.3 185, ч.1 393 КК України , -
встановив:
Підсудний ОСОБА_3, 20.12.2007 року, приблизно о 02.00 год., в м. Самборі Львівської області, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, підійшов до магазину „ІНФОРМАЦІЯ_2", що розташований на АДРЕСА_5 та належить приватному підприємцю ОСОБА_4, де кулаком руки наніс по одному удару по скляних вітринах двох вікон цього магазину, чим розбив їх, після чого проник в приміщення, звідки таємно, повторно викрав з підвіконників товароматеріальні цінності на загальну суму 1759 гривень, чим завдав шкоди потерпілій ОСОБА_4 на вказану суму.
16 січня 2008 року, підсудний ОСОБА_2 з метою вчинення крадіжки, шляхом пошкодження захисної решітки вікна другого поверху проник в приміщення новобудови АДРЕСА_4, звідки таємно, повторно викрав майно ОСОБА_5 на загальну суму 2150 гривень, чим заподіяв матеріальну шкоду ОСОБА_5 на вказану суму.
Крім цього, 17.01.2008 року, приблизно о 04.00 год., підсудний ОСОБА_2, в м. Самборі Львівської області, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, підійшов до бокової стіни магазину „Продукти", що розташований на вул. Грушевського 32-А та належить ГТзОВ „Київ", де з допомогою монтировки надірвав металевий лист, після чого проник в приміщення даного магазину, звідки таємно, повторно викрав гроші в сумі 825,53 грн., та тютюнові вироби (сигарети) на суму 1861,65 грн., чим заподіяв ТзОВ „Київ" матеріальну шкоду на загальну суму 2687,18 гривень.
Крім цього, 19 січня 2008 року, підсудний ОСОБА_2 з метою вчинення крадіжки, шляхом пошкодження балконних дверей проник в приміщення дачного будинку АДРЕСА_6, звідки таємно, повторно викрав майно ОСОБА_6, на загальну суму 1550 гривень, чим заподіяв матеріальну шкоду ОСОБА_6 на вказану суму.
Крім цього, в ніч з 21.01.2008 року на 22.01.2008 року, підсудний ОСОБА_2, приїхавши на своєму скутері в смт. Верхнє Синьовидне Сколівського району Львівської області з метою скоєння крадіжки чужого майна, попередньо взявши із собою рюкзак, поліетиленовий пакет, металевий цвяховиривач, підійшов до церкви-храму Божої Матері Української Православної Церкви Київського Патріархату, де переконавшись що поблизу нікого немає і його ніхто не бачить, використовуючи дерев'яну драбину, яку знайшов біля вказаної церкви-храму, піднявся по ній до вікна з якого вийняв скло та цвяховиривачем зігнув металевий прут решітки, і знявши з ікон полотняний рушник прив'язав його до металевого прута решітки та по ньому проник в середину приміщення церкви - храму. Тоді ОСОБА_2 знаходячись в середині приміщення церкви-храму пішов в олтарну частину до пристолу, де з дерев'яного 'Кивоту 'таємно повторно викрав латунну позолочену чашу 'Дарохранительницю 'вартістю 3000 гривень, після цього підійшов до 'Горного місця 'олтарного храму, звідки таємно, повторно викрав 'Євангеліє 'на церковно -слов'янській мові вартістю 10000 гривень, і з викраденими речами підійшов до задніх дверей церкви-храму на яких відкрутив металеву гайку від болта і відчинив двері з внутрішньої сторони та вийшов на вулицю. Такими чином, підсудний ОСОБА_2, проникнувши в приміщення церкви-храму Божої Матері УПК КП, таємно повторно викрав товаро-матеріальні цінності на загальну суму 13 000 гривень.
Також, в ніч з 03 на 04 лютого 2008 року, підсудний ОСОБА_2 шляхом розбиття шибки вікна проник в приміщення церкви Успення Пресвятої Богородиці, що знаходиться в м. Дрогобичі Львівської області по вул. В.Великого, 1, звідки намагався таємно, повторно викрасти гроші в сумі 1915 грн., однак свій злочинний намір не довів до кінця з причин, що не залежали від його волі, оскільки загубив викрадені гроші в приміщенні церкви.
Також, в ніч з 9 на 10 лютого 2008 року , підсудний ОСОБА_2 з метою вчинення крадіжки, шляхом пошкодження вікна проник в приміщення новобудови АДРЕСА_4, звідки таємно, повторно викрав майно ОСОБА_5, на загальну суму 1976 гривень, чим заподіяв матеріальну шкоду ОСОБА_5 на вказану суму.
Крім цього, в ніч з 24 на 25 лютого 2008 року, підсудний ОСОБА_2 шляхом пошкодження вікна проник в приміщення квартири АДРЕСА_1, що належить ОСОБА_9, звідки таємно, повторно викрав приватне майно останньої, чим заподіяв потерпілій матеріальну шкоду на загальну суму 8000 грн.
Крім цього, в ніч з 03.03.2008 року на 04.03.2008 року, підсудний ОСОБА_2 на своєму скутері приїхав в с. Ялинкувате Сколівського району Львівської області, попередньо взявши із собою металевий цвяховиривач, і одів на руки білі робочі рукавички підійшов до вікна церкви 'Пресвятої Богородиці Покрови', з метою вчинення з неї таємного, повторного викрадення грошей в сумі до 9000 гривень, 826 доларів США, що становить 4171 грн. 30 коп. ( курс 1 долара США до гривні становить 5.05 грн. ) та 250 євро, що становить 1917 грн. 50 коп. ( курс 1 євро до гривні становить 7.67 грн. ), а всього на загальну суму 15 088 грн. 80 коп., де переконавшись що поблизу нікого немає і його ніхто не бачить, використовуючи цвяховиривач розбив скло на вікні, і тим же цвяховиривачем зламав на половину металевий прут решітки вікна та намагався проникнути в середину церкви, але почув шум, тобто людську ходу і злякавшись втік з місця події не довівши свій задум до кінця з причин, що не залежали від його волі.
Крім того, підсудний ОСОБА_2, 17 березня 2008 року, приблизно о 16.00 год., маючи умисел на таємне викрадення чужого майна та будучи на території продуктового ринку м.Самбора Львівської області, що розташований на вул. Валова, 28, шляхом вільного доступу, таємно повторно викрав відбійний молоток імпортного виробництва марки „BOSH", бувшого у користуванні, чим заподіяв ТзОВ „Ринок- Сервіс", матеріальної шкоди на суму 4800 гривень.
Крім цього, 26 березня 2008 року, приблизно о 03 год. підсудний ОСОБА_2 з метою викрадення чужого майна, шляхом розбиття шибки вікна проник в приміщення церкви Віри, Надії, Любові та їх матері Софії Дрогобицького деканату Самбірсько - Дрогобицької Єпархії, що в м. Дрогобичі Львівської області по вул. Козловського, 57, звідки таємно, повторно викрав гроші в сумі 15000 грн. та 1000 доларів США, що становить 5050 грн. ( курс 1 долара США до гривні становить 5.05 грн. ), чим заподіяв матеріальну шкоду
Крім цього, підсудний ОСОБА_2, 01 квітня 2008 року, приблизно о 03.30 годині, в м. Самборі Львівської області, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, підійшов до воріт гаражу ОСОБА_12, що розташований в дворі будинку АДРЕСА_7, де з допомогою монтировки зірвав навісний замок, після чого проник в приміщення даного гаражу, звідки таємно, повторно викрав товароматеріальні цінності, чим заподіяв потерпілому ОСОБА_12 матеріальної шкоди на загальну суму 2150 гривень.
Крім цього, 06 квітня 2008 року, біля 05 год., підсудний ОСОБА_2 шляхом розбиття шибки вікна проник в приміщення церкви Матері Божої Неустанної Помочі, що знаходиться в с. Гаї Верхні Дрогобицького р-ну Львівської області, звідки намагався таємно, повторно викрасти гроші в сумі 1200 грн., однак свій злочинний намір не довів до кінця з причин, що не залежали від його волі, оскільки не знайшов їх у приміщенні церкви.
Крім цього, 06 квітня 2008 року, біля 20 год. підсудний ОСОБА_2, будучи в стані алкогольного сп'яніння, шляхом пошкодження вікна проник в приміщення квартири АДРЕСА_2, що належить ОСОБА_13, звідки таємно, повторно викрав приватне майно останньої на загальну суму 4700 грн. 40 коп., чим заподіяно матеріальну шкоду потерпілій на вказану суму..
Крім цього, 24 квітня 2008 року постановою Дрогобицького міськрайонного суду у кримінальній справі № 115-1362 ОСОБА_2 обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту з подальшим утриманням його в СІЗО № 19 УДДУ ПВП у Львівській області, з якою він був ознайомлений. Незважаючи на це 08 травня 2008 року, в період часу з 02 по 07.30 год., обвинувачений ОСОБА_2 здійснив втечу з приміщення адміністративного будинку Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області, що розташований в м. Дрогобич по вул. 22 січня, 30, де він тимчасово перебував після етапування з СІЗО № 19 УДДУ ПВП у Львівській області для проведення з ним слідчих дій.
В судовому засіданні підсудний ОСОБА_2 винність у вчиненому визнав повністю, та суду пояснив, що в період з грудня 2007 року по квітень 2008 року він вчинив ряд крадіжок на території м. Самбора, м. Дрогобича та Дрогобицького району, а також Сколівського району Львівської області.
З приводу вчинення крадіжок у м. Самборі може пояснити наступне.
В кінці грудня 2007 року, за декілька днів до Нового року, він приїхав з м. Дрогобича в м. Самбір, з метою щось викрасти та відповідно мати гроші на прожиття та на власні потреби, точної дати назвати не може. Проходячи по центру міста Самбора біля вітрин магазинів, він побачив, що в одному магазині, на підвіконнику із внутрішньої сторони двох вікон, мається велика кількість товару, зокрема це були ялинкові прикраси. Це привернуло його увагу, так як металеві грати в даному магазині були по-перше з великими отворами, а по- друге грати були розташовані на відстані приблизно 50 см. від самого шкла вікна та відповідно цей проміжок був заложений різноманітним товаром - новорічними прикрасами.
Дочекавшись ночі, він прийшов в центр м. Самбора, це була приблизно 02.00 година ночі, на вулиці не було нікого. Він маючи з собою мішки, заздалегідь заготовлені для викраденого майна, приставив їх до нижньої частини вітрини, щоб не пошкодити руку і далі рукою (кулаком) один раз вдарив по шклу, від чого воно розбилося. Аналогічно він відразу розбив друге вікно, після чого, почекавши декілька хвилин та переконавшись, що ніхто не прибув на шум битого шкла, почав викрадати товароматеріальні цінності з даного магазину, складаючи їх в два мішки. Серед викрадених речей були іграшки на ялинку в паперових коробках різних розмірів, скляні вази з квітами, різні сувеніри та прикраси, більш точно пригадати не може. Викрадене майно він поскладав у два мішки далі переніс їх тильною вулицею відносно цього магазину на відстань приблизно 100 метрів та заховав в закаулку будинків за якоюсь огорожею чи то виноградником, після чого пішов на вокзал та поїхав на таксі в м. Дрогобич, так як не мав де ночувати. Наступного дня, вранці, приблизно о 07.00 чи 08.00 годині, він приїхав на маршрутному таксі в м. Самбір, взяв дані речі із схованки та відніс на ринок м. Самбора, де біля центрального входу він продав їх оптом (всі зразу) невідомому мені молодому хлопцеві за гроші в сумі 500 грн. В подальшому ці гроші потратив у власних потребах.
Крім цього, в січні 2008 року, дати не пам"ятає, приблизно о 14.00 годині, він приїхав на маршрутному таксі в м. Самбір, з метою щось викрасти. Пів дня він гуляв по м. Самбору, після чого приблизно о 17.00 годині, він пішов на вулицю Грушевського м. Самбора, щоб поїсти в барі „Новий світ", так як він інколи бував в даному барі. Прийшовши в цей бар, він зайшов в магазин „Продукти" щоб купити сигарети. Вийшовши з цього магазину, він став на вулиці та закурив сигарету, де почав роздумувати як проникнути в цей магазин. Обійшовши його з сторони, він звернув увагу на те, що одна стіна оббита бляхою та на шві маються незначні дирки від іржі, де він відразу прикинув, що на даному шві можна бляху вирвати та можливо буде змога проникнути в магазин. В подальшому він відразу замовив таксі і з м. Самбора поїхав додому в м. Дрогобич, щоб підготовитися до даної крадіжки. Вдома він перевірив чи справний мотоцикл (скутер), заправив його бензином, також підготовив собі велику спортивну сумку і монтировку, після чого вночі приїхав в м. Самбір до даного магазину. В цей час була приблизно 04.00 година. На вулиці не було нікого, він ще декілька разів об"їхав прилеглі вулиці та переконався що нікого із громадян чи працівників міліції не має та знову приїхав до цього магазину. З допомогою монтировки він легко відірвав один лист бляхи де побачив наступну перешкоду у вигляді двох дерев"яних плит ДСП. Верхню плиту він відігнув в середину магазину, нижню не зміг бо вона була присипана якимись речами. Через даний отвір він проник в складське приміщення магазину, далі перейшов у торговий зал, де найперше він почав шукати гроші. На прилавку де стояла вага, в шухляді він побачив гроші різними купюрами. На місці він їх не перераховував і відразу сховав у кишеню, після чого почав роздивлятися по прилавках магазину, щоб ще щось викрасти цінне, не об"ємне і водночас дороге по вартості. Роздивившись навколо вирішив викрасти сигарети, тоді відкривши сумку, яку взяв з собою, він почав складати сигарети різних марок: „ЛМ", „Мальборо", „Честерфілд", „Бонд" та інші, причому сигарети він викрадав як окремими пачками так і блоками. Наповнивши сигаретами цілу сумку, він виліз із магазину, тим самим отвором що проник, після чого сів на скутер та поїхав додому у м. Дрогобич. Будучи вдома він перерахував викрадені гроші, сума становила понад 800 грн., точніше сказати не можу. Цього ж самого дня, приблизно в дообідній час, він взяв сумку з сигаретами які викрав, частину найдорожчих сигарет він залишив собі, а решту відвіз та продав незнайомій жінці на ринку в м. Стрий за 350 грн. Як і викрадені гроші так і виручені за продані сигарети, він розтратив на власні потреби, зокрема, для придбання продуктів харчування на одяг та на різні розваги.
Також 17 березня 2008 року приблизно о 11.00 год. він на маршрутному таксі приїхав в м. Самбір. З 11.00 год. до 15.00 год. він знаходився в центрі м. Самбора, ходив по магазинах шукав де можна підзаробити собі на прожиття та щось викрасти. Після того він пішов на продуктовий ринок, щоб подивитися чи можна там щось викрасти. Він зайшов на ринок через центральний вхід. Пройшовши попри торгові ряди з лівої сторони біля «молочного павільойону»він запримітив як проводилися ремонті роботи, де серед інструментів був відбійний молоток «перфератор», який стояв обпертий об стіну приміщення, яке знаходилося з лівого боку навпроти «молочного павільону», біля нього нікого не було, в нього виник умисел його викрасти. Він подивився по сторонах чи нікого не має, з собою мав чорний поліетиленовий пакет. Далі він підійшов до даного «перфертора» підняв його, він був важким і поставив його в даний пакет і швидко через задній вихід вийшов з ринку і попрямував на автовокзал м. Самбора, де сів на маршрутне таксі і поїхав в м. Дрогобич. Цього ж дня приблизно о 19.00 год. він поїхав в м. Стрий і біля ринку він підійшов до незнайомого йому чоловіка і запропонував йому купити «перфератор»фірми «BOSCH»темного кольору за 200 грн. Він його оглянув і дав йому 200 грн. Він пішов на маршрутне таксі і поїхав в м. Дрогобич. Гроші за проданий «перфератор»він потратив на власні потреби.
31 березня 2008 року, приблизно о 10.00 годині ранку, він на власному мотоциклі (скутері), марки виробника не пригадує, приїхав в м. Самбір з метою вчинити якусь крадіжку. Проїжджаючи по вул.Грушевського, в одному із дворів, він побачив два гаражі, і вирішив їх оглянути на предмет міцності замків та дверей, оскільки в гаражі завжди є речі, які можна викрасти. Один з гаражів мав лише один невеличкий навісний замок і він вирішив вночі вчинити з нього крадіжку. В подальшому він поїхав з даної вулиці на інші вулиці м. Самбора, які також об"їжджав з метою виявити майно для крадіжки тошо. Вночі 01.04.2008 року, це була приблизно 03.30 година, він приїхав на скутері біля даного гаражу, де протягом 20-30 хвилин він спостерігав за обстановкою і поскільки нікого із громадян не було, він взяв монтировку, яку мав при мотоциклі, підійшов до дверей одного гаражу та зірвав навісний замок, це було не важко. Зайшовши в гараж він роздивився і побачив наступні речі, електричну болгарку, автомобільні шини, газозварювальний апарат (автоген), пальник та шланги до нього та інше. Оскільки серед цінних речей, які він міг забрати з собою відразу, була лише болгарка, то він взяв дану болгарку та сховав її у сумку та відніс до скутера, а далі решта речей, які його зацікавило, він виніс з гаражу та заховав у кущах за вищевказаним багатоповерховим будинком біля потіка, до речі біля якогось сараю. Зокрема він з гаражу викрав наступні речі : газозварювальний апарат, пальник та шланги, 4 автомобільні колеса та апарат для спаювання пластикових труб. Після цього вн сів на скутер та поїхав додому у м. Дрогобич. Наступного дня, приблизно о 20 год., він замовив в м. Дрогобичі автомобіль таксі і поїхав в м. Самбір з метою завантажити викрадені речі з вказаного гаражу. Однак, коли він приїхав на місце де він їх заховав, то цих речей вже не було. Тому можливо, що він їх виявив та забрав власник або можливо хтось інший. Оскільки викрадених речей не було на місці, він на цьому ж таксі повернувся додому. Наступного дня він взяв з дому викрадену болгарку, відніс на ринок м. Дрогобича, де продав невідомому мужчині похилого віку за 150 грн., які потім потрапив на власні потреби. Цього мужчину він бачив вперше, це був хтось із покупців, а не продавців ринку.
З приводу вчинення крадіжок у Сколівському районі може пояснити наступне.
21 січня 2008 року у вечірній час, біля якої години не пам'ятає, він їхав на своєму скутері із м. Стрий Львівської області в напрямку м. Ужгород Закарпатської області по автодорозі "Київ-Чоп". Проїжджаючи смт.В.Синьовидне Сколівського району він побачив неподалік від автодороги церкву і зупинився. Постоявши ще декілька хвилин і обдивившись все навкруги, він побачив купола, які проглядались за цією церквою, що свідчило про наявність неподалік ще однієї церкви. Тоді він знову сів на свій скутер та проїхавши ще декілька метрів автодорогою "Київ-Чоп" звернув на право на сільську дорогу смт. В.Синьовидне Сколівського району в напрямку куполів церкви, які він бачив перед тим. Під'їхавши до церкви з куполами, як йому тепер стало відомо церкви - храму Божої Матері Української Православної Церкви Київського Патріархату, навколо якої ніяких будівель не було, і він вирішив проникнути в середину церкви і вчинити з неї крадіжку грошей та інших коштовних речей. І тоді він заховав скутер за кущі, щоб його не було видно. Це було близько 00.00 години. Після чого одівши білі робочі рукавички на руки та взявши рюкзак, який він мав із собою, в якому був цвяховиривач і підійшов до вхідних дверей церкви, які були закриті. Тоді обійшовши церкву навкруги і добре роздивившись, він побачив по праву сторону від вхідних дверей на другому поверсі дерев'яне вікно, яке складалося із декількох невеликих віконечок. Також біля церкви він побачив дерев'яну драбину, після чого переконавшись, що поблизу нікого немає і його ніхто не бачить, взяв драбину і притулив до вищевказаного дерев'яного вікна. Вилізши по драбині до вікна, він повиймав дві шибки цвяховиривачом, після чого їх заклав за бляху, після чого зігнув цим самим цвяховиривачом правий боковий металевий прут, який знаходився за даними шибками, які він зняв щоб залізти в середину церкви. Після чого залізши через цих два віконечка, він дотягнувся до ікони, яка висіла під тим вікном та зняв з неї рушник білого кольору з вишиванками на кінцях та прив'язав один його кінець до металевої решітки яка знаходилась горизонтально відносно тої, яку він зігнув перед тим. Після чого спустився по цьому рушнику в приміщення церкви. Спустившись він почав візуально розглядати приміщення церкви і добре все обдивившись пішов в напрямку олтарної частини храму, оскільки він мав на меті здійснити крадіжку грошей, та зазвичай знав що гроші і зберігаються в олтарній частині xpaму. Зайшовши в олтарну частину храму через невеликі двері він знову почав розглядати і тоді перед собою побачив престол олтарної частини храму, якому знаходився дерев'яний кивот з відкритою дерев'яною дверкою, в якому була Чаша-Дарохранительниця жовтого кольору і він вирішив її забрати, оскільки подумав що вона золота, та забравши поклав собі у вищевказаний рюкзак, після цього обійшовши престол олтарної частини храму, підійшов до стола "Жертовника", оскільки подумав що там лежать гроші, але там лежав тільки комплект богослужбової посуди та пляшка з червоною рідиною, якої він трохи випив. Також на столі "Жертовнику" стояла ікона "Богородиці з Дитятком", яку я розібрав, а саме: зняв скло, оскільки думав що в середині в іконі є гроші. Потім він підійшов до ікони Святого Миколая, яка висіла над кріслом "Горне місце", зняв її та почав розглядати після чого не розбиравши, припер до крісла "Горне - місце". Тоді почав розглядати безпосередньо саме крісло "Горного місця" на якому знаходилося Євангелія та підійшовши він взяв це Евангеліє і поклав у поліетиленовий пакет синього кольору, який також там знайшов, оскільки - Євангеліє не вміщалось в його рюкзак. Після чого більше нічого не чіпавши, вдів рюкзак і в одній із рук тримавши вищевказаний поліетиленовий пакет із Євангелієм, вийшов з олтарної частини храму. Вийшовши з олтарної частини храму, він пішов прямо до вхідних дверей, які були закриті та на них знаходилась одна ритязь, яка була закрита з боку на болт, що закручений гайкою. Після чого розкрутивши це болт з гайкою він спокійно вийшов з церкви. Після чого пішов до свого скутера та не заводивши двигуна з'їхав до сільської дороги, при цьому рюкзак був на плечах, а поліетиленовий пакет поклав собі на ноги. На сільській - дорозі він завів двигун скутера та поїхав по автодорозі "Київ-Чоп" в напрямку м. Дрогобич, на квартиру, де він тимчасово проживав. По дорозі він викинув рукавички, де саме вже не пам'ятає. Не доїжджаючи м.Стрий він побачив на автодорозі автомобіль з включеною сиреною, що свідчило про наявність там працівників міліції, які могли б його зупинити та виявити крадене та факт крадіжки. Тому він зупинився та звернувши на право під'їхав до кущів і заховав там рюкзак з Чашою-Дарохранительницею та поліетиленовий пакет із Євангелієм, а також цвяховиривач. Після чого почав чекати коли поїдуть працівники міліції, і він знову зможе забрати вказані речі та поїхати в в напрямку м.Дрогобича. Але працівники міліції продовжували стояти і тому він вирішив поїхати без вказаних речей, при цьому вирішив повернувтись по них на наступний день.
На наступний день він повернувся до місця де він заховав вищевказані речі, але знайти їх не зміг, можливо він перепутав те місце де заховав крадене, після чого, поїхав в м.Дрогобич Львівської області.
4 березня 2008 року у нічну пору доби він приїхав із м.Стрий в с.Ялинкувате Сколівського району на своєму скутері з метою здійснити крадіжку грошей предметів, на яких маються кольорові метали, з якоїсь церкви. Проїзджаючи по селу він побачив церкву, яка знаходилась по праву сторону від дороги за потічком. Тоді він перевіз скутер через дерев'яний місток і загнав свій скутер під церкву та припер його до стіни. Після чого переконався що поблизу нікого немає і його ніхто не бачить, вдів білі робочі рукавички на руки та взяв чорний поліетиленовий пакет в якому знаходився його цвяховиривач та обішов і зовнішньо оглянув церкву, щоб дізнатись як легше проникнути в середину церкви, з якої він хотів викрасти гроші в сумі, яка б могла там знаходитись, оскільки він раніше вчиняв крадіжки грошей з церков у сумах до 10000 гривень. При цьому з лівої сторони від вхідних дверей він побачив невелике дерев'яне вікно, в якому спостерігались два металеві прути. Дане вікно знаходилось відносно не високо, і через дане вікно він вирішив проникнути в середину церкви. Після чого цвяховиривачем розбив стікло даного вікна, яке порозкидав в різні сторони, а тоді тим же цвяховиривачем, надавивши, почав виривати металевий прут, який від цього зламався на половину. Коли він продовжував ламати решітку вікна, щоб в подальшому залізти в середину приміщення, почув якийсь шум, що хтось нібито йде, і цей шум його злякав, чому він і не проник в середину церкви та не вчинив крадіжки. Щоб його ніхто не помітив він швидко повернувся до свого скутера і скотивши його на деяку відстань по сільській дорозі, завівши двигун, поїхав з села Ялинкувате в напрямі. м.Дрогобич, де він тимчасово проживав. При цьому по дорозі він викинув рукавиці та цвяховиривач, де саме вже не пам'ятає. Проникнути в середину церкви і вчинити з неї крадіжку йому помішав якийсь шум схожий на ходьбу людини.
З приводу вчинення крадіжок у м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі може пояснити наступне.
Приблизно 16-17 січня 2008 року він на маршрутному таксі приїхав в с.Воля Якубова Дрогобицького р-ну. У с. Воля Якубова він поїхав для того, щоб знайти кольорові метали, які він пізніше міг би здати на пункт прийому металобрухту. На початку села, з правої сторони, він побачив новобудову і вирішив зайти подивитись, так як даний будинок знаходився на окраїні неподалік лісу, а також там не було собаки. Через вікно він побачив різні речі, а саме алюмінієві дроти, каструлі та багато інших речей. Він намагався зайти через вхідні двері, проте, зірвавши навісну колодку ломом, який він знайшов неподалік будинку - двері не відчинялись через те, що вони були зачинені на внутрішній замок і тому в хату він проник через другий поверх. Після того, він з різних кімнат будинку виносив різні металічні вироби -дріт, посуду, столові прибори, надувний човен та інше майно. Після цього дані речі він складав неподалік дороги, що при в??їзді у с.Воля Якубова, а саме у лісовій посадці, що між будинком та дорогою. Після цього він поїхав у м.Дрогобич та приблизно біля 18-19 год. в центрі міста він підійшов до автомобіля марки «Жигулі»червоного кольору з багажником на верху та фішкою таксі, номера авто не пам?ятає. Він заплатив таксисту 75 грн. і поїхав у с.Воля Якубова, водію сказав, що має забрати свої речі на що він погодився. Водій був віком 40 років, волосся темне, середнього росту, як звати не знає. Приїхавши в с.Воля Якубова, він попросив таксиста, щоб він дав йому монтіровку, так як він хотів розірвати зв?язку металічних листів, які були у будинку, так як не міг за перший раз їх винести. Таксиста він переконав, що речі його, щоб нікуди не поїхав. Після того, він поносив викрадені речі та погрузив їх на автомобіль. Монтировка йому була також потрібна, щоб розкоротити дріт, який був у будинку, а також він намагався зняти вікно, проте це йому першого разу не вдалося. Викрадені речі, а саме алюмінієві ложки, каструлі, надувний човен, дріт, велосипед, болгарку, листи бляхи він на таксі відвіз до себе на квартиру, а потім по мірі можливості розпродував на ринку, дещо здавав на пункти прийому металубрухту, точно не пригадує куди так як він не місцевий. Отримані кошти потратив на прожиття. Дану крадіжку з новобудови скоював один, а також нікому про це не розповідав.
Крім цього, 19.01.2008 року, приблизно о 22 годині, він знаходився в с.Модричі, Дрогобицького району, Львівської області, а саме на території кооперативу "Троянда" де ходив і шукав метал. Проходячи біля дачного будинку АДРЕСА_6, він побачив, що у даний дачний будинок можна проникнути через балконні двері, що маються на другому поверсі. Підійшовши до задньої частини даного будинку, він стрибнув і вхопився за металевий швейлер, який мається у даному будинку на рівні першого поверху. Тоді підтянувшись руками він став ногами на даний швейлер, після чого, розбив шибку у вікні даних дверей, після чого, проник на горище даного приміщення. З горища даної дачі, він спустився по сходах на перший поверх і відчинив металеві вхідні двері. Тоді, він за допомогою запальнички почав роздивлятися у даному будинку, що з нього можна викрасти. Тоді, він побачив, що у коридорному приміщенні під дошками металевий дріт, газову духовку, металеві труби в кількості 15 шт., металеву піч. Після цього, він відклав у бік дошки і виніс на вулицю дані речі, а саме поскладав їх біля будинку. Тоді повернувшись назад у коридорне приміщення у лівому куті він знайшов 3 металеві решітки, які також виніс на вулицю. З кімнати відпочинку даного дачного будинку, він викрав наступні речі, а саме: два газових балони, газову плиту, розкладачку, духовку до газової пічки, чотири чугунні плити. Дані речі, він також виніс на вулицю і поскладав їх біля будинку. після цього, він прикрив вхідні двері у даний будинок і пішов додому, а саме на АДРЕСА_8, в м.Дрогобичі, де тимчасово проживав. На другий день, на вул.Мазепи, біля ринку в м.Дрогобичі, він підійшов до невідомого йому мужчини, який сидів в автомобілі марки "Газель" і запропонував йому поїхати до нього на дачу і забрати потрібні мені речі. З даною пропозицією невідомий йому мужчина погодився, після чого, вони вдвох поїхали до дачного будинку АДРЕСА_6 з якого він вчинив крадіжку 19.01.2008 року. Приїхавши біля даного будинку, він сам погрузив викрадені ним речі у кузов даного автомобіля. Після чого, він сказав до даного водія, щоб він їхав на пункт прийому металобрухту на вулицю Бориславська в м.Дрогобичі, що він і зробив. Приїхавши у пункт прийому металобрухту, він самостійно вигрузив дані речі, після чого, він заплатив невідомому йому водієві гроші в сумі 100 гривень, проте, що дані речі були викрадені він йому нічого не говорив. Номерний знак автомобіля "Газель" він повідомити не може так, як його не записував. Здавши на металобрухт дані речі, він отримав 418 гривень. Дані гроші, він потратив на власні потреби.
Крім цього, у лютому 2008 року, точно не пригадує коли, він домовився з водієм автомобіля «Москвич»червоного кольору, імені його не пригадує, про те, щоб він за винагороду допоміг йому привести речі з с.Воля Якубова. З даним мужчиною він познайомився на ринку та запропонував йому гроші, на що він погодився. Даного водія вибрав так як у нього був причеп до автомобіля. По приїзду у с.Воля Якубова поїхав знову на ту ж новобудову так як знав як туди проникнути, а також пригадував, що там було багато речей, які можна було вкрасти. Того дня, вони ввечері поїхали до будинку, звідки він викрав круги до болгарки, набір сверл, алюмінієві кружки, велосипед, метало пластикове вікно, а також різні речі, точно не пригадує які, так як був у нетверезому стані. Речі продав, а гроші витратив на власні потреби. Більше на новобудову не повертався. Про те, що він скоїв крадіжку з даного будинку він водію не повідомляв і у змові з ним не перебував.
На початку лютого 2008 року, біля 02 год. він проходив в м. Дрогобичі по вул. В.Великого, так як повертався із залізничного вокзалу та неподалік лісопарку помітив церкву, з якої вирішив викрасти які-небудь цінності. Він перескочив через огорожу та підійшов до вхідних дверей церкви, однак вони були зачинені. Після цього він обійшов церкву з лівого боку та підійшов до крайнього вікна, в якому рукою розбив шибку вікна, а також розігнув металеву решітку. Після цього він проник в приміщення церкви та почав шукати гроші, щоб їх викрасти. В приміщенні церкви він побачив металевий сейф і за допомогою викрутки, яку мав з собою, підігнув дверку та побачив, що в сейфі знаходяться гроші. Сума грошей становила біля 2000 грн. ін дістав з сейфу гроші та поклав собі в куртку, після чого через те саме вікно покинув приміщення церкви. Вважає, що за його діями ніхто не спостерігав. Після цього він пішов по місця свого проживання і виявив, що грошей, які він викрав з церкви в кишені немає, а тому вважає, що вони могли випасти, коли він вилазив з церкви через вікно.
24 лютого 2008 року в нічний час він гуляв по АДРЕСА_9. Проходячи по даній вулиці він замітив, що у першій половині будинку АДРЕСА_9 не горить світло, а в другій йдуть ремонтні роботи та пішов дальше. Через 15 хвилин ще раз пройшов біля вищевказаного будинку та вирішив подивитися чи є хтось в АДРЕСА_9 та постукав у двері. Але йому ніхто не відчинив. Після чого він вирішив проникнути в квартиру. Біля вхідних дверей даної квартири з лівої сторони розташоване вікно, під яким стояв дерев'яний стіл. Вилізши на нього та взявши викрутку він почав відчиняти вікно. Відкривши вікно він заліз всередину квартири, після чого почав у всіх кімнатах шукати гроші або інші цінні речі, при чому світло не включав. Зайшовши в кімнату де він залазив через вікно він помітив, що на столі стоїть картонний ящик, в якому знаходиться комп'ютер. Взявши даний комп'ютер він його виніс на вулицю через вікно, яке залазив в квартиру. Також в одній з кімнат викрав гроші в сумі 1000 доларів США. В іншій кімнаті він знявши вазони з підвіконника та поставивши їх на ліжко звільнив собі вікно, щоб в разі чого мав другий вихід для втечі. Коли він виставив картонну коробку із комп'ютером на вулицю почали гавкати собаки, від чого він налякався та почав зразу втікати в сторону гаражів, через паркан та городи.
В ніч на 26 березня 2008 року, біля 03 год., він проходив в м. Дрогобичі по вул. Козловського і помітив, що по правій стороні від дороги знаходиться церква і він вирішив, що в приміщенні можуть знаходитись цінності, які можна викрасти. Тому він обійшов церкву з протилежного від входу боку де помітив ледь відчинене вікно. Він підійшов до вказаного вікна відкрив його повністю та через нього потрапив в приміщення церкви. За допомогою запальнички він освітив це приміщення і побачив, що в ньому знаходиться тенісний стіл та церковні хоругви. Він почав ходити по церкві, шукаючи будь-які цінності. З вказаного приміщення він потрапив у зал де проходять богослужіння. В цьому залі за церковними воротами з правої сторони знаходилась тумбочка, на якій в поліетиленовому пакеті знаходились гроші різними, в більшості дрібними, банкнотами. Він забрав даний пакет з грошима та поклав у кишеню. Також він оглянув тумбочку в середині, де знаходились різні книги, однак грошей в ній не виявив. Також він побачив, що з даного приміщення ведуть ще одні двері, які були відчинені, куди він зайшов. В даному приміщенні з лівого боку висів одяг, яким користуються священники, а по правій стороні знаходився дерев'яний стіл, на якому він побачив три паперові конверти білого кольору, в яких знаходились гроші, які він також поклав собі у кишеню. Викрадені гроші він не рахував. Він мав намір покинути церкву через вхідні двері, однак в цей час по чув, що хтось йде по сходах та включилось світло. Тому він почав, втікати, через те саме приміщення, у яке перше потратив у церкву. Забігши у приміщення де знаходився тенісний стіл, він вискочив на вулицю через те саме вікно, через яке він потрапив у церкву. При виході на вулицю він розбив шибку вказаного вікна. Він не чув, щоб за ним хтось кричав і не бачив, щоб хтось біг за ним. Потрапивши на вулицю, він почав втікати в напрямку бару " Гостинний двір", звідки пішов на вул. Ковальську. У квартирі, в якій він проживає, він порахував викрадені з церкви гроші і їх сума становила біля 4000 грн. та 1000 доларів США. Дані гроші він потратив на власні потреби, а саме на продукти харчування та на гральні автомати.
06 квітня 2008 року, біля 04-05 год. на своєму скутері він їхав в м. Дрогобич з м. Стрия і, проїжджаючи в с. Гаї Верхні. Неподалік дороги помітив церкву, з якої вирішив скоїти крадіжку. Він під'їхав до церкви на скутері та підійшов до дверей, які були зачинені. Тоді він обійшов церкву з правого боку та підійшов до середнього вікна, в якому розбив одну із шибок, через яку потрапив в приміщення церкви. В церкві він почав шукати гроші, однак їх не знайшов, а тому через те саме вікно покинув приміщення церкви. На скутері почав виїжджати на дорогу, однак коли він їхав по ґрунтовій дорозі, то не справився з керуванням скутера та заїхав в дерев'яний паркан, від чого пошкодив скутер і не міг далі ним керувати. Тоді він відкотив даний скутер через дорогу до будинку одного мужчини, якого попросив зберігати мій скутер декілька днів, на що він погодився. Зі свого мобільного телефону він викликав радіо-таксі з м. Дрогобича, після чого поїхав в це місто. За декілька днів він повернувся в с. Гаї Верхні, щоб забрати скутер, однак був затриманий працівниками міліції.
06 квітня 2008 року у неділю біля 18-19 год., він гуляв в м. Дрогобичі по вул. Сагайдачного і підійшов до магазину 'ABC 'Цього дня він випив біля 300-400 грам горілки. Позаду даного магазину на вул. Стуса знаходяться будинки і він почав придивлятись до квартир з метою скоєння крадіжки. Біля 20 год. він підійшов до двохповерхового будинку та побачив, що у квартирі на першому поверсі не горить світло. Він зайшов у під'їзд даного будинку і підійшов до дверей вказаної квартири та подзвонив у дзвінок. Двері ніхто не відчиняв і він зрозумів, що у квартирі нікого немає. Тому він вийшов на вулицю і побачивши, що за його діями ніхто не спостерігає, підійшов до металопластикового вікна. Він дістав з кишені куртки викрутку, яку мав з собою, та нею почав відгинати вікно, що веде в кухню. Відхиливши дане вікно, він потрапив у приміщення кухні даної квартири. Після цього він обійшов всі кімнати, здається їх було три, і у кожній кімнаті заслонив штори, після чого включив світло у квартирі, а також зачинив вхідні двері квартири на засув. Зайшовши у вітальну кімнату у меблевій стінці він знайшов гроші в сумі біля 1000 грн., банкнотами 500, 200 та 100 грн., 10 доларів США та 10 євро, а також в шкатулці знайшов гроші монетами. Дані гроші він поклав у кишеню і у цій же стінці у вазі знайшов три золоті перстні, два золоті браслети, один з яких був пошкоджений, золоті сережки та золотий кулончик. Дані речі він поклав собі у кишеню. Також в цій же кімнаті він знайшов спиртні напої, а саме пляшку горілки ' Перлова 'пляшку коньяку та шампанського, а також 'Мартіні '. Спиртні напої він порозпихав по кишенях куртки, також він обійшов всю квартиру, однак більше ніяких цінних речей не виявив. Після цього він покинув приміщення квартири через вікно у вітальній кімнаті Звідти він направився на вул. Ковальську, де проживав. У квартирі він порахував викрадені гроші і їх сума становила 1200 грн. паперовими банкнотами, 10 доларів США, 10 євро та біля 1500-160 грн. монетами. Викрадені гроші він повністю витратив на продукти харчування та спиртне, а також гральні автомати. Викрадені спиртні напої він випив.
Щодо його втечі з під варти, яку він вчинив 08 травня 2008 року може повідомити наступне. 24 квітня 2008 року відносно нього обрано міру запобіжного заходу взяття під варту. 08 травня 2008 року після проведення з його участі слідчих дій його привезли в приміщення районного відділу міліції де було поміщено в камеру попереднього затримання. Сама камера закривалася на металеві двері з гратами із засувкою. Засувка в свою чергу мала замикатися на навісний замок. В цей вечір даний замок був відсутній. Також в приміщенні чергової частини був черговий міліціонер. Як його звати йому не відомо. Ввечері в зв'язку з тим, що не було навісного замка його камеру, а саме її засувку було обв'язано шнурком. Приблизно о 23 годині він заснув в камері та прокинувся приблизно о 04 годині ранку. Тоді він помітив, що міліціонер, який знаходився в сусідній кімнаті спить. В цей час він вирішив вчинити втечу з приміщення камери. Для цього він взяв сигарету, яку прикурив та нею за декілька хвилин пропалив шнурок на який було прив'язано засувку. Після цього він рукою відсунув засувку та вийшов з приміщення камери. Далі він піднявся на третій поверх міліції, де ще через інші двері вийшов з райвідділу міліції. В цей час міліціонер спав. Вийшовши з приміщення райвідділу він пішов у напрямку ринку. Перескочивши через паркан він пройшов через ринок, вийшов на дорогу та направився в напрямку м. Самбора. На дорозі він зупинив попутку яка слідувала у вищевказаному напрямку. Даний транспортний засіб він не запам'ятав. На попутці він доїхав до м. Старий Самбір. Звідти також на попутках добрався до м. Львова, а звідти він поїхав на автобусах в м. Сімферополь, де проживав приблизно одного року. Після цього переїхав в м. Миколаїв, де проживав до його затримання, а саме до березня 2009 року. В подальшому він був затриманий та арештований Миколаївським судом. Згідно вироку даного суду для відбуття покарання був направлений в Городищенську ВК №96. У вчиненому розкаюється, просить суворо не карати. Завдану шкоду зобов»язується відшкодувати.
Так як підсудний вину у вчиненому визнав і немає підстав вважати, що він себе обмовив, суд у відповідності до ст. 299 КПК України, за згодою учасників процесу, обсяг дослідження доказів по справі обмежив допитом підсудного, при цьому роз'яснивши йому наслідки застосування даної статті, а також дослідженням таких доказів, а саме:
Поясненнями потерпілої ОСОБА_6 яка суду пояснила, що що вона проживає в м. Дрогобичі. В с. Модричі Дрогобицького району на території кооперативу ' Троянда ' Дрогобицького управління торгівлі у них з чоловіком є дачний будинок АДРЕСА_6. 30.01.2008 року, приблизно о 11 год., вона з чоловіком приїхали в с. Модричі, де з джерела набрали воду та пішли до свого дачного будинку. Підійшовши до нього із задньої сторони, побачили, що на землі лежали осколки скла із балкону, а також частини дверей балкону. Вони відчинили двекрі та побачили, що дошки, які були накриті на підлозі були зняті та поскладані. Під дошками були поскладані 15 труб, духовка, 30 м дроту для огорожі діаметром 6 мм, які були викрадені. Також з коридору за комином було викрадено три решітки розміром 30\80 см, які були призначені для балкону. З кімнати було викрадено два газових балони, один з яких був наповнений газом та під'єднаний до трьохкамфорної газової плити без духовки, яку також викрали. Також з кімнати викрали розкладну розкладушку, 4 чугунні плити, подвійні чугунні дверцята для кухні, переносна пічка на дрова. На балконі були розламані двері, а тому вважає, що злочинець потрапив у будинок через ці двері. Останній раз вона з чоловіком були на дачі 03 січня 2008 року та всі речі були на місці. В результаті крадіжки їй заподіяно матеріальну шкоду на суму 1550 грн. Щодо міри покарання покладається на думку суду. Цивільний позов прошу задоволити повністю.
- Заявою настоятеля храму ОСОБА_16 в якій просить прийняти міри до невідомих осіб, які в ніч з 21.01.2008 року на 22.01.2008 року вчинили крадіжку з приміщення храму Божої Матері УПЦ КП в смт. Вернє Синьовидне, Сколівського району, Львівської області. а.с. 3 (том 2)
- Протоколом огляду місця події від 23 січня 2008 року з якого відомо, що об'єктом огляду храм Божої Матері УПЦ КП в смт. Вернє Синьовидне, Сколівського району, Львівської області. а.с. 4-11 (том 2)
- Протоколом відтворення обстановки та обставин події від 16.05.2008 року згідно якого ОСОБА_2 розповів та відтворив на місці події вчинення ним крадіжки з приміщення храму Божої Матері УПЦ КП в смт. Вернє Синьовидне, Сколівського району, Львівської області. а.с.61-68 (том 2)
- Оголошенеми показаннями представника цивільного позивача ОСОБА_16, який показав, що він являється настоятелем цекви-храму Божої Матері УПЦ КП в смт. Вернє Синьовидне, Сколівського району, Львівської області. 20.01.2008 року він перебував в приміщенні церкви, оскільки відправляв богослужіння. 23.01.2008 року біля 10 год. до нього зателефонував ОСОБА_17 та повідомив його, що в церкві-храмі вчинено крадіжку церковного майна., а сам е Євангелія та Чаші Дарохранительниці. Приїхавши до церкви він побачив, що над вхідними дверима на деревяному вікні знято скло. На даному вікні був відігнутий металевий прут решітки. При огляді церкви він виявив відсутність Евангелія та Чаші Дарохранительниці. Викрадене Евангеліє віе оцінює у 10000 гривень, а Чашу Дарохранительницю в 3000 гривень, таким чином церкві було завдано матеріальні збитки на загальну суму 13000 гривень. а.с.45, 81 (том 2)
- Протоколом телефонного повідомлення голови сільської ради с. Волосанка, ОСОБА_10 про те, що в ніч на 04.03.2008 року в приміщенні церкви в с. Ялинкувате виявлено пошкодження гратів та вибита шибка.а.с.89 (том 2)
- Протоколом огляду місця події від 03.03.2008 року з якого відомо, що об'єктом огляду являється церква Пресвятої Богородиці Покрови в с. Ялинкувате, Сколівського району, Львівської області. а.с.90-92 (том 2)
- Протоколом відтворення обстановки та обставин події від 16.05.2008 року згідно якого ОСОБА_2 розповів та відтворив на місці події вчинення ним крадіжки з приміщення церкви Пресвятої Богородиці Покрови в с. Ялинкувате, Сколівського району, Львівської області. а.с.10-112 (том 2)
- Оголошеними показаннями представника цивільного позивача ОСОБА_18, який показав, що він являється священнослужителем церкви Пресвятої Богородиці Покрови в с. Ялинкувате, Сколівського району, Львівської області. В період часу з 03.03.2008 року по 04.03.2008 року вночі невідомою особою було розбито вікно та пошкоджено металеву решітку. З церкви нічого не зникло та викрадено не було, тобто невстановлена особа лише вчинила замах на викрадення майна, однак не здійснила його. ( а.с.129 (том 2)
- Протоколом телефонного повідомлення та заявою ОСОБА_4 про те, що на протязі ночі 20.12.2007 року невідомі особи розбили вікно, проникли в магазин «ІНФОРМАЦІЯ_2»в м. Самборі, Площа Ринок, 24 звідки викрали товарно-матеріальні цінності.( а.с. 2-3 (том 1)
- Протоколом огляду місця події від 20.12.2007 року з якого відомо, що об'єктом огляду являється приміщення магазину «ІНФОРМАЦІЯ_2» на АДРЕСА_5. а.с.4-8 (том 1)
- Актом інвентаризації магазину «ІНФОРМАЦІЯ_2»в ході перевірки якої виявлено недостачу товару в магазині на загальну суму 1759 гривень. а.с.12 (том 1)
- Оголошеними Показаннями потерпілої ОСОБА_20, яка показала, що в її власності знаходиться магазин «ІНФОРМАЦІЯ_2»що знаходиться в АДРЕСА_5. В магазині працюють два продавці через день. 19.12.2007 року ввечері продавець закрила магазин. 20.12.2007 року на роботи прийшла продавець та виявила, що в приміщенні магазину врозтито скло на вікнах, та з магазину було скоєно крадіжку. Коли провели інвентаризацію виявили відсутність товарно-матеріальних цінностей, що подані на акту інвентаризації всього на загальну суму 1759 гривень. ( а.с.18-19 (том 1)
- Протоколом явки з повинною ОСОБА_2 згідно якого останній зізнався у вчиненні даної крадіжки. ( а.с. 42 (том 1)
- Заявою директора ГТзОВ «Київ ОСОБА_21 в якій просить притягнути до кримінальної відповідальності невідому особу, яка в ніч на 17 січня 2008 року розламавши стіну магазину «Продукти» ГТзОВ «Київ»в м. самборі по вул.. Грушевського, 32а звідки викрала гроші в сумі 825,53 грн. та тютюнових виробів на суму 1550,48 грн. спричинивши матеріальну шкоду на суму 2375,48 грн. (а.с._47(том 1 )
- Протоколом огляду місця події від 17 січня 2008 року з якого відомо, що об'єктом огляду являється приміщення магазину «Продукти»по вул.. Грушевського, 32а в м. Самборі, львівської області. ( а.с. 48-52 (том 1)
- Актом інвентаризації магазину «Продукти»та фіскальним чеком згідно яких в ході перевірки якої виявлено недостачу товару в магазині на загальну суму 1861,65 грн. та грошей в сумі 825,53 грн. .а.с. 57-61 (том 1)
- Оголошеними Показаннями представника цивільного позивача ОСОБА_22, який показав, що він являється завідувачем магазину «Продукти»в м. Самборі по вул.. Грушевського, 32. В магазині здійснюється торгівельна діяльність продуктами харчування, тютюновими виробами та алкогольними напоями. 17.01.2008 року приблизно о 08 год. йому передзвонила продавець ОСОБА_19 та повідомила, що з магазину «Продукти»вчинено крадіжку через пошкоджену стіну. Приїхавши в магазин він побачив, що один лист бляхи бокової стіни магазину відірваний. Через утворений отвір злочинець проник в приміщення складу магазину, звідки викрав два з половиною ящики сигарет різних марок та з приміщення торгового залу викрав денну виручку в сумі 825,53 грн., що знаходилася в шухляді під прилавком на якомі стоть касовий апарат. Всього з приміщення магазину було товару та грошей на загальну суму 2687,18 грн. ( а.с. 115-116 (том 1)
- Протоколом явки з повинною ОСОБА_2 згідно якого останній зізнався у вчиненні даної крадіжки. ( а.с.138 (том 1
- Протоколом відтворення обстановки та обставин події від 26.04.2008 року згідно якого ОСОБА_2 розповів та відтворив на місці події вчинення ним крадіжки з магазину продукти ТзОВ «Київ»в м. Самборі по вул. Грушевського, 32а, Львівської області. ( а.с. 247-254 (том 1)
- Заявою заступника директора ТзОВ «Ринок-Сервіс»ОСОБА_23 в якій просить притягнути до кримінальної відповідальності невідому особу, яка 17 березня 2008 року приблизно о 16 годині викрала у робочих на ринку відбійний молоток вартістю 4800 грн. ( а.с.144 (том 1)
- Протоколом огляду місця події від 19 березня 2008 року з якого відомо, що об'єктом огляду являється приміщення адміністративного будинку продовольчого ринку, який розташований по вул.. Валовій, 28 в м. Самборі, Львівської області. ( а.с.145-147 (том 1)
- Оголошеними Показаннями представника цивільного позивача ОСОБА_23, який показав, що він працює заступником директора ТзОВ «Ринок-Сервіс». 18.03.2008 року в ранковий час до дирекції ринку прийшов робочий ТзОВ «Ринок-Сервіс»ОСОБА_24 та повідомив, що 17.03.2008 року, приблизно о 16 год. невідома особа викрала в нього відбійний молоток, який являється власністю ринку вартістю 4800 грн. Також робочий повідомив, що це сталося тоді коли він залишив молоток на ринку під час роботи та ненадовго відійшов. Сума завданих збитків ТзОВ «Ринок-Сервіс»складає 4800 гривень, а саме у вартості викраденого відбійного молотка фірми «Бош». ( а.с. 184 (том 1)
- Протоколом явки з повинною ОСОБА_2 згідно якого останній зізнався у вчиненні даної крадіжки. ( а.с.187 (том 1)
- Протоколом відтворення обстановки та обставин події від 26.04.2008 року згідно якого ОСОБА_2 розповів та відтворив на місці події вчинення ним крадіжки з території продуктового ринку м. Самборі по вул. Валова, Львівської області. ( а.с.247-254 (том 1)
- Протоколом телефонного повідомлення та заявою ОСОБА_12 в якій просить притягнути до кримінальної відповідальності невідому особу, яка в ніч на 01.04.2008 року з гаражу, що розташований в дворі будинку АДРЕСА_7 викрала газозварювальний апарат, редуктор, гумові шланги, чотири автомобільні колеса, болгарку на загальну суму 3000 гривень. ( а.с. 202-203 (том 1)
- Протоколом огляду місця події від 01 квітня 2008 року з якого відомо, що об'єктом огляду являється приміщення гаражу, що розташований в дворі будинку АДРЕСА_7. ( а.с. 204-208 (том 1)
- Оголошеними Показаннями потерпілого ОСОБА_12, який показав, що у його власності перебуває гараж, що розташований у дворі багатоквартирного будинку АДРЕСА_7. 01.04.2008 року приблизно о 14год. він знаходився в м. Львові. В цей час до нього передзвонив його товариш ОСОБА_25 та повідомив що в гаражі відриті двері. Коли він приїхав з Львова та оглянув гараж то виявив, що було викрадено його речі, а саме газовий генератор вартістю 600 грн., 65 метрів резинового шлангу вартістю по 6 грн. за 1 м. , чотири бувших у використанні літніх колеса діаметром 13 вартістю 600 гривень, 150 грн. за 1 колесо, апарат для спаювання пластмасових труб вартістю 550 грн., новий кисневий редуктор вартістю 120 грн., пальник газового генератора вартістю 120 грн., болгарка вартістю 320 грн., на загальну суму 2150 грн. дня я приїхав він працює заступником директора ТзОВ «Ринок-Сервіс». 18.03.2008 року в ранковий час до дирекції ринку прийшов робочий ТзОВ «Ринок-Сервіс»ОСОБА_24 та повідомив, що 17.03.2008 року, приблизно о 16 год. невідома особа викрала в нього відбійний молоток, який являється власністю ринку вартістю 4800 грн. Також робочий повідомив, що це сталося тоді коли він залишив молоток на ринку під час роботи та ненадовго відійшов. Сума завданих збитків ТзОВ «Ринок-Сервіс»складає 4800 гривень, а саме у вартості викраденого відбійного молотка фірми «Бош».( а.с. 236-237 (том 1)
- Протоколом явки з повинною ОСОБА_2 згідно якого останній зізнався у вчиненні даної крадіжки. а.с. 187 (том 1)
- Протоколом відтворення обстановки та обставин події від 26.04.2008 року згідно якого ОСОБА_2 розповів та відтворив на місці події вчинення ним крадіжки у гр.-на ОСОБА_12 з гаражу, що розташований в дворі будинку АДРЕСА_7. ( а.с.247-254 (том 1)
- Протоколом телефонного повідомлення від 18.05.2008 року від о/у СКР Дрогобицького МВ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_26 про те, що з приміщення адмінбудинку Дрогобицького МВ по вул. 22 Січня, 30 в м. Дрогобичі втік арештований ОСОБА_2 а.с. 4 (том 4)
- Протоколом огляду місця події від 18 травня 2008 року з якого відомо, що об'єктом огляду являється адміністративне приміщення Дрогобицького МВ ГУМВС України у Львівській області по вул. 22 Січня, 30 в м. Дрогобичі, Львівської області. а.с.5-9 (том 4)
- Оголошеними показаннями потерпілого ОСОБА_5, який показав, що 22 січня 2008 року він приїхав до себе на новобудову, що в с. Воля Якубова Дрогобицького р-ну по вул. Лісова, 5. Підійшовши до вхідних дверей, помітив, що двері у новобудову привідкриті та підперті лопатою. Його це здивувало так як в останній раз зачинив їх на навісний замок. Зайшовши до будинку, помітив, що усі речі пороздидувані, в будинку був безлад. Коли він захотів включити світло, то виявив відсутність продовжувача -чотирьохжильного кабелю, який проводив світло з другого поверху на перший. Окрім того виявив, що з будинку пропали наступні речі : надувний човен, зарядний пристрій до акумулятора, шліфувальна машинка, гаражний замок, навісний замок на два ключі, 50 метрів чотирьохжильного кабелю, 100 метрів алюмінієвого двохжильного кабелю, 50 метрів алюмінієвого трьохжильного кабелю, 8 алюмінієвих кастрюль, 30 штук алюмінієвих ложок та вилок, алюмінієва виварка, 3 фото збільшувачі, насос для води, електричний прожектор, качеля -гойдалка, 6 оцинкованих листів, електрочайник 'Сатурн ', навісний замок з вхідних дверей. Також зауважив, що відчинені два вікна на першому поверсі. Після цього з даного приводу він звернувся у міліцію. а.с. _21 ( том 3 )
- Протоколом огляду місця події 22.01.2008 року -приміщення будинку АДРЕСА_4. а.с.4-7 ( том 3 )
- Заявою ОСОБА_5 від 22.01.2008 року, в якій він просить прийняти міри до особи, що скоїла крадіжку його майна з приміщення новобудови в с. В.Якубова Дрогобицького району. а.с. 3 ( том 3 )
- Протоколом явки з повинною від 14.05.2008 року, згідно якого ОСОБА_2 зізнався у вчиненні даної крадіжки. а.с. 63 ( том 3 )
- Протоколом огляду місця події від 02.02.2008 року -приміщення будинку АДРЕСА_6 дачного кооперативу 'Троянда 'в с. Модричі Дрогобицького району. а.с.45 (том 3 )
- Ззаявою ОСОБА_6 від 31.01.2008 року, в якій вона просить прийняти міри до особи, що вчинила крадіжку з її дачного будинку в с. Модричі Дрогобицького району. а.с.. 42 ( том 3 )
- Протоколом явки з повинною від 15.05.2008 року, згідно якого ОСОБА_2 зізнався у вчиненні даної крадіжки. а.с. 64 ( том 3 )
- Протоколом відтворення обстановки та обставин події від 15.05.2008 року, згідно якого ОСОБА_2 відтворив обставини вчинення ним крадіжки з будинку ОСОБА_6
а.с. 68-69 ( том 3 )
- Оголошеними Показаннями потерпілого ОСОБА_5, який показав, що 10 лютого 2008 року, йому зателефонував його сусід ОСОБА_27, якого він просив доглядати за його будинком за час відсутності, який повідомив, що з прміщення його новобудови вчинено крадіжку, оскільки вибита решітка та відсутє пластикове вікно. Після цього він приїхав до міліції, звідки разом з працівниками міліції приїхав до свого будинку в с. Воля Якубова. В будинок злочинець потрапив як і першого разу через другий поверх, проте викрадене майно виносив через віконний отвір, який утворився після виламання пластикового вікна. Загальна сума викраденого майна становить 1976 грн.( а.с. 93 ( том 3 )
- Протоколом огляду місця події 10.02.2008 року -приміщення будинку АДРЕСА_4. а.с. 80 ( том 3 )
- Заявою ОСОБА_5 від 10.02.2008 року, в якій він просить прийняти міри до особи, що скоїла крадіжку його майна з приміщення новобудови в с. В.Якубова Дрогобицького району
а.с. 78 ( том 3 )
- Протоколом явки з повинною від 14.05.2008 року, згідно якого ОСОБА_2 зізнався у вчиненні даної крадіжки. а.с. 62 ( том 3 )
- Протоколом відтворення обстановки та обставин події від 14.05.2008 року, згідно якого ОСОБА_2 відтворив обставини вчинення ним крадіжки з будинку ОСОБА_5
а.с. 99-103 ( том 3 )
- Оголошеними показаннями представника цивільного позивача ОСОБА_28, який показав, що він є адміністратором парафії Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії Дрогобицького деканату Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Дана церква знаходиться в м. Дрогобичі по вул. Козловського, 57. В даній церкві священником -помічником є отець ОСОБА_29, який проживає з дружиною в приміщенні парафіяльного дому, який знаходиться при цій же церкві.
26 березня 2008 року, біля 04 год., до нього подзвонив отець ОСОБА_30 та повідомив, що з приміщення церкви скоєно крадіжку. Він відразу приїхав до церкви і при її огляді виявив, що з тумбочки, яка знаходиться в приміщенні Святилища, викрадено пакет, в якому було 1000 доларів США у коверті та 10000 грн. різними банкнотами. Даний пакет знаходився в тумбочці за книжками. При огляді ризниці виявлено, що зі столу пропало 5000 грн. Більше нічого з приміщення церкви нічого не викрадено.
ОСОБА_31 повідомив йому, що біля 04 год., він почув підозрілий шум, що доносився з приміщення церкви, коли він знаходився в парафіяльному домі. Він спустився по сходах вниз і почув, що хтось почав втікати і він побіг за невідомою особою, яка покинула приміщення церкви через вікно у приміщенні класу. При огляді приміщення класу він помітив, що розбита шибка на крайньому лівому вікні. а.с. 150 ( том 3 )
- Протоколом огляду місця події від 26.03.2008 року -приміщення церкви Віри, Надії, Любові та їх матері Софії Дрогобицького деканату Самбірсько-Дрогобицької єпархії в м. Дрогобичі по вул. Козловського, 57. а.с.120-125 ( том 3 )
5. Відношенням адміністратора церкви Віри, Надії, Любові ОСОБА_28 від 26.03.2008 року, в якому він просить міри до невідомої особи, яка скоїла крадіжку з приміщення даної церкви. а.с. 119 ( том 3 )
- Оголошеними показаннями потерпілої ОСОБА_13, яка показала, що проживає разом з мамою та братом в м. Дрогобичі по вул. Стуса, 1 кв. 1, у квартирі, що знаходиться на першому поверсі двохповерхового будинку. 06 квітня 2008 року, біля 10 год., вона разом з мамою та братом поїхали на день народження до її бабці в с. Мельничне Турківського району, де знаходились цілий день.
Цього ж дня, біля 22 год., вони повернулись додому та підійшли до вхідних дверей квартири, однак не могли їх відчинити ключем і вирішили, що їх хтось зачинив на защіпку. Вийшовши на вулицю, помітили, що відчинені вікна в кухні та у вітальній кімнаті. Тоді її брат ОСОБА_21 заліз у квартиру через вікно та відчинив їм двері з середини приміщення і вони з мамою зайшли у квартиру. Оглядаючи квартиру, виявили, що у вітальній кімнаті у меблевій стінці відчинена шафа, речі з якої викинено на підлогу, а також розкидані речі у серванті. Також у спальні були розкидані речі, а тому вони зрозуміли, що з квартири скоєно крадіжку. При огляді квартири вони виявила, що з кишені її куртки, що знаходилась у шафі спальної кімнати пропало 1200 грн., банкнотами номіналом 500 грн., 2 по 200 грн.та 3 по 100 грн., 10 доларів США, 10 євро та 50 єгипетських фунтів. Також з серванту у вітальній кімнаті з шкатулки було викрадено 3 золоті перстні, 2 золоті браслети, кулончик та одна сережка 585 проби. Також з вази, що знаходилась у серванті, було викрадено гроші в сумі 167 грн. монетами по 1 грн. З бару у меблевій стінці було викрадено три пляшки горілки 'Перлова 'по о.5 л, 2 пляшки 'Мартіні 'по 0.7 л, дві пляшки коньяку 'Білий аїст ' та 'Жан Жак 'по 0.5 л, 1 пляшку шампанського 'Одеса '0.7 л. Загальна сума завданих їй збитків становить біля 2000 грн. а.с. 174 ( том 3 )
- протоколом огляду місця події від 06.04.2008 року -приміщення квартири АДРЕСА_2. а.с. _159-165 ( том 3 )
- протоколом явки з повинною від 11.04.2008 року, згідно якого ОСОБА_2 зізнався у вчиненні даної крадіжки.а.с. 171 ( том 3 )
- Оголошеними показаннями потерпілої ОСОБА_9, яка показала, що проживає з двома синами та мамою. 24 лютого 2008 року, о 14 год., вона зі своєю сім'єю поїхали на її автомобілі в м. Львів до її рідного брата на святкування день народження племінника. В м. Львові знаходились до 25.02.2008 року. Її син ОСОБА_32 виїхав з м. Львова 25.02.2008 р. о 08 год., так як мав бути на заняттях в м. Дрогобичі, а вона залишилась в м. Львові. Після занять її син ОСОБА_32 прийшов додому і подзвонив до неї та повідомив, що з їх квартири скоєно крадіжку. Вона сказала синові викликати працівників міліції, так як сама не могла приїхати. В розмові її син повідомив, що коробка з персональним комп'ютером знаходиться на подвір'ї будинку дверей, в його дитячій кімнаті всі речі перевернуті та поскидувані на землю, в її спальні всі речі з шафи викинуті. Коли вона приїхала додому, то виявила, що з квартири також викрадено 1000 доларів США. Вартість комп'ютера оцінює в 3000 грн.
а.с. 202 ( том 3 )
- протоколом огляду місця події від 25.02.2008 року -приміщення квартири АДРЕСА_9. а.с .190 ( том 3 )
- заявою ОСОБА_9 від 28.02.2008 року, в якій вона просить прийняти міри до особи, що скоїла крадіжку її майна з приміщення її квартири. а.с. 191 ( том 3 )
- заявою ОСОБА_33 від 04.02.2008 року, в якій він просить прийняти міри по розшуку особи, яка в ніч на 04.02.2008 року проникола в приміщення церкви Успення Пресвятої Богородиці в м. Дрогобичі по вул. В.Великого, 1, звідки намагалась таємно викрасти гроші. а.с. 213 ( том 3 )
- Оголошеними показаннями представника цивільного позивача ОСОБА_34, який показав, що він є священником церкви Матері Божої Неустанної Помочі, яка знаходиться в с. Гаї Верхні Дрогобицького р-ну.
06 квітня 2008 року, приблизно о 07.50 год., він приїхав до вказаної церкви на богослужіння. Підходячи до церкви зустрів парафіян церкви - жителів даного села, кого саме не може пригадати, які повідомили, що в церкві з правого боку розбита шибка вікна. Зайшовши у приміщення церкви, побачив, що розбита шибка вікна з правої сторони від входу у церкву, а речі в ризниці та інших приміщеннях розкидані. В церкві у різних приміщеннях знаходились гроші, які жертвують парафіяни. При перерахунку грошей їх сума становила 1200 грн. різними банкнотами і з не відомих йому причин гроші з церкви не було викрадені. Можливо злочинець грошей не знайшов або його хтось налякав. а.с 230-231( том 3 )
- заявою ОСОБА_34 від 06.04.2008 р., згідно якої в ніч з 06 на 06 квітня 2008 року невідома особа, пошкодивши вікно, проникла в приміщення церкви в с. Гаї Верхні.
а.с. 223 ( том 3 )
Отже, сукупністю перевірених судом доказів, котрі співпадають між собою та об'єктивно доповнюють одні одних, стверджено винність підсудного ОСОБА_2 у таємному викраденні чужого майна ( крадіжки) вчиненої повторно, поєднананої з проникненням у житло - злочину, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України, за якою суд кваліфікує діяння підсудного, у таємному викрадення чужого майна ( крадіжки) вчиненої повторно - злочину, передбаченого ч.2 ст. 186 КК України , за якою суд кваліфікує діяння підсудного, у замаху на таємне викрадення чужого майна ( крадіжки) вчиненої повторно, поєднананої з проникненням у приміщення - злочину, передбаченого ч.2 ст. 15, ч.3 ст. 185 КК України, за якою суд кваліфікує діяння підсудного та у втечі з під-варти особою, яка перебуває в попередньому ув»язненні - злочину, передбаченого ч.1 ст. 393 КК України , за якою суд кваліфікує діяння підсудного.
Призначаючи покарання підсудному суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, його наслідки і дані про особу винного, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, його щире каяття, думку потерпілих, що на його утриманні є троє неповнолітніх дітей, те що він являється ВІЛ-інфікованою особою, вину в інкримінованих йому злочинах визнав повністю, активно сприяв розкриттю злочинів, враховує його особистість, умови життя в сім»ї,, за місцем проживання характеризується посередньо, і вважає що підсудному слід обрати покарання у виді позбавлення волі.
Цивільний позов заявлений потерпілою ОСОБА_6 задоволити повністю.
Судові витрати стягнути з підсудного ОСОБА_2
Речові докази: розкладний ніж, що знаходяться у камері зберігання СВ Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області, передати Науково-дослідному криміналістичному центру при УМВСУ у Львівській області як речі, що вилучені з обігу.
Керуючись ст.ст.323, 324 КПК України, суд
засудив:
ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених за ч.2 ст. 185 , ч.3ст.185, ч.2 15 , ч.3 185, ч.1 393 КК України і призначити покарання:
- за ч.2 ст. 185 КК України - 2 роки позбавлення волі
- за ч.3 ст. 185 КК України - 4 роки позбавлення волі
- ч.2 15- ч.3 ст. 185 КК України -3 роки 6 місяців позбавлення волі
- ч.1 ст. 393 КК України -3 роки позбавлення волі
На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш
суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у виді 4 ( чотири) роки позбавлення волі.
На підставі ч.4 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначеного вироком Міжгірським районним судом Закарпатської області від 12.10.2010 року остаточно призначити покарання 9 років 6 місяців позбавлення волі.
Запобіжний захід засудженому ОСОБА_3 до вступу вироку в законну силу залишити попередню -тримання під вартою.
Строк відбуття покарання ОСОБА_3 рахувати з 14.03.2009 року тобто з часу його затримання.
Стягнути з засудженого ОСОБА_3 на користь ОСОБА_6 завдану злочином матеріальну шкоду в сумі 1550 грн.
Стягнути з засудженого ОСОБА_3 - витрати на проведення експертиз в сумі 117 грн. 20 коп. в користь НДЕКЦ при ГУМВСУ у Львівській області , Банк ГУДК у Львівській області р/р № 35221003000808 УДК у Львівській області МФО 825014 ЄДРПОУ 25575150.
Стягнути з засудженого ОСОБА_3 - витрати на проведення експертиз в сумі 141 грн. 23 коп. в користь НДЕКЦ при ГУМВСУ у Львівській області , Банк ГУДК у Львівській області р/р № 35221003000808 УДК у Львівській області МФО 825014 ЄДРПОУ 25575150.
Стягнути з засудженого ОСОБА_3 - витрати на проведення експертиз в сумі 225 грн. 36 коп. в користь НДЕКЦ при ГУМВСУ у Львівській області , Банк ГУДК у Львівській області р/р № 35221003000808 УДК у Львівській області МФО 825014 ЄДРПОУ 25575150.
Стягнути з засудженого ОСОБА_3 - витрати на проведення експертиз в сумі 187 грн. 80 коп. в користь НДЕКЦ при ГУМВСУ у Львівській області , Банк ГУДК у Львівській області р/р № 35221003000808 УДК у Львівській області МФО 825014 ЄДРПОУ 25575150.
Стягнути з засудженого ОСОБА_3 - витрати на проведення експертиз в сумі 300 грн. 48 коп. в користь НДЕКЦ при ГУМВСУ у Львівській області , Банк ГУДК у Львівській області р/р № 35221003000808 УДК у Львівській області МФО 825014 ЄДРПОУ 25575150.
Речові докази: розкладний ніж, що знаходяться у камері зберігання СВ Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області, передати Науково-дослідному криміналістичному центру при УМВСУ у Львівській області як речі, що вилучені з обігу.
Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Львівської області протягом 15 діб з часу його проголошення, а засудженому в цей же строк з моменту вручення йому копії вироку шляхом подання апеляції через Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області.
Головуюча суддя: підпис
Суддя Дрогобицького міськрайонного суду Л.І Гарасимків
Судове рішення № 25432290, Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області було прийнято 18.05.2012. Форма судочинства - Кримінальне, форма рішення - Вирок. На цій сторінці ви зможете знайти важливі дані про це судове рішення. Ми забезпечуємо зручний та швидкий доступ до актуальних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі недавніх судових прецедентів. Наша база даних включає повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам легко знаходити важливі дані.
Це рішення відноситься до справи № 1306/3435/2012. Фірми, які зазначені в тексті цього судового документа: