ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
вул. Севастопольська, 43, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95013
ПОСТАНОВА
Іменем України
24 квітня 2012 р. Справа №2а-6320/10/15/0170
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Тоскіної Г.Л., за участю секретаря судового засідання Єлжової Н.М., представників сторін:
від позивача - не з'явився;
від відповідача - не з'явився;
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Державної податкової інспекції у м. Ялта АРК Державної податкової служби
до Відкритого акціонерного товариства "Ялтинський м'ясозавод"
про стягнення 80221,69 грн. заборгованості
Суть спору: до Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим звернулася з адміністративним позовом Державна податкова інспекція у м. Ялта АРК до Відкритого акціонерного товариства "Ялтинський м'ясозавод" про стягнення заборгованості перед бюджетом по штрафним санкціям у сумі 80221,69 гривень.
Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідачем не сплачені штрафні (фінансові) санкції за порушення вимог Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".
Ухвалами Окружного адміністративного суду АР Крим від 17.05.2010р. провадження по справі № 2а-6320/10/9/0170 було відкрито, після закінчення підготовчого провадження справу призначено до судового розгляду.
Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 05.07.2010р. провадження по справі № 2а-6320/10/9/0170 було зупинено до набрання законної сили рішеннями Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим по справі №2а-4971/10/6/0170 за позовом Відкритого акціонерного товариства "Ялтинський м'ясозавод"до Державної податкової інспекції у м. Ялта АР Крим про скасування податкових повідомлень-рішень №0014642303 від 21.12.09р. на суму 51828,90грн. та №0014652303 від 21.12.09р. на суму 27880,00грн.
Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 05.11.2010р. адміністративну справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у м. Ялта АРК до Відкритого акціонерного товариства "Ялтинський м'ясозавод" про стягнення 80221,69 грн. заборгованості прийнято до провадження судді Тоскіної Г.Л. з присвоєнням номеру справи 2а-6320/10/15/0170.
Ухвалою Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 30.03.2012р. провадження у справі №2а-6320/10/15/0170 поновлено.
Ухвалою Окружного адміністративного суду від 24.04.2012 року здійснена заміна позивача на правонаступника Державну податкову інспекцію у м. Ялті АР Крим Державної податкової служби.
Представник позивача у судове засідання не з'явився, надіслав клопотання про розгляд справи за його відсутності.
Відповідач у судове засідання явку представника не забезпечив, про час, місце і дату слухання справи належним чином повідомлений за адресою реєстрації юридичної особи, про причини неявки суд не повідомив.
Відповідно до статті 128 КАС України, суд вважає можливим розглянути справу за відсутністю представників сторін на підставі наявних у справі матеріалів, оскільки по справі достатньо доказів для вирішення її по суті.
Дослідивши матеріали справи та оцінивши докази по справі в їх сукупності, суд
ВСТАНОВИВ:
Відкрите акціонерне товариство "Ялтинський м'ясозавод" є юридичною особою, 26.04.1996 року зареєстровано виконавчим комітетом Ялтинської міської ради АР Крим, що підтверджується Свідоцтвом про державну реєстрацію юридичної особи серії А00 №593129.
Таким чином, ВАТ "Ялтинський м'ясозавод" являється суб'єктом господарювання, юридичною особою, зобов'язане виконувати обов'язки, покладені на нього законами у зв'язку зі здійсненням господарської діяльності.
Судом встановлено, що 07.12.2009р. співробітниками ДПІ в м. Ялта на підставі направлень № 004088 та № 004087 від 01.12.2009 року проведено перевірку за дотриманням ВАТ "Ялтинський м'ясозавод" порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій, за результатами проведення якої складено акт перевірки № 1997/01/12/23/00443714 від 07.12.2009 року (надалі -акт перевірки).
У ході перевірки працівниками податкового органу було встановлено порушення п. 2.6 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 №637, пунктів 6, 9, 10, 13 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" № 265/95-ВР від 06.07.1995 року, зі змінами та доповненнями, а саме: не оприбутковування готівкової виручки в загальній сумі 10 365,00 грн. у книзі обліку розрахункових операцій, відсутні КОРО № 0112008018р/1 та контрольні стрічки, не забезпечення щоденного роздрукування фіскальних звітних чеків в кількості 82 штуки, не забезпечена відповідність готівки на місці проведення розрахунків, сумі вказаній в денному звіті РРО.
На підставі акту перевірки ДПІ у м. Ялті АР Крим були прийняті рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0014642303 від 21.12.2009 року на суму 51 828,90 грн. та № 0014652303 від 21.12.2009 року на суму 28 393,25 грн.
Рішенням № 0014642303 від 21.12.2009 року ДПІ у м. Ялті застосувала до позивача за порушення абз. 3 п. 2.6 Положення "Про ведення касових операцій в національній валюті в Україні", затвердженого Постановою Правління національного банку України № 637 від 15.12.2004 р. згідно з абз. 3 ст. 1 Указу Президента України "Про застосування штрафних санкцій за порушення норм по регулюванню обігу готівки" від 12.06.1995 р. № 436/95 , із змінами та доповненнями, штрафну санкцію на суму 51 828,90 грн. - у п'ятикратному розмірі неоприбуткованої суми (5 х 10 365,78 грн. )
Рішенням № 0014652303 від 21.12.2009 року до позивача згідно з п. 3, 4, 5 ст. 17 та ст. 22 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" №265/95-ВР від 06.07.1995 року, застосовано штрафні (фінансові) санкції, у розмірі 28393,25 грн., а саме:
- за порушення п. 6 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" №265/95-ВР від 06.07.1995 року на суму 340,00 грн. - двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за незберігання книги обліку розрахункових операцій № 0112008018р/1 ( 20 х 17);
- за порушення п. 10 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" №265/95-ВР від 06.07.1995 року на суму 170,00 грн. - десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за незберігання контрольної стрічки ( 10 х 17);
- за порушення п. 9 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" №265/95-ВР від 06.07.1995 року на суму 27 880,00 грн. - двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за невиконання друку фіскального звітного чеку за кожний з 82 днів ( 20 х 17 х 82);
- за порушення вимог п. 13 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" №265/95-ВР від 06.07.1995 року на суму 3,25 грн. - у п'ятикратному розмірі суми, на яку виявлено невідповідність ( 5 х 0,65).
Судом встановлено, що не погодившись з рішенням № 0014642303 від 21.12.2009 року про застосування штрафних (фінансових) на суму 51828,90 грн. за неоприбутковування готівки та рішенням № 0014652303 від 21.12.2009 року в частині застосування штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 27880,00 грн. за невиконання друку фіскального звітного чеку ВАТ "Ялтинський м'ясозавод" звернулось з позовом до Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим .
Постановою Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 16.12.10р. у справі 2а-4971/10/6/0170 залишеною без змін ухвалою Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 30.11.11р., позов ВАТ "Ялтинський м'ясозавод" задоволено частково, визнано протиправним та скасовано рішення Державної податкової інспекції в м. Ялті № 0014642303 від 21.12.2009 року в розмірі 51828,90 грн., визнано протиправним та скасовано рішення Державної податкової інспекції в м. Ялті № 0014652303 від 21.12.2009 року в частині застосування штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 1360,00 грн.
В ході розгляду справи 2а-4971/10/6/0170 суд дійшов висновку, що під час прийняття рішення № 0014642303 від 21.12.2009 року щодо застосування штрафних (фінансових) на суму 51828,90 грн. відповідач діяв упереджено, необґрунтовано і без урахування і встановлення всіх обставин, що мають значення для прийняття рішення, без дотримання розумного балансу між публічними інтересами та інтересами конкретної особи, несправедливо, без використання повноважень з належною метою.
Судовим рішенням встановлено, що під час проведеної перевірки контролюючим органом не з'ясовувалось наявність у підприємства касової книги та правильність її ведення, не з'ясовувалась правильність заповнення всіх реквізитів прибуткових і видаткових касових ордерів та видаткових відомостей, про що свідчать матеріали перевірки та надані у судове засідання копії квитанцій до прибуткових касових ордерів, наказу ВАТ "Ялтинського м'ясокомбінату" від 02.01.2007 р. № 1/1 про утворення каси, договору на збирання (інкасацію) грошової виручки № 751 від 17.01.2006 р., додаткової угоди № 02 від 01.02.2010 року до договору на збирання (інкасацію) грошової виручки № 751 від 17.01.2006 року та довідка вих. від 02.07.2010 року № 640.
Судом також було встановлено, що отримана позивачем в період з 24.11.2009 року по 04.12.2009 року готівка була проведена через реєстратор розрахункових операцій, що підтверджується відповідними фіскальними денними Z-звітами, описаними в акті перевірки, які були підклеєні до КОРО "Ялтинський м'ясозавод" та була оприбуткована до каси, про що свідчать записи про проданий товар в касовій книзі із виготовленням в електронному вигляді прибуткових касових ордерів.
До матеріалів справи залучено перші сторінки книг обліку розрахункових операцій № 0112008018 р., вибірково прибуткові касові ордери за перевіряємий період, які підтверджують факт оприбуткування коштів до касової книги; видаткові касові ордери, які підтверджують вилучення коштів з касової книги (інкасацію). Вилучення коштів з КОРО для подальшого внесення до касової книги відбувається за допомогою операції "Службова видача", передача коштів до банку здійснюється шляхом видачі банком квитанцій про внесення готівки, власне після чого банк і надає виписку про отримання коштів. До матеріалів справи також долучено копію договору на збирання (інкасацію) грошової виручки № 751 від 17.01.2006 р., копією додаткової угоди № 02 від 01.02.2010 року до договору на збирання (інкасацію) грошової виручки № 751 від 17.01.2006 року.
Таким чином, судом встановлено відсутність з боку ВАТ "Ялтинський м'ясозавод" порушень Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 №637 щодо оприбуткування у касі грошових коштів у сумі 10365,00 грн. за період з 24.11.2009 року по 04.12.2009 року. Відповідно до ч.1 ст. 72 КАС України обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.
Враховуючи, що на час розгляду справи рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0014642303 від 21.12.2009 року, на підставі якого позивач просить стягнути заборгованість у сумі 51828,90 грн. визнано судовим рішенням, яке набрало законної сили, протиправним та скасовано, відсутні підстави для задоволення адміністративного позову в цій частині.
Разом з тим, надаючи оцінку рішенню № 0014652303 від 21.12.2009 року в частині застосування до ВАТ "Ялтинський м'ясозавод" штрафних (фінансових) санкцій за порушення п. 9 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", судом було встановлено наступне.
Судом встановлено, що згідно наданих ВАТ "Ялтинський м'ясокомбінат" наказів № 1/1 від 04.01.2008 р., № 120/1 від 04.09.2008 р., № 1а від 05.01.2009 р., № 34/1 від 20.04.2009 р., № 54/1 від 23.06.2009 р. їдальня ВАТ "Ялтинський м'ясокомбінат" не працювала через вихідні (05.09.2008 р.), святкові (07.01.2009 р.) та санітарні (21.04.2009 р. та 24.06.2009 р.) дні.
Тобто, їдальня ВАТ "Ялтинський м'ясокомбінат" не здійснювала обслуговування відвідувачів протягом чотирьох днів (05.09.2008 р., 07.01.2009 р., 21.04.2009 р., 24.06.2009р.), які поміж іншими, визначені відповідачем як дні, за які не здійснювалось роздрукування фіскального звітного чеку.
Пунктом 9 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг265/95-ВР встановлено, що суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані щоденно друкувати на РРО (за винятком автоматів з продажу товарів (послуг)) фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в КОРО.
Таким чином, з текстуального аналізу п.9 ст.3 Закону№265 вбачається, що до суб'єкта господарювання застосовується фінансова санкція за кожне порушення. Ця норма враховує особливості роботи реєстраторів розрахункових операцій, які повинні забезпечувати друкування таких звітів за кожний робочий день.
Згідно п.4 ч.1 ст.17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"у разі невиконання щоденного друку фіскального звітного чеку або його незберігання в книзі обліку розрахункових операцій до суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової служби України застосовуються фінансові санкції в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Отже, у разі встановлення факту невиконання щоденного друку фіскального звітного чеку на реєстраторі розрахункових операцій, або його не зберігання в книзі обліку розрахункових операцій до суб'єкта господарювання слід застосовувати фінансову санкцію за кожне порушення згідно статті 17 Закону №265.
Факт порушення позивачем встановленого законом порядку 10.12.2007 року, 05.02.2008 року, 07.02.2008 року, 20.02.2008 року, 05.03.2008 року, 12.03.2008 року, 02.04.2008 року, 08.04.2008 року, 16.04.2008 року, 22.04.2008 року, 24.04.2008 року, 06.05.2008 року, 13.05.2008 року, 16.05.2008 року, 28.05.2008 року, 18.06.2008 року, 02.07.2008 року, 07.07.2008 року, 10.07.2008 року, 14.07.2008 року, 18.07.2008 року, 29.07.2008 року, 01.08.2008 року, 08.08.2008 року, 13.08.2008 року, 20.08.2008 року, 25.08.2008 року, 20.08.2008 року, 03.09.2008 року, 11.09.2008 року, 16.09.2008 року, 08.10.2008 року, 16.10.2008 року, 20.10.2008 року, 22.10.2008 року, 30.10.2008 року, 10.11.2008 року, 19.11.2008 року, 26.11.2008 року, 08.12.2008 року, 10.12.2008 року, 12.12.2008 року, 16.12.2008 року, 18.12.2008 року, 22.12.2008 року, 25.12.2008 року, 12.01.2009 року, 22.01.2009 року, 27.01.2009 року, 02.02.2009 року, 09.02.2009 року, 05.02.2009 року, 11.02.2009 року, 16.02.2009 року, 23.02.2009 року, 26.02.2009 року, 04.03.2009 року, 09.03.2009 року, 11.03.2009 року, 16.03.2009 року, 18.03.2009 року, 03.03.2009 року, 03.04.2009 року, 09.04.2009 року, 13.04.2009 року, 29.04.2009 року, 04.05.2009 року, 07.05.2009 року, 25.05.2009 року, 02.06.2009 року, 08.06.2009 року, 11.06.2009 року, 22.06.2009 року, 03.07.2009 року, 16.07.2009 року, 14.08.2009 року, 23.10.09 року, 20.11.2009 року зафіксовано в акті перевірки від 07.12.2009 року № 01432. Підприємство не заперечувало проти того, що в зазначені вище дні фіскальний звітний чек не роздруковувався.
А відтак, судом встановлено, що ДПІ у м. Ялта правомірно встановлено порушення ВАТ "Ялтинський м'ясозавод" п.9 ст.3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", оскільки останнім недотримано щоденного друкування фіскальних звітних чеків, так як згідно вимог Закону Z-звіт необхідно виконувати щодня, у зв'язку з чим правомірно застосовані штрафні (фінансові) санкції за вказаним рішенням на суму 26520,00 грн.
Разом з тим, під час розгляду справи суд дійшов в висновку що рішення № 0014652303 від 21.12.2009 року в частині застосування штрафних (фінансових санкцій) на суму 1360,00 грн. прийнято необґрунтовано, а відтак в цій частині адміністративний позов не підлягає задоволенню
Таким чином, враховуючи, що під час розгляду справи 2а-4971/10/6/0170 судом надана правова оцінка рішенню № 0014652303 від 21.12.2009 року в частині застосування штрафних (фінансових) санкцій на суму 26520,00 грн. за порушення п. 9 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", позовні вимоги в частині стягнення заборгованості у сумі 26520,00 грн. є обґрунтованими та підлягають задоволенню у повному обсязі.
Щодо застосування до відповідача штрафних санкцій за порушення п.п. 6, 10, 13 ст.3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", суд зазначає наступне.
Згідно з п.6 ст.3 Закону суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані забезпечувати зберігання використаних книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок протягом трьох років після їх закінчення.
Відповідно до п. 3 статі 17 Закону України № 265/95 від 06.07.1995 року за невикористання при здійсненні розрахункових операцій у випадках, визначених цим Законом, розрахункової книжки чи книги обліку розрахункових операцій, або використання незареєстрованої належним чином розрахункової книжки чи порушення встановленого порядку її використання, або використання незареєстрованих чи непрошнурованих книг обліку розрахункових операцій, або незберігання книг обліку розрахункових операцій чи розрахункових книжок протягом встановленого терміну застосовуються фінансові санкції в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Згідно Акту перевірки книга обліку розрахункових операцій на момент перевірки була відсутня.
Отже, суд зазначає, що позивачем вірно застосована фінансова санкція розмірі 340,00 гривень, а позовні вимоги в цій частині підлягають задоволенню.
Відповідно до п. 10 статті 3 Закону України № 265/95 від 06.07.1995 року суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг)) контрольні стрічки і забезпечувати їх зберігання протягом трьох років.
Згідно з ч.5 статті 17 Закону України № 265/95 від 06.07.1995 року у разі невиконання друку контрольної стрічки або її незберігання протягом встановленого терміну застосовуються фінансові санкції в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Судом встановлено, що згідно з Актом перевірки контрольні стрічки у відповідача відсутні.
Тому фінансова санкція в розмірі 170,00 гривень розрахована вірно, а позовні вимоги в цій частині підлягають задоволенню.
Згідно з п.13 статті 3 Закону суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані забезпечувати відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті реєстратора розрахункових операцій, а у випадку використання розрахункової книжки - загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня.
Відповідно до статті 22 Закону у разі невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті, а у випадку використання розрахункової книжки - загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня, до суб'єктів підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у п'ятикратному розмірі суми, на яку виявлено невідповідність .
Відповідно до ст.2 Закону місце проведення розрахунків - місце, де здійснюються розрахунки із покупцем за продані товари (надані послуги) та зберігаються отримані за реалізовані товари (надані послуги) готівкові кошти.
Судом встановлено, що під час проведення перевірки відповідності суми коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній в денному звіті реєстратора розрахункових операцій відповідача виявлена різниця, яка складає 0,65 гривень.
Отже, суд зазначає, що позивачем вірно застосована фінансова санкція у п'ятикратному розмірі суми, на яку виявлено невідповідність, а саме: гривень 0,65 грн. х 5 = 3,25 гривень.
Суд зауважує, що відповідачем не надано докази дотримання позивачем вимог п.п. 6, 10, 13 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", не надані докази, які спростовують обставини, викладені в акті перевірки.
Отже, застосування до відповідача рішенням № 0014652303 від 21.12.2009 року штрафних санкцій за порушення п.п. 6, 9, 10, 13 ст.3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" в розмірі 27033,25 гривень суд вважає обґрунтованим, а відтак, в цій частині спірне рішення прийнято з дотриманням основних принципів адміністративної процедури, встановлених ст. 2 КАС України.
Судом встановлено, що відповідно до відомостей про сплату станом на 18.04.2012 року заборгованість відповідача перед бюджетом із штрафних санкцій не погашена та складає 27033,71 грн.
Суд зазначає, що відповідно до п.20.1.18 п.20.1 ст.20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.
Відповідачем відповідно до вимог ст. 71 КАС України не надані докази сплати заборгованості у сумі 27033,25 грн.
Враховуючи встановлені судом обставини та наведені норми діючого законодавства, позовні вимоги підлягають задоволенню частково.
Відповідно до частини 4 статті 94 КАС України, у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, і відповідачем -фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.
На підставі викладеного, керуючись статтями 160-163,167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Адміністративний позов задовольнити частково.
2. Стягнути з рахунків у банках, обслуговуючих Відкрите акціонерне товариство "Ялтинський м'ясозавод" (ЄДРПОУ 00443714), заборгованості перед бюджетом по штрафним санкціям у сумі 27033,25 грн.
3. В іншій частині позову відмовити.
Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення. Якщо проголошено вступну та резолютивну частину постанови або справу розглянуто у порядку письмового провадження, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її отримання у разі неподання апеляційної скарги.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим протягом 10 днів з дня проголошення. У разі проголошення вступної та резолютивної частини постанови або розгляду справи у порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом 10 днів з дня отримання.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.
Суддя Тоскіна Г.Л.