Постанова № 24971397, 18.06.2012, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
18.06.2012
Номер справи
2а/1270/4035/2012
Номер документу
24971397
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Категорія №6.3

ПОСТАНОВА

Іменем України

18 червня 2012 року Справа № 2а/1270/4035/2012

Луганський окружний адміністративний суд у складі:

Судді: Солоніченко О.В.

при секретарі: Балябі В.С.,

за участю

представника позивача: ОСОБА_1 (довіреність № 03-12 від 03.01.2012 р.),

представника відповідача: ОСОБА_2 (довіреність від 03.01.2012 р.),

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Транспеле» до Міського комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації м. Луганська про визнання протиправним та скасування рішення про відмову в державній реєстрації права власності, -

ВСТАНОВИВ:

24 травня 2012 року Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Транспеле» до Міського комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації м. Луганська про визнання протиправним та скасування рішення про відмову в державній реєстрації права власності.

В обґрунтування заявлених вимог позивач зазначив, що Рішенням Ленінського районного суду м. Луганська від 01.02.2012 року по цивільній справі № 2-995/12 за TOB «Компанія «Транспеле» було визнано право власності на об'єкти нерухомого майна, що розташовані за адресою: м. Луганськ, вул. 26 Бакінскіх комісаров, 170. Після набрання вищевказаним рішенням суду законної сили, TOB «Компанія «Транспеле» звернулось до відповідача з заявою про реєстрацію свого права власності на вищевказане нерухоме майно. Рішенням від 15.03.2012 року МКП БТІ м. Луганська відмовило в державній реєстрації права власності позивача, пославшись на те, що на переулаштування частини об'єктів не надано дозвільні документи, та ці об'єкти не введені в експлуатацію, а межі земельної ділянки, на якій розташовані об'єкти нерухомості, не співпадають з межами, що визначені згідно до правовстановлюючих документів на землю. Позивач вважає відмову в реєстрації власності незаконною, оскільки відповідно до п. 3.5. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України № 7/5 від 07.02.2002 року не має підстав для відмови ТОВ «Компанія «Транспеле» в реєстрації власності на нерухоме майно. Право позивача підлягає державній реєстрації відповідно до ст. 182 ЦК України. Також, подане відповідачеві рішення суду, відповідно до ст. 14 ЦПК України є обов'язковим для виконання відповідачем. Таким чином, відповідач не мав передбачених Тимчасовим положенням підстав для відмови в державній реєстрації прав власності позивача на вищевказане нерухоме майно, а обставини, на які посилався відповідач у своєму рішенні, не є підставою для такої відмови згідно до п. 3.5. Тимчасового положення.

Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав, надав пояснення, аналогічні викладеним у позові, та просив суд задовольнити позов у повному обсязі.

Представник відповідача у судовому засіданні позовні вимоги визнав частково, в частини зобов'язання здійснити державну реєстрацію права власності за ТОВ «Компанія «Транспеле» на об'єкт нерухомого майна, та надав суду пояснення, в яких зазначив, що 15.03.2012 року на адресу МКП БТІ надійшов лист виконавчого комітету Луганської міської ради, в якому зазначено, що рішенням Ленінського районного суду м. Луганська від 01.02.2012 року порушуються права Луганської міської ради, у зв'язку з чим необхідно призупинити здійснення державної реєстрації права власності на об'єкт нерухомості, про який йдеться, для підготовки Луганською міської радою апеляційної скарги на вказане рішення суду. Відповідно до п. 1.6 Положення державній реєстрації підлягає право власності на закінчене будівництвом нерухоме майно, яке прийняте в експлуатацію у встановленому законодавством порядку. Оскільки на будівництво літ. 5і -2, 52-2, MC, 5, 5і, 52, 12-1 та на перепланування літ. 1-1 дозвільні документи подані не були, літ. 4-1, 5 і-2, 52-2, MC, 12-1 в експлуатацію не прийняті, розміри земельної ділянки не співпадають з держактом на землю та договором оренди землі, літ. 12-1, частина літ. 52-2, № 9, знаходяться за межами земельної ділянки, а також враховуючи лист виконавчого комітету Луганської міської ради, 15.03.2012 року було прийнято рішення про відмову в державній реєстрації права власності за TOB «Компанія «Транспеле» на об'єкт нерухомості за адресою: м. Луганськ, вул. 26 Бакінскіх комісаров, 170.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що Рішенням Ленінського районного суду від 01 лютого 2012 року у справі № 2-995/12 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Транспеле» до ОСОБА_3 про визнання права власності та зобов'язання звільнити займані приміщення визнано за Товариством з обмеженою відповідальністю «Компанія «Транспеле» право власності на об'єкти нерухомого майна, що розташовані за адресою: м. Луганськ, вул. 26 Бакінских комісарів, 170 та складаються з:

Літ. 1-1 Кафетерій, що складається з: 2-коридор, площею 2,7 кв.м.; 3-уборна, площею 1,1 кв.м.; 4-душова, площею 0,9 кв.м.; 6-кухня, площею 26,5 кв.м.; 7-кімната, площею 6,8 кв.м.; 8-кафе, площею 36,5 кв.м.; 9-уборна, площею 1,4 кв.м.; 10-коридор, площею 2,9 кв.м.; 11-коридор, площею 20,1 кв.м.; 13-коридор, площею 2,7 кв.м.; 14-уборна, площею 1,4 кв.м.; 15-господарське приміщення, площею 3,8 кв.м.; 19-коридор, площею 2,5 кв.м.; 20-котельна, площею 6,4 кв.м.; 12-кафе, площею 34,6 кв.м.; 18-кімната, площею 17,1 кв.м., всього загальною площею 167,4 кв.м., з ганками 1, 11, 12, 13

Літ. 2-1 Будівля операторної, що складається з операторної АЗС, загальною площею 9,1 кв.м.

Літ. 3-1 Будівля парку резервуарів, що складається з: 1-приміщення зберігання запасного обладнання, площею 15,7 кв.м.; 2-приміщення прийому та сепарації палива, площею 30,5 кв.м.; 3-приміщення резервуарів, площею 255,8 кв.м., загальною площею 302,0 кв.м.

Літ. 4-1 Будівля мийки, що складається з: 1-кімната, площею 12,2 кв.м.; 2-кімната, площею 6,4 кв.м.; 3-котельна, площею 4,3 кв.м.; 4-кімната, площею 4,0 кв.м.; 5-мийка, площею 51,3 кв.м.; 6-мийка, площею 38,4 кв.м.; 7-приміщення, площею 13,7 кв.м., всього загальною площею 130,3 кв.м., з ганками 4, 41 та пандусом 42.

Літ. 5-2 Будівля СТО, що складається з:

І поверх: 1-коридор, площею 4,4 кв.м.; 2-сходова клітина, площею 12,7 кв.м.; 3-пункт обслуговування автомобілів, площею 80,6 кв.м.; 4-коридор, площею 22,3 кв.м.; 5-кімната, площею 10,1 кв.м.; 6-котельна, площею 7,5 кв.м.; 7-кімната, площею 9,2 кв.м.;8-душова, площею 4,0 кв.м.; 9-коридор, площею 2,0 кв.м.; 10-уборна, площею 1,2 кв.м.; 11-кімната, площею 6,8 кв.м.; 25-тамбур, площею 4,5 кв.м.; 26-приміщення, площею 96,3 кв.м.; 27-приміщення, площею 23,8 кв.м.; 28-приміщення, площею 126,6 кв.м.; 29-приміщення, площею 24,1 кв.м.; 30-приміщення, площею 90,9 кв.м.; 31-тамбур, площею 5,1 кв.м.; всього загальною площею по І-му поверху 532,1 кв.м.;

ІІ поверх: 12-сходова кімната, площею 12,8 кв.м.; 13-кімната, площею 7,3 кв.м.; 14-кімната, площею, 11,2 кв.м.; 15-кімната, площею 11,2 кв.м.; 16-кімната, площею 15,1 кв.м.; 17-кімната, площею 14,3 кв.м.; 18-коридор, площею 39,5 кв.м.; 19-кімната, площею 21,4 кв.м.; 20-санвузол, площею 10,2 кв.м.; 21-санвузол, площею 8,5 кв.м.; 32-коридор, площею 24,6 кв.м.; 33-приміщення, площею 16,4 кв.м.; 34-приміщення, площею 14,3 кв.м.; 35-приміщення, площею 14,4 кв.м.; 36-приміщення, площею 11,6 кв.м.; 37-приміщення, площею 17,4 кв.м.; 38-приміщення, площею 16,1 кв.м.; 39-коридор, площею 25,3 кв.м.; 40-приміщення, площею 14,4 кв.м.; 41-приміщення, площею 14,0 кв.м.; 42-приміщення, площею 24,1 кв.м.; 43-приміщення, площею 14,1 кв.м.; 44-приміщення, площею 14,0 кв.м.; 45-приміщення, площею 23,4 кв.м.; 46-приміщення, площею 16,1 кв.м.; 47-сходи, площею 9,3 кв.м.; 48-приміщення, площею 11,2 кв.м.; 49-приміщення, площею14,2 кв.м.; 50-приміщення, площею 14,2 кв.м.; 51-приміщення, площею 21,8 кв.м.; 52-коридор, площею 18,2 кв.м.; всього загальною площею по ІІ-му поверху 500,6 кв.м.

МС мансарда: 53-приміщення, площею 12,9 кв.м.; 54-приміщення, площею 14,3 кв.м.; 55-приміщення, площею 14,4 кв.м.; 56-приміщення, площею 22,1 кв.м.; 57-коридор, площею 19,2 кв.м.; 58-коридор, площею 30,3 кв.м.; 59-приміщення, площею 14,0 кв.м.; 60-приміщення, площею 13,0 кв.м.; 61-приміщення, площею 12,0 кв.м.; 62-приміщення, площею 12,0 кв.м.; 63-приміщення, площею 13,0 кв.м.; 64-приміщення, площею 13,3 кв.м.; 65-приміщення, площею 21,5 кв.м.; 66-приміщення, площею 17,3 кв.м.; 67-сходи, площею 5,5 кв.м.; всього загальною площею по МС 234,8 кв.м.:

Всього площею по літ. 5-2 1267,5 кв.м.; з прибудовами: 51-2, 52-2; тамбурами: 51 та сходами: 52.

Літ. 6-1 Будівля прохідної, що складається з прохідної, загальною площею 10,9 кв.м.

Літ. 12-1 Будівля компресорної, що складається з: 1-приміщення, площею 16,0 кв.м.; 2-приміщення, площею 15,9 кв.м., всього загальною площею 31,9 кв.м.

Літ. 8 Очисні споруди

Літ. 9, 10 Навіси

№ 1, 2, 6, 7, 8, 9 Огорожа

№ 3, 4, 5 Паливороздаточні колонки

І Замощення.

24 лютого 2012 року TOB «Компанія «Транспеле» звернулось до відповідача з заявою про державну реєстрацію права власності на об'єкт нерухомого майна за адресою: м. Луганськ, вул. 26 Бакінскіх комісаров, 170.

15 березня 2012 року Рішенням № 246161 від 15.03.2012 року МКП БТІ м. Луганська відмовило TOB «Компанія «Транспеле» у реєстрації права власності на об'єкт нерухомого майна за адресою: м. Луганськ, вул. 26 Бакінскіх комісаров, 170, у зв'язку з тим, на будівництво літ. 5і -2, 52-2, MC, 5, 5і, 52, 12-1 та на перепланування літ. 1-1 дозволяючи документи подані не були, літ. 4-1, 5 і-2, 52-2, MC, 12-1 в експлуатацію не прийняті, розміри земельної ділянки не співпадають з держактом на землю та договором оренди землі, літ. 12-1, частина літ. 52-2, № 9 знаходяться за межами земельної ділянки, а також враховуючи лист виконавчого комітету Луганської міської ради від 15.03.2012 №01/03-10/1747/0/2-12 за підписом першого заступника Луганського міського голови Пілавова М. щодо призупинення здійснення державної реєстрації права власності на даний об'єкт у зв'язку з подальшим поданням апеляційної скарги на рішення Ленінського районного суду м. Луганська від 01.02.2012 року справа №2-995/12.

Зазначені обставини сторонами не заперечуються.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Порядок проведення державної реєстрації права власності та права користування (сервітуту) на об'єкти нерухомого майна, розташовані на земельних ділянках; права користування (найму, оренди) будівлею або іншими капітальними спорудами, їх окремими частинами; довірчого управління нерухомим майном; права власності на об'єкти незавершеного будівництва (далі - державна реєстрація прав), а також порядок взяття на облік безхазяйного нерухомого майна визначає Тимчасове положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затверджене Наказом Міністерства юстиції України № 7/5 від 07.02.2002 року (далі - Положення).

Пунктом 1.4. Положення встановлено, що обов'язковій державній реєстрації підлягають право власності та інші речові права на нерухоме майно, розміщене на території України, що належить фізичним та юридичним особам, державі в особі органів, уповноважених управляти державним майном, іноземцям та особам без громадянства, іноземним юридичним особам, міжнародним організаціям, іноземним державам, а також територіальним громадам в особі органів місцевого самоврядування.

Згідно з п.п. 1.3, 1.7 Положення БТІ здійснює повноваження щодо реєстрації прав власності та інших речових прав на нерухоме майно.

Пунктом 2.1. Положення встановлено, що для проведення державної реєстрації виникнення, переходу або припинення права власності та інших речових прав на нерухоме майно власник (власники), інший правонабувач (правонабувачі) або уповноважена ним (ними) особа подає реєстратору БТІ заяву про державну реєстрацію прав.

Згідно з п.2.2. Положення, заява про державну реєстрацію прав подається реєстратору того БТІ, яке здійснює свою діяльність відповідно до договору з Адміністратором Реєстру прав на території адміністративно-територіальної одиниці, на якій розташований об'єкт, права щодо якого підлягають державній реєстрації.

До заяви про державну реєстрацію прав додаються правовстановлювальні документи, їх нотаріально засвідчені копії, документи, що підтверджують оплату за проведення державної реєстрації прав та видачу витягу про державну реєстрацію прав, а також інші документи, визначені Положенням.

Відповідальність за достовірність та повноту інформації у заяві про державну реєстрацію прав та доданих документах несе(уть) заявник (заявники).

Згідно з додатком №2 Положення, правовстановлювальним документом, серед інших, є рішення суду про встановлення права власності на об'єкт нерухомого майна.

Як зазначалось судом, та не заперечувалось сторонами, Рішенням Ленінського районного суду від 01 лютого 2012 року у справі № 2-995/12 визнано право власності ТОВ «Компанія «Транспеле» на об'єкти нерухомого майна, що розташовані за адресою: м. Луганськ, вул. 26 Бакінскіх комісаров, 170.

Відповідно до п. 3.1. Положення, з моменту прийняття заяви про державну реєстрацію прав реєстратором БТІ розпочинається її розгляд.

Реєстратор БТІ встановлює відповідність заявлених прав і поданих документів вимогам законодавства, а також відсутність суперечностей між заявленими та вже зареєстрованими правами на об'єкти, права щодо яких підлягають державній реєстрації, зокрема:

відповідність обов'язкового дотримання письмової форми правочину та його нотаріального посвідчення (у випадках, встановлених законом);

відповідність повноважень особи, яка подає документи для проведення державної реєстрації прав, та сторін (сторони) правочину, згідно з яким відбувається державна реєстрація виникнення, переходу, припинення прав;

відповідність відомостей про об'єкт, права щодо якого підлягають державній реєстрації, наявним у Реєстрі прав та поданим документам;

відповідність даних про наявність (або відсутність) інформації та/або відповідних документів, що свідчать про накладення (зняття) заборони (арешту) або інших обтяжень, що перешкоджають проведенню державної реєстрації прав, у тому числі відсутність встановлених законом заборон на відчуження нерухомого майна;

наявність факту виконання умов правочину, з якими закон та/або договір (угода) пов'язує можливість проведення державної реєстрації виникнення, переходу, припинення прав на нерухоме майно.

Як вбачається з матеріалів справи, відповідачем прийнято рішення про відмову у реєстрації права власності та інших речових прав на підставі п. 3.4 Положення.

Відповідно до п. 3.4 Положення, За результатом розгляду заяви про державну реєстрацію прав реєстратор БТІ приймає рішення про державну реєстрацію прав або відмову в ній.

Матеріали справи підтверджують, що позивачем надано для реєстрації правовстановлювальні документи, в тому числі рішення суду про визначення права власності. На відсутність документів відповідач не вказує.

Пунктом 3.5. Положення встановлено, що Реєстратор БТІ відмовляє у проведенні державної реєстрації прав, якщо:

- заявлене право не є таким, що підлягає державній реєстрації відповідно до Положення;

- із заявою про державну реєстрацію прав звернулась особа (особи), яка не може бути заявником відповідно до Положення;

- об'єкт, права щодо якого підлягають державній реєстрації, розташований у межах території, на якій свою діяльність здійснює інше БТІ відповідно до договору з Адміністратором Реєстру прав;

- подані документи не відповідають вимогам, установленим Положенням та іншими нормативно-правовими актами, або не дають змоги установити відповідність заявлених прав і поданих документів вимогам законодавства;

- заявлене право вже зареєстроване;

- не проведено технічну інвентаризацію об'єкта, права щодо якого підлягають державній реєстрації, або вона проведена не тим БТІ, що здійснює свою діяльність на території, у межах якої розташований такий об'єкт;

- право власності та інші речові права на нерухоме майно виникли на підставі правочинів за наявності в Єдиному реєстрі заборон відчуження об'єктів нерухомого майна відомостей про накладення заборони та/або арешту нерухомого майна, що підтверджується відповідним витягом;

- право власності на нерухоме майно, що перебуває у податковій заставі, виникло з порушенням встановленого порядку відчуження;

- відчуження або інше визначення юридичної долі об'єкта, права щодо якого підлягають державній реєстрації, у випадках, встановлених нормативно-правовими актами, відбулося без отримання витягу з Реєстру прав або строк його дії закінчився;

- у тридцятиденний строк з моменту надіслання рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав заявником (заявниками) не усунено обставини, що були підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав.

Як зазначалось, відмова відповідача у реєстрації обґрунтована виходячи з наведених приписів Положення.

У судовому засіданні представник відповідача пояснив, що відмова у реєстрації права власності пов'язана з встановленням невідповідності документів поданих на реєстрацію вимогам Положення, що передбачено пп. 4 п. 3.5 Положення. При цьому, в чому саме полягає така невідповідність, представником відповідача не зазначено.

Також, відповідач посилається на відмову у реєстрації права власності, у зв'язку з отриманням листа від Виконавчого комітету Луганської міської ради, в якому зазначено, що рішенням Ленінського районного суду м. Луганська від 01.02.2012 року порушуються права Луганської міської ради, у зв'язку з чим необхідно призупинити здійснення державної реєстрації права власності на об'єкт нерухомості, про який йдеться, для підготовки Луганською міської радою апеляційної скарги на вказане рішення суду.

Згідно з ч.1 ст. 14 ЦПК України, Судові рішення, що набрали законної сили, обов'язкові для всіх органів державної влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, посадових чи службових осіб та громадян і підлягають виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, - і за її межами.

Як вбачається з Ухвали Апеляційного суду Луганської області від 25 квітня 2012 року по справі № 22ц-2647/12 р. Рішення Ленінського районного суду м. Луганська від 01 лютого 2012 року залишено без змін. Тобто зазначене рішення Ленінського районного суду м. Луганська є чинним та таким, яке підлягає виконанню.

Суд погоджується з доводами позивача, що такої підстави для відмови у реєстрації права власності, як повідомлення про намір оскарження рішення суду, який встановив право власності Положенням не передбачено.

Таким чином, МКП БТІ у м. Луганськ не мало передбачених Положенням підстав для відмови у державній реєстрації прав власності на вищезазначений об'єкт нерухомого майна.

А відтак, вбачається неправомірність дій МКП БТІ в м. Луганську щодо відмови у реєстрації права власності.

Розглянувши позовні вимоги щодо зобов'язання здійснити державну реєстрацію права власності за ТОВ «Компанія «Транспеле» на об'єкт нерухомого майна - станцію технічного обслуговування автомобілів та автостоянку, що розташовані за адресою: м. Луганськ, вул. 26 Бакінскіх комісаров, 170., суд враховує, що відповідач визнав позовні вимоги в цій частині.

Відповідно до ст. 136 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову, визнанням адміністративного позову чи примиренням сторін ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112, 113 цього Кодексу.

Згідно ч. 3 ст. 112 КАС України у разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.

На підставі вищевикладеного у суду не має підстав для неприйняття визнання адміністративного позову, так як дії відповідача не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси.

Керуючись ст. ст. 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Транспеле» до Міського комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації м. Луганська про визнання протиправним та скасування рішення про відмову в державній реєстрації права власності задовольнити повністю.

Визнати протиправним та скасувати рішення Міського комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації м. Луганська (місцезнаходження: м. Луганськ, пл. Революції, 2, ЄДРПОУ 05500262) № 246161 від 15.03.2012 року про відмову в державній реєстрації прав власності Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Транспеле».

Зобов'язати Міське комунальне підприємство Бюро технічної інвентаризації м. Луганська здійснити державну реєстрацію права власності Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Транспеле» (місцезнаходження: м. Луганськ, вул. Переясловська, 50, ЄДРПОУ 13378964) на об'єкти нерухомого майна, що розташовані за адресою: м. Луганськ, вул. 26 Бакінскіх комісаров, 170, та складаються з:

Літ. 1-1 Кафетерій, що складається з: 2-коридор, площею 2,7 кв.м.; 3-уборна, площею 1,1 кв.м.; 4-душова, площею 0,9 кв.м.; 6-кухня, площею 26,5 кв.м.; 7-кімната, площею 6,8 кв.м.; 8-кафе, площею 36,5 кв.м.; 9-уборна, площею 1,4 кв.м.; 10-коридор, площею 2,9 кв.м.; 11-коридор, площею 20,1 кв.м.; 13-коридор, площею 2,7 кв.м.; 14-уборна, площею 1,4 кв.м.; 15-господарське приміщення, площею 3,8 кв.м.; 19-коридор, площею 2,5 кв.м.; 20-котельна, площею 6,4 кв.м.; 12-кафе, площею 34,6 кв.м.; 18-кімната, площею 17,1 кв.м., всього загальною площею 167,4 кв.м., з ганками 1, 11, 12, 13

Літ. 2-1 Будівля операторної, що складається з операторної АЗС, загальною площею 9,1 кв.м.

Літ. 3-1 Будівля парку резервуарів, що складається з: 1-приміщення зберігання запасного обладнання, площею 15,7 кв.м.; 2-приміщення прийому та сепарації палива, площею 30,5 кв.м.; 3-приміщення резервуарів, площею 255,8 кв.м., загальною площею 302,0 кв.м.

Літ. 4-1 Будівля мийки, що складається з: 1-кімната, площею 12,2 кв.м.; 2-кімната, площею 6,4 кв.м.; 3-котельна, площею 4,3 кв.м.; 4-кімната, площею 4,0 кв.м.; 5-мийка, площею 51,3 кв.м.; 6-мийка, площею 38,4 кв.м.; 7-приміщення, площею 13,7 кв.м., всього загальною площею 130,3 кв.м., з ганками 4, 41 та пандусом 42.

Літ. 5-2 Будівля СТО, що складається з:

І поверх: 1-коридор, площею 4,4 кв.м.; 2-сходова клітина, площею 12,7 кв.м.; 3-пункт обслуговування автомобілів, площею 80,6 кв.м.; 4-коридор, площею 22,3 кв.м.; 5-кімната, площею 10,1 кв.м.; 6-котельна, площею 7,5 кв.м.; 7-кімната, площею 9,2 кв.м.;8-душова, площею 4,0 кв.м.; 9-коридор, площею 2,0 кв.м.; 10-уборна, площею 1,2 кв.м.; 11-кімната, площею 6,8 кв.м.; 25-тамбур, площею 4,5 кв.м.; 26-приміщення, площею 96,3 кв.м.; 27-приміщення, площею 23,8 кв.м.; 28-приміщення, площею 126,6 кв.м.; 29-приміщення, площею 24,1 кв.м.; 30-приміщення, площею 90,9 кв.м.; 31-тамбур, площею 5,1 кв.м.; всього загальною площею по І-му поверху 532,1 кв.м.;

ІІ поверх: 12-сходова кімната, площею 12,8 кв.м.; 13-кімната, площею 7,3 кв.м.; 14-кімната, площею, 11,2 кв.м.; 15-кімната, площею 11,2 кв.м.; 16-кімната, площею 15,1 кв.м.; 17-кімната, площею 14,3 кв.м.; 18-коридор, площею 39,5 кв.м.; 19-кімната, площею 21,4 кв.м.; 20-санвузол, площею 10,2 кв.м.; 21-санвузол, площею 8,5 кв.м.; 32-коридор, площею 24,6 кв.м.; 33-приміщення, площею 16,4 кв.м.; 34-приміщення, площею 14,3 кв.м.; 35-приміщення, площею 14,4 кв.м.; 36-приміщення, площею 11,6 кв.м.; 37-приміщення, площею 17,4 кв.м.; 38-приміщення, площею 16,1 кв.м.; 39-коридор, площею 25,3 кв.м.; 40-приміщення, площею 14,4 кв.м.; 41-приміщення, площею 14,0 кв.м.; 42-приміщення, площею 24,1 кв.м.; 43-приміщення, площею 14,1 кв.м.; 44-приміщення, площею 14,0 кв.м.; 45-приміщення, площею 23,4 кв.м.; 46-приміщення, площею 16,1 кв.м.; 47-сходи, площею 9,3 кв.м.; 48-приміщення, площею 11,2 кв.м.; 49-приміщення, площею14,2 кв.м.; 50-приміщення, площею 14,2 кв.м.; 51-приміщення, площею 21,8 кв.м.; 52-коридор, площею 18,2 кв.м.; всього загальною площею по ІІ-му поверху 500,6 кв.м.

МС мансарда: 53-приміщення, площею 12,9 кв.м.; 54-приміщення, площею 14,3 кв.м.; 55-приміщення, площею 14,4 кв.м.; 56-приміщення, площею 22,1 кв.м.; 57-коридор, площею 19,2 кв.м.; 58-коридор, площею 30,3 кв.м.; 59-приміщення, площею 14,0 кв.м.; 60-приміщення, площею 13,0 кв.м.; 61-приміщення, площею 12,0 кв.м.; 62-приміщення, площею 12,0 кв.м.; 63-приміщення, площею 13,0 кв.м.; 64-приміщення, площею 13,3 кв.м.; 65-приміщення, площею 21,5 кв.м.; 66-приміщення, площею 17,3 кв.м.; 67-сходи, площею 5,5 кв.м.; всього загальною площею по МС 234,8 кв.м.:

Всього площею по літ. 5-2 1267,5 кв.м.; з прибудовами: 51-2, 52-2; тамбурами: 51 та сходами: 52.

Літ. 6-1 Будівля прохідної, що складається з прохідної, загальною площею 10,9 кв.м.

Літ. 12-1 Будівля компресорної, що складається з: 1-приміщення, площею 16,0 кв.м.; 2-приміщення, площею 15,9 кв.м., всього загальною площею 31,9 кв.м.

Літ. 8 Очисні споруди

Літ. 9, 10 Навіси

№ 1, 2, 6, 7, 8, 9 Огорожа

№ 3, 4, 5 Паливороздаточні колонки

І Замощення.

Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанову в повному обсязі складено 25 червня 2012 року.

СуддяО.В. Солоніченко