Постанова № 24956041, 21.06.2012, Сумський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
21.06.2012
Номер справи
2а-1870/4327/12
Номер документу
24956041
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

КОПІЯ

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

21 червня 2012 р. Справа № 2a-1870/4327/12

Сумський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Воловика С.В.

за участю секретаря судового засідання - Коробчук Ю.М.,

предщставника позивача - Шевченко Л.О.,

представника відповідача - Сіренко І.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Суми адміністративну справу № 2а-1870/4327/12

за позовом Державного підприємства "Сумиспирт"

до відповідача-1 Сумської міжрайонної державної податкової інспекції

відповідача-2 Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області

про стягнення бюджетної заборгованості,-

В С Т А Н О В И В:

Державне підприємство "Сумиспирт" (далі по тексту -позивач, ДП "Сумиспирт") звернулось з адміністративним позовом до Сумської міжрайонної державної податкової інспекції (далі по тексту -відповідач-1, Сумська МДПІ), Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області (далі по тексту -відповідач-2, ГУ ДКСУ у Сумській області) в якому, з урахуванням уточнень, просить суд стягнути з Державного бюджету України бюджетну заборгованість по невідшкодованому податку на додану вартість в загальному розмірі 757 901, 00 грн.

Позовні вимоги ДП "Сумиспирт" обґрунтовує наступним. Позивач є спеціалізованим підприємством з виробництва спирту етилового ректифікованого із зброджуваних матеріалів та подав до Сумської МДПІ податкові декларації з податку на додану вартість до яких було додано розрахунки суми бюджетного відшкодування за наступні податкові періоди:

- податкова декларація з податку на додану вартість за червень 2008 року (вх. податковий № 11652 від 18.07.2008р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18711 від 13.10.2009р.) на суму -260 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за серпень 2008 року (вх. податковий № 15422 від 19.09.2008р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18712 від 13.10.2009р.) на суму -217 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за вересень 2008 року (вх. податковий № 18208 від 17.10.2008р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18713 від 13.10.2009р.) на суму -74 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за жовтень 2008 року (вх. податковий № 20878 від 20.11.2008р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18714 від 13.10.2009р.) на суму -130 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за квітень 2009 року (вх. податковий № 8918 від 20.05.2009р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18715 від 13.10.2009р.) на суму -116 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за травень 2009 року (вх. податковий № 10152 від 19.06.2009р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18716 від 13.10.2009р.) на суму -72 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за червень 2009 року (вх. податковий № 13218 від 20.07.2009р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18717 від 13.10.2009р.) на суму -200 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за липень 2009 року (вх. податковий № 15313 від 18.08.2009р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18718 від 13.10.2009р.) на суму -67 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за серпень 2009 року (вх. податковий № 16862 від 21.09.2009р.) на суму -160 000,00 грн. до неї уточнююча (вх. податковий № 18719 від 13.10.2009р.) на суму -121 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за січень 2009 року (вх. Податковий №2561 від 19.02.2009р.) на суму -126 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за вересень 2009 року (вх. податковий №19613 від 20.10.2009р.) на суму -337 430,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за жовтень 2009 року (вх. податковий № 9001992937 від 20.11.2009р.) на суму -166 500,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за листопад 2009 року (вх. податко вий № 9002260640 від 18.12.2009р.) на суму -259 600,00 грн.

Всього згідно декларацій заявлено до відшкодування з Державного бюджету податку на додану вартість в загальному розмірі 2 306 530, 00 гривень.

Заявлені суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість за період: червень 2008 року, серпень 2008 року, вересень 2008 року, жовтень 2008 року, квітень 2009 року, травень 2009 року, червень 2009 року, липень 2009 року, серпень 2009 року, січень 2009 року, вересень 2009 року, жовтень 2009 року та листопад 2009 року за результатами перевірок були зменшені, на суму 386 850, 00 гривень.

ДП "Сумиспирт" заперечень щодо зменшення вказаних сум бюджетного відшкодування по податку на додану вартість не подавало та відповідні податкові повідомлення-рішення відповідача-1 не оскаржувало.

Станом на 20 червня 2012 року позивачем отримано бюджетне відшкодування по податку на додану вартість в загальному розмірі 1 161 779, 00 грн. Тобто, сума невідшкодованого податку на додану вартість складає 757 901, 00 грн.

З моменту подання Сумській МДПІ податкових декларацій з податку на додану вартість за період червень 2008 року, серпень 2008 року, вересень 2008 року, жовтень 2008 року, квітень 2009 року, травень 2009 року, червень 2009 року, липень 2009 року, серпень 2009 року, січень 2009 року, вересень 2009року, жовтень 2009 року та листопад 2009 року минуло більше ніж 40 діб. Таким чином, позивач вважає, що Сумська МДПІ та ГУ ДКСУ у Сумській області порушили передбачені діючими на той час нормами Закону України "Про податок на додану вартість" терміни відшкодування податку на додану вартість.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав у повному обсязі та просив суд їх задовольнити.

Сумська МДПІ з позовними вимогами не погодилась, в запереченні на адміністративний позов зазначила, що причиною зволікання з відшкодуванням суми ПДВ стало те, що зустрічні перевірки підприємств-постачальників по ланцюгу до виробника, які мали проводитися відповідними органами ДПС на запити відповідача-1, з якихось причин своєчасно не проведені або по ним інформація не отримана.

Крім того, по ланцюгам постачальників виявлено підприємства, щодо яких є неможливим проведення перевірки на предмет сплати ними до бюджету ПДВ через те, що підприємства, які перевірялись, знаходилися або у розшуку, або зняті з обліку, або у стадії банкрутства.

Через вказані обставини відповідачем не було підтверджено або спростовано факту сплати вказаними постачальниками до бюджету ПДВ, у зв'язку з чим був зроблений висновок про порушення позивачем п. 7.7.1 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" з урахуванням п. 1.3 та п. 1.8 ст. 1 вказаного Закону та відсутність підстав для повернення суми бюджетного відшкодування.

З вищезазначених підстав в судовому засіданні представник відповідача-1 просив суд в задоволенні адміністративного позову відмовити.

Головне управління Державної казначейської служби України у Сумській області з позовними вимогами також не погодилось з підстав, викладених в запереченні. Представник відповідача-2, належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив.

Заслухавши повноважних представників сторін, перевіривши матеріали справи та оцінивши докази в їх сукупності, суд вважає за необхідне адміністративний позов ДП "Сумиспирт" задовольнити, виходячи з наступного.

Судом встановлено, що Державне підприємство "Сумиспирт" обліковується як платник податків в Сумській МДПІ Сумської області та зареєстрований платником податку на додану вартість (т. 1 а.с. 17).

Так, позивачем до Сумської МДПІ були подані наступні податкові декларації по податку на додану варітсь:

- податкова декларація з податку на додану вартість за червень 2008 року (вх. податковий № 11652 від 18.07.2008р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18711 від 13.10.2009р.) на суму -260 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за серпень 2008 року (вх. податковий № 15422 від 19.09.2008р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18712 від 13.10.2009р.) на суму -217 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за вересень 2008 року (вх. податковий № 18208 від 17.10.2008р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18713 від 13.10.2009р.) на суму -74 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за жовтень 2008 року (вх. податковий № 20878 від 20.11.2008р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18714 від 13.10.2009р.) на суму -130 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за квітень 2009 року (вх. податковий № 8918 від 20.05.2009р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18715 від 13.10.2009р.) на суму -116 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за травень 2009 року (вх. податковий № 10152 від 19.06.2009р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18716 від 13.10.2009р.) на суму -72 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за червень 2009 року (вх. податковий № 13218 від 20.07.2009р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18717 від 13.10.2009р.) на суму -200 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за липень 2009 року (вх. податковий № 15313 від 18.08.2009р.) до неї уточнююча (вх. податковий № 18718 від 13.10.2009р.) на суму -67 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за серпень 2009 року (вх. податковий № 16862 від 21.09.2009р.) на суму -160 000,00 грн. до неї уточнююча (вх. податковий № 18719 від 13.10.2009р.) на суму -121 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за січень 2009 року (вх. Податковий №2561 від 19.02.2009р.) на суму -126 000,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за вересень 2009 року (вх. податковий №19613 від 20.10.2009р.) на суму -337 430,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за жовтень 2009 року (вх. податковий № 9001992937 від 20.11.2009р.) на суму -166 500,00 грн.;

- податкова декларація з податку на додану вартість за листопад 2009 року (вх. податко вий № 9002260640 від 18.12.2009р.) на суму -259 600,00 грн.

Всього згідно декларацій заявлено до відшкодування з Державного бюджету податку на додану вартість в загальному розмірі 2 306 530, 00 гривень.

21.04.2009 року представниками Сумської міжрайонної державної податкової інспекції проведено позапланову виїзну перевірку ДП "Сумиспирт" з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок за січень-лютий 2009 року, яка виникла за рахунок від'ємного значення з ПДВ, що декларувалось в період 01.12.2008 року по 31.01.2009 року.

За результатами перевірки складений акт від 21.04.2009 року №47/23/00375237/41, яким виявлено заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість за січень 2009 року суми бюджетного відшкодування на 5 230, 00 грн. та заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість за лютий 2009 року суми бюджетного відшкодування на 893, 00 грн. (т. 1 а.с. 69-70).

04.11.2009 року представниками Сумської міжрайонної державної податкової інспекції проведено позапланову виїзну перевірку ДП "Сумиспирт" з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування по податку на додану вартість на розрахунковий рахунок за червень, серпень, вересень, жовтень 2008 року, квітень-серпень 2009 року, яка виникла за рахунок від'ємного значення з ПДВ, що декларувався в період з 01.05.2008 року по 31.07.2009 року.

За результатами перевірки складений акт від 04.11.2009 року №147/23/00375237/128, яким виявлено:

- завищення заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість за червень 2008 року суми бюджетного відшкодування в розмірі 133 596, 00 грн. в т.ч. по податкових періодах: грудень 2007 року -22 261, 00 грн., січень 2008 року -38 424, 00 грн., березень 2008 року -65 500, 00 грн., травень 2008 року -7 411, 00 грн.;

- заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість за червень 2008 року суми бюджетного відшкодування в розмірі 33 511, 00 грн.;

- за серпень 2008 року завищення заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 37 835, 00 грн.;

- за вересень 2008 року заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 2 794, 00 грн.;

- за жовтень - 2008 року завищення заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 42 568, 00 грн.;

- за жовтень 2008 року заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 13 530, 00 грн.;

- за квітень 2009 року завищення заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 10 638, 00 грн.;

- за квітень 2009 року заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 6 195, 00 грн.;

- за травень 2009 року завищення заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 15 891, 00 грн.;

- за травень 2009 року заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 37, 00 грн.;

- за червень 2009 року завищення заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 65 417, 00 грн.;

- за червень 2009 року заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 3 891, 00 грн.;

- за липень 2009 року завищення заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 10 953, 00 грн.;

- за липень 2009 року заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 620, 00 грн.;

- за серпень 2009 року завищення заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 40 438, 00 грн.;

- за серпень 2009 року заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 2 002, 00 грн. (т. 1 а.с. 71-74).

16.12.2009 року представниками Сумської міжрайонної державної податкової інспекції проведено позапланову виїзну перевірку ДП "Сумиспирт" з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок за вересень-жовтень 2009 року, яка виникла за рахунок від'ємного значення з ПДВ, що декларувалось у листопаді 2008 року, січні 2009 року, липні-вересні 2009 року.

За результатами перевірки складений акт від 16.12.2009 року № 155/23/00375237/133, яким виявлено:

- за вересень 2009 року завищення заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 7 163, 00 грн.;

- за вересень 2009 року заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 9 697, 00 грн.;

- за жовтень 2009 року завищення заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 8 533, 00 грн.;

- за жовтень 2009 року заниження заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість суми бюджетного відшкодування в розмірі 41 293, 00 грн.

26.02.2010 року представниками Сумської міжрайонної державної податкової інспекції проведено позапланову документальну перевірку ДП «Сумиспирт»з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок за листопад 2009 року, яка виникла за рахунок від'ємного значення з ПДВ, що декларувалось у листопаді 2009 року (т. 1 а.с. 75-76).

За результатами перевірки складений акт від 26.02.2010 року № 28/23/003752337/24, яким підтверджено суму бюджетного відшкодування за листопад 2009 року в розмірі 245 782, 00 грн.

За наслідками перевірок ДП "Сумиспирт", відповідачем-1 на підставі висновків про порушення податкового законодавства, викладених в актах перевірки, приймались податкове повідомлення-рішення від 13.11.2009 року про зменшення суми бюджетного відшкодування по податку на додану вартість в загальному розмірі 357 336, 00 грн.; податкове повідомлення-рішення від 21.12.2009 року про зменшення суми бюджетного відшкодування по податку на додану вартість в загальному розмірі 15 696, 00 грн. та податкове повідомлення-рішення від 12.03.2010 року про зменшення суми бюджетного відшкодування по податку на додану вартість в розмірі 13 818, 00 грн. Зазначені рішення позивачем ні в адміністративному, ні в судовому порядку не оскаржувались, а заявлене бюджетне відшкодування по податку на додану вартість відкориговане на відповідні суми.

Крім того, Сумською МДПІ на підставі висновків акту перевірки № 86/23/00375237/74 від 14 травня 2010 року, було прийняте податкове повідомлення-рішення № 0000252300/0 про зменшення суми бюджетного відшкодування по податку на додану вартість в загальному розмірі 163 174, 00 грн. (т. 2 а.с. 12). Вказане податкове повідомлення-рішення Постановою Сумського окружного адміністративного суду від 14 березня 2011 року по справі № 2а-5056/10/1870 (т. 2 а.с. 13-14), залишеною без змін Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 25 серпня 2011 року (т. 2 а.с. 15-16), було визнано протиправним та скасовано. Прийняте на підставі висновків акту перевірки № 61/23/00375237/50 від 21.04.2011 року податкове повідомлення-рішення № 0000402300 від 16 травня 2011 року (т. 2 а.с. 18), також Постановою Сумського окружного адміністративного суду від 28 вересня 2011 року по справі № 2а-1870/3254/11 (т. 2 а.с. 19-21), залишеною без змін Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 16 січня 2012 року (т. 2 а.с. 22-23), було визнано протиправним та скасовано.

Отже, матеріалами справи підтверджено та не заперечується сторонами, що ДП "Сумиспирт" заявлено до бюджетного відшкодування загальну суму податку на додану вартість в розмірі 2 306 530, 00 грн. На підставі податкових повідомлень-рішеннь, які не оскаржені позивачем, зменшено бюджетне відшкодування на суму 386 850, 00 грн. Зменшена сума бюджетного відшкодування на підставі податкових повідомлень-рішень, які скасовані рішенням суду, що набрало законної сили, складає 196 512, 00 грн. Фактично відшкодовано відповідачем-1 податку на додану вартість в розмірі 1 161 779, 00 грн. Тобто, невідшкодованим залишається податок на додану вартість в наступному розмірі: 2 306 530, 00 грн. (заявлена до відшкодування сума ПДВ) -386 850, 00 грн. (зменшена сума ПДВ на підставі податкових повідомлень-рішень) -1 161 779, 00 грн. (відшкодована сума ПДВ) = 757 901, 00 грн.

Правовою підставою для невідшкодування зазначеної суми, Сумська МДПІ визначає те, що відносно постачальників ДП "Сумиспирт" не завершені перевірки, що робить неможливим підтвердження сплати податкового зобов'язання по операціям з поставки позивачу товарів по ланцюгу до виробника.

Проте, надаючи оцінку обставинам справи, суд не може погодитись з указаними доводами відповідача-1, з огляду на нижченаведене.

Відповідно до п. 1.8 ст. 1 Закону України "Про податок на додану вартість" бюджетне відшкодування - це сума, що підлягає поверненню платнику податку з бюджету у зв'язку з надмірною сплатою податку у випадках, визначених цим Законом.

Таким випадком у відповідності до п. 7.7.1 ст. 7 Закону є різниця між сумою податкового зобов'язання звітного податкового періоду та сумою податкового кредиту такого звітного податкового періоду. При від'ємному значенні суми, розрахованої згідно з п. 7.7.1 цього пункту, така сума враховується у зменшення суми податкового боргу з цього податку, що виник за попередні податкові періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до закону), а при його відсутності - зараховується до складу податкового кредиту наступного податкового періоду.

Згідно п. 7.7.2 ст. 7 Закону якщо у наступному податковому періоді сума, розрахована згідно з п. 7.7.1 цього пункту, має від'ємне значення, то бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від'ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів (послуг) у попередніх податкових періодах постачальникам таких товарів (послуг).

З наведеної норми вбачається, що питання щодо встановлення від'ємного значення суми ПДВ поширюється тільки на окремо взятого платника податків (заявника бюджетного відшкодування) і цей факт Законом не ставився у залежність від розрахунків з бюджетом третіх осіб, щодо яких відповідач-1 не підтвердив та не спростував факту сплати ними до бюджету податку на додану вартість.

Бюджетному відшкодуванню підлягає сума податку фактично сплаченого отримувачем товарів та послуг у попередніх податкових періодах постачальникам таких товарів та послуг за умови виникнення у такого платника права на податковий кредит.

Відповідно до пп. 7.4.1, 7.4.5 п. 7.4 ст. 7 Закону податковий кредит звітного періоду визначається виходячи із договірної (контрактної) вартості товарів (послуг) ... протягом такого звітного періоду у зв'язку з, зокрема, придбанням товарів, послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку, тощо. Не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями (іншими подібними документами згідно з п. 7.2.6 цього пункту).

При цьому датою виникнення такого права на податковий кредит є дата сплати позивачем коштів за товари (роботи, послуги), або дата отримання від постачальника податкової накладної а не дата сплати зазначених коштів продавцем товарів (послуг) безпосередньо до бюджету.

Тобто, Закон не ставить право позивача на податковий кредит, так само як і право на бюджетне відшкодування, у залежність від факту сплати ПДВ постачальником товарів (послуг) до бюджету.

З наведених норм Закону України "Про податок на додану вартість" вбачається, що право на податковий кредит у позивача виникло в зв'язку зі сплатою ним ПДВ у складі ціни товарів (послуг), що підтверджується наданими позивачем до суду завіреними копіями договорів, оригіналами банківських платіжних доручень про сплату коштів постачальникам позивача та завіреними належним чином копіями податкових накладних, отриманих від таких постачальників.

Таким чином, оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Державного підприємства "Сумиспирт" до Сумської міжрайонної державної податкової інспекції, Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області про стягнення бюджетної заборгованості по податку на додану вартість в сумі 757 901, 00 грн. є обґрунтованими та підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 86, 94, 98, 158-163, 167, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов Державного підприємства "Сумиспирт" до Сумської міжрайонної державної податкової інспекції, Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області про стягнення бюджетної заборгованості -задовольнити в повному обсязі.

Стягнути з Державного бюджету України (Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області - м. Суми, вул. Воскресенська 7) на користь Держаного підприємства "Сумиспирт" (42303, Сумський район, с. Стецьківка, вул. Заводська, 1, код 00375237) суму бюджетного відшкодування по податку на додану вартість в розмірі 757 901, 00 (сімсот п'ятдесят сім тисяч дев'ятсот одна) грн. 00 коп.

Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги на постанову суду протягом десяти днів з дня отримання копії повного тексту постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя (підпис) С.В. Воловик

З оригіналом згідно

Суддя С.В. Воловик

повний текст постанови складений 25.06.12 р.