Постанова № 24207996, 18.05.2012, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
18.05.2012
Номер справи
2а/1270/3391/2012
Номер документу
24207996
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Категорія №8.1.5

ПОСТАНОВА

Іменем України

18 травня 2012 року Справа № 2а/1270/3391/2012

Луганський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Цицюри О.О.,

при секретарі судового засідання Бойко В.В.,

за участю представників сторін:

від позивача - старший державний податковий інспектор юридичного

сектору ОСОБА_1, довіреність №1489/10 від 07.03.2012,

від відповідача - юрисконсульт юридичної групи ОСОБА_2,

доручення №33/3266 від 19.10.2011,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Луганську справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у Слов'яносербському районі Луганської області до Державного підприємства «Підприємство Слов'яносербської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області №60» про стягнення коштів на суму податкового боргу зі сплати екологічного податку в загальному розмірі 28014,57 грн. з розрахункових рахунків у банках, обслуговуючих платника податків,

ВСТАНОВИВ:

28 квітня 2012 року позивач, Державна податкова інспекція у Слов'яносербському районі Луганської області, звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Державного підприємства «Підприємство Слов'яносербської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області №60» про стягнення коштів на суму податкового боргу зі сплати екологічного податку в загальному розмірі 28124,31 грн. з розрахункових рахунків у банках, обслуговуючих платника податків, в обґрунтування якого зазначив наступне.

Державне підприємство «Підприємство Слов'яносербської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області №60» (код ЄДРПОУ 08680402) засновано на державній власності і підпорядковане безпосередньо Управлінню державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області, зареєстровано в якості юридичної особи 17.03.2000 Слов'яносербською районною державною адміністрацією Луганської області, внесено до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, взято на податковий облік у Державній податковій інспекції у Слов'яносербському районі Луганської області в якості платника податків та зборів з 20.04.1996 за №9.

Станом на 01.04.2012 за Державним підприємством «Підприємство Слов'яносербської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області №60» рахується податковий борг перед бюджетом зі сплати екологічного податку у загальному розмірі 28124,31 грн. (дата виникнення податкового боргу 20.05.2011), з яких:

- 27208,72 грн.- податковий борг з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, який утворився внаслідок несплати останнім самостійно узгоджених податкових зобов'язань за податковою декларацією екологічного податку за 1-й квартал 2011 року №6132 від 05.05.2011 та податковою декларацією екологічного податку за 4-й квартал 2011 року №9014823058 від 01.02.2012 на суму основного платежу - 27208,72 грн.(код платежу 19010105),

- 915,59 грн. - податковий борг з екологічного податку за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, який утворився внаслідок несплати останнім самостійно узгоджених податкових зобов'язань за податковою декларацією екологічного податку за 1-й квартал 2011 року №6132 від 05.05.2011 та податковою декларацією екологічного податку за 4-й квартал 2011 року №9014823058 від 01.02.2012 на суму основного платежу - 915,59 грн.(код платежу 19010365).

З метою погашення податкового боргу Державною податковою інспекцією у Слов'яносербському районі Луганської області на підставі п.п.6.2.3 пункту 6.2 статті 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181-ІІІ (який був чинним до 01.01.2011) до відповідача були застосовані відповідні заходи щодо стягнення існуючого податкового боргу, а саме, направлені перша податкова вимога №1/109 від 14.12.2001 та друга податкова вимога №2/166 від 25.01.2002, майно боржника передано в податкову заставу згідно витягу про реєстрацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна від 23.01.2008 №16604443. Однак, незважаючи на усі вжиті заходи, податковий борг відповідача залишається непогашеним.

На підставі викладеного, позивач просив стягнути в судовому порядку з Державного підприємства «Підприємство Слов'яносербської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області №60» кошти на суму податкового боргу зі сплати екологічного податку в загальному розмірі 28124,31 грн. з розрахункових рахунків у банках, обслуговуючих платника податків.

У судовому засіданні 18.05.2012 представник позивача заявою від 17.05.2012 №1377/10-09 (а.с.30-31) уточнив свої позовні вимоги та просив стягнути з розрахункових рахунків у банках, обслуговуючих відповідача, кошти на суму податкового боргу зі сплати екологічного податку в розмірі 28014,57 грн., на підставі поданої останнім уточнюючої податкової декларації за 1-й квартал 2011 року №6741 від 19.05.2011, дав суду пояснення по суті уточнених позовних вимог.

Представник відповідача в судовому засіданні уточнені позовні вимоги визнав у повному обсязі, про що надав суду відповідну заяву від 14.05.2012 вих.№33/1696 (а.с.36).

Заслухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наявних у матеріалах справи доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст.69-72 КАС України, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених вимог з огляду на таке.

Частиною 1 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Стаття 67 Конституції України передбачає, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

01 січня 2011 року набув чинності Податковий Кодекс України від 02.12.2010 №2755-VI, який встановлює перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до ст.6 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI податком є обов'язковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до цього Кодексу.

У відповідності із статтею 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI:

- грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.39 пункту 14.1);

- податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк) (підпункт 14.1.156 пункту 14.1);

- штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.265 пункту 14.1);

- пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки (підпункт 14.1.162 пункту 14.1);

- податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (підпункту 14.1.175 пункту 14.1).

У відповідності із статтею 16 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI платник податків зобов'язаний: стати на облік у контролюючих органах в порядку, встановленому законодавством України; вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів; подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів; сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи; подавати на належним чином оформлену письмову вимогу контролюючих органів (у випадках, визначених законодавством) документи з обліку доходів, витрат та інших показників, пов'язаних із визначенням об'єктів оподаткування (податкових зобов'язань), первинні документи, регістри бухгалтерського обліку, фінансову звітність, інші документи, пов'язані з обчисленням та сплатою податків та зборів. У письмовій вимозі обов'язково зазначаються конкретний перелік документів, які повинен надати платник податків, та підстави для їх надання; подавати контролюючим органам інформацію, відомості про суми коштів, не сплачених до бюджету в зв'язку з отриманням податкових пільг (суми отриманих пільг) та напрями їх використання (щодо умовних податкових пільг - пільг, що надаються за умови використання коштів, вивільнених у суб'єкта господарювання внаслідок надання пільги, у визначеному державою порядку); подавати контролюючим органам інформацію в порядку, у строки та в обсягах, встановлених податковим законодавством; виконувати законні вимоги контролюючих органів щодо усунення виявлених порушень законів з питань оподаткування та митної справи і підписувати акти (довідки) про проведення перевірки; не перешкоджати законній діяльності посадової особи контролюючого органу під час виконання нею службових обов'язків та виконувати законні вимоги такої посадової особи; повідомляти контролюючим органам за місцем обліку такого платника про його ліквідацію або реорганізацію протягом трьох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення (крім випадків, коли обов'язок здійснювати таке повідомлення покладено законом на орган державної реєстрації); повідомляти контролюючі органи про зміну місцезнаходження юридичної особи та зміну місця проживання фізичної особи - підприємця; забезпечувати збереження документів, пов'язаних з виконанням податкового обов'язку, протягом строків, установлених цим Кодексом; допускати посадових осіб контролюючого органу під час проведення ними перевірок до обстеження приміщень, територій (крім житла громадян), що використовуються для одержання доходів чи пов'язані з утриманням об'єктів оподаткування, а також для проведення перевірок з питань обчислення і сплати податків та зборів у випадках, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право визначати у визначених цим Кодексом випадках суми податкових та грошових зобов'язань платників податків (підпункт 20.1.27 пункту 20.1); застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом (підпункт 20.1.28 пункту 20.1); звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини (пункт 20.1.18 пункту 20.1).

Відповідно до п.54.1 ст.54 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

Відповідно до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до п.240.1. ст.240 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI платниками екологічного податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються:

- викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (п.п.240.1.1. п. 240.1. ст.240 ПКУ від 02.12.2010 №2755-VI);

- скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти(п.п.240.1.2. п. 240.1. ст.240 ПКУ від 02.12.2010 №2755-VI);

- розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини(п.п.240.1.3. п. 240.1. ст.240 ПКУ від 02.12.2010 №2755-VI);

- утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) (п.п.240.1.4. п. 240.1. ст.240 ПКУ від 02.12.2010 №2755-VI);

- тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк (п.п.240.1.5. п. 240.1. ст.240 ПКУ від 02.12.2010 №2755-VI).

Відповідно до п.242.1. ст.242 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI об'єктом та базою оподаткування екологічного податку є:

- обсяги та види забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (п.п.242.1.1. п. 242.1. ст.242 ПКУ від 02.12.2010 №2755-VI);

- обсяги та види забруднюючих речовин, які скидаються безпосередньо у водні об'єкти(п.п.242.1.2. п. 242.1. ст.242 ПКУ від 02.12.2010 №2755-VI);

- обсяги та види (класи) відходів, що розміщуються у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах протягом звітного кварталу, крім обсягів та видів (класів) окремих відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об'єктах) суб'єктів господарювання, які мають ліцензію на збирання і заготівлю окремих видів відходів як вторинної сировини і провадять статутну діяльність із збирання і заготівлі таких відходів (п.п.242.1.3. п. 242.1. ст.242 ПКУ від 02.12.2010 №2755-VI);

- обсяги та види палива, у тому числі виробленого з давальницької сировини, реалізованого або ввезеного на митну територію України податковими агентами, крім: обсягів палива вивезених з митної території України в митних режимах експорту або реекспорту та/або переробки на митній території України засвідчених належно оформленою митною декларацією; мазуту та пічного палива, що використовуються в процесі виробництва тепло- та електроенергії (п.п.242.1.4. п. 242.1. ст.242 ПКУ від 02.12.2010 №2755-VI);

- обсяги та категорія радіоактивних відходів, що утворюються внаслідок діяльності суб'єктів господарювання та/або тимчасово зберігаються їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк (п.п.242.1.5. п. 242.1. ст.242 ПКУ від 02.12.2010 №2755-VI);

- обсяги електричної енергії, виробленої експлуатуючими організаціями ядерних установок (атомних електростанцій) (п.п.242.1.6. п. 242.1. ст.242 ПКУ від 02.12.2010 №2755-VI).

У судовому засіданні встановлено, підтверджується матеріалами справи, що Державне підприємство «Підприємство Слов'яносербської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області №60» (код ЄДРПОУ 08680402) зареєстровано в якості юридичної особи 17.03.2000 Слов'яносербською районною державною адміністрацією Луганської області (а.с.7), засновано на державній власності і підпорядковане безпосередньо Управлінню державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області, що підтверджується витягом зі статуту (а.с.8-9), з 09.07.2010 внесено до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (а.с.10), взято на податковий облік у Державній податковій інспекції у Слов'яносербському районі Луганської області в якості платника податків та зборів з 20.04.1996 за №9 (а.с.11).

Станом на 15.05.2012 за Державним підприємством «Підприємство Слов'яносербської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області №60» рахується податковий борг перед бюджетом зі сплати екологічного податку у загальному розмірі 28014,57 грн. (дата виникнення податкового боргу 20.05.2011), з яких: 27098,98 грн.- з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (код платежу 19010105) та 915,59 грн. - з екологічного податку за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах (код платежу 19010365), який утворився внаслідок несплати останнім самостійно узгоджених податкових зобов'язань за уточнюючою податковою декларацією екологічного податку за 1-й квартал 2011 року №6741 від 19.05.2011 та податковою декларацією екологічного податку за 4-й квартал 2011 року №9014823058 від 01.02.2012 (а.с.14,35).

Так, через несплату Державним підприємством «Підприємство Слов'яносербської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області №60» сум узгоджених податкових зобов'язань в установлені законодавством строки, Державною податковою інспекцією у Слов'яносербському районі Луганської на підставі п.п.6.2.3 пункту 6.2 статті 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181-ІІІ (який був чинним до 01.01.2011) до відповідача були застосовані відповідні заходи щодо стягнення існуючого податкового боргу, а саме, направлені перша податкова вимога №1/109 від 14.12.2001 (яка була отримана заступником головного бухгалтера відповідача 17.12.2011) (а.с.12) та друга податкова вимога №2/166 від 25.01.2002.

У даному випадку, податкові вимоги було направлено боржнику на підставі Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2181-ІІІ від 21.12.2000 (який був чинним на час виникнення податкового боргу та до 01.01.2011), яким регулювався порядок адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів).

Податкові вимоги, отримані відповідачем, не оскаржені та вважаються узгодженими.

Наявність податкового боргу перед бюджетом зі сплати екологічного податку в сумі 28014,57 грн., що обліковується за відповідачем, підтверджується також обліковою карткою платника податку станом на 17.05.2012 (а.с.32-34).

Даних про добровільну сплату податкового боргу відповідачем судом на час розгляду справи не встановлено.

Частиною 1, 3 статті 136 Кодексу адміністративного судочинства України позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову, визнанням адміністративного позову чи примиренням сторін ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112, 113 цього Кодексу.

Відповідно до частин 1, 3 статті 112 Кодексу адміністративного судочинства України позивач може відмовитися від адміністративного позову повністю або частково, а відповідач - визнати адміністративний позов повністю або частково. Відмова від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову під час підготовчого провадження мають бути викладені в адресованій суду письмовій заяві, яка приєднується до справи.

У разі часткового визнання адміністративного позову відповідачем і прийняття його судом може бути прийнята постанова суду про задоволення визнаних відповідачем позовних вимог відповідно до статті 164 цього Кодексу. У разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.

Згідно частини 4 статті 112 Кодексу адміністративного судочинства України суд не приймає відмови від адміністративного позову, визнання адміністративного позову і продовжує розгляд адміністративної справи, якщо ці дії позивача або відповідача суперечать закону чи порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси.

Підстав для неприйняття визнання позовних вимог відповідачем суд не вбачає.

Відповідно до п.20.1.18 ст.20 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.

Підпунктами 87.1 та 87.2 статті 87 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Пунктом 95.1 статті 95 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI регламентовано, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, провадиться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги та здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини (підпункти 95.2 та 95.3 статті 95 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI).

Оскільки відповідач за час судового розгляду справи у добровільному порядку податковий борг перед бюджетом зі сплати єдиного податку в загальному розмірі 28014,57 грн. не сплатив, визнав у повному обсязі його наявність в ході судового розгляду справи, суд дійшов висновку, що органом державної податкової служби при зверненні до суду з вказаним адміністративним позовом щодо стягнення з Державного підприємства «Підприємство Слов'яносербської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області №60» коштів на суму податкового боргу з рахунків у банках платника податків, дотримані вимоги пункту 95.1 статті 95 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, підстави для відмови у задоволенні позову відсутні, тому адміністративний позов підлягає задоволенню.

Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому законодавством порядку, а статтею 94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.

Керуючись статтями 2, 9, 10, 11, 17, 18, 71, 87, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Державної податкової інспекції у Слов'яносербському районі Луганської області до Державного підприємства «Підприємство Слов'яносербської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області №60» про стягнення коштів на суму податкового боргу зі сплати екологічного податку в загальному розмірі 28014,57 грн. з розрахункових рахунків у банках, обслуговуючих платника податків, задовольнити повністю.

Стягнути з усіх рахунків у банках, обслуговуючих Державне підприємство «Підприємство Слов'яносербської виправної колонії Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Луганській області №60» (код ЄДРПОУ 08680402, місцезнаходження: 93745 Луганська область, Слов'яносербський район, смт.Лозівський, вул.Цупова,буд.3) кошти на суму податкового боргу перед бюджетом по екологічному податку у розмірі 28014 грн. 57 коп. (двадцять вісім тисяч чотирнадцять гривень 57 копійок), з яких: 27098 грн. 98 коп. - на розрахунковий рахунок №33113362700301, код платежу 190101105, одержувач УДКСУ у Слов'яносербському районі, код 37969169, банк ГУДКСУ в Луганській області м.Луганськ, МФО 804013 та 915,59 грн. - на розрахунковий рахунок №33111364700301, код платежу 19010365, одержувач УДКСУ у Слов'яносербському районі, код 37969169, банк ГУДКСУ в Луганській області м.Луганськ, МФО 804013.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови складено та підписано 18 травня 2012 року.

СуддяО.О. Цицюра