Копія:
СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 травня 2012 р. справа № 2a-1870/2637/12
Суддя Сумського окружного адміністративного суду Бондар С.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Суми адміністративну справу за позовом Роменської об'єднаної державної податкової інспекції Сумської області до товариства з обмеженою відповідальністю "Магістраль" про стягнення податкового боргу,-
В С Т А Н О В И В:
Роменська об'єднана державна податкова інспекція Сумської області звернулася до суду з адміністративного суду до товариства з обмеженою відповідальністю "Магістраль" про стягнення податкового боргу в сумі 147904грн.67коп., а саме: з орендної плати за землю - 137170,88 грн., плата за землю - 3551,95 грн., з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів 1270,19 грн., з податку на додану вартість-5675,68грн., заборгованість з податку на прибуток -235,97грн. Свої вимоги мотивує тим, що відповідач у добровільному порядку не сплатив вказану суму заборгованості. Тому просить стягнути з нього суму податкового боргу у судовому порядку.
Позивач в судове засідання не з"явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином (а.с.64). В письмовій заяві, що надійшла до суду, справу просить розглядати без участі його представника, позовні вимоги підтримує в повному обсязі (а.с.66).
Відповідач в судове засідання не з"явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином (а.с.65). Про причини неявки, всупереч ч. 2 ст. 40 КАС України, суд не повідомив, заперечень стосовно позовних вимог не надсилав.
Відповідно до вимог ч.6 ст. 12 та ч.1 ст. 41 Кодексу адміністративного судочинства України під час судового розгляду справи в судовому засіданні забезпечується повне фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу, крім випадків неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи у разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності осіб, які беруть участь у справі (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження). Таким чином, фіксування судового засідання по справі не здійснюється.
Суд, вивчивши письмові матеріали справи, вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню в повному обсязі, виходячи з наступного.
Судом встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю «Магістраль» зареєстроване виконавчим комітетом Роменської міської ради Сумської області 06 березня 2002 року та взяте на податковий облік у Роменській МДПІ Сумської області як платник податків 14 березня 2002 року за № 1459 /а.с.10-14/.
Відповідно до п.п.4.1.1 п.4.1 ст.4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» (далі по тексту - Закон №2181), який діяв на момент виникнення спірних правовідносин, платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов'язання, яку зазначає в податковій декларації.
Згідно п.5.1 ст.5 Закону №2181 податкові зобов'язання, самостійно визначені платником податків, вважаються узгодженими з дня подання декларації.
Відповідно до п.п. 5.3.1 п. 5.3. ст.5 Закону № 2181 платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого п.п.4.1.4 п. 4.1 ст. 4 цього Закону для подання податкової декларації.
Згідно ч.1 ст.2 Закону України «Про плату за землю», який діяв на час виникнення спірних правовідносин, використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель.
Відповідно до ч.4 ст.2 вказаного Закону за земельні ділянки, надані в оренду, справляється орендна плата.
Згідно ст.13 Закону України «Про плату за землю», який діяв на час виникнення спірних правовідносин, підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, а орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності, - договір оренди такої земельної ділянки.
Відповідно до ч. 1 ст. 14 зазначеного Закону, платники земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму земельного податку та орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою центральним податковим органом, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій.
Відповідачем було подано до Роменської МДПІ Сумської області податкові декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, а саме:
1) податкова декларація № 12280 від 31 травня 2007 року, в якій визначено податкове зобов'язання з орендної плати за землі державної та комунальної власності у сумі 16 587,22 грн. /а.с.15/;
2) податкова декларація № 2162 від 31 січня 2008 року, в якій визначено податкове зобов'язання по орендній платі за землі державної та комунальної власності у сумі 35772,26грн. /а.с.16/;
3) податкова декларація № 3196 від 03 лютого 2009 року, в якій визначено податкове зобов'язання по орендній платі за землі державної та комунальної власності у сумі 41209,65грн. /а.с.17/;
4) податкова декларація № 2819 від 01 лютого 2010 року, в якій визначено податкове зобов'язання по орендній платі за землі державної та комунальної власності у сумі 43641,02грн. /а.с.18/.
За порушення строків сплати орендної плати за землю, Роменською МДПІ Сумської області було винесено податкові повідомлення-рішення, а саме:
1) податкове повідомлення-рішення №0006971801/0 від 31 грудня 2010 року та визначено штрафну санкцію у сумі 5 грн. /а.с.19/;
2) податкове повідомлення-рішення № 0000671801 від 04 серпня 2011 року та визначено штрафну санкцію у сумі 2 грн. /а.с.20/;
3) податкове повідомлення-рішення № 0002201801 від 14 жовтня 2011 року та визначено штрафну санкцію у сумі 1 грн. /а.с.21/;
4) податкове повідомлення-рішення № 0003291801 від 27 грудня 2011 року та визначено штрафну санкцію у сумі 126,91 грн./а.с.22/.
Зазначені податкові повідомлення-рішення відповідачем не були оскарженні ні в адміністративному, ні в судовому порядку, а отже визначені суми штрафних санкцій є узгодженими та підлягають до сплати.
Крім того, ТОВ "Магістраль" подано до Роменської МДПІ Сумської області податкові розрахунки земельного податку, а саме:
1) податковий розрахунок земельного податку № 1990 від 31 січня 2007 року, в якому визначено податкове зобов'язання з податку на землю у сумі 3885,15 грн. /а.с.23/;
2) податковий розрахунок земельного податку № 1705 від 30 січня 2008 року, в якому визначено податкове зобов'язання з податку на землю у сумі 293,23 грн./а.с.24/;
3) податковий розрахунок земельного податку № 7128 від 03 квітня 2009 року, в якому визначено податкове зобов'язання з податку на землю у сумі 336,64 грн./а.с.25/;
4) податковий розрахунок земельного податку № 2765 від 01 лютого 2010 року, в якому визначено податкове зобов'язання з податку на землю у сумі 356,50 грн./а.с.26/.
З матеріалів справи вбачається, що Роменською МДПІ Сумської області винесені податкові повідомлення-рішення, а саме:
1) податкове повідомлення-рішення №0000691801/0 від 08 квітня 2009 року та визначено податкове зобов'язання у сумі 170 грн. /а.с.27/;
2) податкове повідомлення-рішення №0000441801/0 від 09 лютого 2009 року та визначено штрафну санкцію у сумі 1 050 грн. /а.с.28/;
3) податкове повідомлення-рішення №0006961801/0 від 31 грудня 2010 року та визначено штрафну санкцію у сумі 3,78 грн. /а.с.29/;
4) податкове повідомлення-рішення №0000681801 від 04 серпня 2011 року та визначено штрафну санкцію у сумі 2 грн. /а.с.30/;
5) податкове повідомлення-рішення №0002191801 від 13 жовтня 2011 року та визначено штрафну санкцію у сумі 1грн. /а.с.31/;
6) податкове повідомлення-рішення №0003281801 від 27 грудня 2011 року та визначено штрафну санкцію у сумі 2 грн. /а.с.32/;
7) податкове повідомлення-рішення №0000191801 від 06 січня 2012 року та визначено штрафну санкцію у сумі 3 грн. /а.с.33/.
Вказані податкові повідомлення-рішення відповідачем не були оскарженні ні в адміністративному, ні в судовому порядку, а тому визначені суми податкового зобов'язання та штрафних санкцій є узгодженими та підлягають сплаті.
Відповідно до ч.1 ст.17 Закону України «Про плату за землю» податкове зобов'язання по земельному податку, а також по орендній платі за землі державної та комунальної власності, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за базовий податковий (звітний) період, який дорівнює календарному місяцю, щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Однак, відповідачем порушено вимоги ч.1 ст.17 Закону України «Про плату за землю», оскільки товариством не сплачено суму самостійно визначених податкових зобов'язань з орендної плати за землі державної та комунальної власності та земельного податку.
Також, ТОВ "Магістраль" у 2011 році подано до Роменської МДПІ Сумської області податкові декларації з орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, та податковий розрахунок земельного податку, а саме:
1) податкова декларація № 2898 від 01 січня 2011 року, в якій визначено податкове зобов'язання з орендної плати за землі державної та комунальної власності у сумі 43641,02грн. /а.с.34/;
2) податковий розрахунок земельного податку № 2404 від 31 січня 2011 року, в якому визначено податкове зобов'язання з податку на землю у сумі 356,50 грн./а.с.35/.
Відповідно до п.288.1 ст.288 Податкового кодексу України підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.
Згідно п.288.4 ст.288 Податкового кодексу України розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем.
Відповідно до п.288.7 ст.288 Податкового кодексу України податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285-287 цього розділу
Так, згідно з п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.
Відповідно до п. 287.3 ст. 287 Податкового кодексу України податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.
Але відповідачем порушено вимоги Податкового кодексу України, оскільки станом на 02 квітня 2012 року товариством не сплачено суму самостійно визначеного податкового зобов'язання з орендної плати за землі державної та комунальної власності та земельного податку.
З матеріалів справи також вбачається, що ТОВ "Магістраль" подало до Роменської МДПІ Сумської області податкові декларації з податку на додану вартість, а саме: № 25805 від 15 листопада 2004 року; № 27777 від 17 грудня 2004 року; № 32178 від 20 січня 2005 року; № 1499 від 18 лютого 2005 року; № 2458 від 11 березня 2005 року; № 6556 від 19 квітня 2005 року; № 9692 від 18 січня 2005 року; № 11590 від 17 червня 2005 року; № 15839 від 20 липня 2005 року; № 18733 від 19 серпня 2005 року; № 32178 від 20 січня 2005 року; № 20127 від 19 вересня 2005 року; № 23594 від 19 жовтня 2005 року; № 27576 від 21 листопада 2005 року; № 28996 від 19 грудня 2005 року; № 33247 від 20 січня 2006 року; № 3527 від 20 лютого 2006 року; № 4965 від 20 березня 2006 року; № 8464 від 19 квітня 2006 року.
Службовими особами Роменської МДПІ проведена перевірка своєчасності сплати узгоджених податкових зобов"язань з податку на додану вартість, за результатом якої складений акт від 13 березня 2009 року №162-153-31766001 /а.с.36-37/.
Перевіркою встановлений факт несвоєчасної сплати відповідачем самостійно визначених податкових зобов'язань з податку на додану вартість протягом граничних строків сплати.
Відповідно до п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст.17 Закону № 2181, який діяв під час виникнення спірних правовідносин, у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах:
при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.
На підставі акту перевірки Роменською МДПІ Сумської області винесено податкове повідомлення-рішення № 0000431502/0 від 27 березня 2009 року та визначено штрафну санкцію у сумі 4567,2 грн. /а.с.38/.
Податкове повідомлення-рішення № 0000431502/0 від 27 березня 2009 року розміщено на дошці оголошень Роменської МДПІ Сумської області.
Зазначене податкове повідомлення-рішення відповідачем не було оскаржено ні в адміністративному, ні в судовому порядку, а отже визначена сума штрафної санкції є узгодженою та підлягає до сплати.
Як вбачається з матеріалів справи, відповідачем подано до Роменської МДПІ Сумської області податкові декларації з податку на прибуток підприємств, а саме:
- податкова декларація з податку на прибуток № 29946 від 09 листопада 2009 року /а.с.41/;
- податкова декларація з податку на прибуток № 18414 від 09 серпня 2010року /а.с.42-43/.
Роменською МДПІ Сумської області проведено невиїзну документальну перевірку своєчасності сплати ТОВ "Магістраль" узгоджених податкових зобов'язань до бюджету, за результатом якої складений акт № 0060/1501-31766001 від 28 грудня 2010 року /а.с.44/.
Під час проведення перевірки встановлений факт несвоєчасної сплати відповідачем самостійно визначених податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств протягом граничних строків сплати.
Так, відповідачем 09 листопада 2009 року подано до Роменської МДПІ Сумської області податкову декларація з податку на прибуток № 29946, в якій визначено податкове зобов'язання у сумі 50 грн.26 лютого 2010 року відповідачем було сплачено згідно декларації з податку на прибуток № 29946 кошти у сумі 15 грн.
Таким чином, кількість днів затримки сплати самостійно визначеної суми податкового зобов'язання склала 99 днів.
На підставі акта перевірки, Роменською МДПІ Сумської області винесено податкове повідомлення-рішення № 0001301501/0 від 28 грудня 2010 року та визначено штрафну санкцію у сумі 7,5 грн. (15грн.х50 %=7,5 грн.), яке було отримано уповноваженою особою відповідача, що підтверджується її підписом на корінці податкового повідомлення-рішення № 0001301501/0 /а.с.46/.
Крім того, 23 липня 2010 року Роменською МДПІ Сумської області проведено невиїзну документальну перевірку своєчасності подання податкової звітності відповідачем, за результатами якої складений акт № 444/1501/31766001 від 23 липня 2010 року /а.с.47/.
Під час проведення перевірки встановлений факт несвоєчасного подання до податкового органу податкової декларації з податку на прибуток за 1 квартал 2010 року №18416 від 09 серпня 2010 року.
Так, граничний строк подання зазначеної податкової декларації згідно з вимогами п.п.4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України № 2181 припадав на 11 травня 2010 року, однак відповідачем зазначену декларацію подано лише 06 серпня 2010 року.
Відповідальність за несвоєчасне подання податкової декларації було передбачено п.п.17.1.1 п. 17.1 ст.17 Закону України № 2181, відповідно до якого платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.
На підставі вказаного акта перевірки, Роменською МДПІ Сумської області винесено податкове повідомлення-рішення № 0000751501/0 від 10 серпня 2010 року, яким визначено штрафну санкцію у сумі 170грн. /а.с.48/.
Вказане податкове повідомлення-рішення вручено відповідачу 16 серпня 2010 року, що підтверджується копією повідомлення про вручення поштового відправлення /а.с.49/.
Зазначені податкові повідомлення-рішення відповідачем не були оскарженні ні в адміністративному, ні в судовому порядку, а отже визначені суми штрафних санкцій є узгодженими та підлягають до сплати.
З матеріалів справи також вбачається, що ТОВ "Магістраль" має заборгованість з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в сумі 1270,19 грн.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів», який діяв під час виникнення спірних правовідносин, платниками податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів є підприємства, установи та організації, які є юридичними особами, іноземні юридичні особи, а також громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, які здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію транспортних засобів та/або мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні транспортні засоби, які відповідно до статті 2 цього Закону є об'єктами оподаткування.
Згідно ч. 2 ст. 5 вказаного Закону податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується юридичними особами - щоквартально рівними частинами до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом.
Відповідно до ч.2 ст.6 вищезазначеного Закону юридичні особи на основі бухгалтерського звіту (балансу) у строки, визначені законом для річного звітного періоду, подають відповідному органу державної податкової служби за місцем реєстрації транспортних засобів розрахунок суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на поточний рік за формою, затвердженою центральним податковим органом України.
21 вересня 2010 року Роменською МДПІ Сумської області проведено перевірку своєчасності сплати узгоджених податкових зобов'язань із податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, за результатами якої складений акт №00078/1701/31766001 від 21 вересня 2010 року /а.с.50/.
Під час проведення перевірки встановлений факт несвоєчасної сплати відповідачем узгодженого податкового зобов'язання з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів нарахованого згідно розрахунку № 62 від 04 листопада 2003 року та № 2082 від 14 січня 2003 року.
На підставі акта, Роменською МДПІ Сумської області винесено податкове повідомлення-рішення № 0016231701/0 від 21 вересня 2010 року, яким визначено штрафну санкцію у сумі 1 270,19 грн. /а.с.51/.
Податкове повідомлення-рішення №0016231701/0 від 21 вересня 2010 року вручено відповідачу 21 вересня 2010 року, що підтверджується підписом головного бухгалтера на корінці податкового повідомлення-рішення /а.с.51/.
Зазначене податкове повідомлення-рішення відповідачем не було оскаржено ні в адміністративному, ні в судовому порядку, а отже визначена сума штрафної санкції є узгодженою та підлягає до сплати.
Згідно п.6.2 ст.6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» Роменською МДПІ Сумської області направлено відповідачу першу податкову вимогу від 14 листопада 2003 року № 1/247 та другу податкову вимогу від 24 грудня 2003 року № 2/260, однак сума податкового боргу залишилася не сплаченою.
Статтею 9 Закону України «Про систему оподаткування», який діяв на час виникнення зазначених правовідносин, платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані сплачувати належні суми податків і зборів у встановлені законами терміни.
Аналогічну норму містить Податковий кодекс України.
Так, згідно п.п.16.1.4 п.16.1 ст. 16 Податкового кодексу України, платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Отже, відповідачем порушено ст.9 Закону України «Про систему оподаткування» та п.п.16.1.4 п.16.1 ст. 16 Податкового кодексу України в частині своєчасної сплати податків та зборів.
Станом на час розгляду справи, заборгованість відповідача складає 147904 грн. 7коп., а саме: орендна плата за землю-137 170,88 грн.; плата за землю - 3551,95 грн.; податок з власників транспортних засобів -1270,19 грн.; податок на додану вартість - 5675,68 грн.; податок на прибуток - 235,97грн.
Згідно п.п.20.1.18 п.20.1 ст.20 Податкового Кодексу України органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг.
Відповідно до п.п.95.1 п.95.3 ст.95 Податкового кодексу України орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Таким чином, з товариства з обмеженою відповідальністю "Магістраль" необхідно стягнути податковий борг за рахунок коштів, що перебувають у власності товариства.
Керуючись ст. ст. 86, 94, 98, 158-163, 167, 186, 254 КАС України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов Роменської об'єднаної державної податкової інспекції Сумської області до товариства з обмеженою відповідальністю "Магістраль" про стягнення податкового боргу - задовольнити.
Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Магістраль" (ідентифікаційний код 31766001, Сумська область, м. Ромни, вул. Горького, буд. 124) податковий борг за рахунок коштів, що перебувають у власності товариства в сумі 147904 грн. 67 коп. (сто сорок сім тисяч дев"ятьсот чотири грн. 67 коп.), а саме:
- орендна плати за земельні ділянки державної і комунальної власності в сумі 137170,88 грн. на р/р 33210812700011, місцевий бюджет м. Ромни, код платежу 13050200, код одержувача 37929744, банк ГУДКСУ у Сумській області, МФО - 37929744;
- плата за землю у сумі 3551,95 грн. на р/р 33211811700011, місцевий бюджет м.Ромни, код платежу - 13050100, код одержувача - 37929744, банк ГУДКСУ у Сумській області, МФО- 37929744;
- податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в сумі 1270,19 грн. на р/р 33214807700011, місцевий бюджет м. Ромни, код платежу 12020100, код одержувача - 37929744, банк ГУ ДКСУ у Сумській області, МФО- 37929744;
- податок на додану вартість у сумі 5675,68 грн. на р/р 31113029700011, державний бюджет м. Ромни, код платежу - 14010100, код одержувача - 37929744, банк ГУДКСУ у Сумській області, МФО 37929744;
- податок на прибуток підприємств у сумі 235 грн. 97 коп. на р/р 31111009700011, державний бюджет м. Ромни, код платежу - 11021000, код одержувача - 37929744, банк ГУДКСУ у Сумській області, МФО 37929744.
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги на постанову суду протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя (підпис) С.О. Бондар
З оригіналом згідно:
Суддя С.О. Бондар