Єдиний державний реєстр судових рішень ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
_____________
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"26" березня 2012 р. Справа № 5023/499/12
вх. № 499/12
Суддя господарського суду Буракова А.М.
при секретарі судовогозасідання Чепак А.О.
за участю представників сторін:
прокурора - Дмитрієв І.Ф. посв. № 234 від 10.11.2011 року,
позивача - ОСОБА_1 за дов. № 08-11/90/2-12 від 04.01.2012 року
відповідача - ОСОБА_2, за дов. від 01.03.2012 року,
3-ої особи - не з'явився,
розглянувши справу за позовом Прокурора Жовтневого району м. Харкова в інтересах держави. в особі Харківської міської ради, м. Харків 3-я особа , Управління земельних відносин Харківської міської ради, м.Харків
до Приватного акціонерного товариства "АККО ІНВЕСТ" м. Харків
про внесення змін до договору оренди землі 17.06.2005 року
ВСТАНОВИВ:
Прокурор Жовтневого району м. Харкова в інтересах держави в особі Харківської міської ради, м. Харків звернувся до господарського суду Харківської області з позовом до відповідача - Приватного акціонерного товариства "АККО ІНВЕСТ" м. Харків про внесення змін до договору оренди землі від 17.06.2005 року, шляхом підписання додаткової угоди, у редакції, яка додається. В обґрунтування позовних вимог, позивач та прокурор посилається на Рішення Харківської міської ради від 27.02.2008 року №42/08 (із змінами та доповненнями, внесеними рішенням Харківської міської ради від 25.02.2009 року №31/09), згідно якого затверджено Положення про впровадження нормативної грошової оцінки земель міста Харкова станом на 01.01.2007 року, та п.13 Договору оренди землі від 17.06.2005 року, з урахуванням чого просить суд задовольнити позов у повному обсязі та покласти на відповідача судові витрати.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 06.02.2012 року було прийнято заяву до розгляду, порушено провадження у справі та призначено її розгляд у відкритому судовому засіданні на 20.02.2012 року о 11:30 годині. Крім того, зазначеною ухвалою було залучено до участі у справі , в якості 3-ої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Управління земельних відносин Харківської міської ради (61003, м.Харків, вул.Квітки-основ"яненка, 7).
Ухвалою господарського суду Харківської області від 20.02.2012 року було відкладено розгляд справи на 13.03.2012 року о 11:45 годині.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 13.03.2012 року було відкладено розгляд справи на 26.03.2012 року о 11:00 годині.
Прокурор у судовому засіданні заявлені позовні вимоги підтримує у повному обсязі та просить суд задовольнити позов з підстав викладених у позовній заяві. Надав пояснення по суті справи.
Представник позивача у судовому засіданні заявлені прокурором позовні вимоги підтримує у повному обсязі та просить суд їх задовольнити. Надав пояснення по суті справи.
Представник відповідача у судовому засіданні проти позову не заперечує, позовні вимоги підтримав у повному обсязі. Надав пояснення по суті справи.
Представник 3-ої особи в призначене судове засідання не з'явився, причини не явки у судове засідання суду не відомо, вимог попередньої ухвали суду не виконав.
На думку суду обставини справи свідчать про наявність у справі матеріалів, достатніх для її розгляду та ухвалення законного і обґрунтованого рішення. Крім того, суд приймає до уваги, що судом сторонам були створені належні умови для надання усіх необхідних доказів (надано достатньо часу для підготовки до судового засідання, розгляд справи неодноразово відкладався для надання можливості усім учасникам судового процесу ознайомитись із матеріалами справи, зняти з них копії, надати нові докази тощо).
Враховуючи те, що норми ст.38 Господарського процесуального кодексу України, щодо обов`язку господарського суду витребувати у сторін документи і матеріали, необхідні для вирішення спору, кореспондуються з диспозитивним правом сторін подавати докази, п.4 ч.3 ст. 129 Конституції України визначає одним з принципів судочинства свободу в наданні сторонами суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, суд вважає, що господарським судом в межах наданих ним повноважень створені належні умови для надання сторонами доказів та здійснені всі необхідні дії щодо витребування додаткових доказів, та вважає за можливе розгляд справи за наявними у справі і додатково поданими на вимогу суду матеріалами і документами.
Зясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, всебічно та повно дослідивши матеріали справи та надані учасниками судового процесу докази, заслухавши пояснення представників сторін, суд встановив наступне.
На підставі рішення 22 сесії Харківської міської ради 14 скликання від 23.06.2004 року № 92/04 «Про припинення та надання в користування земельних ділянок юридичним та фізичним особам» Приватному акціонерному товариству «АККО ІНВЕСТ» строком до 01.07.2029 року було надано в оренду земельну ділянку несільськогосподарського призначення - землі промисловості, для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель (виробництво меблі), площею 2,400 га, за адресою : м. Харків, вул. Жовтневої революції, 243 а.
Як вбачається з матеріалів справи, на підставі зазначеного рішення між Харківською міською радою (орендодавець, позивач) та ПрАТ «АККО ІНВЕСТ» (орендар, відповідач) укладено Договір оренди землі, який зареєстровано у Харківській регіональній філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах» в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 17 червня 2005 року за № 7953/05. (Договір)
Відповідно до п.1. Договору оренди, Орендодавець на підставі рішення 22 сесії Харківської міської ради 14 скликання від 23.06.2004 року № 92/04 «Про припинення та надання в користування земельних ділянок юридичним та фізичним особам» надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку несільськогосподарського призначення землі промисловості, яка знаходиться м.Харків, Вул. Жовтневої революції, 243а.
Згідно з пунктом 5 Договору нормативно грошова оцінка землі земельної ділянки згідно з довідкою № 852/05 від 15.04.2005р. становить 5120460грн. (п'ять мільйонів сто двадцять тисяч чотириста шістдесят гривень).
Відповідно до п. 9 Договору сторони погодили, що орендна плата за землю вноситься Орендарем щомісячно у грошовій формі у розмірі 2005 рік - 11367,42 грн.; 2006 рік - 13057,17 грн.;, 2007 рік - 15361,38 грн ;на рахунок відділу Державного казначейства у Харківський області.
На підставі п. 10 Договору обчислення розміру орендної плати за землю здійснюється з урахуванням індексів інфляції.
Крім того, п. 13 Договору встановлено, що розмір орендної плати за землю переглядається у разі: зміни умов господарювання, передбачених договором; зміни розмірів земельного податку, підвищення цін, тарифів; внаслідок інфляції-щорічно; погіршення стану орендованої земельної ділянки не з вини орендаря що підтверджено документально, в інших випадках передбачених законом.
25.12.2007 року Харківською міською радою прийнято рішення №335/07 Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Харкова станом на 01.01.2007р.»
Пунктом 1.1 .вказаного рішення затверджена у тому числі базова вартість одного квадратного метра земель міста Харкова у сумі 253,30 грн., яка отримана на підставі витрат на освоєння і облаштування території міста станом на 01.01.2007р. та підлягає в подальшому індексації в порядку, встановленому законодавством України;
Пунктом 6.1. „Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у м. Харкові", передбачено, що розмір орендної плати, встановлений договором оренди, у тому числі договорами тимчасового користування на умовах оренди, укладеними до набрання чинності цього Положення, підлягає перерахунку.
Крім того, з метою удосконалення порядку визначення грошової оцінки земельних ділянок у місті Харкові для розрахунку розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди земельних ділянок, орендодавцем яких, згідно із земельним законодавством, виступає Харківська міська рада та збільшення надходжень до бюджету від орендної плати за землю та земельного податку, 27.02.2008 р. рішенням Харківською міською радою № 42/08 затверджено «Положення про впровадження нормативно грошової оцінки земель м. Харкова станом на 01.01.2007 р.», яке набрало чинності з 01.03.2008 року.
Пунктом 4 цього рішення визнано таким, що втрачає чинність рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.05.2000 р. № 695 «Про затвердження тимчасового Положення про впровадження грошової оцінки земельних ділянок в м. Харкові», крім п. 1 та Додатку № 2 до зазначеного рішення в частині затвердження тимчасового Положення про ведення індексної карти міста Харкова, що вважаються чинними
Для приведення розміру орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства щодо нормативно - грошової оцінки земель та укладання договору про зміни договору оренди землі від 17.06.2005 року № 7953/05 управління земельних відносин Харківської міської ради листом від 27.04.2008 року повідомило відповідача, що з 01.03.2008 року змінюється базова вартість 1 кв.м. земель м. Харкова та запроваджується новий порядок визначення орендної плати за користування земельними ділянками, в зв'язку з чим відповідачу необхідно замовити витяг із технічної документації про визначення такої оцінки і надати його управлінню земельних відносин для приведення зазначеного розміру у відповідність до чинного законодавства та оформлення договору про зміни договору оренди земельної ділянки.
07.04.2008р. Управління земельних відносин листом від 07.04.2008р. вих. №3331 повідомило відповідача, що у зв'язку із зміною нормативної грошової оцінки землі, необхідно привести розмір орендної плати у відповідність до чинного законодавства та необхідно отримати для цього витяг з технічної документації про визначення нормативно грошової оцінки орендної земельної ділянки. Також відповідачеві було наведено перелік документів, необхідних для укладання додаткової угоди про приведення розміру орендної плати за укладеним договором оренди у відповідність до чинного законодавства.
02.10.2009р. Управління земельних відносин надіслано попередження № 8274/0/84-09 в якому управління повідомляло, про необхідність проведення перерахунку розміру орендної плати та підготовку проекту додаткової угоди до існуючого договору оренди землі від 17.006.2005р., реєстраційний № 7953/05.
Як свідчать матеріали справи, з метою досудового врегулювання зазначеного питання на виконання ст.ст. 181 188 Господарського кодексу України 01.06.2011р. для розгляду та погодження листом - пропозицією про зміну договору оренди земельної ділянки від № 4995/0/84-11 Управління земельних відносин на адресу відповідача надіслано три примірника підписаних та скріплених печаткою договору про зміну договору оренди землі від 17.006.2005р., реєстраційний № 7953/05 з розрахунком розміру орендної плати у трьох примірниках.
Станом на момент звернення прокурора в інтересах позивача до суду з позовною заявою додаткову угоду до договору оренди землі між сторонами не підписано.
Такі обставини, на думку прокурора та позивача, свідчать про порушення прав та охоронюваних законом інтересів держави і є підставою для їх захисту у судовому порядку.
Надаючи правову оцінку викладеним обставинам з урахуванням фактичних та правових підстав позовних вимог і заперечень проти них суд виходить з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст.13 Конституції України земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, що знаходяться на території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених Конституцією України.
Відповідно до ст.12 Земельного кодексу України до повноважень міських рад у галузі земельних відносин на території міст належить: здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням земельного та екологічного законодавства.
Згідно п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України до розмежування земель державної і комунальної власності повноваження щодо розпорядження землями в межах населених пунктів, крім земель, переданих у приватну власність, здійснюють відповідні сільські, селищні, міські ради, а за межами населених пунктів - відповідні органи виконавчої влади.
Отже земельна ділянка за адресою: м.Харків, Вул. Жовтневої революції, 243а, належить територіальній громаді міста Харкова в особі Харківської міської ради на праві власності.
Відповідно до ст. 189 Земельного кодексу України самоврядний контроль за використанням та охороною земель здійснюється сільськими, селищними, міськими, районними та обласними радами.
Загальні умови укладення договорів визначені статтею 179 Господарського кодексу України, частиною 3 якої, зокрема, передбачено, що укладення господарського договору є обовязковим для сторін, у випадку, якщо існує пряма вказівка закону щодо обовязковості укладання договору для певних категорій субєктів господарювання.
Згідно ст. 792 Цивільного кодексу України за договором найму (оренди) земельної ділянки наймодавець зобов'язується передати наймачеві земельну ділянку на встановлений договором строк у володіння та користування за плату. Відносини щодо найму (оренди) земельної ділянки регулюються законом.
Статтею 93 Земельного кодексу України передбачено, що право оренди земельної ділянки - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для провадження підприємницької та іншої діяльності.
У відповідності до ст. 125 Земельного кодексу України право на оренду земельної ділянки виникає після укладення договору оренди і його державної реєстрації. Приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж у натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на й неї, та державної реєстрації забороняється. Згідно ч. 2 ст. 126 Земельного кодексу України право оренди землі оформляється договором, який реєструється відповідно до закону.
З урахуванням наведених положень чинного законодавства України суд приходить до висновку про те, що взаємовідносини між позивачем та відповідачем щодо оренди землі врегульовані відповідним господарським договором - договором оренди, зареєстрованим в державному реєстрі. При цьому укладення цього договору є обовязковим у разі використання відповідачем земельної ділянки за адресою: м. Харків, вул. Миру, 68, в силу наведених вище приписів чинного законодавства.
Згідно ст. 187 ГК України спори, що виникають при укладанні господарських договорів за державним замовленням, або договорів, укладення яких є обов'язковим на підставі закону та в інших випадках, встановлених законом, розглядаються судом.
У Відповідності до ст. 649 ЦК України розбіжності, що виникли між сторонами при укладенні договору на підставі правового акта органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування та в інших випадках, встановлених законом, вирішуються судом.
З урахуванням викладеного, на підставі матеріалів справи суд приходить до висновку про те, що укладення договору оренди землі може відбуватися в судовому порядку (оскільки укладення договору наразі є обовязковим в силу приписів чинного законодавства України). При цьому наразі вбачається, що позивачем додержаний встановлений досудовий порядок укладання договорів в судовому порядку, запропонована додаткова угода до договору відповідає вимогам чинного законодавства та не порушує прав та охоронюваних законом інтересів сторін.
Всупереч вимог ст. 4-3 та ст. 33 ГПК України (судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності; сторони та інші особи, які беруть участь у справі, обґрунтовують свої вимоги і заперечення поданими суду доказами; кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень) відповідач доказів на спростування викладених обставин не надав. У звязку з цим суд приходить до висновку про наявність у справі достатніх правових підстав для задоволення позовних вимог у повному обсязі, виходячи з наступного.
Відповідно до ст. 651 Цивільного кодексу України та ст.188 Господарського кодексу України зміна та розірвання господарських договорів в односторонньому порядку не допускаються, якщо інше не передбачено законом або договором.
Згідно ст. 30 Закону України “Про оренду землі”у разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується в судовому порядку.
Вказані норми щодо умов зміни договору оренди землі знайшли своє відображення у пункті 36 Договору оренди землі від 17.06.2005 р.
Відповідно до ст. 2 Закону України “Про плату за землю”використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель.
Згідно ст. 15 Закону України “Про оренду землі”, ст. 284 Господарського кодексу України однією із істотних умов договору оренди землі є орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, форм платежу, строків, порядку її внесення і перегляду та відповідальності за її несплату.
Відповідно до п. 13 договору сторони передбачили, що розмір орендної плати переглядається у разі: зміни умов господарювання, передбачених договором; зміни розмірів земельного податку, підвищення цін, тарифів; внаслідок інфляції - щорічно; погіршення стану орендованої земельної ділянки не з вини орендаря, що підтверджено документами; -в інших випадках, передбачених законом.
Відповідно до ст. 654 Цивільного кодексу України зміна або розірвання договору вчиняється в такій самій формі, що й договір, що змінюється або розривається, якщо інше не встановлено договором або законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту.
Ст. 13 Закону України “Про оцінку земель” передбачено, що нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться у разі визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.
Згідно із ст. 15 цього Закону підставою для проведення оцінки земель (бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок) є рішення органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування.
Відповідно до ст. 18 вказаного Закону нормативна грошова оцінка земельних ділянок розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення проводиться не рідше ніж один раз на 5-7 років.
Крім того, нормативно грошова оцінка землі відповідно до витягу із з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 4055/08 від 24.11.08р. становить 11254084грн. (одинадцять мільйонів двісті п'ятдесят чотири тисячі вісімдесят чотири гривні).
Крім того, розмір орендної плати в свою чергу за земельну ділянку згідно з розрахунком № 60/11 від 31.01.2011р. на рік становить 3% від її нормативної грошової оцінки і складає - 411899, 47 грн. (чотириста одинадцять тисяч вісімсот дев'яносто дев'ять грн.. сорок сім коп.) , або в місяць - 343324, 96грн. (тридцять чотири тисячі триста двадцять чотири грн. дев'яносто шість коп.).
За таких підстав, відповідачу було відомо про необхідність укладення додаткової угоди щодо приведення у відповідність розміру орендної плати.
Згідно з ч. 3 ст. 653 ЦК України якщо договір змінюється або розривається у судовому порядку, зобов'язання змінюється або припиняється з моменту набрання рішенням суду про зміну або розірвання договору законної сили.
За таких обставин суд приходить до висновку про наявність у справі достатніх правових підстав для визнання позовних вимог законними, обґрунтованими і такими, що підлягають задоволенню.
Вирішуючи питання розподілу судових витрат суд керується ст. 49 ГПК України. У спорах, що виникають при виконанні договорів та з інших підстав державне мито покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог. Суми, які підлягають сплаті за проведення судової експертизи, послуги перекладача, адвоката, витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу та інші витрати, пов'язані з розглядом справи, покладаються: при задоволенні позову - на відповідача; при відмові в позові - на позивача; при частковому задоволенні позову - на обидві сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог. Таким чином судові витрати у даній справі покладаються на відповідача.
На підставі викладеного, на підставі ст.ст. 13, 144 Конституції України, ст.ст. 12, 93, 125, 126, 189 Земельного кодексу України, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, ст.ст. 179, 187, 284 Господарського кодексу України, ст.ст. 649, 651, 653, 654, 792 Цивільного кодексу України, ст.ст. 15, 30 Закону України "Про оренду землі", ст.ст. 13, 15, 18 Закону України "Про оцінку землі", ст. 2 Закону України "Про плату за землю", ст. 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись ст.ст. 1, 4, 4-3, 12, 33, 43, 47, 49, 75, 82-85 ГПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити повністю.
Внести зміни до договору оренди землі, який зареєстровано у Харківській регіональній філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах» в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 17.06.2005 року № 7953/05 шляхом визнання договору про зміну до вказаного договору оренди землі укладеним у наступній редакції:
ДОГОВІР ПРО ЗМІНУ
договору оренди землі зареєстрованого «17» червня 2005 р. за № 7953/05 у Харківській регіональній філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах».
« » 2012 р.
Харківська міська рада Харківської області в особі міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича з одного боку та Приватне АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АККО-ІНВЕСТ» в особі директора Колесникова Олексія Миколайовича з другого боку, домовились про нижченаведене:
І. Відповідно до Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2000р. № 783 «Про проведення індексації грошової оцінки земель», рішення 17 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 25.12.2007 р. № 335/07 «Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Харкова станом на 01.01.2007 р.», рішень 19 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 27.02.2008 року № 42/08 «Про затвердження «Положення про впровадження нормативної грошової оцінки земель міста Харкова станом на 01.01.2007 р.» та № 41/08 «Про затвердження «Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі в м. Харкові», рішення 25 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 10.09.2008 р. № 242 /08 «Про внесення змін до рішення 19 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 27.02.2008 р. № 41/08 «Про затвердження «Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі в м. Харкові», листа Державного комітету України із земельних ресурсів від 11.01.2011р. № 344/22/6-11 змінити та викласти у такій редакції пункти 5. та 9. договору оренди землі, зареєстрованого «17» червня 2005 р. за № 7953/05:
«5. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки відповідно до витягу з технічної документації № 4055/08 від 24.11.2008 р. становить 11254084 грн. (одинадцять мільйонів двісті п'ятдесят чотири тисячі вісімдесят чотири гривні), а з урахуванням коефіцієнтів індексації за 2008 та 2009 роки складає 13729982 грн. (тринадцять мільйонів сімсот двадцять дев'ять тисяч дев'ятсот вісімдесят дві гривні).
При змінах в нормативній грошовій оцінці земель за рішенням міської ради Орендар за свій рахунок виконує розрахунок оновленої грошової оцінки земельної ділянки і направляє один екземпляр відповідному органу державної податкової служби за місцем знаходження земельної ділянки.»
«9. Орендна плата за земельну ділянку вноситься Орендарем щомісячно у грошовій формі на рахунок Державного казначейства у Харківській області. Інформація щодо реквізитів отримується у відповідному органі державної податкової служби за місцем знаходження земельної ділянки.
Розмір орендної плати за земельну ділянку згідно з розрахунком № 60/11 від 31.01.2011 р. на рік становить 3 % від її нормативної грошової оцінки і складає - 411899,47 грн. (чотириста одинадцять тисяч вісімсот дев'яносто дев'ять гривень сорок сім копійок), або в місяць - 34324,96 грн. (тридцять чотири тисячі триста двадцять чотири гривні дев'яносто шість копійок).»
2. Цей договір про зміну є невід'ємною частиною договору оренди землі, зареєстрованого «17» червня 2005 р. за № 7953/05 у Харківській регіональній філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах»» і складений та підписаний в трьох примірниках, один з яких залишається у органі, який провів його державну реєстрацію, а два інших видаються сторонам по договору.
ОРЕНДОДАВЕЦЬ ОРЕНДАР
Харківська міська рада ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
«АККО-ІНВЕСТ»
Харківської області 61174, місто Харків, пр-т Перемоги,
м. Харків, м-н Конституції, 7 будинок 55, корпус Є
В особі Харківського міського голови В особі Директора
___Г.А. Кернес _______О.М. Колесников
/ підпис/ /підпис/
Заступник директора Департаменту
містобудування, архітектури та
земельних відносин -
начальник управління земельних відносин _____Б.І. Баронін
(підпис)
Цю додаткову угоду зареєстровано у Харківській регіональній філії Державного підприємства „Центр державного земельного кадастру" Державному реєстрі земель
від____року за № _______
Факт державної реєстрації засвідчую
Державний реєстратор ____
(П.І.Б.)".
Стягнути з Приватного акціонерного товариства «АККО-ІНВЕСТ» (61174, м.Харків, проспект Перемоги, будинок 55, корпус Є, код ЄДРПОУ 22709517) на користь державного бюджету України (Управління державного казначейства у Дзержинському районі м. Харкова, код одержувача 37999654, рахунок №31215206783003, в ГУ ДКУ у Харківський області, МФО 851011, призначення платежу *; 101; код бюджетної класифікації 22030001; 03500039 Судовий збір ГС Х/о, п. 2) - 1073,00 грн. судового збору.
Видати відповідні накази після набрання рішенням законної сили.
Суддя Буракова А.М.
Повний текст рішення по справі 5023/499/12 складено та підписано 28.03.2012 року.