Постанова № 22101177, 08.02.2012, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
08.02.2012
Номер справи
2а/1270/781/2012
Номер документу
22101177
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Категорія №8.1.5

ПОСТАНОВА

Іменем України

08 лютого 2012 року Справа № 2а/1270/781/2012 Луганський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Цицюри О.О.,

при секретарі судового засідання Бойко В.В.,

за участю представників сторін:

від позивача страший державний податковий інспектор юридичного

сектору ОСОБА_1, довіреність №4205/10 від 22.07.2011,

від відповідача директор Трофименко Н.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Луганську справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції в Словяносербському районі Луганської області до Комунального підприємства «Відродження» Лозівської селищної ради Словяносербського району Луганської області про стягнення коштів на суму податкового боргу перед бюджетом з податку на додану вартість у розмірі 8133,95 грн., податку на прибуток у розмірі 1354,16 грн., по земельному податку в розмірі 38,40 грн., екологічному податку в розмірі 1098,75 грн., податку з доходів фізичних осіб у розмірі 22047,04 грн., а всього в сумі 32672,30 грн. з розрахункових рахунків у банках, обслуговуючих платника податків,

ВСТАНОВИВ:

23 січня 2012 року позивач - Державна податкова інспекція в Словяносербському районі Луганської області звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Комунального підприємства «Відродження» Лозівської селищної ради Словяносербського району Луганської області про стягнення коштів на суму податкового боргу перед бюджетом з податку на додану вартість у розмірі 8133,95 грн., податку на прибуток у розмірі 1354,16 грн., по земельному податку в розмірі 38,40 грн., екологічному податку в розмірі 1098,75 грн., податку з доходів фізичних осіб у розмірі 22047,04 грн., а всього в сумі 32672,30 грн. з розрахункових рахунків у банках, обслуговуючих платника податків, в обґрунтування якого зазначив наступне.

Комунальне підприємство «Відродження» Лозівської селищної ради Словяносербського району Луганської області (код ЄДРПОУ 34201901) засноване Лозівською селищною радою на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішенням сесії Лозівської селищної ради 25-го скликання від 19.09.2006 №5/54, зареєстровано в якості юридичної особи Словяносербською районною державною адміністрацією Луганської області 19.10.2006 за реєстраційним номером №1375102 0000 000411, взято на податковий облік у Державній податковій інспекції в Словяносербському районі Луганської області в якості платника податків та зборів з 23.10.2006 за №467.

Так, у звязку з несплатою податкових зобовязань станом на 11.01.2012 відповідач має податковий борг перед бюджетом у загальному розмірі 32672,30 грн., який складається з: податку на додану вартість в розмірі 8133,95 грн. (у тому числі: основне зобовязання 7994,86 грн., пеня 139,09 грн., дата виникнення податкового боргу - 01.12.2011) за податковими деклараціями з ПДВ за листопад 2011 року № 9012229977 від 15.12.2011 на суму 5893,00 грн., за жовтень 2011 року №9011122215 від 16.11.2011 на суму 6787,00 грн., податку на прибуток підприємства в розмірі 1354,16 грн. (дата виникнення податкового боргу 20.11.2011) за податковою декларацією з податку на прибуток підприємства №10670 від 04.11.2011, земельного податку в розмірі 38,40 грн. (дата виникнення податкового боргу 31.12.2011) за податковим розрахунком земельного податку на 2011 рік №1015 від 27.01.2011, екологічного податку в розмірі 1098,75 грн. (дата виникнення податкового боргу 20.11.2011) за податковою декларацією екологічного податку за 3-й квартал 2011 року №9010239835 від 07.11.2011, податку з доходів фізичних осіб у розмірі 22047,04 грн. (у тому числі: основне зобовязання 22030,27 грн., пеня 16,77 грн., дата виникнення податкового боргу 27.12.2011) за податковими розрахунками сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку за 2-й, 3-й квартали 2011 року №8470 від 08.08.2011, №10073 від 04.11.2011.

З метою погашення податкового боргу ДПІ в в Словяносербському районі Луганської області на підставі п.п.6.2.3 пункту 6.2 статті 6 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181-ІІІ (який був чинним на час виникнення податкового боргу та до 01.01.2011) до відповідача були застосовані відповідні заходи щодо стягнення існуючого податкового боргу, а саме, направлені перша податкова вимога №1/212 від 03.11.2008 та друга податкова вимога №2/241 від 03.11.2008, майно боржника передано в податкову заставу згідно витягу про реєстрацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна від 17.10.2008 №21346827. Однак, незважаючи на усі вжиті заходи, податковий борг відповідача залишається несплаченим.

На підставі викладеного, позивач просив стягнути з Комунального підприємства «Відродження» Лозівської селищної ради Словяносербського району Луганської області кошти на суму податкового боргу перед бюджетом з податку на додану вартість у розмірі 8133,95 грн., з податку на прибуток у розмірі 1354,16 грн., по земельному податку в розмірі 38,40 грн., екологічному податку в розмірі 1098,75 грн., податку з доходів фізичних осіб у розмірі 22047,04 грн., а всього в сумі 32672,30 грн. з розрахункових рахунків у банках, обслуговуючих платника податків.

У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав у повному обсязі, наполягав на їх задоволенні, дав суду пояснення, аналогічні викладеному в позові.

Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги визнав у повному обсязі, про що надав суду відповідну заяву від 08.02.2012 (а.с.44).

Заслухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наявних у матеріалах справи доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст.69-72 КАС України, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених вимог з огляду на таке.

Частиною 1 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Стаття 67 Конституції України передбачає, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

01 січня 2011 року набув чинності Податковий Кодекс України від 02.12.2010 №2755-VI (що набрав законної сили з 01.01.2011), який встановлює перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до ст.6 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI податком є обовязковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до цього Кодексу.

У відповідності із статтею 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI:

- грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.39 пункту 14.1);

- податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк) (підпункт 14.1.156 пункту 14.1);

- штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.265 пункту 14.1);

- пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки (підпункт 14.1.162 пункту 14.1);

- податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (підпункту 14.1.175 пункту 14.1).

У відповідності із статтею 16 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI платник податків зобов'язаний: стати на облік у контролюючих органах в порядку, встановленому законодавством України; вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів; подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів; сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи; подавати на належним чином оформлену письмову вимогу контролюючих органів (у випадках, визначених законодавством) документи з обліку доходів, витрат та інших показників, пов'язаних із визначенням об'єктів оподаткування (податкових зобов'язань), первинні документи, регістри бухгалтерського обліку, фінансову звітність, інші документи, пов'язані з обчисленням та сплатою податків та зборів. У письмовій вимозі обов'язково зазначаються конкретний перелік документів, які повинен надати платник податків, та підстави для їх надання; подавати контролюючим органам інформацію, відомості про суми коштів, не сплачених до бюджету в зв'язку з отриманням податкових пільг (суми отриманих пільг) та напрями їх використання (щодо умовних податкових пільг - пільг, що надаються за умови використання коштів, вивільнених у суб'єкта господарювання внаслідок надання пільги, у визначеному державою порядку); подавати контролюючим органам інформацію в порядку, у строки та в обсягах, встановлених податковим законодавством; виконувати законні вимоги контролюючих органів щодо усунення виявлених порушень законів з питань оподаткування та митної справи і підписувати акти (довідки) про проведення перевірки; не перешкоджати законній діяльності посадової особи контролюючого органу під час виконання нею службових обов'язків та виконувати законні вимоги такої посадової особи; повідомляти контролюючим органам за місцем обліку такого платника про його ліквідацію або реорганізацію протягом трьох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення (крім випадків, коли обов'язок здійснювати таке повідомлення покладено законом на орган державної реєстрації); повідомляти контролюючі органи про зміну місцезнаходження юридичної особи та зміну місця проживання фізичної особи - підприємця; забезпечувати збереження документів, пов'язаних з виконанням податкового обов'язку, протягом строків, установлених цим Кодексом; допускати посадових осіб контролюючого органу під час проведення ними перевірок до обстеження приміщень, територій (крім житла громадян), що використовуються для одержання доходів чи пов'язані з утриманням об'єктів оподаткування, а також для проведення перевірок з питань обчислення і сплати податків та зборів у випадках, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право визначати у визначених цим Кодексом випадках суми податкових та грошових зобов'язань платників податків (підпункт 20.1.27 пункту 20.1); застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом (підпункт 20.1.28 пункту 20.1); звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини (пункт 20.1.18 пункту 20.1).

Проте, у звязку з тим, що податковий борг відповідача виник до набрання чинності Податковим кодексом України від 02.12.2010 №2755-VI, факт наявності податкового боргу до 01.01.2011 суд встановлює за приписами законодавства, що було чинним на момент виникнення податкового боргу, а з 01.01.2011 за приписами Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI.

У судовому засіданні встановлено, підтверджується матеріалами справи, що Комунальне підприємство «Відродження» Лозівської селищної ради Словяносербського району Луганської області (код ЄДРПОУ 34201901) зареєстровано в якості юридичної особи Словяносербською районною державною адміністрацією Луганської області 19.10.2006 за реєстраційним номером №1375102 0000 000411 (а.с.8), внесено до ЄДРПОУ з 23.10.2006 (а.с.10), взято на податковий облік у Державній податковій інспекції в Словяносербському районі Луганської області в якості платника податків та зборів з 23.10.2006 за №467 (а.с.11).

Станом на 11.01.2012 підприємство відповідача має податковий борг перед бюджетом у загальному розмірі 32672,30 грн., який складається з:

- податку на додану вартість в розмірі 8133,95 грн. (у тому числі: основне зобовязання 7994,86 грн., пеня 139,09 грн., дата виникнення податкового боргу - 01.12.2011) за податковими деклараціями з ПДВ за листопад 2011 року № 9012229977 від 15.12.2011 на суму 5893,00 грн., за жовтень 2011 року №9011122215 від 16.11.2011 на суму 6787,00 грн. (а.с.15-16,17-18),

- податку на прибуток підприємства в розмірі 1354,16 грн. (дата виникнення податкового боргу 20.11.2011) за податковою декларацією з податку на прибуток підприємства №10670 від 04.11.2011 (а.с.19-20),

- земельного податку в розмірі 38,40 грн. (дата виникнення податкового боргу 31.12.2011) за податковим розрахунком земельного податку на 2011 рік №1015 від 27.01.2011 (а.с.21),

- екологічного податку в розмірі 1098,75 грн. (дата виникнення податкового боргу 20.11.2011) за податковою декларацією екологічного податку за 3-й квартал 2011 року №9010239835 від 07.11.2011 (а.с.22-23),

- податку з доходів фізичних осіб у розмірі 22047,04 грн. (у тому числі: основне зобовязання 22030,27 грн., пеня 16,77 грн., дата виникнення податкового боргу 27.12.2011) за податковими розрахунками сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку за 2-й, 3-й квартали 2011 року №8470 від 08.08.2011, №10073 від 04.11.2011 (а.с.24,25).

Так, через несплату Комунальним підприємством «Відродження» Лозівської селищної ради Словяносербського району Луганської області сум узгоджених податкових зобовязань в установлені законодавством строки, Державною податковою інспекцією в Словяносербському районі Луганської області на адресу відповідача були направлені перша податкова вимога №1/212 від 01.10.2008 на суму 12440,46 грн., яка була отримана директором відповідача особисто 01.10.2008, та друга податкова вимога №2/241 від 03.11.2008 на суму 25109,86 грн., яка була отримана головним бухгалтером відповідача 03.11.2008 (а.с.12,13).

У даному випадку, податкові вимоги було направлено боржнику на підставі Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2181-ІІІ від 21.12.2000 (який був чинним на час виникнення податкового боргу та до 01.01.2011), яким регулювався порядок адміністрування податків, зборів (обовязкових платежів).

Податкові вимоги, отримані відповідачем, не оскаржені та вважаються узгодженими.

Матеріалами справи підтверджено знаходження майна відповідача Комунального підприємства «Відродження» Лозівської селищної ради Словяносербського району Луганської області у податковій заставі, а саме, витягом з Державного реєстру обтяжень рухомого майна №21346827 від 17.10.2008 (а.с.14).

Наявність податкового боргу перед бюджетом у загальному розмірі 32672,30 грн. (у тому числі: з податку на додану вартість у розмірі 8133,95 грн., податку на прибуток у розмірі 1354,16 грн., по земельному податку в розмірі 38,40 грн., екологічному податку в розмірі 1098,75 грн., податку з доходів фізичних осіб у розмірі 22047,04 грн.), що обліковується за відповідачем, підтверджується також розрахунком податкового боргу станом на 11.01.2012 (а.с.27), розрахунками пені по податку на доходи фізичних осіб станом на 11.01.2012 (а.с.28) та податку на додану вартість станом на 11.01.2012 (а.с.29), карткою особового рахунку платника податків (а.с.30,31-34,35,36-37).

Даних про добровільну сплату податкового боргу відповідачем судом на час розгляду справи не встановлено.

Частиною 1, 3 статті 136 Кодексу адміністративного судочинства України позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач- визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Судове рішення у звязку з відмовою від адміністративного позову, визнанням адміністративного позову чи примиренням сторін ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112, 113 цього Кодексу.

Відповідно до частин 1, 3 статті 112 Кодексу адміністративного судочинства України позивач може відмовитися від адміністративного позову повністю або частково, а відповідач- визнати адміністративний позов повністю або частково. Відмова від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову під час підготовчого провадження мають бути викладені в адресованій суду письмовій заяві, яка приєднується до справи.

У разі часткового визнання адміністративного позову відповідачем і прийняття його судом може бути прийнята постанова суду про задоволення визнаних відповідачем позовних вимог відповідно до статті 164 цього Кодексу. У разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.

Згідно частини 4 статті 112 Кодексу адміністративного судочинства України суд не приймає відмови від адміністративного позову, визнання адміністративного позову і продовжує розгляд адміністративної справи, якщо ці дії позивача або відповідача суперечать закону чи порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси.

Підстав для неприйняття визнання позовних вимог відповідачем суд не вбачає.

Відповідно до п.20.1.18 ст.20 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.

Підпунктами 87.1 та 87.2 статті 87 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Пунктом 95.1 статті 95 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI регламентовано, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, провадиться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги та здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини (підпункти 95.2 та 95.3 статті 95 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI).

Оскільки відповідач за час судового розгляду справи у добровільному порядку податковий борг перед бюджетом у загальному розмірі 32672,30 грн. (у тому числі: з податку на додану вартість у розмірі 8133,95 грн., податку на прибуток у розмірі 1354,16 грн., по земельному податку в розмірі 38,40 грн., екологічному податку в розмірі 1098,75 грн., податку з доходів фізичних осіб у розмірі 22047,04 грн.) не сплатив, був повідомлений про його наявність та визнаний у повному обсязі в ході судового розгляду справи, суд дійшов висновку, органом державної податкової служби при зверненні до суду з вказаним адміністративним позовом щодо стягнення з Комунального підприємства «Відродження» Лозівської селищної ради Словяносербського району Луганської області коштів на суму податкового боргу з рахунків у банках платника податків, дотримані вимоги пункту 95.1 статті 95 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, підстави для відмови у задоволенні позову відсутні, тому адміністративний позов підлягає задоволенню.

На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засіданні 08 лютого 2012 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено на 13 лютого 2012 року, про що згідно вимог частини 2 статті 167 КАС України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови у судовому засіданні.

Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому законодавством порядку, а статтею 94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.

Керуючись статтями 2, 9, 10, 11, 17, 18, 71, 87, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Державної податкової інспекції в Словяносербському районі Луганської області до Комунального підприємства «Відродження» Лозівської селищної ради Словяносербського району Луганської області про стягнення коштів на суму податкового боргу перед бюджетом з податку на додану вартість у розмірі 8133,95 грн., податку на прибуток у розмірі 1354,16 грн., по земельному податку в розмірі 38,40 грн., екологічному податку в розмірі 1098,75 грн., податку з доходів фізичних осіб у розмірі 22047,04 грн., а всього в сумі 32672,30 грн. з розрахункових рахунків у банках, обслуговуючих платника податків, задовольнити повністю.

Стягнути з усіх рахунків у банках, обслуговуючих Комунальне підприємство «Відродження» Лозівської селищної ради Словяносербського району Луганської області (код ЄДРПОУ 34201901, місцезнаходження: 93745 Луганська область, Словяносербський район, смт.Лозівський, вул.Леніна, буд.7А) кошти за податковим боргом у загальному розмірі 32672 грн. 30 коп. (тридцять дві тисячі шістсот сімдесят дві гривні 30 копійок) з податку на додану вартість у розмірі 8133 грн. 95 коп. (вісм тисяч сто тридцять три гривні 95 копійок) на розрахунковий рахунок №31118029700298, код платежу 14010100, одержувач УДКСУ у Словяносербському районі Луганської області, банк одержувач ГУДКСУ в Луганській області, код казначейства 37969169, МФО 804013, з податку на прибуток у розмірі 1354 грн. 16 коп. (одна тисяча триста пятдесят чотири гривні 16 копійок) на розрахунковий рахунок №33215806700301, код платежу 11020202, одержувач УДКСУ у Словяносербському районі Луганської області, банк одержувач ГУДКСУ в Луганській області, код казначейства 37969169, МФО 804013, по земельному податку в розмірі 38 грн. 40 коп. (тридцять вісім гривень 40 копійок) на розрахунковий рахунок №33211811700301, код платежу 13050105, одержувач УДКСУ у Словяносербському районі Луганської області, банк одержувач ГУДКСУ в Луганській області, код казначейства 37969169, МФО 804013, по екологічному податку в розмірі 1098 грн. 75 коп. (одна тисяча девяносто вісім гривень 75 копійок) на розрахунковий рахунок №33111364700301, код платежу 19010305, одержувач УДКСУ у Словяносербському районі Луганської області, банк одержувач ГУДКСУ в Луганській області, код казначейства 37969169, МФО 804013, по податку з доходів фізичних осіб у розмірі 22047 грн. 04 коп. (двадцять дві тисячі сорок сім гривень 04 копійки) на розрахунковий рахунок №33211800700301, код платежу 11019905, одержувач УДКСУ у Словяносербському районі Луганської області, банк одержувач ГУДКСУ в Луганській області, код казначейства 37969169, МФО 804013.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Відповідно до частини 3 статті 160 КАС України постанова складена у повному обсязі та підписана 13 лютого 2012 року.

СуддяО.О. Цицюра