Єдиний державний реєстр судових рішень Категорія №8.2.1
ПОСТАНОВА
Іменем України
06 березня 2012 року Справа № 2а/1270/85/2012 Луганський окружний адміністративний суд у складі:
Судді: Каюди А.М.,
при секретарі: Єгоровій О.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний позов приватного підприємства сільськогосподарської виробничої фірми "Агро" до Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції в м.Луганську про визнання протиправним податкового повідомлення-рішення №0000822360 від 14.12.2011 року,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач, Приватне підприємство Сільськогосподарська виробнича фірма "Агро" (далі ПП "Агро"), звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з позовом до Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську (далі Ленінська МДПІ), в якому просив визнати протиправним повідомлення-рішення Ленінської МДПІ №0000822360 від 14.12.2011.
Позивач не погоджується з висновками податкового органу здійсненими в акті перевірки №864/23/30877035 від 25.11.2011 та прийнятим за наслідками перевірки податковим повідомленням-рішення №0000822360 від 14.12.2011, яким позивачу зменшено розмір від"ємного значення суми податку на додану вартість в розмірі 358819 грн.
Позивач зазначає, що ним були надані для перевірки згідно з запитом Ленінської МДПІ у м. Луганську від 14.10.11 р. №55135/7/23-223 первинні документи (завіренні копі): договір купівлі-продажу нафтопродуктів, податкові накладні, видаткові накладні, товарно-транспортні накладні.
Згідно договору купівлі-продажу №04.1-02-11 від 04.02.11, укладеного між ПП "Голд-Агро" (Постачальник), в особі директора ОСОБА_1, що діє на підставі статуту, та ПП СВФ "Агро" (Покупець), в особі генерального директора ОСОБА_2, що діє на підставі статуту, "Постачальник" зобов'язується передати у власність "Покупця", а "Покупець" прийняти та сплатити за нафтопродукти. На виконання умов Договору ПП "Голд-Агро" виписано відповідні видаткові та податкові накладні.
Податкові накладні відображені у реєстрі отриманих податкових накладних ПП СВФ "Агро"' та включено до складу податкового кредиту у серпні 2011 року по даті отримання податкових накладних.
Відповідно до п.п. 198.2 ст. 198 Податкового кодексу України датою виникнення права платника податку на податковий кредит вважається дата здійснення першої з подій:
або дата списання коштів з банківського рахунку платника податку в оплату товару, або дата отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів.
ПП СВФ "Агро" отримало від ПП "Голд-Агро" податкові накладні за серпень 2011 року, які підтверджують факт придбання товару, тобто, виникнення першої події, яка дає законне право на отримання позивачем податкового кредиту та включення сум до валових витрат. Крім того, позивачем було здійснено всі інші, необхідні для отримання податкового кредиту дії, які передбачені в п.п. 198.2 ст. 198 Податкового кодексу України, а саме: надано відповідному податковому органу податкову декларацію та сплачено постачальнику кошти за поставлений товар, який надалі був використаний у господарській діяльності підприємства та отримання прибутку при його реалізації.
Всі, без винятку, податкові накладні, виписані від ПП "Голд-Агро" на адресу позивача не суперечать законодавчим і нормативним актам, а саме виписані з дотриманням відповідних норм законодавства, тому висновки Ленінської МДПІ, що податкові накладні виписані з порушенням позивач вважає безпідставними.
Крім того, позивач зазначає, що відповідач не звертався до суду з позовом щодо визнання угод між ПП СВФ "Агро" та ПП "Голд-Агро" недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за цими угодами, що також свідчить про недоведеність підстав відповідних договорів. Доводи відповідача щодо нікчемності правочину не можуть бути прийняті до уваги і покладанні в обґрунтованість акту перевірки, оскільки діюче законодавство не дає органам податкової служби право робити висновки, які належать виключно до компетенції суду.
Представник позивача у судовому засіданні підтримав заявлені позовні вимоги в повному обсязі.
Відповідач заявлені вимоги не визнав, просив суд відмовити у задоволенні позову, про що зазначив у відповідних письмових запереченнях, доводи яких збігаються з доводами, викладеними в акті перевірки від 25.11.2011.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих сторонами доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст.69-72 КАС України, суд встановив наступне.
Позивач, Приватне підприємство Сільськогосподарська виробнича фірма "Агро", перебуває на податковому обліку в Ленінській міжрайонній державній податковій інспекції м. Луганська.
В період з 21.11.2011 по 25.11.2011 Ленінською МДПІ на підставі наказу №2015 від 18.11.2011 було проведено документальну позапланову невиїзну перевірку ПП СВФ "Агро" з питань дотримання податкового законодавства з податку на додану вартість по взаємовідносинам з ПП "Голд-Агро" за період з 01.08.2011 по 31.08.2011, результати якої оформлені актом перевірки №864/23/30877035 від 25.11.2011 (а.с. 89-106).
В акті перевірки зазначено, що згідно наданої ПП "Голд-Агро" податкової звітності встановлено: декларація з податку на прибуток підприємств за 1 квартал 2011 року у підприємства наявні основні засоби 4 групи (комп"ютери та/або телефони) на суму 970 грн., за 2 квартал 2011 року основні засоби відсутні, згідно реєстру 1 ДФ за 3 квартал 2011 року працювало у звітному періоді за штатом 3 особи, за цивільно-правовими договорами 0 осіб, згідно листа директора ПП "Голд-Агро" ОСОБА_1 від 31.08.2011 №54 у ПП "Голд-Агро" відсутні власні офісні та складські приміщення. Посилаючись на відомості податкової звітності та результати опитування водіїв зазначених у товарно-транспортних накладних на перевезення дизельного палива, відповідач в акті перевірки робить висновок про відсутність у ПП "Голд-Агро" необхідних умов для здійснення господарської діяльності та вважає, що договір купівлі-продажу нафтопродуктів від 04.02.2011 №04.1-02-11 укладений між ПП "Голд-Агро" та ПП СВФ "Агро" не спричиняє реального настання правових наслідків.
Відповідно до висновків акту перевірки позивачем порушено п.3 ст. 5 та п. 1 ст. 7 Господарського Кодексу України, п. 2 ст. 3 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" та п. 198.3 , п.198.2, ст.198, п. 185.1 ст.185, п. 188.1 ст. 188, п. 187.1 ст. 187 Податкового кодексу України в результаті чого завищено від'ємне значення податку на додану вартість у сумі 358819, в т.ч. за серпень 2011 року в сумі 358819 грн. (а.с. 105-106).
На підставі акту перевірки відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення №0000822360 від 14.12.2011, яким позивачу зменшено розмір від'ємного значення суми податку на додану вартість за серпень 2011 року на 385519 грн. (а.с. 47).
Позивачем на підтвердження здійснення господарських операцій з ПП "Голд-Агро" було надано наступні документи: договір купівлі-продажу нафтопродуктів №04.1-02-11 від 04.02.2011, укладений між ПП "Голд-Агро" (Постачальник) та ПП СВФ "Агро" (Покупець).
Відповідно до умов цього договору "Постачальник" зобов'язується передати у власність "Покупця", а "Покупець" прийняти та сплатити за нафтопродукти, в подальшому "Товар" (пункт 1.1).
Найменування, одиниці виміру, кількість та якість Товару, що підлягає постачанню за цим договором, визначаються сторонами в Додатках на відповідну партію товару, а саме в рахунках-фактурах, які є невід'ємною частиною цього договору (пункт 1.2).
Розділом 3 договору визначено умови постачання та приймання Товару.
Пункт 3.2 постачання Товару відбувається автомобільним транспортом
Пункт 3.3 Приймання Товару за кількістю здійснюється відповідно до вимог Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України, затвердженої спільним наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства транспорту та зв'язку України, Міністерства економіки України, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики України №281/171/578/155 від 20.05.2008, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.09.2008 за №805/15496, відповідно до умов діючого законодавства та умовами цього договору.
Пункт 3.4 Приймання Товару за якістю здійснюється відповідно до вимог Інструкції з контролювання якості нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики України №271/212 від 04.06.2007, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.07.2007 за №762/14029, відповідно до умов діючого законодавства та умовами цього договору.
Відповідно до вимог пунктів 3.6 та 3.7 договору приймання Товару за якістю здійснюється на підставі сертифіката (паспорта) якості виробника Товару. Постачальник зобов'язаний передати покупцеві паспорт якості, а також копію сертифіката відповідності або свідоцтва про визнання сертифіката відповідності (якщо нафтопродукти підлягають обов'язковій сертифікації в Україні) разом з іншими супровідними документами на Товар, які надаються для перевезення Товару.
Пунктом 3.8 договору передбачено, що за результатами постачання Товару за відповідним Додатком, складається та підписується сторонами Акт приймання-передачі Товару, який є невід'ємною частиною цього договору.
Також позивачем надані видаткові та податкові накладні, а саме:
- видаткова накладна №РН-0000178 від 09.08.2011 р. на загальну суму 300401,70 (в т.ч. ПДВ-50066,95), видаткова накладна №РН-0000177 від 09.08.2011 р. на загальну суму 338200,50 (в т.ч.ПДВ-56366,67), видаткова накладна №РН-0000182 від 11.08.2011 р. на загальну суму 338200,00 (в т.ч. ПДВ-56366,67), видаткова накладна №РН-0000183 від 11.08.2011 р. на загальну суму 300223,68 (в т.ч. ПДВ-50037,28), видаткова накладна №РН-000199 від 17.08.2011 р. на загальну суму 279784,88 (в т.ч. ПДВ-46630,81), видаткова накладна №РН-0000206 від 18.08.2011 р. на загальну суму 289600,74 (в т.ч. ПДВ-48266,79), видаткова накладна №РН-0000209 від 19.08.2011 р. на загальну суму 294233,94 (в т.ч. ПДВ-49038,99), видаткова накладна №РН-0000215 від 25.08.2011 р. на загальну суму 292051,50 (в т.ч.ПДВ-48675,25),
- податкова накладна №181 від 09.08.2011 р на загальну суму 300401,70 (в т.ч. ПДВ-50066,95), податкова накладна №180 від 09.08.2011 на загальну суму 338200,50 (в т.ч. ПДВ-56366,67), податкова накладна №185 від 11.08.2011 на загальну суму 338200,02 (в т.ч. ПДВ-49137,74), податкова накладна №186 від 11.08.2011 на загальну суму 300223,68 (в т.ч. ПДВ-50037,28), податкова накладна №209 від 18.08.201 Іна загальну суму 289600,74 (в т.ч. ПДВ-48266,79), податкова накладна №212 від 19.08.2011 на загальну суму 294233,94 (в т.ч. ПДВ-49038,99), податкова накладна №218 від 25.08.201 Іна загальну суму 292051,50 (в т.ч. ПДВ-48675,25).
- товарно-транспортні накладні форми ТН-1, затвердженої наказом Мінтрансу та Мінстату України №488/346 від 29.12.1994 від 09.08.2011 на перевезення дизпалива на суму 300401,70 грн., від 09.08.2011 на перевезення дизпалива на суму 338200,00 грн., від 11.08.2011 на перевезення дизпалива на суму 338200 грн., від 11.08.2011 на перевезення дизпалива на суму 300223,70 грн., від 18.08.2011 на перевезення дизпалива на суму 289600,74 грн., від 19.08.2011 на перевезення дизпалива на суму 294233,94 грн., від 25.08.2011 на перевезення дизпалива на суму 292051,50 грн. (а.с. 23-46).
Суми зазначені в податкових накладних відображені в додатку № 2 до податкової декларації за серпень 2011 року в розрізі контрагентів (а.с. 122-123).
Зазначені вище первинні документи надавалися і податковому органу під час проведення перевірки.
Крім того, у судове засідання позивачем було надано для огляду оригінали договорів про надання транспортних послуг, укладеного між Замовником ПП "Голд-Агро" та Виконавцем "Транс-групп" від 04.04.2011 та оренди вантажного автомобіля №01040 від 01.04.2011, укладеного між ТОВ "Зліт" (орендодавцем) та ТОВ "Транс-груп" (орендар) копії залучені до матеріалів справи (а.с. 119-120).
Вирішуючи даний спір суд виходить з наступного.
Відповідно до статті 185.1 Податкового кодексу України об'єктом оподаткування податку на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів (послуг), місце постачання яких розташоване на митній території України, ввезення товарів (супутніх послуг) на митну територію України в митному режимі імпорту або реімпорту (далі - імпорт), вивезення товарів (супутніх послуг) у митному режимі експорту або реекспорту (далі - експорт), постачання послуг з міжнародних перевезень пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом.
Датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:
а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;
б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.
Відповідно до пункту 198.1 статті 198 Податкового кодексу України право на віднесення сум податку до податкового кредиту виникає у разі здійснення операцій з:
а) придбання або виготовлення товарів (у тому числі в разі їх ввезення на митну територію України) та послуг;
б) придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів, у тому числі при їх ввезенні на митну територію України (у тому числі у звязку з придбанням та/або ввезенням таких активів як внесок до статутного фонду та/або при передачі таких активів на баланс платника податку, уповноваженого вести облік результатів спільної діяльності);
в) отримання послуг, наданих нерезидентом на митній території України, та в разі отримання послуг, місцем постачання яких є митна територія України;
г) ввезення необоротних активів на митну територію України за договорами оперативного або фінансового лізингу.
Згідно з пунктом 198.2 статті 198 Податкового кодексу України датою виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту вважається:
дата тієї події, що відбулася раніше:
дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг;
дата отримання платником податку товарів/послуг, що підтверджено податковою накладною.
Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" бухгалтерський облік є обов'язковим видом обліку, який ведеться підприємством. Фінансова, податкова, статистична та інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, грунтуються на даних бухгалтерського обліку.
Згідно з Положенням про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995 року №88 первинні документи - це документи, створені у письмовій або електронній формі, що фіксують та підтверджують господарські операції.
Господарські операції - це факти підприємницької та іншої діяльності, що впливають на стан майна, капіталу, зобов'язань і фінансових результатів.
Первинні документи повинні бути складені у момент проведення кожної господарської операції або, якщо це неможливо, безпосередньо після її завершення.
Первинні документи складаються на бланках типових і спеціалізованих форм, затверджених відповідним органом державної влади. Документування господарських операцій може здійснюватись із використанням виготовлених самостійно бланків, які повинні містити обов'язкові реквізити чи реквізити типових або спеціалізованих форм.
Слід зазначити, що особливості обліку нафтопродуктів визначені Інструкцією про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України, затвердженої спільним наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства транспорту та зв'язку України, Міністерства економіки України, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики України №281/171/578/155 від 20.05.2008, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.09.2008 за №805/15496.
Ця Інструкція встановлює єдиний порядок організації та виконання робіт, пов'язаних з прийманням, транспортуванням, зберіганням, відпуском та обліком товарної нафти і нафтопродуктів.
Ця Інструкція поширюється на всі класи, типи, групи і види нафти та типи, марки і види (залежно від масової частки сірки) нафтопродуктів.
Вимоги цієї Інструкції є обов'язковими для всіх суб'єктів господарювання (підприємств, установ, організацій та фізичних осіб - підприємців), що займаються хоча б одним з таких видів економічної діяльності, як закупівля, транспортування, зберігання і реалізація нафти і нафтопродуктів на території України.
Відповідно до пункту 5.4.1 цієї Інструкції "Порядок приймання нафти і нафтопродуктів під час надходження автомобільним транспортом"
Перевезення нафтопродуктів автомобільним транспортом здійснюється згідно з Правилами перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, затвердженими наказом Мінтрансу України від 14 жовтня 1997 року N 363, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 20 лютого 1998 року за N 128/2568, та ГОСТ 27352-87 "Автотранспортные средства для заправки и транспортирования нефтепродуктов. Типы, параметры и общие технические требования".
З прибуттям нафтопродуктів до вантажоодержувача в автоцистерні перевіряється наявність і цілісність пломб, технічний стан автоцистерни, відповідність об'єму і густини нафтопродукту в автоцистерні об'єму і густині, зазначеним у товарно-транспортній накладній на відпуск нафтопродуктів (нафти) за формою N 1-ТТН (нафтопродукт) (далі ТТН) (додаток 3), відповідність найменування, марки і виду ( залежно від масової частки сірки) нафтопродукту, зазначених у ТТН і паспорті якості на відвантажений нафтопродукт. Відповідність густини нафтопродукту під час відвантаження та приймання визначається після її приведення до температури 20 град.С відповідно до ГОСТ 3900.
Крім того, з метою встановлення єдиного порядку організації та здійснення робіт, пов'язаних з контролюванням якості товарної нафти та нафтопродуктів під час приймання, зберігання, транспортування та відпуску наказом Міністерства палива та енергетики України №271/121 від 04.06.2007 затверджена Інструкція з контролювання якості нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України.
Дана Інструкція поширюється на суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності.
Дія Інструкції з контролювання якості нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України поширюється на всі групи, класи, типи і види нафти та типи, марки і види нафтопродуктів.
Вимоги цієї Інструкції є обов'язковими для всіх підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності (далі - підприємства), які займаються хоча б одним із таких видів діяльності, як зберігання, транспортування та відпуск нафти і нафтопродуктів, а також органів виконавчої влади.
Нормами даної Інструкції передбачено, що підприємства, що не мають власних випробувальних лабораторій з випробування нафти та нафтопродуктів, укладають відповідні договори про виконання робіт з випробувань нафтопродуктів зі сторонніми акредитованими або атестованими, у встановленому порядку, лабораторіями. На підприємстві оформлюються документи:
- акти відбирання проб за формою N 2-НК;
- журнал реєстрації проб за формою N 3-НК;
- журнал реєстрації видачі паспортів якості за формою N 4-НК;
- графік лабораторних випробувань нафтопродуктів при тривалому зберіганні за формою N 10-НК;
- паспорт якості за формою N 11-НК.
Відповідно до розділу 6 Інструкції "Порядок контролювання якості під час приймання, зберігання і відпуску нафти та/або нафтопродуктів" за даними результатів випробувань складається акт приймання продукції за якістю (у день завершення приймання) за формою N 14-НК.
Посилання на зазначені вище Інструкції є і в договорі на постачання нафтопродуктів від 04.02.2011.
Втім, як вбачається з наданих до перевірки та під час судового розгляду справи товарно-транспортних накладних вони не відповідають встановленій Інструкцією формі, тобто, замість спеціально передбаченої для транспортування нафтопродуктів форми 1-ТТН, застосовано іншу загальну форму товарно-транспортної накладної.
Позивачем не надано рахунків-фактур, які визначені невід'ємною частиною договору (пункт 1.2), і посилання на які містяться у всіх видаткових накладних виписаних від імені ПП "Голд-Арго", також позивачем не надавалися визначені невід'ємною частиною договору акти приймання-передачі нафтопродуктів, які визначені як обов'язкові для укладення і Інструкцією №271/121 від 04.06.2007
Не були надані визначені умовами договору як такі, що обов'язково надаються постачальником покупцю паспорти якості та сертифікати відповідності нафтопродуктів.
Слід зазначити, що у всіх наданих товарно-транспортних накладних зазначено: автопідприємство ТОВ "Трансс-групп", замовник ПП "Агро", вантажовідправник ПП "Голд-Агро", вантажоотримувач ПП "Агро", тобто, позивач у справі зазначений замовником перевезення, у той час, як відповідно до умов договору №04.1-02-11 від 04.02.2011 постачання здійснюється ПП "Голд-Агро", так само, як і відповідно до наданого позивачем у судове засідання договору про надання транспортних послуг між ТОВ "Трансс-групп" та ПП "Голд-Агро", саме ПП "Голд-Агро" є замовником перевезень.
При визначенні обґрунтованості віднесення сум до складу податкового кредиту суд повинен виходити не лише з формальної наявності документів, а і з фактичної можливості учасників виконати зазначені операції.
Так, з метою встановлення факту здійснення господарської операції, формування податкового кредиту з податку на додану вартість належить з'ясовувати рух активів у процесі здійснення господарської операції, при цьому дослідженню підлягають усі первинні документи, які належить складати залежно від певного виду господарської операції: договори, акти приймання-передачі, документи про перевезення, зберігання товарів тощо. Необхідно перевірити фізичні, технічні та технологічні можливості певної особи до вчинення тих чи інших дій, що становлять зміст господарської операції: наявність кваліфікованого персоналу, основних фондів, у тому числі транспортних засобів для перевезення або виробництва, приміщень для зберігання товарів тощо, якщо такі умови необхідні для здійснення певної операції.
З огляду на численні розбіжності між умовами договору на постачання нафтопродуктів, вимогами Інструкції та відомостями фактично зазначеними у наданих позивачем первинних документах, відсутністю належних первинних документів, складення яких передбачено діючим законодавством при здійсненні даного виду господарських операцій (транспортування та приймання нафтопродуктів товарно-транспортні накладні форми 1-ТТН, паспорти якості 11-НК, акти приймання нафти або нафтопродуктів за кількістю 5-ПН, акти приймання нафти та/або нафтопродуктів за якістю 14-НК), а також виходячи з відомостей податкової звітності контрагента ПП "Голд-Агро" суд погоджується з висновком податкового органу про відсутність у ПП "Голд-Агро" необхідних умов для здійснення операції з продажу та транспортування нафтопродуктів на виконання договору №04.1-02-11 від 04.02.2011 та не підтвердження належними первинними документами факту постачання (продажу) нафтопродуктів. А отже, погоджується з безпідставністю віднесення позивачем до складу податкового кредиту серпня 2011 року сум ПДВ сформованих по взаємовідносинам з ПП "Голд-Агро" в розмірі 358819 грн.
За таких обставин суд дійшов висновку про необґрунтованість заявлених позовних вимог та відмову у їх задоволенні.
Відповідно до ч.2 ст. 94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони - субєкта владних повноважень, суд присуджує з іншої сторони всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати, повязані із залученням свідків та проведенням судових експертиз. Оскільки відповідачем зазначені витрати не здійснювалися, вони не підлягають стягненню з позивача.
Керуючись ст. ст. 17, 18, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ПОСТАНОВИВ:
У задоволенні позовних вимог приватного підприємства сільськогосподарської виробничої фірми "АГРО" до Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції в м.Луганську про визнання протиправним податкового повідомлення-рішення №0000822360 від 14.12.2011 відмовити повністю.
Постанова суду може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано.
На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частини постанови.
Постанову у повному обсязі складено та підписано 12.03.2012.
Суддя А.М. Каюда