Постанова № 21907977, 23.02.2012, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
23.02.2012
Номер справи
2а/1270/1354/2012
Номер документу
21907977
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Категорія №8.1.5

ПОСТАНОВА

Іменем України

23 лютого 2012 року Справа № 2а/1270/1354/2012

Луганський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді:Захарової О.В.,

при секретарі судового засідання:Білоконі Д.І.,

представників сторін:

від позивача: ОСОБА_1 (довіреність від 10.01.2012 №378/10),

від відповідача: не прибув

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Луганську справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції в Жовтневому районі у місті Луганську до Приватного підприємства «Лугпромсервіс» про стягнення коштів на суму податкового боргу в сумі 10004,88 грн. з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника,-

ВСТАНОВИВ:

08 лютого 2012 року позивач - ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Приватного підприємства «Лугпромсервіс» про стягнення коштів на суму податкового боргу в сумі 10004,88 грн. з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника.

В обґрунтування своїх позовних вимог позивач зазначив наступне.

Приватне підприємство «Лугпромсервіс», код ЄДРПОУ 30761683, зареєстроване виконавчим комітетом Луганської міської ради в якості юридичної особи за 25370169Ю0010204 від 22.03.2000. Відповідач перебуває на обліку як платник податків в ДПІ в Жовтневому районі ум.Луганську з 19.05.2000 за №3932.

Заборгованість Відповідача перед бюджетом складає 33856,64 грн., однак частково сума податкової заборгованості у розмірі 11701,76 грн. стягнута за постановою Луганського окружного адміністративного суду від 29.06.2011 №2а-4149/11/1270, та за постановою Луганського окружного адміністративного суду від 16.11.2011 по справі №2а-9398/11/1270 було стягнуто з ПП «Лугпромсервіс» податковий борг з податку на додану вартість в розмірі 15150,00 грн., що виник на підставі поданих платником податків податкових декларацій з податку на додану вартість від 20.05.2011 № 47660, від 20.06.2011 №49801, від 20.07.2011 №57645, від 19.08.2011 №63589.

Однак до цього часу податковий борг Відповідачем не сплачений і продовжує збільшуватись.

Отже, на теперішній час податковий борг ПП «Лугпромсервіс», код ЄДРПОУ 30761683, складає 10004,88 грн., а саме: з податку на прибуток 1771,88 грн., з яких: за основним платежем - 1380,00 грн., штрафні санкції 391,88 грн.; з податку на додану вартість - 8233,00 грн., з яких: за основним платежем 8000,00 грн., пеня 233,00 грн.

Відповідно до ст. 59 Податкового кодексу України та з метою погашення податкового боргу Відповідача податковим органом були прийняті заходи, передбачені Податкового кодексу України, а саме 16.03.2011 відповідачу вручено податкову вимогу за №294 від 04.03.2011.

ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську 04.03.2011 було прийнято рішення за №49 про опис майна у податкову заставу.

Однак, вищевказані заходи не призвели до добровільного погашення податкового боргу, тому позивач просить стягнути в судовому порядку з Приватного підприємства «Лугпромсервіс» кошти на суму податкового боргу перед бюджетом з податку на прибуток у розмірі 1771,88 грн. та з податку на додану вартість у розмірі 8233,00 грн. з рахунків у банках, обслуговуючих божника.

У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав у повному обсязі, наполягав на їх задоволенні, надав суду пояснення, аналогічні викладеному у позові.

Представник відповідача в судове засідання не прибув, про дату, час і місце судового розгляду справи повідомлявся належним чином, заяви про розгляд справи за його відсутності не надав. Правом подати суду заперечення проти позову та докази на підтвердження своїх доводів не скористався.

21 лютого 2012 року на адресу суду повернувся конверт без вручення з позначкою пошти «за закінченням терміну зберігання».

Відповідно до ч.11 ст. 35 КАС України, у разі повернення поштового відправлення із повісткою, яка не вручена адресату з незалежних від суду причин, вважається, що така повістка вручена належним чином.

Відповідно до частини 6 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України якщо особа, яка бере участь у справі, без поважних причин не надасть докази на пропозицію суду для підтвердження обставин, на які вона посилається, суд вирішує справу на основі наявних в матеріалах справи доказів.

Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наявних у матеріалах справи доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст. 69-72 КАС України, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених вимог з огляду на таке.

Частиною 1 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Стаття 67 Конституції України передбачає, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

01 січня 2011 року набув чинності Податковий Кодекс України від 02.12.2010 №2755-VI, який встановлює перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до ст.6 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI податком є обовязковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до цього Кодексу.

У відповідності із статтею 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI:

- грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.39 пункту 14.1);

- податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк) (підпункт 14.1.156 пункту 14.1);

- штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.265 пункту 14.1);

- пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки (підпункт 14.1.162 пункту 14.1);

- податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (підпункту 14.1.175 пункту 14.1).

У відповідності із статтею 16 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI платник податків зобов'язаний серед іншого, стати на облік у контролюючих органах в порядку, встановленому законодавством України; вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів; подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів; сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Відповідно до статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право визначати у визначених цим Кодексом випадках суми податкових та грошових зобов'язань платників податків (підпункт 20.1.27 пункту 20.1); застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом (підпункт 20.1.28 пункту 20.1); звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини (пункт 20.1.18 пункту 20.1).

Відповідно до п.п.54.3.1. пункту 54.3 статті 54 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію.

У разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у пп. 54.3.1 - 54.3.6 п.54.3 ст. 54 Податкового кодексу України, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

Відповідно до п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до п.57.2 ст. 57 Податкового кодексу України у разі, коли відповідно до цього Кодексу або інших законів України контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов'язання платника податків з причин, не пов'язаних з порушенням податкового законодавства, такий платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму податкового зобов'язання у строки, визначені в цьому Кодексі, а якщо такі строки не визначено, - протягом 30 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення про таке нарахування.

У судовому засіданні встановлено, підтверджується матеріалами справи, що Приватне підприємство «Лугпромсервіс» (код ЄДРПОУ 30761683) зареєстровано в якості юридичної особи виконавчим комітетом Луганської міської ради, за адресою: 91057 м.Луганськ, вул. Смоленська, буд. 130, м.Луганськ (а.с. 9).

Відповідач перебуває на податковому обліку в якості платника податків у ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську з 19.05.2000 за №3932, що підтверджується довідкою ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську №4369/28 від 19.05.2000 (а.с. 12).

Заборгованість ПП «Лугпромсервіс» перед бюджетом складає 33856,64 грн., а саме:

з податку на прибуток 1771,88 грн., з яких:

- за основним платежем - 1380,00 грн., що виникли на підставі податкової декларації з податку на прибуток від 09.11.2011 №7581;

- штрафні санкції 391,88 грн., що виникли на підставі прийнятого податковим органом податкового повідомлення - рішення від 17.10.2011 №0065491510, винесеного на підставі акту перевірки від 05.10.2011 № 2488/51, податкового повідомлення - рішення від 13.10.2011 №0065411510, винесеного на підставі акту перевірки від 14.07.2011 №1791/151 та податкового повідомлення - рішення від 07.11.2011 №0065891510, винесеного на підставі акту перевірки від 13.10.2011 № 2568/151;

з податку на додану вартість 32084,76 грн., з яких:

- за основним платежем 31851,76 грн., що виникли на підставі податкових декларацій з податку на додану вартість від 21.03.2011 №5531, від 18.04.2011 №36605, від 20.05.2011 №47660, від 20.06.2011 №49801, від 20.07.2011 №57645, від 19.08.2011 №63589 від 20.09.2011 №64611, від 20.10.2011 №71973.

- пеня - 233,00 грн.

Постановою Луганського окружного адміністративного суду від 29.0620.11 №2а-4149/11/1270 адміністративний позов ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську задоволено в повному обсязі, та стягнуто з Приватного підприємства «Лугпромскрвіс» суми податкової заборгованості у розмірі 11701,76 грн., з яких заборгованість з податку на податку на додану вартість 11701,76 грн.

Також, Постановою Луганського окружного адміністративного суду від 16.11.2011 по справі №2а-9398/11/1270 було повністю задоволено позовні вимоги щодо стягнення заборгованості перед бюджетом з розрахункових рахунків у банках, обслуговуючих Приватного підприємства «Лугпромсервіс», у розмірі з податку на додану вартість 15150,00 грн., що виникли на підставі поданих платником податків податкових декларацій з податку на додану вартість від 20.05.2011 №47660, від 20.06.2011 №49801, від 20.07.2011 № 57645, від 19.08.2011 № 63589.

Відповідно до ч.1 ст.72 Кодексу адміністративного судочинства України обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказується при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Таким чином, залишок несплаченого податкового боргу з ПДВ та податку на прибуток у загальному розмірі 10004,88 грн. складається з наступного:

- з податку на прибуток 1771,88 грн., з яких:

- за основним платежем - 1380,00 грн., що виникли на підставі податкової декларації з податку на прибуток від 09.11.2011 №7581;

- штрафні санкції 391,88 грн., що виникли на підставі прийнятого податковим органом податкового повідомлення - рішення від 17.10.2011 №0065491510, винесеного на підставі акту перевірки від 05.10.2011 № 2488/51, податкового повідомлення - рішення від 13.10.2011 №0065411510, винесеного на підставі акту перевірки від 14.07.2011 №1791/151 та податкового повідомлення - рішення від 07.11.2011 №0065891510, винесеного на підставі акту перевірки від 13.10.2011 №2568/151;

- з податку на додану вартість - 8233,00 грн., з яких:

- за основним платежем 8000,00 грн., що виникли на підставі податкових декларацій з податку на додану вартість від 20.09.2011 №64611, від 20.10.2011 №71973;

- пеня 233,00 грн.

Судом встановлено, що 05.10.2011 ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську проведено камеральну перевірку податкової звітності з податку на прибуток за звітний період за 2 квартал 2011 року, якою встановлено порушення останнім п.49.18 ст.49 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, а саме, платником несвоєчасно подано декларацію з податку на прибуток за 2 квартал 2011 року (а.с. 24-25). Результати перевірки викладено в акті від 05.10.2011 №2488/151 (а.с. 16-17).

Так, на підставі акта камеральної перевірки від 05.10.2011 №2488/151 у звязку з порушенням з п.49.2, п.п.49.18.2 п.49.18 ст. 49 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI та відповідно до п.120.1 ст. 120 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI Державною податковою інспекцією в Жовтневому районі у м.Луганську податковим повідомленням-рішенням від 17.10.2011 №0065491510 застосовано штрафну санкцію у розмірі 170,00 грн. (а.с. 14).

Податкове повідомлення-рішення від 17.10.2011 №0065491510 19 жовтня 2011 року надіслано ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську на адресу відповідача поштою, та отримане останнім 02 листопада 2011 року,що підтверджується підписом уповноваженої особи у повідомленні про вручення поштового відправлення (а.с. 15).

Відповідно до п.126.1. ст.126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Так, на підставі акта камеральної перевірки від 14.07.2011 №1791/151, у звязку з порушенням пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI до Приватного підприємства «Лугпромсервіс» на підставі ст.126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI Державною податковою інспекцією в Жовтневому районі у м.Луганську податковим повідомленням-рішенням від 13.10.2011 №0065411510 застосовано штрафну санкцію у розмірі 247,48 грн. (а.с. 19).

Податкове повідомлення-рішення від 13.10.2011 №0065411510 14 жовтня 2011 року надіслано ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську на адресу відповідача поштою, та отримане останнім 02 листопада 2011 року, що підтверджується підписом уповноваженої особи у повідомленні про вручення поштового відправлення (а.с. 20).

На підставі акта камеральної перевірки від 13.10.2011 №2568/151, у звязку з порушенням пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI до Приватного підприємства «Лугпромсервіс» на підставі ст.126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI Державною податковою інспекцією в Жовтневому районі у м.Луганську податковим повідомленням-рішенням від 07.11.2011 №0065891510 застосовано штрафну санкцію у розмірі 66,57 грн. (а.с. 26).

Податкове повідомлення-рішення від 07.11.2011 №0065891510 07 листопада 2011 року надіслано ДПІ в Жовтневому районі у м.Луганську на адресу відповідача поштою, та отримане останнім 10 листопада 2011 року, що підтверджується підписом уповноваженої особи у повідомленні про вручення поштового відправлення (а.с. 27).

Даних про оскарження відповідачем в адміністративному або судовому порядку вказаних податкових повідомлень рішень у суду на час розгляду справи немає, а тому вони є узгодженими та чинними на час розгляду справи.

Податкові зобовязання з податку на додану вартість в розмірі 8000,00 грн. самостійно визначені відповідачем у податкових деклараціях з ПДВ 20.09.2011 №64611 (а.с. 31-32), від 20.10.2011 №71973 (а.с. 33-34).

У звязку з несвоєчасною сплатою податкових зобовязань з податку на додану вартість відповідачу у відповідності зі ст.129 Податкового кодексу України нарахована пеня в сумі 233,00 грн.

Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, провадиться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги та здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини (п.п. 95.2 та 95.3 статті 95 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI).

Пунктом 59.1. статті 59 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI встановлено, що у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення. Податкова вимога може не надсилатися, якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Пунктом 59.3. статті 59 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI встановлено, що податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання. Податкова вимога повинна містити відомості про факт виникнення грошового зобов'язання та права податкової застави, розмір податкового боргу, який забезпечується податковою заставою, обов'язок погасити податковий борг та можливі наслідки його непогашення в установлений строк, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави, а також про можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Податкова вимога надсилається також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов'язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення (пункт 59.4. статті 59 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI).

Відповідно до цієї статті Державною податковою інспекцією в Жовтневому районі у м.Луганську 10.03.2011 відповідачу поштою була надіслана податкова вимога форми «Ю» від 04.03.2011 №294, яка отримана відповідачем 16.03.2011, що підтверджується підписом у повідомленні про вручення поштового відправлення (а.с. 35).

Вказана вимога у встановленому законодавством порядку не оскаржена та, відповідно, є узгодженою та чинною. Даних про її відкликання у суду на час розгляду справи немає.

04.03.2011 Державною податковою інспекцією в Жовтневому районі у м.Луганську прийнято Рішення про опис майна у податкову заставу №49 (а.с. 35 зворотній бік).

Однак, вжиті позивачем заходи не призвели до добровільного погашення податкового боргу відповідачем.

Наявність податкового боргу з податку на додану вартість та податку на прибуток у загальному розмірі 10004,88 грн., також підтверджується розрахунком суми податкового боргу станом на 26.09.2011 (аркуш справи 29), довідкою про суми податкового боргу станом на 26.01.2012 (а.с. 36), розрахунком суми податкового боргу станом на 26.01.2012 (а.с. 13) та обліковою карткою платника податку станом на 26.01.2012 (а.с. 37-39).

Підпунктами 87.1 та 87.2 статті 87 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Пунктом 95.1 статті 95 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI регламентовано, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Таким чином, суд вважає встановленим, що за відповідачем дійсно рахується податковий борг перед бюджетом з податку на прибуток у розмірі 1771,88 грн. та з податку на додану вартість в розмірі 8233,00 грн., про який він повідомлений, який ним не оспорений та до теперішнього часу в добровільному порядку не сплачений, у звязку з чим, суд дійшов висновку, що органом державної податкової служби при зверненні до суду з вказаним адміністративним позовом щодо стягнення з ПП «Лугпромсервіс» коштів у рахунок погашення податкового боргу з усіх наявних рахунків у банках платника податків, дотримані вимоги пункту 95.1 статті 95 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, підстави для відмови у задоволенні позову відсутні, тому адміністративний позов підлягає задоволенню.

Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст.94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.

На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засіданні 23 лютого 2012 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено на 28 лютого 2012 року, про що згідно вимог частини 2 статті 167 КАС України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови у судовому засіданні.

Керуючись статтями 2, 9, 10, 11, 17, 18, 71, 87, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Державної податкової інспекції в Жовтневому районі у місті Луганську до Приватного підприємства «Лугпромсервіс» про стягнення коштів на суму податкового боргу в сумі 10004,88 грн. з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, задовольнити повністю.

Стягнути заборгованість перед бюджетом у розмірі 10004,88 грн. (десять тисяч чотири гривні 88 копійок) за рахунок коштів, які перебувають у власності Приватного підприємства «Лугпромсервіс», код ЄДРПОУ 30761683, з рахунків у банках, обслуговуючих його з яких:

- з податку на прибуток у розмірі 1771,88 грн. (одна тисяча сімсот сімдесят одна гривня 88 копійок), на р/р 31117009700004 одержувач ГУДКУ у Луганській області, МФО 804013, код платежу 11021000, одержувач: Державний бюджет Жовтневого районі, код 204046538;

- з податку на додану вартість у розмірі 8233,00 грн. (вісім тисяч двісті тридцять три гривні 00 копійок), на р/р 31119029700004 ГУДКУ у Луганській області одержувач Державний бюджет Жовтневого району код 24046538 МФО 804013, код платежу 14010100.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Постанова складена та підписана в повному обсязі 28 лютого 2012 року.

СуддяО.В. Захарова