Постанова № 21761522, 09.02.2012, Харківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
09.02.2012
Номер справи
17131/11/2070
Номер документу
21761522
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Харківський окружний адміністративний суд

61004 м. Харків вул. Мар'їнська, 18-Б-3 П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Харків

09 лютого 2012 р. № 2-а- 17131/11/2070

Харківський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді - Панова М.М.,

за участю:

секретаря судового засідання - Каряка С.Г.,

представників сторін:

позивача - Іщук Л.М.,

відповідача- Карпенко А.П.,

третьої особи - Старікової В.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Харкові адміністративну справу за позовом

Чугуївської об'єднаної державної податкової інспекції Харківської області

до Печенізького комунального підприємства "Джерело", третя особа: Печенізька селищна рада Харківської області

простягнення податкового боргу ,

В С Т А Н О В И В:

До Харківського окружного адміністративного суду звернулась Чугуївська об'єднана державна податкова інспекція Харківської області, з адміністративним позовом до Печенізького комунального підприємство "Джерело", третя особа: Печенізька селищна рада Харківської області, в якому просить суд стягнути з відповідача суму заборгованості у розмірі 466244,17 гривень.

У судовому засіданні представники позивача позов підтримав та просив задовольнити позовні вимоги з підстав та мотивів, викладених у позовній заяві.

Представник відповідача в судовому засіданні проти заявлених позовних вимог не заперечував.

Представник третьої особи в судовому засіданні проти заявлених позовних вимог не заперечував.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення позову з таких підстав.

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 09.02.2012 року було замінено відповідача Печенізьку селищну раду Харківської області на належного відповідача Печенізьке комунальне підприємство "Джерело" та залучено до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Печенізьку селищну раду Харківської області.

«Печенізьке комунальне підприємство «Джерело» Печенізької селищної ради згідно п.1 п.п. 1.1 статуту,створено рішення XXI сесії XXIV скликання Печенізької селищної ради від 27 лютого 2004 року «Про створення на території Печенізької селищної ради нового Печенізького комунального підприємства Джерело» на базі комунальної власності територіальної громади, є власністю цієї громади. Підприємство організовує та здійснює свою діяльність у відповідності до законів України «Про та здійснює свою діяльність у відповідності до законів України «Про підприємство», «про підприємства України» та інших нормативно-правових актів України, що регулюють відповідну сферу Підприємства України» їй інших нормативно-правових актів України, що регулюють відповідну сферу діяльності», п. 4 п.п. 4.2, 4.5 «Майно підприємства є комунальною власністю територіальної громади селища і передається йому на правах повного господарського відання з правом вчинення щодо нього будь-якої дії, що не суперечить чинному законодавству та статуту. Відчуження основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади селища і закріплене за підприємством здійснюється з дозволу Печенізької селищної ради», п.6 п.п. 6.1 «Печенізька селищна рада здійснює повноваження по управлінню підприємством: здійснює контроль за ефективністю використання майна, що закріплене за підприємством, здійснює фінансовий контроль за господарською діяльністю підприємства» т.д..

Печенізьке комунальне підприємство «Джерело» є платником податків і зборів, передбачених Законом України «Про систему оподаткування» взято на податковий облік в Чугуївській ОДПІ Харківської області як платник податків з 17.03.2004 року, про що свідчить довідка про взяття на облік платника податків від 17.03.2004 р. за № 78 .

Під час розгляду справи судом встановлено, що фахівцями Чугуївської ДПІ Харківської області було проведено ряд перевірок, а саме:

12.07.2010 року на підставі вимог п.1 ст.11 Закону України від 04.12.1990 « Про державну податкову службу в України» було проведено невиїзну документальна перевірка з питань своєчасності сплати узгодженої суми податкового зобовязання по сплаті збору за використання водних ресурсів збору за геологорозвідувальні роботи, збору за забруднення навколишнього природного середовища за період з 19.02.2010 по 22.06.2010 року відповідно до затвердженого плану перевірки . Результати перевірки оформлено актом від 12.07.2010 року № 812/1523/32845178 про результати перевірки з питань своєчасності сплати узгодженої суми податкового зобовязання.

Згідно висновків згаданого акту відповідачем встановлено порушення розділ 7 « Інструкції про порядок обчислення і справляння збору за водокористування в частині використання води» абз. 1 п.п. 5.3.1. п.5.3 Закону України « Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181 несвоєчасно здійснена сплата узгодженого податкового зобовязання по збору за спеціальне використання водних ресурсів по строку 19.02.2010 року в сумі 1450, 16 грн.; п.6.2 ст.6 Інструкції « Про порядок справляння збору за геологорозвідувальні роботи виконані за рахунок державного бюджету», абз.1 п.п. 5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України « Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181 - несвоєчасно здійснена сплата узгодженого податкового зобовязання по збору за геологорозвідувальні роботи по строку 19.02.2010р. в сумі 1543,71 грн.

На підставі висновків акту від 12.07.2010 року № 812/1523/32845178 за встановлене порушення Чугуївською ОДПІ Харківській області було прийняті податкові повідомлення рішення № 0001401523/0 від 19 липня 2010 року на суму 1543,71 грн. та № 0001411523/0 від 19 липня 2010 року на суму 1450,16 грн.

16.11.2010 року на підставі вимог п.1 ст.11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» фахівцями Чугуївської ОДПІ було проведено невиїзна документальна перевірка з питань своєчасності сплати узгодженої суми податкових зобовязань за період з 30.03.2009р. по 16.08.2010р. Результати перевірки оформлено актом від 16.11.2011 року № 1422/1522\32845178 про результати перевірки Печенізького комунального підприємства "Джерело" з питань своєчасності сплати узгоджених сум податкових зобовязань, в якому встановлено порушення абз.1 п.п. 5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України « Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181 - несвоєчасно здійснена сплата узгодженого податкового зобовязання по податку на додану вартість, нарахованих згідно : податкової декларації № 3924 від 19.03.2009р. по строку сплати 30.03.2009 р. на суму 14543.00 грн. ;податкової декларації № 8199 від 16.04.2009р. по строку сплати 30.04.2009 на суму 9841, 00 грн.; податкової декларації № 12857 від 19.05.2009р. по строку сплати 01.06.2009 на суму 7751, 00 грн.; податкової декларації № 14750 від 19.06.2009р. по строку сплати 30.06.2009 на суму 11987, 00 грн.; податкової декларації № 19810 від 20.07.2009р. по строку сплати 30.07.2009 на суму 10480, 00 грн.; податкової декларації № 22735 від 13.08.2009р. по строку сплати 31.08.2009 на суму 11795, 00 грн.; податкової декларації № 24276 від 15.09.2009р. по строку сплати 30.09.2009 на суму 10204, 00 грн.

На підставі висновків акту від 16.11.2011 року № 1422/1522/32845178 за встановлене порушення Чугуївською ОДПІ Харківській області було прийнято податкове повідомлення рішення № 0001931522/0 від 24 листопада 2010 року на суму 64879.68 грн.

07.06.2011 року на підставі пп.20.1.4 п.20.1 ст.20 та п.79.1 ст.79 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 VI фахівцями Чугуївською ОДПІ Харківській області було проведено невиїзна документальна перевірка з питань своєчасності сплати податку на додану вартість , нарахованої згідно декларацій з податку на додану вартість за вересень 2009 р. (Декларація № 29637 від 20.10.2009р.) ; зо жовтень 2009р.(декларація № 32845 від 17.11.2009р.); за листопад 2009 р. (Декларація №34668 від 18.12.2009р.) ; за грудень 2009р. (декларація 39080 від 20.01.2010р.). Результати перевірки оформлено актом від 07.06.2011 №482/1522/32845178 про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності сплати податку на додану вартість ПКП «Джерело», в якому встановлено порушення абз.1 п.п. 5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України « Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181, п. 57.1 статті 57 та п.203.2 ст.203 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р . ПКП «Джерело» несвоєчасно здійснена сплата податкового зобовязання по податку на додану вартість : за вересень 2009р. вересень 2009 р. (Декларація № 29637 від 20.10.2009р.) ; зо жовтень 2009р.(декларація № 32845 від 17.11.2009р.); за листопад 2009 р. (Декларація №34668 від 18.12.2009р.) ; за грудень 2009р. (декларація 39080 від 20.01.2010р.).

На підставі висновків акту від 07.06.2011 №482/1522/32845178 за встановлене порушення Чугуївською ОДПІ Харківській області було прийняті податкові повідомлення рішення форми «Ш» від 07 червня 2011 року № 0000331522 на суму 52352,88 грн. та № 0000321522 на суму 2912,12 грн.

05.08.2011 року Чугуївською ОДПІ було проведено камеральну перевірку КП «Джерело» . Результати перевірки оформлено актом камеральної перевірки податкової звітності збору за геологорозвідувальні роботи, плати за землю, збору за водокористування від 05.08.2011 року № 610/1523/32845178, в якому зафіксовано порушення п.п. 5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України « Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181 несвоєчасно здійснена сплата узгодженого податкового зобовязання по збору за геологорозвідувальні роботи протягом граничних строків.

На підставі висновків акту від 05.08.2011 року № 610/1523/32845178за встановлене порушення Чугуївською ОДПІ Харківській області було прийняті податкові повідомлення рішення форми «Ш» від 11 серпня 2011 року № 0001621523 на суму 1374,23 грн. та № 0001611523 на суму 1272,89 грн.,№ 0001601523 на суму 64,23 грн., № 0001591523 на суму 618,3 грн.

Відповідно до пункту 5.1 статті 5 Закону №2181, податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Зазначене податкове зобов'язання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку. Згідно підпункту 5.3.1 пункту 5.3 цієї статті, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.

Відповідно до абз. 1 п.п. 17.1.1 п. 17.1 ст. 17 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.

Згідно підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Пунктом 57.1 статті 57 Податкового кодексу України встановлено, що платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їхні посадові особи зобовязані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

У відповідності до ст. 67 Конституції України кожен зобовязаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Судом встановлено, що Печенізьке комунальне підприємство «Джерело» внаслідок здійснення господарської діяльності перед бюджетом виникла заборгованість по сплаті податків та зборів у розмірі 466244,17 грн., а саме: податковий борг

- з податку на доходи фізичних осіб у сумі 74919,36 грн. (підтверджується деклараціями № 9000597527 від 21.02.2011 року , № 9001535852 від 21.03.2011 року , № 9002131839 від 19.04.2011 року) ;

- з податку на прибуток у сумі -781,10 грн. ( підтверджується деклараціями № 9002865494 від 06.05.2011р., № 9010738705 від 09.11.2011 р., № 9006316223 від 09.08.2011р.);

- зі збору за геологорозвідувальні роботи у сумі -7525,07 грн. ( підтверджується податковими повідомленнями-рішення № 0001401523 від 19.07.2010р., податковими розрахунками № 19819 від 29.07.2010р., № 19820 від 29.07.2010р., №30344 від 08.11.2010р., № 39557 від 08.02.2011р.. податкове повідомлення-рішення № 0001621523 від 11.08.2011 р.);

-з земельного податку з юридичних осіб у сумі-3235,40 грн. (підтверджується податковим розрахунком № 2061 від 28.01.2010р.№ 1586 від 28.01.2011р., податковими повідомленнями - рішеннями №0001591523 від 11.08.2011р., №0001601523 від 11.08.2011р.);

- зі збору за спеціальне водокористування поверхневих та підземних вод у сумі 11831,36 гри. (підтверджується податковим повідомленням-рішенням № 0001411523 від 19.07.2010р. податковими розрахунками № 19817 від 29.07.2010р., № 19818 від 29.07.2010р., № 30331 від 08.11.2010р., № 39545 від 08.02.2011р., уточнюючий розрахунок № 9003589735 від 20.05.2011р., розрахунок № 9005389251 від 25.07.2011р., податкове повідомлення-рішення № 0001611523 від 11.08.2011р., розрахунок № 9008390174 від 11.10.2011р.)

- з податку на додану вартість у сумі 342106,99 грн. (підтверджується деклараціями № 3412 від 16.02.2010р,№ 4932 від 18.03.2010 р, № 8616 від 16.04.2010р, № 12625 від 19.05.2010р, № 13797 від 17.06.2010р, № 18022 від 19.07.2010р, № 22081 від 19.08.2010р, № 23485 від 20.09.2010р, № 27363 від 19.10.2010р, № 31670 від 22.11.2010р., податкове повідомлення-рішення № 0001931522 від 24.11.2010 р,декларації № 33017 від 20.12.2010р, № 37354 від 20.01.2011р, № 9000536797 від 18.02.2011р, № 9000949316 ВІД 15.03.2011 р, № 9002470439 від 20.04.2011 р, № 9003193579 від 16.05.2011р, податкове повідомлення-рішення № 0000331522 від 07.06.2011р, податкове повідомлення-рішення № 0000321522 від 07.06.2011р, декларації №9003962952 від 16.06.2011р, № 9004861978 від 18.07.2011р, № 9006717000 від 16.08.2011р, № 9007895886 від 20.09.2011р, № 9008776996 від 18.10.2011р, № 9011235757 від 17.11.2011р.).

- з плати за користування надрами у сумі-7625,45 грн. (підтверджується деклараціями № 9002865517 від 06.05.2011р, № 9005389359 від 25.07.2011р, № 9009585416 від 27.10.2011р.) ;

- з надходження від розміщення відходів у сумі-2150,98 грн. (підтверджується деклараціями № 9002865502 від 06.05.2011р, № 9005389354 від 25.07.2011р, N 9009584128 від 27.10.2011р.);

-з збору за забруднення навколишнього природного середовища у сумі - 3171,85 грн.( підтверджується податковими розрахунками № 30335 від 08.11.2010р, № 39558 від 08.02.2011р.) ;

- розрахункова пеня з податку на доходи фізичних осіб у сумі-258,11 грн..

- розрахункова пеня зі збору за геологорозвідувальні роботи у сумі-175,34 грн.

- розрахункова пеня з податку на додану вартість у сумі-12280,40 грн.

- розрахункова пеня за спеціальне водокористування поверхневих та підземних вод у сумі-165,84 грн.

- розрахункова пеня з податку на прибуток у сумі - 16,92 грн.

Згідно п. 16.1.4. ст. 16 Кодексу, платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом.

Згідно п. 20.1.18. ст. 20 Кодексу, органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.

Відповідно до п. 6.1 ст. 6 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”у разі коли сума податкового зобов'язання розраховується контролюючим органом відповідно до статті 4 цього Закону, такий контролюючий орган надсилає платнику податків податкове повідомлення, в якому зазначаються підстава для такого нарахування, посилання на норму податкового закону, відповідно до якої був зроблений розрахунок або перерахунок податкових зобов'язань, сума податку чи збору (обов'язкового платежу), належного до сплати, та штрафних санкцій за їх наявності, граничні строки їх погашення, а також попередження про наслідки їх несплати в установлений строк та граничні строки, передбачені законом для оскарження нарахованого податкового зобов'язання (штрафних санкцій за їх наявності).

Відповідно до абз. 1 п.п. 6.2.1 п. 6.2. ст. 6 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.

Відповідно до п. п. 6.2.2. п. 6.2 ст. 6 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”податкові вимоги мають містити крім відомостей, передбачених підпунктом 6.2.3 цієї статті, посилання на підстави їх виставлення; суму податкового боргу, належного до сплати, пені та штрафних санкцій; перелік запропонованих заходів із забезпечення сплати суми податкового боргу.

Відповідно до п.п. 6.2.3. п.6.2 ст. 6 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”податкові вимоги надсилаються:

а) перша податкова вимога - не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобов'язання та виникнення права податкової застави на активи платника податків. обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;

б) друга податкова вимога - не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Чугуївської ОДПІ була сформована перша податкова вимога № 1/68 від 03.03.2009року на суму 10158,27 грн., яка отримана 05.03.2009 року , суму боргу було сплачено частково , було направлено друга податкова вимога № 2/103 від 06.04.2009 р. на суму 2827,72 грн., яка отримана 06.04.2009 р.

Відповідно до п.1.17 Закону №2181 визначено, що податкова застава це спосіб забезпечення податкового зобов'язання платника податків, не погашеного у строк. Податкова застава виникає в силу закону. У силу податкової застави орган стягнення має право в разі невиконання забезпеченого податковою заставою податкового зобов'язання одержати задоволення з вартості заставленого майна переважно перед іншими кредиторами у порядку, встановленому законом. Пріоритет заставодержателя на задоволення вимог із заставленого майна встановлюється відповідно до закону.

Пунктом 8.1 ст.8 Закону №2181 передбачено, що з метою захисту інтересів бюджетних споживачів активи платника податків, що має податковий борг, передаються у податкову заставу.

Право податкової застави виникає згідно із законом та не потребує письмового оформлення.

Згідно із п.п.8.2.2 п.8.2 ст.8 Закону 2181 з урахуванням положень цієї статті право податкової застави поширюється на будь-які види активів платника податків, які перебували в його власності (повному господарському віданні) у день виникнення такого права, а також на будь-які інші активи, на які платник податків набуде прав власності у майбутньому, до моменту погашення його податкових зобов'язань або податкового боргу.

Відповідно до п.8.3 ст.8 Закону 2181 платник податків має право безоплатно зареєструвати податкову заставу в державних реєстрах застав рухомого чи нерухомого майна, а податковий орган зобовязаний безоплатно зареєструвати податкову заставу у відповідному державному реєстрі застав за умови строку дії такої податкової застави більш як десять календарних днів.

12 травня 2009 року в.о. начальника Чугуївської ОДПІ винесене рішення № 6 про стягнення коштів та продаж інших активів платника податків в рахунок погашення його податкового боргу.

Згідно п.п.89.1.1 п.89.1 ст.89 Податкового кодексу України, право податкової застави виникає у разі несплати у строки, встановлені цим кодексом, суми грошового зобовязання, самостійно визначеної платником податків у податковій декларації, з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку.

Згідно п.14.1.155 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України встановлено, що податкова застава це спосіб забезпечення сплати платником податків грошового зобовязання та пені, не сплачених таким платником у строк, визначений цим Кодексом. Податкова застава виникає на підставах, встановлених цим Кодексом.

У відповідності до п.87.2. ст.87 Податкового кодексу України встановлено, що джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Згідно п.1 ст.88 Податкового кодексу України, з метою забезпечення виконання платником податків своїх обовязків, визначених цим Кодексом, майно платника податків, який має податковий борг, передається у податкову заставу.

Таким чином, враховуючи вищевикладені норми законодавства, суд дійшов висновку, що позивач має право на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі.

Відповідно до Витягів про реєстрацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна, активи платника податків згідно акту опису від 30 листопада 2009 року № 541/24-017 перебувають у податковій заставі.

Частиною 1 ст.11 КАС України встановлено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Враховуючи викладене вище, беручи до уваги той факт, що відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України, кожна сторона належними і достатніми доказами повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, суд вбачає достатньо підстав для задоволення позову.

Таким чином, відповідач має податковий борг у розмірі 466244,17 грн., який станом на дату судового засідання залишається несплаченим.

Із врахуванням вищевикладених обставин суд вважає, що позовні вимоги позивача обґрунтовані та підлягають задоволенню.

На підставі викладеного,керуючись ст.ст. 9, 11, 71, 94,159, 160163, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов Чугуївської об'єднаної державної податкової інспекції Харківської області до Печенізького комунального підприємства "Джерело", третя особа: Печенізька селищна рада Харківської області про стягнення податкового боргу - задовольнити в повному обсязі.

Стягнути з Печенізького комунального підприємства "Джерело" (адреса: 62801, Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Б. Хмельницького, 1, код 32845178) на користь держави в особі Чугуївської об'єднаної державної податкової інспекції Харківської області (адреса: 63503, м.Чугуїв, вул. Щорса, 1-А, код 24668621) податковий борг у розмірі 466244 (чотириста шістдесят шість тисяч двісті сорок чотири) грн.17 коп.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення протягом десяти днів з дня його проголошення, у разі застосування судом частини третьої статті 160 КАСУ, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

У повному обсязі постанова виготовлена 14 лютого 2012 року.

Суддя Панов М.М.